Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Novoroční běh/MTB Rokycany - Žďár

1.1.2024 13:00

Pořadatel: AC Sparta cycling
Místo: Rokycany - EKO Komíny sro
Podmínky: Zataženo, silný vítr, 5 stupňů Celsia, bez deště, bahna přiměřeně
Web závodu: http://www.sparta-cycling.cz/
46 závodníků,

Start na okraji Rokycan, cíl těsně pod vrcholem Žďár 629 m nad mořem. Délka cca 4km.

Výsledky v pdf: Celkově, kategorie, záznam z cíle



Výsledky


Cyklisté - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
1. 1. 1. 5 Adam Hrdina00:15:48 Kadeti do 16 let včetně video
2. 2. 1. 224 Vojtěch Rada00:16:07 Muži 16+ video
3. 3. 2. 270 Lukáš Pospíšil00:16:26 Muži 16+ Author team Stupnovideo
4. 4. 3. 275 Petr Chrz00:17:02 Muži 16+ video
5. 5. 4. 273 Jakub Švandrlík00:17:29 Muži 16+ AC Sparta Praha cyclingvideo
6. 6. 5. 274 Tomáš Šrail00:17:45 Muži 16+ AC Sparta Praha cyclingvideo
7. 7. 2. 20 Oskar Pryca00:17:53 Kadeti do 16 let včetně video
8. 8. 6. 246 Petr Hladík00:18:04 Muži 16+ AC Sparta Praha cyclingvideo
9. 9. 7. 236 Zdeněk Rubáš00:18:24 Muži 16+ AC Sparta Praha cyclingvideo
10. 10. 8. 248 Martin Vít00:18:32 Muži 16+ Radyně Bike teamvideo
11. 11. 9. 241 Milan Spěšný00:18:43 Muži 16+ video
12. 12. 10. 239 Stanislav Kejzlar00:19:00 Muži 16+ Author team Stupnovideo
13. 13. 11. 255 Zdeněk Groh00:19:10 Muži 16+ Author team Stupnovideo
14. 14. 12. 333 Jiří Baier00:19:30 Muži 16+ AC Sparta Praha cyclingvideo
15. 15. 13. 272 Rostislav Čermák00:22:25 Muži 16+ Bike Stupnovideo
16. 16. 14. 237 Petr Bulín00:23:10 Muži 16+ Chotěšovvideo
17. 17. 3. 50 Adam Novosad00:23:17 Kadeti do 16 let včetně Bike klub města Touškovvideo
18. 18. 15. 271 Michal Kantner00:23:20 Muži 16+ video
19. 1. 1. 262 Lucie Grohová00:23:55 Ženy 16+ Author team Stupnovideo
20. 19. 16. 244 Roberto Possamai00:24:00 Muži 16+ AC Sparta Praha cyclingvideo
21. 20. 4. 28 Tomáš Jedlík00:24:40 Kadeti do 16 let včetně MS bike academyvideo
22. 2. 1. 29 Tereza Jedlíková00:25:25 Kadetky do 16 let včetně MS bike academyvideo
23. 21. 17. 268 Jaroslav Jedlík00:25:40 Muži 16+ MS bike academyvideo
24. 22. 18. 269 Richard Dobiš00:25:50 Muži 16+ Rodo team Strupnovideo
25. 23. 19. 277 Václav Hlinovský00:38:25 Muži 16+ video
26. 24. 20. 600 Jan Hostička00:40:00 Muži 16+ Stratos timingvideo

Výsledky textově

Rokycany - Žďár 2024 - 01.01.2024
Výsledková listina
Celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Cyklisté
1./1.5Hrdina Adam2008mKadeti do 16 let včetně15:48
2./1.224Rada Vojtěch2007mMuži 16+16:07
3./2.270Pospíšil Lukáš1998mMuži 16+Author team Stupno16:26
4./3.275Chrz Petr2001mMuži 16+17:02
5./4.273Švandrlík Jakub2004mMuži 16+AC Sparta Praha cycling17:29
6./5.274Šrail Tomáš1992mMuži 16+AC Sparta Praha cycling17:45
7./2.20Pryca Oskar2009mKadeti do 16 let včetně17:53
8./6.246Hladík Petr2005mMuži 16+AC Sparta Praha cycling18:04
9./7.236Rubáš Zdeněk1967mMuži 16+AC Sparta Praha cycling18:24
10./8.248Vít Martin1980mMuži 16+Radyně Bike team18:32
11./9.241Spěšný Milan2000mMuži 16+18:43
12./10.239Kejzlar Stanislav1977mMuži 16+Author team Stupno19:00
13./11.255Groh Zdeněk1973mMuži 16+Author team Stupno19:10
14./12.333Baier Jiří1984mMuži 16+AC Sparta Praha cycling19:30
15./13.272Čermák Rostislav1998mMuži 16+Bike Stupno22:25
16./14.237Bulín Petr1971mMuži 16+Chotěšov23:10
17./3.50Novosad Adam2014mKadeti do 16 let včetněBike klub města Touškov23:17
18./15.271Kantner Michal1984mMuži 16+23:20
19./1.262Grohová Lucie1982žŽeny 16+Author team Stupno23:55
20./16.244Possamai Roberto1968mMuži 16+AC Sparta Praha cycling24:00
21./4.28Jedlík Tomáš2015mKadeti do 16 let včetněMS bike academy24:40
22./1.29Jedlíková Tereza2012žKadetky do 16 let včetněMS bike academy25:25
23./17.268Jedlík Jaroslav1977mMuži 16+MS bike academy25:40
24./18.269Dobiš Richard1992mMuži 16+Rodo team Strupno25:50
25./19.277Hlinovský Václav1955mMuži 16+38:25
26./20.600Hostička Jan1979mMuži 16+Stratos timing40:00
Běžci
1./1.364Šneberger Jan1985mMužiFalcon Rokycany19:18
2./2.361Honsa Antonín2003mMužiFischer ski klub Šumava20:04
3./3.357Rosol Jiří1974mMužiLoko Beroun21:15
4./1.362Honsová Anežka2003žŽenyFischer ski klub Šumava22:10
5./4.353Ritschl Erik1977mMužiHS Brdy22:15
6./5.356Kohout Jaromír2005mMužiAC Sparta Praha cycling22:50
7./2.363Machová Marie2007žŽenyFischer ski klub Šumava23:39
8./3.265Šnebergerová Lucie1983žŽenyFalcon Rokycany24:41
9./6.351Palek Pavel1996mMužiCheznovice25:42
10./7.358Turek Jiří1962mMužiChaloupky26:03
11./4.369Kejzlarová Pavlína2013žŽenyAuthor team Stupno27:02
12./8.371Dvořák Pavel1977mMužiKos Plzeň27:11
13./5.360Stibalová Petra1976žŽenyBroumy27:24
14./9.367Kéhar Ota1977mMužiPlzeň27:35
15./6.366Fryčková Michaela1999žŽeny28:05
16./10.368Diensbier Oldřich1981mMužiADS Rokycany29:18
17./11.370Štincík Jan1987mMužiADS Rokycany29:28
18./7.359Pavlisová Andrea1977žŽeny31:12
19./8.354Bradová Lenka2002žŽenyKlabava34:20
20./12.372Brabec Miloslav1956mMužiRokycany36:59
Počet závodníků: 46
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkově, kategorie