Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dehtářská 10

14.4.2018 14:00

Pořadatel: Vlastimil Jelínek
Místo:
Podmínky: Slunečno, 20 stupňů, mírný vítr
Web závodu: www.dehtarska10.cz/
219 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkově ¦ kategorie

Závody:



Dehtářská 10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 112 Jakub EXNERMužiPteam00:37:12.00+00:00:00.00
2. 149 Jakub MOCEKMužiMocíno00:38:14.00+00:01:02.00
3. 241 Petr VelíšekMužiKamenice nad Lipou00:38:44.00+00:01:32.00
4. 225 Roman KOCÚREKMužiPteam00:38:51.00+00:01:39.00
5. 73 Tomáš MOCEKMužiMocino00:39:35.00+00:02:23.00
6. 70 Martin HEŘMÁNEKMužiPelhřimov00:39:59.00+00:02:47.00
7. 197 František TICHÝMužiAZ tým Světlá nad Sázavou00:40:34.00+00:03:22.00
8. 165 Jiří NEVORALMužicyklogalik00:41:07.00+00:03:55.00
9. 144 Vojtěch KALINAMužiJihlava00:41:36.00+00:04:24.00
10. 119 Jan HEJDAMužiPelhřimov00:42:09.00+00:04:57.00
11. 194 Viktor HAVELMužiJindřichův Hradec00:42:21.00+00:05:09.00
12. 89 Petr PÍPALMužiKamenice nad Lipou00:42:38.00+00:05:26.00
13. 141 Kryštof DUCHANMužiLiga atletů Pelhřimov00:43:44.00+00:06:32.00
14. 220 David JIRAKMužiValeo compressor Humpolec00:44:13.00+00:07:01.00
15. 224 Libor VOPLAKALMužiÉquipe SL Humpolec00:44:48.00+00:07:36.00
16. 213 Jiří DAŇKOVSKÝMužiPelhřimov00:44:58.00+00:07:46.00
17. 178 Roman DUBSKÝMužiSK Přibyslav00:45:33.00+00:08:21.00
18. 238 Dušan ŠkrletaMužiLiga 2014 Kamenice nad Lipou00:45:57.00+00:08:45.00
19. 150 Jana SMUTNÁŽenyWilliJemSe00:46:11.00+00:08:59.00
20. 42 Martin KUBÁTMužiPelhřimov00:46:47.00+00:09:35.00
21. 46 Petr KŘIVÁNEKMužiPelhřimov00:47:07.00+00:09:55.00
22. 171 Petr STUDNIČKAMužiŽeliv00:47:18.00+00:10:06.00
23. 140 Jan ZABLOUDILMužiPelhřimov00:47:21.00+00:10:09.00
24. 159 Vojtěch PETRUSMužiHumpolec00:47:30.00+00:10:18.00
25. 123 Jan HAVELMužiHumpolec00:47:30.00+00:10:18.00
26. 250 Jakub KotenMužiRemi Cross Fit00:47:33.00+00:10:21.00
27. 249 Tomáš KotenMužiRemi Cross Fit00:47:33.00+00:10:21.00
28. 8 Tomáš HEŘMÁNEKMužiPelhřimov00:47:40.00+00:10:28.00
29. 43 Lukáš HARUDAMužiKojčice00:47:47.00+00:10:35.00
30. 166 Jindra PROCHÁZKAMužiAž tým00:48:09.00+00:10:57.00
31. 168 Petr TOŠERMužiKletečná00:48:24.00+00:11:12.00
32. 218 Miloš MAREKMužiPelhřimov00:48:26.00+00:11:14.00
33. 26 Markéta VALENTOVÁŽenyVelosport Valenta Scott team00:48:28.00+00:11:16.00
34. 35 Jan BLAŽEKMužiRapid Žirov00:48:40.00+00:11:28.00
35. 109 Pavel FIŠARMužiPelhřimov00:48:42.00+00:11:30.00
36. 124 Jiří ČEKALMužiKojčice00:48:45.00+00:11:33.00
37. 36 Tomáš KLOUDAMužicajovnicka.4fan.cz00:48:47.00+00:11:35.00
38. 239 Monika KovarovaŽenyPelhřimov00:48:54.00+00:11:42.00
39. 189 Michael RICHTERMužiBenešov00:49:02.00+00:11:50.00
40. 91 Pavel POPELAMužiSDH Věž00:49:09.00+00:11:57.00
41. 45 Lukáš VOBORNÍKMužiéquipe sans limites00:49:12.00+00:12:00.00
42. 207 Eliška KRÝSOVÁŽenyHavlíčkův Brod00:49:21.00+00:12:09.00
43. 146 Marek KodešMužiPelhřimov00:49:22.00+00:12:10.00
44. 94 Jan KOHOUTMužiSDH Věž00:49:23.00+00:12:11.00
45. 235 Karel FIŠERMužiDlubal Team00:49:33.00+00:12:21.00
46. 248 Jiří PetrůMužiOtín - Jindřichův Hradec00:49:39.00+00:12:27.00
47. 6 Jana ŠIMONOVÁŽenyPelhřimovské Poutnice00:49:45.00+00:12:33.00
48. 219 Pavel KOSAKMužiJihlava00:49:54.00+00:12:42.00
49. 193 Bohumír MOLÍKMužiPelhřimov00:50:07.00+00:12:55.00
50. 74 Martin KRUPIČKAMužiSlabý kusy00:50:15.00+00:13:03.00
51. 87 Aleš KREJČÍMužiHavlíčkův Brod00:50:18.00+00:13:06.00
52. 20 Lucie HERNOVÁŽenyHumpolecký běhny00:50:24.00+00:13:12.00
53. 217 Jiří TRNKAMužiSTS Milotice 1400:50:32.00+00:13:20.00
54. 67 Evžen ZÁBRANAMužiNN555.500:50:34.00+00:13:22.00
55. 252 Adam ŠtěrbaMužiPelhřimov00:50:39.00+00:13:27.00
56. 116 Martin ZDRAŽILMužiHERÁLEC00:50:45.00+00:13:33.00
57. 169 Kristýna VLTAVSKÁŽeny!!!00:50:49.00+00:13:37.00
58. 138 Oldřich BAKUSMužiAuto Vysočina00:50:52.00+00:13:40.00
59. 56 Kristýna VÁCHOVÁŽenyHumpolecký běhny00:50:54.00+00:13:42.00
60. 96 David JŮZLMužiOddíl Tomáše Fuka00:50:58.00+00:13:46.00
61. 108 Jana HUBATOVÁ-VACKOVÁŽenyAdidas Runners Prague00:50:59.00+00:13:47.00
62. 47 David VALENTAMužiPelhřimov00:51:07.00+00:13:55.00
63. 177 Miroslav KANĚRAMužiETV00:51:07.00+00:13:55.00
64. 192 Jiří NOUSEKMužiHumpolec00:51:27.00+00:14:15.00
65. 99 Jaroslav KLIKARMužiTJ Sokol Mlade Briste00:51:40.00+00:14:28.00
66. 214 Boleslav PSOTAMužiO5 STS Chvojkovice Brod00:51:43.00+00:14:31.00
67. 130 Zdeněk OBRDLÍKMužiPraha 500:51:56.00+00:14:44.00
68. 27 David VALENTAMužiVelosport Valenta Scott team00:52:06.00+00:14:54.00
69. 39 Libor PACLÍKMužiHumpolec00:52:19.00+00:15:07.00
70. 38 Martin KUBÁTMužiPelhřimov00:52:29.00+00:15:17.00
71. 223 Vladimír ONDRÁČEKMuži05 STS Chvojkovice Brod00:52:32.00+00:15:20.00
72. 33 Ondřej MICHALMužiHavlíčkův Brod00:52:48.00+00:15:36.00
73. 114 Ota STEHLÍKMužiO5 STS Chvojkovice Brod00:52:59.00+00:15:47.00
74. 100 Kristyna REMESOVAŽenyExtreme running Otrokovice00:53:15.00+00:16:03.00
75. 137 Jan FuchsMužiPelhřimov00:53:32.00+00:16:20.00
76. 59 Radek LHOTSKÝMužiWWILIG Team00:53:38.00+00:16:26.00
77. 23 Tomáš Voplakal Z HumpolceMužiÉquipe SL Humpolec00:53:42.00+00:16:30.00
78. 113 Sandra PytlíkováŽenyPteam00:53:43.00+00:16:31.00
79. 196 Oldřich DVOŘÁKMužiPsychiatrická nemocnice Bohnic00:53:50.00+00:16:38.00
80. 179 Ondřej ŠIMONMužiHumpolec00:53:58.00+00:16:46.00
81. 133 Jaroslav PRAVECMužiHavlíčkův Brod00:54:04.00+00:16:52.00
82. 240 Antonín PavlasMužiPřibyslav00:54:05.00+00:16:53.00
83. 1 Lucie NOVÁKOVÁŽenyHumpolec00:54:10.00+00:16:58.00
84. 210 Ondřej VALEŠMužiWilliJemSe00:54:15.00+00:17:03.00
85. 253 Luboš NovákMužiRemi Cross Fit00:54:40.00+00:17:28.00
86. 157 Petr SMUTNÝMužiWilliJemSe00:54:42.00+00:17:30.00
87. 55 Tomáš NEJEDLÍKMužiO5 STS Chvojkovice Brod00:54:46.00+00:17:34.00
88. 10 Vojtěch ONDRÁČEKMužio5 STS Chvojkovice Brod00:54:49.00+00:17:37.00
89. 230 Aleš KREJČÍMužiJK GLOD ČEJOV00:55:07.00+00:17:55.00
90. 151 Václav PUDILMužiRUN magazínem team00:55:07.00+00:17:55.00
91. 2 Josef NOVÁKMužiHumpolec00:55:15.00+00:18:03.00
92. 212 Mikuláš ČÍŽEKMužiPelhřimov00:55:17.00+00:18:05.00
93. 131 Irena OBRDLÍKOVÁŽenyPraha 500:55:18.00+00:18:06.00
94. 63 Marie JOUKLOVÁŽenyHerálec00:55:21.00+00:18:09.00
95. 72 Pavel KUTTELWASCHERMužiPosázaví00:55:39.00+00:18:27.00
96. 158 Michal ČERMÁKMužiPelhřimov00:55:45.00+00:18:33.00
97. 60 Jakub PETRMužiPosázaví00:55:46.00+00:18:34.00
98. 37 Alena PEŠKOVÁŽenyDubnice00:55:51.00+00:18:39.00
99. 204 Simona KADLECOVÁŽenyběhám za sebe00:55:53.00+00:18:41.00
100. 68 Ondřej PROSMužiTJ Jiskra HUMPOLEC00:55:55.00+00:18:43.00
101. 66 Tomáš MLÁDEKMužiPierrine team00:56:14.00+00:19:02.00
102. 79 Pavel MALČÍKMužisám za sebe00:56:25.00+00:19:13.00
103. 143 Filip BARTOŇMužiTělovýchovná jednota Strměchy00:56:26.00+00:19:14.00
104. 237 Lenka BŘEZINOVÁŽenyPelhřimov00:56:28.00+00:19:16.00
105. 13 Jakub ARCHALOUSMužiKlub příjemně stráveného dne00:56:30.00+00:19:18.00
106. 183 Lenka OLIŠAROVÁŽenyO5 STS Chvojkovice Brod00:56:37.00+00:19:25.00
107. 182 Petr OLIŠARMužiO5 STS Chvojkovice Brod00:56:37.00+00:19:25.00
108. 83 Eva LELIGDONOVÁŽenyKroužilky Pelhřimov00:56:48.00+00:19:36.00
109. 236 Jan NEUBERMužiHumpolec00:56:51.00+00:19:39.00
110. 216 Eva KAHOUNOVÁŽenyHavlíčkův Brod00:57:00.00+00:19:48.00
111. 25 Václav PAVLÍKMužiSedlice00:57:02.00+00:19:50.00
112. 148 Tomáš DOLEŽALMužiHumpolec00:57:15.00+00:20:03.00
113. 122 Vlaďka ŠTAUBERTOVÁŽenyBroučci Humpolec00:57:31.00+00:20:19.00
114. 86 Zdeňka ŠEJNOSTOVÁŽenyKroužilky Pelhřimov00:57:44.00+00:20:32.00
115. 17 Michal NOVAKMužiAlkoholici00:57:56.00+00:20:44.00
116. 245 Marek MusilMužiJihlava00:58:13.00+00:21:01.00
117. 142 Tereza HAŠKOVAŽenyTělovýchovná jednota Strměchy00:58:30.00+00:21:18.00
118. 162 Martin MICHÁLEKMužiWilliJemSe00:58:31.00+00:21:19.00
119. 41 Jakub DEDERAMužiKojčice00:58:37.00+00:21:25.00
120. 9 Martin FILIPMužio5 STS Chvojkovice Brod00:59:00.00+00:21:48.00
121. 40 Markéta DEDEROVÁŽenyKojčice00:59:01.00+00:21:49.00
122. 155 Michal PÁSTORMužiWilliJemSe tým00:59:25.00+00:22:13.00
123. 136 Markéta FUCHSOVÁŽenyPelhřimov00:59:30.00+00:22:18.00
124. 206 Daniela KRÝSOVÁŽenyHavlíčkův Brod00:59:31.00+00:22:19.00
125. 232 Ludmila BLAŽKOVÁŽenyPelhřimov00:59:32.00+00:22:20.00
126. 135 Michaela ZELENKOVÁŽenyPelhřimov00:59:33.00+00:22:21.00
127. 118 Pavel HODAČMužiETV00:59:36.00+00:22:24.00
128. 167 Stanislav JANÁKMužiHumpolec00:59:37.00+00:22:25.00
129. 201 Adéla HODÁŇOVÁŽeny05 STS Chvojkovice Brod00:59:37.00+00:22:25.00
130. 221 Hana FIALOVAŽenyHumpolec00:59:40.00+00:22:28.00
131. 163 Blanka SVOBODOVAŽenyMozerov00:59:41.00+00:22:29.00
132. 52 František RAJTMAJERMužiSušice00:59:44.00+00:22:32.00
133. 53 Michaela ŠATKOVÁŽenyÚpice00:59:44.00+00:22:32.00
134. 200 Zdeněk BUŘIČMužiAFK Pečky00:59:47.00+00:22:35.00
135. 199 Marcela BUŘIČOVÁŽenyGP Kolín00:59:47.00+00:22:35.00
136. 24 Filip BELOBRADMužiHumpolec00:59:57.00+00:22:45.00
137. 190 Zuzana RICHTEROVÁŽenyPelhřimov01:00:01.00+00:22:49.00
138. 93 Kateřina ŠTICOVÁŽenyKroužilky Pelhřimov01:00:05.00+00:22:53.00
139. 125 Filip PECHMužiSDH Milíčov01:00:24.00+00:23:12.00
140. 97 Jiří FALTMužiHumpolec01:00:28.00+00:23:16.00
141. 174 Jiří PÁDIVÝMužiCyklo hobby Rynárec01:00:29.00+00:23:17.00
142. 22 Veronika MORAVCOVÁŽenyKletečná 16, Humpolec01:00:50.00+00:23:38.00
143. 215 Martina SANKOTOVÁŽenyTJ Služátky01:01:04.00+00:23:52.00
144. 77 Jan JŮZLMužiDegen a spol.01:01:13.00+00:24:01.00
145. 78 Šárka HAVRÁNKOVÁŽenyDegen a spol.01:01:14.00+00:24:02.00
146. 75 David SMITHMužiJihlava01:01:22.00+00:24:10.00
147. 251 Aneta PeltánováŽenyRemi Cross Fit01:01:26.00+00:24:14.00
148. 61 Jan DOČKALMužiPosázaví01:01:40.00+00:24:28.00
