Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Podzimní běh Dražovkou

6.11.2021 11:15

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: polojasno, skunečno, sucho, 11 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
126 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, děti



Výsledky


Muži - 2 kola - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub1.kolo2.kolo
1. 1. 1. 1041 Jan Nosek 00:27:03 muži do 39 let Spartak Hořovice - moderní pět13:1913:45
2. 2. 1. 54 Jiří Rosol 00:28:17 muži do 49 let Loko Beroun13:5914:20
3. 3. 2. 98 Ondřej Jadlovský 00:28:27 muži do 39 let 13:4914:40
4. 4. 2. 61 Martin Škrlant 00:28:37 muži do 49 let Rozběháme Hořovicko13:5814:40
5. 5. 3. 53 Josef Rendl 00:28:38 muži do 49 let tj packa praha13:4914:51
6. 6. 4. 86 Jiří Kadlec 00:29:00 muži do 49 let Praha 613:4415:17
7. 7. 3. 155 Tomáš Burian 00:29:23 muži do 39 let Višňová13:5815:26
8. 8. 4. 48 Lukáš Pergler 00:29:33 muži do 39 let Komárov14:1115:23
9. 9. 5. 133 Stano Holiček 00:29:52 muži do 49 let Lochovice14:2615:27
10. 10. 6. 75 Marian Valek 00:30:36 muži do 49 let Kerteam15:2015:18
11. 11. 7. 67 Petr Toušek 00:30:56 muži do 49 let Salviaparadise.cz15:2215:36
12. 12. 1. 27 Tomáš Karas 00:31:04 muži do 59 let Bohutín15:1915:46
13. 13. 2. 78 Martin Votava 00:31:07 muži do 59 let Králův Dvůr15:1415:55
14. 14. 5. 58 Jan Sedlák 00:31:45 muži do 39 let Rozběháme Hořovicko14:5916:48
15. 15. 3. 52 Jiří Procházka 00:31:53 muži do 59 let RMT/Plzeň15:2816:26
16. 16. 8. 80 Michal Zadražil 00:31:58 muži do 49 let Rozběháme Hořovicko15:3316:26
17. 17. 6. 105 Miroslav Sedláček 00:32:06 muži do 39 let Hořovice / SK Doubravan Újezd15:4216:26
18. 18. 9. 131 Kamil Hrabák 00:32:09 muži do 49 let Triatlon Plzeň15:5716:14
19. 19. 10. 83 Vladimír Hodač 00:32:25 muži do 49 let Králův Dvůr15:2916:57
20. 20. 11. 92 Petr Chochola 00:32:38 muži do 49 let Nosac ski team15:5116:48
21. 21. 4. 46 Alexandr Pavlišen 00:32:39 muži do 59 let Drtič Bezděkov16:0316:38
22. 22. 7. 1008 Matěj Černý 00:32:54 muži do 39 let SK Sporting Příbram16:0516:51
23. 23. 1. 87 Josef Vitásek 00:32:58 muži do 69 let Buková16:1416:46
24. 24. 2. 135 František Šika 00:33:08 muži do 69 let AC Trial Plzeň16:0017:10
25. 25. 8. 23 Petr Jilg 00:33:21 muži do 39 let CAMINO16:2716:56
26. 26. 12. 130 Petr Nademlejnský 00:33:41 muži do 49 let Zdice16:3017:12
27. 27. 9. 81 Adam Zeisek 00:33:48 muži do 39 let Křesťanské centrum Příbram15:5917:50
28. 28. 13. 124 Zbyněk Laube 00:33:59 muži do 49 let Veslo Beroun16:1417:46
29. 29. 14. 99 Martin Michálek 00:34:18 muži do 49 let Triklub Příbram16:3517:44
30. 30. 10. 14 Michal Flachs 00:34:24 muži do 39 let Zličín17:0017:25
31. 31. 11. 15 Jirka FORTELKA 00:35:05 muži do 39 let Wheelabrator16:5318:14
32. 32. 15. 7 Martin Čermák 00:35:15 muži do 49 let Milín17:0118:15
33. 33. 16. 89 Marek Brožek 00:35:25 muži do 49 let Plzeň18:4216:44
34. 34. 12. 51 Michal Pondělíček 00:35:27 muži do 39 let Hořovice17:2917:59
35. 35. 5. 147 Roman Číp 00:35:37 muži do 59 let Hluboš17:2918:10
36. 36. 13. 101 Lukáš Rozmajzl 00:35:42 muži do 39 let SK Chosiki17:2718:16
37. 37. 14. 93 Václav Král 00:35:43 muži do 39 let Rozběháme Česko17:4517:59
38. 38. 17. 88 Jaroslav Seifrt 00:35:45 muži do 49 let Rožmitál pod Třemšínem17:4518:01
39. 39. 18. 138 Ladislav Šplíchal 00:36:07 muži do 49 let DTJ Hrachoviště17:1218:57
40. 40. 19. 50 Hynek Plavec 00:36:09 muži do 49 let D. Dušníky17:2218:48
41. 41. 20. 42 Aleš Novák 00:36:14 muži do 49 let Občov17:3218:44
42. 42. 21. 33 Jan Kutnohorsky 00:36:17 muži do 49 let Bojov17:1819:00
43. 43. 15. 149 Radim Cibulka 00:36:23 muži do 39 let Trunstars Beroun17:4218:43
44. 44. 6. 59 Jaromír Skopalík 00:36:27 muži do 59 let Running Ďáblice17:4218:47
45. 45. 7. 24 Jiri Justych 00:36:41 muži do 59 let 18:0618:37
46. 46. 16. 32 Martin Kubů 00:36:49 muži do 39 let Sokol Libeň18:1218:39
47. 47. 22. 154 Roman Pichlík 00:37:00 muži do 49 let RAC Cerhovice18:0019:02
48. 48. 8. 100 Roman Kohout 00:37:53 muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůr18:0519:49
49. 49. 17. 134 Michal Kašpar 00:38:00 muži do 39 let U Šmídů Team Černín18:1419:48
50. 50. 3. 71 Antonín Ungr 00:38:01 muži do 69 let Zaječov18:4019:22
51. 51. 23. 146 Karel Vydra 00:38:06 muži do 49 let TJ Sokol Žebrák18:3719:31
52. 52. 9. 64 Miloslav Šusta 00:38:10 muži do 59 let Cetyně18:3219:40
53. 53. 24. 9 Michal Červinka 00:38:19 muži do 49 let Svatá18:5019:30
54. 54. 18. 122 Petr Kolenko 00:38:28 muži do 39 let Hořovice18:5819:31
55. 55. 25. 139 Jiří Dřížďal 00:38:43 muži do 49 let Beroun19:0919:36
56. 56. 26. 68 Tomáš Trnka 00:38:58 muži do 49 let Beroun18:5220:08
57. 57. 19. 153 Jakub Košťál 00:39:56 muži do 39 let 19:3420:23
58. 58. 4. 3 Petr Butzke 00:40:15 muži do 69 let Fit klub Padák Příbram19:1621:00
59. 59. 27. 151 Martin Bauer 00:40:19 muži do 49 let Chlustina19:3120:50
60. 60. 10. 148 Vladimír Slunéčko 00:44:51 muži do 59 let Žebrák21:0023:53
61. 61. 28. 104 Milan Kára 00:45:27 muži do 49 let RAC Cerhovice21:1824:11
62. 62. 29. 44 Martin Palek 00:45:28 muži do 49 let Běžecký oddíl Doubravan Újezd21:1824:11
63. 63. 5. 6 Jaroslav Čechura 00:45:30 muži do 69 let Rozběháme Hořovicko21:4823:44
64. 64. 11. 85 Petr Magera 00:46:13 muži do 59 let Příbram21:5824:16
65. 65. 12. 37 Josef Leitner 00:48:00 muži do 59 let Příbram23:0724:55
66. 66. 6. 94 František Chvalovsky 00:48:14 muži do 69 let Suchdol23:4924:27
67. 67. 7. 103 Stanislav Starý 00:51:27 muži do 69 let Roubíčkova Lhota25:0026:28

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List-kola
Běh podzimní Dražovkou - 06.11.2021
Výsledková listina
Poř.ČísloJménoKat.Klub1.kolo2.koloČas
Ženy, dorost, M70 - 1 kolo
1.41Nosek JandorostenciSpartak Hořovice - moderní pětiboj13:1913:19
2.143Novotná Veronikaženy do 34 letPříbram13:4113:41
3.158Pech JiřídorostenciStřela Žebrák14:2314:23
4.96Křenková Karolínaženy do 34 letpětiboj Hořovice14:4414:44
5.72Urban MatyášdorostenciStřela Žebrák14:5214:52
6.141Kohout VojtěchdorostenciStřela Žebrák15:0015:00
7.157Pech KareldorostenciStřela Žebrák15:0015:00
8.49Perglerová Annaženy do 34 letStřela Žebrák15:0715:07
9.5Cibulková Markétaženy 35 - 44 letIronstars Beroun15:3415:34
10.82Zeisková Eliškaženy do 34 letKřesťanské centrum Příbram15:4215:42
11.97Chvalovská Leaženy do 34 letSK Kotlářka15:5015:50
12.77Vavřičková MartinadorostenkySpartak Hořovice - moderní pětiboj15:5515:55
13.145Zlatohlávková Michaelaženy do 34 letRožmitál pod Třemšínem16:0316:03
14.8Černý MatějdorostenciSK Sporting Příbram16:0516:05
15.17Fraňková NatáliedorostenkyTri Klub Příbram16:1516:15
16.13Dziegielewska Ewelinaženy 35 - 44 letPraha16:1716:17
17.31Kubínová Ivanaženy 35 - 44 letWheelabrator16:3716:37
18.90Brožek ŠtěpándorostenciPlzeň16:5016:50
19.150Bauerová Markétaženy 35 - 44 letChlum16:5316:53
20.57Řechková Svatavaženy 45 - 54 letOxygen Příbram17:2217:22
21.126Koňaříková Zdeňkaženy 45 - 54 letOsek17:3617:36
22.132Trnková SáradorostenkyBeroun17:4217:42
23.125Manáková Petraženy 45 - 54 letCerhovice17:4417:44
24.76Vaněk TomášdorostenciCerhovice17:4917:49
25.40Matějková Petraženy do 34 letKomárov17:5117:51
26.36Landauerová Radkaženy do 34 letRTS17:5217:52
27.55Rosolová Ivanaženy 45 - 54 letRossi team17:5617:56
28.128Jandurová Ivaženy 35 - 44 let18:0118:01
29.25Kafková Lucieženy 35 - 44 letZdice18:0418:04
30.137Menclová JitkadorostenkyStřela Žebrák18:0418:04
31.16Fraňková Michaelaženy 45 - 54 letFraněk Team Vysoká18:1118:11
32.19Hacaperková Evaženy 35 - 44 letPříbram18:2118:21
33.20Hrdličková Romanaženy 45 - 54 letRozběháme Hořovicko18:2418:24
34.26Kaiserová Jiřinaženy 45 - 54 letMP Hořovice18:3418:34
35.18Güntherová Jitkaženy do 34 letHO LOKO Beroun18:3518:35
36.121Kermesová Janaženy 35 - 44 letBeroun18:4218:42
37.127Hanáková Viktoriedorostenky18:4918:49
38.63Štěpničková Terezaženy do 34 let18:5018:50
39.69Turečková Janaženy 45 - 54 letTK Bohutín19:0719:07
40.102Šebová Janaženy 45 - 54 letHorizont19:2119:21
41.45Palková Miroslavaženy 35 - 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd19:2619:26
42.152Švarcová Michaelaženy 35 - 44 let19:2819:28
43.66Švarcová TerezadorostenkyStřela Žebrák19:2819:28
44.22Ježek Antoninmuži nad 70 letKřivoklát19:4119:41
45.79Werner Petrmuži nad 70 letLiga 100 Praha20:0920:09
46.38Linková Hanaženy 45 - 54 letSk Merlot20:2720:27
47.129Šůcha Václavmuži nad 70 letSK Stříbro20:5320:53
48.123Krejsová Martaženy 35 - 44 letRozběháme Hořovicko20:5420:54
49.29Kárová Ivetaženy 35 - 44 letRAC Cerhovice21:3321:33
50.84Krejčí Jitkaženy 35 - 44 letKrálův Dvůr21:4521:45
51.11Dřevěná Soňaženy 35 - 44 letPraha21:4921:49
52.136Šroubková Martaženy nad 55 letPlzeň21:5521:55
53.10Dlouhá Danaženy 45 - 54 letRAC Cerhovice22:0622:06
54.65Šustová Marcelaženy 45 - 54 letCetyně22:0622:06
55.156Štěpničková BarboradorostenkyZbiroh22:0622:06
56.144Švarcová SimonadorostenkyStřela Žebrák22:0822:08
57.4Butzková Ludmilaženy nad 55 letFit klub Padák Příbram22:1322:13
58.62Šrámková Kateřinaženy 35 - 44 let22:2222:22
59.21Janový Petrmuži nad 70 letPlzeň23:3523:35
60.2Beránková Jaroslavaženy nad 55 letŽebrák24:0824:08
61.34Kylián Zdeněkmuži nad 70 letPlzeň32:4432:44
Muži - 2 kola
1.1041Nosek Janmuži do 39 letSpartak Hořovice - moderní pětiboj13:1913:4527:04
2.54Rosol Jiřímuži do 49 letLoko Beroun13:5914:2028:18
3.98Jadlovský Ondřejmuži do 39 let13:4914:4028:28
4.61Škrlant Martinmuži do 49 letRozběháme Hořovicko13:5814:4028:38
5.53Rendl Josefmuži do 49 lettj packa praha13:4914:5128:39
6.86Kadlec Jiřímuži do 49 letPraha 613:4415:1729:01
7.155Burian Tomášmuži do 39 letVišňová13:5815:2629:24
8.48Pergler Lukášmuži do 39 letKomárov14:1115:2329:34
9.133Holiček Stanomuži do 49 letLochovice14:2615:2729:53
10.75Valek Marianmuži do 49 letKerteam15:2015:1830:37
11.67Toušek Petrmuži do 49 letSalviaparadise.cz15:2215:3630:57
12.27Karas Tomášmuži do 59 letBohutín15:1915:4631:05
13.78Votava Martinmuži do 59 letKrálův Dvůr15:1415:5531:08
14.58Sedlák Janmuži do 39 letRozběháme Hořovicko14:5916:4831:46
15.52Procházka Jiřímuži do 59 letRMT/Plzeň15:2816:2631:54
16.80Zadražil Michalmuži do 49 letRozběháme Hořovicko15:3316:2631:59
17.105Sedláček Miroslavmuži do 39 letHořovice / SK Doubravan Újezd15:4216:2632:07
18.131Hrabák Kamilmuži do 49 letTriatlon Plzeň15:5716:1432:10
19.83Hodač Vladimírmuži do 49 letKrálův Dvůr15:2916:5732:26
20.92Chochola Petrmuži do 49 letNosac ski team15:5116:4832:39
21.46Pavlišen Alexandrmuži do 59 letDrtič Bezděkov16:0316:3832:40
22.87Vitásek Josefmuži do 69 letBuková16:1416:4632:59
23.135Šika Františekmuži do 69 letAC Trial Plzeň16:0017:1033:09
24.23Jilg Petrmuži do 39 letCAMINO16:2716:5633:22
