Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Silvestrovský běh Soběslaví

30.12.2023 22:00

Pořadatel: Petr Čáp a spol
Místo: Soběslav - náměstí
Podmínky: zataženo, sucho, 4 stupěě Celsia, bezvětří
Web závodu: https://www.viktoria-tabor.cz/silvestrovsky-beh/
170 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkově, kategorie, záznam doběhu



Výsledky


Hlavní závod na 2023m - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
1. 1. 1. 5 Ondřej Kohout00:05:52 muži do 25 let TJ Chyšky,z.s.video
2. 2. 2. 16 Šimon Michálek00:05:53 muži do 25 let Kardašova Řečicevideo
3. 3. 1. 10 José Nuno Abreu Pereira00:06:24 muži 26-45 let Madeira Trail Teamvideo
4. 4. 3. 73 Zdeněk Didek00:06:33 muži do 25 let TJ Nová Včelnicevideo
5. 5. 4. 9 Richard el Karib00:06:33 muži do 25 let Prahavideo
6. 6. 5. 80 Jakub Dohnal00:06:33 muži do 25 let Atletika Táborvideo
7. 7. 6. 75 Adam Klimeš00:06:40 muži do 25 let Kvachvideo
8. 8. 7. 56 Adam Novák00:06:56 muži do 25 let Soběslavvideo
9. 9. 2. 6 Ondřej Novotný00:06:59 muži 26-45 let TJ Chyšky,z.s.video
10. 10. 8. 21 Antonín Valda00:07:10 muži do 25 let SK Kardašova Řečicevideo
11. 11. 3. 2 Pavel Kopáček00:07:13 muži 26-45 let Bežerovicevideo
12. 12. 9. 69 Antonín Stibor00:07:21 muži do 25 let video
13. 13. 1. 84 Petr Soukup00:07:21 muži nad 46 let HMCCvideo
14. 14. 10. 76 Jakub Hes00:07:25 muži do 25 let Kvachvideo
15. 15. 4. 35 Vítězslav Nosek00:07:26 muži 26-45 let Milevskovideo
16. 16. 11. 39 Štěpán Čáp00:07:30 muži do 25 let Soběslavvideo
17. 17. 12. 46 Antonio de Munari00:07:30 muži do 25 let CSS Bolzanovideo
18. 18. 2. 88 Jaromír Habara00:07:32 muži nad 46 let Veselí nad Lužnicívideo
19. 19. 5. 53 Luboš Polišenský00:07:36 muži 26-45 let Soběslavvideo
20. 20. 6. 83 Petr Kalab00:07:39 muži 26-45 let HMCC++video
21. 21. 13. 25 Václav Filípek00:07:40 muži do 25 let Box Club Veselí nad Lužnicívideo
22. 22. 14. 70 Martin Šedivý00:07:40 muži do 25 let Milevskovideo
23. 23. 7. 85 Dominik Andreas00:07:43 muži 26-45 let Táborvideo
24. 24. 8. 91 Jan Kaprál00:07:50 muži 26-45 let Jayhill.artvideo
25. 25. 15. 14 Patrik Bouška00:07:54 muži do 25 let TJ Chyšky,z.s.video
26. 1. 1. 55 Kamila Škrletová00:07:57 ženy do 25 let video
27. 2. 2. 54 Andrea Škrletová00:07:58 ženy do 25 let video
28. 3. 3. 17 Lenka Sušková00:07:59 ženy do 25 let Sezimovo Ústívideo
29. 26. 16. 40 Šimon Vančata00:08:01 muži do 25 let Soběslav Florbalvideo
30. 27. 17. 45 Štěpán Aulík00:08:06 muži do 25 let Soběslav Florbalvideo
31. 28. 18. 62 Šimon Crirka00:08:12 muži do 25 let Soběslavvideo
32. 4. 1. 18 Jitka Dušková00:08:13 ženy nad 46 let Táborvideo
33. 29. 9. 74 Martin Novotný00:08:15 muži 26-45 let České Budějovicevideo
