Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Stupenská sedmička

3.12.2022 10:00

Pořadatel: TJ Sokol Stupno
Místo: Stupno
Podmínky: zataženo, sníh, 0 stupňů
Web závodu: https://behstupno.cz/
165 závodníků,

Jeden okruh v okolí.

Výsledky v pdf: kategorie, celkové, Muži/ženy
Fotky od Martina zde, od Anetky zde.



Výsledky


Hlavní závod 7km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 149 Michal Burian 00:30:21 Muži do 39 let Salming Running Česko
2. 2. 2. 148 Antonín Honsa 00:31:31 Muži do 39 let AC Sparta Praha
3. 3. 3. 18 Venca Lorenc 00:31:54 Muži do 39 let Fitness Luby
4. 4. 4. 131 Ondřej Paur 00:32:22 Muži do 39 let MONDRAKER racing team
5. 5. 5. 146 Michal Dvořák 00:32:44 Muži do 39 let KILPI KOME KLUB
6. 6. 1. 98 Miroslav Matěcha 00:33:05 Muži nad 40 let TJ Hvězda Trnovany
7. 7. 2. 184 Míra Nový 00:34:02 Muži nad 40 let Plzeň
8. 8. 6. 185 Petr Janoušek 00:34:46 Muži do 39 let LK Škoda Plzeň
9. 1. 1. 137 Eva Slavíková 00:34:58 Ženy do 39 let Praha
10. 9. 7. 2 Petr Goth 00:34:58 Muži do 39 let Břasy
11. 2. 1. 119 Veronika Palková 00:35:15 Ženy nad 40 let Tlustice
12. 10. 3. 54 Jiří Kunc 00:35:18 Muži nad 40 let 321start
13. 11. 4. 152 Kelwin Klein 00:35:25 Muži nad 40 let Rozběháme Rakovnik
14. 12. 5. 128 Pavel Jílek 00:35:30 Muži nad 40 let Cykloservis Malát Klatovy
15. 13. 6. 28 Dušan Hrdlička 00:35:42 Muži nad 40 let Praskolesy
16. 14. 7. 120 Josef Šmíd 00:36:41 Muži nad 40 let Rozběháme Kralovice
17. 15. 8. 176 Petr Bartoš 00:36:48 Muži nad 40 let Plzeň
18. 16. 8. 135 Jiří Sedlář 00:36:49 Muži do 39 let Valmez City
19. 17. 9. 147 Roman Sladký 00:36:53 Muži nad 40 let AC Falcon Rokycany
20. 18. 10. 112 Václav Hlinovský 00:36:55 Muži nad 40 let Kamenný Újezd
21. 19. 11. 130 Jiří Vrabec 00:37:40 Muži nad 40 let Plzeň
22. 20. 12. 175 Kamil Štanda 00:37:42 Muži nad 40 let 3FIT
23. 3. 2. 105 Martina Tyrnerová 00:38:03 Ženy do 39 let LK Škoda Plzeň
24. 21. 9. 1 HYNEČEK JELÍNEK 00:38:11 Muži do 39 let
25. 22. 13. 115 Ladislav Němec 00:38:29 Muži nad 40 let
26. 4. 2. 71 Eva Štěpánková 00:38:37 Ženy nad 40 let
27. 23. 14. 75 Martin Balajka 00:38:50 Muži nad 40 let Black Sheep Horšice
28. 24. 15. 84 Pavel Kotlář 00:38:50 Muži nad 40 let Zvíkovecké běhny
29. 5. 3. 151 Kateřina Ledvinková 00:38:51 Ženy do 39 let Rozběháme Rakovník
30. 25. 10. 95 Daniel Kroc 00:38:57 Muži do 39 let
31. 26. 16. 142 Vladislav Kofroň 00:39:03 Muži nad 40 let Břasy
32. 27. 17. 159 Lukáš Brož 00:39:21 Muži nad 40 let AC Kamenný Újezd
33. 28. 18. 113 Jan Januš 00:39:27 Muži nad 40 let Chrást
34. 29. 11. 177 Dominik Bartoš 00:39:45 Muži do 39 let Plzeň
35. 30. 12. 172 Jan Kodet 00:39:46 Muži do 39 let Spartak Sedlec
36. 31. 19. 179 Jiří Gärtner 00:39:48 Muži nad 40 let
37. 6. 3. 183 Kateřina Břachová 00:40:04 Ženy nad 40 let Plzeň
38. 32. 13. 60 František Horejš 00:40:09 Muži do 39 let TJ Baník Kříše
39. 7. 4. 7 Kristýna Richterová 00:40:18 Ženy do 39 let
40. 33. 20. 153 Karel Voráček 00:40:22 Muži nad 40 let Sokol Dolany
41. 34. 14. 79 Kristián Tichý 00:40:27 Muži do 39 let
42. 35. 15. 35 Jaromír Valenta 00:40:42 Muži do 39 let Teplá
43. 36. 16. 191 Richard Dobiš 00:40:43 Muži do 39 let RoDo Team
44. 8. 4. 125 Blanka Šindelářová 00:41:08 Ženy nad 40 let Blovice
45. 37. 17. 140 Petr Königsmark 00:41:11 Muži do 39 let Plzen
46. 38. 18. 192 Ondřej Švejcar 00:41:16 Muži do 39 let Družec
47. 39. 21. 89 Bedřich Brož 00:41:27 Muži nad 40 let BK - Freddy
48. 9. 5. 44 Jana Kučerová 00:41:29 Ženy nad 40 let Rozběháme Klatovy
49. 40. 22. 58 Petr Lodl 00:41:31 Muži nad 40 let Lhotka u Radnic
50. 41. 19. 36 Tomáš Zajíček 00:41:39 Muži do 39 let Břasy
51. 42. 23. 96 Ota Kéhar 00:41:40 Muži nad 40 let Rozběháme Plzeň
52. 43. 20. 171 Jiří Šteiner 00:41:40 Muži do 39 let
53. 44. 21. 52 Vladimír Űbermajer 00:42:10 Muži do 39 let Bezděkov
54. 10. 5. 165 Tereza Kodetová 00:42:18 Ženy do 39 let Prazdroj Plzeň
55. 11. 6. 143 Hana Müllerová 00:42:20 Ženy nad 40 let Medový Újezd
56. 45. 24. 3 Tomáš Holub 00:42:52 Muži nad 40 let Běžecká škola Praha 3
57. 12. 7. 29 Romana Hrdličková 00:42:57 Ženy nad 40 let Rozběháme Hořovicko
58. 46. 22. 94 Jakub Krejcar 00:43:19 Muži do 39 let
59. 47. 23. 123 Marek Benda 00:43:20 Muži do 39 let Benda motorsport/ Nevid
60. 48. 24. 157 Adam Brož 00:43:21 Muži do 39 let AC Kamenný Újezd
61. 49. 25. 48 Libor Bernášek 00:43:28 Muži nad 40 let Šneci v běhu
62. 50. 26. 136 Jan Buřič 00:43:34 Muži nad 40 let SK Plzeň Bolevec
63. 13. 8. 100 Irena Hrachová 00:43:41 Ženy nad 40 let Sokol Losiná
64. 51. 27. 49 Petr Koželuha 00:43:43 Muži nad 40 let Ex-Varnet
65. 52. 28. 50 Vladimír Űbermajer 00:43:43 Muži nad 40 let Bezděkov
66. 53. 29. 53 Miroslav Ungrman 00:43:45 Muži nad 40 let Kamenný Újezd
67. 54. 30. 99 Pavel Záhorec 00:43:45 Muži nad 40 let Rokycany
68. 14. 6. 139 Eva Königsmarková 00:43:59 Ženy do 39 let Plzwn
69. 55. 25. 158 Štěpán Brož 00:43:59 Muži do 39 let AC Kamenný Újezd
70. 56. 31. 109 Lukáš Trtík 00:44:15 Muži nad 40 let Plzeň
71. 57. 32. 70 Roman Fišer 00:44:28 Muži nad 40 let Plzeň
72. 15. 9. 61 Míša Kubíková 00:44:31 Ženy nad 40 let TJ Sokol Město Touškov
73. 16. 7. 77 Tereza Králíková 00:44:37 Ženy do 39 let
74. 58. 26. 111 Jan Krákora 00:44:59 Muži do 39 let Muži z ocele
75. 59. 33. 193 Pavel Kalaš 00:45:01 Muži nad 40 let Radnice
76. 60. 27. 186 Jakub Švandrlík 00:45:03 Muži do 39 let
77. 61. 34. 160 Zdeněk Rubáš 00:45:04 Muži nad 40 let AC Sparta Praha
78. 62. 35. 62 Michal Pytlík 00:45:04 Muži nad 40 let Klabava
79. 63. 36. 30 Oldřich Bouda 00:45:37 Muži nad 40 let Rozběháme Klatovy
80. 64. 28. 80 Jan Mengler 00:45:48 Muži do 39 let Praha 3
81. 17. 8. 163 Terezie Ferancovicová 00:45:50 Ženy do 39 let SRTG Rokycany
82. 65. 37. 180 Tomáš Bárta 00:45:52 Muži nad 40 let Cerhovice
83. 66. 38. 117 Jožka Duchek 00:45:58 Muži nad 40 let Muži z ocele
84. 67. 39. 26 Zbyněk Jáchim 00:46:12 Muži nad 40 let Plzeň
85. 68. 29. 174 Adam Lorenc 00:46:21 Muži do 39 let Fitness Luby
86. 69. 30. 194 Pavel Kalaš 00:46:37 Muži do 39 let Radnice
87. 18. 9. 129 Veronika Poláčková 00:46:45 Ženy do 39 let Praha
88. 70. 31. 126 Filip Němeček 00:47:03 Muži do 39 let Slavie Kakejcov
89. 19. 10. 13 Petra Rainkeová 00:47:13 Ženy do 39 let Běhny
90. 71. 40. 56 Petr Pšenička 00:47:17 Muži nad 40 let Lhotka u Radnic
91. 72. 32. 181 David Skříčka 00:47:27 Muži do 39 let Author Team Stupno
92. 20. 11. 170 Eliška Cajthamlová 00:47:41 Ženy do 39 let Stupno
93. 21. 12. 68 Lucie Brichcínová 00:47:41 Ženy do 39 let Stupno
94. 22. 10. 161 Hana Vonásková 00:47:52 Ženy nad 40 let SKH Stupno
95. 23. 11. 76 Zdenka Zetkova 00:48:05 Ženy nad 40 let Kralovice
96. 24. 13. 33 Petra Kopecká 00:48:12 Ženy do 39 let
97. 25. 12. 122 Ivana Šmídová 00:48:28 Ženy nad 40 let Rozběháme Kralovice
98. 73. 41. 121 Milan Jakubík 00:48:39 Muži nad 40 let Stasanet
99. 74. 33. 154 Lukáš Pojer 00:48:47 Muži do 39 let Mirošov
100. 75. 42. 67 František Brichcín 00:48:50 Muži nad 40 let Stupno
101. 76. 34. 141 Robin Loukota 00:48:52 Muži do 39 let Břasy
102. 77. 43. 101 Josef Hrach 00:48:55 Muži nad 40 let Sokol Losiná
103. 26. 14. 108 Iva Nová 00:48:55 Ženy do 39 let
104. 78. 35. 38 Daniel Kaufman 00:48:56 Muži do 39 let
105. 27. 15. 110 Martina Zíková 00:49:09 Ženy do 39 let Běžecká škola Praha 3
106. 28. 16. 21 Martina Krocová 00:49:13 Ženy do 39 let Sokol Stupno
107. 29. 13. 55 Štěpánka Fryčková 00:49:27 Ženy nad 40 let Rozběháme Kralovice
108. 30. 14. 182 Ivana Vrátníková 00:49:32 Ženy nad 40 let Blovice
109. 31. 17. 114 Ema Vildmanová 00:49:38 Ženy do 39 let Radnice
110. 79. 44. 173 Tomáš Vildman 00:49:39 Muži nad 40 let Plzeň
111. 32. 15. 57 Pavlína Kodetová 00:49:52 Ženy nad 40 let Břasy
112. 33. 16. 51 Simona Űbermajerová 00:49:52 Ženy nad 40 let Bezděkov
113. 34. 18. 86 Barbora Gärtnerová 00:50:36 Ženy do 39 let
114. 80. 45. 45 Václav Novák 00:50:39 Muži nad 40 let Varnet
115. 81. 36. 104 Pavel Benajtr 00:50:58 Muži do 39 let Radnice
116. 35. 19. 164 Lucie Kalousová 00:51:10 Ženy do 39 let Běhny
