Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh města Příbrami

30.9.2023 09:00

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram - Nový rybník
Podmínky: zataženo, mokro, mírný vítr, 16 stupňů Celsia. Na dětské závody mírný déšť, hlavní závod bez deště, polojasno.
Web závodu: http://behmestapribrami.cz
446 závodníků,

4 okruhy, každý 2,5km, asfalt i parkové cesty, zvlněný profil

Výsledky v pdf: Děti, štafety, Celkové, kategorie, časy kol
, záznam doběhu



Výsledky


Muži 10km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolocíl
1. 1. 1. 360 Vojtěch Novák00:34:12 Muži do 39 let Puma408:2408:3208:3808:41video
2. 2. 2. 304 Michal Burian00:35:04 Muži do 39 let SK Sporting Příbram408:3708:4608:4708:57video
3. 3. 3. 381 Jan Moraveček00:35:32 Muži do 39 let CSG TRI TEAM408:3808:4609:0609:05video
4. 4. 4. 354 Jan Šneberger00:35:45 Muži do 39 let AC Falcon Rokycany408:3709:0309:0309:05video
5. 5. 5. 364 Pavel Štěpáník00:36:49 Muži do 39 let AK Škoda Plzeň408:4909:2109:2809:13video
6. 6. 6. 325 Lukáš Pazdera00:37:01 Muži do 39 let Here To Win Team409:0909:1209:1709:25video
7. 7. 1. 350 Daniel Kupidlovský00:37:39 Muži do 49 let Praha409:0909:2109:3409:37video
8. 8. 7. 320 Stanislav Karas00:38:43 Muži do 39 let Příbram409:2009:4409:5209:49video
9. 9. 8. 388 Michal Bolehovský00:38:53 Muži do 39 let Kerteam409:2809:4809:5109:47video
10. 10. 2. 332 Jan Sedláček00:39:23 Muži do 49 let TJ Sokol SG Plzeň-Petřín409:3809:4709:5810:02video
11. 11. 9. 331 Martin Rozmajzl00:39:42 Muži do 39 let Pribram409:3809:5110:0610:09video
12. 12. 3. 396 Martin Sajdl00:39:46 Muži do 49 let Žižkovský Tygři409:2909:5610:0810:15video
13. 13. 4. 376 Michal Dražan00:40:07 Muži do 49 let Žárovka Vranovice409:3710:0710:2310:03video
14. 14. 1. 411 Petr Švarc00:40:12 Muži do 59 let 409:4410:0810:0610:17video
15. 15. 5. 409 Jan Hostička00:40:42 Muži do 49 let 4Timing409:4010:0710:2610:32video
16. 16. 10. 438 Ondřej Franěk00:41:04 Muži do 39 let Pražská kavárna410:0210:2110:2810:15video
17. 17. 6. 435 Josef Rendl00:41:26 Muži do 49 let TJ Packa Praha C409:2210:2110:4011:05video
18. 18. 7. 336 Marian Valek00:41:56 Muži do 49 let Jince410:2010:3610:3810:25video
19. 19. 8. 342 Aleš Barášek00:42:12 Muži do 49 let 409:5510:2410:4911:06video
20. 20. 11. 436 Tomáš Hájek00:42:22 Muži do 39 let 410:2110:3810:4810:37video
21. 21. 9. 309 Jaroslav Dražan00:42:24 Muži do 49 let Triatlon team Příbram410:1710:3610:4810:45video
22. 22. 1. 412 Matěj Černý00:43:06 Junioři 410:0910:4711:1211:00video
23. 23. 1. 426 Václav Hlinovský00:43:08 Muži do 69 let 410:3510:4910:5710:50video
24. 24. 10. 370 Petr Skalička00:43:29 Muži do 49 let Lhota u Příbramě410:3710:5810:5810:59video
25. 25. 12. 440 Martin Melichar00:43:45 Muži do 39 let Pinochi410:1411:0911:1511:09video
26. 26. 11. 417 Jan Doležel00:44:12 Muži do 49 let 411:1811:0911:0210:46video
27. 27. 12. 394 Michal Zemek00:44:14 Muži do 49 let Příbram410:3711:1211:2111:07video
28. 28. 13. 415 Tomáš Kroupa00:44:20 Muži do 49 let 410:3411:0111:1911:29video
29. 29. 13. 368 Vojttěch Mígl00:44:21 Muži do 39 let TT Příbram410:0211:0611:3711:38video
30. 30. 2. 315 Dušan Hrdlička00:44:24 Muži do 59 let Praskolesy410:3611:1111:2311:16video
31. 31. 3. 385 Tomáš Karas00:44:29 Muži do 59 let Bohutín410:5011:1011:2111:10video
32. 32. 14. 343 Antonín Bernášek00:44:32 Muži do 49 let Příbram410:3511:1311:2211:24video
33. 33. 15. 408 Marek Žid00:44:43 Muži do 49 let 410:5611:0711:2211:20video
34. 34. 4. 390 Pavel Moravec00:45:03 Muži do 59 let Lidl tým Buštěhrad410:4711:0611:2911:43video
35. 35. 14. 330 LUKÁŠ ROZMAJZL00:45:10 Muži do 39 let Příbram / SK Chosiki410:3111:2411:4011:38video
36. 36. 5. 399 Vladimír Veselý00:45:17 Muži do 59 let Mělník Chloumek410:5211:1711:3011:41video
37. 37. 16. 366 Martin Maleček00:45:28 Muži do 49 let Žižkovský tygři411:1211:2611:2511:27video
38. 38. 17. 367 Radek Urx00:45:35 Muži do 49 let Třebotov410:5111:3411:4111:31video
39. 39. 18. 324 Radek Matyáš00:45:48 Muži do 49 let 410:4811:2811:4811:46video
40. 40. 15. 398 Jaroslav Šafařík00:46:32 Muži do 39 let Rakovník, Šílenci v běhu411:0511:2811:4712:15video
41. 41. 19. 395 Pavel Cais00:46:32 Muži do 49 let Hlemýžď von Milín411:2211:1211:5712:04video
42. 42. 20. 363 Jakub Šafránek00:46:42 Muži do 49 let Řevnice411:1111:2911:5512:09video
43. 43. 21. 302 Václav Blahovec00:46:48 Muži do 49 let Příbram411:2911:4711:4911:46video
44. 44. 16. 322 Jiří Kopáček00:47:17 Muži do 39 let SDH Drásov411:1012:0012:1711:53video
45. 45. 2. 425 Václav Novák00:47:32 Muži do 69 let Sokol Milevsko411:4011:5611:5312:06video
46. 46. 1. 406 František Mach00:47:45 Muži nad 70 let 411:2911:5412:1112:13video
47. 47. 3. 311 Petr Dvořák00:48:13 Muži do 69 let Vila Rusalka411:2311:5712:1412:41video
48. 48. 22. 416 Ladislav Vobejda00:49:02 Muži do 49 let 411:2712:1012:5012:37video
49. 49. 6. 321 Roman Kohout00:49:18 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůr411:3112:2012:4012:50video
50. 50. 23. 314 Václav Holenda00:49:21 Muži do 49 let 411:3312:1612:4212:53video
51. 51. 17. 353 Lukáš Kubík00:49:25 Muži do 39 let 410:4312:3112:4613:27video
52. 52. 18. 391 Dominik Burian00:49:33 Muži do 39 let Příbram412:1411:4512:4712:50video
53. 53. 24. 369 Jan Kutnohorský00:49:45 Muži do 49 let Bojov411:5012:2912:4212:47video
54. 54. 25. 380 František Žebra00:50:08 Muži do 49 let Praha411:5012:3112:4813:02video
55. 55. 7. 439 Roman Číp00:50:15 Muži do 59 let Be-fit PB411:5412:3213:0012:51video
56. 56. 19. 419 Jan Brůna00:50:20 Muži do 39 let 412:3012:2412:3812:50video
57. 57. 20. 421 Aleš Drechsler00:50:21 Muži do 39 let Revize Rožmitál409:5912:5113:0114:32video
58. 58. 21. 374 Michal Myslivec00:50:28 Muži do 39 let Kamýk nad Vltavou412:1412:3612:5012:50video
59. 59. 22. 357 Tomáš Houska00:50:45 Muži do 39 let 412:1712:4713:0212:42video
60. 60. 8. 404 Tomáš Nesvačil00:51:05 Muži do 59 let Příbram412:1812:4813:0412:58video
61. 61. 2. 434 Gustav Juhos00:51:44 Junioři 412:1912:5013:3313:04video
62. 62. 23. 427 Ladislav Erdelni00:51:45 Muži do 39 let 412:0513:1013:3812:55video
63. 63. 9. 393 Jaroslav Krutílek00:51:49 Muži do 59 let Příbram412:2512:4913:1713:21video
64. 64. 3. 433 Adam Štefanič00:51:50 Junioři 2B Winner412:4712:5813:1612:51video
65. 65. 26. 407 Lukáš Vohanka00:52:44 Muži do 49 let 412:2913:0913:4613:22video
66. 66. 10. 382 Miloslav Šusta00:53:00 Muži do 59 let Cetyně412:5713:1013:3313:22video
67. 67. 24. 383 Patrik Popp00:53:07 Muži do 39 let 411:3313:0813:5414:34video
68. 68. 4. 305 Petr Butzke00:53:36 Muži do 69 let Tréninková skupina Březnice412:4613:0813:5113:53video
69. 69. 27. 432 Milan Vašíček00:54:03 Muži do 49 let Maromi412:2912:5313:4414:59video
70. 70. 28. 334 Robert Stránský00:54:22 Muži do 49 let Pribram413:2613:2013:3414:04video
71. 71. 25. 430 Martin Karas00:55:02 Muži do 39 let 412:5313:4414:2814:01video
72. 72. 26. 378 Matěj Palán00:56:53 Muži do 39 let 413:3614:1214:3414:35video
73. 73. 11. 401 Petr Kyselý00:57:18 Muži do 59 let TJ Zduchovice413:4114:1914:3914:41video
74. 74. 27. 429 Tomáš Dušek00:58:11 Muži do 39 let 412:5514:3015:2715:22video
75. 75. 2. 361 Petr Werner00:59:40 Muži nad 70 let Liga 100 Praha413:5215:0115:2315:25video
