Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Spoke maraton MTB

27.8.2022 12:00

Pořadatel: Bike club Kralovice z.s.
Místo: Kralovice
Podmínky: Po deštivé noci, mokrá trasa, mezi poli blátivá, během závodu bez deště, zataženo, mírný vítr, 20 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.spokemaraton.cz/
236 závodníků,

Jeden okruh okolo Kralovic

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie
Foto Martin Zeman



Výsledky


A - 73km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
3. 3. 1. 124 Ladislav Pakandl 02:49:54 muži od 40 let do 59 let Kola Pakandl
6. 6. 2. 77 Tomáš Janda 03:01:17 muži od 40 let do 59 let Cyklo ATOM
7. 7. 3. 187 Karel Jukl 03:01:21 muži od 40 let do 59 let Skviřín
8. 8. 4. 251 Tomáš Kozák 03:03:03 muži od 40 let do 59 let Cyklo Atom
10. 10. 5. 249 Luboš Jedlička 03:08:01 muži od 40 let do 59 let MS BIKE ACADEMY RACING
11. 11. 6. 265 František Salaquarda 03:13:27 muži od 40 let do 59 let Bikestrike
13. 13. 7. 234 Tomáš Přibyl 03:13:31 muži od 40 let do 59 let Hladová kola Litvínov
15. 15. 8. 1 Martin Vít 03:23:50 muži od 40 let do 59 let RadyneBike.cz
17. 17. 9. 130 Tomas Pexa 03:24:40 muži od 40 let do 59 let Plzeň
18. 18. 10. 29 Radek Baslík 03:27:38 muži od 40 let do 59 let Ruda
24. 24. 11. 66 Marek Houdek 03:37:26 muži od 40 let do 59 let Praha 4
27. 27. 12. 259 Petr Vojtek 03:43:47 muži od 40 let do 59 let KL sport Most
29. 29. 13. 87 Roman Kasinec 03:54:56 muži od 40 let do 59 let
31. 31. 14. 135 Dalibor Pokorný 04:01:58 muži od 40 let do 59 let Loptoši Dolní Bělá
33. 33. 15. 107 Aleš Kypet 04:08:54 muži od 40 let do 59 let M&T kliky
36. 36. 16. 154 Jiří Šavel 04:21:37 muži od 40 let do 59 let
38. 38. 17. 127 Miloslav Pašek 04:33:47 muži od 40 let do 59 let Lipovka

Výsledky textově

Spokemaraton - 27.08.2022
Výsledky dle kategorií
PořadíčísloJménoRNKlubcíl
A - 73km
muži od 18 do 39 let
1.36Beneš Jan1990mKola Pakandl02:46:23
2.151Stošek Viktor1991mBikeaction - Rocky Mountain Team02:46:50
3.132Pitel Lukáš1983mBikePart Cycling02:53:46
4.184Hrstka Vojtěch2003mGAPP System Kolofix MTB Racing team02:56:05
5.267Aška Václav1986mTJ Start Luby03:05:17
6.54Gramblička Matouš1994mHello CTW03:13:31
7.55Grossu Andrej1987mPOLYSAN03:13:37
8.65Holman Lukáš1983mVARTA03:23:57
9.185Hlůžek Václav1983mSki-instruktori.cz03:28:31
10.40Breburda Jan1987mSKI TEAM ŠUMAVA03:31:18
11.71Hvězda Martin1989mDružec03:33:58
12.108Legát Vojtěch1992mMerida BIKE Újezd/Plzeň-Újezd03:35:02
13.186Foltin Jakub2004mKL sport Most03:36:40
14.261Gryner Jakub1987m03:40:24
15.257Klička Martin1984mSki-instruktori.cz03:49:06
16.138Půta Filip1997mMondraker Enduro Team04:01:18
17.2Knedlík Michal1995mBike Club Kralovice04:04:42
18.114Marek Lukáš1984mkralovice04:21:25
19.134Podlena Jiří1989mBike Club Kralovice04:21:29
DNF4Kůsa Vladimír1999mKoloušek team
DNF79Jenšík Jan1988mBikePart Cycling
muži od 40 let do 59 let
1.124Pakandl Ladislav1981mKola Pakandl02:49:55
2.77Janda Tomáš1972mCyklo ATOM03:01:18
3.187Jukl Karel1977mSkviřín03:01:22
4.251Kozák Tomáš1971mCyklo Atom03:03:04
5.249Jedlička Luboš1979mMS BIKE ACADEMY RACING03:08:02
6.265Salaquarda František1975mBikestrike03:13:28
7.234Přibyl Tomáš1974mHladová kola Litvínov03:13:32
8.1Vít Martin1980mRadyneBike.cz03:23:51
9.130Pexa Tomas1978mPlzeň03:24:41
10.29Baslík Radek1979mRuda03:27:39
11.66Houdek Marek1967mPraha 403:37:27
12.259Vojtek Petr1963mKL sport Most03:43:48
13.87Kasinec Roman1969m03:54:57
14.135Pokorný Dalibor1972mLoptoši Dolní Bělá04:01:59
15.107Kypet Aleš1976mM&T kliky04:08:55
16.154Šavel Jiří1973m04:21:38
17.127Pašek Miloslav1973mLipovka04:33:48
DNF5Bína Jiří1965mPodbořany
DNF57Hanel Lukáš1981m
DNF188Schejbal Jiří1980mSPOKE.CZ
DNF254Čížek Jakub1980mSKI VŠ Plzeň
DNF255Hodaň Lukáš1980mReady 2 win
muži nad 60 let
1.69Hrubý Jaroslav1955mKL sport Most03:40:44
2.94Kolesa Luděk1961mKbely Cycling Team04:21:41
B - 40km
ženy
1.159Šmídová Adéla2003žAuthor Team Stupno01:48:47
2.128Pavlatová Alena1975žActive Tour - STAMIMAX01:58:08
3.192Břachová Kateřina1979žPlzeň02:09:30
4.191Waltera Michaela1975žTeam Bike Perštejn02:15:07
5.42Burdová Eliška1993žHappy Bikers02:20:09
6.26Bambasová Michala Anežka1982žPivošlap Litvínov02:20:40
7.67Houdková Andrea2000žSix monkeys02:30:34
8.243Hrdličková Jana1983žHladová kola Litvínov02:31:10
DNF112Lomická Kateřina1974žHappy Bikers
muži od 18 do 39 let
1.152Stránský Vojtěch1990mDexter Cycling01:26:50
2.252Vojíř Jaroslav1997mSweep - cyklopoint01:26:57
3.133Podhajský Jiří1984mAšští KOMici01:30:24
4.173Vlas Jakub2003mKolofix - Reclino racing team01:34:09
5.123Ouda Matěj1997mPlzeň01:40:42
6.200Bešta Martin1989mVelosport Domažlice01:42:13
7.75Ingriš Marek1998mMTB Nýřany01:42:24
8.150Soubusta Petr1990m01:43:27
9.131Piechaczek Jan1985mPraha 8 - Bohnice01:43:49
10.176Zahrádka Martin2003m01:50:01
11.27Báni Pavel1986m01:53:46
12.206Lomický Ondřej1996mActive Tour - Stamimax01:54:19
13.83Záhejský Jiří1993mKožlany01:54:54
14.172Vít Michal1990mChrást01:55:02
15.162Tenk Jiří1985m02:00:58
16.145Sklenář Filip1995mPraha02:05:26
17.269Goga Martin1983mŠpinavý záda02:06:43
18.202Správka Lukáš1996mKožlany02:07:41
19.244Hicl Jan1985mChrást02:09:11
20.250Brejcha Lukáš1991m02:10:09
21.126Papoušek Jan1996mPraha02:14:18
22.106Kupilík Libor1989mTřemošná02:19:44
23.140Rykala Tomáš1989mKralovice02:21:11
24.129Pěnkava Vojtěch1990m02:26:03
25.207Dlouhý Vojtěch1998mPlasy02:44:12
26.233Frank Tomáš2007mKoloušek team02:46:33
27.16Babor Adam1994mKoloušek team02:48:15
28.119Mít Vratislav1991mPraha03:01:17
DNF201Kabourek Roman1990mVelosport Domažlice
muži od 40 let do 59 let
1.258Edelmann Jan1980mVelosport Domažlice01:37:07
2.76Ingriš Patrik1974mNýřány01:38:31
3.205Zíka Petr1977mLubná01:39:20
4.195Hejzek Petr1980mMS BIKE ACADEMY RACING01:39:51
5.153Sutr Václav1981mVELOCOACHCZ TEAM01:42:21
6.50Florian Petr1971mCyklo Atom Plzeň01:43:26
7.51Gaaloul Adnene1974mBike For Life01:45:58
8.141Říha Robert1969mRáj kol Kladno01:46:05
9.256Bušta Jaroslav1979mKlatovy01:47:37
10.100Kožukar Pavel1971mKlatovy01:48:24
11.28Barth Aleš1972mMS BIKE ACADEMY RACING01:49:29
12.199Husník Jaroslav1977mVelosport Domažlice01:49:37
13.182Žid Marek1981mBreznice01:52:57
14.20Kovářík Tomáš1973mkovář team01:55:24
15.196Waltera Vladimír1981mTeam Bike Perštejn01:55:58
16.194Pabin Jiří1975m01:56:16
17.96Kornalík Bronislav1975mPsycho Tým Litvínov02:00:02
18.23Buchtelík Daniel1977mTrafo Bike Team02:00:02
19.174Vlas Miroslav1964mHolýšov02:02:35
20.19Houba Petr1978mHoubič Bike02:03:47
21.25Bambas Jan1975mPivošlap Litvínov02:03:48
22.246Adamčík Pavel1972mPsycho tým Litvínov02:03:49
23.248Pavlík Tomáš1974mPsycho tým Litvínov02:04:38
24.118Maule Roman1973mZbůch02:04:42
25.82JIRKA Lukáš1978mMost02:04:49
26.101Král Pavel1968mPlzeň02:09:35
27.39Brabník Václav1980mNáklov02:10:08
28.64Hnát Petr1978mKrašovice02:10:38
29.68Hrdina Michal1980mPodbořany02:10:44
30.24Bačovský Martin1973m02:13:01
31.170Valenta Petr1979m02:16:03
32.245Černý Václav1966m02:20:54
33.21Junek Milč1975mTRAFO BiKE02:21:02
34.139Hansel Richard1977mWaryjot Orlová02:23:27
35.84Kapoun Michal1982mZbůch02:24:00
36.49Dvořák Jan1974mPsycho tým Litvínov02:25:51
37.262Rába Kristián1969mŽatec02:30:40
38.17Babor Petr1969mKoloušek team02:48:15
39.175Vyvadil Radek1982m02:48:15
40.22Dopita Jánský Ladislav1964mTrafo bike team02:55:15
41.18Jánský Pavel1964mKoloušek team03:09:26
42.56Hampejs Antonin1963mVitice03:11:25
muži nad 60 let
1.102Krejčí Karel1958mTJ Klášterec n/O01:42:59
2.104Krupka Eduard1962mActive Tour - STAMIMAX01:43:24
3.46Černý Jan1956mRajkol02:09:11
4.147Slavík Otomar1958mTuchlovice02:18:07
5.268Bartoš Zdeněk1952mTukan Bike team K. Vary02:20:16
6.93Kokoška Miroslav1962mRokycany02:21:47
7.103Krejčíř Jan1961mPsáry02:23:11
8.167Ulahel Miroslav1959mKoloshop Teplice02:40:19
9.53Goga Ivan1960mspinavy zada03:04:30
10.70Nič František1950mKralovice03:07:40
11.232Pešek Karel1951mKoloušek team03:09:26
DNF111Lidický Zdenek1957mSlavie Karlovy Vary
C - 20km
ženy od 10 do 14 let
1.208Salaquardová Sofie2009žBike puzzle team00:55:49
2.11Peterková Adéla2009žBike Club Kralovice01:04:59
3.45Čecháková Viktorie2010žBSK Juniors Team01:05:50
4.8Nová Alice2011žBike Club Kralovice01:17:37
5.210Frýbertová Adéla2012žSpartak Hořovice01:21:07
6.14Kindlová Rosarie2012žKralovice01:21:12
7.74IBLOVÁ Magdaléna2009žKralovice01:32:16
8.180Zemanová Viktorie2012žKralovice01:46:42
ženy od 15 do 18 let
1.239Zímová Nikola2004žLitvínov01:09:25
2.157Šlaufová Lucie2005ž01:20:44
ženy nad 19 let
1.30Baťková Kateřina1975žMTB Auto CB00:59:45
2.161Štrejchýřová Šárka1992žTřemošná01:05:39
3.231Buchtelíková Soňa1977žTRAFO Hadačka01:07:23
4.99Kováříková Kateřina1975žkovář team01:07:27
5.266Hurtová Lucie1987žŽebrák01:14:34
6.110Lidicka Eva1961žSlavie Karlovy Vary01:16:13
7.238Zímová Jana1977žLitvínov01:22:36
8.209Zachová Libuše1949žŽebrák01:28:45
9.242Krulíková Karolína1993ž01:32:41
10.212Zemanová Jindřiška1980žSPOKE Fucktory Team01:34:04
11.211Bejstová Jindra1957žSPOKE Fucktory Team01:35:25
12.34Bělohradská Danča1979žŽihle SatanBikers01:41:21
13.86Kapounová Veronika1987žZbůch01:56:37
14.264Sobolová Iveta1982žPraha02:02:04
Dívky do 10 let
1.61Hasnedlová Jaroslava2013žLLM Kanci01:15:35
DNF32Bauerová Klára2014žCOPR Přeštice
muži od 10 do 14 let
1.163Tobrman Robin2011mMS BIKE ACADEMY RACING00:53:44
2.222Janů Tomáš2009mBike puzzle team00:54:04
3.171Valenta Antonin2010mMS bike academy racing00:58:52
4.12Peterka Šimon2011mBike Club Kralovice00:59:25
5.10Sebránek Šimon2010mAuthor team Stupno01:01:47
6.13Havlík Jan2011mAuthor Team Stupno01:02:42
7.218Vůch Josef2008mHorní Bříza01:05:12
8.92Koča Prokop2009mPotěr club01:05:30
9.219Mačejovský Alex2011mCOPR TJ PŘEŠTICE01:07:02
10.146Slach David2008mHorní Bříza01:07:10
11.217Urbánek Filip2009mBC Pedro01:08:46
12.224Štěch Max2008mStaňkovice u Žatce01:13:47
13.241Beneš Martin2009mBuček01:16:27
14.7Roub Dominik2011mBike club Kralovice01:21:06
15.9Horák Jan2009mBike club Kralovice01:23:24
16.168Václavík Daniel2012mKralovice01:23:45
17.35Bělohradský Dejv2008mŽihle SatanBikers01:25:17
18.15Šebian Sam2009mKralovice01:25:31
19.221Hrdina Adam2008mCK Jihočeské naděje01:40:38
20.115Marek Tadeáš2009mŽihle SatanBikers01:45:27
muži od 15 do 18 let
1.97Kornalík Jan2005mCyklistický klub Litvínov00:55:32
2.235Černohorský Nicolas2007mMTB Clan Kralovice00:59:19
3.236Borkovič Jakub2004mClan Kralovice01:00:03
4.137Prey Petr2006mDynal bike club01:01:12
5.216Urbánek Adam2004mBC Pedro01:08:46
6.237Popel Mikuláš2006mKralovice01:11:28
7.117Matyáš Chudáček2007mKralovice01:11:37
8.240Hach David2004mBuček01:16:29
9.158Šmíd Jakub2006mAuthor Team Stupno01:29:02
10.73IBL Vojtěch2005mKralovice01:32:15
muži nad 19 let
1.181Zvolský Roman1965mKROSS BIKERANCH TEAM00:51:35
2.247Jánský Jakub1992m00:53:02
3.62Hauer Pavel1979mČižice00:53:59
4.220Hrdina Dušan1983mCK Jihočeské naděje00:54:11
5.41Bulín Petr1971mChotěšov00:54:16
6.166Tušl Adam1976mMTB Auto CB00:56:00
7.260Janů Tomáš1975mMníšek pod Brdy00:59:15
8.80Střelec Jindra1976mLOnely Ghost00:59:39
9.105Kučera Marek1974mKopidlo01:01:38
10.143Sebránek Luboš1972mMladotice01:01:47
11.215Tříška Eduard1967mKralovice01:02:51
12.63Havlík Jan1982mAuthor Team Stupno01:03:28
13.109Levý Zdeněk1952mČRo Plzeň01:05:15
14.136Prey Pavel1976mDynal bike club01:07:57
15.225Štěch Martin1968mStaňkovice u Žatce01:13:48
16.178Zeman Josef1961mKralovice01:18:38
17.156Šlauf Jaroslav1970m01:20:29
18.81Jirchář Josef1983m01:21:06
19.90Kindl Oldřich1963mChříč01:21:16
20.169Václavík Lukáš1981mKralovice01:23:54
21.160Štiller Miloš1975mŠípy01:24:12
22.95Kopta Martin1974mBřežany01:24:58
23.223Foltin Roman1958mKL sport Most01:28:59
24.72IBL Miroslav1980mKralovice01:32:14
25.58Harbáček Petr1978mPlzeň - Litice01:32:26
26.228Kubík Libor1986mSPOKE Fucktory Team01:39:01
27.37Bozděch Martin1982mPlzeň-Lhota01:39:34
28.164Tobrman Martin1981mCOPR TJ PŘEŠTICE01:40:36
29.253Kvasnička David1999m01:40:37
30.116Marek Václav1980mŽihle SatanBikers01:45:28
31.177Zeman Martin1990mTJ Sokol Kralovice01:46:43
32.148Sobol Robert1983m02:01:23
DNF31Bauer Jan1984mKlatovy
DNF113Ambruš Luděk1978mOne Cycling Team
DNF122Netušil Otakar1982mKydliny
Kluci do 10 let
1.59Harbáček Petr2013mPlzeň - Litice01:32:26
2.226Zeman Jaroslav2013mSPOKE Fucktory Team01:34:03
3.60Hasnedl Matěj2015mLLM Kanci01:34:37
4.227Kubík Lukáš2015mSPOKE Fucktory Team01:39:00
5.38Bozděch Jakub2014mPlzeň-Lhota01:39:33
6.85Kapoun Michal2016mZbůch01:56:36
7.149Sobol Robert2014m02:01:22
Elektrokola - 40km
elektrokola
1.91Klouček Jaroslav1957mKoloušek - Team02:51:27
Počet závodníků: 236
Čas tisku: 27.08.2022 21:47:15
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie

Foto Martin Zeman