Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zimní běh krajem J.J.Ryby

11.3.2023 11:30

Pořadatel: Saša Pavlišen s rodinou a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem
Podmínky: zataženo, mírné sněžení, bláto, mokrá trasa, 3 stupně Celsia
Web závodu: http://www.brdskypohar.cz
81 závodníků,

Výsledky v pdf: celkové, kategorie, muži/ženy
Fotky z Bezděkova Od Míry Sedláčka



Výsledky


Běh na 9 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 27 Michal Burian 00:32:53 Muži do 39 let SK Sporting Příbram
2. 2. 2. 65 Lukáš Pazdera 00:35:33 Muži do 39 let Here To Win Team
3. 3. 1. 72 Jiří Sobotka 00:35:54 Muži do 49 let Rožmitál p.Tř.
4. 4. 3. 62 Matěj Nový 00:36:23 Muži do 39 let TOP4RUNNING
5. 5. 4. 42 Stanislav Karas 00:36:58 Muži do 39 let Příbram
6. 6. 5. 32 Matěj Černý 00:37:31 Muži do 39 let SK Sporting Příbram
7. 7. 2. 79 Marian Valek 00:37:49 Muži do 49 let Kerteam
8. 8. 3. 25 Richard Barcal 00:37:52 Muži do 49 let dos amigos
9. 9. 6. 38 Ondřej Franěk 00:38:26 Muži do 39 let Pražská kavárna
10. 10. 1. 29 Jan Cihlář 00:39:34 Muži do 59 let Lokomotiva Beroun
11. 11. 4. 67 Jan Pejša 00:40:00 Muži do 49 let smí být prázdné
12. 12. 5. 53 Josef Matějka 00:40:20 Muži do 49 let Sedlice
13. 13. 6. 63 Martin Pavlík 00:40:27 Muži do 49 let Narysov
14. 14. 7. 59 Jiří Neuman 00:40:34 Muži do 49 let Kamenný Přívoz
15. 15. 8. 82 Michal Zadražil 00:40:45 Muži do 49 let Rozběháme Hořovicko
16. 16. 9. 37 Jirka Fortelka 00:40:54 Muži do 49 let
17. 17. 2. 91 Petr Malina 00:40:58 Muži do 59 let Borek
18. 18. 7. 90 Vít Průša 00:41:17 Muži do 39 let Vyběhej se
19. 19. 3. 83 Tomáš Karas 00:41:32 Muži do 59 let Bohutín
20. 20. 10. 39 František Frühauf 00:41:38 Muži do 49 let Ohrazenice
21. 21. 4. 40 Dušan Hrdlička 00:41:58 Muži do 59 let Praskolesy
22. 22. 11. 26 Karel Brambora 00:42:13 Muži do 49 let Rozběháme Beroun
23. 23. 12. 52 Michal Mařík 00:42:44 Muži do 49 let Praha
24. 24. 8. 41 Petr Jilg 00:42:47 Muži do 39 let #běhámzaUkrajinu
25. 25. 9. 70 Karel Půbal 00:42:48 Muži do 39 let ASK Dipoli
26. 26. 5. 64 Alexandr Pavlišen 00:42:49 Muži do 59 let Drtič Bezděkov
27. 27. 10. 36 Michal Flachs 00:42:50 Muži do 39 let Zličín
28. 28. 11. 95 Jan Klimek 00:43:07 Muži do 39 let SDH Drásov
29. 29. 1. 80 Josef Vitásek 00:43:13 Muži do 69 let Buková
30. 1. 1. 24 Lucie Zemanová 00:43:14 Ženy do 34 let Příbram 8
31. 30. 13. 48 Jiří Kubík 00:43:18 Muži do 49 let Eyjafjallajökull
32. 2. 2. 6 Emily Hanley 00:43:19 Ženy do 34 let ASK Dipoli
33. 31. 12. 93 Luboš Pecka 00:43:25 Muži do 39 let Příbram
34. 32. 2. 34 Petr Dvořák 00:44:04 Muži do 69 let Příbram VIII
35. 3. 3. 17 Kateřina Siebeltová 00:44:08 Ženy do 34 let ASK Dipoli
36. 33. 6. 33 Roman Číp 00:44:21 Muži do 59 let Hluboš
37. 34. 13. 86 Petr Svoboda 00:44:48 Muži do 39 let RSáci Příbram
38. 35. 14. 85 Robert Edelmann 00:44:55 Muži do 39 let Příbram
39. 36. 3. 78 Jiří Turek 00:45:42 Muži do 69 let Chaloupky
40. 37. 14. 49 Jan Kutnohorský 00:45:46 Muži do 49 let Bojov
41. 38. 15. 57 Michal Myslivec 00:45:47 Muži do 39 let Kamýk nad Vltavou
42. 39. 7. 35 Radek Fencl 00:45:50 Muži do 59 let Obořiště
43. 40. 15. 89 Martin Batulka 00:46:03 Muži do 49 let Punktrail
44. 4. 1. 18 Petra Stibalová 00:46:08 Ženy do 54 let Broumy
45. 41. 16. 30 Jan Císař 00:46:19 Muži do 39 let SK Mirovice
46. 42. 8. 44 Roman Kohout 00:47:26 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůr
47. 43. 17. 87 Aleš Drechsler 00:47:32 Muži do 39 let Revize Rožmitál
48. 5. 2. 9 Zdeňka Koňaříková 00:47:40 Ženy do 54 let Vystrkov
49. 6. 4. 1 Denisa Burianová 00:47:49 Ženy do 34 let BK Louny
50. 44. 18. 45 Jiří Kopáček 00:48:15 Muži do 39 let SDH Drásov
51. 45. 16. 68 Hynek Plavec 00:48:17 Muži do 49 let D. Dušníky
52. 7. 5. 21 Kristýna Švagrová 00:48:19 Ženy do 34 let Ouběnice
53. 8. 3. 84 Věra Karasová 00:48:20 Ženy do 54 let Bohutín
54. 46. 19. 43 Michal Kašpar 00:49:00 Muži do 39 let U Šmídů team
55. 9. 6. 12 Petra Polášková 00:49:57 Ženy do 34 let Komárov
56. 10. 7. 5 Andrea Fraňková 00:50:37 Ženy do 34 let Pražská kavárna
57. 11. 4. 7 Romana Hrdličková 00:51:14 Ženy do 54 let Rozběháme Hořovicko
58. 47. 9. 58 Tomáš Nesvačil 00:51:18 Muži do 59 let Příbram
59. 48. 20. 96 Josef Matějka 00:51:43 Muži do 39 let
60. 12. 1. 22 Jana Turečková 00:51:55 Ženy do 64 let Tenisový klub Bohutín
61. 13. 5. 8 Jiřina Kaiserová 00:52:00 Ženy do 54 let MP HOŘOVICE
62. 49. 21. 94 Michal Šleze 00:52:12 Muži do 39 let Příbram
63. 50. 4. 28 Petr Butzke 00:52:24 Muži do 69 let Tréninková skupina Březnice
64. 14. 6. 10 Martina Pertlová 00:52:33 Ženy do 54 let U Šmídů team
65. 51. 22. 75 Josef Sulc 00:52:44 Muži do 39 let Praha
66. 15. 7. 14 Jana Růžičková 00:53:00 Ženy do 54 let U Šmídů team
67. 16. 8. 92 Pavla Lukášová 00:53:16 Ženy do 54 let Zámluví
68. 17. 1. 16 Jana Samešová 00:53:23 Ženy do 44 let Praha
69. 18. 2. 2 Monika Dudášová 00:53:38 Ženy do 64 let Obořiště
70. 52. 10. 77 Milan Tuháček 00:55:00 Muži do 59 let SK Prdlavky
71. 19. 2. 88 Ivana Batulková 00:55:06 Ženy do 44 let ASK Dipoli
72. 53. 1. 76 Jan Svoboda 00:55:11 Muži nad 80 let KD Příbram
73. 54. 5. 31 Jaroslav Čechura 00:55:20 Muži do 69 let Rozběháme Hořovicko
74. 20. 8. 4 Lenka Dvořáčková 00:55:48 Ženy do 34 let Praha
75. 21. 3. 13 Eva Prunerová 00:56:06 Ženy do 44 let Kovohutě Příbram
76. 22. 4. 20 Lucie Sýkorová 01:00:50 Ženy do 44 let Příbram
77. 55. 11. 51 Petr Magera 01:01:10 Muži do 59 let Příbram
78. 56. 1. 74 Stanislav Starý 01:08:31 Muži do 79 let Roubíčkova Lhota
79. 57. 2. 69 Josef Průša 01:12:26 Muži do 79 let Babinec Obecnice
80. 58. 2. 47 Vladimír Kříž 01:13:39 Muži nad 80 let Sporting Příbram
81. 23. 1. 19 Dana Svobodová 01:34:00 Ženy nad 65 let KD Příbram

