Jindřichohradecký Lev

4.5.2019 13:00

Pořadatel: Jiří Chalupský
Místo: Jindřichův Hradec
Podmínky: Zataženo, deštivo, začátek sucho, později vydatnější přeháňky 11 stupňů celsia
Web závodu: http://www.jhlev.cz
301 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Fotky

Závody:



Fotky:

běh 6km + 33 překážek

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 101 Lenka CichrováŽenyEvolution G- tým00:48:49.07+00:00:00.00
2. 41 Šárka HouškováŽeny00:50:21.92+00:01:32.85
3. 233 Kristýna VrabčekováŽeny00:51:17.64+00:02:28.57
4. 92 Markéta ValentováŽeny00:54:49.02+00:05:59.95
5. 24 Zuzana KuropatnickáŽeny00:55:35.14+00:06:46.07
6. 165 Tereza HavlováŽenyPredators České Budějovice00:55:39.51+00:06:50.44
7. 167 Ruby MizonŽenyPredators České Budějovice00:55:39.92+00:06:50.85
8. 104 Jitka MrázkováŽenyEvolution G- tým00:56:05.06+00:07:15.99
9. 293 Markéta HanzalováŽenyKoblihy na trati00:56:51.98+00:08:02.91
10. 86 Jana NovotnáŽenySRTG ČB Božské Běhny01:02:33.45+00:13:44.38
11. 85 Jana MarkováŽenySRTG ČB Božské Běhny01:02:33.85+00:13:44.78
12. 297 Petra FilippiŽeny01:03:04.98+00:14:15.91
13. 88 Šárka ZemanováŽenySRTG ČB Božské Běhny01:04:01.54+00:15:12.47
14. 87 Kristýna KempfováŽenySRTG ČB Božské Běhny01:04:01.67+00:15:12.60
15. 257 Leona PáralováŽenyHoblíci01:04:38.99+00:15:49.92
16. 308 Nikola TlamichováŽeny01:05:13.76+00:16:24.69
17. 191 Barbora BlažkováŽeny01:05:16.46+00:16:27.39
18. 135 Eliška KocmánkováŽeny01:05:35.64+00:16:46.57
19. 235 Petra Singh KankovaŽeny01:05:46.40+00:16:57.33
20. 105 Martina KovaříkováŽeny01:06:39.00+00:17:49.93
21. 115 Jitka HajtmanováŽeny01:07:02.15+00:18:13.08
22. 76 Rebeka ČervenkováŽeny01:07:30.97+00:18:41.90
23. 298 Jana MikuláškováŽeny01:07:37.35+00:18:48.28
24. 282 Táňa PrachařováŽeny01:08:11.80+00:19:22.73
25. 262 Nikola MáchováŽeny01:09:41.28+00:20:52.21
26. 261 Lucie KoblasováŽeny01:09:41.54+00:20:52.47
27. 299 Iveta LexováŽeny01:10:23.77+00:21:34.70
28. 97 Kateřina KozlováŽenyBěžci po trati01:10:38.37+00:21:49.30
29. 251 Zuzana VorlíčkováŽenyKoňáci01:10:42.76+00:21:53.69
30. 286 Petra JirsováŽenyPelhřimáci01:10:55.31+00:22:06.24
31. 291 Alexandra ŠimákováŽeny01:11:40.04+00:22:50.97
32. 290 Martina HliňákováŽeny01:11:41.30+00:22:52.23
33. 274 Stanislava MartínkováŽeny01:12:10.89+00:23:21.82
34. 188 Kristýna KupkováŽenyKateřiny Vlci01:12:17.25+00:23:28.18
35. 187 Eva PředotováŽenyKateřiny Vlci01:12:17.47+00:23:28.40
36. 90 Lenka BednářováŽeny01:12:27.54+00:23:38.47
37. 89 Jana MazancováŽeny01:12:27.66+00:23:38.59
38. 100 Hana NovotnáŽenyBěžci po trati01:12:36.53+00:23:47.46
39. 65 Veronika WilczkováŽenyKočičky01:13:43.64+00:24:54.57
40. 51 Gabriela st. KovaříkováŽeny01:14:46.46+00:25:57.39
41. 49 Gabriela ml. KovaříkováŽeny01:14:46.84+00:25:57.77
42. 210 Markéta LavickáŽenyNesmrtelní01:16:13.11+00:27:24.04
43. 212 Kristýna LavickáŽenyNesmrtelní01:16:39.33+00:27:50.26
44. 114 Monika BulánkováŽeny01:17:01.42+00:28:12.35
45. 95 Pavla FabiankováŽeny01:17:34.69+00:28:45.62
46. 227 Jana TůmováŽeny01:18:10.91+00:29:21.84
47. 169 Iveta DostalováŽeny01:18:19.70+00:29:30.63
48. 141 Miroslava KoutnáŽeny01:18:42.66+00:29:53.59
49. 196 Lucie BenešováŽenyDegen a spol01:19:29.19+00:30:40.12
50. 268 Marie MachalováŽenyHC "DREAM TEAM"01:19:31.78+00:30:42.71
51. 47 Pavlína RazimováŽenyBeast mode01:21:12.47+00:32:23.40
52. 45 Štěpánka JoklováŽenyBeast mode01:21:12.61+00:32:23.54
53. 244 Michaela DrdováŽenyKoláč a bábofky01:21:23.70+00:32:34.63
54. 242 Nika ProcházkováŽenyKoláč a bábofky01:21:23.92+00:32:34.85
55. 243 Žaneta HejnáŽenyKoláč a bábofky01:21:24.12+00:32:35.05
56. 134 Iveta KorandováŽeny01:21:24.12+00:32:35.05
57. 63 Klára SlabáŽeny01:21:38.05+00:32:48.98
58. 283 Nina SvobodováŽeny01:22:03.59+00:33:14.52
59. 250 Patricie ĎuricováŽenyKoňáci01:22:08.88+00:33:19.81
60. 249 Denisa BecisováŽenyKoňáci01:22:08.91+00:33:19.84
61. 81 Martina JahodováŽeny01:22:12.08+00:33:23.01
62. 82 Stanislava KopalováŽeny01:22:12.12+00:33:23.05
63. 83 Monika PřibylováŽeny01:22:12.27+00:33:23.20
64. 161 Lucie KlattováŽeny01:22:14.47+00:33:25.40
65. 69 Zuzana KompanováŽenyZOO Team01:22:50.63+00:34:01.56
66. 119 Veronika StejskalováŽenyPASKalové01:24:04.56+00:35:15.49
67. 118 Karolína FilipováŽenyPASKalové01:24:04.61+00:35:15.54
68. 117 Sára HofbauerováŽenyPASKalové01:24:04.72+00:35:15.65
69. 129 Eva PokornáŽenyVostrý holky01:24:47.76+00:35:58.69
70. 132 Kateřina PeštováŽenyVostrý holky01:24:47.89+00:35:58.82
71. 130 Markéta FuchsováŽenyVostrý holky01:24:47.94+00:35:58.87
72. 131 Lucka TočíkováŽenyVostrý holky01:24:48.12+00:35:59.05
73. 17 Blanka VopravilováŽenyPredator Workout Počátky Ladies01:27:09.54+00:38:20.47
74. 19 Kristýna VáňováŽenyPredator Workout Počátky Ladies01:27:09.59+00:38:20.52
75. 20 Kateřina HoudkováŽenyPredator Workout Počátky Ladies01:27:09.68+00:38:20.61
76. 136 Beáta ŠádkováŽeny01:27:18.14+00:38:29.07
77. 206 Aneta KropíkováŽeny01:28:11.61+00:39:22.54
78. 215 Barbora BuriankováŽenyX-force01:30:17.64+00:41:28.57
79. 229 Ema SvědíkováŽenyLOL01:30:28.66+00:41:39.59
80. 232 Kristýna KorandováŽenyLOL01:30:28.86+00:41:39.79
81. 230 Nikola KaláškováŽenyLOL01:30:29.10+00:41:40.03
82. 216 Kateřina BuriankováŽenyX-force01:30:58.48+00:42:09.41
83. 55 Annemarie IlleováŽenyRychlá rota01:31:44.49+00:42:55.42
84. 127 Klára ŽižkováŽenyŽÍŽALÁCI01:32:12.12+00:43:23.05
85. 126 Zuzana ŽižkováŽenyŽÍŽALÁCI01:32:12.12+00:43:23.05
86. 125 Kateřina ŽižkováŽenyŽÍŽALÁCI01:32:12.19+00:43:23.12
87. 263 Lenka JanákováŽeny01:37:13.01+00:48:23.94
88. 177 Tereza SucháŽeny01:37:47.79+00:48:58.72
89. 179 Jitka RytířováŽeny01:37:47.89+00:48:58.82
90. 178 Jana SedláčkováŽeny01:37:48.42+00:48:59.35
91. 173 Tereza VolfováŽenyFAN team01:40:12.00+00:51:22.93
92. 239 Martina BorskáŽenyTáborští běžci01:41:20.93+00:52:31.86
93. 237 Lucie SmržováŽenyTáborští běžci01:41:20.96+00:52:31.89
94. 194 Adéla ZemanováŽenyDegen a spol01:45:59.16+00:57:10.09
95. 240 Zuzana PodrováŽenyTáborští běžci01:52:03.06+01:03:13.99
96. 91 Vendula RaškováŽeny01:55:17.41+01:06:28.34
97. 43 Petra DvořákováŽeny02:03:53.64+01:15:04.57

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Fotky