Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Silvestrovský běh Soběslaví

30.12.2018 22:00

Pořadatel: Petr Čáp a spol
Místo: Soběslav
Podmínky: mokro 2 stupně celsia, mírný vítr
Web závodu:
150 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové ¦ Kategorie

Fotky

Závody:



Hlavní závod - Běh na 2018m

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 37 Roman Budilmuži do 25letPK Vytrvalci RB00:06:05.49+00:00:00.00
2. 4 Ondra Kohoutmuži do 25letAC Chyšky00:06:25.57+00:00:20.08
3. 78 Filip Michálekmuži do 25letPKJH00:06:26.11+00:00:20.62
4. 36 Jakub Budilmuži do 25letPK Vytrvalci RB00:06:26.63+00:00:21.14
5. 84 Dominik Doležalmuži do 25letSoběslav00:06:48.15+00:00:42.66
6. 48 Marek Hanákmuži 26-45letTábor00:06:56.31+00:00:50.82
7. 18 Jaromír Habaramuži 26-45letVeselí nad Lužnicí00:07:00.71+00:00:55.22
8. 77 Šimon Michálekmuži do 25let00:07:09.92+00:01:04.43
9. 85 Josef Procházkamuži 26-45letPomalonožky00:07:12.04+00:01:06.55
10. 16 Pavel Froldamuži 26-45letVeselí nad Lužnicí00:07:17.67+00:01:12.18
11. 69 Jan Kaprálmuži 26-45letKlenovice00:07:19.01+00:01:13.52
12. 3 Petr Šatnýmuži 26-45letSoběslav00:07:23.29+00:01:17.80
13. 54 Jiří Hergesellmuži do 25letVračkovice00:07:32.33+00:01:26.84
14. 10 Tomáš Mičkamuži do 25letVeselí nad Lužnicí00:07:40.67+00:01:35.18
15. 24 David Ardamicamuži 26-45letBěžimpro.cz Centrum Bazalka00:07:41.78+00:01:36.29
16. 43 Miroslav Podlahamuži 26-45letHC Radimov00:07:43.33+00:01:37.84
17. 32 Jiří Stibormuži 26-45letSoběslav00:07:44.36+00:01:38.87
18. 52 Jiří Hergesellmuži nad 46letVračkovice00:07:44.97+00:01:39.48
19. 73 Tomáš Mazouchmuži 26-45letMyslkovice00:07:45.86+00:01:40.37
20. 33 Petr Kalistamuži 26-45letPK Vytrvalci RB00:07:49.05+00:01:43.56
21. 83 František Brommuži 26-45letBorkovice00:07:52.77+00:01:47.28
22. 22 Vladimír Hojkamuži 26-45letVSK FTVS Praha00:07:54.71+00:01:49.22
23. 1 Jan Havlíčekmuži do 25letSokol Deštná00:07:56.02+00:01:50.53
24. 75 Antonín Valdamuži do 25letSK K. Řečice00:07:57.31+00:01:51.82
25. 17 Jan Habaramuži nad 46letVeselí nad Lužnicí00:07:59.47+00:01:53.98
26. 9 Valerie Vranováženy do 25letVeselí nad Lužnicí00:08:00.33+00:01:54.84
27. 67 Zdeněk Chalašmuži 26-45letSoběslav00:08:05.39+00:01:59.90
28. 41 Jaroslav Novákmuži nad 46letSoběslav00:08:12.70+00:02:07.21
29. 74 Mokrý Banditi Florbal Soběslavdružstva00:08:14.71+00:02:09.22
30. 64 Jan Pánmuži nad 46letNová Ves00:08:19.07+00:02:13.58
31. 34 Václav Kohoutmuži 26-45letBechyně00:08:23.19+00:02:17.70
32. 76 Marie Valdováženy 26-45letSK K. Řečice00:08:26.90+00:02:21.41
33. 72 Milan Mazouchmuži 26-45letMyslkovice00:08:29.80+00:02:24.31
34. 42 Pat A Matdružstva00:08:31.12+00:02:25.63
35. 11 Bronislav Malínskýmuži 26-45letRozběháme Soběslav00:08:34.99+00:02:29.50
36. 80 Anna Koubováženy do 25letZvěrotice00:08:38.58+00:02:33.09
37. 91 Nina Capouchováženy 26-45letTábor00:08:39.75+00:02:34.26
38. 26 Alexandr Pavlišenmuži nad 46letDrtič Bezděkov00:08:41.13+00:02:35.64
39. 50 Veronika Beňasováženy do 25letTriexpert běžecký klub Buďejovice00:08:43.61+00:02:38.12
40. 57 Radek Hruškamuži nad 46letVeselí nad Lužnicí00:08:51.38+00:02:45.89
41. 71 Tereza Holubováženy do 25letZvěrotice00:08:51.98+00:02:46.49
42. 60 Anna Radováženy do 25letVeselí nad Lužnicí00:09:14.92+00:03:09.43
43. 86 Šimon Procházkamuži do 25letTábor00:09:18.07+00:03:12.58
44. 90 Vladislava Ryšaváženy 26-45letJindřichův Hradec00:09:19.09+00:03:13.60
45. 49 Petra Hujňákováženy do 25letTábor00:09:32.74+00:03:27.25
46. 21 Klára Hojkováženy 26-45letPraha00:09:39.02+00:03:33.53
47. 68 Zápal Plic Teamdružstva00:09:42.34+00:03:36.85
48. 82 Matěj Jechmuži do 25letBorhovice00:09:43.18+00:03:37.69
49. 7 Dušan Klečackýmuži 26-45letPřehořov00:09:43.40+00:03:37.91
50. 88 Hana Rýcováženy 26-45letÚstrašice00:09:43.68+00:03:38.19
51. 31 Aneta Ardamicováženy do 25letBěžimpro.cz Centrum Bazalka00:09:43.80+00:03:38.31
52. 20 Jindřich Hruškamuži 26-45letSoběslav00:09:53.43+00:03:47.94
53. 25 Radka Ardamicováženy 26-45letBěžimpro.cz Centrum Bazalka00:09:55.62+00:03:50.13
54. 70 Jitka Peckováženy nad 46letTábor00:09:57.36+00:03:51.87
55. 81 Les Hyperableskdružstva00:09:58.32+00:03:52.83
56. 5 Petr Weinzettlmuži nad 46letSoběslav00:09:59.40+00:03:53.91
57. 2 Roman Kohoutmuži nad 46letFanclub Sparty Tábor00:10:31.35+00:04:25.86
58. 66 Vendula Chalašováženy do 25letSoběslav00:10:31.68+00:04:26.19
59. 45 Stanislav Knížekmuži do 25letHradec Králové00:10:35.16+00:04:29.67
60. 35 Jitka Liškováženy 26-45letBechyně00:10:35.22+00:04:29.73
61. 58 Tereza Ludikarováženy do 25letVeselí nad Lužnicí00:10:42.66+00:04:37.17
62. 30 Adam Petrákmuži do 25let00:10:48.46+00:04:42.97
63. 38 Václav Kožíšekmuži nad 46letSK 4 Dvory České Budějovice00:10:49.56+00:04:44.07
64. 29 Marcel Petrákmuži 26-45let00:10:53.66+00:04:48.17
65. 89 Markéta Paštykováženy 26-45letČeské Budějovice00:10:57.53+00:04:52.04
66. 44 Michael Černýmuži 26-45letTábor00:11:30.12+00:05:24.63
67. 12 Nesmrtelné TetydružstvaSoběslav00:11:31.41+00:05:25.92
68. 40 Miroslav Cimpamuži 26-45letRoudná00:11:41.40+00:05:35.91
69. 65 Eva Prchlíkováženy 26-45let00:11:42.70+00:05:37.21
70. 8 Rozběháme Soběslavdružstva00:11:53.33+00:05:47.84
71. 53 Kristýna Šulcováženy do 25letBýkovice pod Blaníkem00:11:54.28+00:05:48.79
72. 87 Kristýna Dvořákováženy 26-45letTábor00:12:00.13+00:05:54.64
73. 19 Alena Hruškováženy nad 46letSoběslav00:12:08.33+00:06:02.84
74. 6 Vladimír Chalupskýmuži nad 46letSoběslav00:12:12.75+00:06:07.26
75. 39 Lenka Kožíškováženy nad 46letSK 4 Dvory České Budějovice00:12:17.96+00:06:12.47
76. 27 Naděžda Křížováženy 26-45letTučapy00:12:43.81+00:06:38.32
77. 28 Jiří Křížmuži 26-45letTučapy00:12:44.71+00:06:39.22
78. 63 Libor Hruškamuži 26-45letSoběslav00:12:44.78+00:06:39.29
79. 62 Zdena Masářováženy 26-45letSoběslav00:12:44.83+00:06:39.34
80. 46 Lenka Váchováženy do 25letTábor00:13:13.55+00:07:08.06
81. 47 Ivona Váchováženy do 25letTábor00:13:13.68+00:07:08.19
82. 61 Pavla Filpkováženy do 25letVeselí nad Lužnicí00:13:19.24+00:07:13.75
83. 55 Barbora Hrušováženy do 25letVeselí nad Lužnicí00:13:24.96+00:07:19.47
84. 56 Alžběta Hruškováženy do 25letVeselí nad Lužnicí00:13:24.98+00:07:19.49
85. 13 Nikola Píchováženy do 25letSoběslav00:13:27.38+00:07:21.89
86. 14 Olga Hallerženy 26-45letPottendorf00:13:42.94+00:07:37.45
87. 15 Wolfgang Heinrichmuži nad 46letPottendorf00:13:59.30+00:07:53.81
88. 59 Johana Blažkováženy do 25letVeselí nad Lužnicí00:17:01.29+00:10:55.80
89. 23 Ferda A Jeho Rolničková PartadružstvaRolnička Soběslav00:17:20.43+00:11:14.94
90. 51 Fousatí Andělédružstva00:20:59.21+00:14:53.72
91. 79 Pruma TeamdružstvaSoběslav00:21:25.49+00:15:20.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové ¦ Kategorie

Fotky