25.130Nademlejnský Petrmuži do 49 letZdice16:3017:1233:42
26.81Zeisek Adammuži do 39 letKřesťanské centrum Příbram15:5917:5033:49
27.124Laube Zbyněkmuži do 49 letVeslo Beroun16:1417:4634:00
28.99Michálek Martinmuži do 49 letTriklub Příbram16:3517:4434:19
29.14Flachs Michalmuži do 39 letZličín17:0017:2534:25
30.15FORTELKA Jirkamuži do 39 letWheelabrator16:5318:1435:06
31.7Čermák Martinmuži do 49 letMilín17:0118:1535:16
32.89Brožek Marekmuži do 49 letPlzeň18:4216:4435:26
33.51Pondělíček Michalmuži do 39 letHořovice17:2917:5935:28
34.147Číp Romanmuži do 59 letHluboš17:2918:1035:38
35.101Rozmajzl Lukášmuži do 39 letSK Chosiki17:2718:1635:43
36.93Král Václavmuži do 39 letRozběháme Česko17:4517:5935:44
37.88Seifrt Jaroslavmuži do 49 letRožmitál pod Třemšínem17:4518:0135:46
38.138Šplíchal Ladislavmuži do 49 letDTJ Hrachoviště17:1218:5736:08
39.50Plavec Hynekmuži do 49 letD. Dušníky17:2218:4836:10
40.42Novák Alešmuži do 49 letObčov17:3218:4436:15
41.33Kutnohorsky Janmuži do 49 letBojov17:1819:0036:18
42.149Cibulka Radimmuži do 39 letTrunstars Beroun17:4218:4336:24
43.59Skopalík Jaromírmuži do 59 letRunning Ďáblice17:4218:4736:28
44.24Justych Jirimuži do 59 let18:0618:3736:42
45.32Kubů Martinmuži do 39 letSokol Libeň18:1218:3936:50
46.154Pichlík Romanmuži do 49 letRAC Cerhovice18:0019:0237:01
47.100Kohout Romanmuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr18:0519:4937:54
48.134Kašpar Michalmuži do 39 letU Šmídů Team Černín18:1419:4838:01
49.71Ungr Antonínmuži do 69 letZaječov18:4019:2238:02
50.146Vydra Karelmuži do 49 letTJ Sokol Žebrák18:3719:3138:07
51.64Šusta Miloslavmuži do 59 letCetyně18:3219:4038:11
52.9Červinka Michalmuži do 49 letSvatá18:5019:3038:20
53.122Kolenko Petrmuži do 39 letHořovice18:5819:3138:29
54.139Dřížďal Jiřímuži do 49 letBeroun19:0919:3638:44
55.68Trnka Tomášmuži do 49 letBeroun18:5220:0838:59
56.153Košťál Jakubmuži do 39 let19:3420:2339:57
57.3Butzke Petrmuži do 69 letFit klub Padák Příbram19:1621:0040:16
58.151Bauer Martinmuži do 49 letChlustina19:3120:5040:20
59.148Slunéčko Vladimírmuži do 59 letŽebrák21:0023:5344:52
60.104Kára Milanmuži do 49 letRAC Cerhovice21:1824:1145:28
61.44Palek Martinmuži do 49 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd21:1824:1145:29
62.6Čechura Jaroslavmuži do 69 letRozběháme Hořovicko21:4823:4445:31
63.85Magera Petrmuži do 59 letPříbram21:5824:1646:14
64.37Leitner Josefmuži do 59 letPříbram23:0724:5548:01
65.94Chvalovsky Františekmuži do 69 letSuchdol23:4924:2748:15
66.103Starý Stanislavmuži do 69 letRoubíčkova Lhota25:0026:2851:28
Počet závodníků: 127
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie, děti