Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Maraton okolo Orlíku

17.3.2024 10:00

Pořadatel: Jan Hostička
Místo: Klučenice - fotbalový stadion
Podmínky:
Web závodu: https://brdskypohar.cz/info_zavodu.php?id_zavodu=37
73 závodníků,

Jeden okruh okolo přehradní nádrže Orlík. 80% asfalt, převýšení 756m

Výsledky v pdf: Celkové - mezičasy, M/Ž - mezičasy
Fotky od Petra Butzkeho
Videa: Michal Flachs, občerstvovací stanice 11.km, záznam doběhu 1. část, občerstvovací stanice 11.km, záznam doběhu 2. část



Výsledky


Maraton okolo Orlíku - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
1. 1. 1. 40 Petr Švarc03:00:59 Muži do 59 let TriKlub Příbramvideo
2. 2. 1. 32 Jiří Malý03:07:10 Muži do 49 let video
3. 3. 2. 1 Stanislav Fiala03:08:31 Muži do 49 let Satus Fit Igy Teamvideo
4. 4. 1. 23 Sebastián Skřivánek03:18:18 Muži do 39 let Opavský sportovní klubvideo
5. 5. 3. 5 Tomáš Pilský03:21:51 Muži do 49 let VEKRA teamvideo
6. 6. 2. 6 Vít Průša03:27:16 Muži do 39 let Vyběhej se Příbramvideo
7. 7. 2. 34 David Vaněk03:30:55 Muži do 59 let Bezděkov nad Metujívideo
8. 8. 4. 21 Erik Ritschl03:33:07 Muži do 49 let HS Brdyvideo
9. 9. 3. 7 Kamil Hrabak03:34:54 Muži do 59 let video
10. 10. 5. 47 Jiří Šilhan03:36:02 Muži do 49 let Bike Team Nejdekvideo
11. 1. 1. 62 Lucie Černá03:39:42 Ženy do 34 let AZ Tým Světlá nad Sázavouvideo
12. 2. 1. 4 Katarína Hejdová03:40:33 Ženy do 54 let Opavský sportovní klubvideo
13. 11. 4. 49 Jan Fröhr03:42:20 Muži do 59 let Milevskovideo
14. 12. 5. 103 Václav Pelc03:44:45 Muži do 59 let OB Strakonicevideo
15. 3. 1. 59 Natálie Skalková03:45:26 Ženy do 44 let Příbramvideo
16. 13. 6. 44 Jirka Krůdl03:45:39 Muži do 49 let Bike Team Nejdekvideo
17. 4. 2. 27 Alena Sýkorová03:46:25 Ženy do 44 let Nýřanyvideo
18. 14. 6. 101 Jan Pazourek03:46:53 Muži do 59 let Dycky Blaníkvideo
19. 15. 7. 16 Jan Pejša03:50:23 Muži do 49 let Smí být prázdnévideo
20. 16. 3. 61 Michal Adamec03:54:02 Muži do 39 let Prahavideo
21. 17. 7. 20 Jan Meisl03:55:01 Muži do 59 let Jihočeský klub maratoncůvideo
22. 18. 4. 11 Henrik Berg Jepsen03:56:28 Muži do 39 let @madrunnerdkvideo
23. 19. 8. 36 Michal Zadražil03:56:56 Muži do 49 let Hořovicevideo
24. 20. 9. 24 Libor Staněk03:57:53 Muži do 49 let Český běžecký klubvideo
25. 21. 5. 17 Pavel Lisý03:59:19 Muži do 39 let Králův dvůrvideo
26. 5. 3. 9 Lucie Horelicová03:59:26 Ženy do 44 let Běžím pro centrum Bazalkavideo
27. 22. 6. 55 Miroslav Sedláček04:02:00 Muži do 39 let OPSRUNvideo
28. 23. 1. 83 Josef Beránek04:04:12 Muži do 69 let Maraton Klub Kladnovideo
29. 6. 2. 64 Gabriela Švaříčková04:04:19 Ženy do 54 let Č. B.video
30. 7. 4. 56 Veronika Roudnická04:07:09 Ženy do 44 let AC Rumburkvideo
31. 8. 5. 26 Lucie Strnadová04:09:30 Ženy do 44 let Vzdušné sílyvideo
32. 24. 2. 87 Miroslav KUCKO04:11:07 Muži do 69 let Liberecvideo
33. 9. 6. 18 Michaela Káčerová04:12:38 Ženy do 44 let Bratislavavideo
34. 25. 8. 65 Tomáš Peška04:13:16 Muži do 59 let Vrchlabívideo
35. 26. 10. 39 Antonín Bernášek04:17:27 Muži do 49 let Nej profi teamvideo
36. 27. 9. 19 Jindřich Maršík04:19:44 Muži do 59 let Ostrovvideo
37. 28. 11. 2 Martin Gombár04:20:22 Muži do 49 let Novoveský Tatra clubvideo
38. 29. 12. 8 Martin Káčer04:22:12 Muži do 49 let Bratislavavideo
39. 30. 10. 35 Roman Číp04:22:58 Muži do 59 let video
40. 31. 11. 88 Petr Nejedlý04:25:12 Muži do 59 let Králův Dvůrvideo
41. 32. 7. 13 Vojtěch Kacetl04:26:52 Muži do 39 let Status Fit Igy Teamvideo
42. 10. 2. 58 Martina Borkovcová04:27:59 Ženy do 34 let video
43. 11. 7. 30 Jana Šturmová04:32:36 Ženy do 44 let VELOSPORT DOMAŽLICEvideo
44. 33. 12. 37 Robert Fifik04:33:00 Muži do 59 let Spk Český Těšínvideo
45. 12. 8. 25 Lenka Berrouche04:33:00 Ženy do 44 let USK PROVODvideo
46. 34. 8. 29 Michal Šleze04:34:27 Muži do 39 let RSáci Příbramvideo
47. 35. 9. 51 Michael Jirsa04:35:10 Muži do 39 let video
48. 36. 13. 15 Daniel Krochot04:38:13 Muži do 49 let Plzeňvideo
49. 37. 3. 14 Václav Häusler04:42:19 Muži do 69 let Příbramvideo
50. 38. 14. 10 Ota Kéhar04:44:38 Muži do 49 let Rozběháme Plzeňvideo
51. 13. 9. 38 Michala Králíčková04:44:38 Ženy do 44 let Novoveský Tatra clubvideo
52. 14. 3. 63 Kristýna Švagrová04:47:32 Ženy do 34 let Ouběnicevideo
53. 39. 15. 48 Josef Hala04:58:04 Muži do 49 let Žižkovvideo
54. 40. 16. 46 Jan Kejšar04:59:55 Muži do 49 let Jihočeský klub maratoncůvideo
55. 41. 17. 33 Tomáš Pelikán05:08:58 Muži do 49 let Rozběháme Prahuvideo
56. 42. 18. 60 Tomáš Jirásek05:10:45 Muži do 49 let Tatami Kuftovivideo
57. 43. 4. 81 Petr Kyselý05:24:29 Muži do 69 let TJ Zduchovicevideo
58. DNF 44. 13. 41 Mulugeta Serbessa01:51:58 Muži do 59 let ORT+TRA+RHB Týnvideo

Výsledky textově

Maraton okolo Orlíku - 17.03.2024
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKlubCílKamenná 11.kmKostelec 34.km
Maraton okolo Orlíku
1.40Švarc Petr1966TriKlub Příbram3:00:5950:352:23:17
2.32Malý Jiří19773:07:1051:382:27:15
3.1Fiala Stanislav1980Satus Fit Igy Team3:08:3152:422:29:23
4.23Skřivánek Sebastián1992Opavský sportovní klub3:18:1858:472:38:04
5.5Pilský Tomáš1980VEKRA team3:21:5157:162:39:09
6.6Průša Vít1988Vyběhej se Příbram3:27:1657:132:43:46
7.34Vaněk David1974Bezděkov nad Metují3:30:5557:102:46:14
8.21Ritschl Erik1977HS Brdy3:33:071:01:322:50:36
9.7Hrabak Kamil19733:34:5459:052:47:38
10.47Šilhan Jiří1976Bike Team Nejdek3:36:021:01:162:52:08
11.62Černá Lucie1993AZ Tým Světlá nad Sázavou3:39:421:01:162:55:07
12.4Hejdová Katarína1977Opavský sportovní klub3:40:331:00:132:55:03
13.49Fröhr Jan1970Milevsko3:42:201:02:512:56:37
14.103Pelc Václav1967OB Strakonice3:44:451:04:222:57:49
15.59Skalková Natálie1988Příbram3:45:261:02:472:56:41
16.44Krůdl Jirka1978Bike Team Nejdek3:45:391:03:122:59:33
17.27Sýkorová Alena1980Nýřany3:46:251:02:092:57:54
18.101Pazourek Jan1973Dycky Blaník3:46:531:02:043:04:02
19.16Pejša Jan1975Smí být prázdné3:50:231:02:493:01:07
20.61Adamec Michal1987Praha3:54:021:02:192:57:56
21.20Meisl Jan1974Jihočeský klub maratonců3:55:011:01:183:04:15
22.11Jepsen Henrik Berg1986@madrunnerdk3:56:281:04:253:03:41
23.36Zadražil Michal1979Hořovice3:56:561:04:363:07:17
24.24Staněk Libor1976Český běžecký klub3:57:5321:122:55:08
25.17Lisý Pavel1994Králův dvůr3:59:191:04:063:07:34
26.9Horelicová Lucie1989Běžím pro centrum Bazalka3:59:261:02:283:04:49
27.55Sedláček Miroslav1999OPSRUN4:02:001:03:453:09:34
28.83Beránek Josef1958Maraton Klub Kladno4:04:121:07:053:11:17
29.64Švaříčková Gabriela1974Č. B.4:04:191:06:153:12:33
30.56Roudnická Veronika1986AC Rumburk4:07:091:02:573:07:04
31.26Strnadová Lucie1984Vzdušné síly4:09:301:09:083:18:55
32.87KUCKO Miroslav1958Liberec4:11:071:08:463:18:56
33.18Káčerová Michaela1983Bratislava4:12:381:09:143:19:37
34.65Peška Tomáš1974Vrchlabí4:13:161:00:163:04:12
35.39Bernášek Antonín1979Nej profi team4:17:271:02:533:18:02
36.19Maršík Jindřich1974Ostrov4:19:441:06:543:25:22
37.2Gombár Martin1982Novoveský Tatra club4:20:221:12:063:26:53
38.8Káčer Martin1982Bratislava4:22:121:09:293:19:37
39.35Číp Roman19704:22:581:13:393:31:13
40.88Nejedlý Petr1974Králův Dvůr4:25:121:09:573:26:33
41.13Kacetl Vojtěch1989Status Fit Igy Team4:26:5258:123:35:54
42.58Borkovcová Martina19934:27:591:09:273:27:34
43.30Šturmová Jana1981VELOSPORT DOMAŽLICE4:32:361:14:473:34:16
44.37Fifik Robert1973Spk Český Těšín4:33:001:10:553:34:11
45.25Berrouche Lenka1980USK PROVOD4:33:001:10:543:34:11
46.29Šleze Michal1990RSáci Příbram4:34:271:11:053:36:55
47.51Jirsa Michael19934:35:101:08:593:36:05
48.15Krochot Daniel1977Plzeň4:38:131:02:103:39:07
49.14Häusler Václav1963Příbram4:42:191:14:133:40:24
50.10Kéhar Ota1977Rozběháme Plzeň4:44:381:15:153:43:18
51.38Králíčková Michala1981Novoveský Tatra club4:44:381:14:453:45:00
52.63Švagrová Kristýna2000Ouběnice4:47:321:11:323:39:06
53.48Hala Josef1982Žižkov4:58:041:15:363:46:21
54.46Kejšar Jan1978Jihočeský klub maratonců4:59:551:16:323:56:50
55.33Pelikán Tomáš1980Rozběháme Prahu5:08:581:15:064:04:04
56.60Jirásek Tomáš1977Tatami Kuftovi5:10:451:20:294:07:32
57.81Kyselý Petr1964TJ Zduchovice5:24:291:22:304:18:12
DNF52Kroužilová Daniela1970
DNF41Serbessa Mulugeta1971ORT+TRA+RHB Týn1:51:5851:10
DNS22Sedláčková Marie1998Praha
Maraton start 9:00
1.12Forejt Miroslav1976AK Černolice4:01:351:08:28
2.57Boukalová Naďa1988Příbram4:32:051:14:533:35:28
3.53Pecka Luboš1987Rsáci Příbram4:32:051:09:183:33:41
4.143Zelenková Alice1963Kladno4:48:081:17:293:45:05
5.43Zelenka Vladimír1960Kladno4:48:081:17:293:45:04
6.28Šebesta Michal1983Sabzo4:53:281:23:253:57:51
7.3Hrdličková Romana1975Rozběháme Hořovicko4:55:471:20:434:02:02
8.31Tikovský Karel1966Praha5:09:061:28:484:07:53
9.54Kaiserová Jiřina1976MP Hořovice5:10:481:20:434:02:07
10.85Doubek Zdeněk1956Doubek Team Liberec6:10:501:32:464:45:22
11.89Vostrý Miroslav1977MK Kladno6:37:501:40:035:11:24
12.84Doubková Darina1957Doubek Team Liberec7:17:402:02:225:38:40
Maraton start 8:00
1.82Koller Pavel1970Bezdědice7:05:465:36:16
Maraton start 8:33
1.86Kubičková Eliška Anna1966SC Marathon Plzeň6:37:291:26:455:42:25
Počet závodníků: 74
Datum a čas tisku: 17.03.2024 22:23:28

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové - mezičasy, M/Ž - mezičasy
Fotky od Petra Butzkeho