Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Extreme challenge

16.10.2021 10:00

Pořadatel: Sportoviště Sušice
Místo: Sušice, Fuferna
Podmínky: slunečno, 14 stupňů Celsia, mírný vítr, sucho, ráno mlha
Web závodu: http://www.sportoviste-susice.cz
96 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, dispciplíny, štafety



Výsledky


Štafety - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubkajakběhparaglideMTB
1. 1. 1. 15 BANDUR II 01:43:17 muži/mix Sušice00:14:5400:31:4800:04:2900:52:08
2. 2. 2. 19 HIGHT POINT TEAM 01:43:21 muži/mix High point00:13:3500:30:1600:03:5200:55:39
3. 3. 3. 14 BANDUR I 01:46:49 muži/mix Sušice00:15:1600:27:0500:04:4600:59:44
4. 4. 4. 22 Rantl team 01:54:10 muži/mix Sušice00:14:2700:30:3700:06:0701:03:01
5. 5. 5. 20 Pilsner Racers 01:55:40 muži/mix Plzeň00:15:5000:32:0600:04:4401:03:02
6. 6. 6. 24 susot 01:57:19 muži/mix Sušice00:15:2600:30:1800:04:2401:07:13
7. 7. 7. 29 Studio Move 02:02:44 muži/mix 00:17:3800:33:3600:04:5001:06:41
8. 8. 8. 18 Faiveley Transport czech 02:03:18 muži/mix Plzeň00:17:2100:30:4400:05:4001:09:35
9. 9. 9. 23 SLOW MOTION 02:03:54 muži/mix SLOW MOTION00:16:0500:29:1500:05:5801:12:38
10. 10. 10. 33 Jiko Čácha Suške 02:07:01 muži/mix 00:19:1800:30:3600:06:5401:10:14
11. 11. 11. 26 WARP^2 02:09:42 muži/mix WARP^200:16:4200:37:2000:06:3801:09:04
12. 12. 12. 21 Poprvé 02:15:28 muži/mix Plzeň00:18:5400:31:5600:05:2701:19:13
13. 13. 13. 30 Genderově Vyvážení 02:17:14 muži/mix 00:21:2700:34:4700:05:1501:15:47
14. 1. 1. 27 ženský team HIGH POINT. 02:18:46 ženy HIGH POINT ŽENY00:17:5400:32:3000:07:3701:20:47
15. 14. 14. 34 Sos 02:19:40 muži/mix 00:19:1700:32:2000:05:2001:22:45
16. 15. 15. 17 Cyklan 02:21:51 muži/mix Neurazy00:20:3900:37:0300:14:3001:09:41
17. 16. 16. 25 Vládci vzduchu 02:22:51 muži/mix 00:16:1700:37:2500:06:0701:23:04
18. 17. 17. 31 Sportoviště A Přátelé 02:28:42 muži/mix 00:21:0200:35:1700:05:3301:26:51
19. 18. 18. 13 75% Lyžaři 02:32:57 muži/mix 00:17:0300:35:0700:07:1901:33:30
20. 2. 2. 16 BANDUR WMN 02:39:53 ženy Sušice00:17:3700:36:1700:07:2901:38:31
21. 3. 3. 32 Nezkrotné 02:40:04 ženy 00:16:2100:45:4600:06:5701:31:02
22. 19. 19. 28 Buchta A Klobásy 02:41:39 muži/mix Sušice00:20:1600:36:5400:12:0201:32:29

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Extreme challenge - 16.10.2021
Výsledková listina
PořadíČíslojménoKat.KlubKajakBěhParaglideMTBCíl
Jednotlivci - na EX
1.5Mayer Stanislav1989MužiStanislav Mayer - HIGH POINT Team17:5134:3704:201:11:082:07:55
2.3Jansa Martin1979MužiAxis Paragliding17:3736:4506:111:23:372:24:09
3.6Mazanec Daniel1990Muži19:1638:2907:361:22:072:27:27
4.4Rott Jakub1992MužiCzech Speedfly18:5741:3905:081:32:172:38:00
5.7Kopp Martin1968Mužinezávislý turista / Sušice16:0239:2716:491:32:532:45:10
6.9Kovář David2000Muži21:1443:4107:341:37:402:50:08
7.2Hrdlička Josef1983MužiHořovice22:4247:0709:561:45:573:05:41
8.8Zavřel Vít1987Muži19:4850:0907:492:19:463:37:31
Štafety
1.15BANDUR II2000muži/mixSušice14:5431:4804:2952:081:43:18
2.19HIGHT POINT TEAM2000muži/mixHigh point13:3530:1603:5255:391:43:22
3.14BANDUR I2000muži/mixSušice15:1627:0504:4659:441:46:50
4.22Rantl team2000muži/mixSušice14:2730:3706:071:03:011:54:11
5.20Pilsner Racers2000muži/mixPlzeň15:5032:0604:441:03:021:55:41
6.24susot2000muži/mixSušice15:2630:1804:241:07:131:57:20
7.29Studio Move2000muži/mix17:3833:3604:501:06:412:02:45
8.18Faiveley Transport czech2000muži/mixPlzeň17:2130:4405:401:09:352:03:19
9.23SLOW MOTION2000muži/mixSLOW MOTION16:0529:1505:581:12:382:03:55
10.33Jiko Čácha Suške2000muži/mix19:1830:3606:541:10:142:07:01
11.26WARP^22000muži/mixWARP^216:4237:2006:381:09:042:09:43
12.21Poprvé2000muži/mixPlzeň18:5431:5605:271:19:132:15:29
13.30Genderově Vyvážení2010muži/mix21:2734:4705:151:15:472:17:15
14.27ženský team HIGH POINT.2000ženyHIGH POINT ŽENY17:5432:3007:371:20:472:18:47
15.34Sos2000muži/mix19:1732:2005:201:22:452:19:41
16.17Cyklan2000muži/mixNeurazy20:3937:0314:301:09:412:21:52
17.25Vládci vzduchu2010muži/mix16:1737:2506:071:23:042:22:52
18.31Sportoviště A Přátelé2000muži/mix21:0235:1705:331:26:512:28:43
19.1375% Lyžaři2010muži/mix17:0335:0707:191:33:302:32:58
20.16BANDUR WMN2000ženySušice17:3736:1707:291:38:312:39:54
21.32Nezkrotné2000ženy16:2145:4606:571:31:022:40:05
22.28Buchta A Klobásy2010muži/mixSušice20:1636:5412:021:32:292:41:40
Počet závodníků: 30
Čas: 16.10.2021 19:40:01
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, dispciplíny, štafety