Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Sokolský běh Republiky - Dobříš

28.10.2022 11:00

Pořadatel: Sportovní akademie Dobříš
Místo: Dobříš - zámecký park
Podmínky: polojasno, mírný vítr, mokrá trať, 16 stupňů Celsia
Web závodu: https://www.behrepubliky.cz/dobris/r40
84 závodníků,

okruhový závod po parkových cestách.

Výsledky v pdf: Děti, Kategorie, Celkové, časy kol

Fotky od Karolíny Šejnové ze sokolského běhu na Dobříši



Výsledky


Děti od 15 do 18let - 4 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo
1. 1. 1. 87 Ondřej Panuška 00:17:42 Chlapci 15 -16 let 208:22,1609:20,54
2. 1. 1. 17 Marika Pulkrabová 00:18:45 Dívky 15-16 let 208:59,6409:45,71
3. 2. 2. 11 Štěpán Krištof 00:21:27 Chlapci 15 -16 let 210:49,6010:37,39
4. 2. 2. 22 Julie Suchopárová 00:21:46 Dívky 15-16 let 210:17,1811:29,01
5. 3. 3. 30 Filip Bojko 00:26:36 Chlapci 15 -16 let 212:34,2214:02,01

Výsledky textově

Sokolský běh republiky - děti - 28.10.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKlubKolČas
Dívky 7-8let
1.75Blahnová Lenka2014101:14,90-
2.53Šmídová Stella2015101:16,74+01:84
3.96Vejskalová Anežka2015101:17,11+02:21
4.54Lorencová Anna2015101:19,08+04:18
5.90Strnadová Tereza2014101:20,56+05:66
6.77Haisová Štěpánka2014101:21,98+07:08
7.60Petáková Magdaléna2015101:24,05+09:15
8.92Nováková Karolína2014101:24,31+09:41
9.65Baráková Elisabeth2015101:27,12+12:22
10.66Kocandová Eliška2015101:29,08+14:18
11.58Krausová Amálie2014101:35,98+21:08
Kluci 7-8let
1.51Dražan Antonín2014101:10,04-
2.94Helebrant Tomáš2014101:13,43+03:39
Dívky 9-10let
1.80Holá Johana2012102:45,63-
2.59Dvořáková Daniela2013102:47,48+01:85
3.76Haisová Anna2012102:56,70+11:07
4.79Kudweisová Monika2013102:58,72+13:09
5.67Kopelentová Aneta2013103:00,50+14:87
6.55Lorencová Kateřina2012103:06,34+20:71
7.74Blahnová Anna2012103:16,57+30:94
8.88Strnadová Eliška2013103:28,19+42:56
9.62Síglová Barbora2012103:30,87+45:24
10.73Svoboda Elaine2013103:36,32+50:69
Kluci 9-10let
1.82Boroň Jiří2012102:38,13-
2.85Dostál Václav2012102:43,11+04:98
3.68Ciboch Michal2012102:47,80+09:67
4.52Kopelent Josef2013102:47,87+09:73
5.61Peták Šimon2012103:21,99+43:85
Dívky 11-12let
1.70Cibochová Lucie2011206:53,13-
Kluci 11-12let
1.81Holý Vašek2010205:47,71-
2.86Panuška Antonín2011205:50,06+02:34
3.93Číhalík Jan2010207:02,89+1:15:17
4.97Vejskal Alexandr2011209:00,17+3:12:46
Kluci 13-14let
1.89Kaše Patrik2009206:35,42-
Dívky 4-6 let
1.78Kudweisová Hanka2016100:51,86-
2.71Petráková Anička2016101:08,65+16:79
3.63Hovorková Natálie2017101:12,11+20:25
4.95Galvasová Natálie2016101:17,18+25:32
5.57Krausová Viola2016101:20,77+28:91
6.64Baráková Sophie2018101:25,66+33:80
7.84Černá Monika2018101:44,67+52:81
Kluci 4-6 let
1.69Ciboch Štěpán2016101:00,62-
2.83Černý Miloslav2016101:07,62+07:00
3.91Novák Jakub2018101:21,41+20:79
Dívky do 3 let
1.72Petráková Emička2019101:45,91-
Kluci do 3 let
1.56Kraus Jonáš2019103:26,52-
Počet závodníků: 46
www.4timing.cz
Sokolský běh republiky - Dobříš - 28.10.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KolČas
Děti od 15 do 18let - 4 km
1.87Panuška Ondřej2007Chlapci 15 -16 let217:43
2.17Pulkrabová Marika2006Dívky 15-16 let218:46
3.11Krištof Štěpán2010Chlapci 15 -16 let221:28
4.22Suchopárová Julie2007Dívky 15-16 let221:47
5.30Bojko Filip2007Chlapci 15 -16 let226:37
Hlavní závod na 8 km
1.34Hejrová Gabriela1982Ženy do 49 let434:55
2.38Kubista Josef1981Muži do 49 let435:20
3.27Kraus Michal1987Muži do 39 let436:36
4.15Smid Petr1983Muži do 39 let437:24
5.35Kopáček Jiří1993Muži do 39 let437:49
6.20Baráková Milena1981Ženy do 49 let438:01
7.42Preininger Tomáš1975Muži do 49 let438:08
8.39Mařík Michal1975Muži do 49 let438:22
9.7Fencl Radek1965Muži do 59 let439:50
10.26Kasinová Barbora1988Ženy do 39 let440:00
11.2Hrabec Michal1977Muži do 49 let440:32
12.36Baran Richard1971Muži do 59 let440:36
13.1Hruška Jiří1980Muži do 49 let440:41
14.21Lachman Jan1962Muži do 69 let441:27
15.3Hrabec Kotulková Soňa1976Ženy do 49 let441:50
16.8Zíma Tomáš1996Muži do 39 let442:44
17.28Kos Tomáš1972Muži do 59 let443:10
18.37Kobík Lukáš1981Muži do 49 let443:53
19.16Černý Petr1969Muži do 59 let444:11
20.23Bojko Sergej1980Muži do 49 let444:24
21.10Krištofová Petra1980Ženy do 49 let444:27
22.6Dudášová Monika1966Ženy do 59 let444:42
23.4Síglová Iveta1984Ženy do 39 let445:14
24.18Boháčová Štěpánka1994Ženy do 39 let447:54
25.40Boukalová Pavla1984Ženy do 39 let450:05
26.41Můla Miroslav1984Muži do 39 let450:05
27.19Šetková Veronika1999Ženy do 39 let451:13
28.12Havlínová Martina1990Ženy do 39 let453:15
29.31Voráček Petr1984Muži do 39 let453:50
30.5Panáčková Verča1971Ženy do 59 let454:10
31.24Bojko Petra1981Ženy do 49 let457:29
32.33Černá Leona1972Ženy do 59 let459:15
33.29Bradová Zuzana1986Ženy do 39 let480:53
Počet závodníků: 38
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Kategorie, Celkové, časy kol

Fotky od Karolíny Šejnové ze sokolského běhu na Dobříši