Výsledky textově

Běh krajem J.J .Ryby - 11.03.2023
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Běh na 9 km
1.27Burian Michal1994Muži do 39 letSK Sporting Příbram32:53
2.65Pazdera Lukáš1986Muži do 39 letHere To Win Team35:33
3.72Sobotka Jiří1979Muži do 49 letRožmitál p.Tř.35:54
4.62Nový Matěj2000Muži do 39 letTOP4RUNNING36:23
5.42Karas Stanislav1998Muži do 39 letPříbram36:58
6.32Černý Matěj2005Muži do 39 letSK Sporting Příbram37:31
7.79Valek Marian1975Muži do 49 letKerteam37:49
8.25Barcal Richard1981Muži do 49 letdos amigos37:52
9.38Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražská kavárna38:26
10.29Cihlář Jan1970Muži do 59 letLokomotiva Beroun39:34
11.67Pejša Jan1975Muži do 49 letsmí být prázdné40:00
12.53Matějka Josef1977Muži do 49 letSedlice40:20
13.63Pavlík Martin1978Muži do 49 letNarysov40:27
14.59Neuman Jiří1974Muži do 49 letKamenný Přívoz40:34
15.82Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko40:45
16.37Fortelka Jirka1982Muži do 49 let40:54
17.91Malina Petr1969Muži do 59 letBorek40:58
18.90Průša Vít1988Muži do 39 letVyběhej se41:17
19.83Karas Tomáš1967Muži do 59 letBohutín41:32
20.39Frühauf František1975Muži do 49 letOhrazenice41:38
21.40Hrdlička Dušan1973Muži do 59 letPraskolesy41:58
22.26Brambora Karel1977Muži do 49 letRozběháme Beroun42:13
23.52Mařík Michal1975Muži do 49 letPraha42:44
24.41Jilg Petr1986Muži do 39 let#běhámzaUkrajinu42:47
25.70Půbal Karel2007Muži do 39 letASK Dipoli42:48
26.64Pavlišen Alexandr1969Muži do 59 letDrtič Bezděkov42:49
27.36Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín42:50
28.95Klimek Jan1992Muži do 39 letSDH Drásov43:07
29.80Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková43:13
30.24Zemanová Lucie2005Ženy do 34 letPříbram 843:14
31.48Kubík Jiří1977Muži do 49 letEyjafjallajökull43:18
32.6Hanley Emily2008Ženy do 34 letASK Dipoli43:19
33.93Pecka Luboš1987Muži do 39 letPříbram43:25
34.34Dvořák Petr1961Muži do 69 letPříbram VIII44:04
35.17Siebeltová Kateřina1996Ženy do 34 letASK Dipoli44:08
36.33Číp Roman1970Muži do 59 letHluboš44:21
37.86Svoboda Petr1988Muži do 39 letRSáci Příbram44:48
38.85Edelmann Robert1984Muži do 39 letPříbram44:55
39.78Turek Jiří1962Muži do 69 letChaloupky45:42
40.49Kutnohorský Jan1974Muži do 49 letBojov45:46
41.57Myslivec Michal1986Muži do 39 letKamýk nad Vltavou45:47
42.35Fencl Radek1965Muži do 59 letObořiště45:50
43.89Batulka Martin1983Muži do 49 letPunktrail46:03
44.18Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy46:08
45.30Císař Jan1990Muži do 39 letSK Mirovice46:19
46.44Kohout Roman1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr47:26
47.87Drechsler Aleš1987Muži do 39 letRevize Rožmitál47:32
48.9Koňaříková Zdeňka1976Ženy do 54 letVystrkov47:40
49.1Burianová Denisa1993Ženy do 34 letBK Louny47:49
50.45Kopáček Jiří1993Muži do 39 letSDH Drásov48:15
51.68Plavec Hynek1978Muži do 49 letD. Dušníky48:17
52.21Švagrová Kristýna2000Ženy do 34 letOuběnice48:19
53.84Karasová Věra1972Ženy do 54 letBohutín48:20
54.43Kašpar Michal1990Muži do 39 letU Šmídů team49:00
55.12Polášková Petra1993Ženy do 34 letKomárov49:57
56.5Fraňková Andrea1989Ženy do 34 letPražská kavárna50:37
57.7Hrdličková Romana1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko51:14
58.58Nesvačil Tomáš1968Muži do 59 letPříbram51:18
59.96Matějka Josef2000Muži do 39 let51:43
60.22Turečková Jana1968Ženy do 64 letTenisový klub Bohutín51:55
61.8Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54 letMP HOŘOVICE52:00
62.94Šleze Michal1990Muži do 39 letPříbram52:12
63.28Butzke Petr1959Muži do 69 letTréninková skupina Březnice52:24
64.10Pertlová Martina1974Ženy do 54 letU Šmídů team52:33
65.75Sulc Josef1991Muži do 39 letPraha52:44
66.14Růžičková Jana1969Ženy do 54 letU Šmídů team53:00
67.92Lukášová Pavla1969Ženy do 54 letZámluví53:16
68.16Samešová Jana1984Ženy do 44 letPraha53:23
69.2Dudášová Monika1966Ženy do 64 letObořiště53:38
70.77Tuháček Milan1965Muži do 59 letSK Prdlavky55:00
71.88Batulková Ivana1983Ženy do 44 letASK Dipoli55:06
72.76Svoboda Jan1943Muži nad 80 letKD Příbram55:11
73.31Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko55:20
74.4Dvořáčková Lenka1992Ženy do 34 letPraha55:48
75.13Prunerová Eva1979Ženy do 44 letKovohutě Příbram56:06
76.20Sýkorová Lucie1988Ženy do 44 letPříbram1:00:50
77.51Magera Petr1966Muži do 59 letPříbram1:01:10
78.74Starý Stanislav1953Muži do 79 letRoubíčkova Lhota1:08:31
79.69Průša Josef1952Muži do 79 letBabinec Obecnice1:12:26
80.47Kříž Vladimír1943Muži nad 80 letSporting Příbram1:13:39
81.19Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letKD Příbram1:34:00
Počet závodníků: 81
Datum a čas tisku: 11.03.2023 13:24:33

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkové, kategorie, muži/ženy

Fotky z Bezděkova Od Míry Sedláčka