76. 76. 28. 420 Miloš Rys01:00:48 Muži do 39 let 413:5815:2916:0215:23video
77. 77. 29. 317 Martin Jůzek01:02:05 Muži do 39 let Praha414:0115:4616:1816:03video
78. 78. 29. 405 Pavel Hons01:03:04 Muži do 49 let 414:2115:1916:0117:26video
79. 79. 12. 351 Josef Leitner01:08:15 Muži do 59 let TJ Stupně Poražených415:1317:2217:3718:05video

Výsledky textově

Běh města Příbrami 2023 - 30.09.2023
Přehled kol
PořadíčísloJménoKolCíl1234cíl
Muži 10km
Muži
1.360Novák Vojtěch434:1308:2408:3208:3808:4134:13
2.304Burian Michal435:0508:3708:4608:4708:5735:05
3.381Moraveček Jan435:3308:3808:4609:0609:0535:33
4.354Šneberger Jan435:4608:3709:0309:0309:0535:46
5.364Štěpáník Pavel436:5008:4909:2109:2809:1336:50
6.325Pazdera Lukáš437:0209:0909:1209:1709:2537:02
7.350Kupidlovský Daniel437:4009:0909:2109:3409:3737:40
8.320Karas Stanislav438:4409:2009:4409:5209:4938:44
9.388Bolehovský Michal438:5409:2809:4809:5109:4738:54
10.332Sedláček Jan439:2409:3809:4709:5810:0239:24
11.331Rozmajzl Martin439:4309:3809:5110:0610:0939:43
12.396Sajdl Martin439:4709:2909:5610:0810:1539:47
13.376Dražan Michal440:0809:3710:0710:2310:0340:08
14.411Švarc Petr440:1309:4410:0810:0610:1740:13
15.409Hostička Jan440:4309:4010:0710:2610:3240:43
16.438Franěk Ondřej441:0510:0210:2110:2810:1541:05
17.435Rendl Josef441:2709:2210:2110:4011:0541:27
18.336Valek Marian441:5710:2010:3610:3810:2541:57
19.342Barášek Aleš442:1309:5510:2410:4911:0642:13
20.436Hájek Tomáš442:2310:2110:3810:4810:3742:23
21.309Dražan Jaroslav442:2510:1710:3610:4810:4542:25
22.412Černý Matěj443:0710:0910:4711:1211:0043:07
23.426Hlinovský Václav443:0910:3510:4910:5710:5043:09
24.370Skalička Petr443:3010:3710:5810:5810:5943:30
25.440Melichar Martin443:4610:1411:0911:1511:0943:46
26.417Doležel Jan444:1311:1811:0911:0210:4644:13
27.394Zemek Michal444:1510:3711:1211:2111:0744:15
28.415Kroupa Tomáš444:2110:3411:0111:1911:2944:21
29.368Mígl Vojttěch444:2210:0211:0611:3711:3844:22
30.315Hrdlička Dušan444:2510:3611:1111:2311:1644:25
31.385Karas Tomáš444:3010:5011:1011:2111:1044:30
32.343Bernášek Antonín444:3310:3511:1311:2211:2444:33
33.408Žid Marek444:4410:5611:0711:2211:2044:44
34.390Moravec Pavel445:0410:4711:0611:2911:4345:04
35.330ROZMAJZL LUKÁŠ445:1110:3111:2411:4011:3845:11
36.399Veselý Vladimír445:1810:5211:1711:3011:4145:18
37.366Maleček Martin445:2911:1211:2611:2511:2745:29
38.367Urx Radek445:3610:5111:3411:4111:3145:36
39.324Matyáš Radek445:4910:4811:2811:4811:4645:49
40.398Šafařík Jaroslav446:3311:0511:2811:4712:1546:33
41.395Cais Pavel446:3311:2211:1211:5712:0446:33
42.363Šafránek Jakub446:4311:1111:2911:5512:0946:43
43.302Blahovec Václav446:4911:2911:4711:4911:4646:49
44.322Kopáček Jiří447:1811:1012:0012:1711:5347:18
45.425Novák Václav447:3311:4011:5611:5312:0647:33
46.406Mach František447:4611:2911:5412:1112:1347:46
47.311Dvořák Petr448:1411:2311:5712:1412:4148:14
48.416Vobejda Ladislav449:0311:2712:1012:5012:3749:03
49.321Kohout Roman449:1911:3112:2012:4012:5049:19
50.314Holenda Václav449:2211:3312:1612:4212:5349:22
51.353Kubík Lukáš449:2610:4312:3112:4613:2749:26
52.391Burian Dominik449:3412:1411:4512:4712:5049:34
53.369Kutnohorský Jan449:4611:5012:2912:4212:4749:46
54.380Žebra František450:0911:5012:3112:4813:0250:09
55.439Číp Roman450:1611:5412:3213:0012:5150:16
56.419Brůna Jan450:2112:3012:2412:3812:5050:21
57.421Drechsler Aleš450:2209:5912:5113:0114:3250:22
58.374Myslivec Michal450:2912:1412:3612:5012:5050:29
59.357Houska Tomáš450:4612:1712:4713:0212:4250:46
60.404Nesvačil Tomáš451:0612:1812:4813:0412:5851:06
61.434Juhos Gustav451:4512:1912:5013:3313:0451:45