34. 30. 3. 87 Jan Habara00:08:17 muži nad 46 let Veselí nad Lužnicívideo
35. 5. 1. 1 Renata Kotápišová00:08:26 ženy 26-45 let ASK Slavia Prahavideo
36. 6. 4. 71 Andrea Pichová00:08:28 ženy do 25 let video
37. 31. 19. 41 Michal Hruška00:08:33 muži do 25 let Soběslav Florbalvideo
38. 32. 20. 24 Jan Vyhnánek00:08:33 muži do 25 let Box club Veselí nad Lužnicívideo
39. 7. 5. 57 Karolína Kofroňová00:08:34 ženy do 25 let Soběslavvideo
40. 33. 21. 38 Marek Smolík00:08:37 muži do 25 let Myslkovicevideo
41. 34. 4. 52 Petr Míka00:08:40 muži nad 46 let Táborvideo
42. 8. 2. 20 Marie Valdová00:08:43 ženy nad 46 let SK Kardašova Řečicevideo
43. 35. 5. 4 Ctibor Medek00:08:47 muži nad 46 let Těchobuzvideo
44. 9. 6. 28 Iveta Sušková00:08:53 ženy do 25 let Sezimovo Ústívideo
45. 36. 22. 78 Viktor Koloušek00:08:56 muži do 25 let Soběslavvideo
46. 37. 23. 79 Jan Spejchal00:08:57 muži do 25 let Soběslavvideo
47. 38. 10. 51 Daniel Svoboda00:08:58 muži 26-45 let Soběslavvideo
48. 10. 2. 90 Eva Klimešová00:08:59 ženy 26-45 let Soběslavvideo
49. 11. 3. 81 Jitka Pecková00:09:03 ženy nad 46 let Táborvideo
50. 39. 11. 60 Martin Petrů00:09:12 muži 26-45 let video
51. 40. 12. 42 Lukáš Pantoflíček00:09:13 muži 26-45 let Soběslav Florbalvideo
52. 41. 13. 50 Adam Hofman00:09:15 muži 26-45 let Soběslavvideo
53. 42. 24. 89 Samuel Stibor00:09:33 muži do 25 let video
54. 12. 4. 48 Gabriela Pospíšilová00:09:36 ženy nad 46 let video
55. 43. 14. 13 Milan Kulhánek00:09:38 muži 26-45 let Intersnack teamvideo
56. 13. 3. 8 Linda Pospíšilová el Karibová00:09:41 ženy 26-45 let Prahavideo
57. 14. 7. 44 Veronika Holcová00:09:48 ženy do 25 let Soběslavvideo
58. 44. 25. 63 Michal Vacek00:09:49 muži do 25 let Brlohvideo
59. 45. 6. 64 Milan Hlas00:10:02 muži nad 46 let Veselí nad Lužnicívideo
60. 46. 26. 23 Jakub Veber00:10:03 muži do 25 let Box Club Veselí nad Lužnicívideo
61. 15. 8. 65 Barbora Hlasová00:10:03 ženy do 25 let Veselí nad Lužnicívideo
62. 16. 5. 72 Irena Havelková00:10:06 ženy nad 46 let Veselí nad Lužnicívideo
63. 47. 15. 61 Martin Průša00:10:36 muži 26-45 let S+Řvideo
64. 48. 16. 26 Jiří Veselý00:10:36 muži 26-45 let Veselí nad Lužnicívideo
65. 49. 7. 58 Jiří Eremiáš00:10:37 muži nad 46 let Skopytecvideo
66. 50. 8. 77 František Pavlíček00:10:37 muži nad 46 let Soběslavvideo
67. 51. 9. 29 Petr Smolík00:10:43 muži nad 46 let Želečvideo
68. 17. 9. 93 Adéla Vávrová00:10:49 ženy do 25 let Nové Město nad Metujívideo
69. 52. 17. 92 Jan Dušek00:10:49 muži 26-45 let Soběslavvideo
70. 18. 10. 43 Michaela Holcová00:10:51 ženy do 25 let Soběslavvideo
71. 53. 10. 15 Stanislav Semrád00:11:24 muži nad 46 let Kardašova Řečicevideo
72. 19. 4. 19 Iva Štechová00:11:28 ženy 26-45 let Madeira Trail Teamvideo
