Zátopkův Zlatý týden 5000m

24.7.2019 17:00

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Slavie
Podmínky: 33 stupňů celsia, slunečno, sucho
Web závodu: http://zlaty-tyden.cz
183 závodníků,

Další soubory k závodu:

výsledky: Celkové

Průběžné pořadí po 10000m a 5000m - součet

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Zlatá pětka Emila Zátopka - muži

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 2 Jiří MILERM40Lawi Stars Mladá Boleslav00:16:02.64+00:00:00.0012Diplom
Detail:0:37, 1:16, 1:16, 1:16, 1:18, 1:17, 1:17, 1:17, 1:19, 1:18, 1:19, 1:17, 1:10
2. 1 Radek SEDNĚVM20Triatlet Karlovy Vary00:16:20.03+00:00:17.3912Diplom
Detail:0:37, 1:20, 1:19, 1:17, 1:17, 1:18, 1:20, 1:18, 1:17, 1:19, 1:19, 1:20, 1:12
3. 53 Jan SOKOLM35AK Sokolov00:16:37.93+00:00:35.2912Diplom
Detail:0:38, 1:20, 1:19, 1:18, 1:19, 1:19, 1:22, 1:19, 1:19, 1:20, 1:20, 1:21, 1:19
4. 8 David PECINAM45Eleven Run Team00:16:46.32+00:00:43.6812Diplom
Detail:0:37, 1:19, 1:20, 1:18, 1:19, 1:20, 1:21, 1:21, 1:21, 1:22, 1:22, 1:22, 1:17
5. 48 Lukáš NEVAŘILM20Atletika Jihlava00:17:11.62+00:01:08.9812Diplom
Detail:0:40, 1:20, 1:22, 1:21, 1:23, 1:24, 1:23, 1:24, 1:24, 1:25, 1:25, 1:24, 1:10
6. 107 Tomáš VOCETKAM20Adidas Runners Prague00:17:14.07+00:01:11.4312Diplom
Detail:0:40, 1:19, 1:20, 1:21, 1:22, 1:24, 1:24, 1:24, 1:23, 1:26, 1:25, 1:22, 1:18
7. 24 Karel SPLÍTEKM20Charlieho andílci00:17:19.44+00:01:16.8012Diplom
Detail:0:40, 1:22, 1:23, 1:23, 1:23, 1:22, 1:24, 1:24, 1:24, 1:25, 1:24, 1:22, 1:17
8. 119 Jakub MOCEKM3500:17:21.78+00:01:19.1412Diplom
Detail:0:38, 1:20, 1:20, 1:19, 1:22, 1:23, 1:23, 1:24, 1:24, 1:25, 1:27, 1:27, 1:23
9. 19 Jan RADAM50ŠTEFKO Running Team00:17:29.34+00:01:26.7012Diplom
Detail:0:39, 1:25, 1:23, 1:24, 1:24, 1:22, 1:23, 1:23, 1:24, 1:24, 1:25, 1:25, 1:21
10. 177 Šimon BERÁNEKM20Slavoj Koloděje00:17:32.53+00:01:29.8912Diplom
Detail:0:39, 1:21, 1:24, 1:24, 1:26, 1:25, 1:25, 1:25, 1:24, 1:25, 1:26, 1:25, 1:18
11. 52 Nobuyuki YAMAGUCHIM50Daikin00:17:33.88+00:01:31.2412Diplom
Detail:0:41, 1:25, 1:24, 1:24, 1:23, 1:24, 1:23, 1:25, 1:25, 1:25, 1:25, 1:24, 1:20
12. 3 Jiří FIXM45SK MAXTRI LIBEREC00:17:34.37+00:01:31.7312Diplom
Detail:0:40, 1:25, 1:24, 1:24, 1:24, 1:23, 1:25, 1:24, 1:25, 1:25, 1:25, 1:25, 1:19
13. 23 Petr ŠNÁBLM35Běžecký klub České spořitelny00:17:35.39+00:01:32.7512Diplom
Detail:0:39, 1:22, 1:22, 1:24, 1:25, 1:24, 1:25, 1:25, 1:25, 1:26, 1:27, 1:25, 1:22
14. 76 Petr BENAM50ŠTEFKO Running Team00:17:51.68+00:01:49.0412Diplom
Detail:0:40, 1:25, 1:23, 1:24, 1:24, 1:23, 1:25, 1:25, 1:26, 1:29, 1:29, 1:28, 1:25
15. 6 Radek DVOŘÁKM40Hrom do pecky !00:17:58.68+00:01:56.0412Diplom
Detail:0:41, 1:23, 1:22, 1:24, 1:26, 1:25, 1:26, 1:27, 1:27, 1:29, 1:30, 1:31, 1:23
16. 22 Jaroslav DRAŽANM35ASK Slavia Praha00:17:59.36+00:01:56.7212Diplom
Detail:0:39, 1:21, 1:24, 1:24, 1:25, 1:26, 1:28, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, 1:28, 1:23
17. 98 Marek POLÁKM20Děkanka Group00:18:00.84+00:01:58.2012Diplom
Detail:0:40, 1:24, 1:25, 1:26, 1:27, 1:28, 1:28, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, 1:27, 1:16
18. 124 Marian VALEKM4000:18:03.32+00:02:00.6812Diplom
Detail:0:44, 1:25, 1:24, 1:23, 1:27, 1:28, 1:28, 1:28, 1:29, 1:29, 1:28, 1:27, 1:18
19. 9 Michal KOVÁŘM45TJ Sokol Unhošť00:18:04.00+00:02:01.3612Diplom
Detail:0:43, 1:24, 1:24, 1:25, 1:26, 1:27, 1:27, 1:27, 1:28, 1:30, 1:29, 1:28, 1:20
20. 134 Jiří BRADÁČM35A.C.Sparta Praha00:18:48.05+00:02:45.4112Diplom
Detail:0:42, 1:26, 1:27, 1:28, 1:31, 1:33, 1:32, 1:32, 1:33, 1:32, 1:33, 1:31, 1:22
21. 44 Václav KUČERAM5500:18:49.70+00:02:47.0612Diplom
Detail:0:44, 1:26, 1:28, 1:28, 1:29, 1:30, 1:30, 1:31, 1:33, 1:33, 1:32, 1:31, 1:28
22. 64 Thomas CLEMINSONM20Tri active Lanzarote00:18:50.83+00:02:48.1912Diplom
Detail:0:41, 1:24, 1:24, 1:24, 1:27, 1:30, 1:30, 1:32, 1:32, 1:33, 1:35, 1:36, 1:36
23. 20 Tomáš HELLERM35Hradec Králové00:18:53.10+00:02:50.4612Diplom
Detail:0:43, 1:27, 1:28, 1:29, 1:29, 1:30, 1:31, 1:31, 1:32, 1:31, 1:33, 1:33, 1:28
24. 58 Roman JAKOUBEKM50ČLA Trutnov00:19:04.95+00:03:02.3112Diplom
Detail:0:40, 1:30, 1:40, 1:31, 1:32, 1:30, 1:35, 1:27, 1:30, 1:33, 1:31, 1:33, 1:28
25. 106 Dušan GAJDOŠM45Červený Kostelec00:19:07.40+00:03:04.7612Diplom
Detail:0:40, 1:40, 1:30, 1:31, 1:32, 1:30, 1:31, 1:31, 1:31, 1:33, 1:32, 1:32, 1:28
26. 16 Tomáš BLÁHAM35SC MARATHON PLZEŇ00:19:12.23+00:03:09.5912Diplom
Detail:0:45, 1:31, 1:31, 1:31, 1:32, 1:31, 1:33, 1:33, 1:33, 1:32, 1:31, 1:30, 1:31
27. 66 Tomáš MICHÁLEKM40AC Slovan Liberec00:19:14.87+00:03:12.2312Diplom
Detail:0:45, 1:31, 1:32, 1:32, 1:32, 1:30, 1:31, 1:31, 1:31, 1:33, 1:32, 1:36, 1:33
28. 55 Alexandr MAKAROVM35Štefko Running Team00:19:42.48+00:03:39.8412Diplom
Detail:0:53, 1:28, 1:36, 1:35, 1:31, 1:34, 1:34, 1:34, 1:34, 1:35, 1:34, 1:37, 1:33
29. 178 Zdeněk ŠEBELKAM40Kunice00:19:45.47+00:03:42.8312Diplom
Detail:0:45, 1:29, 1:31, 1:30, 1:30, 1:32, 1:33, 1:35, 1:37, 1:38, 1:41, 1:41, 1:35
30. 88 Lukáš ZÁMIŠM20Běžecký klub České spořitelny00:19:51.64+00:03:49.0012Diplom
Detail:0:40, 1:30, 1:33, 1:34, 1:35, 1:38, 1:36, 1:36, 1:37, 1:40, 1:38, 1:38, 1:31
31. 26 Roman PRUSM20SSK Vítkovice00:20:03.73+00:04:01.0912Diplom
Detail:0:45, 1:15, 1:35, 1:32, 1:34, 1:37, 1:38, 1:40, 1:42, 1:42, 1:42, 1:43, 1:34
32. 28 Marek ZADRAŽILM2000:20:07.42+00:04:04.7812Diplom
Detail:0:40, 1:10, 1:12, 2:16, 1:35, 1:32, 1:35, 1:39, 1:41, 1:42, 1:41, 1:41, 1:37
33. 140 Jiří HESSM3500:20:10.67+00:04:08.0312Diplom
Detail:0:46, 1:32, 1:30, 1:32, 1:35, 1:36, 1:37, 1:41, 1:42, 1:43, 1:42, 1:41, 1:27
34. 129 Miroslav HRUŠKAM20Benešovský běžecký klub00:20:15.31+00:04:12.6712Diplom
Detail:0:44, 1:29, 1:33, 1:34, 1:35, 1:37, 1:39, 1:40, 1:41, 1:41, 1:42, 1:42, 1:33
35. 29 Tomáš TLUSTÝM35MK Kladno00:20:18.81+00:04:16.1712Diplom
Detail:0:40, 1:20, 1:54, 1:35, 1:37, 1:37, 1:38, 1:38, 1:39, 1:41, 1:40, 1:40, 1:34
36. 108 Lukáš SEVERAM45Spartak Praha 400:22:01.76+00:05:59.1212Diplom
Detail:0:46, 1:33, 1:35, 1:40, 1:42, 1:47, 1:49, 1:51, 1:52, 1:54, 1:52, 1:51, 1:43
DNF. 38 Aleš KULEM35Běžecký klub České spořitelny00:13:08.50+-00:02:54.148Diplom
Detail:0:44, 1:28, 1:32, 1:33, 1:33, 1:32, 1:34, 1:35, 1:34, , , ,

Další soubory k závodu:

výsledky: Celkové

Průběžné pořadí po 10000m a 5000m - součet