Jindřichohradecký Lev

4.5.2019 13:00

Pořadatel: Jiří Chalupský
Místo: Jindřichův Hradec
Podmínky: Zataženo, deštivo, začátek sucho, později vydatnější přeháňky 11 stupňů celsia
Web závodu: http://www.jhlev.cz
301 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Fotky

Závody:



Fotky:

běh 6km + 33 překážek

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 9 Tadeáš VítekMužiPredator Workout Počátky elite00:35:27.75+00:00:00.00
2. 224 Jakub ŘehulaMužiPrincezny00:36:52.19+00:01:24.44
3. 78 Luboš KočvaraMužiTortilly v mlze00:37:53.99+00:02:26.24
4. 74 Vlastimil KrejčíMuži00:39:44.91+00:04:17.16
5. 42 Pavel KrálMuži00:40:08.31+00:04:40.56
6. 11 Antonín VítekMužiPredator Workout Počátky elite00:40:21.33+00:04:53.58
7. 144 Milan HavlíkMuži00:40:25.00+00:04:57.25
8. 223 Zdeněk DidekMužiPrincezny00:40:25.47+00:04:57.72
9. 59 Šimon VodičkaMužiSokol Podolí "A"00:40:33.25+00:05:05.50
10. 6 František StrohmerMužiTygříci00:40:34.43+00:05:06.68
11. 12 Michal ŠtěpánMužiPredator Workout Počátky elite00:41:54.76+00:06:27.01
12. 57 Pavel FahrnerMužiSokol Podolí "A"00:42:02.48+00:06:34.73
13. 10 Lukáš HávaMužiPredator Workout Počátky elite00:42:13.74+00:06:45.99
14. 52 Tomáš SoučekMuži00:42:27.36+00:06:59.61
15. 222 Michal ŠimečekMužiPrincezny00:42:36.07+00:07:08.32
16. 254 Jan RadilMuži00:42:48.80+00:07:21.05
17. 96 Marek PitoňákMuži00:43:02.63+00:07:34.88
18. 137 Jakub ZíkaMužiZvůláci00:43:22.22+00:07:54.47
19. 60 Jan ObrázekMužiSokol Podolí "A"00:43:23.66+00:07:55.91
20. 31 Michal NovotnýMuži00:43:41.49+00:08:13.74
21. 152 Petr VrlíkMuži00:44:01.05+00:08:33.30
22. 34 Tomáš KubekMužiElmaro00:44:47.03+00:09:19.28
23. 1 Jakub PřiblíkMuži44. LMOPR00:44:59.86+00:09:32.11
24. 303 Jaromír KrupkaMuži00:45:08.61+00:09:40.86
25. 103 Martin DvořákMužiEvolution G- tým00:45:22.71+00:09:54.96
26. 221 Matyáš PospíšilMužiPrincezny00:45:24.15+00:09:56.40
27. 80 Michal KočvaraMužiTortilly v mlze00:45:35.56+00:10:07.81
28. 77 Zdeněk HübstMužiTortilly v mlze00:46:20.54+00:10:52.79
29. 26 Antonín VítekMužiPredator Workout Počátky00:47:52.59+00:12:24.84
30. 109 Ondřej SvatošMužiMOTO00:48:24.25+00:12:56.50
31. 27 Tomáš BlažíčekMužiPredator Workout Počátky00:48:34.24+00:13:06.49
32. 101 Lenka CichrováŽenyEvolution G- tým00:48:49.07+00:13:21.32
33. 192 Jan MacíkMuži00:48:57.94+00:13:30.19
34. 84 Pavel HulíkMuži00:49:02.78+00:13:35.03
35. 190 David SebránekMuži00:49:06.60+00:13:38.85
36. 16 Stanislav LicehamrMuži00:49:10.36+00:13:42.61
37. 171 Radim MikuláštíkMuži00:49:44.88+00:14:17.13
38. 276 Lukáš JanákMuži00:49:49.64+00:14:21.89
39. 4 Adam BlafkaMuži44. LMOPR00:50:15.18+00:14:47.43
40. 41 Šárka HouškováŽeny00:50:21.92+00:14:54.17
41. 25 Jiří VojtaMužiPredator Workout Počátky00:50:22.74+00:14:54.99
42. 32 Patrick VašíčekMuži00:50:31.40+00:15:03.65
43. 253 Jan KrátkýMuži00:50:35.51+00:15:07.76
44. 146 Martin HrádekMužiBreaking bones00:50:51.89+00:15:24.14
45. 145 Pavel LaušMužiBreaking bones00:50:52.09+00:15:24.34
46. 233 Kristýna VrabčekováŽeny00:51:17.64+00:15:49.89
47. 28 Lukáš KadlecMužiPredator Workout Počátky00:51:57.95+00:16:30.20
48. 296 Samuel FlohrMužiKoblihy na trati00:52:11.33+00:16:43.58
49. 79 Patrik KilianMužiTortilly v mlze00:52:12.30+00:16:44.55
50. 116 Michal ProcházkaMuži00:52:18.96+00:16:51.21
51. 208 Ondřej PeckertMuži00:52:43.99+00:17:16.24
52. 138 Vojtěch ŠtěpánekMužiZvůláci00:53:01.40+00:17:33.65
53. 164 Michal KuchtaMuži00:53:12.14+00:17:44.39
54. 73 Jaromír VajterMuži00:53:12.59+00:17:44.84
55. 111 Tomáš KupkaMužiMOTO00:53:20.57+00:17:52.82
56. 14 Vladimír HřebíčekMuži00:53:22.22+00:17:54.47
57. 140 Matyáš KrálMužiZvůláci00:53:38.51+00:18:10.76
58. 124 Pavel PilařMuži00:54:44.91+00:19:17.16
59. 92 Markéta ValentováŽeny00:54:49.02+00:19:21.27
60. 5 Ondřej BartošMužiTygříci00:55:24.82+00:19:57.07
61. 50 Ondřej SvětlíkMuži00:55:28.68+00:20:00.93
62. 24 Zuzana KuropatnickáŽeny00:55:35.14+00:20:07.39
63. 13 Cyril KubátMuži00:55:36.67+00:20:08.92
64. 165 Tereza HavlováŽenyPredators České Budějovice00:55:39.51+00:20:11.76
65. 168 Patrik RoseckýMužiPredators České Budějovice00:55:39.62+00:20:11.87
66. 166 Eduard StráskýMužiPredators České Budějovice00:55:39.69+00:20:11.94
67. 167 Ruby MizonŽenyPredators České Budějovice00:55:39.92+00:20:12.17
68. 104 Jitka MrázkováŽenyEvolution G- tým00:56:05.06+00:20:37.31
69. 304 David MarešMuži00:56:08.31+00:20:40.56
70. 102 Pavel NápravníkMužiEvolution G- tým00:56:29.78+00:21:02.03
71. 148 Petr KosMužiBreaking bones00:56:36.94+00:21:09.19
72. 293 Markéta HanzalováŽenyKoblihy na trati00:56:51.98+00:21:24.23
73. 94 Tibor ValachovičMuži00:56:59.60+00:21:31.85
74. 93 Pavel BrulíkMuži00:56:59.85+00:21:32.10
75. 7 Petr VeveraMužiTygříci00:57:03.49+00:21:35.74
76. 292 Martin ProxMuži00:57:24.77+00:21:57.02
77. 8 Jan KřivánekMužiTygříci00:57:51.51+00:22:23.76
78. 200 Daniel ŠtěchMuži00:58:00.73+00:22:32.98
79. 15 Lukáš HřebíčekMuži00:58:09.88+00:22:42.13
80. 289 Vojtěch BatrlaMuži00:58:19.54+00:22:51.79
81. 231 Matěj SvobodaMužiLOL00:58:53.16+00:23:25.41
82. 33 Zdeněk FišerMužiElmaro00:59:34.69+00:24:06.94
83. 199 Jan ŠandaMuži00:59:37.07+00:24:09.32
84. 36 Pavel KřížekMužiElmaro00:59:43.58+00:24:15.83
85. 197 Josef ProcházkaMuži00:59:55.12+00:24:27.37
86. 295 Daniel JeřichaMužiKoblihy na trati01:00:00.63+00:24:32.88
87. 228 Pavel JanákMuži01:00:21.65+00:24:53.90
88. 147 Marin PavlíkMužiBreaking bones01:00:25.68+00:24:57.93
89. 294 Kryštof PšeničkaMužiKoblihy na trati01:00:35.15+00:25:07.40
90. 307 Lukáš JelínekMuži01:01:15.21+00:25:47.46
91. 139 Vojtěch PudilMužiZvůláci01:01:19.78+00:25:52.03
92. 255 Tomáš RyslMuži01:01:32.02+00:26:04.27
93. 107 Martin HavlíčekMuži01:01:45.41+00:26:17.66
94. 258 Tomáš BláhaMužiHoblíci01:01:50.64+00:26:22.89
95. 150 Vojtěch VáchaMuži01:01:50.67+00:26:22.92
96. 252 David MališMužiKoňáci01:02:01.90+00:26:34.15
97. 189 Radek PelikánMuži01:02:05.06+00:26:37.31
98. 22 Tomáš MachMuži01:02:24.36+00:26:56.61
99. 86 Jana NovotnáŽenySRTG ČB Božské Běhny01:02:33.45+00:27:05.70
100. 85 Jana MarkováŽenySRTG ČB Božské Běhny01:02:33.85+00:27:06.10
101. 21 Tomáš MaříkMuži01:02:56.27+00:27:28.52
102. 297 Petra FilippiŽeny01:03:04.98+00:27:37.23
103. 88 Šárka ZemanováŽenySRTG ČB Božské Běhny01:04:01.54+00:28:33.79
104. 87 Kristýna KempfováŽenySRTG ČB Božské Běhny01:04:01.67+00:28:33.92
105. 181 Daniel ZemanMužiKrasavci01:04:05.19+00:28:37.44
106. 182 Pavel KašparMužiKrasavci01:04:09.98+00:28:42.23
107. 149 Matyáš StaněkMuži01:04:28.02+00:29:00.27
108. 184 Václav FrantaMužiKrasavci01:04:36.98+00:29:09.23
109. 257 Leona PáralováŽenyHoblíci01:04:38.99+00:29:11.24
110. 236 Michal BubníkMuži01:04:56.66+00:29:28.91
111. 260 Jaromír VávrůMužiHoblíci01:05:06.56+00:29:38.81
112. 306 Zdeněk JankoMuži01:05:08.01+00:29:40.26
113. 308 Nikola TlamichováŽeny01:05:13.76+00:29:46.01
114. 305 Tomáš PivoňkaMuži01:05:14.28+00:29:46.53
115. 183 Jan SzitásMužiKrasavci01:05:14.67+00:29:46.92
116. 191 Barbora BlažkováŽeny01:05:16.46+00:29:48.71
117. 135 Eliška KocmánkováŽeny01:05:35.64+00:30:07.89
118. 207 Michal DrábikMuži01:05:41.01+00:30:13.26
119. 235 Petra Singh KankovaŽeny01:05:46.40+00:30:18.65
120. 302 Pavel CísařMuži01:06:11.24+00:30:43.49
121. 301 Jaromír LátalMuži01:06:12.73+00:30:44.98
122. 106 Petr VykoukalMuži01:06:37.14+00:31:09.39
123. 105 Martina KovaříkováŽeny01:06:39.00+00:31:11.25
124. 115 Jitka HajtmanováŽeny01:07:02.15+00:31:34.40
125. 310 Václav VaníčekMuži01:07:03.09+00:31:35.34
126. 311 Oliver RůžičkaMuži01:07:07.45+00:31:39.70
127. 142 Pavel UlrichMuži01:07:13.41+00:31:45.66
128. 309 Adam VaníčekMuži01:07:25.65+00:31:57.90
