Zátopkův Zlatý týden - maraton

27.7.2019 15:30

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - Stromovka
Podmínky: Sucho, horko 30 stupňů celsia
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
292 závodníků,

Další soubory k závodu:

výsledky: Celkové
Časy kol

Zlatý týden:
ZZT - kategorie A ( 10 000 m + 5 000 m + maraton)
ZZT - kategorie B ( 10 000 m +5 000 m +půlmaraton)
ZZT - kategorie C ( 10 000 m + 5 000 m + 10 km)

Fotky: Maraton, 5000m

Závody:



Fotky:

Závod nemá fotky přímo z místa

Zlatý maraton Emila Zátopka

Pořadí Start. číslo Jméno přijmeníKat.Klub Finish ZtrátaPočet okruhůDiplom
1. 119 Libor EREMKAM20Atletika Humpolec02:52:35.00+00:00:00.008Diplom
Detail:0:05, 20:10, 20:42, 20:08, 20:49, 21:37, 21:45, 24:52, 22:36
2. 101 Michal STANOVSKÝM20SSK Vítkovice/CISO02:56:36.00+00:04:01.008Diplom
Detail:0:01, 21:55, 22:19, 21:59, 22:32, 22:11, 22:10, 22:12, 21:21
3. 7 David PECINAM45Eleven Run Team03:01:49.00+00:09:14.008Diplom
Detail:0:00, 20:18, 20:43, 21:14, 22:19, 23:49, 25:21, 24:44, 23:25
4. 5 Radek DVOŘÁKM40Hrom do pecky !03:03:30.00+00:10:55.008Diplom
Detail:0:03, 22:11, 22:40, 22:39, 22:45, 23:07, 23:12, 23:22, 23:37
5. 109 Martin HEŘMÁNEKM20Pelhřimov03:16:06.00+00:23:31.008Diplom
Detail:0:07, 23:39, 24:29, 24:15, 24:14, 24:04, 24:14, 24:42, 26:31
6. 8 Michal KOVÁŘM45TJ Sokol Unhošť03:17:06.00+00:24:31.008Diplom
Detail:0:01, 22:13, 22:40, 24:41, 23:17, 24:27, 26:09, 26:14, 27:29
7. 209 Michaela DIMITRIADUŽ45Sportovní chůze Praha03:18:52.00+00:26:17.008Diplom
Detail:0:11, 23:26, 24:26, 24:27, 25:07, 25:41, 25:49, 25:36, 24:23
8. 210 Blanka ŠINDELÁŘOVÁŽ45Blovice03:22:30.00+00:29:55.008Diplom
Detail:0:11, 24:30, 24:37, 25:20, 25:16, 25:22, 25:19, 25:43, 26:26
9. 94 John LOKEM55AV Gelre03:26:13.00+00:33:38.008Diplom
Detail:0:04, 21:52, 22:40, 22:56, 23:20, 23:59, 26:44, 30:23, 34:22
10. 44 Václav KUČERAM5503:26:47.00+00:34:12.008Diplom
Detail:0:05, 22:42, 23:22, 24:34, 25:05, 25:24, 27:35, 29:01, 29:07
11. 66 Roman JAKOUBEKM50ČLA Trutnov03:29:33.00+00:36:58.008Diplom
Detail:0:07, 22:11, 22:20, 22:59, 24:11, 27:56, 29:03, 29:41, 31:16
12. 46 Pavel BĚLEHRÁDEKM60TJ Čolek03:33:29.00+00:40:54.008Diplom
Detail:0:00, 25:02, 25:39, 25:28, 25:46, 26:35, 27:13, 28:21, 29:27
13. 88 Pavel SEDLÁKM45MK Seitl Ostrava03:36:42.00+00:44:07.008Diplom
Detail:0:05, 24:56, 25:59, 26:23, 26:36, 27:03, 27:50, 28:38, 29:21
14. 50 Jan TOMÁŠEKM40BK Čvacht03:39:05.00+00:46:30.008Diplom
Detail:0:10, 26:54, 27:33, 27:01, 26:54, 26:59, 27:25, 27:34, 28:49
15. 33 Tomáš TLUSTÝM35MK Kladno03:41:35.00+00:49:00.008Diplom
Detail:0:12, 25:38, 26:22, 26:18, 27:03, 27:52, 28:37, 29:36, 30:13
16. 220 Zuzana KUBÍNOVÁŽ35Praha 503:48:20.00+00:55:45.008Diplom
Detail:0:20, 25:58, 27:09, 27:50, 28:32, 29:14, 29:51, 30:13, 29:36
17. 36 Václav JUKLM40Adidas Runners Prague03:50:59.00+00:58:24.008Diplom
Detail:0:12, 26:50, 27:15, 27:49, 28:52, 29:56, 30:05, 29:45, 30:30
18. 9 Petr KUBIŠTAM45SC MARATHON PLZEŇ03:50:59.00+00:58:24.008Diplom
Detail:0:12, 23:28, 24:54, 26:46, 28:48, 32:39, 31:19, 31:04, 32:06
19. 54 Václav KNOTEKM20Beroun03:51:16.00+00:58:41.008Diplom
Detail:0:11, 23:40, 24:27, 26:14, 26:37, 27:25, 33:31, 35:24, 34:01
20. 103 Zdeněk VANIŠM20Kucí Vopálený03:51:43.00+00:59:08.008Diplom
Detail:0:22, 24:16, 26:23, 26:35, 27:09, 28:46, 31:19, 33:08, 34:11
21. 114 Harald WURMM50Vienna03:51:58.00+00:59:23.008Diplom
Detail:0:19, 27:51, 28:14, 28:22, 29:21, 29:41, 29:28, 29:39, 29:27
22. 78 Miroslav KUCKOM60Liberec03:52:07.00+00:59:32.008Diplom
Detail:0:00, 26:00, 24:42, 27:12, 29:46, 29:34, 30:47, 31:42, 32:27
23. 26 Roman PRUSM20Český běžecký klub03:52:20.00+00:59:45.008Diplom
Detail:0:11, 23:46, 25:49, 26:34, 27:51, 33:12, 35:41, 31:27, 28:04
24. 60 Jan KUBÍNM35Praha 503:53:56.00+01:01:21.008Diplom
Detail:0:20, 26:38, 26:39, 27:17, 27:42, 28:30, 31:05, 33:06, 33:03
25. 41 Jaroslav VÁŇAM20Praha 403:54:57.00+01:02:22.008Diplom
Detail:0:26, 28:04, 28:10, 27:45, 27:51, 28:47, 30:30, 33:19, 30:35
26. 18 Jiří FIXM45SK MAXTRI LIBEREC03:55:35.00+01:03:00.008Diplom
Detail:0:05, 22:43, 23:22, 24:37, 26:23, 30:58, 33:55, 34:49, 38:52
27. 108 Petr NEJEDLÝM45Praha 503:57:31.00+01:04:56.008Diplom
Detail:0:17, 28:28, 28:28, 28:38, 28:38, 29:50, 30:08, 32:15, 31:10
28. 77 Jiří FŮSM20Nové Strašecí03:57:45.00+01:05:10.008Diplom
Detail:0:05, 24:14, 25:57, 26:57, 28:10, 31:18, 32:40, 35:22, 33:11
29. 104 Pavel ŠIMEČEKM65MK Kladno03:58:14.00+01:05:39.008Diplom
Detail:0:07, 24:44, 26:30, 27:23, 28:52, 31:00, 31:52, 33:01, 34:55
30. 91 Jan HAMERNÍKM60Přelouč03:59:33.00+01:06:58.008Diplom
Detail:0:00, 26:00, 27:08, 29:11, 29:11, 30:13, 32:05, 33:36, 32:11
31. 236 Lucie HERNOVÁŽ20Humpolské běhny04:00:23.00+01:07:48.008Diplom
Detail:0:15, 27:29, 27:37, 28:24, 28:59, 30:38, 33:57, 34:42, 28:40
32. 40 Tomáš PELIKÁNM35Praha 1004:01:22.00+01:08:47.008Diplom
Detail:0:05, 25:12, 26:04, 28:44, 29:39, 30:59, 33:16, 34:10, 33:22
33. 19 Tomáš BABKAM45Žebrák04:01:45.00+01:09:10.008Diplom
Detail:0:28, 27:29, 27:38, 28:24, 28:59, 30:29, 31:41, 33:39, 33:30
34. 73 Karl-Henrik AXELSSONM55Falkenberg RR04:03:33.00+01:10:58.008Diplom
Detail:0:23, 29:03, 28:57, 29:07, 29:46, 30:48, 31:29, 32:01, 32:25
35. 206 Jaroslava ZELENÁŽ40Chudenice04:15:19.00+01:22:44.008Diplom
Detail:0:11, 30:48, 30:55, 31:06, 31:09, 31:38, 31:51, 33:26, 34:29
36. 38 Zdeněk CHMELM55Běžecký klub České spořitelny04:15:45.00+01:23:10.008Diplom
Detail:0:08, 28:55, 29:48, 30:03, 31:11, 32:51, 33:42, 34:58, 34:21
37. 64 Marcin KALITAM35Polsko04:16:44.00+01:24:09.008Diplom
Detail:0:17, 27:32, 28:42, 29:41, 30:57, 33:41, 35:20, 36:10, 34:46
38. 232 Monika VAVROCHOVÁŽ50Praha 604:17:05.00+01:24:30.008Diplom
Detail:0:15, 28:36, 29:18, 29:37, 31:48, 33:49, 34:26, 34:28, 35:07
39. 122 Roman ŠŮSTEKM50Brno04:19:05.00+01:26:30.008Diplom
Detail:0:28, 31:48, 31:23, 30:29, 30:34, 32:42, 33:38, 34:12, 34:23
40. 226 Dana KASTNEROVÁŽ20Rýmařov04:19:06.00+01:26:31.008Diplom
Detail:0:19, 27:44, 28:51, 29:38, 31:04, 32:42, 36:29, 38:06, 34:36
41. 95 Ctibor KAČERM35Run the World04:19:21.00+01:26:46.008Diplom
Detail:0:14, 26:56, 28:28, 29:55, 32:18, 31:42, 34:43, 36:15, 39:08
42. 75 Dušan MERTAM40Sluníčkáři04:23:13.00+01:30:38.008Diplom
Detail:0:22, 28:35, 29:39, 30:40, 31:19, 35:32, 37:03, 36:41, 33:48
43. 53 Petr BENEŠM40AK ATLETIKA HOSTAVICE04:23:18.00+01:30:43.008Diplom
Detail:0:09, 27:02, 28:01, 28:55, 29:38, 33:16, 36:52, 41:38, 38:00
44. 32 Marek ZADRAŽILM2004:23:18.00+01:30:43.008Diplom
Detail:0:09, 27:02, 28:01, 28:56, 29:38, 33:17, 36:51, 41:39, 37:59
45. 69 Alexander - Gert ZACHARIASM35Trifilara04:23:25.00+01:30:50.008Diplom
Detail:0:08, 28:02, 29:48, 31:39, 31:26, 32:25, 34:58, 39:39, 35:32
46. 235 Petra STRÁNSKÁŽ35Kladno04:26:39.00+01:34:04.008Diplom
Detail:0:05, 26:38, 28:01, 29:04, 31:55, 33:39, 39:48, 42:32, 35:05
47. 116 Ivan RAFFAYM50Štefko Running Team04:28:44.00+01:36:09.008Diplom
Detail:0:19, 31:34, 31:53, 32:40, 33:21, 34:40, 34:27, 35:56, 34:16
48. 11 Josef LEDVINKAM45SABZO04:28:48.00+01:36:13.008Diplom
Detail:0:28, 31:33, 29:32, 30:43, 33:46, 34:54, 38:38, 38:45, 31:00
49. 97 Lukáš MAIXNERM2004:29:04.00+01:36:29.008Diplom
Detail:0:31, 34:52, 33:25, 33:48, 34:12, 33:51, 33:45, 35:26, 29:48
50. 63 Piotr BOROWIAKM40Polsko04:32:58.00+01:40:23.008Diplom
Detail:0:22, 33:36, 33:03, 33:13, 33:05, 33:55, 34:56, 36:02, 35:11
51. 45 Jacek KLOSEKM20Instal - Tech Team04:32:58.00+01:40:23.008Diplom
Detail:0:23, 33:36, 33:04, 33:12, 33:07, 33:54, 34:56, 36:03, 35:10
52. 123 Josef ŠÍMAM65Bruntál04:36:52.00+01:44:17.008Diplom
Detail:0:11, 29:12, 31:25, 32:13, 32:55, 35:10, 36:55, 38:46, 40:18
53. 115 Roman NÖSTERM65Kronstorf04:40:08.00+01:47:33.008Diplom
Detail:0:20, 31:50, 32:08, 33:03, 34:08, 34:29, 37:04, 38:05, 39:24
54. 126 Vladislav VerdesM2004:45:29.00+01:52:54.008Diplom
Detail:0:00, 31:10, 30:30, 30:59, 31:55, 34:22, 40:25, 43:31, 42:41
55. 93 Martin ŠTIKAM20Chomutov04:45:47.00+01:53:12.008Diplom
Detail:0:30, 31:10, 30:30, 30:59, 31:55, 34:22, 39:49, 44:08, 42:58
56. 117 Jakub TICHYM2004:47:31.00+01:54:56.008Diplom
Detail:0:16, 31:02, 30:37, 30:49, 31:14, 33:44, 41:35, 47:34, 40:59
57. 228 Hana BREBURDOVÁŽ55MK Kladno04:50:30.00+01:57:55.008Diplom
Detail:0:14, 31:14, 32:39, 34:11, 37:22, 38:31, 39:13, 38:56, 38:27
58. 59 Herbert ORLINGERM55Rakousko04:53:13.00+02:00:38.008Diplom
Detail:0:21, 33:13, 34:39, 34:33, 35:21, 37:21, 37:54, 39:23, 40:53
59. 231 Jiřina SKÁLOVÁŽ50Praha 1004:54:16.00+02:01:41.008Diplom
Detail:0:08, 30:16, 32:45, 34:00, 34:07, 37:42, 40:37, 43:45, 41:10
60. 85 Vladimír ZEMANM60Sokol Kolín04:56:06.00+02:03:31.008Diplom
Detail:0:00, 30:33, 30:24, 30:58, 33:07, 35:49, 40:46, 45:26, 49:06
61. 120 Tomáš FREJAM20Makotřasy04:58:07.00+02:05:32.008Diplom
Detail:0:06, 26:35, 29:34, 30:59, 34:18, 37:22, 43:56, 53:36, 41:50
62. 65 Damian MIKAM50Eko-Okna Runners Team05:03:06.00+02:10:31.008Diplom
Detail:0:22, 34:29, 35:20, 35:39, 37:40, 38:37, 40:30, 42:09, 38:45
63. 30 Karl-Alfred ERBERM45SKN St.Poelten05:09:53.00+02:17:18.008Diplom
Detail:0:10, 32:20, 31:55, 36:40, 40:01, 41:51, 44:54, 42:18, 39:58
64. 13 Miroslav VOSTRÝM40MK Kladno05:10:06.00+02:17:31.008Diplom
Detail:0:16, 32:32, 35:17, 36:46, 38:27, 41:14, 42:57, 44:47, 38:09
65. 230 Bohumila KRÁLOVÁŽ50GP Kolín05:13:27.00+02:20:52.008Diplom
Detail:0:13, 31:55, 34:30, 36:14, 42:13, 44:46, 46:08, 38:48, 38:57
66. 212 Renata JOHNSTONŽ3505:27:48.00+02:35:13.008Diplom
Detail:0:27, 36:38, 37:39, 41:08, 41:55, 45:16, 44:16, 41:27, 39:33
DNF. 203 Jaroslav AujezdskýM45Štefko Running Team00:21:33.00+-02:31:02.001Diplom
Detail:0:08, 21:33, , , , , , ,
DNF. 225 Eva OPIČKOVÁŽ2001:06:03.00+-01:46:32.002Diplom
Detail:0:19, 30:31, 35:33, , , , , ,
DNF. 271 Jaroslav DRAŽANM35ASK Slavia Praha01:09:11.00+-01:43:24.003Diplom
Detail:0:05, 22:02, 22:45, 24:25, , , , ,
DNF. 12 Jan SOKOLM35AK Sokolov01:23:45.00+-01:28:50.004Diplom
Detail:0:00, 20:09, 20:31, 20:47, 22:20, , , ,
DNF. 17 Petr KLÍMAM20Praha 1001:25:25.00+-01:27:10.003Diplom
Detail:0:07, 22:05, 26:42, 36:38, , , , ,
DNF. 76 Josef BERÁNEKM60MK Kladno01:43:48.00+-01:08:47.003Diplom
Detail:0:00, 30:16, 32:44, 40:48, , , , ,
DNF. 62 Henryk DrygalskiM2002:29:12.00+-00:23:23.005Diplom
Detail:0:27, 28:40, 28:05, 28:23, 29:31, 34:35, , ,
DNF. 234 Silke SCHÜTTŽ45Landau Running Company02:31:41.00+-00:20:54.005Diplom
Detail:0:12, 26:17, 30:01, 29:12, 30:47, 35:26, , ,
DNF. 20 Martin NOVÁKM35Olšinky02:50:14.00+-00:02:21.005Diplom
Detail:0:24, 31:10, 31:53, 33:06, 34:14, 39:51, , ,
DNF. 74 Stefan RICHTERM40Wien03:06:05.00+00:13:30.006Diplom
Detail:0:18, 30:35, 30:34, 30:37, 30:57, 31:26, 31:58, ,
DNF. 96 Thomas PISCHEMM50Landau Running Company03:10:37.00+00:18:02.006Diplom
Detail:0:16, 28:00, 28:19, 29:19, 30:48, 32:46, 41:29, ,
DNF. 98 Milan BROŽM40Praha03:27:08.00+00:34:33.005Diplom
Detail:0:29, 32:25, 33:02, 36:35, 40:28, 64:39, , ,
DNF. 67 Matouš STŘELECM20Klub Těkavého Ještěra03:33:25.00+00:40:50.006Diplom
Detail:0:19, 31:00, 32:05, 32:30, 32:57, 40:46, 44:09, ,
DNF. 233 Petra JÍLEKŽ20Vrchlabí03:58:40.00+01:06:05.006Diplom
Detail:0:21, 31:47, 36:14, 40:31, 37:22, 39:00, 53:48, ,
DNF. 92 Lukáš ZÁMIŠM20Běžecký klub České spořitelny04:03:03.00+01:10:28.007Diplom
Detail:0:26, 27:56, 28:24, 29:18, 31:32, 35:33, 47:26, 42:56,
DNF. 218 Lenka VOJTĚCHOVÁŽ50Běžecký klub České spořitelny04:29:35.00+01:37:00.006Diplom
Detail:0:15, 36:20, 43:25, 45:09, 47:04, 47:29, 50:10, ,
DNF. 110 Miroslav KUČERAM60Debř04:50:36.00+01:58:01.006Diplom
Detail:0:25, 37:53, 47:44, 49:52, 51:05, 51:59, 52:07, ,
DNF. 99 Thomas GODLEWSKYM55LAG Saarbuecken05:12:03.00+02:19:28.007Diplom
Detail:0:26, 34:34, 42:08, 46:38, 47:19, 48:00, 47:27, 45:59,

Další soubory k závodu:

výsledky: Celkové
Časy kol

Zlatý týden:
ZZT - kategorie A ( 10 000 m + 5 000 m + maraton)
ZZT - kategorie B ( 10 000 m +5 000 m +půlmaraton)
ZZT - kategorie C ( 10 000 m + 5 000 m + 10 km)

Fotky: Maraton, 5000m