Příbramský půlmaraton

15.6.2019 18:00

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram
Podmínky: Zataženo, dusno 31 stupňů celsia, mírný vítr, sucho
Web závodu: https://brdskypohar.cz
610 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky - Příbramský půlmaraton

Jednotlivci: Celkové, kategorie, časy kol

Štafety: Kategorie, časy kol

Dětské závody

Nejrychlejší kolo dne 17:40 zaběhl Tomáš Zikmund z vítězné štafety.

Doběh druhé štafety Blue Kiwi ve složení Matěj Placatka, Bára Placatková, Tereza Placatková a Veronika Novotná

Fotky:Od Luboše Tomana

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Půlmaraton - 21,1km

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish Ztráta
1. 5 Jan SkaličkajuniořiSK Sporting Příbram01:18:13.00+00:00:00.00
2. 3 Martin ČernýMuži do 39letAC Trial Plzeň01:21:09.00+00:02:56.00
3. 99 Petr ŠvarcMuži do 59letTriKlub Příbram01:22:28.00+00:04:15.00
4. 7 Jaroslav DražanMuži do 39letTriatlon Team Příbram01:25:21.00+00:07:08.00
5. 11 Ondřej KreidlMuži do 49letŠtefko Running Team01:26:23.00+00:08:10.00
6. 8 Jan SedláčekMuži do 49letTJ Sušice01:27:17.00+00:09:04.00
7. 27 Ondřej FraněkMuži do 39letPraha 601:29:47.00+00:11:34.00
8. 234 Jan HostičkaMuži do 49let4timing01:30:00.00+00:11:47.00
9. 52 Pavel VlkMuži do 39letOriginál 1869 Příbram01:30:10.00+00:11:57.00
10. 85 Tomáš HesounMuži do 39letČížová01:31:03.00+00:12:50.00
11. 95 Petr BilinaMuži do 49letPetrovice01:31:49.00+00:13:36.00
12. 35 Lukáš VosmekMuži do 39letPříbram01:33:21.00+00:15:08.00
13. 45 Michal DražanMuži do 39let01:34:27.00+00:16:14.00
14. 4 Blanka ŠindelářováŽeny do 54letBlovice01:34:34.00+00:16:21.00
15. 33 Juraj ŠefčíkMuži do 39letČEPS TEAM01:34:55.00+00:16:42.00
16. 94 Martin MalečekMuži do 49letŽižkovský tygři01:37:23.00+00:19:10.00
17. 43 Martin VotavaMuži do 49letKraluv Dvůr01:37:34.00+00:19:21.00
18. 220 Jiří SkaličkaMuži do 49letPříbram01:38:00.00+00:19:47.00
19. 111 Martin MichálekMuži do 49letTriklub Příbram01:38:27.00+00:20:14.00
20. 32 Lukáš RozmajzlMuži do 39letSK Chosiki01:38:48.00+00:20:35.00
21. 51 Jaroslav VáňaMuži do 49letSK Plzeň Bolevec01:38:50.00+00:20:37.00
22. 6 Andrea FrantováŽeny do 34letLidl01:39:00.00+00:20:47.00
23. 244 Zdeněk HaníkMuži do 39letNymburk01:39:17.00+00:21:04.00
24. 50 Jan CharvátMuži do 39letTJ Zaječov01:39:30.00+00:21:17.00
25. 227 Jaroslav JaklMuži do 59letSK Třebsko01:39:31.00+00:21:18.00
26. 241 Tomáš TurskýMuži do 39letTuráci01:39:42.00+00:21:29.00
27. 26 Martin FidlerMuži do 39letElektro Viola01:39:55.00+00:21:42.00
28. 233 Jan Mášajunioři01:40:06.00+00:21:53.00
29. 224 Zbyněk MachMuži do 49letTriklub Příbram01:40:09.00+00:21:56.00
30. 9 Svatava ŘechkováŽeny do 54letOxygen Příbram01:40:26.00+00:22:13.00
31. 247 Roman ČipMuži do 49letHospic Most01:40:32.00+00:22:19.00
32. 246 Aleš BarášekMuži do 49let4timing01:41:05.00+00:22:52.00
33. 101 Martin ČermákMuži do 49letStěžov01:42:21.00+00:24:08.00
34. 230 Rudolf DolejšMuži do 69let01:42:44.00+00:24:31.00
35. 20 Lucie StrnadováŽeny do 44letProfesionální svině01:43:10.00+00:24:57.00
36. 102 Lukáš PerglerMuži do 39letAC Sporák01:43:39.00+00:25:26.00
37. 70 Jan ProvazníkMuži do 49letBohutín01:44:11.00+00:25:58.00
38. 114 Matěj BábíčekMuži do 49letPříbram01:45:41.00+00:27:28.00
39. 104 Jan JavůrekMuži do 49letsk Hofmanbajk pb01:45:43.00+00:27:30.00
40. 240 Jiří ŠnoublMuži do 69letPříbram01:45:53.00+00:27:40.00
41. 92 Pavel MoravMuži do 49letZlej Sen01:45:58.00+00:27:45.00
42. 49 Thomas UrbaniakMuži do 49let01:46:42.00+00:28:29.00
43. 89 Valdemar BrožíkMuži do 49letA bude hůř01:47:10.00+00:28:57.00
44. 221 Petr HoráčekMuži do 39letPříbram01:47:24.00+00:29:11.00
45. 96 Jan SirekMuži do 39letLany01:47:50.00+00:29:37.00
46. 19 Michal FlachsMuži do 39letZličín01:48:14.00+00:30:01.00
47. 110 Martin VelasMuži do 39letPribram01:48:54.00+00:30:41.00
48. 242 Matěj SovaMuži do 39letPankration GXM01:48:58.00+00:30:45.00
49. 106 Martin ČervenkaMuži do 39letAC Háje01:48:59.00+00:30:46.00
50. 44 Jan PejšaMuži do 49letsmí být prázdné01:49:03.00+00:30:50.00
51. 88 Kateřina MlčochováŽeny do 34letPraha01:49:04.00+00:30:51.00
52. 57 Martin PavlíkMuži do 49letKrnov01:49:36.00+00:31:23.00
53. 98 David ProcházkaMuži do 49let01:49:40.00+00:31:27.00
54. 83 Ewelina DziegielewskaŽeny do 34letPraha01:49:52.00+00:31:39.00
55. 93 Josef JindřichMuži do 49letZlej sen01:50:11.00+00:31:58.00
56. 243 Dušan ŠlapákMuži do 39letDobrý anděl01:50:36.00+00:32:23.00
57. 71 Josef MatějkaMuži do 49let01:50:37.00+00:32:24.00
58. 2 Lubomír SvátekMuži do 69letPraha01:50:55.00+00:32:42.00
59. 46 Aneta KřížováŽeny do 34let01:50:55.00+00:32:42.00
60. 218 Adam GrossjuniořiPříbram01:52:11.00+00:33:58.00
61. 238 Jiří TurekMuži do 59letChaloupky01:52:13.00+00:34:00.00
62. 77 Alexy MarcinMuži do 49letSokol Dobřichovice01:52:18.00+00:34:05.00
63. 237 František KortaliMuži do 59letSokol Počepice01:53:09.00+00:34:56.00
64. 236 Michaela FraňkováŽeny do 54letFraněk team Vysoká01:53:23.00+00:35:10.00
65. 113 Lucie KrálíčkováŽeny do 34letPříbram01:53:43.00+00:35:30.00
66. 40 Milan VopičkaMuži do 49letPříbram01:54:46.00+00:36:33.00
67. 226 Milan VašíčekMuži do 39letPříbram01:54:47.00+00:36:34.00
68. 103 Václav HäuslerMuži do 59letPříbram01:55:00.00+00:36:47.00
69. 48 Radim KubálekMuži do 39letOrel Třešť01:55:07.00+00:36:54.00
70. 39 Martin MarekMuži do 39letPříbram01:55:12.00+00:36:59.00
71. 232 Matěj Habartjunioři01:55:18.00+00:37:05.00
72. 235 Miloslav VáňaMuži do 59letBohutín01:56:46.00+00:38:33.00
73. 24 Jana BartonovaŽeny do 44letPŘÍBRAM01:57:02.00+00:38:49.00
74. 90 Pavel FričMuži do 69letCHECOMACOCO01:57:23.00+00:39:10.00
75. 59 Milan HavelMuži do 59letZdouň Hrádek01:57:30.00+00:39:17.00
76. 23 Miroslav HlaváčMuži do 59letPříbram01:58:09.00+00:39:56.00
77. 66 William MarxMuži do 39letPraha01:58:14.00+00:40:01.00
78. 37 Hynek PlavecMuži do 49letD. Dušníky01:58:51.00+00:40:38.00
79. 225 Ivan FuksaMuži do 59letPříbram01:59:25.00+00:41:12.00
80. 64 Jiří ŠvarcMuži do 49letKrakov01:59:45.00+00:41:32.00
81. 17 Marek KyncljuniořiDoubravan Újezd01:59:55.00+00:41:42.00
82. 86 Veronika MaříkováŽeny do 44letKone dobrý kone01:59:57.00+00:41:44.00
83. 109 Nikola KinclovájuniorkySK Doubravan Újezd02:00:16.00+00:42:03.00
84. 82 Miroslav GregořicaMuži do 59letPříbram02:00:24.00+00:42:11.00
85. 72 Pavel MuchaMuži do 69letSlapy02:00:56.00+00:42:43.00
86. 68 Vladimíra SkaličkováŽeny do 44letPříbram02:02:10.00+00:43:57.00
87. 87 Karel BělohlávekMuži do 39letSparta Podluhy02:02:11.00+00:43:58.00
88. 231 Jan Hošekjunioři02:02:47.00+00:44:34.00
89. 36 Ondřej ChovanecMuži do 39letPraha 602:03:10.00+00:44:57.00
90. 75 Zora UrbanováŽeny do 54letPříbram02:04:04.00+00:45:51.00
91. 228 Lucie StehlíkováŽeny do 44let02:04:28.00+00:46:15.00
92. 67 Libor LiškaMuži do 59let02:04:31.00+00:46:18.00
93. 10 Lucie BaráškováŽeny do 44letPraha02:04:35.00+00:46:22.00
94. 112 Eliška FerencováŽeny do 34let02:04:57.00+00:46:44.00
95. 108 Olga SmíškováŽeny do 44letPříbram02:04:58.00+00:46:45.00
96. 55 Ondřej JobekMuži do 39letVŠSK Pedf UK02:05:04.00+00:46:51.00
97. 14 Aleš VodvářkaMuži do 49letPraha02:05:07.00+00:46:54.00
98. 116 Dalibor DubskýMuži do 49letTřemošná02:05:12.00+00:46:59.00
99. 29 Stanislava HartmanováŽeny do 64letOxygen Příbram02:06:34.00+00:48:21.00
100. 34 Michaela ŠtilcováŽeny do 44letRUN magazine team02:06:35.00+00:48:22.00
101. 80 Rastislav ŠedivýMuži do 49letwww.LekarnaPribram.cz02:07:17.00+00:49:04.00
102. 115 Pavel ŠnoblMuži do 49letSport Team Dubno02:07:56.00+00:49:43.00
103. 97 Lenka ProcházkováŽeny do 44let02:08:03.00+00:49:50.00
104. 65 Jan VávraMuži do 49letKamýk nad Vltavou - Runners02:08:09.00+00:49:56.00
105. 41 Jindřich ŠtilecMuži do 49letRUN Magazine Team02:08:39.00+00:50:26.00
106. 18 Petr JanovýMuži nad 70letAC-Trial Plzeň02:08:48.00+00:50:35.00
107. 100 Václav ŠvendaMuži do 49letPříbram02:09:08.00+00:50:55.00
108. 73 Martin KloučekMuži do 49letŽatec02:09:15.00+00:51:02.00
109. 74 Petr VaněkMuži do 59letFitness & Relax Lev Nový Bydžov02:09:19.00+00:51:06.00
110. 219 Pavla KarasováŽeny do 44letPříbram02:09:55.00+00:51:42.00
111. 15 Zuzana PšeničnáŽeny do 44let02:10:07.00+00:51:54.00
112. 105 Bohumila MudrováŽeny do 44letPříbram02:10:42.00+00:52:29.00
113. 239 Lukáš VeselýMuži do 39let02:10:43.00+00:52:30.00
114. 30 Antonín UngrMuži do 69let02:10:47.00+00:52:34.00
115. 58 Zdeňka KrejzarováŽeny do 34let02:12:00.00+00:53:47.00
116. 223 František KafkaMuži do 39letPříbram02:12:01.00+00:53:48.00
117. 47 Petr KřížMuži do 39let02:13:49.00+00:55:36.00
118. 69 Kristýna RůžičkováŽeny do 34letVŠSK Pedf UK02:14:22.00+00:56:09.00
119. 248 Natálie SkalováŽeny do 34let02:15:44.00+00:57:31.00
120. 60 Iva BudkováŽeny do 34letŠneci v běhu02:17:23.00+00:59:10.00
121. 16 Petr KyselýMuži do 59letTj Zduchovice02:17:28.00+00:59:15.00
122. 229 Michal BařinaMuži do 39let02:18:13.00+01:00:00.00
123. 81 Jakub GiertlMuži do 39let02:18:18.00+01:00:05.00
124. 13 Jakub KrylMuži do 39letPříbram02:20:23.00+01:02:10.00
125. 21 Michal JanoušekMuži do 39letDobříš02:20:34.00+01:02:21.00
126. 61 Petr KellerMuži do 39letChomutov02:23:04.00+01:04:51.00
127. 76 Alžběta BenešováŽeny do 44letKoně dobrý koně02:24:16.00+01:06:03.00
128. 78 Milan TuháčekMuži do 59letSK Prdlavky02:24:49.00+01:06:36.00
129. 84 Veronika HlaváčováŽeny do 34letPříbram02:26:32.00+01:08:19.00
130. 54 Lenka NovákováŽeny do 44letDobříš02:28:54.00+01:10:41.00
131. 56 Hana HořejšováŽeny do 64letVorvani02:29:53.00+01:11:40.00
132. 107 Hana KlimešováŽeny do 44let02:36:25.00+01:18:12.00
133. 42 Jana SirůčkováŽeny do 44letPříbram02:37:02.00+01:18:49.00
134. 25 Jaroslav ČechuraMuži do 69letHořovice02:39:00.00+01:20:47.00
135. 63 Antonín SirotekMuži do 39let02:44:50.00+01:26:37.00

Další soubory k závodu:

Výsledky - Příbramský půlmaraton

Jednotlivci: Celkové, kategorie, časy kol

Štafety: Kategorie, časy kol

Dětské závody

Nejrychlejší kolo dne 17:40 zaběhl Tomáš Zikmund z vítězné štafety.

Doběh druhé štafety Blue Kiwi ve složení Matěj Placatka, Bára Placatková, Tereza Placatková a Veronika Novotná

Fotky:Od Luboše Tomana