Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Baťův běh na Kozí hrádek

1.5.2023 12:00

Pořadatel: Sperktrum
Místo: Sezimovo Ústí
Podmínky: Jasno, polojasno, 16 stupňů Celsia, mírný vítr, suchá trasa
Web závodu: https://www.kultura.sezimovo-usti.cz/event/151391/batuv-beh
103 závodníků,

Hromadný běh děti i dospělí ze Sezimova Ústí na Kozí Hrádek, délka cca 3km

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Běh na Kozí hrádek - 2 975 metrů - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubdoběh
1. 1. 1. 92 František Hadáček00:10:39 Muži 35–49 let video
2. 2. 2. 104 Luděk Camrda00:10:44 Muži 35–49 let Planá nad Lužnicívideo
3. 3. 1. 93 Filip Hadáček00:10:51 Muži 18–34 let video
4. 4. 2. 13 Martin Mikšl00:10:53 Muži 18–34 let JKMvideo
5. 5. 1. 96 Šimon Dvořák00:11:04 Chlapci 13 - 17 let video
6. 6. 3. 81 Miroslav Kadlec00:11:07 Muži 35–49 let Kamenný Újezdvideo
7. 7. 4. 103 Eduard Oplatek00:11:17 Muži 35–49 let KTP Táborvideo
8. 8. 3. 7 Petr Kalab00:11:31 Muži 18–34 let HMCCvideo
9. 1. 1. 6 Martina Hubáčková00:11:34 Ženy 18–34 let video
10. 9. 5. 40 Miroslav Podlaha00:11:39 Muži 35–49 let Sezimovo Ústívideo
11. 10. 4. 109 Ondřej Cinbůrek00:11:44 Muži 18–34 let Hluchá místa Táborvideo
12. 11. 5. 106 Jan Novotný00:11:51 Muži 18–34 let video
13. 2. 2. 95 Lenka Sušková00:11:53 Ženy 18–34 let video
14. 12. 6. 54 Ondřej Čunát00:12:06 Muži 18–34 let Táborvideo
15. 3. 1. 19 Kamila Škrletová00:12:12 Dívky 13 - 17 let video
16. 13. 1. 11 Petr Králik00:12:19 Muži 50 let a více Planá nad Lužnicívideo
17. 14. 2. 84 Marek Belada00:12:25 Chlapci 13 - 17 let video
18. 15. 2. 94 Pavel Šustr00:12:28 Muži 50 let a více Táborvideo
19. 16. 3. 97 Kevin Křížek00:12:33 Chlapci 13 - 17 let video
20. 17. 4. 86 Jan Belada00:12:35 Chlapci 13 - 17 let video
21. 18. 5. 31 Martin Botka00:12:35 Chlapci 13 - 17 let video
22. 19. 6. 66 Adam Škrdle00:12:46 Chlapci 13 - 17 let video
23. 20. 1. 74 Petr Dubský00:12:49 Chlapci 9 - 12 let Sezimovo Ústívideo
24. 4. 3. 9 Renata Kotápišová00:12:58 Ženy 18–34 let ASK Slavia Prahavideo
25. 21. 2. 10 Matěj Kotek00:13:13 Chlapci 9 - 12 let SC vebr sportvideo
26. 22. 7. 63 Ondřej Koudelka00:13:14 Chlapci 13 - 17 let video
27. 23. 3. 12 Martin Lhoták00:13:34 Chlapci 9 - 12 let Sezimovo Ústívideo
28. 24. 4. 61 Cyril Kramář00:13:40 Chlapci 9 - 12 let video
29. 5. 2. 77 Aneta Kakosová00:13:43 Dívky 13 - 17 let JPK Axisvideo
30. 6. 1. 52 Miroslava Uhlířová00:13:50 Ženy 50 let a více TT Táborvideo
31. 25. 7. 30 Michael Botka00:13:58 Muži 18–34 let Sezimovo Ústívideo
32. 26. 5. 78 František Plachý00:13:59 Chlapci 9 - 12 let video
33. 27. 6. 26 Vincent Souček00:14:05 Chlapci 9 - 12 let ČBKvideo
34. 7. 1. 27 Marika Součková00:14:06 Ženy 35–49 let video
35. 28. 6. 85 Daniel Škrdle00:14:27 Muži 35–49 let video
36. 29. 7. 65 Josef Krejčí00:14:34 Chlapci 9 - 12 let video
37. 30. 8. 102 Petr Oplatek00:14:44 Chlapci 9 - 12 let KTP Táborvideo
38. 8. 4. 17 Veronika Sochůrková00:14:46 Ženy 18–34 let Ústrašicevideo
39. 31. 9. 68 Lukáš Smažík00:14:51 Chlapci 9 - 12 let video
40. 32. 10. 4 Jakub Hubáček00:14:56 Chlapci 9 - 12 let video
41. 9. 1. 16 Viktorie Schneiderová00:15:05 Dívky 8 - 12 let Atletika Táborvideo
42. 33. 3. 14 Rostislav Mikšl00:15:06 Muži 50 let a více Rasty teamvideo
43. 10. 2. 82 Lenka Vášová00:15:09 Ženy 50 let a více Kamenný Újezdvideo
44. 34. 4. 83 Bohumil Belada00:15:10 Muži 50 let a více video
45. 35. 11. 60 Max Radosta00:15:15 Chlapci 9 - 12 let ČBK Sezimovo Ústívideo
46. 11. 2. 75 Viktorie Dubská00:15:27 Dívky 8 - 12 let video
47. 12. 3. 105 Jolana Poláková00:15:38 Ženy 50 let a více Sezimovo Ústívideo
48. 36. 12. 49 Jan Bededik00:15:53 Chlapci 9 - 12 let video
49. 13. 2. 70 Václava Koukalová00:15:53 Ženy 35–49 let video
50. 37. 13. 69 Vojtěch Vlažný00:15:54 Chlapci 9 - 12 let video
51. 14. 5. 67 Eliška Weinzeltelová00:15:54 Ženy 18–34 let ČBK Sezimovo Ústívideo
52. 38. 14. 76 Adam Kakos00:15:57 Chlapci 9 - 12 let TJ Spartak Sezimovo Ústívideo
53. 39. 15. 53 Tomáš Echtner00:16:02 Chlapci 9 - 12 let video
54. 40. 16. 34 Jakub Smrž00:16:11 Chlapci 9 - 12 let video
55. 41. 5. 25 Martin Smrž00:16:11 Muži 50 let a více video
56. 15. 3. 107 Barbora Novotná00:16:17 Dívky 13 - 17 let video
57. 16. 3. 48 Adéla Sikorová00:16:18 Dívky 8 - 12 let TJ Spartakvideo
58. 17. 3. 45 Helena Kučerová00:16:18 Ženy 35–49 let video
59. 18. 4. 47 Anna Sikorová00:16:20 Dívky 8 - 12 let video
60. 42. 7. 79 Petr Krejčí00:16:29 Muži 35–49 let video
61. 43. 17. 32 Tom Tichý00:16:39 Chlapci 9 - 12 let video
62. 19. 5. 51 Anna Woldřichová00:16:39 Dívky 8 - 12 let video
63. 20. 6. 50 Alice Dvořáková00:16:39 Dívky 8 - 12 let video
64. 44. 8. 44 David Buda00:17:06 Muži 35–49 let video
65. 21. 4. 38 Kateřina Macková00:17:07 Dívky 13 - 17 let video
66. 22. 7. 100 Tereza Gürtlerová00:17:08 Dívky 8 - 12 let video
67. 23. 4. 89 Jana Beladová00:17:24 Ženy 35–49 let video
68. 45. 6. 1 Antonín Císař00:17:29 Muži 50 let a více video
69. 46. 18. 21 Miroslav Talián00:17:33 Chlapci 9 - 12 let video
70. 24. 8. 80 Sára Vodstrčilová00:17:37 Dívky 8 - 12 let video
71. 47. 19. 57 Matěj Dvořák00:17:44 Chlapci 9 - 12 let video
72. 48. 9. 72 Jiří Kupka00:18:09 Muži 35–49 let video
73. 25. 5. 71 Ema Ruzková00:18:32 Dívky 13 - 17 let video
74. 26. 6. 73 Marie Remeňová00:18:33 Dívky 13 - 17 let video
75. 27. 7. 41 Michaela Uhlířová00:18:38 Dívky 13 - 17 let ČBK Sezimovo Ústívideo
76. 49. 20. 39 Štěpán Uhlíř00:18:38 Chlapci 9 - 12 let ČBK Sezimovo Ústívideo
77. 28. 5. 20 Eva Zoubková00:18:49 Ženy 35–49 let Rasty teamvideo
78. 50. 21. 29 Mathyas Klapka00:18:56 Chlapci 9 - 12 let video
79. 1. 1. 46 Eva Oupicová00:18:57 Běh s kočárkem video
80. 51. 22. 64 Lukáš Kupka00:19:08 Chlapci 9 - 12 let video
81. 29. 6. 33 Pavla Tichá00:19:09 Ženy 35–49 let video
82. 52. 10. 42 Roman Uhlíř00:19:09 Muži 35–49 let Raduanovvideo
83. 30. 9. 62 Magdalena Krejčí00:19:15 Dívky 8 - 12 let video
84. 31. 10. 23 Emílie Mikesková00:19:40 Dívky 8 - 12 let Sezimovo Ústívideo
85. 53. 11. 22 Lukáš Mikeska00:19:40 Muži 35–49 let Sezimovo Ústívideo
86. 54. 23. 35 Marek Kozel00:20:15 Chlapci 9 - 12 let video
87. 55. 24. 28 Martin Vichta00:20:23 Chlapci 9 - 12 let video
88. 56. 12. 90 Vojtěch Pohlot00:20:24 Muži 35–49 let Plzeňvideo
89. 57. 1. 36 Metoděj Ťoupalík00:20:31 Chlapci do 7 let video
90. 58. 13. 37 Michal Ťoupalík00:20:31 Muži 35–49 let video
91. 59. 25. 24 Šimon Bláha00:20:51 Chlapci 9 - 12 let video
92. 60. 8. 56 Jozef Štrobach00:21:07 Chlapci 13 - 17 let video
93. 61. 9. 55 Radim Mareš00:21:07 Chlapci 13 - 17 let video
94. 62. 10. 58 Radoslav Zelinka00:21:22 Chlapci 13 - 17 let video
95. 63. 11. 59 Jakub Zeman00:22:10 Chlapci 13 - 17 let video
96. 32. 1. 98 Lucie Králová00:23:07 Dívky do 7 let video
97. 33. 6. 91 Martina Maveová00:23:14 Ženy 18–34 let video
98. 34. 2. 99 Pavla Gürtlerová00:23:21 Dívky do 7 let video
99. 35. 8. 88 Vendula Plachá00:23:29 Dívky 13 - 17 let video
100. 36. 11. 87 Evička Škrdlová00:23:45 Dívky 8 - 12 let Táborvideo
101. 37. 12. 108 Karolína Fialová00:24:13 Dívky 8 - 12 let video
102. 38. 3. 101 Lucie Gürtlerová00:27:09 Dívky do 7 let video

Výsledky textově

Baťův běh - 01.05.2023
Výsledková listina
Celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Běh na Kozí hrádek - 2 975 metrů
1./1.92Hadáček František1975mMuži 35–49 let10:40
2./2.104Camrda Luděk1976mMuži 35–49 letPlaná nad Lužnicí10:45
3./1.93Hadáček Filip2003mMuži 18–34 let10:52
4./2.13Mikšl Martin2005mMuži 18–34 letJKM10:54
5./1.96Dvořák Šimon2007mChlapci 13 - 17 let11:05
6./3.81Kadlec Miroslav1976mMuži 35–49 letKamenný Újezd11:08
7./4.103Oplatek Eduard1975mMuži 35–49 letKTP Tábor11:18
8./3.7Kalab Petr1990mMuži 18–34 letHMCC11:32
9./1.6Hubáčková Martina1989žŽeny 18–34 let11:35
10./5.40Podlaha Miroslav1979mMuži 35–49 letSezimovo Ústí11:40
11./4.109Cinbůrek Ondřej1989mMuži 18–34 letHluchá místa Tábor11:45
12./5.106Novotný Jan2003mMuži 18–34 let11:52
13./2.95Sušková Lenka2001žŽeny 18–34 let11:54
14./6.54Čunát Ondřej1990mMuži 18–34 letTábor12:07
15./1.19Škrletová Kamila2007žDívky 13 - 17 let12:13
16./1.11Králik Petr1957mMuži 50 let a vícePlaná nad Lužnicí12:20
17./2.84Belada Marek2010mChlapci 13 - 17 let12:26
18./2.94Šustr Pavel1966mMuži 50 let a víceTábor12:29
19./3.97Křížek Kevin2008mChlapci 13 - 17 let12:34
20./4.86Belada Jan2007mChlapci 13 - 17 let12:36
21./5.31Botka Martin2008mChlapci 13 - 17 let12:36
22./6.66Škrdle Adam2010mChlapci 13 - 17 let12:47
23./1.74Dubský Petr2015mChlapci 9 - 12 letSezimovo Ústí12:50
24./3.9Kotápišová Renata1992žŽeny 18–34 letASK Slavia Praha12:59
25./2.10Kotek Matěj2011mChlapci 9 - 12 letSC vebr sport13:14
26./7.63Koudelka Ondřej2010mChlapci 13 - 17 let13:15
27./3.12Lhoták Martin2013mChlapci 9 - 12 letSezimovo Ústí13:35
28./4.61Kramář Cyril2011mChlapci 9 - 12 let13:41
29./2.77Kakosová Aneta2006žDívky 13 - 17 letJPK Axis13:44
30./1.52Uhlířová Miroslava1970žŽeny 50 let a víceTT Tábor13:51
31./7.30Botka Michael2005mMuži 18–34 letSezimovo Ústí13:59
32./5.78Plachý František2011mChlapci 9 - 12 let14:00
33./6.26Souček Vincent2014mChlapci 9 - 12 letČBK14:06
34./1.27Součková Marika1984žŽeny 35–49 let14:07
35./6.85Škrdle Daniel1983mMuži 35–49 let14:28
36./7.65Krejčí Josef2011mChlapci 9 - 12 let14:35
37./8.102Oplatek Petr2012mChlapci 9 - 12 letKTP Tábor14:45
38./4.17Sochůrková Veronika1991žŽeny 18–34 letÚstrašice14:47
39./9.68Smažík Lukáš2012mChlapci 9 - 12 let14:52
40./10.4Hubáček Jakub2012mChlapci 9 - 12 let14:57
41./1.16Schneiderová Viktorie2011žDívky 8 - 12 letAtletika Tábor15:06
42./3.14Mikšl Rostislav1972mMuži 50 let a víceRasty team15:07
43./2.82Vášová Lenka1973žŽeny 50 let a víceKamenný Újezd15:10
44./4.83Belada Bohumil1973mMuži 50 let a více15:11
45./11.60Radosta Max2012mChlapci 9 - 12 letČBK Sezimovo Ústí15:16
46./2.75Dubská Viktorie2012žDívky 8 - 12 let15:28
47./3.105Poláková Jolana1968žŽeny 50 let a víceSezimovo Ústí15:39
48./12.49Bededik Jan2011mChlapci 9 - 12 let15:54
49./2.70Koukalová Václava1977žŽeny 35–49 let15:54
50./13.69Vlažný Vojtěch2012mChlapci 9 - 12 let15:55
51./5.67Weinzeltelová Eliška2004žŽeny 18–34 letČBK Sezimovo Ústí15:55
52./14.76Kakos Adam2011mChlapci 9 - 12 letTJ Spartak Sezimovo Ústí15:58
53./15.53Echtner Tomáš2011mChlapci 9 - 12 let16:03
54./16.34Smrž Jakub2012mChlapci 9 - 12 let16:12
55./5.25Smrž Martin1972mMuži 50 let a více16:12
