Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zimní běh krajem J.J.Ryby

9.3.2024 11:30

Pořadatel: Saša Pavlišen s rodinou a Petr Butzke s rodinou a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem
Podmínky: slunečno, místy bahno, mírný vítr, 10 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.brdskypohar.cz
83 závodníků,

Výsledky v pdf: celkové, kategorie, muži/ženy



Výsledky


Kros 9 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
1. 1. 1. 3 Michal Burian00:31:14 Muži do 39 let SK Sporting Příbramvideo
2. 2. 2. 2 Zdeněk Zeman00:32:22 Muži do 39 let Blatnávideo
3. 3. 3. 89 Milan Hochmut00:32:43 Muži do 39 let Grill Míšovvideo
4. 4. 4. 1 Roman Bonk00:34:07 Muži do 39 let Brdský odrostvideo
5. 5. 5. 4 Lukáš Pazdera00:34:33 Muži do 39 let Here To Win Teamvideo
6. 6. 6. 5 Petr Dvořák00:35:01 Muži do 39 let Vila Rusalkavideo
7. 7. 1. 86 Petr Švarc00:36:35 Muži do 59 let TriKlub Příbramvideo
8. 8. 1. 80 Jan Pejša00:36:47 Muži do 49 let Z Krkonošvideo
9. 9. 7. 90 Ondřej Franěk00:37:13 Muži do 39 let Praha 6video
10. 10. 8. 73 Jakub Horák00:37:32 Muži do 39 let Rozběháme Plzeňvideo
11. 11. 2. 82 Václav Beran00:37:43 Muži do 49 let Nesvačilyvideo
12. 12. 3. 40 Adam Pražák00:37:48 Muži do 49 let Praha 3video
13. 13. 9. 47 Jan Stibor00:38:13 Muži do 39 let video
14. 14. 10. 71 Jan Charvát00:38:41 Muži do 39 let Doubravan 2009video
15. 15. 2. 35 Jiří Neuman00:38:56 Muži do 59 let Kamenný Přívozvideo
16. 16. 11. 45 Philip Ryšavý00:39:22 Muži do 39 let Mariánské Lázněvideo
17. 17. 4. 81 Marian Valek00:39:33 Muži do 49 let Jince - Kerteam elite Avideo
18. 18. 5. 58 Michal Zadražil00:39:38 Muži do 49 let Hořovicevideo
19. 19. 12. 53 Jakub Turčiačík00:39:49 Muži do 39 let video
20. 20. 1. 56 Jiří Vrabec00:40:28 Muži do 69 let Fírové Plzeňvideo
21. 1. 1. 7 Michaela Kadaňková00:40:37 Ženy do 44 let video
22. 21. 13. 6 Filip Bečvář00:40:43 Muži do 39 let Biatlon Berounvideo
23. 22. 6. 18 František Frühauf00:40:51 Muži do 49 let Ohrazenicevideo
24. 23. 14. 28 Pavel Lisý00:40:54 Muži do 39 let Králův Dvůrvideo
25. 2. 1. 72 Blanka Šindelářová00:40:58 Ženy do 54 let video
26. 24. 3. 99 Alexander Pavlišen00:41:16 Muži do 59 let Ředitel koulevideo
27. 25. 15. 59 Aleš Weinfurter00:42:18 Muži do 39 let TJ Sokol Hvožďanyvideo
28. 26. 7. 30 Michal Mařík00:42:40 Muži do 49 let video
29. 27. 2. 55 Jiří Turek00:42:51 Muži do 69 let Chaloupkyvideo
30. 28. 4. 26 Jan Kutnohorský00:42:54 Muži do 59 let Bojovvideo
31. 29. 3. 15 Petr Dvořák00:43:19 Muži do 69 let Vila Rusalkavideo
32. 30. 8. 23 Josef Hršel00:44:09 Muži do 49 let SK Mníšecký Expresvideo
33. 31. 9. 84 Jakub Aubrecht00:44:23 Muži do 49 let Nová Huťvideo
34. 32. 5. 78 Jiří Justych00:44:26 Muži do 59 let Rozběháme Hořovickovideo
35. 33. 16. 43 Petr Ptáček00:44:35 Muži do 39 let video
36. 34. 17. 85 Michal Flachs00:44:40 Muži do 39 let Zličínvideo
37. 35. 6. 16 Radek Fencl00:44:43 Muži do 59 let Obořištěvideo
38. 36. 18. 75 Stanislav Švaček00:44:53 Muži do 39 let Rozběháme Berounvideo
39. 37. 19. 76 Aleš Drechsler00:45:03 Muži do 39 let Revize Rožmitálvideo
40. 38. 4. 25 Jan Kozák00:45:05 Muži do 69 let Funny Avocadovideo
41. 3. 2. 46 Petra Stibalová00:45:13 Ženy do 54 let Broumyvideo
42. 39. 7. 66 Roman Kohout00:45:25 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůrvideo
43. 4. 1. 10 Denisa Burianová00:45:48 Ženy do 34 let Salming runningvideo
44. 40. 8. 13 Roman Číp00:46:03 Muži do 59 let video
45. 41. 10. 87 Jiří Vrba00:46:08 Muži do 49 let Blatnávideo
46. 42. 20. 24 Ondřej Jobek00:46:14 Muži do 39 let Příbramvideo
47. 5. 2. 51 Kristýna Švagrová00:46:22 Ženy do 34 let Ouběnicevideo
48. 6. 3. 52 Alice Treglerova00:46:24 Ženy do 54 let Funny Avocadovideo
49. 43. 9. 38 Luboš Pech00:46:26 Muži do 59 let Bohutínvideo
50. 7. 3. 88 Michaela Fialová Rozšafná00:46:31 Ženy do 34 let Dobříšvideo
51. 8. 2. 21 Eva Hacaperková00:47:33 Ženy do 44 let Příbramvideo
52. 9. 3. 62 Alena Kutíková00:47:40 Ženy do 44 let video
53. 44. 10. 68 Jaroslav Krutílek00:47:47 Muži do 59 let Příbramvideo
54. 45. 21. 32 Michal Myslivec00:47:58 Muži do 39 let Kamýk nad Vltavouvideo
55. 10. 4. 19 Lucie Galuszková00:48:02 Ženy do 44 let video
56. 46. 5. 11 Petr Butzke00:48:22 Muži do 69 let Tréninková skupina Březnicevideo
57. 11. 1. 44 Jana Růžičková00:48:52 Ženy do 64 let U Šmídů teamvideo
58. 12. 4. 64 Jiřina Kaiserová00:50:14 Ženy do 54 let MP Hořovicevideo
59. 13. 5. 83 Lenka Šašková00:50:30 Ženy do 44 let Rozběháme Berounvideo
60. 14. 2. 54 Jana Turečková00:50:51 Ženy do 64 let Tenisový klub Bohutínvideo
61. 15. 5. 37 Markéta Paulů00:51:08 Ženy do 54 let Čepícivideo
62. 16. 6. 41 Lenka Prouzová00:51:42 Ženy do 44 let TJ Stašovvideo
63. 47. 11. 77 Pavel Procházka00:51:42 Muži do 59 let Doubravan 2009video
64. 17. 7. 65 Andrea Fraňková00:51:43 Ženy do 44 let Praha 6video
65. 18. 8. 17 Šárka Flachsová00:52:07 Ženy do 44 let Příbramvideo
66. 19. 3. 14 Monika Dudášová00:52:09 Ženy do 64 let Obořištěvideo
67. 48. 6. 48 Vašek Svítil00:52:24 Muži do 69 let SKP Olymp Prahavideo
68. 49. 11. 33 Karel Nekolný00:52:41 Muži do 49 let Co chcešvideo
69. 20. 6. 8 Lenka Bečvářová00:52:51 Ženy do 54 let Biatlon Berounvideo
70. 50. 12. 79 Miloslav Šusta00:53:01 Muži do 59 let Cetyněvideo
71. 51. 1. 49 Jan Svoboda00:53:08 Muži nad 80 let KD Příbramvideo
72. 21. 4. 61 Kristýna Růžičková00:53:17 Ženy do 34 let video
73. 52. 1. 57 Petr Werner00:53:19 Muži do 79 let video
74. 22. 7. 39 Martina Pertlová00:54:49 Ženy do 54 let U Šmídů teamvideo
75. 23. 1. 22 Stanislava Hartmanová00:54:51 Ženy nad 65 let Vorvani Příbramvideo
76. 24. 8. 69 Michaela Vyšínská00:55:57 Ženy do 54 let ODVvideo
77. 25. 5. 67 Eva Melicharová00:58:31 Ženy do 34 let Holky z Brdvideo
78. 26. 2. 50 Dana Svobodová00:58:58 Ženy nad 65 let KD Příbramvideo
79. 27. 6. 74 Nikola Kinclová00:59:09 Ženy do 34 let SK Doubravan Újezdvideo
80. 28. 9. 34 Ludmila Němečková01:00:38 Ženy do 44 let Postřižínvideo
81. 29. 7. 70 Anna Melicharová01:03:52 Ženy do 34 let Holky z Brdvideo
82. 53. 13. 27 Josef Leitner01:05:14 Muži do 59 let TJ Stupně Poraženýchvideo
83. 54. 2. 42 Josef Průša01:05:41 Muži do 79 let Slavoj Obecnicevideo

Výsledky textově

Běh krajem J.J .Ryby - 09.03.2024
Celkové výsledky
PořadíČísloJménoRNkat.KlubCíl
Kros 9 km
1. / 1.3Michal Burian1994MMuži do 39 letSK Sporting Příbram31:14
2. / 2.2Zdeněk Zeman1993MMuži do 39 letBlatná32:22
3. / 3.89Milan Hochmut1987MMuži do 39 letGrill Míšov32:43
4. / 4.1Roman Bonk1993MMuži do 39 letBrdský odrost34:07
5. / 5.4Lukáš Pazdera1986MMuži do 39 letHere To Win Team34:33
6. / 6.5Petr Dvořák1995MMuži do 39 letVila Rusalka35:01
7. / 1.86Petr Švarc1966MMuži do 59 letTriKlub Příbram36:35
8. / 1.80Jan Pejša1975MMuži do 49 letZ Krkonoš36:47
9. / 7.90Ondřej Franěk1990MMuži do 39 letPraha 637:13
10. / 8.73Jakub Horák1990MMuži do 39 letRozběháme Plzeň37:32
11. / 2.82Václav Beran1977MMuži do 49 letNesvačily37:43
12. / 3.40Adam Pražák1978MMuži do 49 letPraha 337:48
13. / 9.47Jan Stibor1989MMuži do 39 let38:13
14. / 10.71Jan Charvát1998MMuži do 39 letDoubravan 200938:41
15. / 2.35Jiří Neuman1974MMuži do 59 letKamenný Přívoz38:56
16. / 11.45Philip Ryšavý2001MMuži do 39 letMariánské Lázně39:22
17. / 4.81Marian Valek1975MMuži do 49 letJince - Kerteam elite A39:33
18. / 5.58Michal Zadražil1979MMuži do 49 letHořovice39:38
19. / 12.53Jakub Turčiačík1985MMuži do 39 let39:49
20. / 1.56Jiří Vrabec1961MMuži do 69 letFírové Plzeň40:28
21. / 1.7Michaela Kadaňková1985ŽŽeny do 44 let40:37
22. / 13.6Filip Bečvář2006MMuži do 39 letBiatlon Beroun40:43
23. / 6.18František Frühauf1975MMuži do 49 letOhrazenice40:51
24. / 14.28Pavel Lisý1994MMuži do 39 letKrálův Dvůr40:54
25. / 1.72Blanka Šindelářová1972ŽŽeny do 54 let40:58
26. / 3.99Alexander Pavlišen1966MMuži do 59 letŘeditel koule41:16
27. / 15.59Aleš Weinfurter1988MMuži do 39 letTJ Sokol Hvožďany42:18
28. / 7.30Michal Mařík1975MMuži do 49 let42:40
29. / 2.55Jiří Turek1962MMuži do 69 letChaloupky42:51
30. / 4.26Jan Kutnohorský1974MMuži do 59 letBojov42:54
31. / 3.15Petr Dvořák1961MMuži do 69 letVila Rusalka43:19
32. / 8.23Josef Hršel1976MMuži do 49 letSK Mníšecký Expres44:09
33. / 9.84Jakub Aubrecht1984MMuži do 49 letNová Huť44:23
34. / 5.78Jiří Justych1969MMuži do 59 letRozběháme Hořovicko44:26
35. / 16.43Petr Ptáček1985MMuži do 39 let44:35
36. / 17.85Michal Flachs1987MMuži do 39 letZličín44:40
37. / 6.16Radek Fencl1965MMuži do 59 letObořiště44:43
38. / 18.75Stanislav Švaček1993MMuži do 39 letRozběháme Beroun44:53
39. / 19.76Aleš Drechsler1987MMuži do 39 letRevize Rožmitál45:03
40. / 4.25Jan Kozák1962MMuži do 69 letFunny Avocado45:05
41. / 2.46Petra Stibalová1976ŽŽeny do 54 letBroumy45:13
42. / 7.66Roman Kohout1969MMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr45:25
43. / 1.10Denisa Burianová1993ŽŽeny do 34 letSalming running45:48
44. / 8.13Roman Číp1970MMuži do 59 let46:03
45. / 10.87Jiří Vrba1978MMuži do 49 letBlatná46:08
46. / 20.24Ondřej Jobek1996MMuži do 39 letPříbram46:14
47. / 2.51Kristýna Švagrová2000ŽŽeny do 34 letOuběnice46:22
48. / 3.52Alice Treglerova1971ŽŽeny do 54 letFunny Avocado46:24
49. / 9.38Luboš Pech1974MMuži do 59 letBohutín46:26
50. / 3.88Michaela Fialová Rozšafná1992ŽŽeny do 34 letDobříš46:31
51. / 2.21Eva Hacaperková1986ŽŽeny do 44 letPříbram47:33
52. / 3.62Alena Kutíková1984ŽŽeny do 44 let47:40
53. / 10.68Jaroslav Krutílek1970MMuži do 59 letPříbram47:47
54. / 21.32Michal Myslivec1986MMuži do 39 letKamýk nad Vltavou47:58
55. / 4.19Lucie Galuszková1986ŽŽeny do 44 let47:58
56. / 5.11Petr Butzke1959MMuži do 69 letTréninková skupina Březnice48:22
57. / 1.44Jana Růžičková1969ŽŽeny do 64 letU Šmídů team48:52
58. / 4.64Jiřina Kaiserová1976ŽŽeny do 54 letMP Hořovice50:14
59. / 5.83Lenka Šašková1981ŽŽeny do 44 letRozběháme Beroun50:30
60. / 2.54Jana Turečková1968ŽŽeny do 64 letTenisový klub Bohutín50:51
61. / 5.37Markéta Paulů1976ŽŽeny do 54 letČepíci51:08
62. / 6.41Lenka Prouzová1981ŽŽeny do 44 letTJ Stašov51:42
63. / 11.77Pavel Procházka1968MMuži do 59 letDoubravan 200951:42
64. / 7.65Andrea Fraňková1989ŽŽeny do 44 letPraha 651:43
65. / 8.17Šárka Flachsová1980ŽŽeny do 44 letPříbram52:07
66. / 3.14Monika Dudášová1966ŽŽeny do 64 letObořiště52:09
67. / 6.48Vašek Svítil1959MMuži do 69 letSKP Olymp Praha52:24
68. / 11.33Karel Nekolný1976MMuži do 49 letCo chceš52:41
69. / 6.8Lenka Bečvářová1973ŽŽeny do 54 letBiatlon Beroun52:51
70. / 12.79Miloslav Šusta1966MMuži do 59 letCetyně53:01
71. / 1.49Jan Svoboda1943MMuži nad 80 letKD Příbram53:08
72. / 4.61Kristýna Růžičková1996ŽŽeny do 34 let53:17
73. / 1.57Petr Werner1951MMuži do 79 let53:19
74. / 7.39Martina Pertlová1974ŽŽeny do 54 letU Šmídů team54:49
75. / 1.22Stanislava Hartmanová1958ŽŽeny nad 65 letVorvani Příbram54:51
76. / 8.69Michaela Vyšínská1976ŽŽeny do 54 letODV55:57
77. / 5.67Eva Melicharová1991ŽŽeny do 34 letHolky z Brd58:31
78. / 2.50Dana Svobodová1952ŽŽeny nad 65 letKD Příbram58:58
79. / 6.74Nikola Kinclová2000ŽŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd59:09
80. / 9.34Ludmila Němečková1988ŽŽeny do 44 letPostřižín1:00:38
81. / 7.70Anna Melicharová1997ŽŽeny do 34 letHolky z Brd1:03:52
82. / 13.27Josef Leitner1969MMuži do 59 letTJ Stupně Poražených1:05:14
83. / 2.42Josef Průša1952MMuži do 79 letSlavoj Obecnice1:05:41
Počet závodníků: 83
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

celkové, kategorie, muži/ženy