Zátopkův Zlatý týden 10000m

20.7.2019 16:50

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Slavie
Podmínky: Slunečno, 30 stupňů
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
137 závodníků,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf:

Závody:



Fotky:

Zlatá desítka Emila Zátopka - muži

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 108 Nikolas DALMASSOM20Zoom Volt Runners00:34:17.92+00:00:00.0025Diplom
Detail:1:21, 1:23, 1:19, 1:22, 1:22, 1:19, 1:22, 1:23, 1:23, 1:23, 1:21, 1:22, 1:23, 1:23, 1:22, 1:21, 1:22, 1:21, 1:21, 1:22, 1:22, 1:23, 1:22, 1:22, 1:22
2. 1 Radek SEDNĚVM20Triatlet Karlovy Vary00:34:35.15+00:00:17.2325Diplom
Detail:1:20, 1:24, 1:19, 1:22, 1:22, 1:19, 1:22, 1:22, 1:23, 1:23, 1:21, 1:23, 1:23, 1:23, 1:23, 1:23, 1:24, 1:25, 1:25, 1:24, 1:23, 1:25, 1:24, 1:23, 1:19
3. 11 Jan SOKOLM35AK Sokolov00:35:22.36+00:01:04.4425Diplom
Detail:1:21, 1:22, 1:19, 1:22, 1:22, 1:19, 1:23, 1:23, 1:23, 1:25, 1:29, 1:26, 1:23, 1:23, 1:25, 1:25, 1:29, 1:27, 1:26, 1:28, 1:29, 1:30, 1:25, 1:24, 1:20
4. 167 Jakub HAVIARIKM20Extreme obstacle runners00:35:41.05+00:01:23.1325Diplom
Detail:1:21, 1:22, 1:20, 1:22, 1:22, 1:22, 1:24, 1:23, 1:23, 1:24, 1:24, 1:24, 1:25, 1:25, 1:26, 1:32, 1:30, 1:30, 1:29, 1:29, 1:27, 1:28, 1:26, 1:26, 1:27
5. 8 David PECINAM45Eleven Run Team00:35:52.57+00:01:34.6525Diplom
Detail:1:20, 1:23, 1:20, 1:22, 1:22, 1:21, 1:23, 1:25, 1:25, 1:27, 1:27, 1:28, 1:28, 1:27, 1:28, 1:27, 1:28, 1:29, 1:29, 1:27, 1:29, 1:28, 1:29, 1:25, 1:23
6. 53 Nobuyuki YAMAGUCHIM50Daikin00:36:22.23+00:02:04.3125Diplom
Detail:1:26, 1:25, 1:25, 1:26, 1:26, 1:26, 1:28, 1:28, 1:28, 1:28, 1:28, 1:27, 1:26, 1:26, 1:26, 1:27, 1:28, 1:26, 1:30, 1:28, 1:29, 1:27, 1:28, 1:25, 1:23
7. 19 Jan RADAM50ŠTEFKO Running Team00:36:28.64+00:02:10.7225Diplom
Detail:1:25, 1:26, 1:25, 1:26, 1:26, 1:25, 1:26, 1:26, 1:25, 1:27, 1:27, 1:28, 1:27, 1:28, 1:29, 1:28, 1:29, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, 1:27, 1:28, 1:29, 1:25
8. 74 Petr BENAM50ŠTEFKO Running Team00:36:34.66+00:02:16.7425Diplom
Detail:1:25, 1:26, 1:25, 1:26, 1:26, 1:25, 1:26, 1:26, 1:25, 1:27, 1:27, 1:28, 1:27, 1:28, 1:29, 1:28, 1:29, 1:29, 1:30, 1:30, 1:29, 1:30, 1:30, 1:28, 1:23
9. 10 Petr DORŇÁKM20Frenštát pod Radhoštěm00:37:01.98+00:02:44.0625Diplom
Detail:1:21, 1:22, 1:19, 1:22, 1:23, 1:21, 1:23, 1:24, 1:25, 1:27, 1:27, 1:31, 1:30, 1:31, 1:31, 1:32, 1:32, 1:32, 1:32, 1:33, 1:34, 1:35, 1:37, 1:35, 1:30
10. 23 Petr ŠNÁBLM35Běžecký klub České spořitelny00:37:06.52+00:02:48.6025Diplom
