Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

S čelovkou Dražovkou

12.2.2022 18:00

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: sucho, bezvětří, 6 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
103 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledky Celkové, kategorie

Komentáře závodu:



Výsledky


Hlavní běh - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
10. 1. 1. 32 Anna Perglerová 00:25:53 Ženy do 34 let Střela Žebrák
26. 2. 2. 49 Šárka Flachsová 00:28:37 Ženy do 34 let Příbram
42. 5. 3. 106 Nikola Dardová 00:30:08 Ženy do 34 let Moderní Pětiboj Hořovice
49. 9. 4. 18 Veronika Tesařová 00:30:43 Ženy do 34 let Mimoni
58. 12. 5. 30 Petra Čebišová 00:31:33 Ženy do 34 let Příbram
62. 14. 6. 6 Nikola Kinclová 00:32:05 Ženy do 34 let SK Doubravan Újezd
70. 16. 7. 104 Pavlína Maretová 00:33:15 Ženy do 34 let
78. 20. 8. 65 Anetka Uxová 00:33:53 Ženy do 34 let Triatlon Beroun - URT
95. 27. 9. 28 Tereza Leitnerová 00:38:44 Ženy do 34 let
98. 28. 10. 44 Adéla Nováková 00:40:04 Ženy do 34 let Příbram

Výsledky textově

S čelovkou Dražovkou - 12.02.2022
Výsledky dle kategorií
Pořadí: kat./celk.ČipJménoRNKlubCíl
Hlavní běh
Ženy do 34 let
1./ 10.32Perglerová Anna2000žStřela Žebrák25:54
2./ 26.49Flachsová Šárka2002žPříbram28:38
3./ 42.106Dardová Nikola2006žModerní Pětiboj Hořovice30:09
4./ 49.18Tesařová Veronika2005žMimoni30:44
5./ 58.30Čebišová Petra1997žPříbram31:34
6./ 62.6Kinclová Nikola2000žSK Doubravan Újezd32:06
7./ 70.104Maretová Pavlína1996ž33:16
8./ 78.65Uxová Anetka2000žTriatlon Beroun - URT33:54
9./ 95.28Leitnerová Tereza1998ž38:45
10./ 98.44Nováková Adéla1989žPříbram40:05
Ženy do 44 let
1./ 29.43Frantová Andrea1985žLidl29:03
2./ 41.96Bauerová Markéta1980žChlum30:06
3./ 43.50Šafránková Klára1978žJenštejn30:13
4./ 52.16Pavlíková Jana1982žMimoni30:55
5./ 67.36Koutná Eva1978žTT Příbram32:52
6./ 72.62Palková Miroslava1978žBěžecký oddíl Doubravan Újezd33:25
7./ 73.58Ciprová Oldřiška1979žForrest Gump Team33:33
8./ 74.91Brožová Michaela1983žSDH Týček33:44
9./ 80.51Flachsová Šárka1980žPříbram34:11
10./ 84.110Charvátová Věra1978žKVAŇ35:56
11./ 88.73Pastuchova Jana1979žHořovice36:52
12./ 100.113Taušková Klára1986žCerhovice43:32
Ženy nad 45 let
1./ 46.80Třísková Katarína1971ž30:39
2./ 48.13Stibalová Petra1976žBroumy30:43
3./ 56.1Rosolová Ivana1974žRossi team31:24
4./ 60.7Hrdličková Romana1975žRozběháme Hořovicko31:54
5./ 82.26Kaiserová JIŘINA1976žMP Hořovice34:50
6./ 83.76Likusová Dagmar1970žAdrien elixir team35:19
7./ 90.81Linková Hana1972žSK Merlot37:07
Muži do 39 let
1./ 1.54Zeman Zdeněk1993mBlatná21:58
2./ 2.105Nosek Jan2004mSpartak Hořovice22:45
3./ 3.5Karas Stanislav1998mPříbram23:38
4./ 7.31Pergler Lukáš1992mKomárov24:15
5./ 11.82Sedláček Miroslav1999mSK Doubravan Újezd25:58
6./ 13.68Ondřejka Kryštof2005mNučice26:29
7./ 16.37Koutný Roman2003mTT Příbram26:47
8./ 17.53Šafařík Jaroslav2000mRakovník, Šílenci v běhu26:48
9./ 19.40Černý Matěj2005mSK Sporting Příbram26:56
10./ 20.101Mígl Antonín2005mTT Příbram26:58
11./ 21.63Charvát Jan1998mSK Doubravan Újezd27:02
12./ 27.55Cibulka Radim1989mIronstars Beroun28:55
13./ 28.39Flachs Michal1987mZličín28:56
14./ 30.3Pondělíček Michal1995mHořovice29:06
15./ 31.24Dolanský Ondřej1998mHořovice29:12
16./ 33.95Huml Matěj2006mKomárov29:17
17./ 37.103Pařez Jan2004mTT Příbram29:51
18./ 38.56Rozmajzl Lukáš1984mSK Chosiki29:52
19./ 44.115Bezmera Jakub1992mPříbram30:18
20./ 47.41Kundrát David2007m30:41
21./ 53.42Král Václav1983mRozběháme Česko31:10
22./ 54.27Kuba Martin1994mPodlahy Kuba31:22
23./ 57.120Mastný Jan2005m31:27
24./ 64.119Řezník Luboš1992m32:19
25./ 65.102Kašpar Michal1990mU Šmídů Team Černín32:27
26./ 66.118Kulas Josef2006m32:47
27./ 75.92Brož David1985mSDH Týček33:45
28./ 102.116Strejček Jiří1983mMnichovice43:37
Muži do 49 let
1./ 4.59Rendl Josef1976mtj packa praha23:43
2./ 5.77Prouza Lukáš1979mStašov24:09
3./ 6.70Dražan Michal1981mŽárovka Vranovice24:12
4./ 8.97Kadlec Jiří1981mPraha 625:18
5./ 9.45Toušek Petr1980mSalviaparadise25:49
6./ 14.10Zadražil Michal1979mRozběháme Hořovicko26:38
7./ 18.57Cipra Jiří1981mForrest Gump Team26:48
8./ 22.4Hodač Vladimír1976mKrálův Dvůr27:32
9./ 23.52Hrdlička Dušan1973mRozběháme Hořovicko27:53
10./ 25.107Ritschl Erik1977mHS Brdy28:17
11./ 35.78Frühauf František1975mOhrazenice29:27
12./ 39.38Plavec Hynek1978mD. Dušníky29:57
13./ 40.98Hršel Josef1976mSK Mníšecký Express30:04
14./ 45.48Kutnohorsky Jan1974mBojov30:28
15./ 50.84Fousek Vlastimil1978mVorvani30:51
16./ 55.61Turcanu Ion1980mBěžecký oddíl Doubravan Újezd31:23
17./ 61.64Bělohlávek Karel1981mSparta Podluhy31:57
18./ 63.111Charvát Jiří1978mKVAŇ32:09
19./ 68.108Kořínek Daniel1981mOsek32:55
20./ 71.94Bauer Martin1977mChlustina33:23
21./ 76.114Petica Valeriu1975m33:52
22./ 77.93Ulbrich Petr1981mKublov33:53
23./ 81.25Beran Luboš1975mVeselá34:15
24./ 85.19Stracený Jiří1979mMimoni36:41
25./ 86.117Šlapák Dušan1981mKomarov36:49
26./ 87.74Pastucha Milan1973mHořovice36:51
27./ 91.99Mígl Michal1973mTT Příbram37:30
28./ 92.8Kaprhál Jan1979mRozběháme Hořovicko37:43
29./ 94.71Palek Martin1973mBěžecký oddíl Doubravan Újezd38:44
30./ 99.47Keberdle Václav1980mCoworking Příbram42:08
31./ 101.112Spousta Michal1982mCerhovice43:32
32./ 103.21Houžvička Miloš1978mRacochejl44:21
Muži nad 49 let
1./ 12.14Votava Martin1971mKráluv Dvůr26:08
2./ 15.20Pavlišen Alexandr1969mDrtič Bezděkov26:43
3./ 24.72Vitásek Josef1958mBuková28:06
4./ 32.12Turek Jiří1962mChaloupky29:15
5./ 34.22Čip Roman1970mbefit pb29:21
6./ 36.100Raboch Ivan1966mŽebrák29:31
7./ 51.11Puškar Ivan1965mRozběháme Hořovicko30:52
8./ 59.9Butzke Petr1959mFit klub Padák Příbram31:43
9./ 69.75Kohout Roman1969mTJ Sokol Králův dvůr33:03
10./ 79.66Uxa Tomáš1965mTriatlon Beroun - URT34:00
11./ 89.15Čechura Jaroslav1955mRozběháme Hořovicko37:01
12./ 93.109Nesvačil Tomáš1968mPříbram37:59
13./ 96.79Kára Milan1972mRAC Cerhovice38:52
14./ 97.34Leitner Josef1969mTJ Stupně Poražených39:44
Počet závodníků: 103
čas tisku: 12.02.2022 21:20:53
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky Celkové, kategorie