Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Jarní běh Dražovkou

7.4.2018 11:15

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo:
Podmínky: Slunečno, sucho
Web závodu: domecekhorovice.cz
130 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky na 1kolo (Ženy, dorost a M70): Celkové ¦ Kategorie

Výsledky na 2 kola: Celkové ¦ Kategorie

Závody:



4km - ženy, dorost a M70

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhů
1. 413 Bára Placatkováženy do 34 letSK sporting Pb00:14:30.00+00:00:00.001
2. 419 Simona Šamanováženy do 34 letLoko Beroun00:14:36.00+00:00:06.001
3. 416 Anna Perglerováženy do 34 letStřela Žebrák00:14:56.00+00:00:26.001
4. 448 Martin RabochdorostenciStřela Žebrák00:15:35.00+00:01:05.001
5. 432 Markéta Cibulkováženy 35 - 44 letIRONSTARS BEROUN00:15:56.00+00:01:26.001
6. 423 Nicola HolečkovádorostenkyLoko Beroun00:16:07.00+00:01:37.001
7. 447 Andrea Frantováženy do 34 letLoko Beroun00:16:10.00+00:01:40.001
8. 405 Ivana Medováženy 35 - 44 letZbečno00:16:25.00+00:01:55.001
9. 427 Daniela KarasovádorostenkyTisová00:16:28.00+00:01:58.001
10. 420 Tereza Šolcováženy do 34 letTriKlub PB00:16:37.00+00:02:07.001
11. 450 Svatava Řechkováženy 45 - 54 letOxygen Příbram00:16:39.00+00:02:09.001
12. 464 Jana Jeřábkováženy do 34 letLos Retmilmos00:17:01.00+00:02:31.001
13. 433 Ivana Kubínováženy 35 - 44 let00:17:01.00+00:02:31.001
14. 428 Věra Karasováženy 45 - 54 letTisová00:17:14.00+00:02:44.001
15. 434 Adam SudekdorostenciLoko Beroun00:17:29.00+00:02:59.001
16. 468 Petra Suttrováženy 35 - 44 letMaratonci Cerhovice00:17:32.00+00:03:02.001
17. 466 Martina Čížkováženy do 34 letPříbram00:17:47.00+00:03:17.001
18. 435 Eliška SudkovádorostenkyLoko Beroun00:17:48.00+00:03:18.001
19. 441 Michaela Fraňkováženy 45 - 54 letFraněk Team Vysoká00:17:48.00+00:03:18.001
20. 454 Petra Kroupovaženy do 34 letPribram00:18:23.00+00:03:53.001
21. 402 Ivana Rosolováženy 35 - 44 letRTA Zdice00:18:26.00+00:03:56.001
22. 403 Iva Jandurováženy do 34 letHýskov00:18:30.00+00:04:00.001
23. 429 Ondřej ŠkrlantdorostenciTJ Lokomotiva Beroun00:18:32.00+00:04:02.001
24. 439 Jindra Zahálkováženy nad 55 letChlumčany00:18:32.00+00:04:02.001
25. 465 Mirka Pulkrábkováženy do 34 letPříbram00:18:36.00+00:04:06.001
26. 438 Kateřina Houžvičkováženy do 34 letPříbram00:18:42.00+00:04:12.001
27. 401 Markéta Bauerováženy 35 - 44 letSlavia Praha00:18:47.00+00:04:17.001
28. 440 Petr Janovýmuži nad 70 letAC-Trial Plzeň00:19:07.00+00:04:37.001
29. 456 Tereza Hájkováženy 35 - 44 letLoko Beroun00:19:22.00+00:04:52.001
30. 446 Jan Svobodamuži nad 70 letPříbram00:19:27.00+00:04:57.001
31. 470 Andrea Burianováženy do 34 letRybářské potřeby Burian00:19:29.00+00:04:59.001
32. 417 Karolína PalkovádorostenkyStřela Žebrák00:19:31.00+00:05:01.001
33. 410 Jana Pickováženy 45 - 54 letChramioště00:19:35.00+00:05:05.001
34. 455 Monika Dudášováženy 45 - 54 letSK Vlaška00:19:41.00+00:05:11.001
35. 443 Marta Šroubkováženy nad 55 letMarathon Plzeň00:20:03.00+00:05:33.001
36. 451 Stanislava Hartmanováženy nad 55 letOxygensport Příbram00:20:12.00+00:05:42.001
37. 437 Radka Kašpírkováženy 35 - 44 letDobříš00:20:19.00+00:05:49.001
38. 426 Barbora KarasovádorostenkyTisová00:20:23.00+00:05:53.001
39. 449 Michaela Slezákováženy 45 - 54 letRossi team00:20:42.00+00:06:12.001
40. 404 Lenka Novákováženy 35 - 44 letDobříš00:20:46.00+00:06:16.001
41. 414 Denisa Sedláčkováženy 35 - 44 letPříbram00:21:04.00+00:06:34.001
42. 462 Sandra Šulajováženy do 34 letHořovice00:21:10.00+00:06:40.001
43. 445 Dana Svobodováženy nad 55 letPříbram00:21:13.00+00:06:43.001
44. 431 Petra Stibalováženy 35 - 44 let00:21:15.00+00:06:45.001
45. 424 Ludmila Šrejberováženy 35 - 44 letLochovice00:21:21.00+00:06:51.001
46. 412 Iveta Károváženy 35 - 44 letMaratonci Cerhovice00:21:25.00+00:06:55.001
47. 467 Vladimíra Dostálováženy 35 - 44 letMaratonci Cerhovice00:21:27.00+00:06:57.001
48. 459 Lenka Hasmanováženy 35 - 44 letÚjezd00:21:30.00+00:07:00.001
49. 460 Mirka Palkováženy 35 - 44 letÚjezd00:21:31.00+00:07:01.001
50. 463 Monika Štamkováženy do 34 letRpety00:21:40.00+00:07:10.001
51. 469 Jana Sirůčkováženy 35 - 44 letPříbram00:22:14.00+00:07:44.001
52. 436 Ludmila Butzkováženy nad 55 letKotva Braník00:22:25.00+00:07:55.001
53. 407 Branislava Marvánováženy 35 - 44 letKrálův Dvůr00:23:01.00+00:08:31.001
54. 415 Lucie Vaníčkováženy 45 - 54 letLíška00:23:18.00+00:08:48.001
55. 452 Hana Hořejšováženy nad 55 letPříbram00:23:37.00+00:09:07.001
56. 406 Dana Líškováženy 35 - 44 let00:23:39.00+00:09:09.001
57. 458 Jaroslava Beránkováženy nad 55 letŽebrák00:23:41.00+00:09:11.001
58. 422 Kateřina Kolenkováženy 35 - 44 letHořovice00:23:51.00+00:09:21.001
59. 409 Daša Jámborováženy 35 - 44 letDukla Praha00:24:09.00+00:09:39.001
60. 457 Petra Tuháčkováženy 45 - 54 letSK Čísovice00:25:37.00+00:11:07.001
61. 442 Zdeněk Kyliánmuži nad 70 letPlzeň00:30:30.00+00:16:00.001
62. 411 Michaela KramantskádorostenkyDobříš00:32:12.00+00:17:42.001
63. 453 Josef Kněžourekmuži nad 70 letMK Žebrák00:35:05.00+00:20:35.001
64. 444 Lucie Kafkováženy 35 - 44 letZdice00:40:16.00+00:25:46.001

Další soubory k závodu:

Výsledky na 1kolo (Ženy, dorost a M70): Celkové ¦ Kategorie

Výsledky na 2 kola: Celkové ¦ Kategorie