Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Extreme challenge

14.10.2023 13:00

Pořadatel: Sportoviště Sušice
Místo: Sušice, Fuferna
Podmínky: polojasno, silný nárazový vítr - neletělo se, v závěru MTB a vyhlášení za deště. 14 sstupňů Celsia.
Web závodu: http://www.exchallenge.cz/
104 závodníků,

Čtyřčlenné štafety - Start kajakářů 3km proti i po proudu Otavy, běh 5,6km s převýšením 360m na Svatobor, slet padákem pod Svatobor, 20 km MTB. KAtegorie na Ex - jednotlivci celé sami, kategorie Hobby bez paraglidisty, kopec sbíhali,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, disciplíny



Výsledky


Jednotlivci - na EX - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie KlubkajakběhparaglideMTBSložení štafety
1. 1. 1. 8 Tomáš Matera02:04:03 Muži KILPI RACING TEAM00:16:1700:31:1900:09:5601:06:33, , ,
2. 2. 2. 9 Miroslav Cinádr02:14:00 Muži 00:17:3500:32:4900:09:4501:13:53, , ,
3. 3. 3. 1 Martin Jansa02:20:24 Muži 00:17:1600:35:3100:10:3101:17:08, , ,
4. 4. 4. 6 Martin Korch02:23:46 Muži Auto Pokorný team00:22:0700:38:2600:12:2401:10:51, , ,
5. 5. 5. 2 Jan Mastný02:25:48 Muži SK Sokol Špičák00:17:5400:33:3200:10:3101:23:53, , ,
6. 6. 6. 12 Zdeněk Brabec02:29:47 Muži 00:19:1100:36:1700:09:4001:24:41, , ,
7. 7. 7. 3 Jiří Pek02:30:39 Muži Pirát00:20:0600:36:3600:09:5801:24:01, , ,
8. 8. 8. 7 Jakub Mareš02:32:48 Muži studio Move / Sušice00:16:2500:39:2400:11:1701:25:44, , ,
9. 9. 9. 13 Jakub Vozandych03:02:34 Muži 00:21:5100:41:5900:16:0301:42:43, , ,

Výsledky textově

Extreme challenge - 14.10.2023
Výsledková listina
PořadíČíslojménoKat.KlubKajakBěhParaglideMTBCíl
Jednotlivci - na EX
1.8Matera Tomáš1989MužiKILPI RACING TEAM00:16:1700:31:1900:09:5601:06:332:04:04
2.9Cinádr Miroslav1983Muži00:17:3500:32:4900:09:4501:13:532:14:01
3.1Jansa Martin1979Muži00:17:1600:35:3100:10:3101:17:082:20:25
4.6Korch Martin1975MužiAuto Pokorný team00:22:0700:38:2600:12:2401:10:512:23:47
5.2Mastný Jan1990MužiSK Sokol Špičák00:17:5400:33:3200:10:3101:23:532:25:49
6.12Brabec Zdeněk1996Muži00:19:1100:36:1700:09:4001:24:412:29:48
7.3Pek Jiří1986MužiPirát00:20:0600:36:3600:09:5801:24:012:30:40
8.7Mareš Jakub1991Mužistudio Move / Sušice00:16:2500:39:2400:11:1701:25:442:32:49
9.13Vozandych Jakub1996Muži00:21:5100:41:5900:16:0301:42:433:02:35
Štafety
1.32BANDUR jun.2005muži/mixSušice00:16:1900:26:1800:07:5600:47:581:38:30
2.16Team HIGH POINT muži1980muži/mix00:13:1300:31:5900:09:4600:51:131:46:10
3.23Rantl team2004muži/mixSušice00:14:1900:31:5500:10:0900:54:231:50:45
4.41BANDUR sen.2005muži/mixSušice00:15:3800:33:5500:11:0700:53:271:54:05
5.36Jiko Čácha1983muži/mixSušice00:15:3100:31:1900:09:5301:02:311:59:13
6.29Zázračná Zahrádka1980muži/mix00:16:1700:31:2000:12:2700:59:411:59:44
7.1414 cm1995muži/mix00:19:2100:25:1400:07:4701:08:582:01:19
8.25Take It Easy1978muži/mix00:17:3500:33:1700:08:3801:02:552:02:24
9.24RAPID2007muži/mixSušice00:13:3700:30:3800:09:4201:08:352:02:31
10.22OkoloKomína1994muži/mixPlzeň00:18:0900:33:0300:08:2901:08:152:07:55
11.30Faiveley1979muži/mixPlzeň00:18:3300:31:2300:12:5601:05:042:07:55
12.26Valhalla team1993muži/mixSK SOKOL ŠPIČÁK00:18:1500:31:5700:09:3901:08:252:08:15
13.15Team HIGH POINT ženy1996ženy00:17:0500:34:4200:13:5101:03:542:09:31
14.34InterTriGo1979muži/mix00:21:2500:35:0000:11:3701:03:412:11:41
15.33Born in Šumava2002ženySušice00:15:0500:34:0700:11:0901:13:222:13:42
16.174J tým1987muži/mix00:19:3100:33:1700:16:1401:05:522:14:53
17.35BANDUR WMN2005ženySušice00:16:5800:37:4100:13:1501:10:312:18:24
18.18Šumavští Vlci1977muži/mix00:23:2400:33:1600:14:1001:11:492:22:38
19.28Vládci vzduchu1994muži/mixSušice00:15:1400:37:0000:16:3401:14:002:22:48
20.20Holky1999ženyPlzeň00:19:4400:40:0200:11:5901:12:282:24:12
21.19Digital Depo1995muži/mix00:20:4600:34:2700:10:2701:18:422:24:21
22.21Nototán2005muži/mixSušice00:14:2400:40:0400:14:3001:19:462:28:43
23.27Z hecu1996muži/mix00:20:0900:31:0400:15:3401:30:062:36:52
24.37Hlavně dojet2000muži/mixSportoviště města Sušice00:20:2100:41:3600:10:2101:34:192:46:36
Počet závodníků: 33
Čas: 14.10.2023 16:44:33
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, disciplíny