73. 20. 11. 95 Vanesa Tostová00:11:29 ženy do 25 let Soběslavvideo
74. 21. 12. 94 Květa Matičková00:11:29 ženy do 25 let Soběslavvideo
75. 54. 11. 36 Václav Kožíšek00:11:37 muži nad 46 let Sk4Dvory České Budějovicevideo
76. 55. 12. 30 Jiří Málek00:11:44 muži nad 46 let Klenovicevideo
77. 22. 5. 3 Linda Medková00:11:58 ženy 26-45 let Těchobuzvideo
78. 56. 18. 22 Jakub Pachta00:12:00 muži 26-45 let Intersnack teamvideo
79. 23. 6. 7 Klára Kymlová00:12:09 ženy 26-45 let Veselí nad Lužnicívideo
80. 24. 13. 31 Kateřina Málková00:12:14 ženy do 25 let Klenovicevideo
81. 25. 6. 37 Lenka Kožíšková00:12:44 ženy nad 46 let SK4Dvory České Budějovicevideo
82. 57. 19. 66 Ondřej Kadlec00:13:26 muži 26-45 let Dukla Prahavideo
83. 26. 7. 47 Andrea Šandová00:13:43 ženy 26-45 let Soběslavvideo
84. 27. 7. 49 Alena Hrušková00:13:49 ženy nad 46 let Poslednívideo
85. 28. 14. 33 Kateřina Komárková00:13:57 ženy do 25 let Veselí nad Lužnicívideo
86. 58. 27. 34 Marek Křiklán00:13:57 muži do 25 let Sobešlavvideo
87. 29. 8. 32 Michaela Horáková00:14:21 ženy 26-45 let Intersnack teamvideo
88. 30. 9. 27 Lucie Mikšovská00:14:21 ženy 26-45 let Soběslavvideo
89. 59. 20. 68 Martin Sládek00:15:11 muži 26-45 let Dukla Prahavideo
90. 60. 21. 67 Radek Pavlík00:15:11 muži 26-45 let Dukla Prahavideo
91. 61. 13. 59 Petr Mikula00:26:29 muži nad 46 let Soběslavvideo
92. 1. 1. 86 Důchodci Z Rolničky00:26:43 družstva Rolničkavideo
93. 2. 2. 82 Manžel Hodinový00:27:16 družstva video

Výsledky textově

Silvestrovský běh Soběslaví - 30./31.12.2023
Výsledková listina Hlavní závod na 2023m
Poř.čísloJménoRNKat.KlubkolČas
Hlavní závod na 2023m
1.5Kohout Ondřej2001muži do 25 letTJ Chyšky,z.s.105:52
2.16Michálek Šimon2005muži do 25 letKardašova Řečice105:53
3.10Abreu Pereira José Nuno1993muži 26-45 letMadeira Trail Team106:24
4.73Didek Zdeněk1998muži do 25 letTJ Nová Včelnice106:33
5.9el Karib Richard2005muži do 25 letPraha106:33
6.80Dohnal Jakub2007muži do 25 letAtletika Tábor106:33
7.75Klimeš Adam1999muži do 25 letKvach106:40
8.56Novák Adam2007muži do 25 letSoběslav106:56
9.6Novotný Ondřej1997muži 26-45 letTJ Chyšky,z.s.106:59
10.21Valda Antonín2009muži do 25 letSK Kardašova Řečice107:10
11.2Kopáček Pavel1984muži 26-45 letBežerovice107:13
12.69Stibor Antonín2009muži do 25 let107:21
13.84Soukup Petr1975muži nad 46 letHMCC107:21
14.76Hes Jakub1999muži do 25 letKvach107:25
15.35Nosek Vítězslav1991muži 26-45 letMilevsko107:26
16.39Čáp Štěpán2007muži do 25 letSoběslav107:30
17.46de Munari Antonio2008muži do 25 letCSS Bolzano107:30
18.88Habara Jaromír1974muži nad 46 letVeselí nad Lužnicí107:32
19.53Polišenský Luboš1986muži 26-45 letSoběslav107:36
20.83Kalab Petr1990muži 26-45 letHMCC++107:39
21.25Filípek Václav1998muži do 25 letBox Club Veselí nad Lužnicí107:40
22.70Šedivý Martin2001muži do 25 letMilevsko107:40
23.85Andreas Dominik1993muži 26-45 letTábor107:43
24.91Kaprál Jan1982muži 26-45 letJayhill.art107:50
25.14Bouška Patrik2001muži do 25 letTJ Chyšky,z.s.107:54
26.55Škrletová Kamila2007ženy do 25 let107:57
27.54Škrletová Andrea2006ženy do 25 let107:58
28.17Sušková Lenka2001ženy do 25 letSezimovo Ústí107:59
29.40Vančata Šimon2004muži do 25 letSoběslav Florbal108:01
30.45Aulík Štěpán2002muži do 25 letSoběslav Florbal108:06
31.62Crirka Šimon2007muži do 25 letSoběslav108:12
32.18Dušková Jitka1975ženy nad 46 letTábor108:13
33.74Novotný Martin1995muži 26-45 letČeské Budějovice108:15
34.87Habara Jan1972muži nad 46 letVeselí nad Lužnicí108:17
35.1Kotápišová Renata1992ženy 26-45 letASK Slavia Praha108:26
36.71Pichová Andrea2001ženy do 25 let108:28
37.41Hruška Michal2001muži do 25 letSoběslav Florbal108:33
38.24Vyhnánek Jan2005muži do 25 letBox club Veselí nad Lužnicí108:33
39.57Kofroňová Karolína2009ženy do 25 letSoběslav108:34
40.38Smolík Marek2003muži do 25 letMyslkovice108:37
41.52Míka Petr1975muži nad 46 letTábor108:40
42.20Valdová Marie1977ženy nad 46 letSK Kardašova Řečice108:43
43.4Medek Ctibor1968muži nad 46 letTěchobuz108:47
44.28Sušková Iveta2005ženy do 25 letSezimovo Ústí108:53
45.78Koloušek Viktor2004muži do 25 letSoběslav108:56
46.79Spejchal Jan2003muži do 25 letSoběslav108:57
47.51Svoboda Daniel1995muži 26-45 letSoběslav108:58
48.90Klimešová Eva1995ženy 26-45 letSoběslav108:59
49.81Pecková Jitka1961ženy nad 46 letTábor109:03
50.60Petrů Martin1986muži 26-45 let109:12
51.42Pantoflíček Lukáš1996muži 26-45 letSoběslav Florbal109:13
52.50Hofman Adam1989muži 26-45 letSoběslav109:15
53.89Stibor Samuel2013muži do 25 let109:33
54.48Pospíšilová Gabriela1976ženy nad 46 let109:36
55.13Kulhánek Milan1979muži 26-45 letIntersnack team109:38
56.8Pospíšilová el Karibová Linda1978ženy 26-45 letPraha109:41
57.44Holcová Veronika2008ženy do 25 letSoběslav109:48
58.63Vacek Michal1998muži do 25 letBrloh109:49
59.64Hlas Milan1974muži nad 46 letVeselí nad Lužnicí110:02
60.23Veber Jakub2000muži do 25 letBox Club Veselí nad Lužnicí110:03
61.65Hlasová Barbora2002ženy do 25 letVeselí nad Lužnicí110:03
62.72Havelková Irena1972ženy nad 46 letVeselí nad Lužnicí110:06
63.61Průša Martin1984muži 26-45 letS+Ř110:36
64.26Veselý Jiří1993muži 26-45 letVeselí nad Lužnicí110:36
65.58Eremiáš Jiří1976muži nad 46 letSkopytec110:37
66.77Pavlíček František1958muži nad 46 letSoběslav110:37
67.29Smolík Petr1975muži nad 46 letŽeleč110:43
68.93Vávrová Adéla1998ženy do 25 letNové Město nad Metují110:49
69.92Dušek Jan1994muži 26-45 letSoběslav110:49
70.43Holcová Michaela2005ženy do 25 letSoběslav110:51
71.15Semrád Stanislav1952muži nad 46 letKardašova Řečice111:24
72.19Štechová Iva1994ženy 26-45 letMadeira Trail Team111:28
73.95Tostová Vanesa2007ženy do 25 letSoběslav111:29
74.94Matičková Květa2007ženy do 25 letSoběslav111:29
75.36Kožíšek Václav1966muži nad 46 letSk4Dvory České Budějovice111:37
76.30Málek Jiří1974muži nad 46 letKlenovice111:44
77.3Medková Linda1995ženy 26-45 letTěchobuz111:58
78.22Pachta Jakub1990muži 26-45 letIntersnack team112:00
79.7Kymlová Klára1994ženy 26-45 letVeselí nad Lužnicí112:09
80.31Málková Kateřina2007ženy do 25 letKlenovice112:14
81.37Kožíšková Lenka1966ženy nad 46 letSK4Dvory České Budějovice112:44
82.66Kadlec Ondřej1990muži 26-45 letDukla Praha113:26
83.47Šandová Andrea1983ženy 26-45 letSoběslav113:43
84.49Hrušková Alena1961ženy nad 46 letPoslední113:49
85.33Komárková Kateřina2004ženy do 25 letVeselí nad Lužnicí113:57
86.34Křiklán Marek2001muži do 25 letSobešlav113:57
87.32Horáková Michaela1997ženy 26-45 letIntersnack team114:21
88.27Mikšovská Lucie1991ženy 26-45 letSoběslav114:21
89.68Sládek Martin1992muži 26-45 letDukla Praha115:11
90.67Pavlík Radek1992muži 26-45 letDukla Praha115:11
91.59Mikula Petr1962muži nad 46 letSoběslav126:29
92.86Důchodci Z RolničkydružstvaRolnička126:43
93.82Hodinový Manželdružstva127:16
Počet závodníků: 93
Čas tisku: 03:10:48
www.4timing.cz
Silvestrovský běh Soběslaví - 30./31.12.2023
Výsledková listina
Poř.čísloJménoRNKat.KlubkolČas
Děti do 10 let - 450m
1.212Hojka Vilém2013Kluci do 10 letRA Olymp Praha101:33
2.155Weber Vojtěch2013Kluci do 10 letKlenovice101:35
3.167Lhotak Martin2013Kluci do 10 letČbk Sezimovo Ústí101:35
4.161Šmídmajerová Viktorie2013Dívky do 10 letSoběslav101:35
5.220Rolník Lukáš2013Kluci do 10 letSoběslav101:42
6.159Pospíšilová Luisa2016Dívky do 10 letPraha101:42
7.163Mottlová Viktorie2013Dívky do 10 letTJ Spartak Soběslav krasobruslení101:42
8.180Panská Klára2013Dívky do 10 letSoběslav101:43
9.193Prokeš Šimon2014Kluci do 10 letVeselí nad Lužnicí101:46
10.168Tůmová Dominika2016Dívky do 10 letČBK Sezimovo Ústí101:51
11.157Vondrášek Vojtěch2014Kluci do 10 letSoběslav101:53
12.177Molík Pavel2013Kluci do 10 letSoběslav101:55
13.164Mottlová Tamara2015Dívky do 10 letTJ Spartak Soběslav krasobruslení101:56
14.151Jeníková Viktorie2016Dívky do 10 letDražičky101:57
15.156Rybák Denis2013Kluci do 10 letSpartak101:58
16.197Ho (tomásek) Trong Khang2015Kluci do 10 letVeselí nad Lužnicí101:59
17.209Smolíková Martina2014Dívky do 10 letKrasobruslení - Veselí nad Luží102:00
18.226Janouřek Filip2014Kluci do 10 letSoběslav102:00
19.169Tomšová Anna2016Dívky do 10 letSoběslav102:01
20.183Drtinová Marie2014Dívky do 10 letSoběslav102:02
21.188Kotalíková Tina2016Dívky do 10 letSoběslav102:03
22.228Veselá Nikol2015Dívky do 10 letSoběslav102:03
23.208Sumerauerová Pavla2015Dívky do 10 letSoběslav102:04
24.225Chudlářský Mikuláš2016Kluci do 10 letSoběslav102:05
25.222Rolník Vilém2014Kluci do 10 letSoběslav102:05
26.206Hlásková Leontýna2016Dívky do 10 letKrasobruslení - Veselí nad Lužnicí102:06
27.240Růžková Magdaléna2016Dívky do 10 letVeselí nad Lužnicí102:08
28.158Nemravová Natálie2014Dívky do 10 letSoběslav102:09
29.179Kačurová Tereza2014Dívky do 10 letSoběslav102:12
30.166Šmídmajerová Nicol2016Dívky do 10 letSoběslav102:15
31.203Vondráček David2015Kluci do 10 letSoběslav102:16
32.242Honzová Natálie2013Dívky do 10 letSoběslav102:17
33.235Prokeš Ondřej2016Kluci do 10 letVeselí nad Lužnicí102:18
34.171Křiklánová Anna2014Dívky do 10 let102:20
35.189Kecová Ester2016Dívky do 10 letPraha102:21
36.175Molík Tomáš2015Kluci do 10 letSoběslav102:22
37.231Dobrovolný Tomáš2013Kluci do 10 letČeské Budějovice102:30
38.184Nemrava Jan2016Kluci do 10 let102:31
39.170Tomšová Ema2018Kluci do 10 letSoběslav102:32
40.230Dobrovolná Karolína2016Dívky do 10 letČeské Budějovice102:33
41.223Škrdla Sebastian2017Kluci do 10 letPísek102:36
42.154Mottlová Sabina2014Dívky do 10 letTábor102:36
43.227Veselá Nela2018Dívky do 10 letSoběslav102:37
44.160Nemravová Adéla2018Dívky do 10 letSoběslav102:39
45.218Koktan Sebastian2018Kluci do 10 letTábor102:39
46.194Míka Miroslav2020Kluci do 10 let102:41
47.172Křiklán Antonín2017Kluci do 10 let102:47
48.215Šmídmajerová Patricie2018Dívky do 10 letSoběslav102:50
49.214Hojková Antonie2019Dívky do 10 let103:00
50.241Růžková Štěpánka2018Dívky do 10 letVeselí nad Lužnicí103:05
51.187Čápová Viktorie2019Dívky do 10 let103:10
52.196Humplíková Magdalena2016Dívky do 10 letSKalice103:31
DNF238Slámová Monika2013Dívky do 10 letSáz119:10
Děti 11-14let - 900m
1.152Bušta Lukáš2009kluci 11-14letSoběslav202:43
2.210Čáp Michal2009kluci 11-14letSoběslav202:47
3.153el Karib Přemysl2009kluci 11-14letPraha202:54
4.201Frydryšek Šimon2011kluci 11-14letSlezan-Frýdek-Místek203:18
5.239Dušáková Denisa2011holky 11-14letVK Jordán Tábor203:20
6.224Stiborová Barbora2010holky 11-14let203:36
7.211Čáp Ondřej2012kluci 11-14letSoběslav203:42
8.173Hlásek Václav2012kluci 11-14letVeselí nad Lužnicí203:43
9.229Soldánová Julie2009holky 11-14letSoběslav204:09
10.233Novotný Lukáš2012kluci 11-14letSoběslav204:18
11.202Vráblík Ondřej2011kluci 11-14letSoběslav204:27
12.217Koktan Viktorie2011holky 11-14letTábor204:28
13.199Buzek Vít2009kluci 11-14letSoběslav204:50
14.236Procházková Karolína2010holky 11-14letKlenovice205:20
Počet závodníků: 67
Čas tisku: 22:33:10
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkově, kategorie