62.427Erdelni Ladislav451:4612:0513:1013:3812:5551:46
63.393Krutílek Jaroslav451:5012:2512:4913:1713:2151:50
64.433Štefanič Adam451:5112:4712:5813:1612:5151:51
65.407Vohanka Lukáš452:4512:2913:0913:4613:2252:45
66.382Šusta Miloslav453:0112:5713:1013:3313:2253:01
67.383Popp Patrik453:0811:3313:0813:5414:3453:08
68.305Butzke Petr453:3712:4613:0813:5113:5353:37
69.432Vašíček Milan454:0412:2912:5313:4414:5954:04
70.334Stránský Robert454:2313:2613:2013:3414:0454:23
71.430Karas Martin455:0312:5313:4414:2814:0155:03
72.378Palán Matěj456:5413:3614:1214:3414:3556:54
73.401Kyselý Petr457:1913:4114:1914:3914:4157:19
74.429Dušek Tomáš458:1212:5514:3015:2715:2258:12
75.361Werner Petr459:4113:5215:0115:2315:2559:41
76.420Rys Miloš41:00:4913:5815:2916:0215:231:00:49
77.317Jůzek Martin41:02:0614:0115:4616:1816:031:02:06
78.405Hons Pavel41:03:0514:2115:1916:0117:261:03:05
79.351Leitner Josef41:08:1615:1317:2217:3718:051:08:16
Ženy 5km
Ženy
1.386Karasová Anna119:5609:5219:56
2.428Slámová Lucie120:1009:5120:10
3.352Šnebergerová Lucie121:0010:1221:00
4.365Šturmová Barbora121:2810:3421:28
5.348Ficová Markéta122:2310:5722:23
6.441Landauerová Radka122:2410:5922:24
7.418Skalková Natálie122:4310:5922:43
8.355Siebeltová Kateřina122:4411:0922:44
9.347Ficová Radka123:2211:1623:22
10.437Fraňková Andrea123:2611:2723:26
11.372Řechková Svatava123:3511:3323:35
12.377Kamencová Radka123:3711:5623:37
13.356Koutná Eva123:4911:3523:49
14.424Linhová Michaela123:5811:4423:58
15.375Hacaperková Eva124:1011:4524:10
16.327Polášková Petra124:1711:4624:17
17.318Jůzková Kateřina124:2212:0024:22
18.431Kutíková Alena124:2812:0024:28
19.310Dražanová Judita124:3612:1524:36
20.358Kutheilová Gabriela124:4512:0524:45
21.402Tesárková Věra125:2712:2625:27
22.335Turečková Jana126:0112:3726:01
23.400Veselá Anita126:2913:0126:29
24.349Letaeva Světlana126:4911:2426:49
25.346Raschmanová Hana126:5013:3026:50
26.344Haníková Nikola127:1013:3127:10
27.389Burianová Denisa127:3013:4327:30
28.319Kaiserová Jiřina127:3113:2727:31
29.313Hartmanová Stanislava127:4813:3927:48
30.392Flachsová Šárka127:5513:3727:55
31.384Doubková Tereza128:0813:5128:08
32.379Srnová Terezie128:3414:0228:34
33.316Hurtigová Petra128:5214:1728:52
34.422Kottová Anna129:1315:5829:13
35.312Handlová Sylva129:1614:2029:16
36.337Vaníčková Martina129:1614:1929:16
37.359Leitnerová Tereza129:2914:2029:29
38.307Datlová Jana129:3514:2629:35
39.414Lukšanová Monika129:4414:4829:44
40.338Včeličková Petra130:2714:4230:27
41.340Žáčková Lucie130:2714:2430:27
42.387Trochová Lenka130:3514:5730:35
43.308Dohnalíkova Jana130:4215:1930:42
44.326Podivínová Marie131:0215:2231:02
45.397Kočí Eva131:1815:1531:18
46.403Pihávková Věra131:5415:2531:54
47.362Jehličková Šárka132:2015:3632:20
48.373Svobodová Dana132:2214:4932:22
49.306Butzková Ludmila132:5316:2232:53
50.371Poláková Kristýna133:1116:0633:11
51.333Sládková Martina133:1816:3233:18
52.345Kuchařová Lucie133:2615:5733:26
53.328Pospisilova Ilona135:0716:5135:07
54.301Bartošová Milada135:1517:0935:15
55.413Dufková Gabriela141:3119:5841:31
Štafety 4x2,5km
a
1.7HvižďosQuatros/ZŠ Jiráskovy sady440:0310:3509:4709:5009:5140:03
2.8Párek v rohlíku442:2510:3011:2910:3109:5642:25
3.14SK Sporting Příbram443:1709:5110:4211:3311:1343:17
4.10Triatlon Team Příbram443:4710:0411:4010:3111:3343:47
5.13Rozvázané tkaničky444:4009:4011:1611:2312:2344:40
6.12Duckies445:4509:5510:1914:4010:5245:45
7.3OKAS449:5312:5611:1313:2412:2249:53
8.5Potkáme se v cíli452:0210:3114:3013:3413:2852:02
9.11Modrý Šípy ze Sportingu452:4313:2414:4812:1712:1552:43
10.2Jirka řídí Družice453:0612:2714:4512:5612:5953:06
