Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Příbramský půlmaraton

11.6.2023 09:00

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram
Podmínky:
Web závodu: https://brdskypohar.cz
422 závodníků,

8 okruhů v areálu Nového rybníka

Výsledky v pdf: děti, dospělí - celkově, kategorie, štafety, časy kol

fotky: od Petra Butzkehood Petra Butzkeho, od Karolíny Šejnové, od Míry Sedláčka



Výsledky


Půlmaraton - jednotlivci - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo
1. 1. 1. 487 Petr Švarc01:25:12 Muži do 59 let TriKlub Příbram800:10:1000:10:2500:10:3800:10:4000:10:4500:10:4600:10:5400:10:59
2. 2. 1. 493 Martin Rozmajzl01:26:44 Muži do 39 let Příbram800:10:3700:10:4500:10:4200:10:4900:10:5500:10:5700:11:1000:10:53
3. 3. 1. 472 Marian Valek01:27:03 Muži do 49 let Jince800:10:3700:10:4500:10:4300:10:4900:10:5500:10:5700:11:1000:11:11
4. 4. 2. 430 Lukáš Pergler01:29:14 Muži do 39 let Komárov800:10:2000:10:4500:10:5900:11:1200:11:2200:11:3600:11:3500:11:29
5. 5. 2. 451 Martin Fábera01:29:44 Muži do 49 let Chaloupky800:11:1200:11:1400:11:2400:11:2400:11:2400:11:1200:11:1100:10:46
6. 6. 3. 490 Tomáš Hájek01:29:47 Muži do 39 let Čtvrteční Klub800:10:5900:11:0800:11:1000:11:1700:11:1500:11:2100:11:2400:11:18
7. 1. 1. 356 Lenka Šatavová01:29:50 Ženy do 44 let Višňová800:10:3600:11:0200:11:1900:11:2700:11:2400:11:3400:11:3800:10:55
8. 2. 1. 484 Anna Karasová01:30:30 Juniorky 800:10:3800:10:4900:11:0300:11:1600:11:2000:11:4100:11:4800:11:58
9. 7. 2. 489 Jan Fröhr01:30:38 Muži do 59 let 800:10:4400:10:5800:11:1900:11:2400:11:2700:11:3200:11:3900:11:40
10. 8. 3. 351 Martin Sajdl01:30:53 Muži do 49 let Žižkovský Tygři800:10:3600:11:0000:11:3200:11:5600:11:3300:11:1200:11:3100:11:36
11. 9. 1. 464 Daniel Roušar01:32:03 Junioři Příbram800:11:1700:11:4500:11:4300:11:3800:10:5300:11:4600:11:5500:11:12
12. 10. 4. 499 Aleš Barášek01:32:54 Muži do 49 let 800:10:3900:10:5200:11:2800:11:3700:11:5900:12:0200:12:1300:12:10
13. 11. 5. 426 Josef Matějka01:33:59 Muži do 49 let Sedlice800:11:3300:11:3700:11:4900:11:5700:12:0200:11:3500:11:3900:11:52
14. 12. 6. 429 Jan Pejša01:34:27 Muži do 49 let smí být prázdné800:11:2900:11:3700:11:3500:11:5200:11:5100:11:5400:12:0400:12:10
15. 13. 4. 481 Vít Otčenášek01:35:45 Muži do 39 let Trailrun800:11:2300:11:5200:11:5100:11:5800:12:1100:12:2200:12:1100:12:01
16. 14. 3. 414 Dušan Hrdlička01:39:51 Muži do 59 let Praskolesy800:11:1200:11:4400:12:0200:12:1800:12:4300:12:5600:13:3400:13:28
17. 15. 5. 415 Jan Charvát01:41:14 Muži do 39 let SK Doubravan Újezd800:11:3400:11:4900:12:1300:12:4400:13:0100:13:3000:13:3600:12:52
18. 16. 7. 417 Boris Kimak01:41:33 Muži do 49 let TEMPO MAKERS 1:40800:12:5500:12:5900:12:0900:12:3500:13:2100:13:0800:12:0800:12:23
19. 17. 4. 449 Harald Scheu01:42:26 Muži do 59 let Praha800:12:4400:12:5400:12:4500:12:5700:13:0200:12:5400:12:5400:12:20
20. 18. 6. 485 Pavel Černohorský01:42:40 Muži do 39 let štěstíneníprokaždého800:11:3400:12:0900:12:2000:12:2900:12:4400:13:1700:13:4800:14:24
21. 3. 2. 452 Natálie Skalková01:42:55 Ženy do 44 let 800:12:2300:11:5900:12:2500:12:3800:12:5800:13:1900:13:2700:13:49
22. 19. 8. 442 Martin Maleček01:43:00 Muži do 49 let Žižkovský Tygři800:12:0700:12:3200:12:4600:12:4600:13:0200:13:0800:13:2100:13:23
23. 20. 7. 492 Martin Melichar01:44:10 Muži do 39 let 800:11:5300:12:4100:12:5500:12:4300:12:4200:13:1600:13:5300:14:12