129. 76 Rebeka ČervenkováŽeny01:07:30.97+00:32:03.22
130. 298 Jana MikuláškováŽeny01:07:37.35+00:32:09.60
131. 75 Ladislav ČervenkaMuži01:07:37.93+00:32:10.18
132. 2 Ondřej DvořákMuži44. LMOPR01:08:09.92+00:32:42.17
133. 3 Drahomír FrübauerMuži44. LMOPR01:08:11.73+00:32:43.98
134. 282 Táňa PrachařováŽeny01:08:11.80+00:32:44.05
135. 281 Patrik PalkovičMuži01:08:12.01+00:32:44.26
136. 284 David KruchňaMuži01:08:12.38+00:32:44.63
137. 312 Lukáš HolečekMuži01:08:35.98+00:33:08.23
138. 225 Tomáš PízaMuži01:09:26.74+00:33:58.99
139. 226 Zdeněk BohuslavMuži01:09:27.00+00:33:59.25
140. 112 Martin MachoMužiMOTO01:09:33.44+00:34:05.69
141. 275 Jan ČechMuži01:09:35.65+00:34:07.90
142. 262 Nikola MáchováŽeny01:09:41.28+00:34:13.53
143. 261 Lucie KoblasováŽeny01:09:41.54+00:34:13.79
144. 279 Ondřej SejbalMužiLogistická Podpora01:10:02.81+00:34:35.06
145. 277 Tomáš SmetanaMužiLogistická Podpora01:10:03.06+00:34:35.31
146. 278 Michal KorabikMužiLogistická Podpora01:10:03.31+00:34:35.56
147. 172 Miroslav KubaMuži01:10:03.43+00:34:35.68
148. 280 Radim MarekMužiLogistická Podpora01:10:03.86+00:34:36.11
149. 299 Iveta LexováŽeny01:10:23.77+00:34:56.02
150. 97 Kateřina KozlováŽenyBěžci po trati01:10:38.37+00:35:10.62
151. 99 Jindřich NovotnýMužiBěžci po trati01:10:40.19+00:35:12.44
152. 234 Jiří KosMuži01:10:40.38+00:35:12.63
153. 251 Zuzana VorlíčkováŽenyKoňáci01:10:42.76+00:35:15.01
154. 287 Jaroslav NovákMužiPelhřimáci01:10:55.11+00:35:27.36
155. 285 Václav ŽákMužiPelhřimáci01:10:55.26+00:35:27.51
156. 286 Petra JirsováŽenyPelhřimáci01:10:55.31+00:35:27.56
157. 269 Jiří ProcházkaMužiValibukova smečka01:11:06.97+00:35:39.22
158. 272 Tomáš ŠtěpničkaMužiValibukova smečka01:11:07.19+00:35:39.44
159. 271 Ondřej HachMužiValibukova smečka01:11:07.23+00:35:39.48
160. 270 Jakub DrdaMužiValibukova smečka01:11:07.40+00:35:39.65
161. 163 Miroslav KopeckýMuži01:11:10.24+00:35:42.49
162. 158 Dominik JasovskýMužiRadouňka team01:11:25.54+00:35:57.79
163. 38 Rostislav JelínekMužiTáboráci01:11:28.29+00:36:00.54
164. 39 Jiří HavelMužiTáboráci01:11:28.34+00:36:00.59
165. 37 Pavel BeňoMužiTáboráci01:11:28.69+00:36:00.94
166. 40 Karel ŠebekMužiTáboráci01:11:28.78+00:36:01.03
167. 160 Václav ChalupaMužiRadouňka team01:11:38.57+00:36:10.82
168. 291 Alexandra ŠimákováŽeny01:11:40.04+00:36:12.29
169. 290 Martina HliňákováŽeny01:11:41.30+00:36:13.55
170. 58 Martin DostálMužiSokol Podolí "A"01:11:53.53+00:36:25.78
171. 273 Dušan MartínekMuži01:12:10.50+00:36:42.75
172. 274 Stanislava MartínkováŽeny01:12:10.89+00:36:43.14
173. 188 Kristýna KupkováŽenyKateřiny Vlci01:12:17.25+00:36:49.50
174. 187 Eva PředotováŽenyKateřiny Vlci01:12:17.47+00:36:49.72
175. 30 Jiří MikulecMuži01:12:26.56+00:36:58.81
176. 29 František MikulecMuži01:12:26.77+00:36:59.02
177. 90 Lenka BednářováŽeny01:12:27.54+00:36:59.79
178. 89 Jana MazancováŽeny01:12:27.66+00:36:59.91
179. 185 Michal KupkaMužiKateřiny Vlci01:12:30.29+00:37:02.54
180. 159 Petr KubíčekMužiRadouňka team01:12:34.28+00:37:06.53
181. 100 Hana NovotnáŽenyBěžci po trati01:12:36.53+00:37:08.78
182. 98 Jiří FenclMužiBěžci po trati01:12:36.55+00:37:08.80
183. 186 Andreas HeinMužiKateřiny Vlci01:12:41.65+00:37:13.90
184. 157 Milan MajerikMužiRadouňka team01:13:16.98+00:37:49.23
185. 67 Jan SamecMužiKočičky01:13:43.58+00:38:15.83
186. 65 Veronika WilczkováŽenyKočičky01:13:43.64+00:38:15.89
187. 66 Martin JurákMužiKočičky01:13:43.70+00:38:15.95
188. 68 Lukáš VomlelaMužiKočičky01:13:43.97+00:38:16.22
189. 170 Matouš RychteckýMuži01:14:05.69+00:38:37.94
190. 209 Josef HolubMužiNesmrtelní01:14:32.38+00:39:04.63
191. 51 Gabriela st. KovaříkováŽeny01:14:46.46+00:39:18.71
192. 49 Gabriela ml. KovaříkováŽeny01:14:46.84+00:39:19.09
193. 211 Adam MinaříkMužiNesmrtelní01:15:16.27+00:39:48.52
194. 210 Markéta LavickáŽenyNesmrtelní01:16:13.11+00:40:45.36
195. 247 Lukáš SůvaMuži01:16:17.68+00:40:49.93
196. 212 Kristýna LavickáŽenyNesmrtelní01:16:39.33+00:41:11.58
197. 113 Jiří MečířMuži01:17:00.76+00:41:33.01
198. 114 Monika BulánkováŽeny01:17:01.42+00:41:33.67
199. 246 Filip KřížMuži01:17:04.05+00:41:36.30
200. 245 František PufrMuži01:17:04.56+00:41:36.81
201. 198 Šimon ProcházkaMuži01:17:13.01+00:41:45.26
202. 95 Pavla FabiankováŽeny01:17:34.69+00:42:06.94
203. 218 Zbyněk BicanMuži01:17:45.04+00:42:17.29
204. 61 Václav KozákMuži01:17:52.50+00:42:24.75
205. 220 Daniel HolečekMuži01:17:54.10+00:42:26.35
206. 227 Jana TůmováŽeny01:18:10.91+00:42:43.16
207. 169 Iveta DostalováŽeny01:18:19.70+00:42:51.95
208. 259 Jakub ChňapekMužiHoblíci01:18:21.50+00:42:53.75
209. 141 Miroslava KoutnáŽeny01:18:42.66+00:43:14.91
210. 153 Tomáš ZátopekMužiOldstarlion01:18:53.24+00:43:25.49
211. 217 Jan ŠterclMuži01:18:53.98+00:43:26.23
212. 156 Karel CebeMužiOldstarlion01:19:12.84+00:43:45.09
213. 195 Miroslav FuxaMužiDegen a spol01:19:28.95+00:44:01.20
214. 196 Lucie BenešováŽenyDegen a spol01:19:29.19+00:44:01.44
215. 265 Ondřej MusilMužiHC "DREAM TEAM"01:19:30.97+00:44:03.22
216. 267 Libor ChadimMužiHC "DREAM TEAM"01:19:31.13+00:44:03.38
217. 266 Jiří SvatekMužiHC "DREAM TEAM"01:19:31.47+00:44:03.72
218. 268 Marie MachalováŽenyHC "DREAM TEAM"01:19:31.78+00:44:04.03
219. 154 Zbyněk NeumannMužiOldstarlion01:20:16.13+00:44:48.38
220. 48 Patrik PeltanMužiBeast mode01:21:11.59+00:45:43.84
221. 46 Zdeněk JoklMužiBeast mode01:21:11.81+00:45:44.06
222. 47 Pavlína RazimováŽenyBeast mode01:21:12.47+00:45:44.72
223. 45 Štěpánka JoklováŽenyBeast mode01:21:12.61+00:45:44.86
224. 35 Vít KrejčíMužiElmaro01:21:21.27+00:45:53.52
225. 244 Michaela DrdováŽenyKoláč a bábofky01:21:23.70+00:45:55.95
226. 241 Lukáš KolářMužiKoláč a bábofky01:21:23.76+00:45:56.01
227. 242 Nika ProcházkováŽenyKoláč a bábofky01:21:23.92+00:45:56.17
228. 134 Iveta KorandováŽeny01:21:24.12+00:45:56.37
229. 243 Žaneta HejnáŽenyKoláč a bábofky01:21:24.12+00:45:56.37
230. 133 Stanislav HarudaMuži01:21:24.29+00:45:56.54
231. 63 Klára SlabáŽeny01:21:38.05+00:46:10.30
232. 283 Nina SvobodováŽeny01:22:03.59+00:46:35.84
233. 250 Patricie ĎuricováŽenyKoňáci01:22:08.88+00:46:41.13
234. 249 Denisa BecisováŽenyKoňáci01:22:08.91+00:46:41.16
235. 81 Martina JahodováŽeny01:22:12.08+00:46:44.33
236. 82 Stanislava KopalováŽeny01:22:12.12+00:46:44.37
237. 83 Monika PřibylováŽeny01:22:12.27+00:46:44.52
238. 161 Lucie KlattováŽeny01:22:14.47+00:46:46.72
239. 72 Alexander KompanMužiZOO Team01:22:50.50+00:47:22.75
240. 69 Zuzana KompanováŽenyZOO Team01:22:50.63+00:47:22.88
241. 70 Patrik ChrástMužiZOO Team01:22:50.75+00:47:23.00
242. 71 Michal KompanMužiZOO Team01:22:51.16+00:47:23.41
243. 119 Veronika StejskalováŽenyPASKalové01:24:04.56+00:48:36.81
244. 118 Karolína FilipováŽenyPASKalové01:24:04.61+00:48:36.86
245. 117 Sára HofbauerováŽenyPASKalové01:24:04.72+00:48:36.97
246. 129 Eva PokornáŽenyVostrý holky01:24:47.76+00:49:20.01
247. 132 Kateřina PeštováŽenyVostrý holky01:24:47.89+00:49:20.14
248. 130 Markéta FuchsováŽenyVostrý holky01:24:47.94+00:49:20.19
249. 131 Lucka TočíkováŽenyVostrý holky01:24:48.12+00:49:20.37
250. 18 David JůnMužiPredator Workout Počátky Ladies01:25:37.93+00:50:10.18
251. 122 Jiří ŤápalMuži01:26:37.18+00:51:09.43
252. 17 Blanka VopravilováŽenyPredator Workout Počátky Ladies01:27:09.54+00:51:41.79
253. 19 Kristýna VáňováŽenyPredator Workout Počátky Ladies01:27:09.59+00:51:41.84
254. 20 Kateřina HoudkováŽenyPredator Workout Počátky Ladies01:27:09.68+00:51:41.93
255. 136 Beáta ŠádkováŽeny01:27:18.14+00:51:50.39
256. 206 Aneta KropíkováŽeny01:28:11.61+00:52:43.86
257. 205 Jaroslav KorandaMuži01:28:14.74+00:52:46.99
258. 62 Petr ProšekMuži01:28:22.21+00:52:54.46
259. 123 Petr VítekMuži01:29:26.04+00:53:58.29
260. 213 Marek ŠtorekMužiX-force01:29:48.77+00:54:21.02
261. 215 Barbora BuriankováŽenyX-force01:30:17.64+00:54:49.89
262. 229 Ema SvědíkováŽenyLOL01:30:28.66+00:55:00.91
263. 232 Kristýna KorandováŽenyLOL01:30:28.86+00:55:01.11
264. 230 Nikola KaláškováŽenyLOL01:30:29.10+00:55:01.35
265. 214 Jakub SlámaMužiX-force01:30:58.31+00:55:30.56
266. 216 Kateřina BuriankováŽenyX-force01:30:58.48+00:55:30.73
267. 202 Matěj JechMužiNeřízené střely01:31:19.72+00:55:51.97
268. 54 Petr VotavaMužiRychlá rota01:31:44.39+00:56:16.64
269. 55 Annemarie IlleováŽenyRychlá rota01:31:44.49+00:56:16.74
270. 56 Jaromír UrajMužiRychlá rota01:31:44.55+00:56:16.80
271. 53 Vladislav KoblicMužiRychlá rota01:31:45.63+00:56:17.88
272. 127 Klára ŽižkováŽenyŽÍŽALÁCI01:32:12.12+00:56:44.37
273. 126 Zuzana ŽižkováŽenyŽÍŽALÁCI01:32:12.12+00:56:44.37
274. 128 Petr ŽižkaMužiŽÍŽALÁCI01:32:12.16+00:56:44.41
275. 125 Kateřina ŽižkováŽenyŽÍŽALÁCI01:32:12.19+00:56:44.44
276. 121 Jan VlčekMuži01:32:14.89+00:56:47.14
277. 256 Pavel SedláčekMuži01:32:34.09+00:57:06.34
278. 219 Ludvík CvikrMuži01:34:10.09+00:58:42.34
279. 263 Lenka JanákováŽeny01:37:13.01+01:01:45.26
280. 177 Tereza SucháŽeny01:37:47.79+01:02:20.04
281. 179 Jitka RytířováŽeny01:37:47.89+01:02:20.14
282. 178 Jana SedláčkováŽeny01:37:48.42+01:02:20.67
283. 110 Ondřej PopelkaMužiMOTO01:38:07.76+01:02:40.01
284. 264 Marek SpringleMuži01:38:49.81+01:03:22.06
285. 176 Jan VolfMužiFAN team01:39:41.06+01:04:13.31
286. 204 Adam JechMužiNeřízené střely01:40:09.87+01:04:42.12
287. 203 Václav KarásekMužiNeřízené střely01:40:10.64+01:04:42.89
288. 201 Rostislav PíchaMužiNeřízené střely01:40:11.27+01:04:43.52
289. 173 Tereza VolfováŽenyFAN team01:40:12.00+01:04:44.25
290. 174 Jakub HolecMužiFAN team01:40:12.17+01:04:44.42
291. 175 Petr SvěrákMužiFAN team01:40:14.19+01:04:46.44
292. 239 Martina BorskáŽenyTáborští běžci01:41:20.93+01:05:53.18
293. 237 Lucie SmržováŽenyTáborští běžci01:41:20.96+01:05:53.21
294. 238 Vít BorskýMužiTáborští běžci01:41:21.30+01:05:53.55
295. 194 Adéla ZemanováŽenyDegen a spol01:45:59.16+01:10:31.41
296. 193 Martin FilipMužiDegen a spol01:45:59.99+01:10:32.24
297. 240 Zuzana PodrováŽenyTáborští běžci01:52:03.06+01:16:35.31
298. 91 Vendula RaškováŽeny01:55:17.41+01:19:49.66
299. 44 Michal KoubekMuži02:03:53.49+01:28:25.74
300. 43 Petra DvořákováŽeny02:03:53.64+01:28:25.89
301. 120 Petr KučeraMužiPASKalové02:04:37.99+01:29:10.24

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Fotky