Dehtářská 10/20

20.4.2019 14:00

Pořadatel: Vlastimil Jelínek
Místo: Kletečná
Podmínky: Slunečno, mírný vítr, 18 stupňů celsia
Web závodu: http://www.dehtarska10.cz/
224 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

10km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 219 Adam ŠIMEKMužiPražská kavárna00:37:31.00+00:00:00.00
2. 235 David VANĚKMužiJihlava00:37:40.00+00:00:09.00
3. 148 Tomáš MOCEKMužiMocíno00:39:46.00+00:02:15.00
4. 143 Jaromír MUCHAMužiNHÚ Balinka VM00:40:42.00+00:03:11.00
5. 182 Tomáš KOTENMužiPelhřimov00:41:06.00+00:03:35.00
6. 103 Kryštof DUCHANMužiLiga atletů Pelhřimov00:41:22.00+00:03:51.00
7. 132 Miroslav MUCHAMužiNHÚ Balinka VM00:41:46.00+00:04:15.00
8. 52 Petr STUDNIČKAMužiŽeliv00:42:37.00+00:05:06.00
9. 97 Martin KUBÁTMužiNEHOP00:43:25.00+00:05:54.00
10. 177 Petr PÍPALMužiKamenice nad Lipou00:43:28.00+00:05:57.00
11. 239 Roman HOUDEKMužiDuranga00:43:40.00+00:06:09.00
12. 154 Vojtěch DOMINMužiHC DHM00:44:56.00+00:07:25.00
13. 250 Štěpán ŠtýbnerMužiPteam00:44:58.00+00:07:27.00
14. 125 Miloš MAREKMužiPE00:45:08.00+00:07:37.00
15. 164 Petr VRLÍKMužiKunžak00:45:19.00+00:07:48.00
16. 133 Petr KŘIVÁNEKMužiPelhřimov00:45:29.00+00:07:58.00
17. 104 Dušan ŠKRLETAMužiLiga 2014 Kamenice nad Lipou00:45:29.00+00:07:58.00
18. 120 Jakub KOTENMužiPelhřimov00:45:39.00+00:08:08.00
19. 253 František MottlMužiVoklobáci00:45:50.00+00:08:19.00
20. 194 Lukáš MÁCAMužiPelhřimov00:45:53.00+00:08:22.00
21. 222 Jiří TŮMAMužiDolní Kralovice00:46:07.00+00:08:36.00
22. 15 Aleš VACEKMužiPelhřimov00:46:21.00+00:08:50.00
23. 96 Jan KOHOUTMužiSDH Věž00:46:30.00+00:08:59.00
24. 190 Milan MALÝMužiP-team00:46:46.00+00:09:15.00
25. 205 Myroslava PETRONYUKŽenyDlubal00:46:50.00+00:09:19.00
26. 139 David VALENTAMužiVelosport Valenta Scott team00:47:22.00+00:09:51.00
27. 149 Lukáš HARUDAMužiKojčice00:47:43.00+00:10:12.00
28. 155 Petr SIMANDLMužiLAP Pelhřimov00:47:49.00+00:10:18.00
29. 114 Jiří TRNKAMužiSTS Milotice 1400:48:12.00+00:10:41.00
30. 33 Ondřej MICHALMužiHavlíčkův Brod00:48:28.00+00:10:57.00
31. 73 Aleš KREJČÍMužiHavlíčkův Brod00:48:35.00+00:11:04.00
32. 123 Jan HAVELMužiSK GYM HUMPOLEC00:48:38.00+00:11:07.00
33. 153 Vláďa TRÝBMužiKola Ledeč00:48:52.00+00:11:21.00
34. 203 Marek ROZSÍVALMužiBrno00:49:01.00+00:11:30.00
35. 220 Oldřich BAKUSMužiAuto Vysočina00:49:02.00+00:11:31.00
36. 142 Zdeněk DOSTÁLMužiVelosport Valenta Scott team P00:49:06.00+00:11:35.00
37. 111 Bohumír MOLÍKMužiPelhřimov00:49:29.00+00:11:58.00
38. 99 ROB MOORENMužiSK GYM HUMPOLEC00:49:34.00+00:12:03.00
39. 55 Radek LHOTSKÝMužiLaP00:49:36.00+00:12:05.00
40. 173 Bedřich STEJSKALMužiAmcykl Humpolec00:49:36.00+00:12:05.00
41. 98 Martin KUBÁTMužiNEHOP00:49:37.00+00:12:06.00
42. 9 Libor PACLÍKMužiHumpolec00:50:05.00+00:12:34.00
43. 140 Roman CIHLÁŘMužiSedlice00:50:29.00+00:12:58.00
44. 263 Jiří NOUSEKMužiHumpolec00:50:31.00+00:13:00.00
45. 252 Radek HenyšMužiVoklobáci00:50:39.00+00:13:08.00
46. 105 Pavel POPELAMužiSDH Věž00:50:58.00+00:13:27.00
47. 65 Adam PAVLÍKMužiHumpolec00:51:03.00+00:13:32.00
48. 31 Lucie NOVÁKOVÁŽenyNoDi Runners00:51:12.00+00:13:41.00
49. 2 Tomáš NEJEDLÍKMužiVoklobáci00:51:32.00+00:14:01.00
50. 168 Luboš NOVÁKMužiRemi CrossFit00:51:33.00+00:14:02.00
51. 116 Václav BARTOŇMužiSlužátky00:51:37.00+00:14:06.00
52. 86 Petra ŠŤÁVOVÁŽenyVelký Rybník00:51:48.00+00:14:17.00
53. 208 Mirek KANĚRAMužiETV00:52:07.00+00:14:36.00
54. 141 Jiří MACHEKMužiTěchorázek00:52:08.00+00:14:37.00
55. 185 Jan FUCHSMužiPelhrimov00:52:11.00+00:14:40.00
56. 90 Sebastián JAKUBIAKMužiPelhřimov00:52:22.00+00:14:51.00
57. 112 Milan DOMINMužiHC DHM00:52:37.00+00:15:06.00
58. 157 Pavel SIMANDLMužiLAP Pelhřimov00:52:43.00+00:15:12.00
59. 1 Tomáš HEJDAMužiVoklobáci00:53:05.00+00:15:34.00
60. 64 Stanislav JANÁKMužiRB Highlands00:53:06.00+00:15:35.00
61. 101 Tomáš ŠVECMužiPočátky00:53:10.00+00:15:39.00
62. 38 Lubomír ŠTORKMužiZajíčkov00:53:13.00+00:15:42.00
63. 16 Josef MACHEKMužiETV00:53:15.00+00:15:44.00
64. 19 Filip PECHMužiVoklobáci00:53:18.00+00:15:47.00
65. 24 Jakub DEDERAMužiKojčice00:53:27.00+00:15:56.00
66. 234 Vojtěch BATRLAMužiJindřichův Hradec00:53:33.00+00:16:02.00
67. 221 Pavel SUKMužiAuto Vysočina00:53:46.00+00:16:15.00
68. 54 Martin MAŠKAMužiVlašim00:54:00.00+00:16:29.00
69. 49 Oldřich DVOŘÁKMužiPsychiatrická nemocnice Bohnic00:54:00.00+00:16:29.00
70. 241 Václav BECHYŇÁKMužiBK Kramolín00:54:09.00+00:16:38.00
71. 21 Václav PAVLÍKMužiSedlice00:54:10.00+00:16:39.00
72. 254 Tomáš ObšilMužiVoklobáci00:54:56.00+00:17:25.00
73. 212 jan DOLEŽALMužiJelínek Develop00:54:59.00+00:17:28.00
74. 159 Petr VANĚČEKMužiDlubal00:55:10.00+00:17:39.00
75. 245 Eduard KRAMPOLMužiPelhřimov00:55:15.00+00:17:44.00
76. 93 Jakub HUNALMužiPelhřimov00:55:17.00+00:17:46.00
77. 161 Miroslav BEČKAMužiPelhřimov00:55:21.00+00:17:50.00
78. 30 Josef NOVÁKMužiNoDi Runners00:55:38.00+00:18:07.00
79. 110 Jan DOČKALMužiPosázaví00:55:46.00+00:18:15.00
80. 171 Libor DOUBEKMužiKroužilky00:55:48.00+00:18:17.00
81. 127 David KARÁSEKMužiŽeliv00:55:49.00+00:18:18.00
82. 172 Ota STEHLÍKMužiVoklobáci00:55:51.00+00:18:20.00
83. 181 Jiří TESAŘMužiVokov00:55:54.00+00:18:23.00
84. 57 Blanka SVOBODOVAŽenyAmcykl Humpolec00:56:05.00+00:18:34.00
85. 36 Jakub ARCHALOUSMužiKlub přátel příjemně strávenéh00:56:05.00+00:18:34.00
86. 3 Markéta ZIMMERMANNOVÁŽenyVoklobáci00:56:08.00+00:18:37.00
87. 176 Michal ČERMÁKMužiPelhřimov00:56:11.00+00:18:40.00
88. 158 Eva LELIGDONOVÁŽenyKroužilky00:56:12.00+00:18:41.00
89. 135 Pavel ŽILKAMužiKošetice00:56:14.00+00:18:43.00
90. 44 Zuzana BERNARDOVÁŽenyHumpolec00:56:14.00+00:18:43.00
91. 151 Jana BUŇATOVÁŽenySenožaty 1000:56:22.00+00:18:51.00
92. 102 Tereza VRÁBELOVÁŽenyVoklobáci00:56:22.00+00:18:51.00
93. 166 Eva VANĚČKOVÁŽenyDlubal00:56:25.00+00:18:54.00
94. 261 Milan AdamecMužiPreto200:56:26.00+00:18:55.00
95. 122 Karla ČÍŽKOVÁŽenyTJ Služátky00:56:30.00+00:18:59.00
96. 34 Jan JŮZLMužiSith Lords00:56:56.00+00:19:25.00
97. 118 Miroslav DEDIČMužiSedlice00:56:56.00+00:19:25.00
98. 121 Lenka DAŇKOVAŽenyVlašim00:56:58.00+00:19:27.00
99. 258 Tereza VaňkováŽenySenožaty00:57:01.00+00:19:30.00
100. 211 Petra VÁCHOVÁŽenyETV00:57:09.00+00:19:38.00
101. 67 Lukáš ŽÁČEKMužiV Drahách 217, Kejžlice00:57:23.00+00:19:52.00
102. 150 David JŮZLMužiSK Tomáše Fuka00:57:38.00+00:20:07.00
103. 10 Filip BELOBRADMužiosamocené Lvíče00:57:39.00+00:20:08.00
104. 146 Pavel ŠTĚPÁNEKMužiOlešná00:57:54.00+00:20:23.00
105. 247 Hynek POULMužiPelhřimovské poutnice00:58:05.00+00:20:34.00
106. 145 Jan SVOBODAMužiOlešná00:58:05.00+00:20:34.00
107. 165 Ivana VANĚČKOVÁŽenyDlubal00:58:06.00+00:20:35.00
108. 42 Vlaďka ŠTAUBERTOVÁŽenyBroučci Humpolec00:58:13.00+00:20:42.00
109. 179 Veronika PROKOPOVAŽenyDycky Pejr00:58:33.00+00:21:02.00
110. 147 Martin BÍNAMužiTj Služátky00:58:38.00+00:21:07.00
111. 23 Markéta DEDEROVÁŽenyKojčice00:58:45.00+00:21:14.00
112. 43 Zuzana TRPAKOVAŽenyPelhřimov00:58:53.00+00:21:22.00
113. 126 Tomáš BEJDAMužiŽeliv00:59:03.00+00:21:32.00
114. 26 Hynek POKORNÝMužiVokov00:59:05.00+00:21:34.00
115. 251 Veronika BrnickáŽenyVoklobáci00:59:14.00+00:21:43.00
116. 236 Jakub ČÍŽEKMužiKojčice00:59:27.00+00:21:56.00
117. 69 Jakub VESELKAMužicc00:59:28.00+00:21:57.00
118. 117 Aleš TRPÁKMužiPelhřimov00:59:30.00+00:21:59.00
119. 193 Alena MÁCOVÁŽenyPelhřimov01:00:31.00+00:23:00.00
120. 113 Markéta BROŽOVÁŽenyHC DHM01:00:35.00+00:23:04.00
121. 198 Tomáš ŽÁČEKMužiPacov01:00:45.00+00:23:14.00
122. 156 Zuzana SIMANDLOVÁŽenyLAP Pelhřimov01:01:14.00+00:23:43.00
123. 246 Matěj PÁTEKMužiKramolín01:01:27.00+00:23:56.00
124. 244 Kateřina PÁTKOVÁŽenyPraha01:01:28.00+00:23:57.00
125. 58 Milan ŠTAUBERTMužiBroučci Humpolec01:01:36.00+00:24:05.00
