S čelovkou Dražovkou

23.2.2019 18:00

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: sucho, 0 stupňů celsia.
Web závodu: www.domecekhorovice.cz
100 závodníků,

Další soubory k závodu:

Rosol a Hrstková nejlépe s čelovkou

Jiří Rosol obhájil loňské vítězství a Vladěna Hrstková na stupni nejvyšším hned v prvním závodě po narození druhého přírůstku do rodiny

Fotky: Od Věry Zvoníčkové, Od Vladimíra Bubníka

Výsledky: Celkové, Kategorie

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Hlavní běh na 6km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 28 Jiří RosolMuži do 49 letLoko Beroun00:22:22.00+00:00:00.00
2. 31 Jiří KecksteinMuži do 39 letSK Tlustice00:22:47.00+00:00:25.00
3. 33 Pavel VlkMuži do 39 letOriginál 1869 Příbram00:22:47.00+00:00:25.00
4. 25 Miroslav SedláčekMuži do 39 letHořovice00:22:58.00+00:00:36.00
5. 19 Matěj NovýMuži do 39 letStřela Žebrák00:23:04.00+00:00:42.00
6. 43 Jiří WallererMuži do 39 letIron stars Beroun00:23:39.00+00:01:17.00
7. 7 Jan NosekMuži do 39 letSpartak Hořovice00:23:49.00+00:01:27.00
8. 48 Dušan MatějkaMuži do 49 letSparta Podluhy00:23:58.00+00:01:36.00
9. 37 Lukáš PerglerMuži do 39 letKomárov00:24:07.00+00:01:45.00
10. 23 Martin VotavaMuži do 49 letKrálův Dvůr00:24:22.00+00:02:00.00
11. 51 Jan CharvátMuži do 39 letTJ Zaječov00:24:23.00+00:02:01.00
12. 14 Michal SmetanaMuži do 39 letAFK Loděnice00:24:43.00+00:02:21.00
13. 52 Vojtěch RyvolaMuži do 39 letKarlštejn00:25:48.00+00:03:26.00
14. 27 Vladěna HrstkováŽeny do 34 letKerteam00:25:49.00+00:03:27.00
15. 30 Michal FlachsMuži do 39 letZličín00:26:07.00+00:03:45.00
16. 6 Jindřich SrbMuži do 39 letNight Run Team / Horoměřice00:26:28.00+00:04:06.00
17. 26 Jiří TurekMuži nad 50 letChaloupky00:26:31.00+00:04:09.00
18. 5 Petr ChocholaMuži do 49 letZŠ a MŠ Nové Strašecí00:27:06.00+00:04:44.00
19. 22 Michal PondělíčekMuži do 39 letHořovice00:27:08.00+00:04:46.00
20. 18 Lucie StrnadováŽeny nad 35 letProfesionální svině00:27:16.00+00:04:54.00
21. 2 Dušan HrdličkaMuži do 49 letPraskolesy00:27:57.00+00:05:35.00
22. 21 Anett UxováŽeny do 34 letTriatlon Beroun00:28:10.00+00:05:48.00
23. 36 Marek KynclMuži do 39 letDoubravan Újezd00:28:19.00+00:05:57.00
24. 35 Petr HolakovskýMuži do 39 letSpartak Žebrák00:28:19.00+00:05:57.00
25. 53 Dušan ŠlapákMuži do 39 letDobrý anděl00:29:10.00+00:06:48.00
26. 56 Adrian SehnalMuži nad 50 letAdrien team00:29:17.00+00:06:55.00
27. 49 Karel BělohlávekMuži do 39 letSparta Podluhy00:29:29.00+00:07:07.00
28. 3 Jiří VavřičkaMuži nad 50 letSpartak Hořovice00:29:30.00+00:07:08.00
29. 24 Miloslav VáňaMuži nad 50 letBohutín00:29:35.00+00:07:13.00
30. 47 Petr ButzkeMuži nad 50 letFit klub Padák00:29:58.00+00:07:36.00
31. 15 Monika SmetanováŽeny nad 35 let00:30:04.00+00:07:42.00
32. 29 Ivana RosolováŽeny nad 35 letRossi team00:30:21.00+00:07:59.00
33. 20 Tomáš UxaMuži nad 50 letTriatlon Beroun00:30:34.00+00:08:12.00
34. 11 Martin BauerMuži do 49 letChlustina00:30:45.00+00:08:23.00
35. 39 Jitka KrejčíŽeny do 34 let00:31:01.00+00:08:39.00
36. 45 Marie KršíkováŽeny do 34 letLibomyšl00:31:53.00+00:09:31.00
37. 12 Pavlína MarešováŽeny do 34 letPodluhy00:31:54.00+00:09:32.00
38. 44 Martin DítěMuži nad 50 letŠtěchovice00:32:01.00+00:09:39.00
39. 10 Jana KrátkáŽeny do 34 letDomeček Hořovice00:32:04.00+00:09:42.00
40. 50 Nikola KinclováŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd00:32:27.00+00:10:05.00
41. 9 Miloslav ŠvarcMuži do 49 letStřela Žebrák00:33:23.00+00:11:01.00
42. 38 Zuzana GregorováŽeny do 34 let00:33:30.00+00:11:08.00
43. 42 Vít KubičkaMuži do 39 letZaječov00:33:34.00+00:11:12.00
44. 13 Jiřina KaiserováŽeny nad 35 letMP Hořovice00:33:37.00+00:11:15.00
45. 17 Pavel NovotnýMuži do 39 letHořovice00:33:57.00+00:11:35.00
46. 16 Silvia ŘehůřkováŽeny nad 35 letJince00:33:57.00+00:11:35.00
47. 8 Ludmila ŠrejberováŽeny nad 35 letPro radost00:34:10.00+00:11:48.00
48. 55 Romana HrdličkováŽeny nad 35 letDomeček Hořovice00:34:10.00+00:11:48.00
49. 46 Klára BělíčkováŽeny do 34 letStřela Žebrák00:34:11.00+00:11:49.00
50. 40 Stela JoudalováŽeny do 34 letStřela Žebrák00:34:11.00+00:11:49.00
51. 41 Vítězslav EismannMuži do 49 letZaječov00:34:38.00+00:12:16.00
52. 34 Jan KaprhálMuži do 49 letRpety00:35:02.00+00:12:40.00
53. 1 Michal VeselýMuži do 49 letCK Záluží00:35:39.00+00:13:17.00
54. 4 Kateřina KovandováŽeny nad 35 letCheznovice00:40:31.00+00:18:09.00
55. 32 Růžena LodrováŽeny nad 35 letHořovice00:40:31.00+00:18:09.00

Další soubory k závodu:

Rosol a Hrstková nejlépe s čelovkou

Jiří Rosol obhájil loňské vítězství a Vladěna Hrstková na stupni nejvyšším hned v prvním závodě po narození druhého přírůstku do rodiny

Fotky: Od Věry Zvoníčkové, Od Vladimíra Bubníka

Výsledky: Celkové, Kategorie