Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh Bezděkovem

16.9.2023 08:30

Pořadatel: Saša Pavlišen a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem - myslivna
Podmínky: Slunečno, sucho 24 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
118 závodníků,

Okruh 9 km

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie



Výsledky


Hlavní závod 8 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klub
1. 1. 1. 3 Lukáš Pazdera00:34:52 Muži do 39let Here To Win Team
2. 2. 1. 61 Petr Švarc00:36:08 Muži do 59let
3. 3. 2. 57 Tomáš Burian00:36:48 Muži do 39let Chrást
4. 4. 3. 27 Ondřej Franěk00:36:50 Muži do 39let Praha 6
5. 5. 1. 14 Marian Valek00:37:04 Muži do 49let Jince
6. 6. 2. 11 Jan Pejša00:38:31 Muži do 49let smí být prázdné
7. 7. 2. 26 Jan Cihlář00:38:44 Muži do 59let Lokomotiva Beroun
8. 8. 3. 15 Aleš Barášek00:39:19 Muži do 49let
9. 9. 3. 18 Petr Malina00:39:23 Muži do 59let Borek
10. 10. 4. 8 Petr Skalička00:39:24 Muži do 49let Lhota u Příbramě
11. 11. 5. 5 Michal Zadražil00:39:37 Muži do 49let Hořovice
12. 12. 6. 36 Josef Matějka00:39:41 Muži do 49let Sedlice
13. 13. 7. 41 Michal Zemek00:39:50 Muži do 49let Příbram
14. 14. 4. 16 Dušan Hrdlička00:39:55 Muži do 59let Praskolesy
15. 15. 5. 52 Tomáš Karas00:40:05 Muži do 59let Bohutín
16. 16. 8. 13 František Frühauf00:40:29 Muži do 49let Ohrazenice
17. 17. 4. 46 Aleš Weinfurter00:40:37 Muži do 39let TJ Sokol Hvožďany
18. 18. 5. 42 Petr Jilg00:40:47 Muži do 39let #běhámzaUkrajinu
19. 19. 9. 40 Radek Matyáš00:41:55 Muži do 49let
20. 20. 10. 31 Karel Bělohlávek00:42:07 Muži do 49let Sparta Podluhy
21. 21. 11. 47 Václav Blahovec00:42:18 Muži do 49let Příbram
22. 22. 6. 17 Pavel Rataj00:42:19 Muži do 59let Rokycany
23. 23. 12. 7 Antonín Bernášek00:42:20 Muži do 49let Příbram
24. 24. 1. 23 Jiří Turek00:42:53 Muži do 69let Chaloupky
25. 25. 6. 55 Jiří Kopáček00:43:14 Muži do 39let SDH Drásov
26. 26. 7. 59 Roman Číp00:43:17 Muži do 59let
27. 27. 8. 50 Roman Kohout00:43:30 Muži do 59let TJ Sokol Králův dvůr
28. 28. 7. 33 Michal Flachs00:43:44 Muži do 39let Zličín
29. 29. 13. 30 Jan Kutnohorský00:44:12 Muži do 49let Bojov
30. 1. 1. 20 Svatava Řechková00:44:13 Ženy do 64let Oxygen Příbram
31. 30. 14. 6 Jan Provaznik00:44:33 Muži do 49let Bohutin
32. 2. 1. 10 Petra Stibalová00:44:47 Ženy do 54let Broumy
33. 31. 15. 9 Hynek Plavec00:44:48 Muži do 49let D. Dusniky
34. 3. 1. 28 Andrea Fraňková00:44:53 Ženy do 34let Praha 6
35. 32. 8. 45 Dominik Burian00:44:54 Muži do 39let Příbram
36. 33. 9. 22 Radek Fencl00:45:24 Muži do 59let Obořiště
37. 34. 9. 54 Aleš Drechsler00:46:17 Muži do 39let Revize Rožmitál
38. 4. 1. 38 Eva Hacaperková00:46:51 Ženy do 44let Příbram
39. 35. 10. 60 Jaroslav Krutílek00:47:01 Muži do 59let Příbram
40. 36. 2. 43 Jan Kozák00:47:05 Muži do 69let Funny Avocado
41. 5. 2. 44 Ivana Rosolová00:47:16 Ženy do 54let Stašov
42. 37. 10. 35 Pepa Matějka00:47:22 Muži do 39let
43. 6. 2. 39 Kristýna Švagrová00:47:56 Ženy do 34let Ouběnice
44. 38. 11. 51 Tomáš Nesvačil00:48:02 Muži do 59let Příbram
45. 39. 16. 48 Karel Nekolný00:48:31 Muži do 49let Hledá se
46. 40. 11. 58 Gustav Jukos00:48:59 Muži do 39let Příbram
47. 7. 3. 49 Věra Karasová00:49:14 Ženy do 54let
48. 8. 2. 19 Jana Turečková00:49:43 Ženy do 64let Tenisový Klub Bohutín
49. 9. 4. 34 Jiřina Kaiserová00:50:25 Ženy do 54let MP Hořovice
50. 41. 12. 1 Lukáš Novák00:51:50 Muži do 39let SK Sporting PB
51. 10. 2. 4 Šárka Flachsová00:52:05 Ženy do 44let Příbram
52. 11. 3. 21 Monika Dudášová00:52:18 Ženy do 64let Obořiště
53. 12. 1. 24 Stanislava Hartmanová00:52:45 Ženy nad 65 let Vorvani Příbram
54. 42. 1. 80 Jan Svoboda00:53:18 Muži nad 70let KD Příbram
55. 43. 12. 56 Martin Votava00:53:37 Muži do 59let Králův Dvůr
56. 13. 5. 37 Miroslava Palková00:55:10 Ženy do 54let Doubravan Újezd
57. 14. 2. 25 Dana Svobodová01:01:46 Ženy nad 65 let KD Příbram
58. 44. 13. 29 Josef Leitner01:03:40 Muži do 59let TJ Stupně Poražených
59. 15. 3. 32 Milada Bartošová01:10:16 Ženy nad 65 let Příbram
60. 16. 6. 12 Lenka Nováková01:10:35 Ženy do 54let Dobříš

Výsledky textově

Běh Bezděkovem - děti - 16.09.2023
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKlubKolČas
Kluci 2-5let
1.136Reznicek Dominik2018Pribram10:16,56
2.98Jilg Patrik2019Atletika Človíček10:16,67
3.152Uzel Teodor2019Bezděkov10:17,45
4.88Hovorka Patrik2021Višňová u Příbramě10:23,22
5.101Pavlík Antonín2021Narysov10:23,49
6.102Kočnar Matyáš2020Pňovice10:24,09
Dívky 2-5let
1.135Boukalová Tereza2018SK Sporting Příbram10:11,56
2.89Blahovcová Anetka2018Příbram10:13,59
3.99Jilgová Nikola2018Atletika Človíček10:16,44
Kluci 6-7let
1.92Krotký Jakub2016Kroťáci10:47,90
2.91Dědina Ondřej2017SK Spartak Příbram10:51,96
3.144Studnička Kristián20171.FK Příbram10:52,11
4.137Černý Roman2016Bezděkov10:54,30
5.105Škrlant Adam2017Žebrák10:58,69
Dívky 6-7let
1.109Škrlantová Klárka2016Žebrák10:48,20
2.110Šebková Violka2016Beroun10:48,20
3.107Popová Denisa2016Střela Žebrák10:51,17
4.106Lhotáková Karolína2017Praskolesy10:52,98
5.90Hovorková Natálie2017Višňová u Příbramě10:58,46
6.146Paimová Ester201710:59,66
7.104Nováková Karla2017- / Točník11:04,10
Kluci 8-9let
1.115Kratochvíl Tomáš2014Příbram21:33,60
2.142Hacaperka Marek2015SK Sporting Příbram21:42,23
3.114Novák Vít2014SK Sporting21:45,54
4.112Burián Tomáš2015Domeček Hořovice21:56,71
Dívky 8-9let
1.150Kraus Theodora2014Podluhy21:37,08
2.94Dědinová Anna2014SK Sporting Příbram21:38,10
3.113Kočnarová Sofie2015Rožmitál pod Třemšínem21:45,84
4.147Paimová Erika201521:48,34
5.93Větrovská Anděla201422:32,54
Kluci 10-11let
1.119Diviš Jan2013AO Střela Žebrák13:49,82
2.96Krotký Jan2012Kroťáci13:50,15
3.134Skalička Michael2012SK Sporting Pribram13:57,35
4.141Hacaperka Filip2013SK Sporting Příbram14:28,93
5.116Novák Jan2013AO Střela Žebrák15:13,93
Dívky 10-11let
1.117Šolcová Karolína2013Sk Sporting13:57,60
2.151Kraus Annemarie2012Střela Žebrák13:59,23
3.138Palková Eliška2012Střela Žebrák14:00,77
4.154Dvořáková Daniela2013SK Sporting Příbram14:23,21
5.95Brožová Markéta2013SK Sporting Příbram14:24,15
6.118Hrdličková Julie2013Střela Žebrák14:40,41
Kluci 12-13let
1.124Nademlejnský Pavel2011Střela Žebrák13:38,45
Dívky 12-13let
1.125Hrdličková Valentýna2010Střela Žebrák13:52,08
2.126Kratochvílová Renata2010PK Příbram Swimming13:53,78
3.120Špetová Patricie2011AK ŠKODA Plzeň13:53,83
4.122Pánková Lucie2011Pavlíkov14:19,30
Děti 14-15let
1.156Schejbal Matyáš2008Újezdec27:36,58
2.131Pánková Tereza2008Pavlíkov27:56,68
3.143Budoš Adam2008Zš BH28:14,17
4.130Novák Lukáš2008SK Sporting28:39,38
5.132Nademlejnská Šárka2008Lokomotiva Beroun28:51,80
6.155Zárybnická Natálie2009Prima cup29:06,10
7.127Valuchová Julie2009JUVE29:55,96
8.140Prukner Tomáš2009Praha210:30,96
9.128Skopečková Amálie2009Věšín211:04,34
Dorostenci
1.153Šubrt Matěj2007Pavlíkov312:14,62
2.133Kundrát David2007Praskolesy312:16,10
3.97Jeníková Martina2007SK Sporting Příbram313:27,08
Počet závodníků: 58
www.4timing.cz
Běh Bezděkovem - 16.09.2023
Výsledková listina
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Hlavní závod 8 km
1./1.3Pazdera Lukáš1986mMuži do 39letHere To Win Team34:53
2./1.61Švarc Petr1966mMuži do 59let36:09
3./2.57Burian Tomáš1998mMuži do 39letChrást36:49
4./3.27Franěk Ondřej1990mMuži do 39letPraha 636:51
5./1.14Valek Marian1975mMuži do 49letJince37:05
6./2.11Pejša Jan1975mMuži do 49letsmí být prázdné38:32
7./2.26Cihlář Jan1970mMuži do 59letLokomotiva Beroun38:45
8./3.15Barášek Aleš1975mMuži do 49let39:20
9./3.18Malina Petr1969mMuži do 59letBorek39:24
10./4.8Skalička Petr1978mMuži do 49letLhota u Příbramě39:25
11./5.5Zadražil Michal1979mMuži do 49letHořovice39:38
12./6.36Matějka Josef1977mMuži do 49letSedlice39:42
13./7.41Zemek Michal1977mMuži do 49letPříbram39:51
14./4.16Hrdlička Dušan1973mMuži do 59letPraskolesy39:56
15./5.52Karas Tomáš1967mMuži do 59letBohutín40:06
16./8.13Frühauf František1975mMuži do 49letOhrazenice40:30
17./4.46Weinfurter Aleš1988mMuži do 39letTJ Sokol Hvožďany40:38
18./5.42Jilg Petr1986mMuži do 39let#běhámzaUkrajinu40:48
19./9.40Matyáš Radek1977mMuži do 49let41:56
20./10.31Bělohlávek Karel1981mMuži do 49letSparta Podluhy42:08
21./11.47Blahovec Václav1983mMuži do 49letPříbram42:19
22./6.17Rataj Pavel1969mMuži do 59letRokycany42:20
23./12.7Bernášek Antonín1979mMuži do 49letPříbram42:21
24./1.23Turek Jiří1962mMuži do 69letChaloupky42:54
25./6.55Kopáček Jiří1993mMuži do 39letSDH Drásov43:15
26./7.59Číp Roman1970mMuži do 59let43:18
27./8.50Kohout Roman1969mMuži do 59letTJ Sokol Králův dvůr43:31
28./7.33Flachs Michal1987mMuži do 39letZličín43:45
29./13.30Kutnohorský Jan1974mMuži do 49letBojov44:13
30./1.20Řechková Svatava1967žŽeny do 64letOxygen Příbram44:14
31./14.6Provaznik Jan1979mMuži do 49letBohutin44:34
32./1.10Stibalová Petra1976žŽeny do 54letBroumy44:48
33./15.9Plavec Hynek1978mMuži do 49letD. Dusniky44:49
34./1.28Fraňková Andrea1989žŽeny do 34letPraha 644:54
35./8.45Burian Dominik2001mMuži do 39letPříbram44:55
36./9.22Fencl Radek1965mMuži do 59letObořiště45:25
37./9.54Drechsler Aleš1987mMuži do 39letRevize Rožmitál46:18
38./1.38Hacaperková Eva1986žŽeny do 44letPříbram46:52
39./10.60Krutílek Jaroslav1970mMuži do 59letPříbram47:02
40./2.43Kozák Jan1962mMuži do 69letFunny Avocado47:06
41./2.44Rosolová Ivana1974žŽeny do 54letStašov47:17
42./10.35Matějka Pepa2000mMuži do 39let47:23
43./2.39Švagrová Kristýna2000žŽeny do 34letOuběnice47:57
44./11.51Nesvačil Tomáš1968mMuži do 59letPříbram48:03
45./16.48Nekolný Karel1976mMuži do 49letHledá se48:32
46./11.58Jukos Gustav2005mMuži do 39letPříbram49:00
47./3.49Karasová Věra1972žŽeny do 54let49:15
48./2.19Turečková Jana1968žŽeny do 64letTenisový Klub Bohutín49:44
49./4.34Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54letMP Hořovice50:26
50./12.1Novák Lukáš2008mMuži do 39letSK Sporting PB51:51
51./2.4Flachsová Šárka1980žŽeny do 44letPříbram52:06
52./3.21Dudášová Monika1966žŽeny do 64letObořiště52:19
53./1.24Hartmanová Stanislava1958žŽeny nad 65 letVorvani Příbram52:46
54./1.80Svoboda Jan1943mMuži nad 70letKD Příbram53:19
55./12.56Votava Martin1971mMuži do 59letKrálův Dvůr53:38
56./5.37Palková Miroslava1978žŽeny do 54letDoubravan Újezd55:11
57./2.25Svobodová Dana1952žŽeny nad 65 letKD Příbram1:01:47
58./13.29Leitner Josef1969mMuži do 59letTJ Stupně Poražených1:03:41
59./3.32Bartošová Milada1953žŽeny nad 65 letPříbram1:10:17
60./6.12Nováková Lenka1975žŽeny do 54letDobříš1:10:36
Počet závodníků: 60
Vytištěno: 16.09.2023 15:05:57
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Děti, Celkové, kategorie