126. 196 Aneta PELTÁNOVÁŽenyPelhřimov01:02:11.00+00:24:40.00
127. 210 Zdeněk BUŘIČMužiAFK Pečky01:02:22.00+00:24:51.00
128. 209 Marcela BUŘIČOVÁŽenyGP Kolín01:02:22.00+00:24:51.00
129. 88 Václav ŽÁKMužiPelhřimovské poutnice01:02:59.00+00:25:28.00
130. 94 Romana AMBROŽOVÁŽenyVrchlabí01:02:59.00+00:25:28.00
131. 83 Gabriela KREJČOVÁŽenyHumpolec01:03:09.00+00:25:38.00
132. 152 Alžběta KREJČOVÁŽenyKroužilky01:03:11.00+00:25:40.00
133. 95 Iva DALÍKOVÁŽenyKletečná01:03:39.00+00:26:08.00
134. 184 Markéta FUCHSOVAŽenyPelhrimov01:03:42.00+00:26:11.00
135. 107 Michaela MARTÁKOVÁŽenyNová Buková01:03:48.00+00:26:17.00
136. 108 Zuzana MARTÁKOVÁŽenyNová Buková01:03:49.00+00:26:18.00
137. 170 Tomáš KRMELAMužiVoklobáci01:04:24.00+00:26:53.00
138. 89 Petra JIRSOVÁŽenyPelhřimovské poutnice01:04:55.00+00:27:24.00
139. 40 Kateřina PELANTOVÁŽenyŽirovnice01:05:31.00+00:28:00.00
140. 228 Karel BARTASEKMužiPelhrimovske poutnice01:05:52.00+00:28:21.00
141. 18 Vojtěch FILIPMužiVoklobáci01:05:54.00+00:28:23.00
142. 189 Tomas TUNKLMužiKojcice01:06:16.00+00:28:45.00
143. 257 Barbora JenčováŽenyAmcykl Humpolec01:06:41.00+00:29:10.00
144. 224 Romana MOORENŽenySK GYM HUMPOLEC01:06:47.00+00:29:16.00
145. 66 Jožka JEDLIČKAMužiPočátky01:06:58.00+00:29:27.00
146. 259 David AlfMužiVoklobáci01:07:24.00+00:29:53.00
147. 260 Kateřina NádvorníkováŽenyVoklobáci01:07:24.00+00:29:53.00
148. 230 Karel BARTASEKMužiPelhrimovske poutnice01:07:42.00+00:30:11.00
149. 124 Petr JELÍNEKMužiVoklobáci01:07:46.00+00:30:15.00
150. 77 Dana ZEMANOVÁŽenyPelhřimov01:08:01.00+00:30:30.00
151. 84 Tereza ŠimkováŽenySlužátky01:08:14.00+00:30:43.00
152. 243 Martin PÁTEKMužiKramolín01:08:42.00+00:31:11.00
153. 232 Antonín HOTOVECMužiPelhrimovské poutnice01:09:40.00+00:32:09.00
154. 134 Dana TOŠEROVÁŽenyHumpolec01:09:46.00+00:32:15.00
155. 129 Vlasta JELINEKMužiEndorfun01:09:55.00+00:32:24.00
156. 68 Renata UhlířováŽeny01:10:27.00+00:32:56.00
157. 92 Petra KOUBOVÁŽenySK GYM Humpolec01:10:32.00+00:33:01.00
158. 6 Anna VACKOVÁŽenyKopretinky01:10:41.00+00:33:10.00
159. 100 Kateřina PEŠTOVÁŽenyHumpolec01:11:29.00+00:33:58.00
160. 4 Martin SUKMužiVoklobáci01:11:43.00+00:34:12.00
161. 191 Lucie TOŠEROVÁŽenyDivoké kočky01:12:00.00+00:34:29.00
162. 163 Veronika MORAVCOVÁŽenyDivoké kočky01:12:01.00+00:34:30.00
163. 192 Petra TOŠEROVÁŽenyDivoké kočky01:12:01.00+00:34:30.00
164. 199 Martin PECHMužiPelhřimov01:12:45.00+00:35:14.00
165. 197 Jaroslav PACNERMužiPelhřimov01:12:46.00+00:35:15.00
166. 200 Jan HEJDAMužiPelhřimov01:12:46.00+00:35:15.00
