Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běžecké dvojice Příbram

25.11.2023 12:00

Pořadatel: 4timing a TriKlub Příbram
Místo: Příbram - areál Nový rybník
Podmínky: nasněženo, sníh, polojasno, -2 stupně Celsia, mírný vítr
Web závodu: https://prihlasky.4timing.cz/bezecke_dvojice_pribram/
145 závodníků,

štafety dvojic a rodinných trojic

Výsledky v pdf: Celkové, děti, rodinné trojice, kategorie, časy kol, rodinné trojice

Fotky od Radka Eliáše, Petra Butzkeho, Ladislava Tejmla



Výsledky


Štafety dvojic 10x1km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo
1. 1. 1. 46 Jakub Cihlář Marek Kindl00:30:00 Dvojice do 50 let Pivaři103:062:483:122:513:092:483:132:553:112:53
2. 2. 1. 6 Michal Burian Pejša Jan00:30:50 Dvojice 51 - 100 let PB v PB103:122:443:172:543:232:523:262:533:212:53
3. 3. 2. 25 Jan Vladyka Babák Josef00:31:09 Dvojice 51 - 100 let Edgar.team103:073:003:133:053:173:033:143:043:083:03
4. 4. 3. 47 Marián Valek Matěj Čený00:31:57 Dvojice 51 - 100 let MarMat(i)103:103:103:133:093:123:083:202:583:203:18
5. 5. 1. 27 Lukáš Prouza Cihlář Zdislav00:32:10 Dvojice nad 100 let Stašov/TJ Lokomotiva Beroun103:083:083:143:163:113:173:143:183:113:19
6. 6. 2. 58 Jan Hostička Petr Švarc00:32:40 Dvojice nad 100 let 103:093:093:223:143:243:143:243:153:213:13
7. 7. 4. 30 Anna Perglerová Pergler Lukáš00:32:54 Dvojice 51 - 100 let Střela Žebrák103:253:093:263:143:233:163:243:143:203:10
8. 8. 2. 41 Vojtěch Novák Nováková Eliška00:33:12 Dvojice do 50 let V.E. DVOU103:382:453:452:553:492:543:472:553:492:59
9. 9. 5. 38 Martin Rozmajzl Rozmajzl Lukáš00:33:25 Dvojice 51 - 100 let Bráchové103:093:203:153:283:123:313:153:333:143:33
10. 10. 3. 51 Jan Franěk Natálie Fraňková00:33:48 Dvojice do 50 let Franěk team103:023:273:063:413:083:453:093:463:063:44
11. 11. 4. 54 Tereza Pávková Šubrt Matěj00:34:03 Dvojice do 50 let Macák103:173:073:343:123:513:153:573:113:423:02
12. 12. 5. 57 Lukáš Bubník Pešek Dominik00:34:04 Dvojice do 50 let 103:213:133:253:263:383:383:313:293:143:14
13. 13. 6. 42 Jakub Dolejš Dziegielewska Karolína00:34:27 Dvojice do 50 let 103:263:033:393:183:473:293:413:173:403:13
14. 14. 6. 34 Michal Zemek Barášek Aleš00:34:45 Dvojice 51 - 100 let Speedy BGround103:263:213:343:263:343:283:363:253:343:27
15. 15. 7. 50 Šárka Nademlejnská Schejbal Matyáš00:36:15 Dvojice do 50 let Zmrzliny103:493:263:433:313:523:323:563:323:443:15
16. 16. 3. 5 Míša Riegerová Pavlišen Alexandr00:36:50 Dvojice nad 100 let Saša a Mia103:373:353:453:393:433:403:453:443:383:50
17. 17. 8. 21 Markéta Pavlišenová Slámová Lucie00:36:50 Dvojice do 50 let Příbram slash Bezděkov103:143:553:214:103:194:083:204:063:224:02
18. 18. 7. 22 Martin Škrlant Lhotáková Marcela00:36:54 Dvojice 51 - 100 let Praskolesy103:483:154:043:194:123:224:163:184:113:14
19. 19. 8. 44 Ondřej Franěk Fraňková Andrea00:36:58 Dvojice 51 - 100 let Prah 6103:114:083:154:123:164:113:174:093:154:08
20. 20. 9. 52 Martin Blahovec Martin Kuba00:37:06 Dvojice 51 - 100 let 103:373:383:353:513:363:523:353:593:353:51
21. 21. 10. 17 Jan Klimek Kopáček Jiří00:37:13 Dvojice 51 - 100 let SDH Drásov103:133:363:334:033:384:003:264:073:374:06
22. 22. 11. 37 Tonda Bernášek Edelmann Robert00:37:44 Dvojice 51 - 100 let Svázané tkaničky103:373:483:403:533:403:593:443:583:453:46
23. 23. 9. 7 Kristýna Švagrová Vobr Jan00:37:48 Dvojice do 50 let Ouběnice103:463:333:583:444:023:394:033:404:043:24
24. 24. 12. 55 Petr Nademlejnský Petr Pánek00:38:45 Dvojice 51 - 100 let Petros Duos103:273:453:374:063:454:093:434:213:384:19
25. 25. 13. 19 Roman Kohout Kutíková Alena00:38:48 Dvojice 51 - 100 let SK Vižichyň103:413:473:533:583:574:013:574:023:463:51
26. 26. 4. 4 Petra Stibalová Turek Jiří00:38:53 Dvojice nad 100 let Akční pecka103:393:473:513:553:553:583:574:013:573:58
27. 27. 10. 48 Zdeňka Konaříková Dušan Konařík00:39:14 Dvojice do 50 let 103:433:453:523:563:574:044:014:044:003:58
28. 28. 14. 43 Michal Šleze Šafařík Jaroslav00:39:33 Dvojice 51 - 100 let Rošťáci103:513:493:473:584:064:044:034:043:564:02
29. 29. 5. 32 Svatava Řechková Kolář Vašek00:39:38 Dvojice nad 100 let Příbram104:173:374:173:424:163:404:143:464:133:43
30. 30. 15. 13 Luboš Pech Pech Jonáš00:39:51 Dvojice 51 - 100 let Pech běh104:173:514:123:523:593:584:113:593:523:45
31. 31. 16. 31 Karolína Mouleová Polášková Petra00:40:08 Dvojice 51 - 100 let 103:444:013:584:074:004:093:584:113:574:07
32. 32. 11. 56 Kateřina Buriánová Budoš Karel00:41:09 Dvojice do 50 let Oxygen Příbram104:243:404:263:524:333:554:273:574:173:43
33. 33. 17. 10 Romana Hrdličková Hrdlička Dušan00:41:18 Dvojice 51 - 100 let Praskolesy104:173:514:263:484:283:494:313:534:303:51
34. 34. 12. 49 Anna Kottová Drechsler Aleš00:41:32 Dvojice do 50 let Revize Rožmitál104:123:434:263:564:333:574:333:544:323:51
35. 35. 18. 40 Tomáš Uxa Uxová Anetka00:42:25 Dvojice 51 - 100 let Triatlon Beroun - URT104:214:014:204:084:234:094:244:114:244:10
36. 36. 19. 2 Šárka Flachsová Flachs Jaroslav00:42:42 Dvojice 51 - 100 let Příbram104:273:484:324:004:314:094:314:104:324:09
37. 37. 13. 53 Lenka Trochová Soukupová Vendula00:42:50 Dvojice do 50 let Girls Powered by Edgar104:303:364:513:484:593:494:444:004:553:44
38. 38. 6. 11 Jana Turečková Kaiserová Jiřina00:42:57 Dvojice nad 100 let Vánoční hvězdy104:074:174:164:194:184:234:244:244:154:20
39. 39. 14. 16 Kateřina Budošová Lobodáš Jakub00:42:57 Dvojice do 50 let Příbram103:454:063:554:394:014:364:174:314:444:29
40. 40. 7. 29 Pavel Vávra Hartmanová Stanislava00:43:43 Dvojice nad 100 let Vorvani103:554:344:064:374:174:414:154:384:084:37
41. 41. 20. 35 Miroslava Palková Prouzová Lenka00:44:20 Dvojice 51 - 100 let R-nejky104:194:194:294:234:354:254:354:244:404:17
42. 42. 8. 36 Vlasta Fousek Tuháček Milan00:45:05 Dvojice nad 100 let Prdlavky a Vorvani104:254:224:414:224:524:084:544:144:594:15
43. 43. 15. 18 Tereza Dohnalíková Řehořová Kateřina00:47:18 Dvojice do 50 let Příbram104:334:344:485:114:584:594:484:404:394:13
44. 44. 9. 3 Ludmila Butzková Butzke Petr00:48:40 Dvojice nad 100 let Fit klub Padák Příbram105:134:255:234:205:314:195:274:225:244:21
45. 45. 10. 14 Tomáš Nesvačil Nesvačilová Michaela00:48:50 Dvojice nad 100 let Příbram104:245:234:295:344:105:304:105:334:095:34
46. 46. 21. 20 Jana Dohnalíkova Dohnalík Petr00:49:44 Dvojice 51 - 100 let Příbram105:264:395:144:575:055:084:535:044:434:42

Výsledky textově

Běžecké dvojice Příbram- běh 10x1km - 25.11.2023
Výsledková listina
PořadíČísloBěžciClubKolČas
Štafety dvojic 10x1km
1.46Jakub Cihlář, Marek Kindl, Pivaři1030:01-
2.6Michal Burian, Pejša Jan, PB v PB1030:51+0:50
3.25Jan Vladyka, Babák Josef, Edgar.team1031:10+1:09
4.47Marián Valek, Matěj Čený, MarMat(i)1031:58+1:57
5.27Lukáš Prouza, Cihlář Zdislav, Stašov/TJ Lokomotiva Beroun1032:11+2:10
6.58Jan Hostička, Petr Švarc, 1032:41+2:40
7.30Anna Perglerová, Pergler Lukáš, Střela Žebrák1032:55+2:54
8.41Vojtěch Novák, Nováková Eliška, V.E. DVOU1033:13+3:12
9.38Martin Rozmajzl, Rozmajzl Lukáš, Bráchové1033:26+3:25
10.51Jan Franěk, Natálie Fraňková, Franěk team1033:49+3:48
11.54Tereza Pávková, Šubrt Matěj, Macák1034:04+4:03
12.57Lukáš Bubník, Pešek Dominik, 1034:05+4:04
13.42Jakub Dolejš, Dziegielewska Karolína, 1034:28+4:27
14.34Michal Zemek, Barášek Aleš, Speedy BGround1034:46+4:45
15.50Šárka Nademlejnská, Schejbal Matyáš, Zmrzliny1036:16+6:15
16.5Míša Riegerová, Pavlišen Alexandr, Saša a Mia1036:51+6:50
17.21Markéta Pavlišenová, Slámová Lucie, Příbram slash Bezděkov1036:51+6:50
18.22Martin Škrlant, Lhotáková Marcela, Praskolesy1036:55+6:54
19.44Ondřej Franěk, Fraňková Andrea, Prah 61036:59+6:58
20.52Martin Blahovec, Martin Kuba, 1037:07+7:06
21.17Jan Klimek, Kopáček Jiří, SDH Drásov1037:14+7:13
22.37Tonda Bernášek, Edelmann Robert, Svázané tkaničky1037:45+7:44
23.7Kristýna Švagrová, Vobr Jan, Ouběnice1037:49+7:48
24.55Petr Nademlejnský, Petr Pánek, Petros Duos1038:46+8:45
25.19Roman Kohout, Kutíková Alena, SK Vižichyň1038:49+8:48
26.4Petra Stibalová, Turek Jiří, Akční pecka1038:54+8:53
27.48Zdeňka Konaříková, Dušan Konařík, 1039:15+9:14
28.43Michal Šleze, Šafařík Jaroslav, Rošťáci1039:34+9:33
29.32Svatava Řechková, Kolář Vašek, Příbram1039:39+9:38
30.13Luboš Pech, Pech Jonáš, Pech běh1039:52+9:51
31.31Karolína Mouleová, Polášková Petra, 1040:09+10:08
32.56Kateřina Buriánová, Budoš Karel, Oxygen Příbram1041:10+11:09
33.10Romana Hrdličková, Hrdlička Dušan, Praskolesy1041:19+11:18
34.49Anna Kottová, Drechsler Aleš, Revize Rožmitál1041:33+11:32
35.40Tomáš Uxa, Uxová Anetka, Triatlon Beroun - URT1042:26+12:25
36.2Šárka Flachsová, Flachs Jaroslav, Příbram1042:43+12:42
37.53Lenka Trochová, Soukupová Vendula, Girls Powered by Edgar1042:51+12:50