Detail:1:22, 1:23, 1:23, 1:25, 1:26, 1:26, 1:28, 1:28, 1:28, 1:28, 1:28, 1:29, 1:30, 1:30, 1:31, 1:30, 1:30, 1:32, 1:32, 1:31, 1:31, 1:33, 1:33, 1:31, 1:26
11. 3 Jiří FIXM45SK MAXTRI LIBEREC00:37:59.76+00:03:41.8425Diplom
Detail:1:22, 1:23, 1:23, 1:25, 1:27, 1:26, 1:28, 1:27, 1:28, 1:30, 1:31, 1:33, 1:33, 1:34, 1:34, 1:35, 1:34, 1:35, 1:36, 1:36, 1:37, 1:38, 1:36, 1:34, 1:24
12. 94 Jan KOČÍBM40ŠTEFKO Running Team00:38:05.90+00:03:47.9825Diplom
Detail:1:27, 1:29, 1:28, 1:29, 1:28, 1:27, 1:30, 1:31, 1:30, 1:30, 1:32, 1:32, 1:33, 1:36, 1:34, 1:34, 1:34, 1:34, 1:32, 1:34, 1:34, 1:33, 1:33, 1:31, 1:21
13. 6 Radek DVOŘÁKM40Hrom do pecky !00:38:06.49+00:03:48.5725Diplom
Detail:1:27, 1:27, 1:26, 1:27, 1:28, 1:29, 1:30, 1:32, 1:30, 1:32, 1:31, 1:32, 1:32, 1:36, 1:34, 1:31, 1:32, 1:33, 1:33, 1:32, 1:32, 1:33, 1:33, 1:34, 1:27
14. 86 Marek POLÁKM20Děkanka Group00:38:12.67+00:03:54.7525Diplom
Detail:1:26, 1:27, 1:27, 1:29, 1:30, 1:29, 1:30, 1:31, 1:31, 1:31, 1:33, 1:34, 1:34, 1:34, 1:32, 1:34, 1:33, 1:33, 1:33, 1:35, 1:35, 1:33, 1:33, 1:31, 1:22
15. 22 Jaroslav DRAŽANM35ASK Slavia Praha00:38:49.21+00:04:31.2925Diplom
Detail:1:25, 1:26, 1:25, 1:28, 1:28, 1:31, 1:31, 1:32, 1:32, 1:34, 1:34, 1:34, 1:35, 1:36, 1:38, 1:37, 1:36, 1:36, 1:38, 1:39, 1:35, 1:35, 1:34, 1:34, 1:25
16. 9 Michal KOVÁŘM45TJ Sokol Unhošť00:39:07.51+00:04:49.5925Diplom
Detail:1:27, 1:26, 1:25, 1:27, 1:28, 1:28, 1:30, 1:31, 1:32, 1:34, 1:35, 1:36, 1:37, 1:35, 1:37, 1:35, 1:36, 1:37, 1:38, 1:38, 1:37, 1:40, 1:38, 1:37, 1:29
17. 29 David SKLENÁŘM20ČBK00:39:13.12+00:04:55.2025Diplom
Detail:1:32, 1:27, 1:32, 1:29, 1:29, 1:29, 1:31, 1:31, 1:30, 1:31, 1:33, 1:31, 1:34, 1:36, 1:35, 1:36, 1:36, 1:37, 1:39, 1:38, 1:38, 1:39, 1:37, 1:39, 1:32
18. 102 Martin ČMELÍKM20Leskovec00:39:35.47+00:05:17.5525Diplom
Detail:1:21, 1:23, 1:19, 1:22, 1:22, 1:22, 1:25, 1:27, 1:29, 1:28, 1:34, 1:35, 1:35, 1:38, 1:39, 1:40, 1:41, 1:42, 1:45, 1:46, 1:48, 1:49, 1:47, 1:48, 1:39
19. 20 Tomáš HELLERM35Hradec Králové00:39:37.28+00:05:19.3625Diplom
Detail:1:25, 1:26, 1:26, 1:29, 1:31, 1:32, 1:32, 1:33, 1:33, 1:35, 1:34, 1:35, 1:36, 1:37, 1:39, 1:41, 1:39, 1:38, 1:40, 1:38, 1:39, 1:40, 1:38, 1:38, 1:32
20. 16 Tomáš BLÁHAM35SC MARATHON PLZEŇ00:39:39.03+00:05:21.1125Diplom
Detail:1:33, 1:33, 1:33, 1:35, 1:35, 1:35, 1:36, 1:35, 1:37, 1:37, 1:37, 1:36, 1:36, 1:38, 1:37, 1:37, 1:37, 1:35, 1:36, 1:34, 1:33, 1:32, 1:32, 1:30, 1:28
21. 4 Patience DZIANM50Běžecký klub České spořitelny00:40:12.99+00:05:55.0725Diplom
Detail:1:26, 1:31, 1:33, 1:32, 1:34, 1:35, 1:34, 1:36, 1:36, 1:36, 1:37, 1:37, 1:39, 1:37, 1:37, 1:39, 1:39, 1:37, 1:37, 1:38, 1:39, 1:40, 1:40, 1:38, 1:33