167. 218 Martin FOLEJTARMužiTým Posázaví01:14:18.00+00:36:47.00
168. 242 Simona ČÁBELOVÁŽenyBK Kramolín01:14:24.00+00:36:53.00
169. 217 Lenka PETROVÁŽenyPosázaví01:14:49.00+00:37:18.00
170. 13 Pavlína MARVANOVÁŽenyVoklobáci01:15:04.00+00:37:33.00
171. 160 Erik KOROPECKÝMužiPraha01:15:09.00+00:37:38.00
172. 14 Lukáš MARTYKÁNMužiVoklobáci01:17:01.00+00:39:30.00
173. 56 Karolína LHOTSKÁŽenyLaP01:17:50.00+00:40:19.00
174. 5 Tadeáš FilipMužiVoklobáci01:18:24.00+00:40:53.00
175. 169 Martin FILIPMužiVoklobáci01:18:24.00+00:40:53.00
176. 188 Kristýna HRONOVÁŽenyKojčice01:19:39.00+00:42:08.00
177. 136 Martin DALÍKMužiDalíci01:20:15.00+00:42:44.00
178. 137 Kateřina DALÍKOVÁŽenyDalíci01:20:15.00+00:42:44.00
179. 187 Zuzana KOŘÁNKOVÁŽenyMilevsko01:20:27.00+00:42:56.00
180. 186 Jana HronováŽenyKojčice01:20:28.00+00:42:57.00
181. 262 Nikola HorkáŽenyHumpolec01:21:00.00+00:43:29.00
182. 85 Michaela ŠTANCLOVÁŽenyGym Humpolec01:21:15.00+00:43:44.00
183. 87 David MAREŠMužiHumpolec01:21:15.00+00:43:44.00
184. 229 Pavel ARDOLFMužiPelhrimovské poutnice01:21:28.00+00:43:57.00
185. 59 Jaroslava JIRSOVÁŽenyPelhřimovské poutnice01:21:29.00+00:43:58.00
186. 74 Adolf KREJČÍMužiHavlíčkův Brod01:23:09.00+00:45:38.00
187. 7 Radim SVĚTLÁKMužiVoklobáci01:23:56.00+00:46:25.00
188. 130 Vlastimil JELINEKMužiEndorfun01:25:05.00+00:47:34.00
189. 201 Barbora HURDOVAŽenypelhrimovske poutnice01:30:56.00+00:53:25.00
190. 62 Terezka ŠIMONOVÁŽenyPelhřimovské poutnice01:30:56.00+00:53:25.00
191. 131 Mirka HORKÁŽenyEndorfun01:32:36.00+00:55:05.00
192. 138 Denisa DALÍKOVÁŽenyDalíci01:32:54.00+00:55:23.00
193. 248 Hana EICHLERŽenyPelhřimov01:35:30.00+00:57:59.00
194. 249 Martin SLAVÍKMužiPelhřimov01:35:30.00+00:57:59.00
195. 72 Zbyněk ZÁMEČNÍKMužiDlubal01:36:19.00+00:58:48.00
196. 11 Jan JANOVSKYMužiDlubal01:36:19.00+00:58:48.00
197. 35 Vlaďka BRÁVKOVÁŽenyPelhřimovské Poutnice01:51:13.00+01:13:42.00
198. 46 Monika OKROUHLÁŽenyPelhřimovské poutnice01:51:14.00+01:13:43.00
199. 48 Michaela ENGLMAIEROVÁŽenyPelhřimovské poutnice01:51:14.00+01:13:43.00
200. 75 Roman CHÁBMužiPelhřimovské poutnice01:51:15.00+01:13:44.00
201. 37 Petr BÍNAMužiPelhřimovské Poutnice01:51:15.00+01:13:44.00
202. 60 Marcela CHÁBOVÁŽenyPelhřimovské poutnice01:51:15.00+01:13:44.00
203. 256 Tomáš DrtinaMužiPraha02:04:03.00+01:26:32.00
204. 175 Tereza NOVOTNÁŽenyMléčná dráha02:19:07.00+01:41:36.00
205. 180 Veronika VOTAVOVÁŽenyMléčná dráha02:19:07.00+01:41:36.00
206. 178 Anna MAŽERIKOVÁŽenyMléčná dráha02:19:08.00+01:41:37.00

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf