Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Rožmitálský cyklokros

5.11.2022 14:00

Pořadatel: Pepa Hořejší a spol
Místo: Rožmitál pod Třemšínem
Podmínky: polojasno, mokrá trať, bahnitá, mírný vítr, 14 stupňů Celsia
Web závodu: https://cyklo-rozmital.estranky.cz/
49 závodníků,

8 okruhů pro muže, 4 pro ženy a juniory. První kolo díky nájezdu o 300m delší. Po dokončení prvním závodníkem, ostatní končí projetím cílem. (nedojíždějí plný počet kol.)

Výsledky v pdf: kategorie, celkové, časy kol
fotky od Štěpána Zámečníka, video Michala Flachse



Výsledky


Cyklokros - 8 okruhů - 20 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo
1. 1. 1. 1 Josef Hořejší 00:53:18 Muži A Jája - Grill Míšov Team807:1206:2106:3306:2906:3206:4206:4206:50
2. 2. 1. 3 Jiří Zárybnický 00:54:33 Muži B Prima cup807:1406:2506:3206:3006:4906:5507:0307:10
3. 3. 2. 40 Lukáš Pospíšil 00:56:49 Muži A Kolofix807:2906:4206:5306:5807:0607:0907:1807:20
4. 4. 3. 43 Stanislav Kejzlar 00:57:27 Muži A Author Team Stupno807:2406:5406:5607:0707:0607:1507:2007:30
5. 5. 4. 2 Milan Hochmut 00:57:27 Muži A 807:1306:2106:3506:5407:0207:1707:5008:19
6. 6. 2. 7 Radek Nehéz 00:58:34 Muži B Ghost team807:2807:1007:0606:5607:3007:2607:3507:28
7. 7. 5. 4 Jiří Sobotka 00:58:35 Muži A Rožmitál p.Tř.807:4006:5607:0707:0907:1607:2107:3807:32
8. 8. 6. 44 Petr Bárta 01:01:11 Muži A 807:4207:2207:1807:3607:4307:5207:4607:57
9. 9. 7. 33 Miroslav Trangoš 00:54:00 Muži A Tochovice707:5407:1907:3307:3607:5207:4608:03
10. 10. 8. 15 Michal Bystřický 00:54:23 Muži A Lapierre Plzeň708:1407:2307:3507:4007:4707:5107:57
11. 11. 9. 38 Václav Beran 00:56:37 Muži A 708:0907:1807:4007:5908:0508:2509:04
12. 12. 10. 37 Ondřej Trčka 00:57:08 Muži A Březnice708:1007:4807:5808:1608:1808:2208:21
13. 13. 3. 32 Vit Tichy 00:57:35 Muži B CK Vinohradske Slapky708:5307:3307:3208:0508:4608:3108:20
14. 14. 11. 21 Vít Kalina 00:57:55 Muži A Rožmitál p.Tř708:3907:3307:3707:5608:1208:5409:06
15. 15. 12. 36 Jan Provaznik 00:58:06 Muži A Bohutin708:5207:4007:5608:0708:1508:3208:48
16. 16. 4. 8 Josef Hořejší 00:59:11 Muži B Rožmitál p. Tř.708:5407:5208:1008:1208:2808:4008:59
17. 17. 13. 39 Václav Dolejší 01:00:33 Muži A Milevsko708:5108:1908:2208:3608:2608:5009:13
18. 18. 14. 16 Libor Bobek 01:01:03 Muži A orlov708:2810:5107:4607:5208:2308:4509:01
19. 19. 15. 48 Libor Vostrovský 01:01:41 Muži A Rožmitál709:2908:0908:1808:2208:5309:1609:17
20. 20. 5. 34 Karel Vostracký 01:01:54 Muži B BBB Věšín709:4108:2008:3008:3509:0309:0108:49
21. 21. 16. 28 František Sobotka 01:01:55 Muži A Author Bike Sedláček709:4208:0808:3908:4709:0009:0208:42
22. 22. 17. 13 Zdeněk Císař 01:02:21 Muži A Příbram709:2808:3908:3808:4308:4808:4909:20
23. 23. 6. 5 Zdeněk Rubáš 00:53:39 Muži B AC Sparta Praha609:0008:1008:1908:5109:4609:36
24. 24. 7. 26 Richard Patlejch 00:53:59 Muži B Fantozzi team Příbram609:3908:2908:3708:5109:0409:22
25. 25. 8. 41 Adam Tušl 00:54:20 Muži B MTB Auto CB609:0908:2908:4909:0309:1209:42
26. 26. 18. 35 Petr Zdvořák 00:58:01 Muži A Rožmitál610:4609:0309:1009:3409:4909:42
27. 27. 19. 6 Michal Flachs 00:59:19 Muži A Zličín611:0709:0409:4009:3809:4710:06
28. 28. 20. 23 Martin Kovács 01:00:16 Muži A Kardavec610:1609:0309:3209:5810:4110:49
29. 29. 21. 46 Aleš Drechsler 01:00:20 Muži A 610:4409:0209:2409:4910:2411:01
30. 30. 9. 20 Robert Jeníček 01:01:23 Muži B 611:1609:4309:5910:1310:1610:00
31. 31. 22. 12 Martin Císař 01:02:40 Muži A Příbram610:3409:5609:5510:1911:1710:41
32. 32. 10. 18 Marek Huml 00:59:05 Muži B Rožmitál511:5410:4512:0211:4312:43
33. 33. 11. 24 Petr Mašek 01:00:17 Muži B Rožmitál512:1411:2912:1212:1612:09
34. 34. 23. 11 Jan Císař 01:01:05 Muži A Příbram511:3910:4811:4311:2915:28
35. 35. 24. 17 Karel Bělohlávek 00:44:03 Muži A Sparta Podluhy410:2109:5212:0011:52
36. 36. 25. 10 David Peták 00:56:31 Muži A Příbram411:2210:4211:4322:46
37. 37. 12. 14 Jozef Cako 00:13:21 Muži B Milín113:22

Výsledky textově

Rožmitálský cyklokros - 05.11.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoKat.KlubČasPočet kol12345678910
Cyklokros - 8 okruhů - 20 km
1.1Hořejší JosefMuži AJája - Grill Míšov Team0:53:19807:1206:2106:3306:2906:3206:4206:4206:50
2.3Zárybnický JiříMuži BPrima cup0:54:34807:1406:2506:3206:3006:4906:5507:0307:10
3.40Pospíšil LukášMuži AKolofix0:56:50807:2906:4206:5306:5807:0607:0907:1807:20
4.43Kejzlar StanislavMuži AAuthor Team Stupno0:57:28807:2406:5406:5607:0707:0607:1507:2007:30
5.2Hochmut MilanMuži A0:57:28807:1306:2106:3506:5407:0207:1707:5008:19
6.7Nehéz RadekMuži BGhost team0:58:35807:2807:1007:0606:5607:3007:2607:3507:28
7.4Sobotka JiříMuži ARožmitál p.Tř.0:58:36807:4006:5607:0707:0907:1607:2107:3807:32
8.44Bárta PetrMuži A1:01:12807:4207:2207:1807:3607:4307:5207:4607:57
9.33Trangoš MiroslavMuži ATochovice0:54:01707:5407:1907:3307:3607:5207:4608:03
10.15Bystřický MichalMuži ALapierre Plzeň0:54:24708:1407:2307:3507:4007:4707:5107:57
11.38Beran VáclavMuži A0:56:38708:0907:1807:4007:5908:0508:2509:04
12.37Trčka OndřejMuži ABřeznice0:57:09708:1007:4807:5808:1608:1808:2208:21
13.32Tichy VitMuži BCK Vinohradske Slapky0:57:36708:5307:3307:3208:0508:4608:3108:20
14.21Kalina VítMuži ARožmitál p.Tř0:57:56708:3907:3307:3707:5608:1208:5409:06
15.36Provaznik JanMuži ABohutin0:58:07708:5207:4007:5608:0708:1508:3208:48
16.8Hořejší JosefMuži BRožmitál p. Tř.0:59:12708:5407:5208:1008:1208:2808:4008:59
17.39Dolejší VáclavMuži AMilevsko1:00:34708:5108:1908:2208:3608:2608:5009:13
18.16Bobek LiborMuži Aorlov1:01:04708:2810:5107:4607:5208:2308:4509:01
19.48Vostrovský LiborMuži ARožmitál1:01:42709:2908:0908:1808:2208:5309:1609:17
20.34Vostracký KarelMuži BBBB Věšín1:01:55709:4108:2008:3008:3509:0309:0108:49
21.28Sobotka FrantišekMuži AAuthor Bike Sedláček1:01:56709:4208:0808:3908:4709:0009:0208:42
22.13Císař ZdeněkMuži APříbram1:02:22709:2808:3908:3808:4308:4808:4909:20
23.5Rubáš ZdeněkMuži BAC Sparta Praha0:53:40609:0008:1008:1908:5109:4609:36
24.26Patlejch RichardMuži BFantozzi team Příbram0:54:00609:3908:2908:3708:5109:0409:22
25.41Tušl AdamMuži BMTB Auto CB0:54:21609:0908:2908:4909:0309:1209:42
26.35Zdvořák PetrMuži ARožmitál0:58:02610:4609:0309:1009:3409:4909:42
27.6Flachs MichalMuži AZličín0:59:20611:0709:0409:4009:3809:4710:06
28.23Kovács MartinMuži AKardavec1:00:17610:1609:0309:3209:5810:4110:49
29.46Drechsler AlešMuži A1:00:21610:4409:0209:2409:4910:2411:01
30.20Jeníček RobertMuži B1:01:24611:1609:4309:5910:1310:1610:00
31.12Císař MartinMuži APříbram1:02:41610:3409:5609:5510:1911:1710:41
32.18Huml MarekMuži BRožmitál0:59:06511:5410:4512:0211:4312:43
33.24Mašek PetrMuži BRožmitál1:00:18512:1411:2912:1212:1612:09
34.11Císař JanMuži APříbram1:01:06511:3910:4811:4311:2915:28
35.17Bělohlávek KarelMuži ASparta Podluhy0:44:04410:2109:5212:0011:52
36.10Peták DavidMuži APříbram0:56:32411:2210:4211:4322:46
37.14Cako JozefMuži BMilín0:13:22113:22
Junioři - 4 okruhy - 10 km
1.63Květoň AdamMuži ARožmitál0:30:19407:5807:1907:2207:41
2.61Čechura TomášMuži A0:33:39408:5408:0308:1508:27
3.65Sýkora JosefMuži AJája team0:35:49409:3508:2208:4609:08
4.66Havel MartinMuži AJája team0:36:47409:3608:4309:1409:15
5.64Trangoš OndřejMuži APříbram0:38:01409:2509:4509:4409:09
DNF62Huml OliverMuži ARožmitál0:12:41112:41
Ženy - 4 okruhy - 10 km
1.47Kresslová ŠtěpánkaŽenyRožmitál0:33:48408:5708:0608:2508:22
2.30Šmolíková AnežkaŽenyRožmitál p.Třemšínem0:37:08409:3409:0509:0909:22
3.42Baťková KateřinaŽenyMTB Auto CB0:37:57410:3709:1009:0809:03
4.27Poláková PetraŽenyRožmitál pod Třemšínem0:38:41410:5109:0109:2509:26
5.29Stengelová DenisaŽenySparta Praha0:45:04411:5910:3911:1211:15
6.31Štěrbová ŠtěpánkaŽeny0:46:16411:2811:4811:4411:18
Počet závodníků: 49
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: kategorie, celkové, časy kol

fotky od Štěpána Zámečníka, video Michala Flachse