11.6Baštářovi453:4313:1215:5612:1712:1953:43
12.4Waldorfáci457:2812:4614:0218:1812:2457:28
Počet závodníků: 146
Běh města Příbrami 2023 - děti - 30.09.2023
Výsledková listina
PořadíČíslojménoRNKat.KlubČas
Kluci do 5 let - 200m
1.42Kříž Fabien2018mKluci do 5 letFK Příbram0:46,77
2.224Slanina Teodor2018mKluci do 5 letJince0:49,65
3.63Novotny Tobiáš2018mKluci do 5 letTochovice0:49,71
4.228Pleticha Daniel2018mKluci do 5 let0:50,29
5.184Fábera Matyáš2019mKluci do 5 letChaloupky0:50,35
6.107Landauer Ervín2019mKluci do 5 let0:52,03
7.243Jirmášek Jakub2018mKluci do 5 letLaxní Přístup0:52,98
8.167Palgut Oliver2018mKluci do 5 letPříbram0:53,39
9.61Dvořák Filip2018mKluci do 5 letPribram0:53,45
10.16Datel Dominik2018mKluci do 5 letBohutín0:53,56
11.210Zemčík Viktor2019mKluci do 5 letSK Chválenice0:56,10
12.73Řezníček Dominik2018mKluci do 5 letPříbram0:56,50
13.200Daněk Richard2019mKluci do 5 letPříbram0:58,61
14.46Lhoták Zdeněk2019mKluci do 5 letPraskolesy1:02,10
15.13Cerha Patrik2019mKluci do 5 letPribram1:06,31
16.20Dražan David2019mKluci do 5 letPříbram1:06,37
17.181Máša Alex2019mKluci do 5 letNepomuk1:07,85
18.249Klimt Matyáš2018mKluci do 5 let1:08,78
19.92Uhlíř Kryštof2019mKluci do 5 letPříbram1:09,04
20.50Miriťuk Jonáš2019mKluci do 5 letSokol Příbram1:12,27
21.44Kučera Matyáš2021mKluci do 5 letPříbram1:19,94
22.216Zikmund Michael2020mKluci do 5 let1:20,49
23.75Sklenár Petr2019mKluci do 5 let1:21,39
24.125Haltenberger Samuel2019mKluci do 5 letObecnice1:21,53
25.124Petrovic Šimon2019mKluci do 5 letPříbram1:22,91
26.182Němec Martin2019mKluci do 5 let1:24,13
27.37Kočnar Matyáš2020mKluci do 5 letPňovice1:24,87
28.225Versich David2020mKluci do 5 letMŠ Jana Drdy1:25,61
29.64Pavlíček Josef2019mKluci do 5 letHáje1:26,05
30.91Tesárek Sebastian2019mKluci do 5 let1:26,11
31.259Kaplán Eduard2019mKluci do 5 let1:29,91
32.53Molnár Vojtěch2020mKluci do 5 letPříbram1:35,01
33.114Kroužecký Jáchym2020mKluci do 5 letPříbram1:39,91
34.98Vosolsobe Marek2020mKluci do 5 letObecnice1:40,43
35.240Kalina Matyáš2020mKluci do 5 let1:40,57
36.169Doubek Dominik2020mKluci do 5 letRosovice1:42,37
37.183Matuszek Matěj2020mKluci do 5 let1:42,57
38.25Hovorka Patrik2021mKluci do 5 letVišňová u Příbramě1:54,13
39.32Jůzek Matyáš2021mKluci do 5 let1:54,68
40.193Novák Benjamín2021mKluci do 5 let-/ Točník2:01,75
41.227Czetner Maxmilian2021mKluci do 5 letPříbram2:24,25
42.94Včelička Michal2021mKluci do 5 letAeroklub Hořovice2:30,39
43.250Rákosník Tadeáš2021mKluci do 5 letVYS3:00,41
44.171Tokoš Šimon2020mKluci do 5 let3:02,43
45.198Novotný Dušan2020mKluci do 5 letDussen51:53,30
Dívky do 5 let- 200m
1.106Landauerová Anika2018žDívky do 5 let0:42,89
2.140Boukalová Tereza2018žDívky do 5 letSK Sporting Příbram0:44,87
3.233Baštářová Sára2018žDívky do 5 let0:47,81
4.232Váňová Nina2018žDívky do 5 let0:50,81
5.207Tvrdíková Marie2019žDívky do 5 let0:51,07
6.145Edelmannová Thea2018žDívky do 5 letMŠ Kličkova vila0:51,27
7.3Blahovcová Anetka2018žDívky do 5 letPříbram0:53,39
8.69Procheová Tereza2018žDívky do 5 letDrahlín0:54,81
9.177Tesárková Emma2018žDívky do 5 let0:55,38
10.234Bauerová Andrea2019žDívky do 5 letChlum0:55,88
11.136Claxton Amelia2019žDívky do 5 letPribram0:56,89
12.192Karasová Linda2018žDívky do 5 letPříbram0:57,54
13.168Antonová Natálie2019žDívky do 5 letPříbram1:00,29
14.82Šille Valerie2020žDívky do 5 letPříbram1:00,68
15.48Lipenská Nikola2018žDívky do 5 letPříbram1:01,17
16.39Kofroňová Nikola2018žDívky do 5 let1:03,12
17.174Nováková Viktorie2018žDívky do 5 letPříbram1:10,39
18.189Karasová Leontýna2019žDívky do 5 letPříbram1:10,51
19.1Adamcová Barbora2020žDívky do 5 letPříbram1:11,47
20.158Šafránková Milada2019žDívky do 5 letŘevnice1:13,18
21.219Schifferling Ofélie2020žDívky do 5 let1:13,51
22.186Valová Viktorie2019žDívky do 5 letPříbram1:14,57
23.251Klímová Ella2020žDívky do 5 let1:15,84
24.90Těhlová Rosalie2019žDívky do 5 letPříbram1:16,00
25.31Jiráňová Anna Kateřina2020žDívky do 5 letTýček1:16,35
26.188Sajdlová Michaela2020žDívky do 5 letŽižkovský Tygři1:16,59
27.113Mandová Anežka2019žDívky do 5 letPříbram1:17,90
28.54Molnárová Karolína2018žDívky do 5 letPříbram1:31,81
29.235Honsová Terezia2020žDívky do 5 let1:35,85
30.256Mottlová Taťána2020žDívky do 5 let1:45,22
31.203Kárová Viktorie2021žDívky do 5 letCerhovice1:45,48
32.122Pulkrábková Emma2020žDívky do 5 let1:59,30
33.222Krejzarová Meda2021žDívky do 5 let2:27,54
34.134Rozmajzlová Apolena2021žDívky do 5 letTáta žíkal, že když to uběhnu, koupí mi zmrzku2:35,81
35.6Bodnár Magdaléna2021žDívky do 5 letBodíci3:12:37,71
Kluci 6-7 let - 300m
1.213Danda Jakub2016mKluci 6-7 letHC Příbram1:03,94
2.173Novák Matyáš2016mKluci 6-7 let3. ZŠ1:05,52
3.17David Bambas2017mKluci 6-7 letSK sporting1:06,37
4.197Krotký Jakub2016mKluci 6-7 letKroťáci1:07,60
5.89Šrámek Jakub2017mKluci 6-7 letObčerstvovací stanice Bohutín1:12,02
6.206Tvrdík Matouš2016mKluci 6-7 let1:12,52
7.231Cabitza Jonáš Luca2016mKluci 6-7 letAKR atletika Sedlčany1:12,53
8.115Kroužecký Štěpán2016mKluci 6-7 letPříbram1:14,22
9.194Karas Vladimír2016mKluci 6-7 letPříbram1:15,62
10.129Dědina Ondřej2017mKluci 6-7 letSK Spartak Příbram1:15,81
11.14Cerha Sebastian2016mKluci 6-7 letPribram1:15,90
12.97Dvořák Frederico2016mKluci 6-7 letPribram1:16,08
13.5Bodnár David2016mKluci 6-7 let1:17,71
14.123Šebík David2016mKluci 6-7 letPříbram1:17,71
15.246Novotný Daniel2016mKluci 6-7 let1:18,71
16.83Škrlant Adam2017mKluci 6-7 letŽebrák1:19,12
17.19Dražan Daniel2016mKluci 6-7 letPříbram1:19,24
18.215Štefl Václav2016mKluci 6-7 letLoko Beroun1:19,27
19.239Dobřanský David2016mKluci 6-7 let1:19,76
20.236Kalina Michael2017mKluci 6-7 let1:21,61
21.2Adamec Vit2017mKluci 6-7 letPříbram1:23,29
22.15Černý Marek2017mKluci 6-7 letPříbram1:33,83
23.35Karas Matěj2017mKluci 6-7 let2:07,86
24.8Bodnár Miroslav2017mKluci 6-7 letBodíci2:50:19,85
Dívky 6-7 let- 300m
1.84Škrlantová Klárka2016žDívky 6-7 letŽebrák1:06,69
2.81Šebková Violka2016žDívky 6-7 letBeroun1:07,32
3.43Křížová Rebeca2016žDívky 6-7 letTC RAK1:08,39
4.71Riegerová Tereza2016žDívky 6-7 letNižbor1:08,47
5.118Zajícová Violka2016žDívky 6-7 letAO střela Žebrák1:10,60
6.154Pončíková Erika2016žDívky 6-7 letSAD Dobříš1:13,05
7.36Klimešová Kateřina2016žDívky 6-7 letPříbram1:13,71
8.160Šafránková Markéta2016žDívky 6-7 letŘevnice1:15,53
9.242Doležalová Eliška2016žDívky 6-7 let1:15,65
10.67Popová Denisa2016žDívky 6-7 letStřela Žebrák1:15,79
11.117Paimová Ester2017žDívky 6-7 letSK Sporting Příbram1:17,53
12.190Sajdlová Veronika2017žDívky 6-7 letŽižkovský Tygři1:18,19
13.93Uhlířová Anna2016žDívky 6-7 letPříbram1:19,18
14.47Lhotáková Karolína2017žDívky 6-7 letPraskolesy1:19,42
15.112Mandová Eliška2016žDívky 6-7 letPříbram1:19,48
16.33Jůzková Anna2016žDívky 6-7 letSK Kotlářka1:19,87
17.143Edelmannová Emma2016žDívky 6-7 letZŠ pod Svatou Horou1:20,69
18.185Fáberová Dominika2017žDívky 6-7 letChaloupky1:23,03
19.148Hošková Aneta2017žDívky 6-7 letPříbram1:23,19
20.101Zástěrová Lucie2017žDívky 6-7 letFK Tochovice1:25,05
21.4Blahovcová Elena2016žDívky 6-7 letPříbram1:27,51
22.159Tuháčková Barbora2017žDívky 6-7 let1:28,88
23.217Schifferling Gaia2017žDívky 6-7 let1:28,95
24.99Vosolsobe Stela2016žDívky 6-7 letObecnice1:30,43
25.130Rozmajzlová Mariana2017žDívky 6-7 letTlapková patrola1:30,75
26.68Procheová Adéla2017žDívky 6-7 letDrahlín1:31,69
27.62Nováková Karla2017žDívky 6-7 let- / Točník1:32,42
28.196Nováková Adéla2016žDívky 6-7 let1:32,61
29.95Včeličková Barbora2016žDívky 6-7 letZŠ Bratří Čapků1:33,06
30.26Hovorková Natálie2017žDívky 6-7 letVišňová u Příbramě1:33,13
31.72Rozmajzlova Evelina2017žDívky 6-7 letPribram1:33,20
32.195Nováková Amálie2016žDívky 6-7 let1:35,39
33.255Helešicová Nikola2016žDívky 6-7 let23:13,86
Kluci 8-9 let - 600m
1.137Štefanič Ondřej2014mKluci 8-9 letSkSporting Příbram2:19,13
2.161Šafránek Michal2014mKluci 8-9 letŘevnice2:21,13
3.51Miriťuk Tobiáš2014mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram2:23,49
4.142Kratochvíl Tomáš2014mKluci 8-9 letPříbram2:26,53
5.18Dražan Antonín2014mKluci 8-9 letSokol Příbram2:28,58
6.149Šturm Petr2015mKluci 8-9 letTJ Sokol SG Plzeň - Petřín2:31,42
7.164Hacaperka Marek2015mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram2:36,72
8.245Bambas Adam2014mKluci 8-9 letSK Spartak2:36,89
9.135Roj David2015mKluci 8-9 letSK Spartak Příbram2:37,30
10.218Schifferling Adrian2015mKluci 8-9 let2:39,72
11.23Holenda Tomáš2015mKluci 8-9 let2:42,40
12.265Slanina Vojtěch2015mKluci 8-9 letJince2:44,08
13.214Bubeníček Ondra2015mKluci 8-9 let2:47,14
14.88Šrámek Filip2014mKluci 8-9 letObčerstvovaci stanice na hřišťi2:50,36
15.172Novák Adam2014mKluci 8-9 let4. ZŠ2:50,87
16.178Kravarčík Jan2014mKluci 8-9 letTochovice2:55,07
17.12Burián Tomáš2015mKluci 8-9 letDomeček Hořovice2:55,57
18.150Hošek Marek2015mKluci 8-9 letPříbram3:03,75
Dívky 8-9 let - 600m
1.156Pončíková Karin2015žDívky 8-9 letSAD Dobříš2:27,21
2.201Štilcová Adéla2015žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:37,10
3.208Šmídová Eliška2014žDívky 8-9 let2:37,45
3.254Vohanková Markéta2015žDívky 8-9 let2:37,45
5.152Kraus Theodora2014žDívky 8-9 letPodluhy2:38,73
6.38Kočnarová Sofie2015žDívky 8-9 letPňovice2:39,37
7.120Paimová Erika2015žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:43,23
8.260Pacinova Sofie2015žDívky 8-9 let2:44,87
9.146Kárová Tereza2015žDívky 8-9 letStřela Žebrák2:46,35
10.21Dvorská Karolína2015žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:49,45
11.247Hříbalová Eliška2014žDívky 8-9 let2:51,73
12.191Sajdlová Barbora2015žDívky 8-9 letŽižkovský Tygři2:53,51
13.56Mošnerová Ema2014žDívky 8-9 letPříbram2:59,33
14.45Kučerová Valentýna2015žDívky 8-9 letPříbram3:01,11
15.116Kolářová Jolana2014žDívky 8-9 letTochovice3:01,19
16.241Jirmášková Kristýna2014žDívky 8-9 letLaxní Přístup3:01,69
17.100Zástěrová Eliška2015žDívky 8-9 letFK Tochovice3:04,93
18.212Dandová Aneta2014žDívky 8-9 let3:06,09
19.7Bodnár Marika2014žDívky 8-9 letBodíci2:19:54,32
Kluci 10-11 let - 1km
1.104Diviš Jan2013mKluci 10-11 letAO Střela Žebrák3:23,26
2.151Maleček Adam2013mKluci 10-11 letŽižkovský tygři3:24,51
3.126Skalička Michael2012mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram3:27,52
4.199Krotký Jan2012mKluci 10-11 letKroťáci3:29,27
5.179Kvapil Jan2012mKluci 10-11 letVK Příbram3:31,82
6.204Kembický Patrik2012mKluci 10-11 let1. FK Příbram3:37,92
7.59Nosek Jakub2012mKluci 10-11 let3:40,66
8.223Doležel Jan2013mKluci 10-11 let3:41,08
9.144Edelmann Max2012mKluci 10-11 let1.FK Příbram3:49,08
10.165Hacaperka Filip2013mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram3:58,43
11.166Kraft Lukáš2012mKluci 10-11 let4:06,85
12.11Hylán Lukáš2013mKluci 10-11 letTJ Spartak Příbram4:18,27
13.60Novák Jan2013mKluci 10-11 letAO Střela Žebrák4:35,93
14.211Kroupa Lukáš2013mKluci 10-11 let4:39,39
Dívky 10-11 let - 1km
1.153Kraus Annemarie2012žDívky 10-11 letStřela Žebrák3:15,84
2.85Šolcová Karolína2013žDívky 10-11 letSk Sporting3:18,88
3.147Šturmová Tereza2012žDívky 10-11 letTJ Sokol SG Plzeň - Petřín3:21,55
4.65Pavlíčková Gabriela2012žDívky 10-11 letSk sporting příbram3:30,94
5.27Hradecká Veronika2012žDívky 10-11 letPříbram3:32,11
6.80Šebková Elen2013žDívky 10-11 letBeroun3:42,67
7.22Dvořáková Daniela2013žDívky 10-11 letSk Sporting Příbram3:42,77
8.9Brožová Markéta2013žDívky 10-11 letSporting Příbram3:50,60
9.248Břeňová Ema2013žDívky 10-11 let3:56,26
10.252Pihávková Karolína2012žDívky 10-11 let4. ZŠ4:02,18
11.108Čermochová Anna2013žDívky 10-11 letAKR Atletika Sedlčany4:02,91
12.79Jeništová Ema2013žDívky 10-11 letPŘÍBRAM4:08,88
13.29Hrdličková Julie2013žDívky 10-11 letStřela Žebrák4:11,32
14.221Veselá Monika2012žDívky 10-11 let4:17,50
15.261Sojovská Adina2013žDívky 10-11 let4:33,86
16.24Holendová Alena2012žDívky 10-11 let5:29,64
Kluci 12-13 let - 1km
1.264Bauer Lukáš2010mKluci 12-13 letStřela Žebrák2:54,48
2.58Nademlejnský Pavel2011mKluci 12-13 letStřela Žebrák3:07,58
3.253Pihávek Ondřej2010mKluci 12-13 letHC Příbram, 6. ZŠ3:14,56
4.28Hradecký Jan2010mKluci 12-13 letPříbram3:16,52
5.119Pilich Mikuláš2010mKluci 12-13 letStřela Žebrák3:21,06
6.103Diviš Pavel2011mKluci 12-13 letAO Střela Žebrák3:28,98
7.77Stočes Antonín2011mKluci 12-13 let3:31,18
8.131Dvořák Zdeněk2010mKluci 12-13 let3:33,76
9.180Kvail Vojtěch2010mKluci 12-13 letVK Příbram3:46,74
10.127Dvořák Petr2010mKluci 12-13 let3:48,82
11.105Máša Daniel2011mKluci 12-13 letRunning team Žežice3:52,18
12.133Šmejkal Dominik2010mKluci 12-13 letPříbram3:58,95
13.162Tuháček Daniel2011mKluci 12-13 let4:23,00
14.263Parma Ondřej2011mKluci 12-13 let5:02,90
Dívky 12-13 let - 1km
1.87Špetová Viktorie2011žDívky 12-13 letAK Škoda Plzeň3:21,41
2.86Špetová Patricie2011žDívky 12-13 letAK Škoda Plzeň3:23,11
3.30Hrdličková Valentýna2010žDívky 12-13 letStřela Žebrák3:23,75
4.141Kratochvílová Renata2010žDívky 12-13 letPK Příbram Swimming3:25,91
5.66Pavlíčková Nikol2010žDívky 12-13 let1.zš3:28,04
6.176Vondrusová Darina2010žDívky 12-13 letLokomotiva Beroun3:30,67
7.175Štefflová Marie2010žDívky 12-13 letLoko Beroun3:33,58
8.202Poštolková Kateřina2010žDívky 12-13 let3:33,70
9.244Klopotar Jana2010žDívky 12-13 let3:45,83
10.40Kolková Laura2010žDívky 12-13 letAKR atletika Sedlčany3:47,16
11.229Valčíková Mariana2011žDívky 12-13 let5. ZŠ4:02,71
12.128Marková Natálie2011žDívky 12-13 letSK Litavan Bohutín4:09,10
13.138Rojová Nikola2011žDívky 12-13 letPříbram4:09,82
14.230Šokvrová Karolína2011žDívky 12-13 let5. ZŠ4:33,05
Kluci 14-15 let - 2km
1.132Marek Jakub2009mKluci 14-15 letSK Sporting Příbram6:37,63
2.10Budoš Adam2008mKluci 14-15 letZš BH7:00,48
3.78Stočes Vojtěch2009mKluci 14-15 letPK Příbram8:27,15
4.205Matějka Kryštof2009mKluci 14-15 let4. ZŠ9:22,83
Dívky 14-15 let - 2km
1.121Pánková Tereza2008žDívky 14-15 letPavlíkov6:51,11
2.57Nademlejnská Šárka2008žDívky 14-15 letLokomotiva Beroun7:31,80
3.262Zárybnická Natálie2009žDívky 14-15 letPrima cup7:44,73
4.163Hlinomazová Ema2009žDívky 14-15 letSK Sporting Příbram7:49,69
5.157Skopečková Amálie2009žDívky 14-15 letVěšín9:34,52
Dorostenci 16-17 let - 3km, dorostenky 2km
1.170Jeníková Martina2007žDorostenkySK Sporting Příbram7:34,34
2.111Šubrt Matěj2007mDorostenciPavlíkov9:41,72
3.266Vrx Tomáš2007mDorostenci9:44,81
4.102Kundrát David2007mDorostenciPraskolesy10:22,01
5.110Suk Daniel2006mDorostenciPříbram10:31,29
Počet závodníků: 246
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Děti, štafety, Celkové, kategorie, časy kol, záznam doběhu