Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Děkanovi neutečeš aneb lesnická 15

28.9.2022 10:15

Pořadatel: Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze
Místo: Pod Hrází 7, 281 66, Jevany
Podmínky: deštivo, trasa mokrá, 10 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: https://www.fld.czu.cz/cs/r-7189-aktuality/bezecka-soutez.html
61 závodníků,

Výsledky v pdf: Kategorie, Celkove, muži - ženy



Výsledky


15km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 139 Jan Hušák 01:04:24 Muži SC Radotín
2. 2. 2. 140 Tomáš Dvořák 01:04:46 Muži Dřevařské centrum s.r.o.
3. 3. 1. 133 Michal Čuda 01:05:04 Studenti SŠ ČLA Trutnov
4. 4. 2. 132 Jáchym Bulíř 01:05:04 Studenti SŠ ČLA Trutnov
5. 5. 3. 122 Matej Marušák 01:05:28 Muži ČZU
6. 6. 1. 110 Josef Michna 01:07:09 Studenti VŠ FLD ČZU
7. 7. 3. 131 Tomáš Halama 01:12:01 Studenti SŠ ČLA Trutnov
8. 8. 4. 129 Aleš Škoda 01:12:25 Muži ČLA Trutnov
9. 9. 5. 126 Alexandr Kašík 01:12:31 Muži FLD ČZU
10. 10. 6. 145 Miroslav Svoboda 01:12:35 Muži FLD ČZU
11. 11. 7. 124 Róbert Marušák 01:12:39 Muži FLD ČZU
12. 1. 1. 130 Martina Hampejsová 01:13:05 Ženy
13. 12. 8. 117 Jakub Brichta 01:13:24 Muži FLD ČZU
14. 13. 9. 141 Martin Lauer 01:13:31 Muži Říčanský jelita
15. 14. 10. 104 Martin Hanus 01:13:38 Muži
16. 15. 11. 142 Jan Pejša 01:14:45 Muži Sedlčany
17. 16. 12. 144 Jiří Neumann 01:15:43 Muži Kamenný přívoz
18. 2. 2. 143 Radana Hušáková 01:16:44 Ženy SC Radotín
19. 17. 13. 103 Karel Kuželka 01:16:55 Muži FLD ČZU
20. 18. 14. 101 Martin Slavík 01:17:32 Muži FLD ČZU
21. 3. 3. 135 Štěpánka Matoušková 01:18:49 Ženy Arcibiskupství pražské - lesní správa
22. 4. 4. 109 Eliška Náměstková 01:20:03 Ženy ÚHUL
23. 5. 5. 128 Alena Stárková 01:20:21 Ženy
24. 19. 15. 138 Jan Pradáč 01:24:43 Muži FLD ČZU
25. 20. 16. 125 Ondřej Dvořák 01:28:36 Muži FLD ČZU
26. 21. 17. 108 Milan Edelmann 01:29:29 Muži PF UK
27. 22. 2. 115 Miroslav Němec 01:32:37 Studenti VŠ FLD ČZU
28. 23. 18. 102 Tomáš Kníř 01:34:32 Muži FLD ČZU
29. 24. 19. 112 Jan Kašpar 01:45:03 Muži FLD ČZU
30. 25. 3. 120 Prosper Washaya 01:54:28 Studenti VŠ ČZU
31. 26. 4. 137 Dmitrii Usachev 02:13:25 Studenti SŠ Střední odborná škola Jarov
32. 27. 4. 136 Jakub Štěch 02:14:58 Studenti VŠ FLD ČZU
33. 28. 5. 127 Filip Ochoc 02:14:58 Studenti VŠ ČZU

Výsledky textově

Děkanovi neutečeš aneb lesnická 15 - 28.09.2022
Celkové pořadí
PořadíČipJménoklubKat.Čas
15km
1.139Hušák JanSC RadotínMuži1:04:25
2.140Dvořák TomášDřevařské centrum s.r.o.Muži1:04:47
3.133Čuda MichalČLA TrutnovStudenti SŠ1:05:05
4.132Bulíř JáchymČLA TrutnovStudenti SŠ1:05:05
5.122Marušák MatejČZUMuži1:05:29
6.110Michna JosefFLD ČZUStudenti VŠ1:07:10
7.131Halama TomášČLA TrutnovStudenti SŠ1:12:02
8.129Škoda AlešČLA TrutnovMuži1:12:26
9.126Kašík AlexandrFLD ČZUMuži1:12:32
10.145Svoboda MiroslavFLD ČZUMuži1:12:36
11.124Marušák RóbertFLD ČZUMuži1:12:40
12.130Hampejsová MartinaŽeny1:13:06
13.117Brichta JakubFLD ČZUMuži1:13:25
14.141Lauer MartinŘíčanský jelitaMuži1:13:32
15.104Hanus MartinMuži1:13:39
16.142Pejša JanSedlčanyMuži1:14:46
17.144Neumann JiříKamenný přívozMuži1:15:44
18.143Hušáková RadanaSC RadotínŽeny1:16:45
19.103Kuželka KarelFLD ČZUMuži1:16:56
20.101Slavík MartinFLD ČZUMuži1:17:33
21.135Matoušková ŠtěpánkaArcibiskupství pražské - lesní správaŽeny1:18:50
22.109Náměstková EliškaÚHULŽeny1:20:04
23.128Stárková AlenaŽeny1:20:22
24.138Pradáč JanFLD ČZUMuži1:24:44
25.125Dvořák OndřejFLD ČZUMuži1:28:37
26.108Edelmann MilanPF UKMuži1:29:30
27.115Němec MiroslavFLD ČZUStudenti VŠ1:32:38
28.102Kníř TomášFLD ČZUMuži1:34:33
29.112Kašpar JanFLD ČZUMuži1:45:04
30.120Washaya ProsperČZUStudenti VŠ1:54:29
31.137Usachev DmitriiStřední odborná škola JarovStudenti SŠ2:13:26
32.136Štěch JakubFLD ČZUStudenti VŠ2:14:59
33.127Ochoc FilipČZUStudenti VŠ2:14:59
7km
1.243Hostička JanPříbramMuži29:32
2.210Klopfštok VojtěchFLD ČZUStudenti VŠ32:19
3.245Fousek JiříSK VyžlovkaMuži35:51
4.244Rinn RadekFLD ČZUMuži35:57
5.216Kušta TomášFLD ČZUMuži35:58
6.220Povolná ViktorieČZUStudentky SŠ37:05
7.202Pecháček LiborFLD ČZUStudenti VŠ37:50
8.201Balcarová KateřinaFLD ČZUStudentky VŠ38:37
9.236Včelka JurajFLD ČZUStudenti VŠ39:14
10.217Šimková Terezkastřední škola řemesel KuniceStudentky SŠ39:30
11.237Štěpánská KamilaČLA TrutnovStudentky SŠ41:40
12.215Lozynskyi MarkFLD ČZUStudenti VŠ41:40
13.211Dolníček PetrVŠCHTMuži44:26
14.242Fižová VendulaFLD ČZUStudentky VŠ44:29
15.223Nosákovec JanČZUMuži45:12
16.218Ledecká Lucieabsolvent ČZUŽeny45:37
17.214Šulc JaroslavČZUStudenti VŠ45:41
18.208Peterka MiroslavRevize elektroMuži47:46
19.222Puchmertlová KateřinaFLD ČZUŽeny48:30
20.206Kaňka MatyášStřední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizaceStudenti SŠ49:21
21.221Povolný JanČZUMuži49:44
22.224Zachová RomanaFLDŽeny51:04
23.235Kalábová MarkétaFLD ČZUŽeny53:25
24.203Skopalová SoňaFLD ČZUŽeny53:57
25.207Růžička PetrStřední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizaceStudenti SŠ54:41
26.204Stolariková RadkaStřední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizaceŽeny1:08:33
27.205Vadovičová AnetaStřední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizaceŽeny1:08:33
28.234Kottilapurath Surend GokulČZUStudenti VŠ1:08:36
Number of records: 61

Další soubory k závodu:

Výsledky: Kategorie, Celkove, muži - ženy