Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh Kovohutěmi

10.9.2022 11:30

Pořadatel: Kovohutě Příbram
Místo: Lhota u Příbramě
Podmínky: poljasno 16 stupňů Celsia, suchá trasa, mírný déšť až na vyhlášení.
Web závodu: https://www.kovopb.cz/beh-kovohutemi/
298 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, Mílaři, 12km

Fotky: od Petra Butzkeho



Výsledky


hlavní závod - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
16. 2. 1. 416 Lucie Zemanová 00:51:18 Ženy do 34 let Příbram
34. 5. 2. 470 Natálie Skalková 00:56:06 Ženy do 34 let Příbram
50. 8. 3. 393 Martina Čížková 00:59:11 Ženy do 34 let Pribram
64. 13. 4. 359 Radka Landauerová 01:01:57 Ženy do 34 let RTS
71. 15. 5. 421 Andrea Fraňková 01:04:15 Ženy do 34 let Pražská kavárna
75. 19. 6. 372 Simona Vystydová 01:04:49 Ženy do 34 let
78. 20. 7. 354 Kristýna Karasová 01:05:30 Ženy do 34 let Příbram
112. 32. 8. 357 Jitka Pechová 01:22:33 Ženy do 34 let Žleby

Výsledky textově

Běh Kovohutěmi 2022 - hlavní závod
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
1./1.361Novák Vojta2002Muži do 39 letSK Sporting Příbram42:13-
2./2.472Hochmut Milan1987Muži do 39 letGrill Míšov42:41+00:28
3./3.379Zeman Zdeněk1993Muži do 39 letBlatná42:44+00:31
4./4.460Budil Roman1997Muži do 39 let43:59+01:46
5./5.395Skalička Jan2000Muži do 39 let44:38+02:25
6./1.370Minařík Petr1976Muži do 49 letSKP Rokycany44:51+02:38
7./6.351Pazdera Lukáš1986Muži do 39 letHERE TO WIN TEAM45:14+03:01
8./2.327Kupidlovský Daniel1976Muži do 49 letStodůlky46:04+03:51
9./3.338Sajdl Martin1981Muži do 49 letŽižkovský Tygři46:59+04:46
10./1.374Švarc Petr1966Muži do 59 letTriKlub Příbram47:23+05:10
11./7.344Svatoň Jan1983Muži do 39 letAuto Krs48:22+06:09
1./1.376Churaňová Radka1977Ženy do 54 letTJ Lokomotiva Trutnov49:43+07:30
12./4.331Svatoň Michal1979Muži do 49 let50:33+08:20
13./8.420Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražská kavárna50:36+08:23
14./5.453Dražan Jaroslav1981Muži do 49 letTT Příbram51:03+08:50
2./1.416Zemanová Lucie2005Ženy do 34 letPříbram51:19+09:06
15./2.425Sedlák František1963Muži do 59 letPivnice Bílý Beránek51:55+09:42
16./3.476Kahoun Filip1968Muži do 59 letBrdonoš52:16+10:03
17./4.464Fröhr Jan1970Muži do 59 letMilevsko52:35+10:22
18./1.316Pudil Jaroslav1961Muži do 69 letM2 Sport Bečvář Strakonice52:52+10:39
19./5.394Karas Tomáš1967Muži do 59 letTisová53:12+10:59
20./9.352Jilg Petr1986Muži do 39 let#běhámzaUkrajinu53:17+11:04
21./6.371Matějka Josef1977Muži do 49 letSedlice53:27+11:14
22./7.330Uldrych Dušan1978Muži do 49 letSDH Obořiště53:37+11:24
23./8.334Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko53:41+11:28
24./9.414FORTELKA Jirka1982Muži do 49 letPříbram53:50+11:37
3./1.332Grygarová Jana1979Ženy do 44 letKOKRDOV54:04+11:51
25./10.356Hájek Tomáš1991Muži do 39 letČtvrteční klub54:45+12:32
26./10.422Hrdlička Dušan1973Muži do 49 letPraskolesy54:55+12:42
27./11.389Rozmajzl Lukáš1984Muži do 39 letSK Chosiki55:21+13:08
28./11.424Bělohlávek Karel1981Muži do 49 letSparta Podluhy55:30+13:17
4./2.382Frantová Andrea1985Ženy do 44 letLidl55:49+13:36
29./12.454Černohorský Pavel1997Muži do 39 letDrahlín55:59+13:46
5./2.470Skalková Natálie1988Ženy do 34 letPříbram56:07+13:54
30./12.428Petrov Sevdalin1980Muži do 49 let56:34+14:21
6./2.329Riegerová Michaela1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun56:34+14:21
31./13.380Bábíček Matěj1974Muži do 49 letPříbram56:48+14:35
32./13.350Smítal Jan1985Muži do 39 let56:49+14:36
33./14.325Hlaváček Rostislav1975Muži do 49 letDrásov56:50+14:37
34./14.353Flachs Michal1987Muži do 39 letZličín57:04+14:51
35./15.415Burian Dominik2001Muži do 39 letPříbram57:10+14:57
7./3.369Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44 letPraha57:22+15:09
36./6.473Šiman Eduard1965Muži do 59 letZáběhlice57:40+15:27
37./16.355Boháč Milan1989Muži do 39 letTrhové Dušníky58:18+16:05
38./1.474Broum Pavel1948Muži nad 70 letSokol Královské Vinohrady58:22+16:09
39./2.302Valíček Václav1950Muži nad 70 letČZ Strakonice58:26+16:13
40./2.315Dvořák Petr1961Muži do 69 letVila Rusalka58:51+16:38
41./15.335Provazník Jan1979Muži do 49 letBohutín59:09+16:56
42./16.368Plavec Hynek1978Muži do 49 letD.Dušníky59:10+16:57
8./3.393Čížková Martina1990Ženy do 34 letPribram59:12+16:59
43./17.390Weinfurter Aleš1988Muži do 39 letTJ Sokol Hvožďany59:36+17:23
44./17.385Kutnohorský Jan1974Muži do 49 letBojov1:00:26+18:13
9./1.321Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram1:00:47+18:34
45./18.392Placatka Matěj2004Muži do 39 letSk Sporting Příbram / KERTEAM1:00:49+18:36
46./18.467Tvrz Michal1982Muži do 49 letPříbram1:00:50+18:37
47./19.341Falát Daniel1982Muži do 49 letDrk1:01:06+18:53
48./3.304Gregor Jaroslav1951Muži nad 70 letAC OH Praha1:01:19+19:06
10./4.343Sajdlová Jana1983Ženy do 44 letŽižkovský Tygři1:01:22+19:09
49./7.397Kohout Roman1969Muži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr1:01:24+19:11
11./3.326Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy1:01:25+19:12
50./3.317Turek Jiří1962Muži do 69 letChaloupky1:01:30+19:17
12./4.388Rosolová Ivana1974Ženy do 54 letRossi team1:01:30+19:17
51./4.311Svátek Lubomír1958Muži do 69 let1:01:49+19:36
13./4.359Landauerová Radka1992Ženy do 34 letRTS1:01:58+19:45
52./8.477Čip Roman1970Muži do 59 letBe-Fit Příbram1:02:16+20:03
53./4.305Ungr Antonín1952Muži nad 70 letKozojedy1:02:45+20:32
54./5.461Kutiš Jiří1950Muži nad 70 letKladno1:02:46+20:33
55./19.345Nytra Jiří1983Muži do 39 letDubenec1:02:51+20:38
14./2.314Mališová Karla1960Ženy do 64 letSabzo1:03:01+20:48
56./20.358Čapek Josef1991Muži do 39 letNové Podlesí1:03:04+20:51
15./5.421Fraňková Andrea1989Ženy do 34 letPražská kavárna1:04:16+22:03
16./5.430Kutíková Alena1984Ženy do 44 let1:04:17+22:04
17./3.319Honzáková Jiřina1965Ženy do 64 letBřevnov1:04:30+22:17
18./6.475Kafková Lucie1982Ženy do 44 letZdice1:04:39+22:26
19./6.372Vystydová Simona2004Ženy do 34 let1:04:50+22:37
57./9.384Krutílek Jaroslav1970Muži do 59 letPříbram1:05:05+22:52
58./10.320Gregořica Miroslav1967Muži do 59 letPŘÍBRAM1:05:12+22:59
20./7.354Karasová Kristýna1989Ženy do 34 letPříbram1:05:31+23:18
59./20.339Bartoš Petr1981Muži do 49 letBBS servis1:05:45+23:32
60./11.417Nesvačil Tomáš1968Muži do 59 letPříbram1:06:06+23:53
21./4.312Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram1:06:41+24:28
22./5.328Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54 letMP Hořovice1:07:24+25:11
61./12.318Kyselý Petr1964Muži do 59 letTJ Zduchovice1:07:50+25:37
23./7.426Prunerová Eva1979Ženy do 44 letKovohutě Příbram1:07:58+25:45
62./5.471Huspeka Miroslav1959Muži do 69 let1:08:11+25:58
63./21.383Janda Petr1977Muži do 49 letKovohutě1:08:23+26:10
64./13.396Uxa Tomáš1965Muži do 59 letTriatlon Beroun - URT1:09:07+26:54
65./22.333Klika Radek1979Muži do 49 letPraha1:09:08+26:55
24./8.373Krištofová Petra1980Ženy do 44 letProstě běž!1:09:20+27:07
66./23.337Kozak Zdenek1980Muži do 49 letObecnice1:09:33+27:20
67./21.429Schacherl Francek1984Muži do 39 letPribram1:09:46+27:33
25./6.418Procházková Ivona1975Ženy do 54 letBlatná1:09:54+27:41
68./24.386Plachejda Radomír1973Muži do 49 letKOKRDOV1:09:56+27:43
69./25.381Folbrecht Lukáš1978Muži do 49 letKamýk nad Vltavou Runners1:10:18+28:05
26./7.324Urbanová Zora1974Ženy do 54 letPříbram1:10:24+28:11
27./9.468Šálková Alena1980Ženy do 44 letPodlesí1:10:56+28:43
70./6.466Vimer Jan1955Muži do 69 letKladno1:11:04+28:51
71./14.323Hykeš Pavel1970Muži do 59 letPraha1:11:25+29:12
72./6.301Svoboda Jan1943Muži nad 70 letKD Příbran1:11:44+29:31
73./22.348Čavojský Jan1984Muži do 39 letLhota u pribrame1:11:57+29:44
74./23.347Sedy Roman1984Muži do 39 letLhota u pribrame1:12:17+30:04
28./10.478Tymichová Ivana1980Ženy do 44 letPB1:12:21+30:08
75./7.303Werner Petr1951Muži nad 70 letLiga 100 Praha1:13:23+31:10
29./5.423Vlachynská Libuše1962Ženy do 64 letSabzo1:13:47+31:34
76./7.309Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko1:15:07+32:54
77./24.349Turek Milan1984Muži do 39 letPribram1:16:12+33:59
30./11.479Speckens Jana1978Ženy do 44 letČernolice1:17:39+35:26
31./12.387Plívová Hana1980Ženy do 44 let1:18:35+36:22
78./8.310Šesták Jindřich1956Muži do 69 letASP1:18:59+36:46
79./25.360Svoboda Tomáš1994Muži do 39 let1:19:16+37:03
80./26.336Pech Jindřich1980Muži do 49 letŽleby1:22:33+40:20
32./8.357Pechová Jitka1991Ženy do 34 letŽleby1:22:34+40:21
81./27.444Dušek Milan1979Muži do 49 letLasttime1:24:03+41:50
82./28.342Kašpar Ivo1982Muži do 49 letSDH Dubenec1:25:17+43:04
83./8.306Průša Josef1952Muži nad 70 letSlavoj Obecnice1:26:42+44:29
33./1.307Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letPříbram1:30:23+48:10
Počet závodníků: 116

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Mílaři, 12km

Fotky: od Petra Butzkeho