Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Jarní běh Litní

1.4.2023 10:00

Pořadatel: Česká tábornická unie - Záskalák Liteň,p.s.,
Místo: Liteň - zámecký park
Podmínky: polojasno, zataženo, 8-10 stupňů Celsia, bez deště, relativně suchá trať, místy bahno. Silný nárazový vítr.
Web závodu: https://www.behlitni.cz/
258 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie



Výsledky


Hlavní běh - 2 kola - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubdoběh
1. 1. 1. 180 Tomáš Maceček00:23:52 muži do 39 let SALOMONvideo
2. 2. 2. 288 Jan Šneberger00:24:54 muži do 39 let AC Falcon Rokycanyvideo
3. 3. 3. 120 Michal Burian00:25:19 muži do 39 let SK Sporting Příbramvideo
4. 4. 1. 167 Daniel Kupidlovský00:26:00 muži do 49 let Prahavideo
5. 5. 2. 132 Jan Hostička00:26:24 muži do 49 let Příbramvideo
6. 6. 4. 124 Lukáš Pazdera00:27:07 muži do 39 let Here To Win Teamvideo
7. 7. 3. 183 Jiří Rosol00:27:22 muži do 49 let Loko Berounvideo
8. 8. 5. 166 Jakub Horák00:27:49 muži do 39 let Rozběháme Plzeňvideo
9. 9. 6. 274 Ondřej Franěk00:28:28 muži do 39 let Pražská kavárnavideo
10. 10. 7. 290 Lukáš Pergler00:28:31 muži do 39 let Komárovvideo
11. 11. 1. 284 Rudolf Jánošík00:28:35 muži do 59 let Vlašimvideo
12. 12. 4. 265 Jiří Vlastnuk00:29:00 muži do 49 let KB Katslovnavideo
13. 13. 2. 147 David Duchoň00:29:08 muži do 59 let Praha - Újezdvideo
14. 14. 3. 134 Jan Cihlář00:29:22 muži do 59 let TJ Lokomotiva Berounvideo
15. 15. 5. 276 Richard Barcal00:29:37 muži do 49 let Dos amigosvideo
16. 16. 8. 184 David Janda00:29:39 muži do 39 let Prahavideo
17. 17. 6. 143 Adam Pražák00:29:45 muži do 49 let Praha 3video
18. 18. 4. 169 Petr Malina00:29:58 muži do 59 let Borekvideo
19. 1. 1. 150 Eliška Poborská00:29:59 ženy do 34 let Kerteamvideo
20. 2. 2. 289 Alexandra Loškoski00:30:19 ženy do 34 let Roudnicevideo
21. 19. 7. 160 Jan Pejša00:30:26 muži do 49 let smí být prázdnévideo
22. 20. 8. 164 Jiří Neuman00:30:35 muži do 49 let Kamenný Přívozvideo
23. 21. 9. 145 Martin Pavlík00:30:37 muži do 49 let Narysovvideo
24. 22. 9. 173 Jan Charvát00:30:46 muži do 39 let SK Doubravan Újezdvideo
25. 23. 10. 122 Michal Zadražil00:30:53 muži do 49 let Rozběháme Hořovickovideo
26. 24. 10. 112 Jan Bouda00:31:04 muži do 39 let Prd z Brdvideo
27. 25. 11. 176 Jakub Šafránek00:31:44 muži do 49 let Řevnicevideo
28. 26. 12. 144 Lukáš Urban00:32:09 muži do 49 let Praha 11video
29. 27. 11. 171 Jakub Turčiačík00:32:16 muži do 39 let video
30. 28. 5. 165 Alexandr Pavlišen00:32:17 muži do 59 let Drtič Bezděkovvideo
31. 29. 1. 140 Josef Vitásek00:33:04 muži do 69 let Bukovávideo
32. 30. 13. 177 Karel Bělohlávek00:33:16 muži do 49 let Sparta Podluhyvideo
33. 31. 12. 179 Viktor Fajta00:33:23 muži do 39 let D5video
34. 32. 6. 287 Jan Tušinovski00:33:29 muži do 59 let Králův Dvůrvideo
35. 33. 13. 128 Josef Schovánek00:33:29 muži do 39 let video
