Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh partyzánskou stezkou

14.1.2023 10:15

Pořadatel: SK Slavoj Osek
Místo: Osek u Hořovic
Podmínky: Start - zataženo 6 stupňů Celsia, cíl jasno, silný vítr, mokrá trasa, bez sněhu
Web závodu: https://brdskypohar.cz
154 závodníků,

První a poslední 2km po asfaltu, jinak kros.

Výsledky v pdf: celkové, kategorie, muži/ženy, záznam doběhu, Fotky ze 47. partyzánské stezky



Výsledky


Běh na 9 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klubdoběh
63. 5. 1. 93 Petra Stibalová 00:44:49 Ženy do 54 let Broumyvideo
73. 7. 2. 143 Petra Sýkorová 00:47:02 Ženy do 54 let Berounvideo
83. 10. 3. 49 Zdeňka Koňaříková 00:47:53 Ženy do 54 let Vystrkovvideo
89. 12. 4. 44 Věra Karasová 00:48:39 Ženy do 54 let video
102. 16. 5. 149 Daniela Greogorová 00:50:26 Ženy do 54 let Komárovvideo
107. 19. 6. 76 Martina Pertlová 00:51:06 Ženy do 54 let U Šmídů teamvideo
108. 20. 7. 23 Štěpánka Dušková 00:51:13 Ženy do 54 let Dobříšvideo
110. 21. 8. 87 Jana Růžičková 00:51:38 Ženy do 54 let U Šmídů teamvideo
111. 22. 9. 41 Jiřina Kaiserová 00:51:54 Ženy do 54 let MP Hořovicevideo
118. 24. 10. 69 Miroslava Palková 00:53:46 Ženy do 54 let Běžecký oddíl Doubravan Újezdvideo
128. 31. 11. 61 Hana Linková 00:56:05 Ženy do 54 let Sk Merlotvideo
129. 32. 12. 31 Tereza Hájková 00:56:12 Ženy do 54 let SK Fretkyvideo
139. 36. 13. 84 Libuše Rešlová 00:59:57 Ženy do 54 let SK Doubravanvideo
141. 37. 14. 46 Iveta Kárová 01:00:30 Ženy do 54 let RAC Cerhovicevideo

Výsledky textově

Běh partyzánskou stezkou - 14.01.2023
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Běh na 9 km
1./1.3Koš Michal1976mMuži do 49 letSrbsko32:47
2./1.2Šneberger Jan1985mMuži do 39 letAC Falcon Rokycany33:12
3./2.1Burian Michal1994mMuži do 39 letSK Sporting Příbram34:20
4./3.162Flašar Jan1986mMuži do 39 letKapří skupina35:12
5./2.5Rendl Josef1976mMuži do 49 letTJ Packa Praha35:53
6./3.7Rosol Jiří1974mMuži do 49 letLoko Beroun36:15
7./4.133Dufek David1980mMuži do 49 letE-triatlon36:39
8./4.29Fučík Martin1985mMuži do 39 letSCPL36:59
9./1.155Švarc Petr1966mMuži do 59 letTriKlub Příbram37:10
10./5.9Dražan Michal1981mMuži do 49 letŽárovka Vranovice37:25
11./5.27Franěk Ondřej1990mMuži do 39 letPražská kavárna37:42
12./6.65Matěcha Miroslav1982mMuži do 49 letTj Hvězda Trnovany38:00
13./6.8Pergler Lukáš1992mMuži do 39 letKomárov38:05
14./7.157Buzek Emanuel1987mMuži do 39 letPunden38:14
15./1.45Karasová Anna2005žŽeny do 34 let38:17
16./8.163Václavík Jiří1986mMuži do 39 letDobříš38:23
17./9.37Hrabák Petr1989mMuži do 39 letReady2Win38:46
18./10.125Keckstein Jiří1989mMuži do 39 letSK Tlustice38:52
19./2.19Cihlář Jan1970mMuži do 59 letLokomotiva Beroun39:04
20./7.156Barášek Aleš1975mMuži do 49 let197539:16
21./1.70Palková Veronika1982žŽeny do 44 letTlustice39:24
22./3.63Málek Luděk1969mMuži do 59 letVeltrusy39:28
23./8.126Kolpek Karel1979mMuži do 49 letbytzdravycz39:37
24./4.115Cihlář Zdislav1964mMuži do 59 letTJ Lokomotiva Beron, z.s.39:44
25./9.160Teplý Ondřej1978mMuži do 49 letCafé Pacers39:57
26./2.144Fričková Pavla1982žŽeny do 44 letHorní Vltavice40:14
27./5.43Karas Tomáš1967mMuži do 59 let40:20
28./10.67Neuman Jiří1974mMuži do 49 letKamenný Přívoz40:46
29./6.151Malina Petr1969mMuži do 59 letBorek40:49
30./11.154Beránek Lukáš1985mMuži do 39 letLoko Beroun40:52
31./12.14Bouda Jan1988mMuži do 39 letZmrd z Brd41:11
32./13.129Daníček Václav1995mMuži do 39 letMaraton klub Kladno41:16
33./7.83Rataj Pavel1969mMuži do 59 letRokycany41:18
34./14.39Charvát Jan1998mMuži do 39 letBěžecký oddíl SK Doubravan Újezd41:27
35./1.81Procházka Jiří1962mMuži do 69 letRMT/Plzeň41:28
36./11.106Zadražil Michal1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko41:33
37./8.36Hrabak Kamil1973mMuži do 59 letTriatlon Plzen41:34
38./12.152Lunter Martin1982mMuži do 49 letStarý plzenec41:36
39./15.86Rozmajzl Lukáš1984mMuži do 39 letSK Chosiki41:43
40./13.71Pavlík Martin1978mMuži do 49 letNarysov41:46
41./14.62Maleček Martin1975mMuži do 49 letŽižkovský tygři41:50
42./15.116Javůrek Honza1979mMuži do 49 letSK Hofmanbajk41:54
43./16.11Bartoš Petr1978mMuži do 49 letUWG41:58
44./9.91Sladký Roman1972mMuži do 59 letAC Falcon Rokycany42:02
45./17.15Brambora Karel1977mMuži do 49 letRozběháme Beroun42:14
46./18.74Pejša Jan1975mMuži do 49 letsmí být prázdné42:24
47./16.153Lukavský Jakub1999mMuži do 39 letKomárov42:33
48./19.26Fortelka Jiří1982mMuži do 49 let42:36
49./2.108Zemanová Lucie2005žŽeny do 34 let42:36
50./10.117Vlasák Jiří1964mMuži do 59 letPlzeň42:42
51./20.34Hodač Vladimír1976mMuži do 49 letKrálův Dvůr42:59
52./2.118Vacarda Vladimír1959mMuži do 69 letAC Slovan Liberec43:07
53./3.97Šika František1959mMuži do 69 letAC Trial Plzeň43:14
54./21.131Zíka Jan1979mMuži do 49 letZdarmar43:21
55./17.25Flachs Michal1987mMuži do 39 letZličín43:31
56./18.139Plešmíd Václav1994mMuži do 39 letKomárov43:35
57./11.72Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov43:36
58./22.18Candra Robert1978mMuži do 49 letÚdolí temna44:11
59./23.66Němec Ladislav1982mMuži do 49 let44:14
60./12.35Hora Honza1971mMuži do 59 letAktuář Hořovice44:18
61./24.80Poplužník Jaroslav1976mMuži do 49 letRozběháme Beroun44:36
62./19.24Edelmann Robert1984mMuži do 39 letPříbram44:43
63./1.93Stibalová Petra1976žŽeny do 54 letBroumy44:49
64./3.164Krchová Zuzana1991žŽeny do 34 let44:59
65./25.134Čížek Robert1978mMuži do 49 letSK Slavoj Osek45:30
66./26.98Turcanu Ion1980mMuži do 49 letRAC Cerhovice45:37
67./27.58Kvaš Zdeněk1980mMuži do 49 letAtletclub Nýřany45:40
68./28.57Kutnohorský Jan1974mMuži do 49 letBojov46:06
69./13.22Dušek Rostislav1971mMuži do 59 letDataLine46:22
70./14.161Kros Tomáš1968mMuži do 59 letRH Mrtník46:24
71./20.96Šedivý Jan1984mMuži do 39 letVyběhej se46:34
72./4.99Turek Jiří1962mMuži do 69 letChaloupky46:48
73./2.143Sýkorová Petra1976žŽeny do 54 letBeroun47:02
74./4.138Mizerová Adéla2004žŽeny do 34 letVSŠ a VOŠ MO v MT47:09
75./21.20Císař Jan1990mMuži do 39 letSK Mirovice47:16
76./15.110Kohout Roman1969mMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr47:23
77./5.51Kozák Jan1962mMuži do 69 letFunny Avocado47:26
78./22.54Kunc Oliver1991mMuži do 39 letWITC47:33
79./29.73Pech Luboš1974mMuži do 49 letBohutín47:35
80./16.30Gregořica Miroslav1967mMuži do 59 letPříbram47:38
81./5.16Burianová Denisa1993žŽeny do 34 letSalming running47:42
82./30.64Mařík Michal1975mMuži do 49 letPraha47:43
83./3.49Koňaříková Zdeňka1976žŽeny do 54 letVystrkov47:53
84./23.100Tvrdý Josef1984mMuži do 39 letNepoměřice48:03
85./6.135Čížková Tereza1989žŽeny do 34 letRT Herink48:04
86./31.128Kořínek Daniel1981mMuži do 49 letOsek48:32
87./1.101Ungr Antonín1952mMuži nad 70 letKozojedy48:33
88./24.10Aubrecht Jakub1984mMuži do 39 letNová Huť48:38
89./4.44Karasová Věra1972žŽeny do 54 let48:39
90./7.28Fraňková Andrea1989žŽeny do 34 letPražská kavárna48:58
91./3.56Kutíková Alena1984žŽeny do 44 let49:06
92./32.104Vokůrka Tomáš1974mMuži do 49 letDoubravan 200949:10
93./33.127Pichlík Roman1977mMuži do 49 letRAC CERHOVICE49:12
94./1.88Řechková Svatava1967žŽeny nad 55 letOxygen Příbram49:28
95./17.124Budoš Karel1972mMuži do 59 let49:30
96./34.142Davídek Michal1974mMuži do 49 letPlzeň49:52
97./6.17Butzke Petr1959mMuži do 69 letFit klub Padák Příbram50:03
98./7.113Matoušek Michal1962mMuži do 69 letBTK EURO BIKE Praha50:06
99./18.111Nesvačil Tomáš1968mMuži do 59 letPříbram50:18
100./19.165Krutílek Jaroslav1970mMuži do 59 letPříbram50:21
101./25.47Kašpar Michal1990mMuži do 39 letU Šmídů team50:24
102./5.149Greogorová Daniela1974žŽeny do 54 letKomárov50:26
103./20.132Hnízdil Stanislav1973mMuži do 59 letCK záluží50:33
104./8.136Švagrová Kristýna2000žŽeny do 34 let50:48
105./35.12Batulka Martin1975mMuži do 49 letPunkTrail50:50
106./2.52Kubíková Míša (Ludmila)1968žŽeny nad 55 letTJ Sokol Město Touškov51:03
107./6.76Pertlová Martina1974žŽeny do 54 letU Šmídů team51:06
108./7.23Dušková Štěpánka1975žŽeny do 54 letDobříš51:13
109./26.79Popelka Jakub1986mMuži do 39 letDanda Athletics51:37
110./8.87Růžičková Jana1969žŽeny do 54 letU Šmídů team51:38
111./9.41Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54 letMP Hořovice51:54
112./8.123Brabec Miloslav1956mMuži do 69 letRokycany52:00
113./21.141Novák Radmil1972mMuži do 59 letAC Nýřany52:01
114./22.122Procházka Pavel1968mMuži do 59 letDoubravan 200952:22
115./23.102Uxa Tomáš1965mMuži do 59 letTriatlon Beroun - URT52:39
116./24.159Chvátal Vladimír1967mMuži do 59 letÚvaly52:53
117./4.50Kováčová Michaela1987žŽeny do 44 letSkuhrov53:43
118./10.69Palková Miroslava1978žŽeny do 54 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd53:46
119./9.92Starinčáková Michala1989žŽeny do 34 let54:24
120./36.107Zdílna Jiří1975mMuži do 49 letBeroun54:50
121./2.94Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letKD Příbram55:00
122./5.89Samešová Jana1984žŽeny do 44 letPraha55:00
123./10.48Kinclová Nikola2000žŽeny do 34 letSK Doubravan55:01
124./11.78Polášková Petra1993žŽeny do 34 letKomárov55:13
125./6.109Žížalová Denisa1979žŽeny do 44 letU Šmídů team55:18
126./3.105Werner Petr1951mMuži nad 70 letLiga 100 Praha55:31
127./12.32Hájková Bára2007žŽeny do 34 letSK Fretky55:43
128./11.61Linková Hana1972žŽeny do 54 letSk Merlot56:05
129./12.31Hájková Tereza1976žŽeny do 54 letSK Fretky56:12
130./25.121Pazdera Josef1972mMuži do 59 letDoubravan 200956:13
131./9.21Čechura Jaroslav1955mMuži do 69 letRozběháme Hořovicko56:49
132./10.68Novák Michal1958mMuži do 69 letDobříš57:24
133./26.137Švagr Rostislav1973mMuži do 59 let57:41
134./13.114Matoušková Markéta1996žŽeny do 34 letBTK EURO BIKE Praha58:22
135./14.55Kusá Jana1991žŽeny do 34 letOsek58:45
136./27.150Laibl Jaromír1989mMuži do 39 letZbiroh58:50
137./15.53Kučerová Zuzana2001žŽeny do 34 letSK Doubravan59:49
138./37.130Švarc Petr1976mMuži do 49 letSK Slavoj Osek59:55
139./13.84Rešlová Libuše1974žŽeny do 54 letSK Doubravan59:57
140./4.90Sehnal Adrien1953mMuži nad 70 letSC Radotín1:00:10
141./14.46Kárová Iveta1977žŽeny do 54 letRAC Cerhovice1:00:30
142./16.33Hatinová Alžběta2005žŽeny do 34 letSK Doubravan1:00:45
143./3.95Svobodová Dana1952žŽeny nad 55 letKD Příbram1:01:37
144./38.59Kyncl Radek1976mMuži do 49 letSK Doubravan Újezd1:01:50
145./7.60Kynclová Hana1981žŽeny do 44 letSK Doubravan Újezd1:01:50
146./17.146Tlustá Petra1989žŽeny do 34 letRokycany1:04:33
147./8.147Knotková Monika1985žŽeny do 44 letPlzeň1:04:33
148./28.148Šteiner Jiří1986mMuži do 39 letPlzeň1:04:33
149./39.112Tausche Aleš1977mMuži do 49 letTJ Nýřany NH1:05:04
150./27.42Kara Milan1972mMuži do 59 letRAC CERHOVICE1:05:53
151./5.145Šucha Václav1946mMuži nad 70 letSC Stříbro1:06:54
152./4.13Beránková Jaroslava1962žŽeny nad 55 letŽebrák1:08:03
153./6.140Průša Josef1952mMuži nad 70 letBabinec Obecnice1:08:59
154./9.158Koutná Monika1988žŽeny do 44 letOpplzeň1:10:34
Počet závodníků: 154
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

celkové, kategorie, muži/ženy

Fotky ze 47. partyzánské stezky