22. 44 Václav KUČERAM5500:40:19.03+00:06:01.1125Diplom
Detail:1:28, 1:29, 1:33, 1:32, 1:34, 1:34, 1:35, 1:36, 1:36, 1:36, 1:36, 1:36, 1:37, 1:38, 1:39, 1:37, 1:39, 1:41, 1:43, 1:40, 1:38, 1:39, 1:38, 1:39, 1:33
23. 59 Roman JAKOUBEKM50ČLA Trutnov00:40:57.67+00:06:39.7525Diplom
Detail:1:35, 1:30, 1:31, 1:32, 1:33, 1:33, 1:34, 1:35, 1:37, 1:38, 1:38, 1:39, 1:38, 1:41, 1:40, 1:38, 1:41, 1:41, 1:42, 1:42, 1:43, 1:44, 1:43, 1:42, 1:35
24. 96 Dušan GAJDOŠM45Červený Kostelec00:41:31.47+00:07:13.5525Diplom
Detail:1:30, 1:34, 1:33, 1:32, 1:33, 1:33, 1:34, 1:38, 1:40, 1:41, 1:42, 1:42, 1:42, 1:41, 1:43, 1:44, 1:44, 1:42, 1:43, 1:44, 1:43, 1:43, 1:42, 1:42, 1:35
25. 68 Tomáš MICHÁLEKM40AC Slovan Liberec00:42:26.95+00:08:09.0325Diplom
Detail:1:35, 1:32, 1:33, 1:34, 1:34, 1:35, 1:35, 1:35, 1:38, 1:38, 1:39, 1:41, 1:43, 1:41, 1:43, 1:46, 1:45, 1:46, 1:48, 1:49, 1:50, 1:53, 1:53, 1:54, 1:33
26. 107 Ctibor KAČERM35Run the World00:43:14.02+00:08:56.1025Diplom
Detail:1:37, 1:34, 1:35, 1:37, 1:38, 1:43, 1:38, 1:41, 1:44, 1:46, 1:52, 1:46, 1:46, 1:51, 1:48, 1:45, 1:47, 1:44, 1:46, 1:51, 1:47, 1:44, 1:44, 1:39, 1:39
27. 26 Roman PRUSM20SSK Vítkovice00:43:18.00+00:09:00.0825Diplom
Detail:1:26, 1:29, 1:29, 1:36, 1:37, 1:38, 1:40, 1:43, 1:44, 1:43, 1:47, 1:46, 1:47, 1:47, 1:48, 1:47, 1:50, 1:52, 1:52, 1:52, 1:52, 1:51, 1:50, 1:51, 1:29
28. 30 Tomáš TLUSTÝM35MK Kladno00:43:48.27+00:09:30.3525Diplom
Detail:1:37, 1:35, 1:35, 1:38, 1:38, 1:43, 1:43, 1:44, 1:46, 1:46, 1:48, 1:46, 1:49, 1:49, 1:48, 1:50, 1:48, 1:47, 1:48, 1:50, 1:49, 1:48, 1:48, 1:46, 1:40
29. 55 Alexandr MAKAROVM35Štefko Running Team00:44:17.97+00:10:00.0525Diplom
Detail:1:36, 1:34, 1:35, 1:36, 1:35, 1:39, 1:39, 1:42, 1:45, 1:47, 1:48, 1:45, 1:50, 1:50, 1:50, 1:52, 1:54, 1:52, 1:53, 1:53, 1:53, 1:51, 1:53, 1:51, 1:43
30. 51 Martin UVIZLM40Prague Social Runners00:46:46.45+00:12:28.5325Diplom
Detail:1:28, 1:33, 1:36, 1:50, 1:50, 1:51, 1:53, 1:54, 1:58, 1:54, 1:56, 2:01, 1:59, 1:58, 1:59, 2:00, 1:56, 1:57, 1:54, 1:54, 1:52, 1:55, 1:51, 1:51, 1:46
31. 56 Serhii PANASENKOM55MK Kharkov00:47:27.49+00:13:09.5725Diplom
Detail:1:35, 1:39, 1:43, 1:46, 1:46, 1:48, 1:51, 1:52, 1:52, 1:54, 1:54, 1:54, 1:56, 1:56, 1:58, 1:59, 2:00, 2:01, 2:02, 1:58, 2:00, 2:01, 2:03, 1:59, 1:49
DNF. 105 Jakub VOJÁČEKM2000:14:01.61+-00:20:16.3110Diplom
Detail:1:21, 1:23, 1:20, 1:22, 1:22, 1:22, 1:25, 1:27, 1:29, 1:28, , , , , , , , , , , , , , ,
DNF. 41 Mario Fernando ORBES RECALDEM55Ingenio Park00:18:23.76+-00:15:54.166Diplom
Detail:2:03, 2:33, 2:35, 4:43, 3:09, 3:17, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf: