Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh partyzánskou stezkou

13.1.2024 10:15

Pořadatel: SK Slavoj Osek
Místo: Osek u Hořovic
Podmínky: Zataženo, -2 stupně celsia, suchá a zmrzlá trasa
Web závodu: https://brdskypohar.cz
176 závodníků,

První a poslední 2km po asfaltu, jinak kros.

Výsledky v pdf: celkové, kategorie, muži/ženy



Výsledky


Běh na 9 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
1. 1. 1. 150 Roman Bonk00:33:13 Muži do 39 let Vojna Rangersvideo
2. 2. 2. 1 Jan Šneberger00:33:32 Muži do 39 let AC Falcon Rokycanyvideo
3. 3. 3. 167 Jiří Kesl00:33:46 Muži do 39 let USK Akademikvideo
4. 4. 4. 172 Milan Hochmut00:34:41 Muži do 39 let Gril Míšovvideo
5. 5. 5. 82 David Špindler00:34:45 Muži do 39 let AC Domažlicevideo
6. 6. 6. 80 Josef Šimsa00:34:47 Muži do 39 let AC Falcon Rokycanyvideo
7. 7. 7. 155 Eliáš Kosák00:34:54 Muži do 39 let Sk Pragavideo
8. 8. 1. 141 Daniel Kupidlovský00:35:04 Muži do 49 let Stodůlkyvideo
9. 9. 8. 2 Lukáš Pazdera00:35:49 Muži do 39 let Here To Win Teamvideo
10. 10. 9. 131 Ctibor Sysel00:36:16 Muži do 39 let Spartak Praha 4video
11. 11. 10. 75 Matouš Skripnik00:36:25 Muži do 39 let Fenrivideo
12. 12. 2. 26 Michal Dražan00:36:27 Muži do 49 let Žárovka Vranovicevideo
13. 13. 11. 5 Lukáš Pergler00:36:27 Muži do 39 let Komárovvideo
14. 14. 12. 166 Jiří Keckstein00:36:32 Muži do 39 let SK Tlusticevideo
15. 15. 1. 3 Jiří Rosol00:36:33 Muži do 59 let Loko Berounvideo
16. 16. 13. 110 Martin Černý00:36:37 Muži do 39 let AC Trial Plzeňvideo
17. 17. 14. 164 Matyáš Urban00:37:31 Muži do 39 let ASK Dipolivideo
18. 18. 15. 154 Ondřej Franěk00:37:50 Muži do 39 let Praha 6video
19. 19. 16. 74 Nikola Skripnik00:38:03 Muži do 39 let Fenrivideo
20. 20. 17. 158 Tomáš Krupička00:38:25 Muži do 39 let video
21. 21. 3. 4 Jan Pejša00:38:34 Muži do 49 let smí být prázdnévideo
22. 22. 18. 135 Ondřej Šimerka00:38:36 Muži do 39 let SK Pragavideo
23. 23. 19. 39 Jan Charvát00:38:41 Muži do 39 let TJ Zaječovvideo
24. 24. 4. 58 Vlastimil Nový00:38:49 Muži do 49 let video
25. 25. 2. 56 Jiří Neuman00:39:14 Muži do 59 let Kamenný Přívozvideo
26. 26. 5. 6 Richard Barcal00:39:21 Muži do 49 let dos amigosvideo
27. 27. 20. 16 Jan Bouda00:39:34 Muži do 39 let Prd z Brdvideo
28. 28. 6. 22 Martin Cindr00:39:35 Muži do 49 let ROHOZEC AMIX TEAMvideo
29. 29. 21. 178 David Řepík00:39:46 Muži do 39 let Osekvideo
30. 30. 22. 45 Ondřej Krejčíř00:39:54 Muži do 39 let SK Doubravan Újezdvideo
31. 31. 7. 119 Aleš Barášek00:39:59 Muži do 49 let video
32. 32. 3. 107 Jan Cihlář00:40:06 Muži do 59 let Lokomotiva Beroun z.s.video
33. 33. 8. 17 Karel Brambora00:40:14 Muži do 49 let Rozběháme Berounvideo
34. 34. 9. 97 Michal Zadražil00:40:18 Muži do 49 let Hořovicevideo
35. 35. 1. 68 Jiří Procházka00:40:30 Muži do 69 let RMT/Plzeňvideo
