Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Chalupářský teréňák

27.8.2022 14:00

Pořadatel: Obec Višňová
Místo: Višňová - fotbalové hřiště
Podmínky:
Web závodu:
139 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové výsledky



Výsledky


Trasa E - Děti do 6 let - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 23 Alex Leon Barker 00:01:19 Chlapci Višňová
3. 2. 2. 24 Filip Malast 00:01:25 Chlapci Višňová
4. 3. 3. 112 Michael Kalina 00:01:28 Chlapci Praha
5. 4. 4. 22 Tomáš Vostrý 00:01:32 Chlapci Počkejte na nás ( Višňová)
6. 5. 5. 25 Dominik Nergl 00:01:32 Chlapci IDN / Višňová
12. 6. 6. 45 Mikuláš Růžička 00:01:47 Chlapci Višňová
15. 7. 7. 107 Adam Kyselý 00:01:55 Chlapci Nymburk
17. 8. 8. 66 Michal Šefrna 00:02:04 Chlapci
20. 9. 9. 29 Vojtěch Kubík 00:02:24 Chlapci Příbram
22. 10. 10. 97 Jakub Jirmásek 00:02:25 Chlapci
23. 11. 11. 82 Šimon Konvička 00:02:26 Chlapci Pouště
24. 12. 12. 63 Kryštof Křížek 00:02:29 Chlapci Višňová
26. 13. 13. 61 Josef Bena 00:02:33 Chlapci Příram
28. 14. 14. 118 Kristián Svoboda 00:02:52 Chlapci Višňová
31. 15. 15. 114 Matyáš Kalina 00:04:02 Chlapci Praha

Výsledky textově

Chalupářský teréňák - 27.08.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubCíl
Trasa E - Děti do 6 let
1.23Barker Alex Leon2016ChlapciVišňová01:19
2.117Svobodová Elena2015DívkyVišňová01:22
3.24Malast Filip2016ChlapciVišňová01:25
4.112Kalina Michael2017ChlapciPraha01:28
5.22Vostrý Tomáš2016ChlapciPočkejte na nás ( Višňová)01:32
6.25Nergl Dominik2016ChlapciIDN / Višňová01:32
7.105Pluhařová Adéla2016DívkyVišňová01:34
8.103Fröhlichová Marie2015Dívky01:34
9.36Hotová Barbora2017DívkyVišňová01:35
10.51Kočíková Viktorie2016DívkyVišnová01:41
11.26Hovorková Natálie2017DívkyVišňová u Příbramě01:42
12.45Růžička Mikuláš2017ChlapciVišňová01:47
13.116Poláčková Rozálie2016DívkyVišňová01:49
14.104Lehocká Adriana2019DívkyTT Příbram01:55
15.107Kyselý Adam2017ChlapciNymburk01:55
16.90Vladyková Amálie2021DívkyJablonná02:02
17.66Šefrna Michal2017Chlapci02:04
18.28Kubičková Anežka2018DívkyRuda02:14
19.53Šampalíková Darina2019Dívky02:19
20.29Kubík Vojtěch2019ChlapciPříbram02:24
21.30Petáková Tereza2019DívkyVišňová u Příbramě02:24
22.97Jirmásek Jakub2018Chlapci02:25
23.82Konvička Šimon2018ChlapciPouště02:26
24.63Křížek Kryštof2017ChlapciVišňová02:29
25.115Solnická Anna2017DívkyVišňová02:32
26.61Bena Josef2018ChlapciPříram02:33
27.108Kyselá Meda2019DívkyNymburk02:35
28.118Svoboda Kristián2018ChlapciVišňová02:52
29.128Bechtoldová Brunhilda2019DívkyObořiště02:53
30.31Pinkavová Anna2019Dívky03:25
31.114Kalina Matyáš2020ChlapciPraha04:02
32.505Bauerová Rozálie2021DívkyVišňová04:36
33.91Vladyková Johana2018DívkyJablonná04:51
Trasa D - Děti 7 - 10 let
1.506Mlčochová Ivana2012DívkyVišňová02:12
2.37Hotový Matěj2012Chlapci02:18
3.13Barker Byron Paul2012ChlapciVišňová02:21
4.111Kramule Tadeáš2012ChlapciFunkční Trénink Milovice02:23
5.512Přibyl Michael2014Chlapci02:26
6.16Mlčoch Martin2012ChlapciVišňová02:35
7.59Mácha Pavel2013ChlapciTJ Daleké Dušníky02:38
8.52Šampalík David2014Chlapci02:43
9.86Janovská Josefína2013DívkyJelence02:44
10.71Osladilová Sára2014DívkySk Aktis02:45
11.508Malast Tadeáš2012ChlapciVišňová02:46
12.77Danguah Elizabeth2012Dívky02:47
13.65Kočí Táďa2015Chlapci02:51
14.14Kvasničková Alena2012DívkyVišňová02:51
15.85Gábor Filip2015Chlapci02:53
16.121Křížová Amálka2014Dívky02:54
17.122Chrt Štěpán2013ChlapciVišňová02:55
18.38Novák Jakub2012ChlapciVišňová02:58
19.94Lojín Vojta2012ChlapciVišňová03:01
20.98Jirmásková Kristýna2014DívkyVišňová03:03
21.34Černá Linda2015DívkyVišňová03:05
22.125Hrdličková Julie2013DívkyStřela Žebrák03:21
23.57Kováříková Kristýnka2015DívkyDobříš03:26
24.78Felcner Davídek2015ChlapciPříbram03:28
25.81Konvičková Laura2015DívkyPouště03:38
26.113Kalinová Eliška2014DívkyPraha03:44
Trasa C - Dorostenci 11 - 15 let
1.502Kotáb Ondřej2008dorostenciVišnová05:57
2.70Osladil Míra2011dorostenciTJ Sokol Stodůlky06:23
3.95Lojín Tomáš2008dorostenciVišňová06:53
4.8Barker Ellie Marie2008dorostenkyVišňová06:54
5.124Hrdličková Valentýna2010dorostenkyStřela Žebrák07:06
6.503Sirotková Aneta2011dorostenky07:14
7.12Nerglová Isabela2010dorostenkyIDN / Višňová07:24
8.9Kvasnička Jan2008dorostenciVišňová07:49
9.11Kvasnička Lukáš2010dorostenciVišňová07:59
10.44Růžička Alžběta2011dorostenkyVišňová08:13
11.55Hora Jan2009dorostenciPouště08:14
12.64Čípel Daniel2010dorostenci08:18
13.39Nováková Nicol2009dorostenkyVišňová11:11
Trasa B - Ženy 3km
1.507Mlčochová Ivana2012Višňová14:05
2.76Sirotková Aneta201114:19
3.88Dušková Štěpánka197514:56
4.132Janovská Linda1979Jelence15:11
5.129Sirotková Zuzana2002Skalice15:58
6.150Vladyková Kateřina1995Jablonná17:12
7.83Konvičková Dana1992Pouště17:58
8.41Mlčochová Ivana1983Višňová18:25
9.127Bechtoldová Radka1981Obořiště - Primmat Gym18:59
10.56Horová Lucie198319:23
11.92Tykalová Anna2001Háje20:03
12.504Tejkalová Tereza2004Háje20:04
13.35Pluhařová Lenka1976Višňová20:36
14.67Kvasničková Zdenka1975Višňová21:01
15.511Přibylová Jana198021:51
16.100Přibylová Zuzana201021:51
Trasa A - Ženy 7 km
1.119Šatavová Lenka1986Ženy36:26
2.87Vařeková Jana1987ŽenyRS Fitness Příbram38:29
3.74Koutný Eva1978ŽenyTT Příbram39:06
4.93Tejkalová Tereza2004ŽenyHáje40:15
5.75Boháčová Tereza2004ŽenyTT Příbram40:30
6.17Mlčochová Ivana2012Višňová41:09
7.47Švagrová Kristýna2000ŽenyOuběnice41:36
8.1Hrdličková Romana1975ŽenyPraskolesy41:40
9.62Máchová Petra1985ŽenyOuběnice43:12
10.72Pavejšilová Josefína2006Ženy49:55
11.43Růžička Petra1980ŽenyVišňová50:28
12.40Štíchová Natálie2001Ženy51:03
13.99Přibylová Jana1980Ženy54:00
Trasa B - Muži 3km
1.68Kotáb Ondřej2008Višňová12:46
2.120Osladil Míra2011TJ Sokol Stodůlky13:26
3.513Osladil Miroslav1977mužiPraha13:36
4.10Mlčoch Tomáš2009Višňová14:18
5.133Janovský Jonáš201014:44
6.510Černý Zbyněk1983mužiFC Višňová14:45
7.18Černohorský Mirek2013Višňová15:07
8.135Gábor Vladislav15:37
9.5Nergl Ondřej1985mužiIDN / Višňová15:38
10.84Kubička Miloslav1982mužiRuda15:48
11.123Chrt Adam2008Višňová17:16
12.2Černohorský Miroslav17:34
13.96Jirmásek Tomáš1980mužiVišňová17:34
14.134Křížek Karel1981muži17:34
15.60Mlčoch Přemek1979mužiVišňová18:15
16.46Malast Michal1985mužiVišňová18:20
17.15Malast Tadeáš201218:47
18.514Přibyl Michael201419:42
19.50Horák Marek1981mužiZáluží21:35
Trasa A - Muži 7 km
1.89Vladyka Jan1992mužiJablonná31:09
2.130Kočí David1996muži34:49
3.7Koutný Roman2003mužiTriatlon Team Příbram34:57
4.4Vostrý Karel1983mužiPočkejte na nás ( Višňová)36:24
5.102Osladil Miroslav1977mužiPraha36:40
6.126Kopúnec Ivo1993muži37:05
7.131Hrnec1981muži37:35
8.6Pinkava Jan1991muži38:55
9.109Stibor Jan1989muži40:45
10.80Kopáček Jiří1993mužiDrásov40:51
11.33Černý Zbyněk1983mužiFC Višňová44:26
12.110Marmoul Michal1995mužiVišňová44:53
13.42Růžička Pavel1975mužiVišňová47:36
14.106Strnad Martin2002mužiNová Ves pod Pleší51:34
15.79Rys Miloš1993muži51:36
16.101Přibyl Michael201453:58
17.178Šprungl Tobiáš2006muži1:16:21
Kočárky
1.32Bauerová Rozálie2021Višňová10:03
2.69Kubiková Anna2021Višňová10:03
Počet závodníků: 139
Datum a čas tisku: 27.08.2022 21:41:58

Další soubory k závodu:

Celkové výsledky