Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Karlštejnská 9

28.8.2022 08:00

Pořadatel: Standa Krtek a spol
Místo: Karlštejn
Podmínky: Zatařeno, asfalt suchý, 18 stupňů Celsia, na konci závodního dne mírný déšť
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
215 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové výsledky a dětské běhy, kategorie



Výsledky


Hlavní závod - 9Km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 57 Tomáš Mach 00:33:40 Muži 18-39let Ztělesněné zlo
2. 2. 1. 1 Josef Rendl 00:34:23 Muži 40-49let TJ Packa Praha
3. 3. 2. 69 Filip Koudelka 00:35:06 Muži 18-39let ED System Silvimi team
4. 4. 3. 50 Stanislav Karas 00:36:35 Muži 18-39let Příbram
5. 5. 4. 82 Ondřej Franěk 00:36:42 Muži 18-39let Pražská kavárna
6. 6. 5. 63 Jan Valášek 00:36:43 Muži 18-39let Spartak Praha 4
7. 7. 2. 3 Marian Valek 00:37:02 Muži 40-49let
8. 8. 3. 11 Jáchym Homola 00:37:45 Muži 40-49let Motor České Budějovice
9. 9. 1. 2 Petr Havelka 00:38:16 Muži 50-59let ELEVEN RUN TEAM
10. 10. 4. 71 Evžen Košťál 00:38:53 Muži 40-49let EK COMPANY PLZEŇ
11. 11. 2. 52 Ivan Raboch 00:39:37 Muži 50-59let Žebrák
12. 12. 5. 6 Michal Zadražil 00:39:43 Muži 40-49let Rozběháme Hořovicko
13. 13. 6. 10 Dušan Hrdlička 00:39:47 Muži 40-49let Praskolesy
14. 14. 6. 66 Tomáš Hertl 00:40:05 Muži 18-39let Adventní běhání/ Nehvizdy
15. 15. 1. 26 Josef Vitásek 00:40:17 Muži 60-69let Buková
16. 16. 3. 22 Alexandr Pavlišen 00:40:30 Muži 50-59let Drtič Bezděkov
17. 17. 7. 15 Martin Mejzr 00:40:43 Muži 18-39let
18. 18. 8. 14 Petr Jilg 00:40:56 Muži 18-39let #běhámzaUkrajinu
19. 19. 7. 76 Ondřej Hromádka 00:41:24 Muži 40-49let D5
20. 20. 8. 5 František Frühauf 00:41:55 Muži 40-49let Ohrazenice
21. 21. 9. 62 Jakub Šafránek 00:42:19 Muži 18-39let Řevnice
22. 22. 1. 73 Pavel Sýkora 00:42:32 Dorostenci Sport Zbraslav
23. 1. 1. 32 Michaela Riegerová 00:42:35 Ženy 45-54 let Gymnázium Beroun
24. 23. 9. 64 Karel Bělohlávek 00:43:36 Muži 40-49let Sparta Podluhy
25. 24. 10. 49 Hynek Plavec 00:43:56 Muži 40-49let D.Dušníky
26. 25. 10. 77 Dominik Burian 00:44:02 Muži 18-39let Příbram
27. 26. 11. 59 Sebastian Jagiello 00:44:02 Muži 18-39let Finpol Karlštejn
28. 2. 1. 74 Eva Musilová 00:44:20 Ženy 18-34 let
29. 27. 11. 79 Marcin Alexy 00:44:45 Muži 40-49let Sokol Dobřichovice
30. 28. 12. 4 Jan Kutnohorský 00:44:55 Muži 40-49let Bojov
31. 29. 12. 53 Michal Kašpar 00:45:10 Muži 18-39let U Šmídů team
32. 3. 1. 29 Lucie Kratochvílová 00:45:15 Ženy 35-44 let TEMPOMAKERS
33. 30. 13. 65 Michal Mařík 00:45:18 Muži 40-49let Praha
34. 4. 1. 41 Svatava Řechková 00:45:21 Ženy 55-64 let Oxygen Příbram
35. 5. 2. 48 Petra Stibalová 00:45:23 Ženy 45-54 let Broumy
36. 31. 2. 47 Jiří Turek 00:45:23 Muži 60-69let Chaloupky
37. 32. 14. 8 Vratislav Vacek 00:45:49 Muži 40-49let Sokol Nečín
38. 33. 13. 13 Richard Hrubý 00:45:51 Muži 18-39let FbC Spartak Žebrák
39. 34. 4. 24 Roman Kohout 00:46:12 Muži 50-59let TJ Sokol Králův dvůr
40. 35. 14. 18 Ryan Krobath 00:46:29 Muži 18-39let Praha
41. 6. 2. 42 Jiřina Honzáková 00:46:41 Ženy 55-64 let Břevnov
42. 36. 15. 9 Martin Krtek 00:46:55 Muži 40-49let Tetín
43. 37. 5. 78 Tomáš Seeman 00:47:34 Muži 50-59let Medicína Praha
44. 7. 2. 83 Andrea Fraňková 00:47:37 Ženy 18-34 let Pražská kavárna
45. 8. 3. 37 Romana Hrdličková 00:47:58 Ženy 45-54 let Rozběháme Hořovicko
46. 9. 3. 58 Karla Mališová 00:48:07 Ženy 55-64 let Sabzo
47. 38. 3. 25 Jaroslav Tuhársky 00:48:41 Muži 60-69let Zvolen, Slovensko
48. 10. 4. 38 Jana Turečková 00:48:58 Ženy 45-54 let Tenisový klub Bohutín
49. 39. 6. 75 Jaromír Jelínek 00:49:03 Muži 50-59let Beroun
50. 11. 3. 72 Klára Skopalová 00:49:06 Ženy 18-34 let
51. 12. 5. 39 Jiřina Kaiserová 00:50:09 Ženy 45-54 let MP Hořovice
52. 13. 4. 67 Stanislava Hartmanová 00:50:16 Ženy 55-64 let Vorvani Příbram
53. 40. 7. 20 Tomáš Uxa 00:50:55 Muži 50-59let Triatlon Beroun - URT
54. 41. 1. 43 Jan Svoboda 00:50:59 Muži nad 70 let KD Příbram
55. 42. 16. 70 Martin Bauer 00:50:59 Muži 40-49let Chlustina
56. 14. 6. 54 Jana Růžičková 00:51:03 Ženy 45-54 let U Šmídů team
57. 43. 17. 7 Miroslav Sýkora 00:51:20 Muži 40-49let Motor ČB
58. 15. 2. 68 Doris Bigasová 00:51:28 Ženy 35-44 let Rozběhnito Cheb
59. 44. 8. 81 Vladan Crha 00:51:45 Muži 50-59let Los Gigoalos
60. 45. 9. 21 Petr Kyselý 00:51:48 Muži 50-59let TJ Zduchovice
61. 16. 3. 28 Danuše Solarová 00:52:03 Ženy 35-44 let CZexxx
62. 46. 15. 16 Jindřich Srb 00:52:03 Muži 18-39let Roztoky
63. 17. 7. 56 Martina Pertlová 00:52:14 Ženy 45-54 let U Šmídů team
64. 18. 4. 31 Petra Pavlíková 00:52:19 Ženy 35-44 let Narysov
65. 47. 10. 80 Tomáš Nesvačil 00:54:12 Muži 50-59let Příbram
66. 19. 5. 40 Soňa Rybáčková 00:54:43 Ženy 55-64 let Beroun
67. 20. 4. 27 Andrea Šritrová 00:54:44 Ženy 18-34 let Praha
68. 21. 8. 36 Kateřina Achberger 00:56:10 Ženy 45-54 let NeKačour
69. 22. 5. 60 Marcela Prokopová 00:56:51 Ženy 35-44 let Komárov
70. 23. 6. 30 Jana Sedláčková 00:57:18 Ženy 35-44 let Beroun
71. 24. 1. 46 Dana Svobodová 00:57:36 Ženy nad 65 let KD Příbram
72. 25. 7. 55 Denisa Žížalová 00:57:39 Ženy 35-44 let U Šmídů team
73. 26. 9. 33 Hana Štěpánová 00:58:33 Ženy 45-54 let Praha 11
74. 48. 16. 17 Petr Janda 00:58:48 Muži 18-39let Praha
75. 49. 11. 23 Josef Leitner 01:03:39 Muži 50-59let TJ Stupně Poražených
76. 50. 2. 44 Josef Průša 01:04:38 Muži nad 70 let Slavoj Obecnice

Výsledky textově

Další soubory k závodu:

Celkové výsledky a dětské běhy, kategorie