38.11Jana Turečková, Kaiserová Jiřina, Vánoční hvězdy1042:58+12:57
39.16Kateřina Budošová, Lobodáš Jakub, Příbram1042:58+12:57
40.29Pavel Vávra, Hartmanová Stanislava, Vorvani1043:44+13:43
41.35Miroslava Palková, Prouzová Lenka, R-nejky1044:21+14:20
42.36Vlasta Fousek, Tuháček Milan, Prdlavky a Vorvani1045:06+15:05
43.18Tereza Dohnalíková, Řehořová Kateřina, Příbram1047:19+17:18
44.3Ludmila Butzková, Butzke Petr, Fit klub Padák Příbram1048:41+18:40
45.14Tomáš Nesvačil, Nesvačilová Michaela, Příbram1048:51+18:50
46.20Jana Dohnalíkova, Dohnalík Petr, Příbram1049:45+19:44
Dětské dvojice 3x270m do 20 let včetně
1.285Anna Dědinová, Vohanková Markéta, Bleskouni105:28-
2.278Elen Šebková, Sajfridová Beata, Loko Beroun105:30+0:02
3.283Marta Dzigielewska, Hacaperka Marek, Rychlíci M+M105:47+0:19
4.279Violka Šebková, Riegrová Terezka, Loko Beroun106:16+0:48
5.230Karolína Krpcová, Krpec Tadeáš, Krpy106:19+0:51
6.284Martin Vohanka, Dědina Ondřej, Rychlíci106:34+1:06
Dětské dvojice 3x270m nad 20 let
1.282Lukáš Bauer, Pavel Nademlejnský, Střeláci104:22-
2.281Ema Hlinomazová, Machová Monika, SK Sporting Příbram104:48+0:26
3.280Annemarie Kraus, Palková Eliška, Střela Žebrák104:53+0:31
4.277Julie Hrdličková, Prouzová Barbora, Střela Žebrák105:42+1:20
Rodinné trojice 3x270m
1.294Markéta Bauerová, Bauer Martin, Bauer Lukáš102:11-
2.292 Pavel Diviš, Patricie Hoffmannová, Jan DivišJince102:15+0:04
3.289 Páťa Špetová, Ráďa Špetová, Viky ŠpetováAK Škoda PLZEŇ102:18+0:07
4.295 Alice Kraus, Theodora Kraus, Annemarie KrausKrausice102:22+0:11
5.286 Julča Hrdličková, Dušan Hrdlička, Valča HrdličkováPraskolesy102:25+0:14
6.296 Falcník Martin, Marie Falcníková, Štěpán FalcníkFalcovic102:30+0:19
7.290 Eva Hacaperková, Marek Hacaperka, Standa Hacaperka102:43+0:32
8.291 Beatka Sajfrídová, Kamila Gabrielová, Elen ŠebkováKrálův dvůr102:44+0:33
9.298 Tomáš Krpec, Karolína Krpcová, Tadeáš Krpec102:58+0:47
10.293 Robert Edelmann, Thea Edelmannová, Emma EdelmannováPříbram103:01+0:50
11.288Lukáš Krlička, Edita Krličková , Marián KrličkaTochovice103:24+1:13
Počet dvojic: 67
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, děti, rodinné trojice, kategorie, časy kol, rodinné trojice

Fotky od Radka Eliáše, Petra Butzkeho, Ladislava Tejmla.