24. 21. 8. 465 LUKÁŠ ROZMAJZL01:44:32 Muži do 39 let SK Chosiki800:11:2500:11:3600:13:1200:13:4600:13:2900:13:3000:13:4900:13:50
25. 22. 9. 477 Rostislav Hlaváček01:45:27 Muži do 49 let Drasov800:12:3900:12:5100:12:3800:13:0600:13:1200:13:1900:13:4700:14:00
26. 4. 3. 455 Barbora Ausalem01:47:18 Ženy do 44 let 800:12:3000:12:4600:12:5600:13:1800:13:3900:13:5300:13:5400:14:26
27. 23. 10. 480 Valdemar Brožík01:47:48 Muži do 49 let A bude hůř800:13:0900:13:1600:13:2700:13:2100:13:3300:13:4300:13:4600:13:37
28. 24. 11. 469 Jan Škach01:47:48 Muži do 49 let TEMPO MAKERS 1:45800:13:2400:13:2800:13:2200:13:2700:13:2600:13:3200:13:3600:13:37
29. 25. 12. 421 Jan Kutnohorský01:48:28 Muži do 49 let Bojov800:12:4200:13:1100:13:2900:13:3900:13:4500:13:4800:13:5300:14:05
30. 26. 9. 441 Petr Svoboda01:48:40 Muži do 39 let RSáci Příbram800:12:1200:12:1900:13:4000:13:5000:13:5200:14:0400:14:2400:14:24
31. 5. 1. 408 Jitka Dušková01:48:54 Ženy do 54 let Tábor800:12:3400:12:5300:12:5500:13:2600:13:5600:14:0800:14:2700:14:40
32. 27. 13. 488 Thomas Urbaniak01:49:47 Muži do 49 let 800:12:2200:12:3400:13:0100:12:4100:13:2100:14:5300:15:2200:15:37
33. 28. 10. 418 Jiří Kopáček01:50:05 Muži do 39 let SDH Drásov800:12:5300:13:2700:13:4700:13:2700:13:5300:14:0500:14:1800:14:20
34. 6. 1. 466 Svatava Řechková01:50:14 Ženy do 64 let Oxygen Příbram800:12:3900:12:5100:13:0600:13:4300:13:5800:14:2500:14:5100:14:46
35. 29. 14. 424 Michal Mařík01:50:36 Muži do 49 let Praha800:14:0300:13:4200:13:0300:13:3600:13:4100:13:5500:14:2900:14:10
36. 30. 1. 454 Rudolf Dolejš01:51:10 Muži do 69 let Jiko Čácha Suříec800:13:0700:13:2800:13:4700:14:2400:14:0000:14:0800:14:1100:14:08
37. 31. 15. 407 Pavel Čvančara01:51:33 Muži do 49 let TEMPO MAKERS 1:50800:13:4300:13:5400:13:5700:14:0700:14:0800:14:1300:14:0600:13:30
38. 32. 16. 479 Martin Pavlík01:51:34 Muži do 49 let Krnov800:12:2000:12:1700:12:2600:13:1800:14:5300:15:5100:15:3100:15:04
39. 7. 1. 431 Petra Polášková01:51:38 Ženy do 34 let Stříbro800:12:3900:13:1300:13:3800:14:0300:14:2600:14:4200:14:3200:14:28
40. 8. 4. 410 Eva Hacaperková01:53:08 Ženy do 44 let Příbram800:13:0900:13:3200:14:0300:14:1900:14:3200:14:1900:14:4200:14:36
41. 33. 17. 447 Petr Skalička01:53:08 Muži do 49 let 800:12:4000:12:2100:12:3800:12:5800:14:0400:15:4400:17:0700:15:40
42. 9. 2. 470 Kristýna Švagrová01:54:02 Ženy do 34 let Ouběnice800:13:3800:13:4200:14:0100:14:1300:14:1500:14:2400:14:5000:15:05
43. 34. 11. 453 Filip Skalka01:54:18 Muži do 39 let 800:13:4100:13:2500:13:2600:13:3300:14:0400:14:4900:15:3700:15:49
44. 35. 18. 412 Roman Hejhal01:54:27 Muži do 49 let Příbram800:13:1900:13:3400:13:3700:13:5800:14:3900:14:4900:15:2000:15:16
45. 36. 12. 450 Aleš Drechsler01:54:39 Muži do 39 let Revize Rožmitál800:13:5300:14:1200:14:2800:14:4300:14:3100:14:4000:14:2400:13:54
46. 37. 19. 322 Miloslav Hošpes01:55:05 Muži do 49 let Statenice800:13:3800:13:4100:13:5400:14:0500:14:3400:15:0200:15:1300:15:02
47. 10. 5. 474 Klára Votápková01:55:08 Ženy do 44 let Chaloupky800:13:3900:13:4200:13:5300:14:1500:14:3700:14:5600:15:0300:15:08
48. 38. 20. 473 Daniel Votápek01:55:09 Muži do 49 let Chaloupky800:13:4000:13:4000:13:5300:14:1300:14:3800:14:5700:15:0200:15:10
49. 39. 21. 419 Jiří Kubík01:55:10 Muži do 49 let Eyjafjallajökull800:15:3400:15:2000:15:1500:14:3600:13:3900:13:3800:13:3900:13:33
50. 40. 5. 405 Karel Budoš01:55:25 Muži do 59 let Příbram800:13:2500:13:2900:13:2200:13:4300:14:3000:15:1000:16:0600:15:43
51. 11. 2. 471 Jana Turečková01:56:55 Ženy do 64 let Tenisový klub Bohutín800:13:3300:14:0400:14:3200:14:4000:14:5700:15:0900:15:0100:15:03
52. 41. 2. 411 Václav Häusler01:57:44 Muži do 69 let Příbram800:13:5100:14:0300:14:3000:15:0600:14:5300:14:5800:15:0100:15:27
53. 42. 13. 448 David Kotrč01:59:16 Muži do 39 let 800:13:4100:14:1000:14:4000:14:4300:14:3000:14:5300:15:5100:16:52
54. 12. 2. 337 Eva Koutná02:00:18 Ženy do 54 let TT Příbram800:13:2200:14:0200:14:4100:15:0900:15:3200:15:2800:15:5100:16:18
55. 43. 6. 495 Tomáš Nesvačil02:02:20 Muži do 59 let Příbram800:13:4300:13:5200:14:3900:14:5200:15:3900:15:2900:17:3800:16:33
56. 13. 6. 432 Johana Přikrylová02:02:31 Ženy do 44 let TEMPO MAKERS 2:00800:15:3300:15:2000:15:1600:15:1600:15:1000:15:0900:15:2500:15:27
57. 44. 14. 443 Ladislav Erdelyi02:03:57 Muži do 39 let 800:13:4700:14:1200:14:4700:14:5900:15:3400:16:2200:16:5200:17:31
58. 45. 7. 476 Petr Kyselý02:05:56 Muži do 59 let TJ Zduchovice800:14:0200:15:0500:15:3100:15:4300:16:0100:16:0300:16:4800:16:47
59. 46. 15. 483 Lukáš Dušek02:05:59 Muži do 39 let Plzeň800:14:1600:14:0900:14:3800:15:2300:16:1100:16:5000:17:0200:17:35
60. 14. 3. 482 Šárka Štruncová02:06:00 Ženy do 54 let Rozběháme Plzeň800:13:5900:14:2500:15:4100:16:4200:15:4200:15:5300:16:5000:16:51
61. 47. 3. 446 Vladislav Nový02:07:03 Muži do 69 let 1. Budislavický turistický oddíl800:14:1200:14:5900:15:3700:15:4800:16:1900:16:2800:16:4700:16:56
62. 48. 8. 409 Miroslav Gregořica02:07:08 Muži do 59 let 800:15:3300:15:2000:15:1600:15:1600:15:1000:15:3300:16:5500:18:09
63. 49. 16. 416 Petr Keller02:09:04 Muži do 39 let Chomutov800:15:2000:14:4800:15:1300:15:5300:15:5200:16:0800:17:4700:18:08
64. 50. 22. 486 Josef Štverák02:11:47 Muži do 49 let Suchodol800:14:3700:15:1600:15:5900:15:4800:16:3600:17:0300:17:5800:18:35
65. 51. 17. 468 Michal Sedláček02:14:09 Muži do 39 let Blatná800:15:0500:15:4800:16:5700:16:5200:17:1400:17:3300:17:3500:17:09
66. 52. 2. 330 Gustav Juhos02:14:58 Junioři 800:13:1500:14:4000:16:3000:17:2000:19:1700:19:4400:18:1500:16:01
67. 53. 18. 498 Tomáš Trubač02:15:07 Muži do 39 let 800:13:4400:13:4800:13:4200:14:2600:15:2400:17:5000:23:0300:23:13
68. 54. 4. 422 Libor Liška02:15:45 Muži do 69 let 800:14:2700:14:5000:15:2200:16:0900:16:5300:17:5000:19:2100:20:57
69. 55. 5. 406 Jaroslav Čechura02:17:34 Muži do 69 let Rozběháme Hořovicko800:15:4400:16:2600:16:4800:16:4600:17:3100:17:4000:18:1400:18:29
70. 15. 3. 467 Kateřina Řezáčová02:20:34 Ženy do 34 let 800:15:4500:16:0300:16:1500:17:2800:17:5600:17:5600:19:3400:19:40
71. 16. 4. 413 Tereza Heller02:23:10 Ženy do 34 let 800:16:0200:16:2400:16:5500:17:3100:18:4300:18:5200:19:4700:19:01
72. 56. 19. 423 Lukáš Litera02:25:21 Muži do 39 let Strašice800:14:4100:15:5000:16:3800:16:4900:17:3600:18:2900:20:2300:24:59
73. 57. 20. 475 Jakub Winzig02:31:15 Muži do 39 let Příbram800:15:5700:16:3700:17:1400:19:4600:18:4000:19:5400:21:4000:21:33
74. 17. 4. 420 Hana Kučerová02:32:11 Ženy do 54 let Louny800:16:1900:17:3100:18:4200:19:1000:19:2900:19:4600:20:3300:20:45
75. 18. 2. 344 Gabriela Poláčková02:36:24 Juniorky Příbram800:16:0700:17:3200:19:3500:20:1200:20:0100:20:5700:21:2500:20:40
76. 19. 3. 434 Jana Ronovská02:42:18 Ženy do 64 let Plzeň800:17:3500:18:3900:19:0500:19:4800:20:3600:20:5800:22:1900:23:22
77. 58. 21. 444 Jan Bosák02:46:28 Muži do 39 let Bosák team600:13:5100:14:5800:18:5400:20:1700:21:3400:29:02
-1. DNF -1. -1. 427 Radek Matyáš Muži do 49 let Háje700:11:3300:12:2100:12:5300:13:1000:13:5200:15:1300:15:45
-1. DNF -1. -1. 491 Jan Špryngl Muži do 49 let 500:12:3100:13:4500:17:4800:15:3500:16:21
-1. DNF -1. -1. 428 Milan Navrátil Muži do 49 let 300:13:4800:15:3300:16:59
-1. DNF -1. -1. 445 Alena Šálková Ženy do 44 let TJ Drmlovo pole400:14:4100:15:3100:15:5900:16:46

Výsledky textově

Příbramský půlmaraton - děti - 11.06.2023
Výsledková listina
PořadíČíslojménoRNKat.KlubČas
Kluci do 5 let - 200m
1.11Datel Dominik2018mKluci do 5 letBohutin0:50,27
2.35Kříž Fabien2018mKluci do 5 letPříbram0:52,17
3.49Novotný Tobiáš2018mKluci do 5 letTochovice0:52,57
4.175Fábera Matyáš2019mKluci do 5 let0:52,64
5.64Rozšafný Jonáš2018mKluci do 5 letHC Příbram0:53,89
6.134Dvořák Filip2018mKluci do 5 let0:53,91
7.190Sláma Filip2019mKluci do 5 let0:54,72
8.88Mrázek Filip2018mKluci do 5 letLáz0:55,77
9.311Landauer Ervín2019mKluci do 5 let0:57,53
10.203Slavjanský Branko2018mKluci do 5 letZdice0:58,39
11.66Řezníček Dominik2018mKluci do 5 let0:58,72
12.326Novotný Patrik2019mKluci do 5 let0:58,84
13.82Yagci Timur2019mKluci do 5 letAgafonovci Příbram1:01,63
14.346Šebek Sebastian2019mKluci do 5 letBeroun1:07,64
15.93Kloucek Antonin2019mKluci do 5 letPribram1:07,91
16.9Čepán Jakub2018mKluci do 5 letPříbram1:08,03
17.6Brabenec David2019mKluci do 5 letPříbram1:08,62
18.80Uhlíř Kryštof2019mKluci do 5 letPříbtam1:15,05
19.101Versich David2020mKluci do 5 letPříbram1:25,72
20.45Miriťuk Jonáš2019mKluci do 5 letPříbram1:26,38
21.14Doubek Dominik2020mKluci do 5 let1:29,58
22.319Brand Robin2020mKluci do 5 letBrandovi1:31,76
23.32Kočnar Matyáš2020mKluci do 5 letRožmitál pod Třemšínem1:36,56
24.340Němec Martin2019mKluci do 5 let1:39,53
25.180Zikmund Michael2020mKluci do 5 letTT Příbram3:04,74
Dívky do 5 let- 200m
1.312Landauerová Anika2018žDívky do 5 let0:46,17
2.5Boukalová Tereza2018žDívky do 5 letSK Sporting Příbram0:47,25
3.301Červenková Adinka2018žDívky do 5 let0:47,95
4.91Blahovcová Aneta2018žDívky do 5 letPříbram0:54,01
5.131Edelmannová Thea2018žDívky do 5 letMŠ Kličkova vila0:54,91
6.42Mašitová Tereza2018žDívky do 5 letPraha-Šeberov0:55,72
7.70Skripniková Anna2018žDívky do 5 letFenri/Řevnice0:57,87
8.98Tesárková Emma2018žDívky do 5 letKotenčice0:58,47
9.191Šille Valerie2020žDívky do 5 let0:59,55
10.59Procházková Šárka2019žDívky do 5 letVysoká pec1:02,15
11.349Hánová Adéla2018žDívky do 5 let1:03,72
12.325Kofroňová Nikola2018žDívky do 5 let1:09,26
13.354Bauerová Andrea2019žDívky do 5 letChlumík1:09,52
14.40Mandová Anežka2019žDívky do 5 letPříbram1:11,21
15.202Pfauserová Nina2019žDívky do 5 let1:11,43
16.184Leikepová Eliška2020žDívky do 5 let1:13,89
17.105Miková Anna2018žDívky do 5 letPříbram1:14,55
18.318Brandová Viktorie2018žDívky do 5 letBrandovi1:16,52
19.1Adamcová Barbora2020žDívky do 5 letPribram1:18,58
20.115Kozelková Elen2018žDívky do 5 letPříbram1:19,90
21.303Bauerová Ema2020žDívky do 5 let1:21,75
22.3Baladová Adéla2020žDívky do 5 letPříbram1:22,99
23.79Těhlová Rosalie2019žDívky do 5 letPříbram1:23,81
24.67Sajdlová Michaela2020žDívky do 5 letŽižkovský Tygři1:30,68
25.100Tesařová Sára2019žDívky do 5 letPříbram1:31,11
26.123Ježková Nina2018žDívky do 5 letPříbram1:33,70
27.310Červenková Killy2020žDívky do 5 let1:42,28
28.34Krůtová Veronika2020žDívky do 5 let1:52,28
29.197Krejzarová Meda2021žDívky do 5 let2:49,97
30.62Rozmajzlová Apolena2021žDívky do 5 letTáta žíkal, že když to uběhnu, koupí mi zmrzku2:52,38
Kluci 6-7 let - 300m
1.185Danda Jakub2016mKluci 6-7 let1:09,50
2.21Havlíček Filip2016mKluci 6-7 letSki klub Lajdáček1:14,03
3.193Vodňanský Tomáš2016mKluci 6-7 let1:14,72
4.152Punčochár Hanuš2016mKluci 6-7 let1:14,78
5.36Kříž Petr2016mKluci 6-7 let1:17,66
6.125Mošner René2017mKluci 6-7 letPříbram1:19,00
7.358Dědina Ondřej2017mKluci 6-7 letSK Spartak Příbram1:19,40
8.99Tesař Šimon2016mKluci 6-7 letPříbram1:20,26
9.7Brabenec Kryštof2016mKluci 6-7 letPříbram1:20,71
10.10Čepán Kryštof2016mKluci 6-7 letPříbram1:21,76
11.135Dvořák Frederico2016mKluci 6-7 letDublin1:23,26
12.119Vosmek Adam2016mKluci 6-7 letPříbram1:23,96
13.120Štverák Petr2016mKluci 6-7 letSuchodol1:27,14
14.2Adamec Vít2017mKluci 6-7 letPříbram1:30,12
15.127Baštýř Jaroslav2016mKluci 6-7 letPříbram1:33,54
16.327Novotný Dominik2016mKluci 6-7 let1:33,59
17.85Vokurka Pavel2017mKluci 6-7 letPříbram1:34,22
18.323Hrstka Vojtěch2016mKluci 6-7 letJudo Příbram1:34,92
19.331Sojovský Mikuláš2016mKluci 6-7 let1:37,82
20.328Budař Filip2016mKluci 6-7 let1:42,82
21.345Roušar Matěj2017mKluci 6-7 letPříbram1:43,96
22.343Roušar Tomáš2017mKluci 6-7 let2:00,76
23.87Stucki David2017mKluci 6-7 letMilín2:30,89
Dívky 6-7 let- 300m
1.58Popová Denisa2016žDívky 6-7 letStřela Žebrák1:15,26
2.195Riegerová Tereza2016žDívky 6-7 letNižbor1:17,91
3.71Skripniková Ela2016žDívky 6-7 letFenri/Řevnice1:18,77
4.183Leikepová Ema2017žDívky 6-7 let1:19,89
5.75Šebková Violka2016žDívky 6-7 letBiatlon Beroun1:20,25
6.37Křížová Rebeca2016žDívky 6-7 letPříbram1:20,26
7.309Urbaniak Amélie2016žDívky 6-7 letTSV Karlsko1:20,30
8.130Edelmannová Emma2016žDívky 6-7 letZŠ BČ1:22,51
9.52Paimová Ester2017žDívky 6-7 letTJ Blatná1:23,77
10.94Kloučková Adéla2017žDívky 6-7 letSK Sporting Pribdam1:25,01
11.338Lukavská Johanka2017žDívky 6-7 let1:25,03
12.68Sajdlová Veronika2017žDívky 6-7 letŽižkovský Tygři1:28,19
13.189Slámová Rozárka2016žDívky 6-7 let1:29,13
14.352Bambasová Tereza2016žDívky 6-7 let1:29,65
15.22Havlová Nicol2017žDívky 6-7 letWednesday1:30,07
16.81Uhliřová Anna2016žDívky 6-7 let1:30,67
17.305Claxton Ella2016žDívky 6-7 let1:31,68
18.118Hošková Aneta2017žDívky 6-7 letPříbram1:32,19
19.176Fáberová Dominika2017žDívky 6-7 let1:33,91
20.92Blahovcová Elena2016žDívky 6-7 letPříbram1:34,38
21.90Rozmajzlová Evelina2017žDívky 6-7 letPříbram1:35,48
22.63Rozmajzlová Mariana2017žDívky 6-7 letTlapková patrola1:35,68
23.83Yagci Arina2016žDívky 6-7 letAgafonovci Příbram1:35,79
24.321Hrstková Štěpánka2017žDívky 6-7 letJudo Příbram1:36,73
25.165Kalátová Anna2016žDívky 6-7 let1:37,31
26.20Hajšmanová Sofie2017žDívky 6-7 letPříbram Lazec1:39,87
27.194Muzikářová Linda2016žDívky 6-7 let1:41,76
28.41Mandová Eliška2016žDívky 6-7 letPříbram1:41,88
29.198Trčková Leontýna2017žDívky 6-7 letTrčáci1:43,19
30.186Kafková Zuzana2017žDívky 6-7 letŚkolka Drahlín1:47,13
31.27Hovorková Natálie2017žDívky 6-7 letVišňová u Příbramě1:51,27
Kluci 8-9 let - 600m
1.320Štefanič Ondra2014mKluci 8-9 letCardiolab tým2:18,21
2.73Stočes Adam2014mKluci 8-9 let2:19,42
3.15Dražan Antonín2014mKluci 8-9 letSokol Příbram2:21,68
4.24Horáček Michael2015mKluci 8-9 letPSK Olymp Praha2:27,50
5.46Miriťuk Tobiáš2014mKluci 8-9 letPříbram2:29,07
6.18Hacaperka Marek2015mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram2:33,78
7.102Roj David2015mKluci 8-9 letSK Spartak Příbram2:35,20
8.151Svoboda Jiří2014mKluci 8-9 letRSáci Příbram2:40,78
9.324Brož Kryštof2014mKluci 8-9 let2:45,28
10.179Holenda Tom2015mKluci 8-9 let2:47,43
11.65Rozšafný Jan2015mKluci 8-9 letHC Příbram2:48,30
12.109Burián Tomáš2015mKluci 8-9 letDomeček Hořovice2:52,32
13.86Mrázek Jakub2015mKluci 8-9 letLáz2:56,19
14.121Hošek Marek2015mKluci 8-9 letPříbram3:04,32
Dívky 8-9 let - 600m
1.306Dziegielewska Marta2014žDívky 8-9 letČlovíček Praha2:17,36
2.357Dědinová Anna2014žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:19,95
3.133Šmídová Eliška2014žDívky 8-9 let2:23,95
4.342Kraus Theodora2014žDívky 8-9 letPodluhy2:24,24
5.204Slavjanská Tereza2015žDívky 8-9 letZdice2:31,00
6.33Kočnarová Sofie2015žDívky 8-9 letRožmitál pod Třemšínem2:36,08
7.77Štilcová Adéla2015žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:37,75
8.4Beránková Adéla2014žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:38,36
9.23Máslíková Hana2015žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:39,99
10.31Kárová Tereza2015žDívky 8-9 letStřela Žebrák2:41,11
11.53Paimová Erika2015žDívky 8-9 letTJ Blatná2:42,84
12.181Stránská Klaudie2014žDívky 8-9 let2:46,40
13.307Slabová Emma2015žDívky 8-9 let2:46,99
14.69Sajdlová Barbora2015žDívky 8-9 letŽižkovský Tygři2:48,57
15.50Pacinová Sofie2015žDívky 8-9 letSk Sporting2:48,83
16.84Kolářová Jolana2014žDívky 8-9 letPříbram2:49,16
17.89Zelenková Johana2014žDívky 8-9 letSK Sporting2:49,36
18.124Mošnerová Ema2014žDívky 8-9 letPříbram2:53,93
19.335Strejcová Klára2014žDívky 8-9 let2:55,65
20.113Suchopárová Elena2015žDívky 8-9 letPříbram2:57,32
21.30Josefíková Vilma2015žDívky 8-9 letPříbram3:25,98
22.313Trávníčková Vendula2015žDívky 8-9 letSokol Příbram3:33,50
23.107Větrovská Anděla2014žDívky 8-9 let3:35,00
24.317Kalátová Lucie2014žDívky 8-9 letSokol Příbram3:36,66
Kluci 10-11 let - 1km
1.12Diviš Jan2013mKluci 10-11 letAO Střela Žebrák3:24,22
2.110Skalička Michael2012mKluci 10-11 letSK Sporting Pribram3:25,47
3.188Pernica Radek2013mKluci 10-11 letLBK Železná Ruda3:27,78
4.96Maleček Adam2013mKluci 10-11 letTJ Sokol Nový Knín3:37,74
5.348Barášek Šimon2012mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram3:44,88
6.116Štverák Jan2013mKluci 10-11 letSuchodol3:46,30
7.129Edelmann Max2012mKluci 10-11 let1.FK Příbram3:52,26
8.19Hacaperka Filip2013mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram3:59,39
9.112Choura Dan2012mKluci 10-11 letPříbram4:05,21
10.108Hrubec Jiří2012mKluci 10-11 letPříbram4:22,33
11.201Svoboda Jan2012mKluci 10-11 let4:32,92
12.114Vosmek Lukáš2013mKluci 10-11 letPříbram5:58,50
Dívky 10-11 let - 1km
1.341Kraus Annemarie2012žDívky 10-11 letStřela Žebrák3:15,93
2.76Šolcová Karolína2013žDívky 10-11 letSk Sporting3:21,67
3.54Palková Eliška2012žDívky 10-11 letStřela Žebrák3:27,76
4.16Dvořáková Daniela2013žDívky 10-11 letSK Sporting Příbram3:30,09
5.316Karpíšková Adéla2012žDívky 10-11 let3:46,12
6.78Štilcová Kateřina2012žDívky 10-11 letSK Sporting Příbram3:52,81
7.28Hrdličková Julie2013žDívky 10-11 letStřela Žebrák3:56,13
8.332Sojovská Adina2013žDívky 10-11 let3:59,22
9.128Brožová Markéta2013žDívky 10-11 letSK Sporting PB4:01,90
10.199Svobodová Ella2012žDívky 10-11 let4:10,59
11.177Náprstková Andrea2013žDívky 10-11 let4:12,14
12.26Horáčková Klaudie2012žDívky 10-11 letPSK Olymp Praha4:21,98
13.304Urbaniak Tanamena2012žDívky 10-11 let4:22,10
14.126Baštýřová Barbora2013žDívky 10-11 letPříbram4:54,93
15.196Sochorová Jasmína2012žDívky 10-11 let5:11,50
16.200Soukupová Sofie2012žDívky 10-11 let5:12,51
17.314Trávníčková Elen2013žDívky 10-11 letSokol Příbram5:14,12
18.178Holendová Ája2012žDívky 10-11 let5:15,90
Kluci 12-13 let - 1km
1.355Bauer Lukáš2010mKluci 12-13 letStřela Žebrák2:52,33
2.48Nademlejnský Pavel2011mKluci 12-13 letStřela Žebrák3:00,86
3.308Hradecký Jan2010mKluci 12-13 letSK Sporting Příbram3:09,51
4.187Pernica Rastislav2011mKluci 12-13 letLBK Železná Ruda3:22,66
5.13Diviš Pavel2011mKluci 12-13 letAO Střela Žebrák3:38,69
6.334Strejc Radek2011mKluci 12-13 letŽraloci Příbram3:48,29
7.333Sojovský Jakub2010mKluci 12-13 let3:54,90
8.192Mezera Václav2010mKluci 12-13 let3:59,17
Dívky 12-13 let - 1km
1.302Červenková Nela2010žDívky 12-13 let3:16,77
2.29Hrdličková Valentýna2010žDívky 12-13 letStřela Žebrák3:18,89
3.339Kratochvílová Renata2010žDívky 12-13 letPK Příbram Swimming3:28,59
4.182Houdková Viktorie2011žDívky 12-13 let3:32,22
5.55Pánková Lucie2011žDívky 12-13 letPavlíkov3:35,94
6.329Juhosová Terezie2011žDívky 12-13 let4:07,69
7.132Švarcová Magda2010žDívky 12-13 letPříbram4:12,20
8.117Švehlová Lucie2010žDívky 12-13 letObecnice4:20,34
Kluci 14-15 let - 2km
1.25Marek Jakub2009mKluci 14-15 letSK Sporting Příbram6:35,20
2.347Dolejš Jakub2009mKluci 14-15 letLoko Beroun6:35,46
3.122Schejbal Matyáš2008mKluci 14-15 letÚjezdec6:35,98
4.350Vocílka Vojtěch2008mKluci 14-15 letSK Sporting Kachny6:45,59
5.8Budoš Adam2008mKluci 14-15 letZš BH Příbram6:59,38
6.60Prukner Tomáš2009mKluci 14-15 letPraha10:13,87
Dívky 14-15 let - 2km
1.56Pánková Tereza2008žDívky 14-15 letPavlíkov6:51,46
2.353Machová Monika2009žDívky 14-15 letSK Sporting Příbram7:05,51
3.47Nademlejnská Šárka2008žDívky 14-15 letLokomotiva Beroun8:06,13
Dorostenci 16-17 let - 3km, dorostenky 2km
1.74Suchopárová Julie2007žDorostenkyTJ Baník Příbram8:59,92
2.97Šubrt Matěj2007mDorostenciPavlíkov10:17,08
3.38Kundrát David2007mDorostenciPraskolesy10:31,07
Počet závodníků: 205
www.4timing.cz
Příbramský půlmaraton - 11.06.2023
Výsledková listinaPůlmaraton - jednotlivci
PořadíČipJménoRNKat.KlubČas
Půlmaraton - jednotlivci
1.487Švarc Petr1966Muži do 59 letTriKlub Příbram01:25:13
2.493Rozmajzl Martin1986Muži do 39 letPříbram01:26:45
3.472Valek Marian1975Muži do 49 letJince01:27:04
4.430Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov01:29:15
5.451Fábera Martin1976Muži do 49 letChaloupky01:29:45
6.490Hájek Tomáš1991Muži do 39 letČtvrteční Klub01:29:48
7.356Šatavová Lenka1986Ženy do 44 letVišňová01:29:51
8.484Karasová Anna2006Juniorky01:30:31
9.489Fröhr Jan1970Muži do 59 let01:30:39
10.351Sajdl Martin1981Muži do 49 letŽižkovský Tygři01:30:54
11.464Roušar Daniel2006JuniořiPříbram01:32:04
12.499Barášek Aleš1975Muži do 49 let01:32:55
13.426Matějka Josef1977Muži do 49 letSedlice01:34:00
14.429Pejša Jan1975Muži do 49 letsmí být prázdné01:34:28
15.481Otčenášek Vít1987Muži do 39 letTrailrun01:35:46
16.414Hrdlička Dušan1973Muži do 59 letPraskolesy01:39:52
17.415Charvát Jan1998Muži do 39 letSK Doubravan Újezd01:41:15
18.417Kimak Boris1980Muži do 49 letTEMPO MAKERS 1:4001:41:34
19.449Scheu Harald1969Muži do 59 letPraha01:42:27
20.485Černohorský Pavel1997Muži do 39 letštěstíneníprokaždého01:42:41
21.452Skalková Natálie1988Ženy do 44 let01:42:56
22.442Maleček Martin1975Muži do 49 letŽižkovský Tygři01:43:01
23.492Melichar Martin2000Muži do 39 let01:44:11
24.465ROZMAJZL LUKÁŠ1984Muži do 39 letSK Chosiki01:44:33
25.477Hlaváček Rostislav1975Muži do 49 letDrasov01:45:28
26.455Ausalem Barbora1985Ženy do 44 let01:47:19
27.480Brožík Valdemar1976Muži do 49 letA bude hůř01:47:49
28.469Škach Jan1980Muži do 49 letTEMPO MAKERS 1:4501:47:49
29.421Kutnohorský Jan1974Muži do 49 letBojov01:48:29
30.441Svoboda Petr1988Muži do 39 letRSáci Příbram01:48:41
31.408Dušková Jitka1975Ženy do 54 letTábor01:48:55
32.488Urbaniak Thomas1979Muži do 49 let01:49:48
33.418Kopáček Jiří1993Muži do 39 letSDH Drásov01:50:06
34.466Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram01:50:15
35.424Mařík Michal1975Muži do 49 letPraha01:50:37
36.454Dolejš Rudolf1958Muži do 69 letJiko Čácha Suříec01:51:11
37.407Čvančara Pavel1975Muži do 49 letTEMPO MAKERS 1:5001:51:34
38.479Pavlík Martin1978Muži do 49 letKrnov01:51:35
39.431Polášková Petra1993Ženy do 34 letStříbro01:51:39
40.410Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram01:53:09
41.447Skalička Petr1978Muži do 49 let01:53:09
42.470Švagrová Kristýna2000Ženy do 34 letOuběnice01:54:03
43.453Skalka Filip1984Muži do 39 let01:54:19
44.412Hejhal Roman1982Muži do 49 letPříbram01:54:28
45.450Drechsler Aleš1987Muži do 39 letRevize Rožmitál01:54:40
46.322Hošpes Miloslav1975Muži do 49 letStatenice01:55:06
47.474Votápková Klára1980Ženy do 44 letChaloupky01:55:09
48.473Votápek Daniel1974Muži do 49 letChaloupky01:55:10
49.419Kubík Jiří1977Muži do 49 letEyjafjallajökull01:55:11
50.405Budoš Karel1972Muži do 59 letPříbram01:55:26
51.471Turečková Jana1968Ženy do 64 letTenisový klub Bohutín01:56:56
52.411Häusler Václav1963Muži do 69 letPříbram01:57:45
53.448Kotrč David1998Muži do 39 let01:59:17
54.337Koutná Eva1978Ženy do 54 letTT Příbram02:00:19
55.495Nesvačil Tomáš1968Muži do 59 letPříbram02:02:21
56.432Přikrylová Johana1980Ženy do 44 letTEMPO MAKERS 2:0002:02:32
57.443Erdelyi Ladislav1990Muži do 39 let02:03:58
58.476Kyselý Petr1964Muži do 59 letTJ Zduchovice02:05:57
59.483Dušek Lukáš1992Muži do 39 letPlzeň02:06:00
60.482Štruncová Šárka1977Ženy do 54 letRozběháme Plzeň02:06:01
61.446Nový Vladislav1961Muži do 69 let1. Budislavický turistický oddíl02:07:04
62.409Gregořica Miroslav1967Muži do 59 let02:07:09
63.416Keller Petr1988Muži do 39 letChomutov02:09:05
64.486Štverák Josef1978Muži do 49 letSuchodol02:11:48
65.468Sedláček Michal2000Muži do 39 letBlatná02:14:10
66.330Juhos Gustav2005Junioři02:14:59
67.498Trubač Tomáš1984Muži do 39 let02:15:08
68.422Liška Libor1961Muži do 69 let02:15:46
69.406Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko02:17:35
70.467Řezáčová Kateřina1994Ženy do 34 let02:20:35
71.413Heller Tereza1989Ženy do 34 let02:23:11
72.423Litera Lukáš1998Muži do 39 letStrašice02:25:22
73.475Winzig Jakub1999Muži do 39 letPříbram02:31:16
74.420Kučerová Hana1976Ženy do 54 letLouny02:32:12
75.344Poláčková Gabriela2005JuniorkyPříbram02:36:25
76.434Ronovská Jana1966Ženy do 64 letPlzeň02:42:19
77.444Bosák Jan1994Muži do 39 letBosák team02:46:29
Počet závodníků: 77
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: děti, dospělí - celkově, kategorie, štafety, časy kol

fotky: od Petra Butzkeho, od Karolíny Šejnové, od Míry Sedláčka