36. 36. 10. 35 Ondřej Hromádka00:40:37 Muži do 49 let D5video
37. 37. 11. 73 Ondřej Skripnik00:40:50 Muži do 49 let Fenrivideo
38. 38. 12. 101 Lukáš Rozmajzl00:40:53 Muži do 49 let SK Chosikivideo
39. 39. 23. 118 Jakub Turčiačík00:40:54 Muži do 39 let video
40. 40. 2. 94 Jiří Vrabec00:41:03 Muži do 69 let Fírové Plzeňvideo
41. 41. 24. 13 Filip Bečvář00:41:14 Muži do 39 let Biatlon Berounvideo
42. 42. 13. 53 Michal Mařík00:41:24 Muži do 49 let Prahavideo
43. 43. 14. 145 Zdeněk Kvaš00:41:27 Muži do 49 let Atletclub Nýřanyvideo
44. 44. 4. 34 Dušan Hrdlička00:41:30 Muži do 59 let Praskolesyvideo
45. 45. 15. 55 Petr Nademlejnský00:41:48 Muži do 49 let Zdicevideo
46. 46. 25. 175 Viktor Fajta00:41:50 Muži do 39 let D5video
47. 1. 1. 83 Barbora Šturmová00:41:54 Ženy do 44 let Forrest Gump teamvideo
48. 2. 1. 57 Natálie Nováková00:42:11 Ženy do 34 let ASK Dipolivideo
49. 47. 26. 23 Miroslav Cipro00:42:18 Muži do 39 let Zdice-Hroudavideo
50. 48. 27. 51 Pavel Lisý00:42:22 Muži do 39 let Králův Dvůrvideo
51. 49. 16. 7 Petr Bartoš00:42:49 Muži do 49 let Slavia VŠ Plzeňvideo
52. 50. 5. 69 Pavel Rataj00:42:55 Muži do 59 let Rokycanyvideo
53. 51. 6. 165 Alexandr Pavlišen00:42:57 Muži do 59 let Drtič Bezděkovvideo
54. 52. 7. 147 Harald Scheu00:43:00 Muži do 59 let Prahavideo
55. 53. 28. 133 Stanislav Švaček00:43:09 Muži do 39 let Rozběháme Berounvideo
56. 54. 3. 146 František Šika00:43:10 Muži do 69 let AC Trial Plzenvideo
57. 55. 4. 28 Jan Flaks00:43:18 Muži do 69 let Sdružení vytrvalců Stříbrovideo
58. 56. 29. 64 Václav Plešmíd00:43:33 Muži do 39 let Komárovvideo
59. 57. 5. 89 Jiří Turek00:43:42 Muži do 69 let Chaloupkyvideo
60. 58. 17. 162 Petr Skalička00:43:52 Muži do 49 let Lhota u Příbraměvideo
61. 59. 8. 109 Honza Hora00:43:58 Muži do 59 let Aktuář Hořovicevideo
62. 60. 18. 177 Zdeněk Fejfar00:44:01 Muži do 49 let Osekvideo
63. 61. 30. 63 Jan Pjaták00:44:08 Muži do 39 let video
64. 62. 9. 48 Jan Kutnohorský00:44:15 Muži do 59 let Bojovvideo
65. 63. 6. 157 Jiří Vlasák00:44:18 Muži do 69 let video
66. 64. 19. 15 Karel Bělohlávek00:44:22 Muži do 49 let Sparta Podluhyvideo
67. 65. 10. 54 Štěpán Matula00:44:25 Muži do 59 let SK Třebichovicevideo
68. 3. 2. 65 Petra Polášková00:44:41 Ženy do 34 let Stříbrovideo
69. 4. 2. 29 Andrea Frantová00:44:42 Ženy do 44 let CLU Berounvideo
70. 66. 31. 27 Michal Flachs00:44:57 Muži do 39 let Zličínvideo
71. 67. 20. 111 Ondřej Teplý00:45:20 Muži do 49 let Café racersvideo
72. 68. 32. 126 Roman Šebek00:45:24 Muži do 39 let Újezdvideo
73. 69. 11. 93 Tomáš Vokůrka00:45:33 Muži do 59 let Doubravan 2009video
74. 70. 33. 125 Pavel Sládek00:45:35 Muži do 39 let Peklo Tým Drozdovvideo
75. 71. 34. 123 Jaroslav Šmíd00:45:39 Muži do 39 let Peklo Tým Drozdovvideo
76. 72. 7. 44 Jan Kozák00:45:44 Muži do 69 let Funny Avocadovideo
77. 73. 35. 106 Jiří Hečka00:45:46 Muži do 39 let Sedlicevideo
78. 74. 21. 87 Ion Turcanu00:45:47 Muži do 49 let RAC Cerhovicevideo
79. 75. 22. 38 Josef Hršel00:45:49 Muži do 49 let SK Mníšecký Expresvideo
80. 5. 1. 52 Zlata Lukášková00:45:49 Ženy do 64 let SV Stříbrovideo
81. 6. 1. 127 Zdeňka Koňaříková00:45:57 Ženy do 54 let Osek Vystrkovvideo
82. 76. 36. 122 Lukáš Cibulka00:46:02 Muži do 39 let Peklo Tým Drozdovvideo
83. 7. 3. 30 Eva Hacaperková00:46:02 Ženy do 44 let Příbramvideo
84. 77. 12. 159 Roman Kohout00:46:08 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůrvideo
85. 78. 37. 174 Aleš Drechsler00:46:25 Muži do 39 let Revize Rožmitálvideo
86. 8. 4. 153 Andrea Fraňková00:46:26 Ženy do 44 let Praha 6video
87. 9. 2. 86 Alice Treglerová00:46:26 Ženy do 54 let Funny Avocadovideo
88. 10. 3. 132 Katarína Třísková00:46:31 Ženy do 54 let Prahavideo
89. 79. 23. 61 Roman Pichlík00:46:56 Muži do 49 let RAC CERHOVICEvideo
90. 11. 2. 77 Svatava Řechková00:47:12 Ženy do 64 let Oxygen Příbramvideo
91. 12. 3. 121 Kristýna Švagrová00:47:16 Ženy do 34 let Ouběnicevideo
92. 80. 38. 134 Jan Vobr00:47:33 Muži do 39 let Drásovvideo
93. 81. 24. 120 Daniel Kořínek00:47:34 Muži do 49 let Osekvideo
94. 82. 39. 41 Marek Kadeřábek00:47:36 Muži do 39 let Osekvideo
95. 83. 40. 37 Štěpán Hronza00:47:50 Muži do 39 let video
96. 84. 25. 36 Jan Hronza00:47:51 Muži do 49 let video
97. 85. 1. 90 Antonín Ungr00:47:53 Muži do 79 let Kozojedyvideo
98. 86. 41. 84 Jakub Šumera00:47:56 Muži do 39 let FK Komárovvideo
99. 87. 42. 62 Jan Pinkava00:47:59 Muži do 39 let video
100. 88. 13. 60 Luboš Pech00:48:01 Muži do 59 let Bohutínvideo
101. 89. 26. 152 Hynek Plavec00:48:13 Muži do 49 let D. Dušníkyvideo
102. 90. 43. 18 Aleš Bubla00:48:20 Muži do 39 let Cheznovicevideo
103. 91. 44. 176 Jan Obleser00:48:22 Muži do 39 let video
104. 92. 27. 31 Lukáš Hach00:48:26 Muži do 49 let Štefko Running Teamvideo
105. 93. 28. 102 Petr Hron00:48:26 Muži do 49 let Ask Dipolivideo
106. 94. 14. 183 Tomáš Kros00:48:31 Muži do 59 let RH Mrtníkvideo
107. 95. 15. 33 Stanislav Hnízdil00:48:37 Muži do 59 let CK Záluží-tým Mirka Zbuzkavideo
108. 96. 29. 173 Václav Lubvík00:48:47 Muži do 49 let Zbirohvideo
109. 97. 16. 12 Jan Bečvář00:49:02 Muži do 59 let Biatlon Berounvideo
110. 98. 17. 182 Jaroslav Krotílek00:49:19 Muži do 59 let Příbramvideo
111. 99. 30. 40 Jiří Charvát00:49:25 Muži do 49 let Kvaňvideo
112. 13. 3. 114 Jana Růžičková00:49:27 Ženy do 64 let U Šmídů teamvideo
113. 100. 31. 10 Martin Batulka00:49:42 Muži do 49 let PunkTrailvideo
114. 101. 18. 91 Tomáš Uxa00:49:44 Muži do 59 let Triatlon Beroun - URTvideo
115. 102. 32. 72 Martin Schus00:50:00 Muži do 49 let Řevnicevideo
116. 103. 19. 136 Milan Antonín Čečil00:50:06 Muži do 59 let Plzeňští běžcivideo
117. 14. 5. 128 Lenka Prouzová00:50:28 Ženy do 44 let Stašovvideo
118. 104. 33. 108 Miloš Turek00:50:38 Muži do 49 let Lhota pod Radčemvideo
119. 15. 4. 129 Jiřina Kaiserová00:51:00 Ženy do 54 let MP Hořovicevideo
120. 16. 6. 71 Jana Samešová00:51:05 Ženy do 44 let video
121. 17. 4. 88 Jana Turečková00:51:12 Ženy do 64 let Tenisový klub Bohutínvideo
122. 105. 45. 67 Jiří Pospíchal00:51:20 Muži do 39 let video
123. 18. 4. 92 Anetka Uxová00:51:30 Ženy do 34 let Triatlon Beroun - URTvideo
124. 106. 34. 103 Hynek Bednář00:51:35 Muži do 49 let Prahavideo
125. 107. 46. 50 Antonín Kyncl00:51:38 Muži do 39 let SK Doubravan Újezdvideo
126. 108. 8. 19 Petr Butzke00:51:50 Muži do 69 let Tréninková skupina Březnicevideo
127. 19. 5. 47 Míša (Ludmila) Kubíková00:51:53 Ženy do 64 let TJ Sokol Město Touškovvideo
128. 109. 47. 66 Jakub Popelka00:51:55 Muži do 39 let Lokal Sportvideo
129. 110. 48. 113 Antonín Ouřada00:52:02 Muži do 39 let Peklo Tým Drozdovvideo
130. 20. 5. 140 Romana Hrdličková00:52:07 Ženy do 54 let Praskolesyvideo
131. 111. 35. 184 Tomáš Slavatr00:52:13 Muži do 49 let Krušnonanvideo
132. 112. 36. 105 Michal Svoboda00:52:19 Muži do 49 let Berounvideo
133. 113. 37. 49 Radek Kyncl00:52:23 Muži do 49 let SK Doubravan Újezdvideo
134. 21. 7. 9 Lenka Bartošová00:52:30 Ženy do 44 let UWGvideo
135. 22. 6. 59 Miroslava Palková00:52:33 Ženy do 54 let Doubravan Újezdvideo
136. 23. 8. 11 Ivana Batulková00:52:35 Ženy do 44 let ASK Dipolivideo
137. 24. 7. 14 Lenka Bečvářová00:52:53 Ženy do 54 let Biatlon Berounvideo
138. 114. 9. 99 Petr Zapletal00:52:56 Muži do 69 let Zlaté Horyvideo
139. 25. 8. 156 Olga Matejková00:52:58 Ženy do 54 let Osekvideo
140. 115. 2. 95 Petr Werner00:53:06 Muži do 79 let Liga 100 Prahavideo
141. 116. 20. 149 Vladimír Chvátal00:53:15 Muži do 59 let Úvalyvideo
142. 117. 38. 169 Martin Bauer00:54:01 Muži do 49 let Chlumvideo
143. 26. 9. 130 Šárka Flachsová00:54:26 Ženy do 44 let Příbramvideo
144. 27. 9. 112 Denisa Žížalova00:54:28 Ženy do 54 let U Šmídů teamvideo
145. 118. 21. 161 Pavel Procházka00:54:31 Muži do 59 let Újezdvideo
146. 119. 22. 42 Milan Kára00:55:14 Muži do 59 let RAC CERHOVICEvideo
147. 120. 1. 78 Jan Svoboda00:55:43 Muži nad 80 let KD Příbramvideo
148. 28. 5. 104 Jana Popelková00:56:15 Ženy do 34 let Prahavideo
149. 29. 10. 32 Lenka Hasmanová00:56:21 Ženy do 44 let video
150. 30. 10. 43 Iveta Karova00:56:21 Ženy do 54 let RAC Cerhovicevideo
151. 121. 23. 124 Milan Tuháček00:56:53 Muži do 59 let SK Prdlavkyvideo
152. 122. 10. 100 Vašek Svítil00:57:11 Muži do 69 let SKP Olymp Prahavideo
153. 123. 24. 160 Jozef Pazdera00:57:50 Muži do 59 let Újezdvideo
154. 31. 6. 85 Klárka Těšínská00:58:08 Ženy do 34 let Tenisový Klub Škoda Plzeňvideo
155. 124. 11. 180 Petr Komolý00:58:37 Muži do 69 let Canadavideo
156. 125. 12. 21 Jaroslav Čechura00:58:48 Muži do 69 let Hořovicevideo
157. 32. 11. 24 Dana Dlouhá01:00:21 Ženy do 54 let RAC Cerhovicevideo
158. 33. 1. 79 Dana Svobodová01:01:13 Ženy nad 65 let KD Příbramvideo
159. 126. 39. 163 Petr Švarc01:02:35 Muži do 49 let Slavoj Osekvideo
160. 34. 12. 81 Radka Špetová01:02:40 Ženy do 54 let Plzeňvideo
161. 35. 13. 98 Andrea Záhorová01:02:40 Ženy do 54 let Plzeňvideo
162. 127. 13. 96 Otakar Wiener01:05:18 Muži do 69 let Důchodce z Lužinvideo
163. 36. 6. 46 Eliška Anna Kubičková01:05:32 Ženy do 64 let Hořovicevideo
164. 128. 3. 148 Josef Průša01:07:01 Muži do 79 let Slavoj Obecnicevideo
165. 129. 4. 151 Václav Šůcha01:07:10 Muži do 79 let Sv Stříbrovideo
166. 130. 25. 116 Josef Leitner01:07:24 Muži do 59 let TJ Stupně Poraženýchvideo
167. 131. 5. 76 Stanislav Starý01:07:42 Muži do 79 let Roubíčkova Lhotavideo
168. 37. 2. 8 Milada Bartošová01:07:46 Ženy nad 65 let Příbramvideo
169. 132. 40. 168 Petr Klekwer01:07:55 Muži do 49 let Slavoj Osekvideo
170. 133. 14. 179 Petr Süs01:10:18 Muži do 69 let Canadavideo
171. 134. 15. 181 Dušan Kuboučiak01:13:12 Muži do 69 let Osekvideo

Výsledky textově

Běh partyzánskou stezkou - 13.01.2024
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubČas
Běh na 9 km
Ženy do 34 let
1.57Nováková Natálie1997žASK Dipoli42:11
2.65Polášková Petra1993žStříbro44:41
3.121Švagrová Kristýna2000žOuběnice47:16
4.92Uxová Anetka2000žTriatlon Beroun - URT51:30
5.104Popelková Jana1991žPraha56:15
6.85Těšínská Klárka2008žTenisový Klub Škoda Plzeň58:08
Ženy do 44 let
1.83Šturmová Barbora1985žForrest Gump team41:54
2.29Frantová Andrea1985žCLU Beroun44:42
3.30Hacaperková Eva1986žPříbram46:02
4.153Fraňková Andrea1989žPraha 646:26
5.128Prouzová Lenka1981žStašov50:28
6.71Samešová Jana1984ž51:05
7.9Bartošová Lenka1982žUWG52:30
8.11Batulková Ivana1983žASK Dipoli52:35
9.130Flachsová Šárka1980žPříbram54:26
10.32Hasmanová Lenka1981ž56:21
Ženy do 54 let
1.127Koňaříková Zdeňka1976žOsek Vystrkov45:57
2.86Treglerová Alice1971žFunny Avocado46:26
3.132Třísková Katarína1971žPraha46:31
4.129Kaiserová Jiřina1976žMP Hořovice51:00
5.140Hrdličková Romana1975žPraskolesy52:07
6.59Palková Miroslava1978žDoubravan Újezd52:33
7.14Bečvářová Lenka1973žBiatlon Beroun52:53
8.156Matejková Olga1979žOsek52:58
9.112Žížalova Denisa1979žU Šmídů team54:28
10.43Karova Iveta1977žRAC Cerhovice56:21
11.24Dlouhá Dana1976žRAC Cerhovice1:00:21
12.81Špetová Radka1974žPlzeň1:02:40
13.98Záhorová Andrea1974žPlzeň1:02:40
Ženy do 64 let
1.52Lukášková Zlata1968žSV Stříbro45:49
2.77Řechková Svatava1967žOxygen Příbram47:12
3.114Růžičková Jana1969žU Šmídů team49:27
4.88Turečková Jana1968žTenisový klub Bohutín51:12
5.47Kubíková Míša (Ludmila)1968žTJ Sokol Město Touškov51:53
6.46Kubičková Eliška Anna1966žHořovice1:05:32
Ženy nad 65 let
1.79Svobodová Dana1952žKD Příbram1:01:13
2.8Bartošová Milada1953žPříbram1:07:46
Muži do 39 let
1.150Bonk Roman1993mVojna Rangers33:13
2.1Šneberger Jan1985mAC Falcon Rokycany33:32
3.167Kesl Jiří1995mUSK Akademik33:46
4.172Hochmut Milan1987mGril Míšov34:41
5.82Špindler David1994mAC Domažlice34:45
6.80Šimsa Josef1996mAC Falcon Rokycany34:47
7.155Kosák Eliáš2004mSk Praga34:54
8.2Pazdera Lukáš1986mHere To Win Team35:49
9.131Sysel Ctibor1987mSpartak Praha 436:16
10.75Skripnik Matouš2004mFenri36:25
11.5Pergler Lukáš1992mKomárov36:27
12.166Keckstein Jiří1989mSK Tlustice36:32
13.110Černý Martin1991mAC Trial Plzeň36:37
14.164Urban Matyáš2005mASK Dipoli37:31
15.154Franěk Ondřej1990mPraha 637:50
16.74Skripnik Nikola2004mFenri38:03
17.158Krupička Tomáš1987m38:25
18.135Šimerka Ondřej2004mSK Praga38:36
19.39Charvát Jan1998mTJ Zaječov38:41
20.16Bouda Jan1988mPrd z Brd39:34
21.178Řepík David2007mOsek39:46
22.45Krejčíř Ondřej1989mSK Doubravan Újezd39:54
23.118Turčiačík Jakub1985m40:54
24.13Bečvář Filip2006mBiatlon Beroun41:14
25.175Fajta Viktor1986mD541:50
26.23Cipro Miroslav1986mZdice-Hrouda42:18
27.51Lisý Pavel1994mKrálův Dvůr42:22
28.133Švaček Stanislav1993mRozběháme Beroun43:09
29.64Plešmíd Václav1994mKomárov43:33
30.63Pjaták Jan1988m44:08
31.27Flachs Michal1987mZličín44:57
32.126Šebek Roman1992mÚjezd45:24
33.125Sládek Pavel1985mPeklo Tým Drozdov45:35
34.123Šmíd Jaroslav1985mPeklo Tým Drozdov45:39
35.106Hečka Jiří1991mSedlice45:46
36.122Cibulka Lukáš1993mPeklo Tým Drozdov46:02
37.174Drechsler Aleš1987mRevize Rožmitál46:25
38.134Vobr Jan1996mDrásov47:33
39.41Kadeřábek Marek1992mOsek47:36
40.37Hronza Štěpán2005m47:50
41.84Šumera Jakub2005mFK Komárov47:56
42.62Pinkava Jan1991m47:59
43.18Bubla Aleš1987mCheznovice48:20
44.176Obleser Jan1986m48:22
45.67Pospíchal Jiří1994m51:20
46.50Kyncl Antonín2007mSK Doubravan Újezd51:38
47.66Popelka Jakub1986mLokal Sport51:55
48.113Ouřada Antonín2008mPeklo Tým Drozdov52:02
Muži do 49 let
1.141Kupidlovský Daniel1976mStodůlky35:04
2.26Dražan Michal1981mŽárovka Vranovice36:27
3.4Pejša Jan1975msmí být prázdné38:34
4.58Nový Vlastimil1982m38:49
5.6Barcal Richard1981mdos amigos39:21
6.22Cindr Martin1983mROHOZEC AMIX TEAM39:35
7.119Barášek Aleš1975m39:59
8.17Brambora Karel1977mRozběháme Beroun40:14
9.97Zadražil Michal1979mHořovice40:18
10.35Hromádka Ondřej1980mD540:37
11.73Skripnik Ondřej1975mFenri40:50
12.101Rozmajzl Lukáš1984mSK Chosiki40:53
13.53Mařík Michal1975mPraha41:24
14.145Kvaš Zdeněk1980mAtletclub Nýřany41:27
15.55Nademlejnský Petr1978mZdice41:48
16.7Bartoš Petr1978mSlavia VŠ Plzeň42:49
17.162Skalička Petr1978mLhota u Příbramě43:52
18.177Fejfar Zdeněk1979mOsek44:01
19.15Bělohlávek Karel1981mSparta Podluhy44:22
20.111Teplý Ondřej1978mCafé racers45:20
21.87Turcanu Ion1980mRAC Cerhovice45:47
22.38Hršel Josef1976mSK Mníšecký Expres45:49
23.61Pichlík Roman1977mRAC CERHOVICE46:56