149. 175 Petra TOŠEROVÁŽenyDivoké kočky01:01:41.00+00:24:29.00
150. 176 Lucie TOŠEROVÁŽenyDivoke kočky01:01:41.00+00:24:29.00
151. 226 Vojtěch JINDRAMuži05 STS Chvojkovice Brod01:01:55.00+00:24:43.00
152. 231 Jan ŠKRLETAMužiTJ Nová Včelnice01:02:03.00+00:24:51.00
153. 160 Karla ČÍŽKOVÁŽenyTJ Služ01:02:05.00+00:24:53.00
154. 211 Veronika PROKOPOVÁŽenyPelhřimov01:02:38.00+00:25:26.00
155. 18 Jan JANOVSKÝMužiDlubal Team01:03:49.00+00:26:37.00
156. 92 Jana SLABÁŽenyPelhřimov01:04:30.00+00:27:18.00
157. 95 Markéta ZIMMERMANNOVÁŽenyO5 STS Chvojkovice Brod01:04:33.00+00:27:21.00
158. 54 Tomáš HEJDAMužiO5 STS Chvojkovice Brod01:04:33.00+00:27:21.00
159. 191 Michaela RICHTEROVÁŽenyBenešov01:05:01.00+00:27:49.00
160. 101 Tomas TUNKLMužiSluzatky01:05:02.00+00:27:50.00
161. 127 Eva VONDRÁKOVÁŽenypelhřimov01:05:25.00+00:28:13.00
162. 242 Pavlína MarvanováŽenyO5 STS Chvojkovice Brod01:05:26.00+00:28:14.00
163. 16 Zuzana TRPÁKOVÁŽenyPelhřimov01:05:48.00+00:28:36.00
164. 129 Aneta TRPÁKOVÁŽenyPelhrimov01:05:49.00+00:28:37.00
165. 254 Martina BrožováŽenyPelhřimov01:06:31.00+00:29:19.00
166. 14 Kateřina PELANTOVÁŽenyŽirovnice01:06:35.00+00:29:23.00
167. 247 Kateřina PetrůŽenyOtín - Jindřichův Hradec01:06:57.00+00:29:45.00
168. 154 Eva POKORNÁŽenyVokov01:07:31.00+00:30:19.00
169. 153 Hynek POKORNÝMužiVokov01:07:32.00+00:30:20.00
170. 205 Martin KŘÍŽMužiWilliJemSe01:07:47.00+00:30:35.00
171. 134 Kateřina PEŠTOVÁŽenyPelhřimov01:07:49.00+00:30:37.00
172. 203 Aneta MASIAROVAŽenyPelhřimov01:08:35.00+00:31:23.00
173. 15 Anna VACKOVÁŽenyJiřice u Humpolce01:09:42.00+00:32:30.00
174. 202 Jana KLEMENTOVÁŽenyMIkl01:09:43.00+00:32:31.00
175. 152 Vlastimil JELÍNEKMužiD1001:09:45.00+00:32:33.00
176. 195 Jozka JEDLICKAMužiPocatky01:09:46.00+00:32:34.00
177. 31 Václav ŽÁKMužiPelhřimovský Poutník01:10:01.00+00:32:49.00
178. 98 Jana FALTOVÁŽenyHumpolec01:10:10.00+00:32:58.00
179. 233 Natálie REICHOVÁŽenyPelhrimov01:10:32.00+00:33:20.00
180. 227 Martin SUKMužiO5 STS Chvojkovice Brod01:10:47.00+00:33:35.00
181. 82 Lucie ROHOVÁŽenyKroužilky Pelhřimov01:11:43.00+00:34:31.00
182. 90 Alžběta KREJČOVÁŽenyKroužilky Pelhřimov01:11:50.00+00:34:38.00
183. 164 Bohumil SVOBODAMužiPelhřimov01:12:00.00+00:34:48.00
184. 30 Petra JIRSOVÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:13:36.00+00:36:24.00
185. 184 Martin DALÍKMužiDalíci01:13:38.00+00:36:26.00
186. 185 Kateřina DALÍKOVÁŽenyDalíci01:13:38.00+00:36:26.00
187. 139 Tomáš FICENCMužiAuto Vysočina01:14:13.00+00:37:01.00
188. 110 Zuzana FIŠAROVÁŽenyPelhřimov01:14:52.00+00:37:40.00
189. 145 Tereza ŠIMKOVÁŽenyTJ Služátky01:14:52.00+00:37:40.00
190. 244 Dana ZemanováŽenyPelhřimov01:15:34.00+00:38:22.00
191. 7 Barbora HEŘMÁNKOVÁŽenyPelhřimov01:16:00.00+00:38:48.00
192. 81 Martin SANKOTMužiKamenicko01:16:10.00+00:38:58.00
193. 62 Nikola DLOUHÁŽenyPosázaví01:16:31.00+00:39:19.00
194. 11 Lukáš MARTYKÁNMuži05 STS Chvojkovice Brod01:17:28.00+00:40:16.00
195. 255 Vendula JílkováŽenyPelhřimov01:20:37.00+00:43:25.00
196. 88 Adolf KREJČÍMužiHavlíčkův Brod01:21:01.00+00:43:49.00
197. 48 Jaroslava JIRSOVÁŽenyPelhřimovské poutnice01:22:02.00+00:44:50.00
198. 256 Annička TunklováŽenySlužátky01:27:52.00+00:50:40.00
199. 102 Marta TUNKLOVAŽenySluzatky01:27:52.00+00:50:40.00
200. 106 Vlasta JELÍNEKMužiJelen tým01:27:52.00+00:50:40.00
201. 80 Anna VÁVROVÁŽenyPelhřimov01:31:00.00+00:53:48.00
202. 105 Mirka HORKAŽenyJelen tým01:33:43.00+00:56:31.00
203. 243 Barbora LepeškováŽenyJelinek01:38:58.00+01:01:46.00
204. 209 Vendula SNÍŽKOVÁŽeny:-)01:49:38.00+01:12:26.00
205. 103 Patrik SNÍŽEKMužiSDH DEehtáře01:49:49.00+01:12:37.00
206. 187 Zbyněk ZÁMEČNÍKMužiDlubal Team01:51:02.00+01:13:50.00
207. 188 Monika POULOVÁŽenyDlubal Team01:51:02.00+01:13:50.00
208. 161 Marcela CHÁBOVÁŽenyPelhřimovské poutnice01:52:05.00+01:14:53.00
209. 234 Petr BÍNAMužiPelhřimovské poutnice01:52:06.00+01:14:54.00
210. 12 Erika ZABLOUDILOVÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:52:06.00+01:14:54.00
211. 3 Dita VACKOVÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:52:06.00+01:14:54.00
212. 246 Patrik Nicolas PetrMužiPosázaví01:54:28.00+01:17:16.00
213. 170 Karolína LHOTSKÁŽenyLiga Atletů Pelhřimov01:56:25.00+01:19:13.00
214. 28 Tereza ŠIMONOVÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:57:04.00+01:19:52.00
215. 29 Barča HURDOVÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:57:05.00+01:19:53.00
216. 186 Denisa DALÍKOVÁŽenyDalíci01:57:05.00+01:19:53.00
217. 4 Míša ENGLMAIEROVÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:18.00+01:21:06.00
218. 5 Monika OKROUHLÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:20.00+01:21:08.00
219. 229 Alžběta TEJNECKÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:58:21.00+01:21:09.00

Další soubory k závodu:

Výsledky: celkově ¦ kategorie