Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh pro hospic Milovice

24.10.2021 10:00

Pořadatel: Marie Zikánová
Místo: Milovice
Podmínky: Slunečno, mírný vítr, sucho, 11 stupňů Celsia
Web závodu: http://bph-milovice.cz
183 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Běh 3,2 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 92 Vítězslav Král 00:13:29 Muži nad 16 let Sokol Královské Vinohrady
2. 2. 1. 79 Daniel Gomes Buato 00:13:30 Chlapci 11 - 15 let FZŠ Chodovická
3. 1. 1. 160 Nela Fučíková 00:14:08 Dívky 11 - 15 let SKP Nymburk
4. 3. 2. 155 Max McClure 00:14:19 Muži nad 16 let CB Milovice
5. 4. 1. 178 Tomáš Lazecký 00:14:22 Chlapci do 10 let včetně Beah Milovice
6. 2. 2. 177 Elen Lazecká 00:14:42 Dívky 11 - 15 let Beach Milovice
7. 5. 3. 221 Adam Veselý 00:14:46 Muži nad 16 let Hudlice
8. 6. 4. 196 Jan Mareda 00:15:30 Muži nad 16 let Senohraby
9. 7. 2. 72 Matěj Magada 00:16:02 Chlapci 11 - 15 let Lysá nad Labem
10. 8. 5. 70 Michal Zahradník 00:16:10 Muži nad 16 let Target sport Milovice
11. 9. 3. 214 Filip Doležal 00:16:13 Chlapci 11 - 15 let Lysá nad Labem
12. 10. 4. 203 Filip Vachek 00:16:32 Chlapci 11 - 15 let Milovice
13. 3. 3. 200 Anna Rozálie Svobodová 00:16:38 Dívky 11 - 15 let Roudnice
14. 4. 4. 153 Vanessa Fejerová 00:17:04 Dívky 11 - 15 let Fejerčata
15. 5. 1. 207 Markéta Křížová 00:17:06 Dívky do 10 let včetně Lysá nad Labem
16. 6. 5. 197 Eva Maredová 00:17:26 Dívky 11 - 15 let Senohraby
17. 11. 2. 57 Jakub Maláč 00:17:34 Chlapci do 10 let včetně Sokol Milovice
18. 12. 3. 225 Arnošt Mlejnek 00:17:34 Chlapci do 10 let včetně CB Benátky nad Jizerou
19. 13. 4. 84 Tomáš Volf 00:17:41 Chlapci do 10 let včetně Kajak klub Brandýs
20. 14. 6. 227 Aleš Mlejnek 00:17:49 Muži nad 16 let CB Benátky nad Jizerou
21. 7. 1. 105 Alena Machová 00:17:53 Ženy nad 16 let Pohanské běhny
22. 15. 5. 215 Matěj Číla 00:18:20 Chlapci do 10 let včetně AFK Milovice
23. 8. 6. 195 Lucie Maredová 00:18:23 Dívky 11 - 15 let Senohraby
24. 9. 7. 158 Josefína Buková 00:18:24 Dívky 11 - 15 let Lysá nad Labem
25. 10. 8. 73 Klára Magadová 00:18:24 Dívky 11 - 15 let Lysá nad Labem
26. 11. 2. 83 Alžběta Mislerová 00:18:29 Dívky do 10 let včetně Milovice
27. 12. 3. 216 Evelína Čílová 00:18:47 Dívky do 10 let včetně Terget-Milovice
28. 13. 2. 67 Anna Šimánková 00:19:04 Ženy nad 16 let Milovice
29. 16. 6. 80 Viktor Zahradník 00:19:29 Chlapci do 10 let včetně BA Nymburk
30. 17. 7. 97 Milan Kouřil 00:19:33 Muži nad 16 let Čelákovice
31. 14. 4. 223 Sabina Vondráková 00:19:35 Dívky do 10 let včetně Vinařství Vondrák Mělník
32. 18. 8. 222 Zbyněk Vondrák 00:19:35 Muži nad 16 let Vinařství Vondrák Mělník
33. 19. 7. 89 Tomáš Křižka 00:19:40 Chlapci do 10 let včetně Brandýs nad Labem
34. 15. 5. 88 Anna Křižková 00:19:44 Dívky do 10 let včetně Kajak klub Brandýs
35. 20. 5. 100 Antonín Kocourek 00:19:45 Chlapci 11 - 15 let Milovice
36. 16. 6. 85 Nela Volfová 00:19:49 Dívky do 10 let včetně Kajak klub Brandýs
37. 17. 3. 191 Jana Konvalinková 00:20:06 Ženy nad 16 let Lysá nad Labem
38. 18. 4. 74 Michaela Šimončíková 00:20:06 Ženy nad 16 let Lysá nad Labem
39. 19. 7. 209 Adéla Součková 00:20:25 Dívky do 10 let včetně Lysá nad Labem
40. 20. 5. 192 Andrea Čílová 00:20:47 Ženy nad 16 let Sokol Milovice
41. 21. 6. 133 Pavlína Snížková 00:20:56 Ženy nad 16 let Milovice
42. 21. 9. 224 Jiří Machník 00:20:57 Muži nad 16 let Milovice
43. 22. 8. 58 Marek Maláč 00:21:06 Chlapci do 10 let včetně Sokol Milovice
44. 23. 9. 165 Jáchym Buk 00:21:16 Chlapci do 10 let včetně Lysá nad Labem
45. 22. 8. 189 Viktorie Vobořilová 00:21:18 Dívky do 10 let včetně Milovice
46. 24. 10. 190 Petr Vobořil 00:21:19 Muži nad 16 let Milovice
47. 23. 9. 179 Patricia Škrabalová 00:21:21 Dívky 11 - 15 let Beah Milovice
48. 25. 11. 87 David Smik 00:21:21 Muži nad 16 let Benátky nad Jizerou
49. 26. 10. 86 Daniel Smik 00:21:21 Chlapci do 10 let včetně Benátky nad Jizerou
50. 24. 10. 166 Lucie Šťastná 00:21:41 Dívky 11 - 15 let Lysá nad Labem
51. 25. 7. 188 Denisa Mariana Čežíková 00:22:01 Ženy nad 16 let Milovice
52. 26. 11. 164 Anežka Vaněčková 00:22:17 Dívky 11 - 15 let Lysá nad Labem
53. 27. 12. 163 Lenka Šťastná 00:22:18 Dívky 11 - 15 let Lysá nad Labem
54. 28. 13. 64 Linda Šimánková 00:22:18 Dívky 11 - 15 let Milovice
55. 27. 12. 102 Antonín Kocourek 00:22:20 Muži nad 16 let Milovice
56. 29. 8. 101 Zdena Kocourková 00:22:20 Ženy nad 16 let Milovice
57. 28. 11. 78 Matěj Veselý 00:22:44 Chlapci do 10 let včetně Milovice
58. 30. 14. 226 Adéla Mlejnková 00:22:56 Dívky 11 - 15 let CB Benátky nad Jizerou
59. 31. 9. 91 Tereza Chromcová 00:23:04 Dívky do 10 let včetně Sokol Milovice
60. 32. 9. 187 Jana Breburová Kuch 00:23:12 Ženy nad 16 let Lysá nad Labem
61. 33. 10. 77 Barbora Veselá 00:23:12 Ženy nad 16 let Milovice
62. 34. 15. 185 Lucie Srogončíková 00:23:40 Dívky 11 - 15 let Milovice
63. 35. 10. 220 Lenka Doležalová 00:25:27 Dívky do 10 let včetně Lysá nad Labem
64. 29. 12. 219 Kuba Měsíček 00:26:09 Chlapci do 10 let včetně Milovice
65. 36. 11. 184 Jana Mullerová 00:26:17 Ženy nad 16 let Lysá nad Labem
66. 37. 11. 186 Elli Mullerová 00:26:18 Dívky do 10 let včetně Lysá nad Labem
67. 30. 13. 217 Radomír Měsíček 00:26:19 Muži nad 16 let Slavia Milovice
68. 38. 12. 103 Kristýna Valová 00:26:32 Ženy nad 16 let
69. 31. 14. 104 Ondřej Vala 00:26:32 Muži nad 16 let
70. 39. 12. 130 Johana Mandysová 00:27:35 Dívky do 10 let včetně Lysá nad Labem
71. 40. 13. 96 Marie Mandysová 00:27:36 Dívky do 10 let včetně Lysá nad Labem
72. 41. 16. 167 Miriam Hejzlarová 00:32:29 Dívky 11 - 15 let Benátky nad Jizerou
73. 42. 14. 169 Eva Bažantová 00:32:29 Dívky do 10 let včetně Tuřice
74. 32. 13. 208 Ondřej Kříž 00:33:27 Chlapci do 10 let včetně Lysá nad Labem
75. 43. 13. 218 Jana Setikovská 00:33:29 Ženy nad 16 let Milovice
76. 33. 15. 198 Ladislav Veselý 00:33:59 Muži nad 16 let Milovice
77. 44. 15. 199 Viktorie Veselá 00:33:59 Dívky do 10 let včetně Milovice
78. 45. 14. 69 Maryna Kochurova 00:34:10 Ženy nad 16 let Milovice
79. 46. 15. 68 Klaudia Koubová 00:34:11 Ženy nad 16 let Milovice
80. 47. 16. 81 Tereza Šoralová 00:38:47 Ženy nad 16 let Praha
81. 34. 16. 82 Filip Šoral 00:38:49 Muži nad 16 let Praha
82. 48. 17. 210 Zdena Šoralová 00:38:52 Ženy nad 16 let
83. 35. 17. 194 Michal Magada 00:38:53 Muži nad 16 let
84. 49. 18. 63 Petra Esserová 00:39:13 Ženy nad 16 let Bohyně FOREVER
85. 50. 19. 202 Blažena Rešlová 00:39:14 Ženy nad 16 let
86. 51. 20. 62 Vlaďka Pávová 00:39:14 Ženy nad 16 let Bohyně FOREVER
87. 52. 21. 61 Šárka Dušková 00:39:26 Ženy nad 16 let Bohyně FOREVER
88. 36. 18. 201 Karel Rešl 00:39:26 Muži nad 16 let
89. 37. 14. 206 Matěj Prokop 00:46:23 Chlapci do 10 let včetně
90. 53. 22. 213 Irena Prokopová 00:46:36 Ženy nad 16 let
91. 54. 16. 211 Lucie Prokopová 00:52:17 Dívky do 10 let včetně
92. 38. 19. 205 Michal Prokop 00:52:24 Muži nad 16 let
93. 55. 23. 193 Nikola Šoralová 00:52:25 Ženy nad 16 let Mireas
94. 39. 20. 212 Adolf Prokop 00:52:27 Muži nad 16 let
95. 56. 24. 204 Dagmar Prokopová 00:52:27 Ženy nad 16 let
96. 57. 25. 65 Katarína Šimánková 00:55:35 Ženy nad 16 let Milovice
97. 58. 17. 66 Vanda Šimánková 00:55:35 Dívky do 10 let včetně Milovice

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Běh pro hospic Milovice - 24.10.2021
Výsledková listina
PořadíČíslo/čipJménoKatKlubKolTime
Běh maraton - 2 kola
1.7Ledvinka JosefMuži nad 18 letSABZO15:04:28
2.5Šandera MartinMuži nad 18 letBONBON15:14:22
3.9Domská KláraŽeny nad 18 let15:17:05
4.42Sedláčková MartinaŽeny nad 18 letNEXT level15:20:29
5.10Bittnerová ZuzanaŽeny nad 18 letTJ Liga 100 Praha15:20:30
6.3Ullrich MartinMuži nad 18 letPostřižín15:23:10
7.2Ulma TomášMuži nad 18 letPraha15:54:17
8.8Holub MichalMuži nad 18 letPraha 616:16:47
9.4Turzynski MichaelMuži nad 18 letHannover / Nemecko16:57:24
DNF1Vondrák ZbyněkMuži nad 18 letVinařství Vondrák Mělník000:00
DNS6Maláčová MonikaŽeny nad 18 letSokol Milovice000:00
Běh půlmaraton - 1 kolo
1.15Novotný RadomírMuži nad 16 letLysá nad Labem11:33:41
2.17Pražák AdamMuži nad 16 letPraha 311:38:01
3.18Merna ZbyněkMuži nad 16 letAdidas runners Prague11:38:06
4.127Sulyok RekaŽeny nad 16 letPraha11:50:11
5.11Elingr ZbyněkMuži nad 16 letPředměřice n. J.11:58:43
6.19Studýnková LucieŽeny nad 16 letDavaroni12:04:54
7.14Košnář LukášMuži nad 16 letLysá nad Labem - Dvorce12:04:57
8.12Koháčková KristinaŽeny nad 16 letMilovice sokol Milovice12:07:34
9.13Konečná LenkaŽeny nad 16 letMilovice12:07:34
10.128Stracina JakubMuži nad 16 letPraha12:27:34
11.298Krummer MiroslavMuži nad 16 let13:09:06
Běh - Čtvrtmaraton - 1 kolo
1.21Mandys PetrMuži nad 16 letLysá nad Labem144:23
2.159Fučík PavelMuži nad 16 letMilovictí běžci144:50
3.170Šiplák PetrMuži nad 16 letChomutov146:15
4.55Vohralík JanMuži nad 16 letSokol Milovice148:09
5.23Jíra JiříMuži nad 16 letNoviny pod Ralskem148:40
6.25Brynych HynekMuži nad 16 letVK Lysá nad Labem154:06
7.176Lazecký PřemyslMuži nad 16 letBeach Milovice154:18
8.36Tejkal JanMuži nad 16 letLysá nad Labem154:51
9.162Perger MartinChlapci do 15 let včetněRozběháme Neratovice155:06
10.175Pomšár MiroslavMuži nad 16 letLysá nad Labem155:13
11.39Hrdlička JosefMuži nad 16 letMilovice156:51
12.172Gregorová EvaŽeny nad 16 letBenátky nad Jizerou156:55
13.51Krameš DavidMuži nad 16 letBěžci z Polabí157:32
14.47Sacilotto EvaŽeny nad 16 let159:13
15.44Bednář RadekMuži nad 16 let11:00:36
16.154Williams DavidChlapci do 15 let včetněMilovice11:00:50
17.31Pokorná SáraŽeny nad 16 letMilovice nad Labem11:01:04
18.46Červinková LaďkaŽeny nad 16 letHněvousice11:01:28
19.173Matoušková PetraŽeny nad 16 letNymburk11:01:55
20.45Kopecká PetraŽeny nad 16 let11:03:00
21.53Dvořák MichalMuži nad 16 letSokol Milovice11:03:18
22.151Fejerová MariaŽeny nad 16 letFejerčata11:03:49
23.41Uher PatrikMuži nad 16 letPopadni dech11:04:29
24.40Hrdličková MarieDívky do 15 let včetněMilovice11:04:36
25.54Maláč PatrikMuži nad 16 letSokol Milovice11:04:43
26.52Jílková KláraŽeny nad 16 letLysá nad Labem11:04:56
27.24Stránská MarkétaŽeny nad 16 letJiřice11:05:06
28.49Šircova PavlinaŽeny nad 16 letLysá nad Labem11:05:25
29.48Dítětová PetraŽeny nad 16 letOCR Čelákovice11:05:25
30.26Horáčková RadkaŽeny nad 16 letMilovice11:05:59
31.43Uhrová LenkaŽeny nad 16 letPopadni dech11:06:50
32.180Šimon KateřinaŽeny nad 16 letBěžci z Polabí11:07:49
33.171Schlauf JaroslavMuži nad 16 letBěžci z Polabí11:07:49
34.174Šimková MarkétaŽeny nad 16 letMilovice11:08:34
35.181Psotová PetraŽeny nad 16 letMilovice11:14:01
36.33Stiborová LenkaŽeny nad 16 letKostomlaty nad Labem11:24:47
37.34Pavelková LenkaŽeny nad 16 let11:24:47
38.32Stiborová JanaŽeny nad 16 letKostomlaty nad Labem11:26:16
39.35Baštecká PavlínaŽeny nad 16 letPoděbrady11:26:17
40.152Fejer RobertMuži nad 16 letFejerčata11:27:57
41.131Zemková MichalaŽeny nad 16 let11:28:36
42.168Bažantová MarieDívky do 15 let včetněTuřice11:31:47
43.161Perger MartinMuži nad 16 letRozběháme Neratovice11:38:44
Běh 3,2 km
1.92Král VítězslavMuži nad 16 letSokol Královské Vinohrady113:30
2.79Buato Daniel GomesChlapci 11 - 15 letFZŠ Chodovická113:31
3.160Fučíková NelaDívky 11 - 15 letSKP Nymburk114:09
4.155McClure MaxMuži nad 16 letCB Milovice114:20
5.178Lazecký TomášChlapci do 10 let včetněBeah Milovice114:23
6.177Lazecká ElenDívky 11 - 15 letBeach Milovice114:43
7.221Veselý AdamMuži nad 16 letHudlice114:47
8.196Mareda JanMuži nad 16 letSenohraby115:31
9.72Magada MatějChlapci 11 - 15 letLysá nad Labem116:03
10.70Zahradník MichalMuži nad 16 letTarget sport Milovice116:11
11.214Doležal FilipChlapci 11 - 15 letLysá nad Labem116:14
12.203Vachek FilipChlapci 11 - 15 letMilovice116:33
13.200Svobodová Anna RozálieDívky 11 - 15 letRoudnice116:39
14.153Fejerová VanessaDívky 11 - 15 letFejerčata117:05
15.207Křížová MarkétaDívky do 10 let včetněLysá nad Labem117:07
16.197Maredová EvaDívky 11 - 15 letSenohraby117:27
17.57Maláč JakubChlapci do 10 let včetněSokol Milovice117:35
18.225Mlejnek ArnoštChlapci do 10 let včetněCB Benátky nad Jizerou117:35
19.84Volf TomášChlapci do 10 let včetněKajak klub Brandýs117:42
20.227Mlejnek AlešMuži nad 16 letCB Benátky nad Jizerou117:50
21.105Machová AlenaŽeny nad 16 letPohanské běhny117:54
22.215Číla MatějChlapci do 10 let včetněAFK Milovice118:21
23.195Maredová LucieDívky 11 - 15 letSenohraby118:24
24.158Buková JosefínaDívky 11 - 15 letLysá nad Labem118:25
25.73Magadová KláraDívky 11 - 15 letLysá nad Labem118:25
26.83Mislerová AlžbětaDívky do 10 let včetněMilovice118:30
27.216Čílová EvelínaDívky do 10 let včetněTerget-Milovice118:48
28.67Šimánková AnnaŽeny nad 16 letMilovice119:05
29.80Zahradník ViktorChlapci do 10 let včetněBA Nymburk119:30
30.97Kouřil MilanMuži nad 16 letČelákovice119:34
31.223Vondráková SabinaDívky do 10 let včetněVinařství Vondrák Mělník119:36
32.222Vondrák ZbyněkMuži nad 16 letVinařství Vondrák Mělník119:36
33.89Křižka TomášChlapci do 10 let včetněBrandýs nad Labem119:41
34.88Křižková AnnaDívky do 10 let včetněKajak klub Brandýs119:45
35.100Kocourek AntonínChlapci 11 - 15 letMilovice119:46
36.85Volfová NelaDívky do 10 let včetněKajak klub Brandýs119:50
37.191Konvalinková JanaŽeny nad 16 letLysá nad Labem120:07
38.74Šimončíková MichaelaŽeny nad 16 letLysá nad Labem120:07
39.209Součková AdélaDívky do 10 let včetněLysá nad Labem120:26
40.192Čílová AndreaŽeny nad 16 letSokol Milovice120:48
41.133Snížková PavlínaŽeny nad 16 letMilovice120:57
42.224Machník JiříMuži nad 16 letMilovice120:58
43.58Maláč MarekChlapci do 10 let včetněSokol Milovice121:07
44.165Buk JáchymChlapci do 10 let včetněLysá nad Labem121:17
45.189Vobořilová ViktorieDívky do 10 let včetněMilovice121:19
46.190Vobořil PetrMuži nad 16 letMilovice121:20
47.179Škrabalová PatriciaDívky 11 - 15 letBeah Milovice121:22
48.87Smik DavidMuži nad 16 letBenátky nad Jizerou121:22
49.86Smik DanielChlapci do 10 let včetněBenátky nad Jizerou121:22
50.166Šťastná LucieDívky 11 - 15 letLysá nad Labem121:42
51.188Čežíková Denisa MarianaŽeny nad 16 letMilovice122:02
52.164Vaněčková AnežkaDívky 11 - 15 letLysá nad Labem122:18
53.163Šťastná LenkaDívky 11 - 15 letLysá nad Labem122:19
54.64Šimánková LindaDívky 11 - 15 letMilovice122:19
55.102Kocourek AntonínMuži nad 16 letMilovice122:21
56.101Kocourková ZdenaŽeny nad 16 letMilovice122:21
57.78Veselý MatějChlapci do 10 let včetněMilovice122:45
58.226Mlejnková AdélaDívky 11 - 15 letCB Benátky nad Jizerou122:57
59.91Chromcová TerezaDívky do 10 let včetněSokol Milovice123:05
60.187Breburová Kuch JanaŽeny nad 16 letLysá nad Labem123:13
61.77Veselá BarboraŽeny nad 16 letMilovice123:13
62.185Srogončíková LucieDívky 11 - 15 letMilovice123:41
63.220Doležalová LenkaDívky do 10 let včetněLysá nad Labem125:28
64.219Měsíček KubaChlapci do 10 let včetněMilovice126:10
65.184Mullerová JanaŽeny nad 16 letLysá nad Labem126:18
66.186Mullerová ElliDívky do 10 let včetněLysá nad Labem126:19
67.217Měsíček RadomírMuži nad 16 letSlavia Milovice126:20
68.103Valová KristýnaŽeny nad 16 let126:33
69.104Vala OndřejMuži nad 16 let126:33
70.130Mandysová JohanaDívky do 10 let včetněLysá nad Labem127:36
71.96Mandysová MarieDívky do 10 let včetněLysá nad Labem127:37
72.167Hejzlarová MiriamDívky 11 - 15 letBenátky nad Jizerou132:30
73.169Bažantová EvaDívky do 10 let včetněTuřice132:30
74.208Kříž OndřejChlapci do 10 let včetněLysá nad Labem133:28
75.218Setikovská JanaŽeny nad 16 letMilovice133:30
76.198Veselý LadislavMuži nad 16 letMilovice134:00
77.199Veselá ViktorieDívky do 10 let včetněMilovice134:00
78.69Kochurova MarynaŽeny nad 16 letMilovice134:11
79.68Koubová KlaudiaŽeny nad 16 letMilovice134:12
80.81Šoralová TerezaŽeny nad 16 letPraha138:48
81.82Šoral FilipMuži nad 16 letPraha138:50
82.210Šoralová ZdenaŽeny nad 16 let138:53
83.194Magada MichalMuži nad 16 let138:54
84.63Esserová PetraŽeny nad 16 letBohyně FOREVER139:14
85.202Rešlová BlaženaŽeny nad 16 let139:15
86.62Pávová VlaďkaŽeny nad 16 letBohyně FOREVER139:15
87.61Dušková ŠárkaŽeny nad 16 letBohyně FOREVER139:27
88.201Rešl KarelMuži nad 16 let139:27
89.206Prokop MatějChlapci do 10 let včetně146:24
90.213Prokopová IrenaŽeny nad 16 let146:37
91.211Prokopová LucieDívky do 10 let včetně152:18
92.205Prokop MichalMuži nad 16 let152:25
93.193Šoralová NikolaŽeny nad 16 letMireas152:26
94.212Prokop AdolfMuži nad 16 let152:28
95.204Prokopová DagmarŽeny nad 16 let152:28
96.65Šimánková KatarínaŽeny nad 16 letMilovice155:36
97.66Šimánková VandaDívky do 10 let včetněMilovice155:36
Kolo 30 km
1.110Vaněček JanMužiSokol Milovice11:26:25
2.113Jelínek LukášMužiDecathlon Chodov11:26:36
3.117Topencik LuborMuži11:28:32
4.112Pospíšil DavidMužiMilovice11:42:21
5.132Hašková PetraŽenyČernošice11:47:51
6.107Uher VáclavMužiPopadni dech11:48:02
7.129Buřič DanielMuži11:49:49
8.123Křižka LuděkMužiBrandýs nad Labem11:49:51
9.115Buresova VeronikaŽenyBUFI11:54:08
10.124Vozáb DavidMuži#vyrvatnohyzprdele!11:55:53
11.108Ryba JiříMužiPopadni dech11:55:53
12.125Williams BenjaminMužiCB-milovice12:00:13
13.126Tauchmanová JanaŽeny12:01:39
14.120Zikan JiříMužiMilovice, Royal Rangers12:04:08
15.116Ulvrová PatricieŽeny12:04:08
16.121Rozsívalová MarkétaŽenyTJ liga 100 Praha12:12:11
17.122Andrová MartinaŽenyKAREL12:12:12
18.157Mraček FilipMužiPraha12:12:13
19.156Zapletal PetrMuži12:12:13
20.109Vašáková KarolínaŽenyPopadni dech12:20:28
21.119Zikanova DrahomíraŽenyMilovice, Royal Rangers12:25:35
22.118Zikan VitMužiMilovice, Royal Rangers12:25:36
23.111Hakenová KateřinaŽenyFunkční trénink Milovice13:30:00
Počet závodníků: 185

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie

fotky od Martina Šandery