Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Stupenská sedmička

2.12.2023 10:00

Pořadatel: TJ Sokol Stupno
Místo: Stupno
Podmínky: zataženo, sníh, -4 stupňů Celsia
Web závodu: https://behstupno.cz/
157 závodníků,

Jeden okruh v okolí.

Výsledky v pdf: Celkově, kategorie, záznam doběhu



Výsledky


Hlavní závod 7km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
1. 1. 1. 183 Michal Burian00:31:00 Muži 16 - 35 let Sk Sporting Příbramvideo
2. 2. 2. 26 Venca Lorenc00:33:54 Muži 16 - 35 let Fitness Lubyvideo
3. 3. 1. 157 Lukáš Čechura00:34:46 Muži 36 -45 let Smědčicevideo
4. 4. 3. 125 Michal Dvořák00:35:05 Muži 16 - 35 let video
5. 5. 2. 168 Miroslav Kolouch00:35:11 Muži 36 -45 let Gym Class Heroesvideo
6. 6. 1. 203 Jiří Bretšnajdr00:35:45 Muži nad 46 let včetně Author team Stupnovideo
7. 7. 2. 151 Jan Majer00:35:46 Muži nad 46 let včetně ED system Silvini Teamvideo
8. 8. 3. 114 Jan Knyttl00:35:47 Muži 36 -45 let Běžecká škola Praha 3video
9. 9. 4. 172 Jiří Cozl00:35:56 Muži 16 - 35 let Radnicevideo
10. 1. 1. 101 Veronika Palková00:36:56 Ženy 36 - 45 let Tlusticevideo
11. 10. 4. 176 Míra Břach00:36:58 Muži 36 -45 let Plzeňvideo
12. 11. 5. 143 Jiří Sedlář00:37:32 Muži 36 -45 let BŠP3 — Patagonia 2023video
13. 12. 3. 94 Josef Šmíd00:37:46 Muži nad 46 let včetně Rozběháme Kralovicevideo
14. 13. 5. 163 Filip Totzauer00:38:02 Muži 16 - 35 let Stupnovideo
15. 14. 6. 22 Marek Benda00:38:09 Muži 16 - 35 let SDH Nevidvideo
16. 15. 7. 43 Vladimír Űbermajer00:38:13 Muži 16 - 35 let video
17. 16. 8. 148 Vilém Pechmann00:38:31 Muži 16 - 35 let video
18. 17. 9. 120 Tomáš Hejtmanec00:38:34 Muži 16 - 35 let video
19. 18. 10. 80 Václav Kohout00:38:43 Muži 16 - 35 let Bolešinyvideo
20. 19. 6. 70 Jiří Kunc00:38:44 Muži 36 -45 let 321startvideo
21. 20. 11. 122 Krystof Tucek00:38:44 Muži 16 - 35 let Vejvanovvideo
22. 21. 4. 29 Jiří Vrabec00:38:56 Muži nad 46 let včetně Plzeň Fírovévideo
23. 22. 7. 105 Lukáš Brož00:39:01 Muži 36 -45 let AC Kamenný Újezdvideo
24. 23. 12. 98 Pavel Palek00:39:05 Muži 16 - 35 let Cheznovicevideo
25. 24. 13. 82 Zdeněk Cibulka00:39:08 Muži 16 - 35 let video
26. 25. 5. 30 Václav Sýkora00:39:24 Muži nad 46 let včetně AC Falcon Rokycanyvideo
27. 26. 8. 211 Jan Januš00:39:41 Muži 36 -45 let Chrástvideo
28. 2. 2. 96 Eva Štěpánková00:40:00 Ženy 36 - 45 let BŠP3video
29. 27. 9. 128 Jan Vaníček00:40:16 Muži 36 -45 let SKP Rokycanyvideo
30. 28. 14. 194 Samuel Pechmann00:40:17 Muži 16 - 35 let video
31. 29. 1. 197 Vojta Šmíd00:40:17 Muži do 15 let včetně Stupnovideo
32. 30. 10. 97 Petr Lodl00:40:35 Muži 36 -45 let Lhotka u Radnicvideo
33. 31. 15. 41 Jan Behenský00:40:38 Muži 16 - 35 let RUN magazine teamvideo
34. 32. 6. 102 Martin Balajka00:40:45 Muži nad 46 let včetně Black Sheep Horšicevideo
35. 33. 11. 47 Bedřich Brož00:41:06 Muži 36 -45 let Stupnovideo
36. 34. 12. 129 Miroslav Beneš00:41:09 Muži 36 -45 let Stupnovideo
37. 3. 3. 181 Kateřina Břachová00:41:15 Ženy 36 - 45 let Plzeňvideo
38. 35. 16. 206 Richard Dobiš00:41:15 Muži 16 - 35 let RoDo Team Stupnovideo
39. 36. 17. 57 Jan Kořínek00:41:28 Muži 16 - 35 let Radnické keckyvideo
40. 37. 13. 204 Jiří Tuma00:41:30 Muži 36 -45 let Stupnovideo
41. 38. 7. 50 Libor Bernášek00:41:45 Muži nad 46 let včetně Šneci v běhuvideo
42. 4. 1. 71 Kristýna Richterová00:41:47 Ženy 16 - 35 let SKH STUPNOvideo
43. 39. 14. 73 Jaroslav Sühs00:42:04 Muži 36 -45 let Warriors MC Pilsenvideo
44. 40. 18. 142 Kristián Tichý00:42:05 Muži 16 - 35 let Plzeňvideo
45. 41. 8. 72 Tomáš Bárta00:42:06 Muži nad 46 let včetně Praskolesyvideo
46. 42. 15. 202 Jakub Aubrecht00:42:10 Muži 36 -45 let Nová Huťvideo
47. 5. 2. 4 Veronika Poláčková00:42:10 Ženy 16 - 35 let Tatran Střešovicevideo
48. 6. 1. 193 Jana Mrátová00:42:13 Ženy nad 46 let včetně Canicross Plzeňvideo
49. 43. 16. 124 Ladislav Němec00:42:13 Muži 36 -45 let Plzeňvideo
50. 44. 19. 188 Lukáš Štochl00:42:29 Muži 16 - 35 let Břasyvideo
51. 7. 3. 119 Martina Engelmaierová00:42:47 Ženy 16 - 35 let video
52. 45. 2. 174 Čeněk Poslední00:42:48 Muži do 15 let včetně Březinavideo
53. 46. 9. 89 Ota Kéhar00:42:59 Muži nad 46 let včetně Rozběháme Plzeňvideo
54. 47. 10. 42 Vladimír Űbermajer00:43:00 Muži nad 46 let včetně video
55. 48. 20. 48 Jaromír Valenta00:43:21 Muži 16 - 35 let Cetiňáci ptácivideo
56. 49. 17. 53 Zdeněk Toma00:43:45 Muži 36 -45 let Dobřívvideo
57. 50. 18. 200 Zdeněk Růžička00:44:05 Muži 36 -45 let Chrást u Plzněvideo
58. 51. 3. 135 Jiří Löwenhöffer00:44:27 Muži do 15 let včetně TJ Sokol Radnice/Skomelnovideo
59. 52. 21. 182 Pavel Turek00:44:29 Muži 16 - 35 let Zvíkovecké běhnyvideo
60. 53. 11. 39 Luboš Kočka00:44:36 Muži nad 46 let včetně Radnické kecky TJ Sokol Radnicevideo
61. 54. 19. 66 František Brichcín00:44:51 Muži 36 -45 let Stupnovideo
62. 8. 1. 67 Lucie Brichcínová00:44:51 Ženy do 15 let Stupnovideo
63. 55. 22. 165 Robin Loukota00:44:53 Muži 16 - 35 let Břasyvideo
64. 56. 20. 19 Michal Pytlík00:44:55 Muži 36 -45 let Klabavavideo
65. 9. 4. 36 Michaela Starinčáková00:45:00 Ženy 16 - 35 let TJ Sokol Město Touškovvideo
66. 57. 23. 130 Michal Karfiol00:45:05 Muži 16 - 35 let Radnické kecky Tj Sokol Radnicevideo
67. 58. 4. 192 Matěj Soukup00:45:08 Muži do 15 let včetně video
68. 59. 5. 91 Hynek Kotlář00:45:11 Muži do 15 let včetně video
69. 60. 12. 90 Pavel Kotlář00:45:11 Muži nad 46 let včetně Zvíkovecké běhnyvideo
70. 61. 13. 92 Miklin MK00:45:26 Muži nad 46 let včetně Prahavideo
71. 62. 21. 196 Roman Juras00:45:45 Muži 36 -45 let STG Rokycanyvideo
72. 10. 2. 186 Eliška Cajthamlová00:45:47 Ženy do 15 let Stupnovideo
73. 63. 24. 123 David Skřička00:45:49 Muži 16 - 35 let Author team Stupnovideo
74. 11. 2. 14 Romana Hrdličková00:45:52 Ženy nad 46 let včetně Rozběháme Hořovickovideo
75. 12. 5. 164 Jana Čákorová00:45:58 Ženy 16 - 35 let Plzeňvideo
76. 64. 22. 155 Jan Krákora00:46:00 Muži 36 -45 let Muži z ocelevideo
77. 65. 14. 88 Josef Hrach00:46:11 Muži nad 46 let včetně Sokol Losinávideo
78. 66. 23. 201 Václav Voráček00:46:20 Muži 36 -45 let Nová Huťvideo
79. 13. 4. 84 Barbora Nováková00:46:33 Ženy 36 - 45 let #ultrafungirlsvideo
80. 14. 6. 208 Martina Ziková00:46:37 Ženy 16 - 35 let Běžěcká škola Praha 3video
81. 67. 15. 113 Zdeněk Šlehofer00:46:39 Muži nad 46 let včetně Stg Rokycanyvideo
82. 68. 6. 154 Václav Němeček00:46:39 Muži do 15 let včetně TJ Sokol SG Plzeň - Petřínvideo
83. 15. 5. 161 Petra Rainkeová00:46:49 Ženy 36 - 45 let Rokycanyvideo
84. 69. 24. 121 Miroslav Ungrman00:47:13 Muži 36 -45 let video
85. 16. 7. 108 Alena Řezanková00:47:33 Ženy 16 - 35 let Plzeňvideo
86. 70. 25. 189 Martin Mirošovský00:47:41 Muži 16 - 35 let Stupno=video
87. 17. 6. 207 Miroslava Palková00:47:51 Ženy 36 - 45 let Rozběháme Hořovickovideo
88. 71. 25. 210 Jan Menoler00:47:52 Muži 36 -45 let BŠP3video
89. 18. 8. 81 Karolína Hessová00:47:53 Ženy 16 - 35 let video
90. 72. 16. 83 Zdeněk Cibulka00:47:54 Muži nad 46 let včetně SK Klatovy 1898video
91. 19. 3. 87 Irena Hrachová00:47:55 Ženy nad 46 let včetně Sokol Losinávideo
92. 20. 7. 118 Zdenka Zetkova00:47:58 Ženy 36 - 45 let Rozběháme Kralovicevideo
93. 73. 26. 85 Martin Hess00:48:18 Muži 16 - 35 let video
94. 74. 26. 9 Tomas Holub00:48:23 Muži 36 -45 let Běžecká škola Prahy 3video
95. 21. 8. 74 Petra Nováková00:48:33 Ženy 36 - 45 let video
96. 22. 3. 138 Eliška Králová00:48:55 Ženy do 15 let Akademie cyklistických sportů a.s.video
97. 23. 9. 68 Michaela Mužíková00:49:07 Ženy 16 - 35 let Rokycanyvideo
98. 24. 10. 56 Zuzana Kořínková00:49:08 Ženy 16 - 35 let Radnické keckyvideo
99. 25. 4. 95 Ivana Šmídová00:49:09 Ženy nad 46 let včetně Rozběháme Kralovicevideo
100. 26. 5. 145 Věra Bielková00:49:33 Ženy nad 46 let včetně (H)RAVĚvideo
101. 75. 17. 146 Radek Valenta00:49:33 Muži nad 46 let včetně (H)RAVĚvideo
102. 27. 11. 61 Martina Krocová00:49:36 Ženy 16 - 35 let Sokol Stupnovideo
103. 76. 27. 153 Václav Němeček00:49:58 Muži 36 -45 let Starý Plzenecvideo
104. 28. 9. 27 Iva Nová00:50:01 Ženy 36 - 45 let video
105. 77. 18. 195 Miroslav Bruml00:50:01 Muži nad 46 let včetně SRTG Rokycanyvideo
106. 29. 10. 185 Michaela Cajthamlová00:50:03 Ženy 36 - 45 let Stupnovideo
107. 78. 27. 10 Petr Kőnigsmark00:50:10 Muži 16 - 35 let STG Rokycanyvideo
108. 30. 12. 60 Kamila Krocová00:50:17 Ženy 16 - 35 let Sokol Stupnovideo
109. 79. 28. 69 Michal Milata00:50:21 Muži 16 - 35 let Plzeňvideo
110. 31. 13. 7 Tereza Balajková00:50:23 Ženy 16 - 35 let Black sheepvideo
111. 32. 11. 198 Blanka Čechurová00:50:30 Ženy 36 - 45 let Smědčicevideo
112. 80. 29. 23 Petr Zeman00:50:40 Muži 16 - 35 let Cetiňáci ptácivideo
113. 81. 28. 175 Petr Krištuf00:50:40 Muži 36 -45 let video
114. 82. 7. 104 Štěpán Brož00:50:42 Muži do 15 let včetně AC Kamenný Újezdvideo
115. 33. 12. 18 Petra Hereinová00:50:45 Ženy 36 - 45 let Radnické kecky TJ Sokol Radnicevideo
116. 83. 19. 16 Karel Holoubek00:51:00 Muži nad 46 let včetně Břasyvideo
117. 34. 13. 209 Naděžda Švajová00:51:46 Ženy 36 - 45 let BŠP3video
118. 35. 14. 86 Petra Šefflová00:52:01 Ženy 16 - 35 let Radnické kecky TJ Sokol Radnicevideo
119. 36. 14. 17 Alena Šnebergová00:52:05 Ženy 36 - 45 let Radnické kecky TJ Sokol Radnicevideo
120. 37. 15. 40 Vendula Holá00:52:06 Ženy 36 - 45 let Radnické kecky TJ Sokol Radnicevideo
121. 38. 6. 28 Zuzana Vedralová00:52:07 Ženy nad 46 let včetně Plzeňvideo
122. 84. 20. 199 Vašek Svítil00:52:22 Muži nad 46 let včetně SKP Olymp Prahavideo
123. 39. 4. 21 Ema Vildmanová00:52:23 Ženy do 15 let AC Falcon Rokycanyvideo
124. 85. 29. 191 Tomáš Vildman00:52:24 Muži 36 -45 let Plzeňvideo
125. 40. 15. 126 Andrea Huclová00:52:24 Ženy 16 - 35 let TJ Všenicevideo
126. 86. 30. 136 Štěpán Lisý00:52:24 Muži 16 - 35 let video
127. 87. 30. 32 Jiří Matějka00:52:26 Muži 36 -45 let video
128. 88. 31. 139 Filip Obrman00:52:58 Muži 16 - 35 let Radnicevideo
129. 89. 21. 171 Václav Jírů00:53:01 Muži nad 46 let včetně V96video
130. 41. 16. 159 Monika Knotková00:53:02 Ženy 36 - 45 let Sofa predatorsvideo
131. 90. 31. 158 Jiří Šteiner00:53:02 Muži 36 -45 let Sofa predatorsvideo
132. 42. 16. 15 Jana Svěchotová00:53:14 Ženy 16 - 35 let STG Rokycanyvideo
133. 43. 17. 187 Romana Běhounková00:53:19 Ženy 36 - 45 let video
134. 44. 18. 6 Iveta Rollová00:54:04 Ženy 36 - 45 let Radnické kecky Tj Sokol Radnicevideo
135. 45. 19. 20 Zuzana Bláhová00:54:10 Ženy 36 - 45 let Radnicevideo
136. 46. 7. 62 Jana Nová00:54:32 Ženy nad 46 let včetně Svazarm Žilovvideo
137. 47. 17. 8 Anna Melounová00:54:39 Ženy 16 - 35 let Břasyvideo
138. 48. 18. 111 Adéla Červenková00:54:45 Ženy 16 - 35 let video
139. 91. 32. 112 Patrik Bican00:54:46 Muži 16 - 35 let video
140. 92. 33. 58 František Blovský00:55:01 Muži 16 - 35 let Radnické kecky TJ Sokol Radnicevideo
141. 49. 20. 137 Štěpánka Hadová00:55:21 Ženy 36 - 45 let video
142. 50. 21. 179 Michala Seimlová00:55:21 Ženy 36 - 45 let SKH Stupnovideo
143. 51. 8. 75 Magdalena Šimandlová00:56:44 Ženy nad 46 let včetně Plzeňvideo
144. 93. 34. 190 Radek Altman00:56:58 Muži 16 - 35 let Břasyvideo
145. 52. 9. 184 Jaroslava Svěchotová00:57:07 Ženy nad 46 let včetně STG Rokycanyvideo
146. 94. 8. 52 Vojtěch Brož00:57:11 Muži do 15 let včetně Stupnovideo
147. 53. 10. 31 Gabriela Jonáková00:57:11 Ženy nad 46 let včetně Radnické keckyvideo
148. 54. 22. 167 Markéta Beránková00:57:17 Ženy 36 - 45 let Gym Class Heroesvideo
149. 55. 11. 205 Eva Průhová00:57:57 Ženy nad 46 let včetně Stupnovideo
150. 95. 35. 24 Pavel Sedláček00:58:45 Muži 16 - 35 let Cetiňáci ptácivideo
151. 56. 23. 173 Hana Květoňová00:59:14 Ženy 36 - 45 let Březinavideo
152. 57. 12. 44 Iveta Mytašová00:59:15 Ženy nad 46 let včetně Břasyvideo
153. 58. 13. 160 Marcela Čákorová00:59:22 Ženy nad 46 let včetně Plzeňvideo
154. 59. 19. 59 Šárka Blovská Výborná00:59:47 Ženy 16 - 35 let Radnické kecky TJ Sokol Radnicevideo
155. 60. 14. 100 Jana Sornasová01:00:57 Ženy nad 46 let včetně Rozběháme Plzeňvideo
156. 61. 24. 166 Lenka Kučerová01:02:18 Ženy 36 - 45 let Rokycany STGvideo
157. 96. 22. 132 František Suchý01:04:48 Muži nad 46 let včetně SK Plzeň Bolevecvideo

Výsledky textově

Stupenská sedmička
Last Finishers
CelkověKategoriePořadí PohlavíČipJménoRNKat.KlubČas
1.1.1.183Burian Michal1994Muži 16 - 35 letSk Sporting Příbram31:00
2.2.2.26Lorenc Venca1990Muži 16 - 35 letFitness Luby33:54
3.1.3.157Čechura Lukáš1982Muži 36 -45 letSmědčice34:46
4.3.4.125Dvořák Michal1992Muži 16 - 35 let35:05
5.2.5.168Kolouch Miroslav1985Muži 36 -45 letGym Class Heroes35:11
6.1.6.203Bretšnajdr Jiří1974Muži nad 46 let včetněAuthor team Stupno35:45
7.2.7.151Majer Jan1973Muži nad 46 let včetněED system Silvini Team35:46
8.3.8.114Knyttl Jan1978Muži 36 -45 letBěžecká škola Praha 335:47
9.4.9.172Cozl Jiří1991Muži 16 - 35 letRadnice35:56
10.1.1.101Palková Veronika1982Ženy 36 - 45 letTlustice36:56
11.4.10.176Břach Míra1979Muži 36 -45 letPlzeň36:58
12.5.11.143Sedlář Jiří1980Muži 36 -45 letBŠP3 — Patagonia 202337:32
13.3.12.94Šmíd Josef1971Muži nad 46 let včetněRozběháme Kralovice37:46
14.5.13.163Totzauer Filip2005Muži 16 - 35 letStupno38:02
15.6.14.22Benda Marek1990Muži 16 - 35 letSDH Nevid38:09
16.7.15.43Űbermajer Vladimír2007Muži 16 - 35 let38:13
17.8.16.148Pechmann Vilém2004Muži 16 - 35 let38:31
18.9.17.120Hejtmanec Tomáš1988Muži 16 - 35 let38:34
19.10.18.80Kohout Václav1994Muži 16 - 35 letBolešiny38:43
20.6.19.70Kunc Jiří1980Muži 36 -45 let321start38:44
21.11.20.122Tucek Krystof2007Muži 16 - 35 letVejvanov38:44
22.4.21.29Vrabec Jiří1961Muži nad 46 let včetněPlzeň Fírové38:56
23.7.22.105Brož Lukáš1982Muži 36 -45 letAC Kamenný Újezd39:01
24.12.23.98Palek Pavel1996Muži 16 - 35 letCheznovice39:05
25.13.24.82Cibulka Zdeněk1996Muži 16 - 35 let39:08
26.5.25.30Sýkora Václav1972Muži nad 46 let včetněAC Falcon Rokycany39:24
27.8.26.211Januš Jan1981Muži 36 -45 letChrást39:41
28.2.2.96Štěpánková Eva1981Ženy 36 - 45 letBŠP340:00
29.9.27.128Vaníček Jan1987Muži 36 -45 letSKP Rokycany40:16
30.14.28.194Pechmann Samuel2007Muži 16 - 35 let40:17
31.1.29.197Šmíd Vojta2010Muži do 15 let včetněStupno40:17
32.10.30.97Lodl Petr1978Muži 36 -45 letLhotka u Radnic40:35
33.15.31.41Behenský Jan1991Muži 16 - 35 letRUN magazine team40:38
34.6.32.102Balajka Martin1976Muži nad 46 let včetněBlack Sheep Horšice40:45
35.11.33.47Brož Bedřich1979Muži 36 -45 letStupno41:06
36.12.34.129Beneš Miroslav1986Muži 36 -45 letStupno41:09
37.3.3.181Břachová Kateřina1979Ženy 36 - 45 letPlzeň41:15
38.16.35.206Dobiš Richard1992Muži 16 - 35 letRoDo Team Stupno41:15
39.17.36.57Kořínek Jan1991Muži 16 - 35 letRadnické kecky41:28
40.13.37.204Tuma Jiří1983Muži 36 -45 letStupno41:30
41.7.38.50Bernášek Libor1974Muži nad 46 let včetněŠneci v běhu41:45
42.1.4.71Richterová Kristýna1992Ženy 16 - 35 letSKH STUPNO41:47
43.14.39.73Sühs Jaroslav1986Muži 36 -45 letWarriors MC Pilsen42:04
44.18.40.142Tichý Kristián1992Muži 16 - 35 letPlzeň42:05
45.8.41.72Bárta Tomáš1974Muži nad 46 let včetněPraskolesy42:06
46.15.42.202Aubrecht Jakub1984Muži 36 -45 letNová Huť42:10
47.2.5.4Poláčková Veronika1993Ženy 16 - 35 letTatran Střešovice42:10
48.1.6.193Mrátová Jana1972Ženy nad 46 let včetněCanicross Plzeň42:13
49.16.43.124Němec Ladislav1982Muži 36 -45 letPlzeň42:13
50.19.44.188Štochl Lukáš2006Muži 16 - 35 letBřasy42:29
51.3.7.119Engelmaierová Martina1990Ženy 16 - 35 let42:47
52.2.45.174Poslední Čeněk2012Muži do 15 let včetněBřezina42:48
53.9.46.89Kéhar Ota1977Muži nad 46 let včetněRozběháme Plzeň42:59
54.10.47.42Űbermajer Vladimír1976Muži nad 46 let včetně43:00
55.20.48.48Valenta Jaromír1999Muži 16 - 35 letCetiňáci ptáci43:21
56.17.49.53Toma Zdeněk1982Muži 36 -45 letDobřív43:45
57.18.50.200Růžička Zdeněk1983Muži 36 -45 letChrást u Plzně44:05
58.3.51.135Löwenhöffer Jiří2008Muži do 15 let včetněTJ Sokol Radnice/Skomelno44:27
59.21.52.182Turek Pavel1993Muži 16 - 35 letZvíkovecké běhny44:29
60.11.53.39Kočka Luboš1976Muži nad 46 let včetněRadnické kecky TJ Sokol Radnice44:36
61.19.54.66Brichcín František1979Muži 36 -45 letStupno44:51
62.1.8.67Brichcínová Lucie2011Ženy do 15 letStupno44:51
63.22.55.165Loukota Robin1997Muži 16 - 35 letBřasy44:53
64.20.56.19Pytlík Michal1982Muži 36 -45 letKlabava44:55
65.4.9.36Starinčáková Michaela1989Ženy 16 - 35 letTJ Sokol Město Touškov45:00
66.23.57.130Karfiol Michal1988Muži 16 - 35 letRadnické kecky Tj Sokol Radnice45:05
67.4.58.192Soukup Matěj2010Muži do 15 let včetně45:08
68.5.59.91Kotlář Hynek2013Muži do 15 let včetně45:11
69.12.60.90Kotlář Pavel1977Muži nad 46 let včetněZvíkovecké běhny45:11
70.13.61.92MK Miklin1963Muži nad 46 let včetněPraha45:26
71.21.62.196Juras Roman1985Muži 36 -45 letSTG Rokycany45:45
72.2.10.186Cajthamlová Eliška2009Ženy do 15 letStupno45:47
73.24.63.123Skřička David2000Muži 16 - 35 letAuthor team Stupno45:49
74.2.11.14Hrdličková Romana1975Ženy nad 46 let včetněRozběháme Hořovicko45:52
75.5.12.164Čákorová Jana2003Ženy 16 - 35 letPlzeň45:58
76.22.64.155Krákora Jan1983Muži 36 -45 letMuži z ocele46:00
77.14.65.88Hrach Josef1972Muži nad 46 let včetněSokol Losiná46:11
78.23.66.201Voráček Václav1984Muži 36 -45 letNová Huť46:20
79.4.13.84Nováková Barbora1987Ženy 36 - 45 let#ultrafungirls46:33
80.6.14.208Ziková Martina1989Ženy 16 - 35 letBěžěcká škola Praha 346:37
81.15.67.113Šlehofer Zdeněk1976Muži nad 46 let včetněStg Rokycany46:39
82.6.68.154Němeček Václav2013Muži do 15 let včetněTJ Sokol SG Plzeň - Petřín46:39
83.5.15.161Rainkeová Petra1987Ženy 36 - 45 letRokycany46:49
84.24.69.121Ungrman Miroslav1978Muži 36 -45 let47:13
85.7.16.108Řezanková Alena1988Ženy 16 - 35 letPlzeň47:33
86.25.70.189Mirošovský Martin2006Muži 16 - 35 letStupno=47:41
87.6.17.207Palková Miroslava1978Ženy 36 - 45 letRozběháme Hořovicko47:51
88.25.71.210Menoler Jan1984Muži 36 -45 letBŠP347:52
89.8.18.81Hessová Karolína1993Ženy 16 - 35 let47:53
90.16.72.83Cibulka Zdeněk1968Muži nad 46 let včetněSK Klatovy 189847:54
91.3.19.87Hrachová Irena1973Ženy nad 46 let včetněSokol Losiná47:55
92.7.20.118Zetkova Zdenka1978Ženy 36 - 45 letRozběháme Kralovice47:58
93.26.73.85Hess Martin1990Muži 16 - 35 let48:18
94.26.74.9Holub Tomas1980Muži 36 -45 letBěžecká škola Prahy 348:23
95.8.21.74Nováková Petra1987Ženy 36 - 45 let48:33
96.3.22.138Králová Eliška2010Ženy do 15 letAkademie cyklistických sportů a.s.48:55
97.9.23.68Mužíková Michaela1998Ženy 16 - 35 letRokycany49:07
98.10.24.56Kořínková Zuzana1991Ženy 16 - 35 letRadnické kecky49:08
99.4.25.95Šmídová Ivana1974Ženy nad 46 let včetněRozběháme Kralovice49:09
100.5.26.145Bielková Věra1976Ženy nad 46 let včetně(H)RAVĚ49:33
101.17.75.146Valenta Radek1973Muži nad 46 let včetně(H)RAVĚ49:33
102.11.27.61Krocová Martina2005Ženy 16 - 35 letSokol Stupno49:36
103.27.76.153Němeček Václav1982Muži 36 -45 letStarý Plzenec49:58
104.9.28.27Nová Iva1984Ženy 36 - 45 let50:01
105.18.77.195Bruml Miroslav1975Muži nad 46 let včetněSRTG Rokycany50:01
106.10.29.185Cajthamlová Michaela1978Ženy 36 - 45 letStupno50:03
107.27.78.10Kőnigsmark Petr1989Muži 16 - 35 letSTG Rokycany50:10
108.12.30.60Krocová Kamila2002Ženy 16 - 35 letSokol Stupno50:17
109.28.79.69Milata Michal1995Muži 16 - 35 letPlzeň50:21
110.13.31.7Balajková Tereza1995Ženy 16 - 35 letBlack sheep50:23
111.11.32.198Čechurová Blanka1980Ženy 36 - 45 letSmědčice50:30
112.29.80.23Zeman Petr1996Muži 16 - 35 letCetiňáci ptáci50:40
113.28.81.175Krištuf Petr1981Muži 36 -45 let50:40
114.7.82.104Brož Štěpán2008Muži do 15 let včetněAC Kamenný Újezd50:42
115.12.33.18Hereinová Petra1980Ženy 36 - 45 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice50:45
116.19.83.16Holoubek Karel1971Muži nad 46 let včetněBřasy51:00
117.13.34.209Švajová Naděžda1987Ženy 36 - 45 letBŠP351:46
118.14.35.86Šefflová Petra1991Ženy 16 - 35 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice52:01
119.14.36.17Šnebergová Alena1978Ženy 36 - 45 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice52:05
120.15.37.40Holá Vendula1983Ženy 36 - 45 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice52:06
121.6.38.28Vedralová Zuzana1959Ženy nad 46 let včetněPlzeň52:07
122.20.84.199Svítil Vašek1959Muži nad 46 let včetněSKP Olymp Praha52:22
123.4.39.21Vildmanová Ema2012Ženy do 15 letAC Falcon Rokycany52:23
124.29.85.191Vildman Tomáš1978Muži 36 -45 letPlzeň52:24
125.15.40.126Huclová Andrea2000Ženy 16 - 35 letTJ Všenice52:24
126.30.86.136Lisý Štěpán2000Muži 16 - 35 let52:24
127.30.87.32Matějka Jiří1986Muži 36 -45 let52:26
128.31.88.139Obrman Filip1996Muži 16 - 35 letRadnice52:58
129.21.89.171Jírů Václav1956Muži nad 46 let včetněV9653:01
130.16.41.159Knotková Monika1985Ženy 36 - 45 letSofa predators53:02
131.31.90.158Šteiner Jiří1986Muži 36 -45 letSofa predators53:02
132.16.42.15Svěchotová Jana1990Ženy 16 - 35 letSTG Rokycany53:14
133.17.43.187Běhounková Romana1987Ženy 36 - 45 let53:19
134.18.44.6Rollová Iveta1982Ženy 36 - 45 letRadnické kecky Tj Sokol Radnice54:04
135.19.45.20Bláhová Zuzana1983Ženy 36 - 45 letRadnice54:10
136.7.46.62Nová Jana1975Ženy nad 46 let včetněSvazarm Žilov54:32
137.17.47.8Melounová Anna1990Ženy 16 - 35 letBřasy54:39
138.18.48.111Červenková Adéla1999Ženy 16 - 35 let54:45
139.32.91.112Bican Patrik1993Muži 16 - 35 let54:46
140.33.92.58Blovský František1989Muži 16 - 35 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice55:01
141.20.49.137Hadová Štěpánka1981Ženy 36 - 45 let55:21
142.21.50.179Seimlová Michala1979Ženy 36 - 45 letSKH Stupno55:21
143.8.51.75Šimandlová Magdalena1973Ženy nad 46 let včetněPlzeň56:44
144.34.93.190Altman Radek2006Muži 16 - 35 letBřasy56:58
145.9.52.184Svěchotová Jaroslava1972Ženy nad 46 let včetněSTG Rokycany57:07
146.8.94.52Brož Vojtěch2011Muži do 15 let včetněStupno57:11
147.10.53.31Jonáková Gabriela1970Ženy nad 46 let včetněRadnické kecky57:11
148.22.54.167Beránková Markéta1986Ženy 36 - 45 letGym Class Heroes57:17
149.11.55.205Průhová Eva1969Ženy nad 46 let včetněStupno57:57
150.35.95.24Sedláček Pavel2003Muži 16 - 35 letCetiňáci ptáci58:45
151.23.56.173Květoňová Hana1978Ženy 36 - 45 letBřezina59:14
152.12.57.44Mytašová Iveta1972Ženy nad 46 let včetněBřasy59:15
153.13.58.160Čákorová Marcela1965Ženy nad 46 let včetněPlzeň59:22
154.19.59.59Blovská Výborná Šárka1988Ženy 16 - 35 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice59:47
155.14.60.100Sornasová Jana1976Ženy nad 46 let včetněRozběháme Plzeň1:00:57
156.24.61.166Kučerová Lenka1979Ženy 36 - 45 letRokycany STG1:02:18
157.22.96.132Suchý František1975Muži nad 46 let včetněSK Plzeň Bolevec1:04:48

Další soubory k závodu:

Celkově, kategorie