Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Jarní běh Dražovkou

9.4.2022 11:15

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Lesopark Dražovka
Podmínky: mokro, mírný déšť, 6 stupňů Celsia
Web závodu: http://domecekhorovice.cz
147 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledky: Celkové, kategorie, časy okruhů



Výsledky


Muži - 2 kola - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub1.kolo2.kolo
15. 15. 1. 116 Jiří Procházka 00:32:02 muži do 69 let RMT/Plzeň15:4416:19
24. 24. 2. 133 Josef Vitásek 00:33:16 muži do 69 let Buková16:0917:08
27. 27. 3. 192 Jiří Vrabec 00:33:57 muži do 69 let Plzeň/ Fírové16:3317:25
30. 30. 4. 149 Petr Dvořák 00:34:18 muži do 69 let Vila Rusalka16:4917:31
51. 51. 5. 195 Radek Fencl 00:38:32 muži do 69 let Obořiště19:3718:56
53. 53. 6. 92 Petr Butzke 00:38:48 muži do 69 let Fit klub Padák Příbram18:5819:51
69. 69. 7. 110 Michal Novák 00:47:24 muži do 69 let Dobříš22:4424:42

Výsledky textově

Běh jarní Dražovkou - 09.04.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Ženy, dorost, M70 - 1 kolo
1.94Černý Matěj2005mdorostenciSK Sporting Příbram114:18-
2.166Veselý Petr2005mdorostenciStřela Žebrák114:20+00:02
3.112Ondřejka Kryštof2005mdorostenciLoko Beroun114:20+00:02
4.170Kohout Vojtěch2006mdorostenciStřela Žebrák114:36+00:18
5.50Křenková Karolína1998žženy do 34 letSpartak Hořovice114:38+00:20
6.130Urban Matyáš2005mdorostenciStřela Žebrák114:45+00:27
7.174Šafránková Johana1997žženy do 34 letLoko Beroun114:50+00:32
8.19Perglerová Anna2000žženy do 34 letStřela Žebrák114:57+00:39
9.16Palkova Veronika1982žženy 35 - 44 let115:35+01:17
10.160Cibulková Markéta1983žženy 35 - 44 letIron Stars Beroun115:42+01:24
11.126Šimurda Matěj2006mdorostenciStřela Žebrák115:49+01:31
12.25Riegerová Michaela1977žženy 45 - 54 letGymnázium Beroun116:27+02:09
13.2Dziegielewska Ewelina1985žženy 35 - 44 letPraha116:29+02:11
14.186Vavřičková Martina2005ždorostenkyHořovice116:31+02:13
15.142Bečvář Filip2006mdorostenciBiatlon Beroun116:36+02:18
16.10Kadaňková Michaela1985žženy 35 - 44 let116:41+02:23
17.3Frantová Andrea1985žženy 35 - 44 letLidl116:43+02:25
18.197Dolejš Jakub2009mdorostenciLoko Beroun117:01+02:43
19.42Bauerová Markéta1980žženy 35 - 44 letChlum117:21+03:03
20.31Stibalová Petra1976žženy 45 - 54 letBroumy117:24+03:06
21.158Holina Jindřich2005mdorostenciAO Střela Žebrák117:34+03:16
22.39Landauerová Radka1992žženy do 34 letRTS117:56+03:38
23.30Řechková Svatava1967žženy 55 - 64 letOxygen Příbram118:10+03:52
24.169Hrabáková Lucie1981žženy 35 - 44 letMýto118:21+04:03
25.27Rosolová Ivana1974žženy 45 - 54 letRossi team118:23+04:05
26.180Hacaparková Eva1986žženy 35 - 44 letPříbram118:23+04:05
27.191El-Duria Anna2006ždorostenkyAO Střela Žebrák118:26+04:08
28.51Menclová Jitka2003žženy do 34 letStřela Žebrák118:29+04:11
29.18Pavlíková Petra1984žženy 35 - 44 letNarysov118:32+04:14
30.165Zahálková Jindra1961žženy 55 - 64 letChlumčany118:43+04:25
31.7Hrdličková Romana1975žženy 45 - 54 letRozběháme Hořovicko118:59+04:41
32.179Abrahámová Anežka2004žženy do 34 letSpartak Hořovice119:10+04:52
33.199Turečková Jana1968žženy 45 - 54 letTenisový klub Bohutín119:12+04:54
34.188Kinclová Nikolaos2000žženy do 34 letSK Doubrava Újezd119:12+04:54
35.157Jandurová Iva1985žženy 35 - 44 let119:16+04:58
36.129Ungr Antonín1952mmuži 70 - 79 letKozojedy119:20+05:02
37.194Dudášová Monika1966žženy 55 - 64 letObořiště119:38+05:20
38.44Palková Miroslava1978žženy 35 - 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd119:42+05:24
39.187Dolejšová Irena1981žženy 35 - 44 let119:47+05:29
40.45Kaiserová Jiřina1976žženy 45 - 54 letMP Hořovice119:50+05:32
41.123Svoboda Jan1943mmuži 70 - 79 letKD Příbram120:06+05:48
42.4Hartmanová Stanislava1958žženy 55 - 64 letVorvani Příbram120:06+05:48
43.37Cibulková Jana1994žženy do 34 letŽebrák120:07+05:49
44.24Raušová Emma2009ždorostenkySK Mníšecký Expres120:10+05:52
45.15Macourková Sáva1980žženy 35 - 44 letEtriatlon120:12+05:54
46.156Lepičová Hana1974žženy 45 - 54 letSRI Chinmoy Marathon120:17+05:59
47.20Pertlová Martina1974žženy 45 - 54 letU Šmídů team120:22+06:04
48.40Bečvářová Lenka1973žženy 45 - 54 letBiatlon Beroun120:46+06:28
49.21Raschmanová Hana1990žženy do 34 let120:51+06:33
50.23Raušová Anna2007ždorostenkySK Mníšecký Expres120:52+06:34
51.135Werner Petr1951mmuži 70 - 79 letLiga 100 Praha120:58+06:40
52.36Prouzová Lenka1981žženy 35 - 44 letRozběhame Horovicko121:01+06:43
53.22Raušová Petra1976žženy 45 - 54 letSK Mníšecký Expres121:06+06:48
54.33Svobodová Dana1952žženy nad 65KD Příbram121:11+06:53
55.12Krejsová Marta1980žženy 35 - 44 letRozběháme Hořovicko121:32+07:14
56.43Zadražilová - Kraus Alice1978žženy 35 - 44 letPodluhy121:37+07:19
57.41Linková Hana1972žženy 45 - 54 letSk Merlot121:41+07:23
58.47Krejčí Jitka1985žženy 35 - 44 let121:43+07:25
59.29Řehůřková Silvia1981žženy 35 - 44 letJince121:48+07:30
60.175Šroubková Marta1961žženy 55 - 64 letPlzeň121:50+07:32
61.38Kárová Iveta1977žženy 45 - 54 letRAC Cerhovice122:15+07:57
62.49Podivínová Marie1985žženy 35 - 44 let122:23+08:05
63.9Jumarová Denisa1983žženy 35 - 44 letOdolena Voda122:31+08:13
64.48Hajerová Soňa1985žženy 35 - 44 letTřenice122:32+08:14
65.190Tichá Libuše1982žženy 35 - 44 let122:52+08:34
66.13Krulišová Marta1983žženy 35 - 44 letPraha122:58+08:40
67.46Dolejšová Romana1983žženy 35 - 44 let123:02+08:44
68.164Šůcha Václav1946mmuži 70 - 79 letSV Stříbro123:23+09:05
69.193Beránková Kateřina1994žženy do 34 letŽebrák123:56+09:38
70.6Hodačová Natálie2009ždorostenkyLoko Beroun123:56+09:38
71.172Pour Svatopluk1952mmuži 70 - 79 letChaloupky123:57+09:39
72.1Beránková Jaroslava1962žženy 55 - 64 letŽebrák124:35+10:17
73.198Taušová Klára1986žženy 35 - 44 letŽlutá kachna125:19+11:01
74.28Rousková Lucie1997žženy do 34 letPraha129:06+14:48
75.107Kylián Zdeněk1940mmuži nad 80 letPlzeň134:21+20:03
76.80Vavřička Jaroslav1939mmuži nad 80 letDomeček Hořovice148:00+33:42
Muži - 2 kola
1.137Zeman Zdeněk1993mmuži do 39 letBlatná226:33-
2.96Ekl Šimon1996mmuži do 39 letAK ŠKODA PLZEŇ226:47+00:14
3.200Nosek Jan2000mmuži do 39 letSpartak Hořovice227:12+00:39
4.122Rosol Jiří1974mmuži do 49 letLoko Beroun228:46+02:13
5.150Hostička Jan1979mmuži do 49 letPříbram229:01+02:28
6.102Karas Stanislav1998mmuži do 39 letPříbram229:09+02:36
7.114Pergler Lukáš1992mmuži do 39 letKomárov229:11+02:38
8.139Prouza Lukáš1979mmuži do 49 letStašov229:29+02:56
9.177Semotl Robin1992mmuži do 39 letAC Mariánské Lázně229:46+03:13
10.140Hasman Petr1983mmuži do 39 letRunature,cz230:36+04:03
11.131Valek Marian1975mmuži do 49 let230:50+04:17
12.124Svoboda Roman2002mmuži do 39 letASK Dipoli, z.s.231:32+04:59
13.89Pejša Jan1975mmuži do 49 let231:42+05:09
14.101Karas Tomáš1967mmuži do 59 letTisová231:42+05:09
15.116Procházka Jiří1962mmuži do 69 letRMT/Plzeň232:03+05:30
16.161Cibulka Stanislav1981mmuži do 49 letIron Stars Beroun232:15+05:42
17.153Tadeáš Synek1991mmuži do 39 leteD system Silvini Team/Praha232:25+05:52
18.134Votava Martin1971mmuži do 59 letKráluv Dvůr232:40+06:07
19.168Hrabák Kamil1973mmuži do 49 letTriatlon Plzeň232:46+06:13
20.136Zadražil Michal1979mmuži do 49 letRozběháme Hořovicko232:49+06:16
21.98Hodač Vladimír1976mmuži do 49 letKrálův Dvůr232:54+06:21
22.117Raboch Ivan1966mmuži do 59 letAO Střela Žebrák233:07+06:34
23.182Javůrek Honza1979mmuži do 49 letSK Hofmanbajk233:11+06:38
24.133Vitásek Josef1958mmuži do 69 letBuková233:17+06:44
25.183Maleček Martin1975mmuži do 49 letŽižkovský tygři233:21+06:48
26.159Homolka Petr1974mmuži do 49 letHořovice233:25+06:52
27.192Vrabec Jiří1961mmuži do 69 letPlzeň/ Fírové233:58+07:25
28.184Micháles Martin1975mmuži do 49 letTriKlub Příbram234:02+07:29
29.151Mach Zbyněk1970mmuži do 59 letTriKlub Příbram234:17+07:44
30.149Dvořák Petr1961mmuži do 69 letVila Rusalka234:19+07:46
31.99Hrdlička Dušan1973mmuži do 49 letPraskolesy234:25+07:52
32.97Flachs Michal1987mmuži do 39 letZličín234:30+07:57
33.141Cibulka Radim1989mmuži do 39 letIronstars Beroun234:56+08:23
34.163Dolejš Jiří2002mmuži do 39 letSokol Křivoklát235:03+08:30
35.88Choutka Roman1976mmuži do 49 letPraha235:08+08:35
36.176Havel Jan1986mmuži do 39 let4Timing235:12+08:39
37.146Turcanu Ion1980mmuži do 49 letRAC CERHOVICE235:12+08:39
38.181Číp Roman1970mmuži do 59 letBefit235:30+08:57
39.145Pichlík Roman1977mmuži do 49 letRAC CERHOVICE235:45+09:12
40.100Hršel Josef1976mmuži do 49 letSk Mníšecký Expres235:59+09:26
41.138Kutnohorsky Jan1974mmuži do 49 letBojov236:41+10:08
42.147Kotlář Pavel1977mmuži do 49 letZvíkovecké běhny237:06+10:33
43.115Plavec Hynek1978mmuži do 49 letD. Dušníky237:09+10:36
44.143Bečvář Jan1972mmuži do 59 letBiatlon Klub Beroun237:40+11:07
45.87Láznička Slavomír1984mmuži do 39 let237:59+11:26
46.196Bárta Tomáš1974mmuži do 49 letRozběháme Hořovicko238:05+11:32
47.148Pokorný Jiří1983mmuži do 39 letpokorny.jirik@gmail.com238:14+11:41
48.105Král Václav1983mmuži do 39 letRozběháme Česko238:20+11:47
49.162Holub Tomáš1990mmuži do 39 letJince238:28+11:55
50.154Vaněk Tomáš2003mmuži do 39 letRAC CERHOVICE238:32+11:59
51.195Fencl Radek1956mmuži do 69 letObořiště238:33+12:00
52.90Justych Jiří1969mmuži do 59 letFBC Bzová238:34+12:01
53.92Butzke Petr1959mmuži do 69 letFit klub Padák Příbram238:49+12:16
54.189Kubal Vlastimil1975mmuži do 49 let239:51+13:18
55.103Kašpar Michal1990mmuži do 39 letU Šmídů team239:58+13:25
56.104Kohout Roman1969mmuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr240:00+13:27
57.178Bauer Martin1977mmuži do 49 letChlustina240:17+13:44
58.155Kolenko Petr1982mmuži do 49 letHořovice240:28+13:55
59.185Vavřička Jiří1967mmuži do 59 letHořovice240:51+14:18
60.167Nesvačil Tomáš1968mmuži do 59 letPříbram241:09+14:36
61.91Beran Luboš1975mmuži do 49 let241:35+15:02
62.109Mígl Michal1973mmuži do 49 letTT Příbram242:29+15:56
63.118Raschman Josef1990mmuži do 39 let242:32+15:59
64.132Veselý Karel1980mmuži do 49 letHořovice242:44+16:11
65.173Tuháček Milan1965mmuži do 59 letSK Prdavky243:47+17:14
66.152Palek Martin1973mmuži do 49 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd244:02+17:29
67.127Škvára Petr1980mmuži do 49 letAC Sparta Podluhy246:12+19:39
68.171Peter Lorenz1965mmuži do 59 letKdyne246:50+20:17
69.110Novák Michal1958mmuži do 69 letDobříš247:25+20:52
70.119Rauš Lukáš1971mmuži do 59 letSK Mníšecký Expres248:16+21:43
71.108Leitner Josef1969mmuži do 59 letTJ Stupně Poražených249:23+22:50
Počet závodníků: 147
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, časy okruhů