36. 3. 1. 149 Helena Poborská00:33:30 ženy do 54 let Kerteamvideo
37. 34. 14. 298 Jindřich Holina00:33:35 muži do 39 let AO Střela Žebrákvideo
38. 35. 15. 121 Jiří Kopáček00:33:38 muži do 39 let SDH Drásovvideo
39. 36. 16. 271 Michal Včelák00:33:39 muži do 39 let Řevnicevideo
40. 4. 3. 151 Denisa Burianová00:33:55 ženy do 34 let BK Lounyvideo
41. 5. 4. 117 Anna-Marie Cylková00:33:56 ženy do 34 let Řevnicevideo
42. 37. 2. 148 Jiří Turek00:34:01 muži do 69 let Chaloupkyvideo
43. 38. 14. 295 Lukáš Batík00:34:04 muži do 49 let Radotínvideo
44. 39. 7. 106 Štěpán Matula00:34:06 muži do 59 let SK Třebichovicevideo
45. 40. 15. 109 Martin Batulka00:34:22 muži do 49 let PunkTrailvideo
46. 41. 16. 115 Václav Schejbal00:34:34 muži do 49 let video
47. 42. 17. 102 Michal Mařík00:34:37 muži do 49 let Prahavideo
48. 6. 1. 152 Alena Kutíková00:34:59 ženy do 44 let Hostomice pod Brdyvideo
49. 7. 5. 108 Petra Polášková00:35:01 ženy do 34 let Komárovvideo
50. 43. 8. 126 Roman Kohout00:35:07 muži do 59 let TJ Sokol Králův Dvůrvideo
51. 8. 6. 119 Veronika Hochmanová00:35:15 ženy do 34 let Tri Ski Horní Počernicevideo
52. 44. 18. 175 Jan Kutnohorský00:35:26 muži do 49 let Bojovvideo
53. 45. 19. 297 Roman Pichlík00:35:34 muži do 49 let RAC Cermovicevideo
54. 9. 2. 133 Barbora Hauserová00:35:37 ženy do 44 let Rozběháme Berounvideo
55. 46. 9. 103 Robert Svoboda00:35:39 muži do 59 let Berounvideo
56. 10. 2. 125 Zdeňka Koňaříková00:35:47 ženy do 54 let Vystrkovvideo
57. 47. 20. 291 Martin Novák00:35:50 muži do 49 let Amcykl Humpolecvideo
58. 11. 7. 123 Kristýna Švagrová00:36:11 ženy do 34 let Ouběnicevideo
59. 12. 8. 273 Eliška Černá00:36:12 ženy do 34 let SK Slavia Prahavideo
60. 48. 17. 142 Michal Kašpar00:36:19 muži do 39 let U Šmídů teamvideo
61. 49. 10. 277 Radek Fencl00:36:21 muži do 59 let Obořištěvideo
62. 50. 21. 163 Hynek Plavec00:36:24 muži do 49 let D. Dušníkyvideo
63. 51. 1. 158 Jiří Němec00:36:25 muži nad 70 let Atletika Vlašimvideo
64. 13. 9. 275 Andrea Fraňková00:36:30 ženy do 34 let Pražská kavárnavideo
65. 52. 22. 282 Josef Hršel00:36:47 muži do 49 let SK Mníšecký Expresvideo
66. 14. 3. 155 Ivana Rosolová00:37:20 ženy do 54 let Rossi teamvideo
67. 15. 3. 300 Iva Jandurová00:38:12 ženy do 44 let video
68. 53. 18. 127 Vojtěch Sládeček00:38:20 muži do 39 let Praha 3video
69. 16. 4. 154 Jiřina Kaiserová00:38:23 ženy do 54 let MP HOŘOVICEvideo
70. 54. 23. 161 Tomáš Bárta00:38:31 muži do 49 let RAC Cerhovicevideo
71. 55. 3. 113 Petr Butzke00:38:35 muži do 69 let Treninková skupina Březnicevideo
72. 17. 5. 156 Jana Růžičková00:39:25 ženy do 54 let U Šmídů teamvideo
73. 56. 19. 272 Adam Černý00:39:26 muži do 39 let Praha - Dolní Počernicevideo
74. 18. 1. 278 Monika Dudášová00:39:38 ženy do 64 let Obořištěvideo
75. 57. 20. 270 Hynek Langmajer00:39:50 muži do 39 let SK Slavia Prahavideo
76. 19. 10. 269 Johana Vavřínová00:39:54 ženy do 34 let Prahavideo
77. 20. 4. 101 Iveta Síglová00:40:02 ženy do 44 let video
78. 58. 2. 130 Jan Svoboda00:40:37 muži nad 70 let KD Příbramvideo
79. 59. 4. 135 Jaroslav Čechura00:41:07 muži do 69 let Hořovicevideo
80. 21. 11. 174 Nikola Kinclová00:41:21 ženy do 34 let SK Doubravanvideo
81. 22. 12. 267 Hana Raschmanová00:42:03 ženy do 34 let Dobříšvideo
82. 23. 5. 157 Denisa Žížalová00:42:16 ženy do 44 let U Šmídů teamvideo
83. 60. 21. 268 Josef Raschman00:42:18 muži do 39 let Mníšek pod Brdyvideo
84. 61. 11. 172 Milan Tuháček00:42:22 muži do 59 let SK Prdlavkyvideo
85. 62. 12. 146 Martin Palek00:42:59 muži do 59 let video
86. 24. 2. 111 Soňa Rybáčková00:43:01 ženy do 64 let Berounvideo
87. 25. 13. 168 Tereza Leitnerová00:43:13 ženy do 34 let video
88. 26. 6. 153 Eva Prunerová00:43:14 ženy do 44 let Kovohutě Příbramvideo
89. 27. 6. 139 Dana Dlouhá00:44:17 ženy do 54 let RAC Cerhovicevideo
90. 28. 7. 136 Iveta Kárová00:44:46 ženy do 54 let RAC Cerhovicevideo
91. 29. 8. 105 Veronika Panáčková00:47:00 ženy do 54 let video
92. 30. 1. 129 Dana Svobodová00:47:19 ženy nad 65 let KD Příbramvideo
93. 63. 22. 110 Jiří Palan00:48:29 muži do 39 let Bykošvideo
94. 64. 3. 292 Václav Šůcha00:48:50 muži nad 70 let SV Stříbrovideo
95. 65. 13. 162 Josef Leitner00:50:01 muži do 59 let TJ Stupně Poraženýchvideo
96. 66. 4. 159 Miroslav Hrstka00:50:50 muži nad 70 let Sokol Jesenicevideo
97. 67. 5. 281 Josef Průša00:51:16 muži nad 70 let Klub Seniorek Obecnicevideo

Výsledky textově

Zimní běh Litní - děti - 01.04.2023
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Dívky 6 - 7 let
1.91Riegrová Tereza2016Dívky 6-7 letNižbor1:44,84
2.60Šebková Violka2016Dívky 6-7 letBiatlon Beroun1:45,80
3.85Hejhalová Karla2016Dívky 6-7 letStřela Žebrák1:47,32
4.95Moravcová Tereza2016Dívky 6-7 letAO Střela Žebrák1:49,66
5.65Popová Denisa2016Dívky 6-7 letStřela Žebrák1:50,89
6.88Šimková Michaela2016Dívky 6-7 letAO Střela Žebrák1:53,76
7.188Jurajdová Johana2016Dívky 6-7 letLiteň Leč1:55,84
8.199Buláková Stela2016Dívky 6-7 letLiteň1:56,73
9.64Fillerová Veronika2017Dívky 6-7 letÚjezd nad Lesy1:57,74
10.92Mora Beatka2016Dívky 6-7 letMalé Přílepy1:57,77
11.197Paimová Ester2017Dívky 6-7 letBor2:00,68
12.12Hromadkova Anna2017Dívky 6-7 letBenesov2:02,09
13.70Pucholtová Jolana2017Dívky 6-7 letBeroun2:04,17
14.200Záhorová Anežka2016Dívky 6-7 letLiteň2:09,25
15.83Nováková Karla2017Dívky 6-7 let-/Točník2:10,10
16.208Jiráská Viktorka2017Dívky 6-7 letChvastenice2:14,91
Kluci 6 - 7 let
1.68Richter Jaroslav2016Kluci 6-7 letPopovičky1:38,19
2.195Vlček Eduard2016Kluci 6-7 letKorno1:44,87
3.67Háva Filip2017Kluci 6-7 letASK Dipoli z.s.1:54,04
4.186Jaborník Matěj2017Kluci 6-7 letSokol Lety1:55,46
5.223Batík Alan2017Kluci 6-7 let1:56,76
6.201Mareček Vít2016Kluci 6-7 letChrustenice1:56,78
7.213Vlastník Martin2017Kluci 6-7 letDobřichovice2:00,52
8.90Duna Dominik2017Kluci 6-7 letStřela Žebrák2:08,49
Dívky 8-9 let
1.28Pavliščová Josefína2015Dívky 8-9 letAtletika Benešov3:12,58
2.66Hávová Tereza2014Dívky 8-9 letASK Dipoli z.s.3:15,30
3.17Míčková Karolína2014Dívky 8-9 letAtletika Benešov3:21,08
4.192Kraus Theodora2014Dívky 8-9 letPodluhy3:22,18
5.185Slavjanská Tereza2015Dívky 8-9 letZdice3:26,19
6.203Dědinová Anna2014Dívky 8-9 letSK Sporting Příbram3:29,83
7.11Hromadkova Bela2014Dívky 8-9 letAtletika Benesov3:33,28
8.9Kočnarová Sofie2015Dívky 8-9 letPňovice3:38,32
9.196Profantová Antonie2015Dívky 8-9 letKorno3:39,64
10.97Kučerová Stella2015Dívky 8-9 letLOKO Beroun3:41,36
11.218Širančová Anna2015Dívky 8-9 letLOKO Beroun3:50,43
12.221Dolejšová Veronika2014Dívky 8-9 letTJ Lokomotiva Beroun3:50,94
13.198Paimová Erika2015Dívky 8-9 letBor3:53,46
14.210Turčiačiková Nela2015Dívky 8-9 letStřela Žebrák3:55,17
15.216Kárová Tereza2015Dívky 8-9 letStřela Žebrák3:55,68
16.222Batíková Dorotea2015Dívky 8-9 let4:02,01
17.99Vocetková Rozárie2015Dívky 8-9 letStřela Žebrák4:11,33
18.45Urbanová Lucie2014Dívky 8-9 letPraha 114:16,99
19.205Zálesná Klára2014Dívky 8-9 letMalé Přílepy4:20,12
Kluci 8-9 let
1.62Filler Martin2014Kluci 8-9 letÚjezd nad Lesy3:01,36
2.204Veselý Kryštof2015Kluci 8-9 letStřela Žebrák3:04,36
3.52Šafránek Michal2014Kluci 8-9 letŘevnice3:06,10
4.27Pavlišče Štěpán2015Kluci 8-9 letAtletika Benešov3:07,07
5.94Jandura Štěpán2014Kluci 8-9 letLOKO Beroun3:10,66
6.20Podešva Alex2014Kluci 8-9 letBB racing Čerčany3:10,77
7.14Šturm Petr2015Kluci 8-9 letTJ Sokol SG Plzeň - Petřín3:26,41
8.32Wallcon Alex2015Kluci 8-9 letLokomotiva Beroun3:26,97
9.189Jaborník Vojtěch2015Kluci 8-9 letSokol Lety3:30,50
10.23Helebrant Tomáš2014Kluci 8-9 letBSK Juniors Team3:30,80
11.214Vlastník Ondřej2015Kluci 8-9 letASK Dipoli z.s.3:34,43
12.89Šiler Filip2014Kluci 8-9 letKozlany3:48,89
13.187Barták Ondřej Jaroslav2014Kluci 8-9 letLOKO Beroun3:58,04
14.2Burian Tomas2015Kluci 8-9 letRpety3:59,82
15.207Vlček Vilém2014Kluci 8-9 letKorno4:01,82
16.15Pokorný Alois2015Kluci 8-9 letFK Olympie Zdice4:04,23
17.3Bartoň Albert2015Kluci 8-9 let4:45,17
18.219Geny Tobias2015Kluci 8-9 letKorno4:51,88
19.227Cajthaml Filip2014Kluci 8-9 let5:01,73
Dívky 10-11 let
1.29Pavliščová Anna2012Dívky 10-11 letAtletika Benešov5:00,73
2.194Kraus Annemarie2012Dívky 10-11 letStřela Žebrák5:02,63
3.42Šolcová Karolína2013Dívky 10-11 letSk Sporting5:13,69
4.37Palková Eliška2012Dívky 10-11 letStřela Žebrák5:17,89
5.18Števová Elena2012Dívky 10-11 letLoko Beroun5:20,54
6.4Chudová Martina2013Dívky 10-11 letAtletika Hostivař5:29,03
7.51Valdmanová Nela2012Dívky 10-11 letLOKO Beroun5:39,76
8.10Hromadkova Ema2013Dívky 10-11 letAtletika Benešov5:45,95
9.13Božovská Karolína2013Dívky 10-11 letAtletika Benešov5:47,97
10.217Širancová Nina2013Dívky 10-11 letLOKO Beroun5:48,49
11.31Wallcon Alma2012Dívky 10-11 letLokomotiva Beroun5:50,79
12.76Prouzová Barbora2013Dívky 10-11 letStřela Žebrák6:02,91
13.26Brožíková Marie2012Dívky 10-11 letAtletika Benešov6:05,43
14.212Vlastníková Veronika2012Dívky 10-11 letASK Dipoli z.s.6:11,10
15.61Šebková Elen2013Dívky 10-11 letBiatlon Beroun6:14,14
16.34Hrdličková Julie2013Dívky 10-11 letStřela Žebrák6:25,39
17.209Turčiačiková Ema2013Dívky 10-11 letStřela Žebrák6:29,88
18.98Vocetková Valentýna2013Dívky 10-11 letStřela Žebrák6:32,05
19.16Pokorná Anežka2013Dívky 10-11 letStřela Žebrák6:33,61
20.215Páclová Hana2013Dívky 10-11 letStřela Žebrák6:40,92
21.86Profantová Lada2013Dívky 10-11 letKorno8:15,96
22.220Geny Ella2012Dívky 10-11 letKorno8:44,56
Kluci 10-11 let
1.79Skalička Michael2012Kluci 10-11 letSK Sporting Pribram5:10,98
2.80Krotký Jan2012Kluci 10-11 letTJ Lokomotiva Beroun5:20,12
3.72Diviš Jan2013Kluci 10-11 letAO Střela Žebrák5:25,11
4.6Šiler Jan2012Kluci 10-11 letAK ŠKODA PLZEŇ5:45,11
5.69Pucholt Vojtěch2012Kluci 10-11 letTJ Lokomotiva Beroun6:13,60
6.191Lev Richard2012Kluci 10-11 letStřela Žebrák6:13,92
7.82Novák Jan2013Kluci 10-11 letAO Střela Žebrák8:18,73
Dívky 12-13 let
1.74Dziegielewska Karolina2010Dívky 12-13 letAtletika Hostivař5:02,78
2.33Hrdličková Valentýna2010Dívky 12-13 letStřela Žebrák5:12,12
3.43Špetová Patricie2011Dívky 12-13 letAK ŠKODA Plzeň5:18,55
4.77Zindulková Tereza2011Dívky 12-13 letLoko Beroun5:23,33
5.49Štefflová Marie2010Dívky 12-13 letLOKO Beroun5:29,50
6.50Jungová Karolína2011Dívky 12-13 letLOKO Beroun5:40,47
7.56Filipová Jůlie2011Dívky 12-13 letBiatlon Beroun5:43,37
8.78Gregovská Adéla2010Dívky 12-13 letStřela Žebrák6:01,21
9.226Jarošová Johana2011Dívky 12-13 letStřela Žebrák6:03,39
10.71Bubnikova Šárka2011Dívky 12-13 letStřela Žebrák6:10,08
11.228Marková Natálie2011Dívky 12-13 letSK Litavan Bohutín6:49,41
12.93Klauzová Agatka2010Dívky 12-13 letMalé Přílepy7:09,38
Kluci 12-13 let
1.84Bauer Lukáš2010Kluci 12-13 letStřela Žebrák4:29,54
2.19Podešva Patrik2011Kluci 12-13 letBB Racing Čerčany4:49,26
3.38Pergl Lukáš2011Kluci 12-13 letStřela Žebrák4:52,88
4.232Šenolt Vojtěch2010Kluci 12-13 letStřela Žebrák4:56,37
5.46Macek Šimon2011Kluci 12-13 letBiatlon Zadov5:00,11
6.54Volmut Marek2010Kluci 12-13 letBiatlon Beroun5:00,96
7.40Pilich Mikuláš2010Kluci 12-13 letStřela Žebrák5:01,88
8.75Prouza Tomáš2011Kluci 12-13 letStřela Žebrák5:29,16
9.44Urban Lukáš2010Kluci 12-13 letPraha 115:58,34
Dívky 14-15 let
1.30Pavliščová Marie2009Dívky 14-15 letAtletika Benešov5:13,71
2.21Valuchová Julie2009Dívky 14-15 letJUVE5:38,99
3.22Valuchová Veronika2008Dívky 14-15 letJUVE5:47,01
4.57Fleková Kateřina2009Dívky 14-15 letBiatlon Beroun5:57,38
Dívky 4-5 let
1.47Boukalová Tereza2018Dívky 4-5 letSK Sporting Příbram0:10,35
2.87Profantová Mariana2018Dívky 4-5 letKorno0:13,31
3.81Jandová Kamila2018Dívky 4-5 letPraha0:13,63
4.8Kopfsteinová Eliška2018Dívky 4-5 letTriatlet Karlovy Vary0:14,10
5.206Vlčková Andrea2019Dívky 4-5 letKorno0:16,04
6.225Pýchová Barbora2018Dívky 4-5 letLiteň0:20,35
7.237Pecánková Adriana2019Dívky 4-5 letLiteň0:27,82
Kluci 4-5 let
1.202Mareček Jan2018Kluci 4-5 letChrustenice0:16,79
2.96Moravec Stanislav2018Kluci 4-5 letSokol Komárov0:17,04
3.231Bulák Jan2018Kluci 4-5 letLiteň0:19,50
4.100Slavjanský Branko2018Kluci 4-5 let0:20,29
5.238Černý Dominik2019Kluci 4-5 letHlubočinka0:23,34
6.229Cajthaml Adam2018Kluci 4-5 let0:26,82
7.233Bouda Janek2019Kluci 4-5 letPrd z Brd0:40,28
8.224Vinopal Jan2018Kluci 4-5 letBěleč0:42,26
Děti do 3 let
1.35Ješková Matylda2020Dívky do 3 letPraha 130:13,45
2.36Ješková Johana2021Dívky do 3 letPraha 130:18,15
3.190Kočnar Matyáš2020Kluci do 3 letPňovice0:19,05
4.211Vlastníková Marie2020Dívky do 3 letDobřichovice0:20,97
5.7Hochmanová Zora2021Dívky do 3 letStará Boleslav0:30,56
6.235Pecánek Vít2020Kluci do 3 letLiteň0:33,49
7.63Filler Tobiáš2021Kluci do 3 letKvětnice0:34,99
8.239Jandová Nela2021Dívky do 3 letPraha0:39,45
9.236Pecánková Rozálie2020Dívky do 3 letLiteň0:43,43
Kluci 14-15 let
1.24Brožík Ivan2008Kluci 14-15 letAtletika Benešov4:35,57
2.230Marek Jakub2009Kluci 14-15 letSK Sporting Příbram4:37,92
3.53Volmut Antonín2008Kluci 14-15 letBiatlon Beroun4:38,96
4.5Schejbal Matyáš2008Kluci 14-15 let4:44,34
5.55Flek Vojtěch2008Kluci 14-15 letBiatlon Beroun4:46,41
6.59Budoš Adam2008Kluci 14-15 letZš BH Příbram4:52,53
7.234Jandal Pavel2009Kluci 14-15 letKánoe Sparta4:52,63
8.58Šebo Filip2008Kluci 14-15 letBiatlon Beroun5:14,55
Počet závodníků: 148
www.4timing.cz
Běh Litní - 01.04.2023
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Muži - 2 kola
1.180Maceček Tomáš1991mmuži do 39 letSALOMON123:53-
2.288Šneberger Jan1985mmuži do 39 letAC Falcon Rokycany124:55+01:02
3.120Burian Michal1994mmuži do 39 letSK Sporting Příbram125:20+01:27
4.167Kupidlovský Daniel1976mmuži do 49 letPraha126:01+02:08
5.132Hostička Jan1979mmuži do 49 letPříbram126:25+02:32
6.124Pazdera Lukáš1986mmuži do 39 letHere To Win Team127:08+03:15
7.183Rosol Jiří1974mmuži do 49 letLoko Beroun127:23+03:30
8.166Horák Jakub1990mmuži do 39 letRozběháme Plzeň127:50+03:57
9.274Franěk Ondřej1990mmuži do 39 letPražská kavárna128:29+04:36
10.290Pergler Lukáš1992mmuži do 39 letKomárov128:32+04:39
11.284Jánošík Rudolf1971mmuži do 59 letVlašim128:36+04:43
12.265Vlastnuk Jiří1975mmuži do 49 letKB Katslovna129:01+05:08
13.147Duchoň David1971mmuži do 59 letPraha - Újezd129:09+05:16
14.134Cihlář Jan1970mmuži do 59 letTJ Lokomotiva Beroun129:23+05:30
15.276Barcal Richard1981mmuži do 49 letDos amigos129:38+05:45
16.184Janda David1987mmuži do 39 letPraha129:40+05:47
17.143Pražák Adam1978mmuži do 49 letPraha 3129:46+05:53
18.169Malina Petr1969mmuži do 59 letBorek129:59+06:06
19.160Pejša Jan1975mmuži do 49 letsmí být prázdné130:27+06:34
20.164Neuman Jiří1974mmuži do 49 letKamenný Přívoz130:36+06:43
21.145Pavlík Martin1978mmuži do 49 letNarysov130:38+06:45
22.173Charvát Jan1998mmuži do 39 letSK Doubravan Újezd130:47+06:54
23.122Zadražil Michal1979mmuži do 49 letRozběháme Hořovicko130:54+07:01
24.112Bouda Jan1988mmuži do 39 letPrd z Brd131:05+07:12
25.176Šafránek Jakub1983mmuži do 49 letŘevnice131:45+07:52
26.144Urban Lukáš1980mmuži do 49 letPraha 11132:10+08:17
27.171Turčiačík Jakub1985mmuži do 39 let132:17+08:24
28.165Pavlišen Alexandr1969mmuži do 59 letDrtič Bezděkov132:18+08:25
29.140Vitásek Josef1958mmuži do 69 letBuková133:05+09:12
30.177Bělohlávek Karel1981mmuži do 49 letSparta Podluhy133:17+09:24
31.179Fajta Viktor1986mmuži do 39 letD5133:24+09:31
32.287Tušinovski Jan1973mmuži do 59 letKrálův Dvůr133:30+09:37
33.128Schovánek Josef1992mmuži do 39 let133:30+09:37
34.298Holina Jindřich2005mmuži do 39 letAO Střela Žebrák133:36+09:43
35.121Kopáček Jiří1993mmuži do 39 letSDH Drásov133:39+09:46
36.271Včelák Michal2008mmuži do 39 letŘevnice133:40+09:47
37.148Turek Jiří1962mmuži do 69 letChaloupky134:02+10:09
38.295Batík Lukáš1983mmuži do 49 letRadotín134:05+10:12
39.106Matula Štěpán1970mmuži do 59 letSK Třebichovice134:07+10:14
40.109Batulka Martin1975mmuži do 49 letPunkTrail134:23+10:30
41.115Schejbal Václav1976mmuži do 49 let134:35+10:42
42.102Mařík Michal1975mmuži do 49 letPraha134:38+10:45
43.126Kohout Roman1969mmuži do 59 letTJ Sokol Králův Dvůr135:08+11:15
44.175Kutnohorský Jan1974mmuži do 49 letBojov135:27+11:34
45.297Pichlík Roman1977mmuži do 49 letRAC Cermovice135:35+11:42
46.103Svoboda Robert1973mmuži do 59 letBeroun135:40+11:47
47.291Novák Martin1980mmuži do 49 letAmcykl Humpolec135:51+11:58
48.142Kašpar Michal1990mmuži do 39 letU Šmídů team136:20+12:27
49.277Fencl Radek1965mmuži do 59 letObořiště136:22+12:29
50.163Plavec Hynek1978mmuži do 49 letD. Dušníky136:25+12:32
51.158Němec Jiří1948mmuži nad 70 letAtletika Vlašim136:26+12:33
52.282Hršel Josef1976mmuži do 49 letSK Mníšecký Expres136:48+12:55
53.127Sládeček Vojtěch1992mmuži do 39 letPraha 3138:21+14:28
54.161Bárta Tomáš1974mmuži do 49 letRAC Cerhovice138:32+14:39
55.113Butzke Petr1959mmuži do 69 letTreninková skupina Březnice138:36+14:43
56.272Černý Adam2008mmuži do 39 letPraha - Dolní Počernice139:27+15:34
57.270Langmajer Hynek2008mmuži do 39 letSK Slavia Praha139:51+15:58
58.130Svoboda Jan1943mmuži nad 70 letKD Příbram140:38+16:45
59.135Čechura Jaroslav1955mmuži do 69 letHořovice141:08+17:15
60.268Raschman Josef1990mmuži do 39 letMníšek pod Brdy142:19+18:26
61.172Tuháček Milan1965mmuži do 59 letSK Prdlavky142:23+18:30
62.146Palek Martin1973mmuži do 59 let143:00+19:07
63.110Palan Jiří1991mmuži do 39 letBykoš148:30+24:37
64.292Šůcha Václav1946mmuži nad 70 letSV Stříbro148:51+24:58
65.162Leitner Josef1969mmuži do 59 letTJ Stupně Poražených150:02+26:09
66.159Hrstka Miroslav1946mmuži nad 70 letSokol Jesenice150:51+26:58
67.281Průša Josef1952mmuži nad 70 letKlub Seniorek Obecnice151:17+27:24
Ženy - 2 kola
1.150Poborská Eliška2003žženy do 34 letKerteam130:00-
2.289Loškoski Alexandra1994žženy do 34 letRoudnice130:20+00:20
3.149Poborská Helena1978žženy do 54 letKerteam133:31+03:31
4.151Burianová Denisa1993žženy do 34 letBK Louny133:56+03:56
5.117Cylková Anna-Marie1999žženy do 34 letŘevnice133:57+03:57
6.152Kutíková Alena1984žženy do 44 letHostomice pod Brdy135:00+05:00
7.108Polášková Petra1993žženy do 34 letKomárov135:02+05:02
8.119Hochmanová Veronika1993žženy do 34 letTri Ski Horní Počernice135:16+05:16
9.133Hauserová Barbora1988žženy do 44 letRozběháme Beroun135:38+05:38
10.125Koňaříková Zdeňka1976žženy do 54 letVystrkov135:48+05:48
11.123Švagrová Kristýna2000žženy do 34 letOuběnice136:12+06:12
12.273Černá Eliška2011žSK Slavia Praha136:13+06:13
13.275Fraňková Andrea1989žženy do 34 letPražská kavárna136:31+06:31
14.155Rosolová Ivana1974žženy do 54 letRossi team137:21+07:21
15.300Jandurová Iva1985žženy do 44 let138:13+08:13
16.154Kaiserová Jiřina1976žženy do 54 letMP HOŘOVICE138:24+08:24
17.156Růžičková Jana1969žženy do 54 letU Šmídů team139:26+09:26
18.278Dudášová Monika1966žženy do 64 letObořiště139:39+09:39
19.269Vavřínová Johana2007žPraha139:55+09:55
20.101Síglová Iveta1984žženy do 44 let140:03+10:03
21.174Kinclová Nikola2000žženy do 34 letSK Doubravan141:22+11:22
22.267Raschmanová Hana1990žženy do 34 letDobříš142:04+12:04
23.157Žížalová Denisa1979žženy do 44 letU Šmídů team142:17+12:17
24.111Rybáčková Soňa1963žženy do 64 letBeroun143:02+13:02
25.168Leitnerová Tereza1998žženy do 34 let143:14+13:14
26.153Prunerová Eva1979žženy do 44 letKovohutě Příbram143:15+13:15
27.139Dlouhá Dana1976žženy do 54 letRAC Cerhovice144:18+14:18
28.136Kárová Iveta1977žženy do 54 letRAC Cerhovice144:47+14:47
29.105Panáčková Veronika1971žženy do 54 let147:01+17:01
30.129Svobodová Dana1952žženy nad 65 letKD Příbram147:20+17:20
Běh pro zdraví - 1 kolo
1.293Janpal Petr2009mběh pro zdravíFarma Homolka118:43-
2.263Pražák Andrej2009mběh pro zdravíPraha 3119:08+00:25
3.286Zindulková Tereza2011žběh pro zdravíLoko Beroun120:46+02:03
4.285Zindulka Lukáš1978mběh pro zdraví121:00+02:17
5.266Pražák Alexej2007mběh pro zdravíPraha 3121:13+02:30
6.279Valuchová Veronika2008žběh pro zdravíJuve122:21+03:38
7.280Valuchová Julie2009žběh pro zdravíJuve122:32+03:49
8.294Jandalová Hana1977žběh pro zdravíFarma Homolka123:12+04:29
9.264Pražáková Paula1976žběh pro zdravíPraha 3126:00+07:17
10.296Palek Martin2008mběh pro zdraví127:08+08:25
11.116Butzková Ludmila1961žběh pro zdravíFit klub Padák Příbram128:35+09:52
Dorost - 1 kolo
1.1Krtek Ondřej2007mdorostenciKB Beroun116:22-
2.48Jeníková Martina2007ždorostenkySK Sporting Příbram117:57+01:35
Počet závodníků: 110
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Děti, Celkové, kategorie