Běh partyzánskou stezkou

12.1.2019 10:15

Pořadatel: Domeček Hořovice, Slavoj Osek
Místo: Osek u Hořovic
Podmínky: 0 stupňů celsia, 20cm sněhu v lese, asfalt prakticky bez sněhu.
Web závodu: www.domecekhorovice.cz
143 závodníků,

Další soubory k závodu:

Sněhové radovánky pro Kubričana

Jasný favorit Pavel Kubričan pojal dnešní závod ryze takticky a dlouho se držel skryt před větrem ve vedoucí skupině s Petrem Minaříkem, Martinem Černým, Tomášem Šťastným a Hostičkou, kterým v závěru jednoduše utekl v posledním asfaltovém stoupání.

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Kros 9km - hlavní závod

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 37 Pavel KubričanMuži do 39letSaucony00:34:44.00+00:00:00.00
2. 15 Petr MinaříkMuži do 49letSKP Rokycany00:35:06.00+00:00:22.00
3. 43 Martin ČernýMuži do 39letPlzeň00:35:08.00+00:00:24.00
4. 72 Tomáš ŠťastnýMuži do 49letKERTEAM00:35:24.00+00:00:40.00
5. 42 Jan HostičkaMuži do 49letPříbram00:35:50.00+00:01:06.00
6. 111 Peter ŠiranecMuži do 39letKoněprusy00:36:07.00+00:01:23.00
7. 13 Petr ŠvarcMuži do 59letTri klub Příbram00:36:17.00+00:01:33.00
8. 96 Jiří KecksteinMuži do 39letSK Tlustice00:36:22.00+00:01:38.00
9. 92 Ervin BeshirMuži do 59letSK Zdice00:36:30.00+00:01:46.00
10. 28 Jakub HlasMuži do 39letPSK Olymp Praha00:37:22.00+00:02:38.00
11. 132 Tomáš LandovskýMuži do 39letPivní roztocká strana00:38:01.00+00:03:17.00
12. 74 Ondřej FraněkMuži do 39letPraha 600:38:18.00+00:03:34.00
13. 47 Daniel KupidlovskýMuži do 49letStodůlky00:38:20.00+00:03:36.00
14. 64 Tomáš StadčíkMuži do 49letPlzeň00:38:22.00+00:03:38.00
15. 94 Jaroslav DražanMuži do 39letTriatlon Team Příbram00:38:27.00+00:03:43.00
16. 36 Petr PavlišenMuži do 39let4 Timing00:38:50.00+00:04:06.00
17. 41 Tomáš KarasMuži do 59letTisová00:38:56.00+00:04:12.00
18. 136 Miroslav SedláčekMuži do 39letHořovice00:38:59.00+00:04:15.00
19. 142 Dušan MatějkaMuži do 49letSparta Podluhy00:39:07.00+00:04:23.00
20. 70 Pavel VlkMuži do 39letOriginál 1869 Příbram00:39:10.00+00:04:26.00
21. 116 Jakub SládečekMuži do 49letSenešnice00:39:18.00+00:04:34.00
22. 98 Pavel RatajMuži do 59letRokycany00:39:58.00+00:05:14.00
23. 61 Viktor RumpíkMuži do 39letLoko Beroun00:40:08.00+00:05:24.00
24. 119 Jan CharvátMuži do 39letTJ Zaječov00:40:20.00+00:05:36.00
25. 133 Petra AschermannováŽeny do 34letOK Kamenice00:40:22.00+00:05:38.00
26. 100 Vladimír VacardaMuži do 69letELEVEN RUN TEAM00:40:46.00+00:06:02.00
27. 39 Daniela KarasováŽeny do 34letTisová00:40:57.00+00:06:13.00
28. 48 Ivan RabochMuži do 59letStřela Žebrák00:41:06.00+00:06:22.00
29. 113 Lukáš PerglerMuži do 39letAC Sporák00:41:13.00+00:06:29.00
30. 14 Vladimír BenešMuži do 59letJoskatel Team/ Mratín00:41:30.00+00:06:46.00
31. 55 Petr HánaMuži do 59letSport-medicine Rokycany00:42:22.00+00:07:38.00
32. 22 Jan PejšaMuži do 49letnesmí být00:42:26.00+00:07:42.00
33. 138 Martin ŠkrlantMuži do 49letŽebrák00:42:31.00+00:07:47.00
34. 139 Zbyšek ZemanMuži do 59letTK Slavie Plzeň00:42:34.00+00:07:50.00
35. 49 Martin RabochMuži do 39letStřela Žebrák00:42:37.00+00:07:53.00
36. 67 Martin CindrMuži do 39letAmulet Rohozec Team00:42:43.00+00:07:59.00
37. 69 Michal FlachsMuži do 39letZličín00:42:49.00+00:08:05.00
38. 76 Michaela RiegerováŽeny do 44letVyběhej se Pb / Gymnázium Beroun00:43:06.00+00:08:22.00
39. 59 Richard BarcalMuži do 39letdos amigos00:43:21.00+00:08:37.00
40. 90 Honza HoraMuži do 49letAktuář Hořovice00:43:35.00+00:08:51.00
41. 559 Jiří TurekMuži do 59letChaloupky00:43:38.00+00:08:54.00
42. 140 Jan ZíkaMuži do 49letZdar Bar00:43:38.00+00:08:54.00
43. 75 Tomáš RychetskýMuži do 59letHH Smíchov00:43:50.00+00:09:06.00
44. 104 Josef VitásekMuži do 69letBuková00:44:11.00+00:09:27.00
45. 4 Lukáš CibulkaMuži do 39letDoubravan 200900:44:14.00+00:09:30.00
46. 38 Vladimír HodačMuži do 49letKrálův Dvůr00:44:29.00+00:09:45.00
47. 78 Radek FenclMuži do 59letSK Vlaška00:44:34.00+00:09:50.00
48. 45 Štěpán MatulaMuži do 49letOlympia Kladno00:44:43.00+00:09:59.00
49. 128 Roman PichlíkMuži do 39letRAC Cerhovice00:44:55.00+00:10:11.00
50. 17 Michal HolečekMuži do 49letTJ Karlštejn00:44:58.00+00:10:14.00
51. 97 Tomáš KecksteinMuži do 39let00:45:05.00+00:10:21.00
52. 8 Radek VokůrkaMuži do 39letDoubravan 200900:45:05.00+00:10:21.00
53. 7 Tomáš VokůrkaMuži do 49letDoubravan 200900:45:10.00+00:10:26.00
54. 77 Martin KřížekMuži do 39letDoubravan 200900:45:35.00+00:10:51.00
55. 62 Václav PlešmídMuži do 39letKomárov00:45:35.00+00:10:51.00
56. 29 Petr VykysalýMuži do 49letLokomotiva Beroun00:45:36.00+00:10:52.00
57. 99 Eva PovalováŽeny do 44let00:45:37.00+00:10:53.00
58. 137 Tomáš KrosMuži do 59letSKP Mrtník00:45:38.00+00:10:54.00
59. 81 Adrien SehnalMuži do 69letSC Radotín00:45:39.00+00:10:55.00
60. 34 Stanislav BurdaMuži do 39letPříbram00:45:43.00+00:10:59.00
61. 109 Vlastimil FousekMuži do 49letVorvani00:45:44.00+00:11:00.00
62. 52 Václav ŘezáčMuži do 39letPříbram00:45:53.00+00:11:09.00
63. 31 Svatava ŘechkováŽeny do 54letOxygen Příbram00:45:55.00+00:11:11.00
64. 108 Pavel VávraMuži do 59letVorvani00:45:57.00+00:11:13.00
65. 123 Rostislav DušekMuži do 49letDataline00:45:58.00+00:11:14.00
66. 9 Daniel BublaMuži do 59letPIM BK Divoká Šárka00:46:01.00+00:11:17.00
67. 50 Martin ČermákMuži do 49letWheelabrator Tryskáči00:46:11.00+00:11:27.00
68. 51 Ivana KubínováŽeny do 44letWheelabrator Tryskáči00:46:32.00+00:11:48.00
69. 40 Věra KarasováŽeny do 54letTisová00:46:42.00+00:11:58.00
70. 144 Lukáš MarušMuži do 39letHella 161 crew00:46:50.00+00:12:06.00
71. 3 Pavel ProcházkaMuži do 39letDoubravan 200900:47:08.00+00:12:24.00
72. 106 Lukáš SladkýMuži do 39letVorvani00:47:15.00+00:12:31.00
73. 95 Miroslav ŠobáňMuži do 49letSokol Kařez00:47:18.00+00:12:34.00
74. 23 Pavel MatějovskýMuži do 59letMK Kladno00:47:23.00+00:12:39.00
75. 35 Alexandr PavlišenMuži do 59letDrtič Bezděkov00:47:25.00+00:12:41.00
76. 6 Michaela FraňkováŽeny do 54letFraněk Team00:47:26.00+00:12:42.00
77. 134 Michal HanákMuži do 49letRAC Cerhovice00:47:37.00+00:12:53.00
78. 68 Zdeňka KouřimskáŽeny do 34letPro Radost00:47:39.00+00:12:55.00
79. 84 Antonín UngrMuži do 69letKozojedy00:47:42.00+00:12:58.00
80. 91 Karel BělohlávekMuži do 39letSparta Podluhy00:48:09.00+00:13:25.00
81. 85 Luboš PechMuži do 49letBohutín00:48:27.00+00:13:43.00
82. 58 Milan SchovánekMuži do 59letKrčský les B00:48:33.00+00:13:49.00
83. 102 Josef ErdingerMuži do 39letKomárov00:48:38.00+00:13:54.00
84. 88 Stanislav KrálMuži do 49letRun the world00:48:51.00+00:14:07.00
85. 107 Jan SkalickýMuži do 39letVorvani00:49:33.00+00:14:49.00
86. 26 Jiří KořánMuži do 39let00:49:42.00+00:14:58.00
87. 19 Iva JandurováŽeny do 34letHýskov00:49:46.00+00:15:02.00
88. 131 Martin BauerMuži do 49letChlustina00:49:49.00+00:15:05.00
89. 141 Nelly KudrováŽeny do 44letKesnerka00:49:49.00+00:15:05.00
90. 2 Pavel ProcházkaMuži do 59letDoubravan 200900:49:59.00+00:15:15.00
91. 105 Roman JungMuži do 49letZavodou00:50:15.00+00:15:31.00
92. 130 Václav LudvíkMuži do 39letZbiroh00:50:22.00+00:15:38.00
93. 20 Tomáš UxaMuži do 59letURT Beroun00:50:27.00+00:15:43.00
94. 21 Anett UxováŽeny do 34letURT Beroun00:50:28.00+00:15:44.00
95. 60 Martina PodolákováŽeny do 34letNitra00:50:31.00+00:15:47.00
96. 103 Lucie KafkováŽeny do 44letZdice00:50:51.00+00:16:07.00
97. 24 Štěpánka TrnkováŽeny do 54letSabzo00:51:01.00+00:16:17.00
98. 122 Jirka StupkaMuži do 39letHředle00:51:32.00+00:16:48.00
99. 121 Jaroslav FleišerMuži do 39letHředle00:51:33.00+00:16:49.00
100. 135 Daniela GregorováŽeny do 54letKomárov00:51:36.00+00:16:52.00
101. 63 Kristina RumpíkováŽeny do 34letPlzeň00:51:45.00+00:17:01.00
102. 79 Monika DudášováŽeny do 54letSK Vlaška00:51:49.00+00:17:05.00
103. 30 Jan SvobodaMuži nad 70letPivovar Zlosyn00:51:50.00+00:17:06.00
104. 71 Jaroslav BendaMuži do 39letPříbram00:52:12.00+00:17:28.00
105. 89 Tereza HájkováŽeny do 44letLoko Beroun00:52:25.00+00:17:41.00
106. 5 Lukáš PosMuži do 39letSlavoj Osek00:52:28.00+00:17:44.00
107. 46 Ondřej ČepelákMuži do 39letOsek00:52:28.00+00:17:44.00
108. 129 Martin DítěMuži do 59letŠtěchovice00:52:45.00+00:18:01.00
109. 143 Tomáš PásztorMuži do 39letJince00:52:47.00+00:18:03.00
110. 66 Petr ButzkeMuži do 69letFit klub Padák00:52:49.00+00:18:05.00
111. 1 Josef PazderaMuži do 49letDoubravan 200900:53:09.00+00:18:25.00
112. 44 Jan ČandaMuži do 39letSK Tochovice00:53:37.00+00:18:53.00
113. 101 Jitka KrejčíŽeny do 34let00:53:37.00+00:18:53.00
114. 18 Jiří MachMuži do 39letRAC00:54:29.00+00:19:45.00
115. 25 Václav ŘápekMuži nad 70letAVC Praha00:54:33.00+00:19:49.00
116. 80 Jana TurečkováŽeny do 54letTK Bohutín00:54:57.00+00:20:13.00
117. 112 Nikola KinclováŽeny do 34letSK Doubravan Újezd00:55:08.00+00:20:24.00
118. 11 Pavla ReschováŽeny do 54letStřela Žebrák00:55:15.00+00:20:31.00
119. 126 Milan KáraMuži do 49letRAC Cerhovice00:55:20.00+00:20:36.00
120. 110 Pavel KlinderaMuži do 39letPříbram00:55:35.00+00:20:51.00
121. 93 Petra StibalováŽeny do 44letBroumy00:55:48.00+00:21:04.00
122. 127 Iveta KárováŽeny do 44letRAC Cerhovice00:55:51.00+00:21:07.00
123. 125 Dana DlouháŽeny do 44letRAC Cerhovice00:56:03.00+00:21:19.00
124. 32 Dana SvobodováŽeny nad 55 letPivovar Zlosyn00:56:08.00+00:21:24.00
125. 12 Zdeněk ReschMuži do 49letHo Beroun00:56:13.00+00:21:29.00
126. 124 Martin ŠkarydMuži do 39let00:56:27.00+00:21:43.00
127. 65 Radek VokurkaMuži do 39letTop Duh Club00:56:29.00+00:21:45.00
128. 87 Jiří MerhoutMuži do 39letJince00:56:36.00+00:21:52.00
129. 73 Milan TuháčekMuži do 59letSK Prdlavky00:56:43.00+00:21:59.00
130. 10 Michal PánekMuži do 39letRožmitál pod Třemšínem00:56:52.00+00:22:08.00
131. 53 Radek KynclMuži do 49letSK Doubravan Újezd00:58:16.00+00:23:32.00
132. 54 Hana KynclováŽeny do 44letSK Doubravan Újezd00:58:16.00+00:23:32.00
133. 86 Veronika MerhoutováŽeny do 44letJince00:58:52.00+00:24:08.00
134. 27 Otakar WienerMuži do 69letMaratón klub Kladno00:59:39.00+00:24:55.00
135. 120 Josef HnízdilMuži do 59let01:00:17.00+00:25:33.00
136. 115 Jiří CharvátMuži do 49letKvaň01:00:35.00+00:25:51.00
137. 114 Věra CharvátováŽeny do 44letKvaň01:00:35.00+00:25:51.00
138. 118 Jiřina KaiserovaŽeny do 44letPříbram01:01:04.00+00:26:20.00
139. 83 Michal VeselýMuži do 49letZáluží01:02:10.00+00:27:26.00
140. 82 Jana UrxováŽeny do 54letRAC Cerhovice01:02:11.00+00:27:27.00
141. 57 Elena TruhlářováŽeny do 54letSokol Kobylisy01:04:40.00+00:29:56.00
142. 16 Kateřina HoužvičkováŽeny do 44letPříbram01:04:46.00+00:30:02.00
143. 33 Josef PrůšaMuži do 59letSlavoj Obecnice01:07:08.00+00:32:24.00

Další soubory k závodu:

Sněhové radovánky pro Kubričana

Jasný favorit Pavel Kubričan pojal dnešní závod ryze takticky a dlouho se držel skryt před větrem ve vedoucí skupině s Petrem Minaříkem, Martinem Černým, Tomášem Šťastným a Hostičkou, kterým v závěru jednoduše utekl v posledním asfaltovém stoupání.