Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Novoroční běh/MTB Rokycany - Žďár

1.1.2023 13:00

Pořadatel: AC Sparta cycling
Místo: Rokycany - EKO Komíny sro
Podmínky: polojano, 12 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.sparta-cycling.cz/
40 závodníků,

Start na okraji Rokycan, cíl těsně pod vrcholem Žďár 629 m nad mořem. Délka cca 4km.

Výsledky v pdf: celkové, kategorie

Komentáře závodu:

Traťový rekord 12:54 odolal, prémie 10000,- nevyplacena16:44:24


Výsledky


Cyklisté - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubdoběh
1. 1. 1. 347 Jan Beneš00:16:48 Muži 15+ SKyBike centrum Radotínvideo
2. 2. 1. 85 Vojtěch Rada00:17:20 Kadeti do 15 let Rexonix Kovo Racing teamvideo
3. 3. 2. 345 Josef Otta00:17:25 Muži 15+ AC Sparta Prahavideo
4. 4. 2. 8 Martin Verner00:17:54 Kadeti do 15 let MS Bike Academyvideo
5. 5. 3. 336 Jakub Švandrlík00:17:56 Muži 15+ AC Sparta Prahavideo
6. 6. 4. 334 Lukáš Pospíšil00:18:29 Muži 15+ kolofix - reclino racing teamvideo
7. 7. 5. 333 Martin Vít00:18:39 Muži 15+ Radyně bike teamvideo
8. 8. 3. 99 Václav Šperl00:19:10 Kadeti do 15 let Bike puzzlevideo
9. 9. 6. 340 Zdeněk Groh00:19:59 Muži 15+ Roto team Stupnovideo
10. 10. 7. 332 David Rada00:20:20 Muži 15+ Bexonix kovo racing teamvideo
11. 11. 8. 337 Stanislav Černý00:20:34 Muži 15+ SK Turbo čmelákvideo
12. 12. 9. 346 Jan Ryba00:21:32 Muži 15+ AC Sparta Prahavideo
13. 13. 10. 338 Olda Diensbier00:22:15 Muži 15+ ADSvideo
14. 14. 11. 350 Zdeněk Rubáš00:23:24 Muži 15+ AC Sparta Prahavideo
15. 1. 1. 311 Lucie Grohová00:23:43 Ženy 15+ Author team Stupnovideo
16. 2. 1. 56 Sára Vítková00:23:54 Kadetky do 15 let Bike club Touškovvideo
17. 15. 12. 349 Richard Dobiš00:23:54 Muži 15+ Rodo team Stupnovideo
18. 16. 13. 335 Michal Kantner00:24:06 Muži 15+ kolofix - reclino racing teamvideo
19. 17. 14. 339 Josef Fidmanský00:24:16 Muži 15+ Cykloservexvideo
20. 18. 15. 344 Tomáš Benda00:26:14 Muži 15+ Cyklo atomvideo
21. 19. 4. 111 Tomáš Jedlík00:27:46 Kadeti do 15 let MS Bike Academyvideo
22. 3. 2. 61 Nela Vítková00:27:51 Kadetky do 15 let Bike club Touškovvideo
23. 20. 16. 348 Karel Babka00:28:00 Muži 15+ Athor team Stupnovideo
24. 4. 3. 100 Tereza Jedlíková00:28:21 Kadetky do 15 let MS Bike Academyvideo
25. 21. 17. 343 Jaroslav Jedlík00:28:28 Muži 15+ MS Bike Academyvideo
26. 5. 2. 327 Jana Konopová00:30:59 Ženy 15+ Author team Stupnovideo

Výsledky textově

Rokycany - Žďár 2023 - 01.01.2023
Výsledková listina
Celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Cyklisté
1./1.347Beneš Jan1990mMuži 15+SKyBike centrum Radotín16:48
2./1.85Rada Vojtěch2010mKadeti do 15 letRexonix Kovo Racing team17:20
3./2.345Otta Josef2003mMuži 15+AC Sparta Praha17:25
4./2.8Verner Martin2009mKadeti do 15 letMS Bike Academy17:54
5./3.336Švandrlík Jakub2004mMuži 15+AC Sparta Praha17:56
6./4.334Pospíšil Lukáš1998mMuži 15+kolofix - reclino racing team18:29
7./5.333Vít Martin1980mMuži 15+Radyně bike team18:39
8./3.99Šperl Václav2009mKadeti do 15 letBike puzzle19:10
9./6.340Groh Zdeněk1973mMuži 15+Roto team Stupno19:59
10./7.332Rada David1976mMuži 15+Bexonix kovo racing team20:20
11./8.337Černý Stanislav1971mMuži 15+SK Turbo čmelák20:34
12./9.346Ryba Jan1995mMuži 15+AC Sparta Praha21:32
13./10.338Diensbier Olda1981mMuži 15+ADS22:15
14./11.350Rubáš Zdeněk1967mMuži 15+AC Sparta Praha23:24
15./1.311Grohová Lucie1982žŽeny 15+Author team Stupno23:43
16./12.349Dobiš Richard1992mMuži 15+Rodo team Stupno23:54
17./1.56Vítková Sára2008žKadetky do 15 letBike club Touškov23:54
18./13.335Kantner Michal1984mMuži 15+kolofix - reclino racing team24:06
19./14.339Fidmanský Josef1958mMuži 15+Cykloservex24:16
20./15.344Benda Tomáš1986mMuži 15+Cyklo atom26:14
21./4.111Jedlík Tomáš2015mKadeti do 15 letMS Bike Academy27:46
22./2.61Vítková Nela2011žKadetky do 15 letBike club Touškov27:51
23./16.348Babka Karel1976mMuži 15+Athor team Stupno28:00
24./3.100Jedlíková Tereza2012žKadetky do 15 letMS Bike Academy28:21
25./17.343Jedlík Jaroslav1977mMuži 15+MS Bike Academy28:28
26./2.327Konopová Jana1966žŽeny 15+Author team Stupno30:59
Běžci
1./1.30Šneberger Jan1986mMužiAC Falcon Rokycany18:59
2./2.80Hochmut Milan1987mMužiGrill Míšov20:44
3./3.47Rosol Jiří1974mMužiLOKO Beroun21:07
4./4.89Dufek David1980mMužiE-triatlon21:47
5./5.69Ženíšek Michal1987mMužiTJ Sokol Maxičky23:04
6./6.60Lunter Martin1982mMuži24:27
7./1.2Šnebergerová Lucie1983žŽenyFalcon Rokycany25:13
8./7.34Turek Jiří1962mMužiChaloupky26:27
9./2.35Stibalová Petra1976žŽenyBroumy26:47
10./3.31Fronková Vendula1984žŽenyAC Domažlice27:20
11./8.59Hrach Václav1974mMužiSpartak Hořovice27:41
12./9.45Kéhar Ota1977mMužiRozběháme Plzeň27:51
13./4.52Rosolová Ivana1974žŽenyRossi team27:58
14./10.83Brabec Miloslav1956mMužiTJ ŽDH Rokycany32:54
Počet závodníků: 40
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

celkové, kategorie