Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Jarní běh Dražovkou

15.4.2023 11:15

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Lesopark Dražovka
Podmínky: zataženo, mokro, bez deště, 9 stupňů Celsia, bezvětří
Web závodu: http://domecekhorovice.cz
99 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži / ženy, kola



Výsledky


Ženy, dorost, M70 - 1 kolo - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klub1.kolocíl
1. 1. 1. 51 Veronika Palková00:14:52 ženy 35 - 44 let Tlustice14:53video
2. 2. 2. 73 Pavla Fričková00:14:56 ženy 35 - 44 let PSK Olymp Praha14:57video
3. 3. 1. 93 Karolína Křenková00:14:57 ženy do 34 let Pětiboj Plzeň14:58video
4. 1. 1. 69 Ondřej Krtek00:15:12 dorostenci Biatlon Beroun15:13video
5. 2. 2. 70 Matěj Šimurda00:15:18 dorostenci Střela Žebrák15:19video
6. 4. 2. 60 Anna Perglerová00:15:22 ženy do 34 let Střela Žebrák15:23video
7. 3. 3. 78 Matěj Šubrt00:15:40 dorostenci Pavlíkov15:41video
8. 4. 4. 83 Dominik Pešek00:16:00 dorostenci Střela Žebrák16:01video
9. 5. 3. 65 Lucie Zemanová00:16:19 ženy do 34 let 16:20video
10. 6. 1. 39 Petra Stibalová00:17:13 ženy 45 - 54 let Broumy17:14video
11. 7. 1. 75 Martina Jeníková00:17:37 dorostenky SK Sporting Příbram17:38video
12. 8. 3. 80 Markéta Bauerová00:17:39 ženy 35 - 44 let Chlum17:40video
13. 9. 4. 61 Kristýna Švagrová00:17:50 ženy do 34 let Ouběnice17:51video
14. 10. 2. 40 Zdeňka Koňaříková00:17:54 ženy 45 - 54 let Vystrkov17:55video
15. 11. 5. 57 Petra Polášková00:17:58 ženy do 34 let Komárov17:59video
16. 12. 2. 98 Tereza Švarcová00:18:09 dorostenky TJ Lokomotiva Beroun z.s.18:10video
17. 13. 3. 106 Petra Stádníková00:18:32 ženy 45 - 54 let Kralupy nad Vltavou18:33video
18. 5. 1. 8 Antonín Ungr00:18:32 muži 70 - 79 let Kozojedy18:33video
19. 14. 4. 92 Marta Michalíková00:18:38 ženy 35 - 44 let Pětiboj Plzeň18:39video
20. 15. 1. 20 Jana Turečková00:18:41 ženy 55 - 64 let Tenisový Klub Bohutín18:42video
21. 16. 3. 87 Veronika Jandurová00:18:45 dorostenky Loko Beroun18:46video
22. 17. 4. 28 Ivana Rosolová00:18:48 ženy 45 - 54 let Rossi team18:49video
23. 6. 5. 71 Jaroslav Flachs00:18:59 dorostenci SK Sporting Příbram19:00video
24. 18. 6. 64 Jitka Menclová00:19:11 ženy do 34 let Střela Žebrák19:12video
25. 19. 5. 86 Iva Jandurová00:19:15 ženy 35 - 44 let 19:16video
26. 20. 5. 31 Romana Hrdličková00:19:16 ženy 45 - 54 let Rozběháme Hořovicko19:17video
27. 21. 6. 38 Jiřina Kaiserová00:19:32 ženy 45 - 54 let MP Hořovice19:33video
28. 22. 7. 96 Věra Charvátová00:19:43 ženy 45 - 54 let Kvaň19:44video
29. 23. 2. 13 Jindra Zahálková00:19:44 ženy 55 - 64 let KB Chlumčany19:45video
30. 24. 7. 62 Nikola Kinclová00:20:00 ženy do 34 let SK Doubravan20:01video
31. 25. 8. 55 Hana Raschmanová00:20:45 ženy do 34 let 20:46video
32. 7. 1. 4 Jan Svoboda00:20:47 muži nad 80 let KD Příbram20:48video
33. 26. 6. 49 Šárka Flachsová00:21:27 ženy 35 - 44 let Příbram21:28video
34. 8. 2. 6 Petr Werner00:21:46 muži 70 - 79 let Liga 100 Praha21:47video
35. 27. 3. 89 Marta Šroubková00:22:06 ženy 55 - 64 let Plzeň22:07video
36. 28. 1. 7 Dana Svobodová00:22:44 ženy nad 65 KD Příbram22:45video
37. 29. 2. 10 Stanislava Hartmanová00:23:07 ženy nad 65 Vorvani Příbram23:08video
38. 9. 3. 5 Antonin Ježek00:24:27 muži 70 - 79 let sokol křivoklát24:28video
39. 30. 4. 16 Jaroslava Beránková00:25:10 ženy 55 - 64 let Žebrák25:11video
40. 31. 3. 9 Milada Bartošová00:26:10 ženy nad 65 Příbram26:11video
41. 32. 7. 107 Eva Johnová00:26:19 ženy 35 - 44 let Komárov26:20video
42. 10. 4. 85 Jozef Průša00:26:42 muži 70 - 79 let Klub Seniorek Obecnice26:43video
43. 11. 2. 1 Zdeněk Kylián00:36:17 muži nad 80 let Plzeň36:18video
44. 12. 3. 84 Jozef Kněžourek00:39:46 muži nad 80 let Žebrák39:47video

Výsledky textově

Běh jarní Dražovkou - 15.04.2023
Výsledky dle kategorií
Poř.ČísloJménoRNKlubKolČas
Ženy, dorost, M70 - 1 kolo
dorostenky
1.75Jeníková Martina2007žSK Sporting Příbram117:38-
2.98Švarcová Tereza2006žTJ Lokomotiva Beroun z.s.118:10+0:32
3.87Jandurová Veronika2009žLoko Beroun118:46+1:08
ženy do 34 let
1.93Křenková Karolína1998žPětiboj Plzeň114:58-
2.60Perglerová Anna2000žStřela Žebrák115:23+0:25
3.65Zemanová Lucie2005ž116:20+1:22
4.61Švagrová Kristýna2000žOuběnice117:51+2:53
5.57Polášková Petra1993žKomárov117:59+3:01
6.64Menclová Jitka2003žStřela Žebrák119:12+4:14
7.62Kinclová Nikola2000žSK Doubravan120:01+5:03
8.55Raschmanová Hana1990ž120:46+5:48
ženy 35 - 44 let
1.51Palková Veronika1982žTlustice114:53-
2.73Fričková Pavla1982žPSK Olymp Praha114:57+0:04
3.80Bauerová Markéta1980žChlum117:40+2:47
4.92Michalíková Marta1988žPětiboj Plzeň118:39+3:46
5.86Jandurová Iva1985ž119:16+4:23
6.49Flachsová Šárka1980žPříbram121:28+6:35
7.107Johnová Eva1985žKomárov126:20+11:27
ženy 45 - 54 let
1.39Stibalová Petra1976žBroumy117:14-
2.40Koňaříková Zdeňka1976žVystrkov117:55+0:41
3.106Stádníková Petra1977žKralupy nad Vltavou118:33+1:19
4.28Rosolová Ivana1974žRossi team118:49+1:35
5.31Hrdličková Romana1975žRozběháme Hořovicko119:17+2:03
6.38Kaiserová Jiřina1976žMP Hořovice119:33+2:19
7.96Charvátová Věra1978žKvaň119:44+2:30
ženy 55 - 64 let
1.20Turečková Jana1968žTenisový Klub Bohutín118:42-
2.13Zahálková Jindra1961žKB Chlumčany119:45+1:03
3.89Šroubková Marta1961žPlzeň122:07+3:25
4.16Beránková Jaroslava1962žŽebrák125:11+6:29
ženy nad 65
1.7Svobodová Dana1952žKD Příbram122:45-
2.10Hartmanová Stanislava1958žVorvani Příbram123:08+0:23
3.9Bartošová Milada1953žPříbram126:11+3:26
dorostenci
1.69Krtek Ondřej2007mBiatlon Beroun115:13-
2.70Šimurda Matěj2006mStřela Žebrák115:19+0:06
3.78Šubrt Matěj2007mPavlíkov115:41+0:28
4.83Pešek Dominik2007mStřela Žebrák116:01+0:48
5.71Flachs Jaroslav2007mSK Sporting Příbram119:00+3:47
muži 70 - 79 let
1.8Ungr Antonín1952mKozojedy118:33-
2.6Werner Petr1951mLiga 100 Praha121:47+3:14
3.5Ježek Antonin1949msokol křivoklát124:28+5:55
4.85Průša Jozef1952mKlub Seniorek Obecnice126:43+8:10
muži nad 80 let
1.4Svoboda Jan1943mKD Příbram120:48-
2.1Kylián Zdeněk1940mPlzeň136:18+15:30
3.84Kněžourek Jozef1939mŽebrák139:47+18:59
Muži - 2 kola
muži do 39 let
1.58Zeman Zdeněk1993mBlatná227:07-
2.63Nový Matěj2000mTOP4RUNNING228:51+1:44
3.54Schoval František1988mAtletika Stará Boleslav229:46+2:39
4.56Pergler Lukáš1992mKomárov230:19+3:12
5.91Keckstein Jiří1989m231:45+4:38
6.105Charvát Jan1998mSK Doubravan Újezd232:23+5:16
7.104Beránek Lukáš1985mLoko Beroun232:48+5:41
8.82Olšanský Jiří1993mNávsí235:07+8:00
9.77Častavoj Matěj1993mLoko Beroun235:07+8:00
10.59Kopáček Jiří1993mSDH Drásov235:34+8:27
11.97Kašpar Michal1990mU Šmídů team238:33+11:26
12.52Aubrecht Jakub1984mNová Huť239:26+12:19
muži do 49 let
1.41Minařík Petr1976mFalcon Rokycany227:54-
2.46Hostička Jan1979mPříbram228:22+0:28
3.30Rosol Jiří1974mLoko Beroun229:13+1:19
4.34Valek Marian1975m230:28+2:34
5.36Pejša Jan1975msmí být prázdné232:11+4:17
6.45Pavlík Martin1978mNarysov232:34+4:40
7.32Maleček Martin1975mŽižkovský tygři232:39+4:45
8.48Zadražil Michal1979mHořovice232:50+4:56
9.35Frühauf František1975mOhrazenice232:56+5:02
10.94Nademlejnský Petr1978mZdice233:14+5:20
11.67FORTELKA JIŘÍ1982m233:58+6:04
12.50Bělohlávek Karel1981mSparta Podluhy234:37+6:43
13.42Hodač Vladimír1976mKrálův Dvůr235:02+7:08
14.43Skalička Petr1978mLhota u Příbramě235:09+7:15
15.72Žofka Jan1980mVAGUSki CLASSIC236:51+8:57
16.29Kutnohorský Jan1974mBojov237:25+9:31
17.88Šplíchal Ladislav1978mDTJ Hrachoviště237:31+9:37
18.100Hršel Jozef1976mSK Mníšecký expres238:39+10:45
19.102Hrach Václav1974mSpartak Hořovice238:42+10:48
20.33Šobáň Miroslav1975mKařez239:13+11:19
21.79Kolenko Petr1982mHořovice241:04+13:10
22.81Bauer Martin1977mChlustina241:20+13:26
23.95Charvát Jiří1978mKvaň241:43+13:49
muži do 59 let
1.25Šimurda Richard1971mStřela Žebrák229:33-
2.23Cihlář Jan1970mTJ Lokomotiva Beroun z.s.231:20+1:47
3.26Hrdlička Dušan1973mPraskolesy232:26+2:53
4.68Karas Tomáš1967mTisová232:56+3:23
5.99Raboch Ivan1966mŽebrák233:07+3:34
6.103Pavlišen Alexandr1969m235:24+5:51
7.24Číp Roman1970mbefit pb236:19+6:46
8.22Kohout Roman1969mTJ Sokol Králův dvůr237:20+7:47
9.27Svoboda Robert1973mBeroun237:40+8:07
10.108Krutílek Jaroslav1970mPB239:05+9:32
11.19Uxa Tomáš1965mTriatlon Beroun - URT241:53+12:20
12.21Nesvačil Tomáš1968mPříbram241:56+12:23
13.101Rauš Lukáš1971mSK Mníšecký expres250:47+21:14
14.74Leitner Josef1969mTJ Stupně Poražených255:11+25:38
muži do 69 let
1.18Procházka Jiří1962mRMT/Plzeň232:19-
2.15Vrabec Jiří1961mFírové Plzeň233:51+1:32
3.14Dvořák Petr1961mVila Rusalka234:56+2:37
4.90Šika František1959mAC Trial Plzeň235:37+3:18
5.17Turek Jiří1962mChaloupky235:41+3:22
6.12SVÍTIL Vašek1959mSKP Olymp Praha241:01+8:42
Počet závodníků: 99
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie, Muži / ženy, kola