Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Svatojánská 20

11.11.2023 13:00

Pořadatel: LOKO Beroun
Místo: Stadion LOKO Beroun
Podmínky: zataženo, drobný déšť. 8 stupňů Celsia, mokro
Web závodu: https://svatojanska20.estranky.cz/
104 závodníků,

Výsledky v pdf: Muži, ženy celkově, kategorie



Výsledky


Dlouhá 18km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
1. 1. 1. 65 Tomáš Hudec00:59:55 Muži do 39 let Salomon/Rabvideo
2. 2. 2. 1 Michal Burian01:01:42 Muži do 39 let SK Sporting Příbramvideo
3. 3. 3. 74 Jan Šneberger01:04:05 Muži do 39 let AC Falcon Rokycanyvideo
4. 4. 4. 3 Petr Harnoš01:04:48 Muži do 39 let Elm trade racing Kolínvideo
5. 5. 1. 2 Michal Koš01:04:58 Muži 40-49 let Srbskovideo
6. 6. 5. 46 Marek Kindl01:06:51 Muži do 39 let Loko Beroun/Tri klub Příbramvideo
7. 7. 1. 5 Petr Švarc01:07:20 Muži 50-59 let Tri klub Příbramvideo
8. 8. 6. 104 Radim Goj01:07:34 Muži do 39 let TJ Lokomotiva Beroun, z.s.video
9. 9. 7. 97 Jakub Horák01:09:11 Muži do 39 let Rozběháme Plzeňvideo
10. 10. 8. 6 Lukáš Pergler01:09:51 Muži do 39 let Komárovvideo
11. 11. 9. 101 Milan Hochmut01:10:20 Muži do 39 let Škoda Plzeňvideo
12. 12. 10. 13 Jakub Cihlář01:11:11 Muži do 39 let TJ LOKO Berounvideo
13. 13. 11. 86 Ondřej Franěk01:11:24 Muži do 39 let Pražská kavárnavideo
14. 14. 12. 4 Matěj Nový01:11:29 Muži do 39 let adidas Runners Praguevideo
15. 15. 13. 92 Jakub Hrdina01:11:46 Muži do 39 let OTC Vlčácivideo
16. 16. 2. 12 Zdislav Cihlář01:12:53 Muži 50-59 let TJ Lokomotiva Beroun, z.s.video
17. 17. 2. 38 Jan Pejša01:13:39 Muži 40-49 let smí být prázdnévideo
18. 18. 3. 8 Pavel Vipler01:15:56 Muži 50-59 let Praha 13video
19. 19. 4. 62 Petr Malina01:16:54 Muži 50-59 let Borekvideo
20. 20. 3. 16 Vítězslav Dvořák01:17:39 Muži 40-49 let TTK Slavia Plzeňvideo
21. 21. 4. 35 Michal Zadražil01:19:29 Muži 40-49 let Hořovicevideo
22. 22. 5. 19 Dušan Hrdlička01:20:40 Muži 50-59 let Praskolesyvideo
23. 23. 6. 64 Alexandr Pavlišen01:20:41 Muži 50-59 let Drtič Bezděkovvideo
24. 24. 5. 7 Ondřej Teplý01:22:10 Muži 40-49 let Café racersvideo
25. 25. 7. 71 Honza Hora01:22:17 Muži 50-59 let Aktuář Hořovicevideo
26. 26. 6. 10 Karel Brambora01:22:46 Muži 40-49 let Rozběháme Berounvideo
27. 27. 7. 81 Michal Zemek01:22:46 Muži 40-49 let Příbramvideo
28. 28. 8. 25 Sáva Oplištil01:23:45 Muži 50-59 let Stodůlkyvideo
29. 29. 9. 113 Harald Scheu01:24:10 Muži 50-59 let Praha 6video
30. 30. 1. 83 Jiří Turek01:27:15 Muži 60-69 let Chaloupkyvideo
31. 31. 14. 80 Michal Flachs01:27:45 Muži do 39 let Zličínvideo
32. 32. 15. 18 David Havlík01:28:11 Muži do 39 let Berounvideo
33. 33. 2. 63 Pavel Frič01:28:25 Muži 60-69 let CHECOMACOCOvideo
34. 34. 8. 9 Luboš Beran01:28:29 Muži 40-49 let video
35. 35. 16. 103 Jaroslav Šafařík01:28:55 Muži do 39 let Rakovníkvideo
36. 36. 17. 24 Sebastian Nykodym01:30:23 Muži do 39 let Prahavideo
37. 37. 10. 110 Jaroslav Krutílek01:31:38 Muži 50-59 let Příbramvideo
38. 38. 11. 108 Miroslav Janata01:31:53 Muži 50-59 let Prahavideo
39. 39. 9. 114 Roman Sejpka01:32:13 Muži 40-49 let Berounvideo
40. 40. 10. 11 Martin Brejcha01:32:19 Muži 40-49 let video
41. 41. 18. 53 Stanislav Švaček01:32:38 Muži do 39 let Rozběháme Berounvideo
42. 42. 11. 99 Richard Chovánek01:33:59 Muži 40-49 let Běžci Rudnávideo
43. 43. 19. 109 Dominik Janata01:34:51 Muži do 39 let Prahavideo
44. 44. 12. 40 Josef Nykodym01:34:59 Muži 50-59 let Team Tofuvideo
45. 45. 12. 89 Josef Tomeček01:36:02 Muži 40-49 let Berounvideo
46. 46. 13. 72 Karel Nekolný01:36:21 Muži 40-49 let Co chceš?video
47. 47. 3. 21 Petr Kašparec01:36:25 Muži 60-69 let Sklárna AJETO Lindavavideo
48. 48. 13. 111 Bart van der Hoeven01:37:37 Muži 50-59 let video
49. 49. 20. 30 Jáchym Šimsa01:37:40 Muži do 39 let video
50. 50. 21. 15 Matyáš Leon Dušek01:37:40 Muži do 39 let Včelaři Berounvideo
51. 51. 14. 14 Rostislav Dušek01:37:41 Muži 50-59 let Včelaři Berounvideo
52. 52. 15. 94 Miloslav Šusta01:37:50 Muži 50-59 let Cetyněvideo
53. 53. 16. 33 Tomáš Uxa01:39:14 Muži 50-59 let Triatlon Beroun - URTvideo
54. 1. 1. 29 Klára Skopalová01:39:55 Ženy 17,8km - mimo soutěž Ztělesněné zlovideo
55. 54. 17. 93 Vladimír Fabik01:40:31 Muži 50-59 let Bobři Poběžovicevideo
56. 55. 4. 48 Petr Butzke01:40:53 Muži 60-69 let Tréninková skupina Březnicevideo
57. 56. 14. 68 Karel Bělohlávek01:54:45 Muži 40-49 let Sparta Podluhyvideo
58. 57. 5. 61 Jaroslav Čechura01:57:09 Muži 60-69 let Hořovicevideo
59. 58. 15. 76 Martin Podolka01:57:43 Muži 40-49 let Rakovníkvideo
60. 2. 2. 75 Barbora Bergmann01:57:43 Ženy 17,8km - mimo soutěž Vysoký Újezdvideo

Výsledky textově

Svatojánská 20 - 11.11.2023
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubČas
Dlouhá 18km
Muži do 39 let
1.65Hudec Tomáš1990mSalomon/Rab0:59:55
2.1Burian Michal1994mSK Sporting Příbram1:01:42
3.74Šneberger Jan1985mAC Falcon Rokycany1:04:05
4.3Harnoš Petr1986mElm trade racing Kolín1:04:48
5.46Kindl Marek2004mLoko Beroun/Tri klub Příbram1:06:51
6.104Goj Radim1992mTJ Lokomotiva Beroun, z.s.1:07:34
7.97Horák Jakub1990mRozběháme Plzeň1:09:11
8.6Pergler Lukáš1992mKomárov1:09:51
9.101Hochmut Milan1987mŠkoda Plzeň1:10:20
10.13Cihlář Jakub2003mTJ LOKO Beroun1:11:11
11.86Franěk Ondřej1990mPražská kavárna1:11:24
12.4Nový Matěj2000madidas Runners Prague1:11:29
13.92Hrdina Jakub1990mOTC Vlčáci1:11:46
14.80Flachs Michal1987mZličín1:27:45
15.18Havlík David1990mBeroun1:28:11
16.103Šafařík Jaroslav2000mRakovník1:28:55
17.24Nykodym Sebastian1995mPraha1:30:23
18.53Švaček Stanislav1993mRozběháme Beroun1:32:38
19.109Janata Dominik1991mPraha1:34:51
20.30Šimsa Jáchym1995m1:37:40
21.15Dušek Matyáš Leon2005mVčelaři Beroun1:37:40
Muži 40-49 let
1.2Koš Michal1976mSrbsko1:04:58
2.38Pejša Jan1975msmí být prázdné1:13:39
3.16Dvořák Vítězslav1983mTTK Slavia Plzeň1:17:39
4.35Zadražil Michal1979mHořovice1:19:29
5.7Teplý Ondřej1978mCafé racers1:22:10
6.10Brambora Karel1977mRozběháme Beroun1:22:46
7.81Zemek Michal1977mPříbram1:22:46
8.9Beran Luboš1975m1:28:29
9.114Sejpka Roman1975mBeroun1:32:13
10.11Brejcha Martin1977m1:32:19
11.99Chovánek Richard1978mBěžci Rudná1:33:59
12.89Tomeček Josef1978mBeroun1:36:02
13.72Nekolný Karel1976mCo chceš?1:36:21
14.68Bělohlávek Karel1981mSparta Podluhy1:54:45
15.76Podolka Martin1982mRakovník1:57:43
Muži 50-59 let
1.5Švarc Petr1966mTri klub Příbram1:07:20
2.12Cihlář Zdislav1964mTJ Lokomotiva Beroun, z.s.1:12:53
3.8Vipler Pavel1969mPraha 131:15:56
4.62Malina Petr1969mBorek1:16:54
5.19Hrdlička Dušan1973mPraskolesy1:20:40
6.64Pavlišen Alexandr1969mDrtič Bezděkov1:20:41
7.71Hora Honza1971mAktuář Hořovice1:22:17
8.25Oplištil Sáva1967mStodůlky1:23:45
9.113Scheu Harald1965mPraha 61:24:10
10.110Krutílek Jaroslav1970mPříbram1:31:38
11.108Janata Miroslav1968mPraha1:31:53
12.40Nykodym Josef1972mTeam Tofu1:34:59
13.111van der Hoeven Bart1967m1:37:37
14.14Dušek Rostislav1971mVčelaři Beroun1:37:41
15.94Šusta Miloslav1966mCetyně1:37:50
16.33Uxa Tomáš1965mTriatlon Beroun - URT1:39:14
17.93Fabik Vladimír1972mBobři Poběžovice1:40:31
Muži 60-69 let
1.83Turek Jiří1962mChaloupky1:27:15
2.63Frič Pavel1955mCHECOMACOCO1:28:25
3.21Kašparec Petr1962mSklárna AJETO Lindava1:36:25
4.48Butzke Petr1959mTréninková skupina Březnice1:40:53
5.61Čechura Jaroslav1955mHořovice1:57:09
Ženy 17,8km - mimo soutěž
1.29Skopalová Klára1995žZtělesněné zlo1:39:55
2.75Bergmann Barbora1984žVysoký Újezd1:57:43
Krátká 11km
Ženy do 34 let
1.87Hašková Petra1995žDecathlon Chodov0:48:00
2.102Perglerová Anna2000žStřela Žebrák0:49:20
3.27Polášková Petra1993žStříbro0:51:35
4.56Švagrová Kristýna2000žOuběnice0:55:21
5.55Kožmínová Michaela1994žThis is the way / Praha0:56:37
6.106Vaňková Klára2008žRAC Cerhovice1:13:49
7.39Vítková Anna1996žKrálův Dvůr1:16:30
8.73Bálková Tereza1995žBrno1:16:43
Ženy 35-44 let
1.50Koubková Lenka1984žSpartak Praha 40:43:15
2.54Slavíková Eva1984žPraha0:45:50
3.84Šnebergerová Lucie1983žFalcon Rokycany0:46:48
4.31Teplá Jana1979žTTT0:51:46
5.59Fickerová Dana1985žPraha 100:52:58
6.88Linhová Michaela1983žJince0:55:16
7.17Gajdošová Zuzana1980žRozběháme Beroun0:56:47
8.52Flachsová Šárka1980žPribram0:59:01
9.100Chovánková Petra1979žBěžci Rudná0:59:52
10.112Šašková Lenka1981žRozběháme Beroun1:00:25
11.41Mašková Adriana1982žPraha 101:00:58
12.98Žížalová Denisa1979žBeroun, Tým u Šmídů1:02:22
13.57Hasmanová Lenka1981ž1:04:56
14.79Kramlová Markéta1980žDaňci Olomouc1:09:54
Ženy 45-54 let
1.45Punčochářová Dita1977žJoskatel Tri Team0:51:04
2.85Stibalová Petra1976žBroumy0:51:39
3.67Bečvářová Lenka1973žBiatlon Beroun0:59:30
4.51Kaiserová Jiřina1976žMP Hořovice0:59:38
5.58Palková Miroslava1978žDoubravan Újezd1:01:56
6.26Pertlová Martina1974žU Šmídů team1:02:07
7.78Kárová Iveta1977žRAC Cerhovice1:04:56
8.95Šustová Marcela1971žCetyně go1:06:47
9.105Pichlíková Pavlína1974žRAC Cerhovice1:13:49
Ženy nad 55 let
1.42Řechková Svatava1967ž0:55:10
2.32Turečková Jana1968žTenisový klub Bohutín0:58:07
3.49Hartmanová Stanislava1958žVorvani Příbram1:01:45
4.34Vedralová Zuzana1959žPlzeň1:09:28
5.36Svobodová Dana1952žKD Příbram1:13:22
6.44Butzková Ludmila1961žFit klub Padák Příbram1:14:21
7.47Bartošová Milada1953žPříbram1:26:43
Muži - M70 - krátká
1.37Svoboda Jan1943mKD Příbram1:03:27
2.91Šůcha Václav1946mSV Stříbro1:10:17
3.66Průša Josef1952mSlavoj Obecnice1:18:52
Muži 11,2km - mimo soutěž
1.107Vaněk Aleš1976mRAC Cerhovice1:13:50
Počet závodníků: 102

------------------------------------------
Čas tisku: 11.11.2023 17:41:40
------------------------------------------
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Muži, ženy celkově, kategorie