56./3.107Novotná Barbora2009žDívky 13 - 17 let16:18
57./3.48Sikorová Adéla2012žDívky 8 - 12 letTJ Spartak16:19
58./3.45Kučerová Helena1983žŽeny 35–49 let16:19
59./4.47Sikorová Anna2014žDívky 8 - 12 let16:21
60./7.79Krejčí Petr1979mMuži 35–49 let16:30
61./17.32Tichý Tom2014mChlapci 9 - 12 let16:40
62./5.51Woldřichová Anna2014žDívky 8 - 12 let16:40
63./6.50Dvořáková Alice2014žDívky 8 - 12 let16:40
64./8.44Buda David1978mMuži 35–49 let17:07
65./4.38Macková Kateřina2009žDívky 13 - 17 let17:08
66./7.100Gürtlerová Tereza2012žDívky 8 - 12 let17:09
67./4.89Beladová Jana1975žŽeny 35–49 let17:25
68./6.1Císař Antonín1951mMuži 50 let a více17:30
69./18.21Talián Miroslav2013mChlapci 9 - 12 let17:34
70./8.80Vodstrčilová Sára2012žDívky 8 - 12 let17:38
71./19.57Dvořák Matěj2011mChlapci 9 - 12 let17:45
72./9.72Kupka Jiří1984mMuži 35–49 let18:10
73./5.71Ruzková Ema2009žDívky 13 - 17 let18:33
74./6.73Remeňová Marie2010žDívky 13 - 17 let18:34
75./7.41Uhlířová Michaela2006žDívky 13 - 17 letČBK Sezimovo Ústí18:39
76./20.39Uhlíř Štěpán2012mChlapci 9 - 12 letČBK Sezimovo Ústí18:39
77./5.20Zoubková Eva1976žŽeny 35–49 letRasty team18:50
78./21.29Klapka Mathyas2014mChlapci 9 - 12 let18:57
79./1.46Oupicová Eva2022aBěh s kočárkem18:58
80./22.64Kupka Lukáš2011mChlapci 9 - 12 let19:09
81./6.33Tichá Pavla1978žŽeny 35–49 let19:10
82./10.42Uhlíř Roman1975mMuži 35–49 letRaduanov19:10
83./9.62Krejčí Magdalena2013žDívky 8 - 12 let19:16
84./10.23Mikesková Emílie2015žDívky 8 - 12 letSezimovo Ústí19:41
85./11.22Mikeska Lukáš1988mMuži 35–49 letSezimovo Ústí19:41
86./23.35Kozel Marek2013mChlapci 9 - 12 let20:16
87./24.28Vichta Martin2012mChlapci 9 - 12 let20:24
88./12.90Pohlot Vojtěch1988mMuži 35–49 letPlzeň20:25
89./1.36Ťoupalík Metoděj2016mChlapci do 7 let20:32
90./13.37Ťoupalík Michal1985mMuži 35–49 let20:32
91./25.24Bláha Šimon2014mChlapci 9 - 12 let20:52
92./8.56Štrobach Jozef2010mChlapci 13 - 17 let21:08
93./9.55Mareš Radim2010mChlapci 13 - 17 let21:08
94./10.58Zelinka Radoslav2010mChlapci 13 - 17 let21:23
95./11.59Zeman Jakub2010mChlapci 13 - 17 let22:11
96./1.98Králová Lucie2019žDívky do 7 let23:08
97./6.91Maveová Martina2003žŽeny 18–34 let23:15
98./2.99Gürtlerová Pavla2018žDívky do 7 let23:22
99./8.88Plachá Vendula2010žDívky 13 - 17 let23:30
100./11.87Škrdlová Evička2012žDívky 8 - 12 letTábor23:46
101./12.108Fialová Karolína2014žDívky 8 - 12 let24:14
102./3.101Gürtlerová Lucie2017žDívky do 7 let27:10
Kolo na Kozí hrádek - 2 975 metrů
1./1.43Budová Nicol2018žDívky do 7 let17:12
Počet závodníků: 103
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie