Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh Kovohutěmi

9.9.2017 11:30

Pořadatel:
Místo:
Podmínky:
Web závodu: www.brdskypohar.cz
0 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Závody:



Hlavní závod 12km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 63 Roman BudilMuži do 39letPK VYTRVALCI RB00:42:46+00:00:00
2. 133 Lukáš PazderaMuži do 39letTT Příbram00:43:56+00:01:10
3. 3 Jaroslav DražanMuži do 39letTriatlon Team Příbram00:44:06+00:01:20
4. 4 Tomáš ŠťastnýMuži do 39letKERTEAM00:44:56+00:02:10
5. 150 Tomáš EklMuži do 39letIron Stars Beroun00:45:03+00:02:17
6. 104 Antonín RektorMuži do 49letPraha 400:45:07+00:02:21
7. 99 Petr ŠvarcMuži do 59letTriklub Příbram00:45:22+00:02:36
8. 5 Petr HavelkaMuži do 49letEleven Run Team00:45:33+00:02:47
9. 105 Jiří RosolMuži do 49letzdice00:45:41+00:02:55
10. 112 Jan ŠnebergerMuži do 39letAC Falcon Rokycany00:46:31+00:03:45
11. 167 Petr MinaříkMuži do 49letRokycany00:47:10+00:04:24
12. 85 Michal KovářMuži do 49lettj sokol unhošť00:47:12+00:04:26
13. 38 Pavel UlbrichMuži do 49letVŠCHT/Praha00:47:18+00:04:32
14. 30 Miloš MaryškaMuži do 39letZizkovsky tygri00:47:31+00:04:45
15. 12 Jakub SládečekMuži do 49letSenešnice00:49:28+00:06:42
16. 43 Lukáš VosmekMuži do 39letVyběhej se, Halex00:49:34+00:06:48
17. 41 Tomáš KarasMuži do 59letTriatlon Team Příbram00:49:49+00:07:03
18. 158 Marian ValekMuži do 49letKb Kapslovna00:49:55+00:07:09
19. 2 Radka ChuraňováŽeny do 44letTJ Lokomotiva Trutnov00:50:03+00:07:17
20. 40 Martin VotavaMuži do 49letKrálův Dvůr, Popovice00:50:33+00:07:47
21. 148 Antonín HrdinaMuži do 39letTJ ČZU Praha00:50:34+00:07:48
22. 65 Michal BodickýMuži do 39letSK Sporting Příbram00:50:49+00:08:03
23. 75 Ondřej FraněkMuži do 39letPraha00:50:57+00:08:11
24. 127 Jiří ZáhoreczMuži do 39letTPK - Teplický pudink klub00:51:37+00:08:51
25. 101 Jaroslav PudilMuži do 59letM2 Sport Bečvář Strakonice00:51:40+00:08:54
26. 103 Pavel RatajMuži do 49letRokycany00:51:47+00:09:01
27. 32 Arnošt MikolášekMuži do 59letNákří00:51:50+00:09:04
28. 15 Miroslav SedláčekMuži do 39letHořovice00:52:33+00:09:47
29. 47 Miroslav KadlecMuži do 49letKamenný Újezd00:52:41+00:09:55
30. 59 Aleš BarášekMuži do 49letTriklub Příbram00:52:44+00:09:58
31. 124 Josef VitásekMuži do 59letBuková00:52:48+00:10:02
32. 34 Jan PejšaMuži do 49letsmí být prázdné00:53:04+00:10:18
33. 49 Martin MalečekMuži do 49letŽižkovský tygři00:53:21+00:10:35
34. 74 Jana GrygarováŽeny do 44letKokrdov00:53:22+00:10:36
35. 97 Tomáš PlechatýMuži do 49letZdaboř00:53:23+00:10:37
36. 6 Helena PoborskáŽeny do 44letKerteam00:54:15+00:11:29
37. 73 Petr DvořákMuži do 59letVila Rusalka00:54:18+00:11:32
38. 29 Dušan MejzrMuži do 49letVeverky00:54:22+00:11:36
39. 17 Lubomír BrožMuži do 39letNarysov00:54:31+00:11:45
40. 28 Daniel KřížMuži do 59letPříbram00:55:03+00:12:17
41. 111 Eduard ŠimanMuži do 59letZáběhlice00:55:11+00:12:25
42. 10 Andrea FrantováŽeny do 34letLoko Beroun00:55:15+00:12:29
43. 14 Michal FlachsMuži do 39letZličín00:55:26+00:12:40
44. 13 Jiří SkaličkaMuži do 49letPříbram00:55:32+00:12:46
45. 77 Jaroslav GregorMuži do 69letBěchovice00:55:49+00:13:03
46. 33 Jindřich PechMuži do 39letŽleby00:56:07+00:13:21
47. 37 Veronika ŠolcováŽeny do 44letŠolc team00:56:16+00:13:30
48. 165 Jaroslav ChrastinaMuži do 49let00:56:32+00:13:46
49. 138 Jiří ŠpeciánMuži do 39let00:56:53+00:14:07
50. 8 Jiří TurekMuži do 59letChaloupky00:57:10+00:14:24
51. 51 Jiří ŠnoblMuži do 59letcyklo Vysoká Pec00:57:27+00:14:41
52. 50 Lubomír SvátekMuži do 59letPraha00:57:42+00:14:56
53. 154 Jan SmítalMuži do 39let00:57:49+00:15:03
54. 82 Vilém HrdinaMuži do 69letbohnice00:57:53+00:15:07
55. 1 Martin BílekMuži do 39letKovohutě Příbram00:57:54+00:15:08
56. 58 Matěj BábíčekMuži do 49letPříbram00:58:04+00:15:18
57. 21 David HartmanMuži do 39letČeské Budějovice00:58:17+00:15:31
58. 135 Zuzana KadlecováŽeny do 34letVyběhej se00:58:21+00:15:35
59. 36 Lucie StrnadováŽeny do 34letProfesionální svině00:58:35+00:15:49
60. 131 Miloslav BrabecMuži do 69letTJ ŽDH Rokycany00:59:04+00:16:18
61. 84 Jana JeřábkováŽeny do 34let00:59:43+00:16:57
62. 18 Václav ČekanMuži do 39letVyběhej se00:59:50+00:17:04
63. 80 Tomáš HejnicMuži do 39letObe01:00:13+00:17:27
64. 121 Václav ValíčekMuži do 69letČZ Strakonice01:00:18+00:17:32
65. 93 Petr MolčanMuži do 69letPříbram01:00:28+00:17:42
66. 53 Pavel VávraMuži do 49letVorvani01:01:17+00:18:31
67. 170 Jan VohnoutMuži do 39letPlzeň01:01:39+00:18:53
68. 79 Jiří FořtMuži do 49let01:01:39+00:18:53
69. 62 Vladimir BauerMuži do 39letSKY poprve01:01:44+00:18:58
70. 7 Svatava ŘechkováŽeny do 54letOxygen Příbram01:01:47+00:19:01
71. 125 Libuše VlachynskáŽeny nad 55letAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště01:02:08+00:19:22
72. 35 Eva PovalováŽeny do 34let-01:02:09+00:19:23
73. 42 Věra KarasováŽeny do 54letTisová01:02:13+00:19:27
74. 152 Hynek PlavecMuži do 39letD.Dušníky01:02:24+00:19:38
75. 162 Jaroslava ČernáŽeny nad 55letSk Tochovice01:02:28+00:19:42
76. 160 Michal TurzMuži do 39letPříbram01:02:29+00:19:43
77. 114 Jindřich ŠtilecMuži do 39letPříbram01:03:11+00:20:25
78. 61 Jana BartuškováŽeny do 44letČešnovice01:03:16+00:20:30
79. 19 Pavel ČernohorskýMuži do 39letKovohutě Příbram01:03:18+00:20:32
80. 120 Antonín UngrMuži do 69letKozojedy01:03:43+00:20:57
81. 115 Václav ŠůchaMuži nad 70letSV Stříbro01:04:06+00:21:20
82. 151 Stanislav PřenosilMuži do 49letBřeznice01:04:12+00:21:26
83. 67 Jaroslav BendaMuži do 39letJerusalém01:04:36+00:21:50
84. 39 Zora UrbanováŽeny do 44letPříbram01:04:47+00:22:01
85. 70 Barbora ČernohorskáŽeny do 34let01:04:54+00:22:08
86. 52 Milan TuháčekMuži do 59letSK Prdlavky01:05:07+00:22:21
87. 44 Jana BartoňováŽeny do 44let01:05:11+00:22:25
88. 78 Miroslav GregořicaMuži do 59letPŘÍBRAM01:05:28+00:22:42
89. 168 Simona MachovaŽeny do 44letOxygen Příbram01:05:33+00:22:47
90. 157 Dominik BurianMuži do 39letGymnázium PB01:05:34+00:22:48
91. 155 Milan VašíčekMuži do 39letPříbram01:05:42+00:22:56
92. 122 Pavel VávraMuži do 39letVorvani01:05:46+00:23:00
93. 83 Zdeněk JeřábekMuži do 69letPříbram01:05:46+00:23:00
94. 9 Vladimíra SkaličkováŽeny do 44letPříbram01:05:46+00:23:00
95. 24 Kateřina HoužvičkováŽeny do 34letPříbram01:06:18+00:23:32
96. 153 Jan SvobodaMuži nad 70letPříbram01:06:21+00:23:35
97. 96 Alexandr PavlišenMuži do 49letDrtič Bezděkov atletics club01:06:25+00:23:39
98. 94 Petr MuchaMuži nad 70letPraha 801:06:26+00:23:40
99. 136 Ondřej ŠtěpánekMuži do 49letStrašáci strašecí01:06:33+00:23:47
100. 20 Jitka GregorováŽeny do 34letŽleby01:06:37+00:23:51
101. 27 Tomáš KrabecMuži do 39letPraha01:07:11+00:24:25
102. 25 Lucie KafkováŽeny do 44letZdice01:07:30+00:24:44
103. 161 Eva PrunerováŽeny do 44let01:07:38+00:24:52
104. 156 Ivana RosolováŽeny do 44letStašov01:08:22+00:25:36
105. 69 Andrea BurianováŽeny do 34letPraha 601:08:31+00:25:45
106. 171 Tomáš FrýdlMuži do 39letPinkyPinky01:08:50+00:26:04
107. 109 Michal SmíšekMuži do 39letPříbram01:09:30+00:26:44
108. 149 Bohumila MudrováŽeny do 44letBěhny s.r.o.01:11:15+00:28:29
109. 22 Stanislava HartmanováŽeny nad 55letOxygensport Příbram01:11:21+00:28:35
110. 163 Jan VinerMuži do 69letKladno01:11:26+00:28:40
111. 169 Jiří TrávníčekMuži do 39let01:11:49+00:29:03
112. 123 Petr VávraMuži do 39letVorvani01:13:11+00:30:25
113. 45 Tereza HájkováŽeny do 44letLoko Beroun01:13:11+00:30:25
114. 26 Radek KlikaMuži do 39let01:13:20+00:30:34
115. 90 Jindřich LukášMuži do 39letObecnice01:14:50+00:32:04
116. 141 Markéta BambasováŽeny do 34let01:15:15+00:32:29
117. 173 Filip SkalkaMuži do 39letPraha 501:15:24+00:32:38
118. 172 Natálie SkalkováŽeny do 34letPraha 501:15:25+00:32:39
119. 147 Petr SukdlákMuži do 59let01:16:36+00:33:50
120. 11 Anna PintnerováŽeny do 34letReality Pintner01:16:44+00:33:58
121. 23 Miloš HoužvičkaMuži do 39letSlavoj Obecnice Top star01:17:50+00:35:04
122. 164 Josef PrůšaMuži do 69letSlavoj Obecnice Top star01:18:02+00:35:16
123. 100 Barbora PřibkováŽeny do 34letPlzeň01:19:57+00:37:11
124. 88 Hana KřemenováŽeny do 34letPlzeň01:19:58+00:37:12
125. 159 Petra TuháčkováŽeny do 54let01:20:51+00:38:05
126. 72 Milan DušekMuži do 39letLhota u PB01:22:32+00:39:46
127. 98 Ivona ProcházkováŽeny do 44letBlatná01:25:12+00:42:26
128. 89 Vladimír KřepelMuži do 39letNýrsko01:26:10+00:43:24
129. 60 Milada BartošováŽeny nad 55letPříbram01:32:15+00:49:29
130. 108 Jiří ScheinherrMuži do 69letBlatná01:35:24+00:52:38
131. 81 Miroslav HorynaMuži do 69letPraha - Zahradní Město01:37:58+00:55:12

Další soubory k závodu:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí