Aquatlon Příbram

2.4.2017 10:00

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Běžecká kola ¦ Plavání ¦ Běh ¦ Celkové po kategoriích ¦ Cílové kontrolní video ¦ Fotky

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Žáci 100m plavání a 1000m běhu

Pořadí Start. číslo Jméno přijmení RNKat.Klub Finish ZtrátaPlaváníBěhPočet okruhů
1. 130 Martin Kozojed 2004Žáci 12-13 letE.ON Triathlon Team00:03:58+00:00:0000:01:0700:02:511
2. 67 Erik Rozsíval 2004Žáci 12-13 letTRI SKI Horní Počernice00:04:01+00:00:0300:01:0500:02:561
3. 47 Matěj Šolc 2004Žáci 12-13 letTT Příbram, z. s.00:04:07+00:00:0900:01:2000:02:471
4. 108 David Korous 2004Žáci 12-13 letE.ON Triathlon Team00:04:11+00:00:1300:01:0900:03:011
5. 83 Tadeáš Štěpka 2004Žáci 12-13 letElab00:04:20+00:00:2200:01:0900:03:111
6. 131 Emílie Chrastinová 2004Žákyně 12-13 TRI KLUB Příbram00:04:24+00:00:2600:01:1800:03:061
7. 69 Matěj Jarušek 2004Žáci 12-13 letPK Příbram00:04:25+00:00:2700:01:1200:03:121
8. 81 Jáchym Blatný 2005Žáci 12-13 letELT00:04:25+00:00:2700:01:1300:03:111
9. 61 David Bálek 2004Žáci 12-13 letPk Příbram00:04:26+00:00:2800:01:0300:03:231
10. 109 Nicol Vesecká 2004Žákyně 12-13 Pankration Příbram00:04:27+00:00:2900:01:1800:03:091
11. 102 Eliška Kučerová 2005Žákyně 12-13 TRIKV00:04:27+00:00:2900:01:2400:03:031
12. 139 Anežka Abrahámová 2004Žákyně 12-13 Spartak Hořovice00:04:38+00:00:4000:01:1700:03:211
13. 68 Lucas Duba 2006Žáci 10-11 letTRI SKI Horní Počernice00:04:38+00:00:4000:01:1500:03:231
14. 55 Adam Weber 2004Žáci 12-13 letTriatlon Plzen00:04:40+00:00:4200:01:2000:03:201
15. 119 Jan Žirovnický 2005Žáci 12-13 letE.ON Triathlon Team00:04:42+00:00:4400:01:2000:03:211
16. 132 Ondřej Kozojed 2007Žáci 10-11 letE.ON Triathlon Team00:04:45+00:00:4700:01:2500:03:201
17. 15 Natálie Fraňková 2004Žákyně 12-13 TRI KLUB Příbram00:04:47+00:00:4900:01:2700:03:201
18. 129 Anna Karasová 2006Žákyně 10-11 TT klub Příbram00:04:48+00:00:5000:01:2200:03:261
19. 74 Viktorie Hadravová 2005Žákyně 12-13 Elab00:04:49+00:00:5100:01:1400:03:351
20. 115 Šimon Hartman 2005Žáci 12-13 letElab00:04:51+00:00:5300:01:2000:03:301
21. 76 Berenika Hrašová 2005Žákyně 12-13 Elab00:04:51+00:00:5300:01:2100:03:291
22. 95 Aneta Smetanová 2005Žákyně 12-13 TJ Loko Beroun00:04:54+00:00:5600:01:2200:03:311
23. 16 Marek Hauptmann 2007Žáci 10-11 letDukla Praha00:04:55+00:00:5700:01:3600:03:191
24. 136 Barbora Štochlová 2005Žákyně 12-13 Spartak Hořovice00:04:57+00:00:5900:01:2100:03:351
25. 60 Zuzana Bálková 2006Žákyně 10-11 Sokol Příbram00:04:58+00:01:0000:01:2100:03:361
26. 59 Alena Zavadilová 2004Žákyně 12-13 Endurance00:04:58+00:01:0000:01:2100:03:371
27. 52 Vojtěch Gröschl 2007Žáci 10-11 letTCV Jindřichův Hradec00:04:59+00:01:0100:01:2700:03:321
28. 100 Adam Landauer 2006Žáci 10-11 letPK Příbram00:05:00+00:01:0200:01:1300:03:471
29. 91 Eliška Koldová 2006Žákyně 10-11 Pk Příbram00:05:02+00:01:0400:01:2200:03:401
30. 123 Alexandra Silvey 2005Žákyně 12-13 ---00:05:03+00:01:0500:01:2500:03:381
31. 51 Matěj Procházka 2007Žáci 10-11 letIRON STARS BEROUN00:05:05+00:01:0700:01:3300:03:321
32. 5 Tereza Boháčová 2004Žákyně 12-13 TT Příbram, z. s.00:05:06+00:01:0800:01:3000:03:351
33. 45 Jakub Šmíd 2006Žáci 10-11 letTriatlon Plzeň00:05:08+00:01:1000:01:4300:03:251
34. 101 Robert Kučera 2006Žáci 10-11 letTRIKV00:05:10+00:01:1200:01:2600:03:441
35. 71 Prokop Cihlář 2006Žáci 10-11 letTT LOKO Beroun00:05:12+00:01:1400:01:2200:03:501
36. 3 Nikol Balcarová 2004Žákyně 12-13 ---00:05:16+00:01:1800:01:3200:03:431
37. 98 Tereza Tučková 2007Žákyně 10-11 TriSK ČB00:05:19+00:01:2100:01:2200:03:561
38. 122 Alžběta Pokorná 2004Žákyně 12-13 SKI CLUB Brandýs n.L.00:05:20+00:01:2200:01:2100:03:581
39. 99 Lenka Stehlíková 2007Žákyně 10-11 PK Příbram00:05:28+00:01:3000:01:2700:04:011
40. 106 Natálie Seifertová 2006Žákyně 10-11 Triatlet KV00:05:30+00:01:3200:01:5000:03:391
41. 104 Nella Trinerová 2007Žákyně 10-11 Triatlet K. Vary00:05:31+00:01:3300:01:4500:03:451
42. 53 Josef Valda 2005Žáci 12-13 letTCV Jindřichův Hradec00:05:33+00:01:3500:01:3200:04:001
43. 1 Petr Adam 2007Žáci 10-11 letTCV Jindřichův Hradec00:05:33+00:01:3500:01:3300:04:001
44. 50 Nikola Pospíšilová 2006Žákyně 10-11 PK Příbram00:05:33+00:01:3500:01:2400:04:091
45. 42 Natálie Stuchlíková 2005Žákyně 12-13 E.ON Triathlon Team00:05:39+00:01:4100:01:2200:04:171
46. 77 Tea Hrašová 2007Žákyně 10-11 Elab00:05:42+00:01:4400:01:3600:04:061
47. 31 Jan Parez 2004Žáci 12-13 letTT Příbram, z. s.00:05:55+00:01:5700:01:5100:04:041
48. 92 Amálie Koldová 2007Žákyně 10-11 PK Příbram00:05:55+00:01:5700:01:3400:04:211
49. 72 Václav Gröschl 2007Žáci 10-11 letTCV Jindřichův Hradec00:05:57+00:01:5900:01:4600:04:101
50. 63 Adéla Bönischová 2007Žákyně 10-11 Triatlet KV00:06:04+00:02:0600:02:2800:03:361
51. 138 Štěpánka Prepslová 2006Žákyně 10-11 Spartak Hořovice00:06:06+00:02:0800:01:3800:04:281
52. 93 Daniel Horák 2005Žáci 12-13 letPK Příbram00:06:10+00:02:1200:01:4600:04:241
53. 24 Barbora Koutná 2007Žákyně 10-11 TT Příbram, z. s.00:06:18+00:02:2000:02:0400:04:131
54. 78 Kryštof Hadrava 2007Žáci 10-11 letElab00:06:23+00:02:2500:02:0600:04:161
55. 124 Olivia Silvey 2007Žákyně 10-11 ---00:06:39+00:02:4100:02:2400:04:151
56. 30 Eliška Němečková 2006Žákyně 10-11 TT Příbram, z. s.00:06:46+00:02:4800:01:5000:04:561
57. 26 Eliška Krůtová 2006Žákyně 10-11 TT Příbram, z. s.00:06:48+00:02:5000:01:5400:04:541
DNF. 142 Lukáš Hadač 2006Žáci 10-11 letPK Příbram00:01:31+-00:02:2700:01:3100:00:000

Další soubory k závodu:

Výsledky: Běžecká kola ¦ Plavání ¦ Běh ¦ Celkové po kategoriích ¦ Cílové kontrolní video ¦ Fotky