24.120Kořínek Daniel1981mOsek47:34
25.36Hronza Jan1978m47:51
26.152Plavec Hynek1978mD. Dušníky48:13
27.31Hach Lukáš1984mŠtefko Running Team48:26
28.102Hron Petr1975mAsk Dipoli48:26
29.173Lubvík Václav1982mZbiroh48:47
30.40Charvát Jiří1978mKvaň49:25
31.10Batulka Martin1975mPunkTrail49:42
32.72Schus Martin1976mŘevnice50:00
33.108Turek Miloš1978mLhota pod Radčem50:38
34.103Bednář Hynek1981mPraha51:35
35.184Slavatr Tomáš1980mKrušnonan52:13
36.105Svoboda Michal1979mBeroun52:19
37.49Kyncl Radek1976mSK Doubravan Újezd52:23
38.169Bauer Martin1977mChlum54:01
39.163Švarc Petr1976mSlavoj Osek1:02:35
40.168Klekwer Petr1981mSlavoj Osek1:07:55
Muži do 59 let
1.3Rosol Jiří1974mLoko Beroun36:33
2.56Neuman Jiří1974mKamenný Přívoz39:14
3.107Cihlář Jan1970mLokomotiva Beroun z.s.40:06
4.34Hrdlička Dušan1973mPraskolesy41:30
5.69Rataj Pavel1969mRokycany42:55
6.165Pavlišen Alexandr1969mDrtič Bezděkov42:57
7.147Scheu Harald1969mPraha43:00
8.109Hora Honza1971mAktuář Hořovice43:58
9.48Kutnohorský Jan1974mBojov44:15
10.54Matula Štěpán1970mSK Třebichovice44:25
11.93Vokůrka Tomáš1974mDoubravan 200945:33
12.159Kohout Roman1969mTJ Sokol Králův dvůr46:08
13.60Pech Luboš1974mBohutín48:01
14.183Kros Tomáš1968mRH Mrtník48:31
15.33Hnízdil Stanislav1973mCK Záluží-tým Mirka Zbuzka48:37
16.12Bečvář Jan1972mBiatlon Beroun49:02
17.182Krotílek Jaroslav1970mPříbram49:19
18.91Uxa Tomáš1965mTriatlon Beroun - URT49:44
19.136Čečil Milan Antonín1965mPlzeňští běžci50:06
20.149Chvátal Vladimír1967mÚvaly53:15
21.161Procházka Pavel1968mÚjezd54:31
22.42Kára Milan1972mRAC CERHOVICE55:14
23.124Tuháček Milan1965mSK Prdlavky56:53
24.160Pazdera Jozef1972mÚjezd57:50
25.116Leitner Josef1969mTJ Stupně Poražených1:07:24
Muži do 69 let
1.68Procházka Jiří1962mRMT/Plzeň40:30
2.94Vrabec Jiří1961mFírové Plzeň41:03
3.146Šika František1959mAC Trial Plzen43:10
4.28Flaks Jan1962mSdružení vytrvalců Stříbro43:18
5.89Turek Jiří1962mChaloupky43:42
6.157Vlasák Jiří1964m44:18
7.44Kozák Jan1962mFunny Avocado45:44
8.19Butzke Petr1959mTréninková skupina Březnice51:50
9.99Zapletal Petr1963mZlaté Hory52:56
10.100Svítil Vašek1959mSKP Olymp Praha57:11
11.180Komolý Petr1964mCanada58:37
12.21Čechura Jaroslav1955mHořovice58:48
13.96Wiener Otakar1956mDůchodce z Lužin1:05:18
14.179Süs Petr1963mCanada1:10:18
15.181Kuboučiak Dušan1964mOsek1:13:12
Muži do 79 let
1.90Ungr Antonín1952mKozojedy47:53
2.95Werner Petr1951mLiga 100 Praha53:06
3.148Průša Josef1952mSlavoj Obecnice1:07:01
4.151Šůcha Václav1946mSv Stříbro1:07:10
5.76Starý Stanislav1953mRoubíčkova Lhota1:07:42
Muži nad 80 let
1.78Svoboda Jan1943mKD Příbram55:43
Dorostenci
Muži do 39 let
1.170Kundrát David2007m10:14
2.171Bartoš Dominik2008mSK Petřín Plzeň13:42
Počet závodníků: 173
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

celkové, kategorie, muži/ženy