117. 36. 17. 25 Iveta Rollová 00:51:28 Ženy nad 40 let Radnice
118. 82. 37. 37 Petr Zeman 00:52:18 Muži do 39 let Břaská džuva
119. 37. 18. 39 Iva Vycichlova 00:52:34 Ženy nad 40 let Sokol Sydney
120. 83. 46. 97 Karel Holoubek 00:52:34 Muži nad 40 let Břasy
121. 38. 20. 64 Tereza Tesařová 00:52:44 Ženy do 39 let
122. 39. 19. 24 Alena Šnebergová 00:52:54 Ženy nad 40 let Radnice
123. 40. 21. 22 Tereza Balajková 00:53:43 Ženy do 39 let Black Sheep Horšice
124. 41. 20. 43 Michaela Cajthamlová 00:53:59 Ženy nad 40 let Stupno
125. 42. 22. 162 Zuzana Mošnová 00:54:04 Ženy do 39 let Běhny
126. 43. 23. 88 Eliška Králová 00:54:07 Ženy do 39 let Akademie cyklistických sportů a.s.
127. 84. 47. 169 Otakar Wiener 00:54:22 Muži nad 40 let Důchodce z Lužin
128. 85. 38. 78 Petr Königsmark 00:54:35 Muži do 39 let SRTG Rokycany
129. 44. 24. 124 Petra Tlustá 00:54:35 Ženy do 39 let STG Rokycany
130. 45. 21. 87 Štěpánka Hadová 00:54:37 Ženy nad 40 let Brasy
131. 46. 25. 11 Hana Krhounková 00:54:38 Ženy do 39 let
132. 47. 22. 12 Anna Weishauplova 00:55:30 Ženy nad 40 let Rokycany
133. 48. 23. 10 Jaroslava Svěchotová 00:55:30 Ženy nad 40 let Rokycany
134. 49. 26. 83 Klára Košařová 00:55:36 Ženy do 39 let Skh Stupno
135. 50. 27. 81 Gabriela Faitová 00:55:36 Ženy do 39 let SKH Stupno
136. 51. 28. 23 Šarlota Pancová 00:55:38 Ženy do 39 let Všenice
137. 52. 29. 187 Michaela Huňková 00:56:04 Ženy do 39 let
138. 53. 30. 4 Zuzana Kořínková 00:56:11 Ženy do 39 let Radnice
139. 54. 24. 19 Jana Nová 00:56:21 Ženy nad 40 let Žilov
140. 55. 25. 82 Michala Seimlová 00:56:39 Ženy nad 40 let SKH Stupno
141. 56. 31. 69 Kristýna Běhounková 00:56:42 Ženy do 39 let Žabky
142. 57. 32. 188 Barbora Grossová 00:56:43 Ženy do 39 let
143. 58. 33. 168 Amálie Grynertová 00:56:58 Ženy do 39 let
144. 59. 26. 92 Jana Sornasová 00:57:11 Ženy nad 40 let Rozběháme Plzeň
145. 60. 27. 166 Lenka Kučerová 00:57:59 Ženy nad 40 let Srtg Rokycany
146. 61. 28. 15 Dana Štěpánová 00:58:00 Ženy nad 40 let Baník Kříše
147. 62. 34. 103 Zuzana Bláhová 00:58:13 Ženy do 39 let Radnice
148. 63. 35. 5 Andrea Huclová 00:58:19 Ženy do 39 let TJ Všenice
149. 64. 36. 93 Veronika Lhotáková 00:58:46 Ženy do 39 let Břasy
150. 65. 29. 85 Iva Králová 00:59:01 Ženy nad 40 let SKH Stupno
151. 66. 37. 63 Martina Smejkalová 00:59:12 Ženy do 39 let Svojkovice
152. 86. 39. 59 Štěpán Lisý 00:59:12 Muži do 39 let
153. 67. 38. 20 Kamila Krocová 00:59:13 Ženy do 39 let Sokol Stupno
154. 68. 30. 150 Magdalena Šimandlová 00:59:46 Ženy nad 40 let Plzen
155. 69. 31. 74 Eva Průhová 00:59:54 Ženy nad 40 let Břasy
156. 70. 39. 167 Eva Nová Grynertová 00:59:57 Ženy do 39 let
157. 71. 32. 118 Petra Holovská 00:59:58 Ženy nad 40 let Radnice
158. 72. 40. 190 Nicol Hendrychová 01:01:18 Ženy do 39 let TJ Plzeň Újezd
159. 73. 41. 189 Marie Novotná 01:01:18 Ženy do 39 let TJ Plzeň
160. 87. 48. 134 František Suchý 01:01:53 Muži nad 40 let SK Plzeň Bolevec
161. 74. 33. 133 Hana Lehká 01:03:32 Ženy nad 40 let Gienger Bohemia
162. 75. 42. 144 Jana Dienstbierová 01:08:32 Ženy do 39 let Radnice
163. 76. 43. 145 Renáta Protivová 01:08:32 Ženy do 39 let Břasy
164. 77. 34. 73 Petra Brindzová 01:12:47 Ženy nad 40 let
-1. DNF -1. -1. 178 Pavel Štěpáník Muži do 39 let Ak Škoda Plzeň

Výsledky textově

Stupenská sedmička - 03.12.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubČas
Hlavní závod 7km
1./1.149Burian Michal1994MMuži do 39 letSalming Running Česko30:21
2./2.148Honsa Antonín2003MMuži do 39 letAC Sparta Praha31:31
3./3.18Lorenc Venca1990MMuži do 39 letFitness Luby31:54
4./4.131Paur Ondřej1991MMuži do 39 letMONDRAKER racing team32:22
5./5.146Dvořák Michal1992MMuži do 39 letKILPI KOME KLUB32:44
6./1.98Matěcha Miroslav1982MMuži nad 40 letTJ Hvězda Trnovany33:05
7./2.184Nový Míra1979MMuži nad 40 letPlzeň34:02
8./6.185Janoušek Petr1984MMuži do 39 letLK Škoda Plzeň34:46
9./1.137Slavíková Eva1984ŽŽeny do 39 letPraha34:58
10./7.2Goth Petr2000MMuži do 39 letBřasy34:58
11./1.119Palková Veronika1982ŽŽeny nad 40 letTlustice35:15
12./3.54Kunc Jiří1980MMuži nad 40 let321start35:18
13./4.152Klein Kelwin1980MMuži nad 40 letRozběháme Rakovnik35:25
14./5.128Jílek Pavel1978MMuži nad 40 letCykloservis Malát Klatovy35:30
15./6.28Hrdlička Dušan1973MMuži nad 40 letPraskolesy35:42
16./7.120Šmíd Josef1971MMuži nad 40 letRozběháme Kralovice36:41
17./8.176Bartoš Petr1978MMuži nad 40 letPlzeň36:48
18./8.135Sedlář Jiří1984MMuži do 39 letValmez City36:49
19./9.147Sladký Roman1972MMuži nad 40 letAC Falcon Rokycany36:53
20./10.112Hlinovský Václav1982MMuži nad 40 letKamenný Újezd36:55
21./11.130Vrabec Jiří1961MMuži nad 40 letPlzeň37:40
22./12.175Štanda Kamil1975MMuži nad 40 let3FIT37:42
23./2.105Tyrnerová Martina1990ŽŽeny do 39 letLK Škoda Plzeň38:03
24./9.1JELÍNEK HYNEČEK2015MMuži do 39 let38:11
25./13.115Němec Ladislav1982MMuži nad 40 let38:29
26./2.71Štěpánková Eva1981ŽŽeny nad 40 let38:37
27./14.75Balajka Martin1976MMuži nad 40 letBlack Sheep Horšice38:50
28./15.84Kotlář Pavel1977MMuži nad 40 letZvíkovecké běhny38:50
29./3.151Ledvinková Kateřina1993ŽŽeny do 39 letRozběháme Rakovník38:51
30./10.95Kroc Daniel1984MMuži do 39 let38:57
31./16.142Kofroň Vladislav1980MMuži nad 40 letBřasy39:03
32./17.159Brož Lukáš1982MMuži nad 40 letAC Kamenný Újezd39:21
33./18.113Januš Jan1981MMuži nad 40 letChrást39:27
34./11.177Bartoš Dominik2009MMuži do 39 letPlzeň39:45
35./12.172Kodet Jan2006MMuži do 39 letSpartak Sedlec39:46
36./19.179Gärtner Jiří1982MMuži nad 40 let39:48
37./3.183Břachová Kateřina1979ŽŽeny nad 40 letPlzeň40:04
38./13.60Horejš František1999MMuži do 39 letTJ Baník Kříše40:09
39./4.7Richterová Kristýna1992ŽŽeny do 39 let40:18
40./20.153Voráček Karel1963MMuži nad 40 letSokol Dolany40:22
41./14.79Tichý Kristián1992MMuži do 39 let40:27
42./15.35Valenta Jaromír1999MMuži do 39 letTeplá40:42
43./16.191Dobiš Richard1992MMuži do 39 letRoDo Team40:43
44./4.125Šindelářová Blanka1972ŽŽeny nad 40 letBlovice41:08
45./17.140Königsmark Petr1985MMuži do 39 letPlzen41:11
46./18.192Švejcar Ondřej1985MMuži do 39 letDružec41:16
47./21.89Brož Bedřich1979MMuži nad 40 letBK - Freddy41:27
48./5.44Kučerová Jana1982ŽŽeny nad 40 letRozběháme Klatovy41:29
49./22.58Lodl Petr1978MMuži nad 40 letLhotka u Radnic41:31
50./19.36Zajíček Tomáš1997MMuži do 39 letBřasy41:39
51./23.96Kéhar Ota1977MMuži nad 40 letRozběháme Plzeň41:40
52./20.171Šteiner Jiří1986MMuži do 39 let41:40
53./21.52Űbermajer Vladimír2007MMuži do 39 letBezděkov42:10
54./5.165Kodetová Tereza2006ŽŽeny do 39 letPrazdroj Plzeň42:18
55./6.143Müllerová Hana1982ŽŽeny nad 40 letMedový Újezd42:20
56./24.3Holub Tomáš1980MMuži nad 40 letBěžecká škola Praha 342:52
57./7.29Hrdličková Romana1975ŽŽeny nad 40 letRozběháme Hořovicko42:57
58./22.94Krejcar Jakub1984MMuži do 39 let43:19
59./23.123Benda Marek1990MMuži do 39 letBenda motorsport/ Nevid43:20
60./24.157Brož Adam2011MMuži do 39 letAC Kamenný Újezd43:21
61./25.48Bernášek Libor1974MMuži nad 40 letŠneci v běhu43:28
62./26.136Buřič Jan1975MMuži nad 40 letSK Plzeň Bolevec43:34
63./8.100Hrachová Irena1973ŽŽeny nad 40 letSokol Losiná43:41
64./27.49Koželuha Petr1977MMuži nad 40 letEx-Varnet43:43
65./28.50Űbermajer Vladimír1976MMuži nad 40 letBezděkov43:43
66./29.53Ungrman Miroslav1978MMuži nad 40 letKamenný Újezd43:45
67./30.99Záhorec Pavel1976MMuži nad 40 letRokycany43:45
68./6.139Königsmarková Eva1991ŽŽeny do 39 letPlzwn43:59
69./25.158Brož Štěpán2008MMuži do 39 letAC Kamenný Újezd43:59
70./31.109Trtík Lukáš1981MMuži nad 40 letPlzeň44:15
71./32.70Fišer Roman1976MMuži nad 40 letPlzeň44:28
72./9.61Kubíková Míša1968ŽŽeny nad 40 letTJ Sokol Město Touškov44:31
73./7.77Králíková Tereza1990ŽŽeny do 39 let44:37
74./26.111Krákora Jan1983MMuži do 39 letMuži z ocele44:59
75./33.193Kalaš Pavel1981MMuži nad 40 letRadnice45:01
76./27.186Švandrlík Jakub2004MMuži do 39 let45:03
77./34.160Rubáš Zdeněk1967MMuži nad 40 letAC Sparta Praha45:04
78./35.62Pytlík Michal1982MMuži nad 40 letKlabava45:04
79./36.30Bouda Oldřich1981MMuži nad 40 letRozběháme Klatovy45:37
80./28.80Mengler Jan1984MMuži do 39 letPraha 345:48
81./8.163Ferancovicová Terezie1999ŽŽeny do 39 letSRTG Rokycany45:50
82./37.180Bárta Tomáš1974MMuži nad 40 letCerhovice45:52
83./38.117Duchek Jožka1975MMuži nad 40 letMuži z ocele45:58
84./39.26Jáchim Zbyněk1982MMuži nad 40 letPlzeň46:12
85./29.174Lorenc Adam1989MMuži do 39 letFitness Luby46:21
86./30.194Kalaš Pavel2003MMuži do 39 letRadnice46:37
87./9.129Poláčková Veronika1993ŽŽeny do 39 letPraha46:45
88./31.126Němeček Filip2001MMuži do 39 letSlavie Kakejcov47:03
89./10.13Rainkeová Petra1987ŽŽeny do 39 letBěhny47:13
90./40.56Pšenička Petr1981MMuži nad 40 letLhotka u Radnic47:17
91./32.181Skříčka David2000MMuži do 39 letAuthor Team Stupno47:27
92./11.170Cajthamlová Eliška2009ŽŽeny do 39 letStupno47:41
93./12.68Brichcínová Lucie2011ŽŽeny do 39 letStupno47:41
94./10.161Vonásková Hana1978ŽŽeny nad 40 letSKH Stupno47:52
95./11.76Zetkova Zdenka1978ŽŽeny nad 40 letKralovice48:05
96./13.33Kopecká Petra1995ŽŽeny do 39 let48:12
97./12.122Šmídová Ivana1974ŽŽeny nad 40 letRozběháme Kralovice48:28
98./41.121Jakubík Milan1980MMuži nad 40 letStasanet48:39
99./33.154Pojer Lukáš2000MMuži do 39 letMirošov48:47
100./42.67Brichcín František1979MMuži nad 40 letStupno48:50
101./34.141Loukota Robin1997MMuži do 39 letBřasy48:52
102./43.101Hrach Josef1972MMuži nad 40 letSokol Losiná48:55
103./14.108Nová Iva1984ŽŽeny do 39 let48:55
104./35.38Kaufman Daniel2001MMuži do 39 let48:56
105./15.110Zíková Martina1989ŽŽeny do 39 letBěžecká škola Praha 349:09
106./16.21Krocová Martina2005ŽŽeny do 39 letSokol Stupno49:13
107./13.55Fryčková Štěpánka1969ŽŽeny nad 40 letRozběháme Kralovice49:27
108./14.182Vrátníková Ivana1969ŽŽeny nad 40 letBlovice49:32
109./17.114Vildmanová Ema2012ŽŽeny do 39 letRadnice49:38
110./44.173Vildman Tomáš1978MMuži nad 40 letPlzeň49:39
111./15.57Kodetová Pavlína1979ŽŽeny nad 40 letBřasy49:52
112./16.51Űbermajerová Simona1975ŽŽeny nad 40 letBezděkov49:52
113./18.86Gärtnerová Barbora1984ŽŽeny do 39 let50:36
114./45.45Novák Václav1971MMuži nad 40 letVarnet50:39
115./36.104Benajtr Pavel1983MMuži do 39 letRadnice50:58
116./19.164Kalousová Lucie1989ŽŽeny do 39 letBěhny51:10
117./17.25Rollová Iveta1982ŽŽeny nad 40 letRadnice51:28
118./37.37Zeman Petr1996MMuži do 39 letBřaská džuva52:18
119./18.39Vycichlova Iva1977ŽŽeny nad 40 letSokol Sydney52:34
120./46.97Holoubek Karel1971MMuži nad 40 letBřasy52:34
121./20.64Tesařová Tereza1994ŽŽeny do 39 let52:44
122./19.24Šnebergová Alena1978ŽŽeny nad 40 letRadnice52:54
123./21.22Balajková Tereza1995ŽŽeny do 39 letBlack Sheep Horšice53:43
124./20.43Cajthamlová Michaela1978ŽŽeny nad 40 letStupno53:59
125./22.162Mošnová Zuzana1989ŽŽeny do 39 letBěhny54:04
126./23.88Králová Eliška2010ŽŽeny do 39 letAkademie cyklistických sportů a.s.54:07
127./47.169Wiener Otakar1956MMuži nad 40 letDůchodce z Lužin54:22
128./38.78Königsmark Petr1989MMuži do 39 letSRTG Rokycany54:35
129./24.124Tlustá Petra1989ŽŽeny do 39 letSTG Rokycany54:35
130./21.87Hadová Štěpánka1981ŽŽeny nad 40 letBrasy54:37
131./25.11Krhounková Hana1985ŽŽeny do 39 let54:38
132./22.12Weishauplova Anna1978ŽŽeny nad 40 letRokycany55:30
133./23.10Svěchotová Jaroslava1972ŽŽeny nad 40 letRokycany55:30
134./26.83Košařová Klára1987ŽŽeny do 39 letSkh Stupno55:36
135./27.81Faitová Gabriela1989ŽŽeny do 39 letSKH Stupno55:36
136./28.23Pancová Šarlota2000ŽŽeny do 39 letVšenice55:38
137./29.187Huňková Michaela1996ŽŽeny do 39 let56:04
138./30.4Kořínková Zuzana1991ŽŽeny do 39 letRadnice56:11
139./24.19Nová Jana1975ŽŽeny nad 40 letŽilov56:21
140./25.82Seimlová Michala1979ŽŽeny nad 40 letSKH Stupno56:39
141./31.69Běhounková Kristýna1992ŽŽeny do 39 letŽabky56:42
142./32.188Grossová Barbora1992ŽŽeny do 39 let56:43
143./33.168Grynertová Amálie2009ŽŽeny do 39 let56:58
144./26.92Sornasová Jana1976ŽŽeny nad 40 letRozběháme Plzeň57:11
145./27.166Kučerová Lenka1979ŽŽeny nad 40 letSrtg Rokycany57:59
146./28.15Štěpánová Dana1980ŽŽeny nad 40 letBaník Kříše58:00
147./34.103Bláhová Zuzana1983ŽŽeny do 39 letRadnice58:13
148./35.5Huclová Andrea2000ŽŽeny do 39 letTJ Všenice58:19
149./36.93Lhotáková Veronika1989ŽŽeny do 39 letBřasy58:46
150./29.85Králová Iva1982ŽŽeny nad 40 letSKH Stupno59:01
151./37.63Smejkalová Martina1984ŽŽeny do 39 letSvojkovice59:12
152./39.59Lisý Štěpán2000MMuži do 39 let59:12
153./38.20Krocová Kamila2002ŽŽeny do 39 letSokol Stupno59:13
154./30.150Šimandlová Magdalena1973ŽŽeny nad 40 letPlzen59:46
155./31.74Průhová Eva1969ŽŽeny nad 40 letBřasy59:54
156./39.167Nová Grynertová Eva1989ŽŽeny do 39 let59:57
157./32.118Holovská Petra1982ŽŽeny nad 40 letRadnice59:58
158./40.190Hendrychová Nicol2007ŽŽeny do 39 letTJ Plzeň Újezd1:01:18
159./41.189Novotná Marie2006ŽŽeny do 39 letTJ Plzeň1:01:18
160./48.134Suchý František1975MMuži nad 40 letSK Plzeň Bolevec1:01:53
161./33.133Lehká Hana1981ŽŽeny nad 40 letGienger Bohemia1:03:32
162./42.144Dienstbierová Jana1999ŽŽeny do 39 letRadnice1:08:32
163./43.145Protivová Renáta1998ŽŽeny do 39 letBřasy1:08:32
164./34.73Brindzová Petra1979ŽŽeny nad 40 let1:12:47
DNF/178Štěpáník Pavel1992MMuži do 39 letAk Škoda Plzeň
Počet závodníků: 165

Další soubory k závodu:

Výsledky: kategorie, celkové, Muži/ženy

Fotky od Martina zde, od Anetky zde.