Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Svatojánská 20

13.11.2021 13:00

Pořadatel: LOKO Beroun
Místo: Stadion LOKO Beroun
Podmínky: zataženo, bez deště bezvětří, 7 stupňů Celsia
Web závodu: https://brdskypohar.cz
116 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Krátká 11,2km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 59 Radka Churaňová 00:42:26 Ženy 35 - 44 let TJ Lokomotiva Trutnov
2. 2. 2. 68 Lenka Koubková 00:42:49 Ženy 35 - 44 let Spartak Praha 4
3. 3. 3. 99 Lucie Šnebergerová 00:45:35 Ženy 35 - 44 let TT Příbram
4. 4. 1. 44 Adélka Semrádová 00:45:49 Ženy do 34 let AC Čáslav
5. 5. 2. 114 Karolína Grohová 00:47:51 Ženy do 34 let Krkonoše Vrchlabí
6. 6. 3. 73 Anna Perglerová 00:47:55 Ženy do 34 let Střela Žebrák
7. 7. 4. 55 Eliška Zeisková 00:48:04 Ženy do 34 let Křesťanské centrum Příbram
8. 8. 4. 16 Ewelina Dziegielewska 00:49:28 Ženy 35 - 44 let Praha
9. 9. 1. 79 Svatava Řechková 00:50:30 Ženy 45 - 54 let Oxygen Příbram
10. 10. 5. 69 Ivana Kubínová 00:50:45 Ženy 35 - 44 let Wheelabrator
11. 11. 2. 23 Dana Jiřičná 00:52:20 Ženy 45 - 54 let Bonbon Praha
12. 12. 3. 80 Petra Stibalová 00:52:50 Ženy 45 - 54 let Broumy
13. 13. 4. 78 Ivana Rosolová 00:53:27 Ženy 45 - 54 let Rossi team
14. 14. 5. 28 Petra Korandová 00:53:57 Ženy do 34 let 2BWINNER TEAM
15. 15. 6. 51 Vladimíra Vokůrková 00:54:28 Ženy do 34 let 4Vokurky
16. 16. 6. 100 Iva Jandurová 00:54:57 Ženy 35 - 44 let
17. 17. 5. 47 Jana Turečková 00:55:11 Ženy 45 - 54 let TK Bohutín
18. 18. 7. 104 Blanka Vlachová 00:57:09 Ženy do 34 let
19. 19. 6. 41 Jana Růžičková 00:57:32 Ženy 45 - 54 let Černín
20. 20. 7. 67 Jiřina Kaiserová 00:58:09 Ženy 45 - 54 let MP Hořovice
21. 21. 8. 38 Martina Pertlová 00:58:09 Ženy 45 - 54 let Beroun
22. 22. 1. 18 Stanislava Hartmanová 00:59:09 Ženy nad 55 let Vorvani Příbram
23. 23. 9. 90 Eva Řepíková 01:01:16 Ženy 45 - 54 let Prostě běž!
24. 1. 1. 45 Jan Svoboda 01:01:57 Muži - M70 - krátká Pivovar Zlosin
25. 24. 2. 46 Dana Svobodová 01:02:27 Ženy nad 55 let Pivovar Zlosin
26. 25. 7. 56 Denisa Žížalová 01:02:54 Ženy 35 - 44 let Beroun
27. 26. 8. 87 Jana Kermesová 01:03:25 Ženy 35 - 44 let Beroun
28. 27. 9. 43 Zuzana Saidlova 01:03:26 Ženy 35 - 44 let Beroun
29. 2. 2. 97 Břetislav Nový 01:03:55 Muži - M70 - krátká Sabzo
30. 28. 10. 35 Naděžda Netíková 01:05:01 Ženy 35 - 44 let Prostě běž!
31. 29. 10. 42 Ilona Říhová 01:09:13 Ženy 45 - 54 let Poběžovice
32. 30. 11. 13 Marcela Doležalová 01:09:59 Ženy 45 - 54 let Kladno
33. 31. 8. 82 Anett Uxová 01:14:25 Ženy do 34 let URT Beroun, Šílenci v běhu
34. 32. 3. 7 Jaroslava Beránková 01:16:36 Ženy nad 55 let Žebrák
35. 33. 4. 5 Milada Bartošová 01:18:57 Ženy nad 55 let Vorvani Příbram

Výsledky textově

Svatojánská 20 - 13.11.2021
Výsledková listina
Poř. celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČasZtráta
Dlouhá 17,8km
1./1.1Janoušek Milan1991Muži do 39 letSokol Kolín0:58:50-
2./2.108Vejmelka Daniel1986Muži do 39 letON running1:00:30+1:40
3./1.103Minařík Petr1976Muži 40-49 letRokycany1:03:11+4:21
4./3.95Blažek Jaroslav1993Muži do 39 letTJ ČZU1:03:43+4:53
5./4.98Šneberger Jan1985Muži do 39 letAC Falcon Rokycany1:04:14+5:24
6./2.70Kupidlovský Daniel1976Muži 40-49 letPraha1:04:41+5:51
7./3.62Brunner Radek1974Muži 40-49 letSK Babice1:05:53+7:03
8./4.85Kárník Jan1980Muži 40-49 letSokol Unhošť1:07:03+8:13
9./5.76Rendl Josef1976Muži 40-49 lettj packa praha1:07:38+8:48
10./5.2Pazdera Lukáš1986Muži do 39 letČernošice1:07:58+9:08
11./6.4Škrlant Martin1979Muži 40-49 letRozběháme Hořovicko1:08:51+10:01
12./6.96Vladyka Jan1992Muži do 39 let1:09:09+10:19
13./1.3Švarc Petr1966Muži 50-59 letPříbram1:09:19+10:29
14./7.72Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov1:09:57+11:07
15./7.77Rosol Jiří1974Muži 40-49 letLoko Beroun1:10:37+11:47
16./8.64Hrdina Jakub1990Muži do 39 letLasvit-Ajeto running team1:10:56+12:06
17./9.58Goj Radim1992Muži do 39 letTT LOKO Beroun1:11:44+12:54
18./10.106Berka Martin1987Muži do 39 letLawi stars1:12:05+13:15
19./8.84Barášek Aleš1975Muži 40-49 let1:12:08+13:18
20./2.52Votava Martin1971Muži 50-59 letKrálův Dvůr1:12:23+13:33
21./3.34Mikula Miroslav1968Muži 50-59 letIron Stars Beroun1:12:33+13:43
22./9.19Homola Jáchym1976Muži 40-49 letMotor České Budějovice1:12:47+13:57
23./10.60Antoš Jakub1973Muži 40-49 letPraha1:13:17+14:27
24./11.117Vráblík Vojtěch2002Muži do 39 letPraha1:13:37+14:47
25./11.121Kutmon Tomáš1974Muži 40-49 letPraha Modřany1:13:49+14:59
26./12.27Kindl Marek2004Muži do 39 letTRI KLUB Příbram1:14:19+15:29
27./12.49Valek Marian1975Muži 40-49 letKerteam1:14:21+15:31
28./4.50Vipler Pavel1969Muži 50-59 letPraha 131:14:32+15:42
29./5.61Beck Zdenék1971Muži 50-59 letBK Jevany1:15:00+16:10
30./13.9Cihlář Jakub2003Muži do 39 letTJ Lokomotiva Beroun1:15:21+16:31
31./13.74Petřík Roman1975Muži 40-49 letKralův Dvůr1:16:41+17:51
32./6.124Kasík Radek1970Muži 50-59 letKVN Racing team1:17:30+18:40
33./14.86Racek Tomáš1981Muži 40-49 letIRONSTARS Beroun1:17:39+18:49
34./7.107Tajč Jan1968Muži 50-59 letHH Smíchov1:17:39+18:49
35./14.15Dvořák Vítězslav1983Muži do 39 letTTK Slavia Plzeň1:17:43+18:53
36./8.10Cihlář Zdislav1964Muži 50-59 letTJ Lokomotiva Beroun1:18:05+19:15
37./15.53Zadražil Michal1979Muži 40-49 letRozběháme Hořovicko1:18:09+19:19
38./15.118Tůma Adam1998Muži do 39 letBetri1:19:03+20:13
39./9.110Rataj Pavel1968Muži 50-59 letRokycany1:19:05+20:15
40./10.71Pavlišen Alexandr1969Muži 50-59 letDrtič Bezděkov1:19:21+20:31
41./16.122Šafařík Jaroslav2000Muži do 39 letŠílenci v běhu1:20:00+21:10
42./11.102Hora Jan1971Muži 50-59 letAktuář Hořovice1:20:22+21:32
43./17.22Jilg Petr1986Muži do 39 letCAMINO1:20:36+21:46
44./18.111Benda Tomáš1982Muži do 39 letRokycany1:21:03+22:13
45./19.115Poc Bohdan2006Muži do 39 let1:21:34+22:44
46./12.109Kindl Marek1969Muži 50-59 letLoko Beroun1:21:37+22:47
47./20.54Zeisek Adam1988Muži do 39 letKřesťanské centrum Příbram1:22:12+23:22
48./16.20Hrdlička Dušan1973Muži 40-49 letRozběháme Hořovicko1:22:56+24:06
49./13.81Turek Jiří1962Muži 50-59 letChaloupky1:23:00+24:10
50./17.57Čermák Martin1976Muži 40-49 letWheelabrator1:23:04+24:14
51./14.37Oplištil Sáva1967Muži 50-59 letPraha 51:23:38+24:48
52./15.94Tůma Petr1970Muži 50-59 letPraha 81:23:47+24:57
53./18.119Tomčo Dušan1976Muži 40-49 letIron Stars Beroun1:23:54+25:04
54./16.88Čip Roman1970Muži 50-59 letbefit pb1:23:55+25:05
55./21.89Kratochvíl Daniel Václav2003Muži do 39 letKarlštejn1:24:26+25:36
56./19.101Dvořák Pavel1977Muži 40-49 letKrálův Dvůr1:24:35+25:45
57./20.112Hodač Vladimír1976Muži 40-49 letKrálův Dvůr1:24:50+26:00
58./17.75Puškár Ivan1965Muži 50-59 letRozbéhame Hořovice1:25:52+27:02
59./21.36Novák Aleš1976Muži 40-49 letObčov1:26:40+27:50
60./22.17Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín1:26:50+28:00
61./22.93Brambora Karel1977Muži 40-49 letKrálův Dvůr1:28:17+29:27
62./18.123Janata Miroslav1968Muži 50-59 letPraha1:29:15+30:25
63./19.6Basel Miroslav1967Muži 50-59 letNelahozeves-Lešany1:29:39+30:49
64./23.91Kutnohorsky Jan1974Muži 40-49 letBojov1:30:36+31:46
65./1.21Hrdličková Romana1975Ženy 17,8km - mimo soutěžRozběháme Hořovicko1:34:02+35:12
66./20.14Dušek Rostislav1971Muži 50-59 letDataLine1:34:02+35:12
67./24.39Plavec Hynek1978Muži 40-49 letD. Dušníky1:34:04+35:14
68./21.116Červík Petr1969Muži 50-59 let1:34:14+35:24
69./23.113Kašpar Michal1990Muži do 39 letU Šmídů Černín1:34:25+35:35
70./1.48Ungr Antonín1952Muži 60-69 letZaječov1:34:30+35:40
71./22.92Uxa Tomáš1965Muži 50-59 letURT Beroun1:34:46+35:56
72./23.26Kašparec Petr1962Muži 50-59 letLasvit- Ajeto running team1:34:52+36:02
73./25.63Fábik Vladimír1972Muži 40-49 letPoběžovice1:36:07+37:17
74./24.29Kyselý Petr1964Muži 50-59 letTJ Zduchovice1:39:49+40:59
75./26.31Lysenko Vladimír1972Muži 40-49 letSBTS Praha-Holešovice1:40:14+41:24
76./2.8Butzke Petr1959Muži 60-69 letPříbram 11:40:27+41:37
77./25.24Jiřičný Martin1969Muži 50-59 letBonbon Praha1:43:41+44:51
78./3.120Němec Miloš1959Muži 60-69 letBonbon Praha1:43:41+44:51
79./24.30Láska Vojtěch1988Muži do 39 letProstě Běž!1:51:36+52:46
80./26.105Szabo David1970Muži 50-59 letSK Nové Zámky1:51:46+52:56
81./4.11Čechura Jaroslav1955Muži 60-69 letRozběháme Hořovicko1:53:07+54:17
Krátká 11,2km
1./1.59Churaňová Radka1977Ženy 35 - 44 letTJ Lokomotiva Trutnov0:42:26-
2./2.68Koubková Lenka1984Ženy 35 - 44 letSpartak Praha 40:42:49+0:23
3./3.99Šnebergerová Lucie1983Ženy 35 - 44 letTT Příbram0:45:35+3:09
4./1.44Semrádová Adélka1994Ženy do 34 letAC Čáslav0:45:49+3:23
5./2.114Grohová Karolína1990Ženy do 34 letKrkonoše Vrchlabí0:47:51+5:25
6./3.73Perglerová Anna2000Ženy do 34 letStřela Žebrák0:47:55+5:29
7./4.55Zeisková Eliška1988Ženy do 34 letKřesťanské centrum Příbram0:48:04+5:38
8./4.16Dziegielewska Ewelina1985Ženy 35 - 44 letPraha0:49:28+7:02
9./1.79Řechková Svatava1967Ženy 45 - 54 letOxygen Příbram0:50:30+8:04
10./5.69Kubínová Ivana1980Ženy 35 - 44 letWheelabrator0:50:45+8:19
11./2.23Jiřičná Dana1969Ženy 45 - 54 letBonbon Praha0:52:20+9:54
12./3.80Stibalová Petra1976Ženy 45 - 54 letBroumy0:52:50+10:24
13./4.78Rosolová Ivana1974Ženy 45 - 54 letRossi team0:53:27+11:01
14./5.28Korandová Petra1992Ženy do 34 let2BWINNER TEAM0:53:57+11:31
15./6.51Vokůrková Vladimíra1988Ženy do 34 let4Vokurky0:54:28+12:02
16./6.100Jandurová Iva1985Ženy 35 - 44 let0:54:57+12:31
17./5.47Turečková Jana1968Ženy 45 - 54 letTK Bohutín0:55:11+12:45
18./7.104Vlachová Blanka1992Ženy do 34 let0:57:09+14:43
19./6.41Růžičková Jana1969Ženy 45 - 54 letČernín0:57:32+15:06
20./7.67Kaiserová Jiřina1976Ženy 45 - 54 letMP Hořovice0:58:09+15:43
21./8.38Pertlová Martina1974Ženy 45 - 54 letBeroun0:58:09+15:43
22./1.18Hartmanová Stanislava1958Ženy nad 55 letVorvani Příbram0:59:09+16:43
23./9.90Řepíková Eva1976Ženy 45 - 54 letProstě běž!1:01:16+18:50
24./1.45Svoboda Jan1943Muži - M70 - krátkáPivovar Zlosin1:01:57+19:31
25./2.46Svobodová Dana1952Ženy nad 55 letPivovar Zlosin1:02:27+20:01
26./7.56Žížalová Denisa1979Ženy 35 - 44 letBeroun1:02:54+20:28
27./8.87Kermesová Jana1984Ženy 35 - 44 letBeroun1:03:25+20:59
28./9.43Saidlova Zuzana1984Ženy 35 - 44 letBeroun1:03:26+21:00
29./2.97Nový Břetislav1947Muži - M70 - krátkáSabzo1:03:55+21:29
30./10.35Netíková Naděžda1985Ženy 35 - 44 letProstě běž!1:05:01+22:35
31./10.42Říhová Ilona1973Ženy 45 - 54 letPoběžovice1:09:13+26:47
32./11.13Doležalová Marcela1976Ženy 45 - 54 letKladno1:09:59+27:33
33./8.82Uxová Anett2000Ženy do 34 letURT Beroun, Šílenci v běhu1:14:25+31:59
34./3.7Beránková Jaroslava1962Ženy nad 55 letŽebrák1:16:36+34:10
35./4.5Bartošová Milada1953Ženy nad 55 letVorvani Příbram1:18:57+36:31
Počet závodníků: 116
Čas tisku: 13.11.2021 17:31:52
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie