Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden - maraton

27.7.2022 15:30

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - Stromovka
Podmínky: sucho, polojasno, mírný, 24 stupňů
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
259 závodníků,

Výsledky v pdf: Oficiální výsledky 27.7.2022, Oficiální výsledky seriálu A, B, C, ZZT - trojboj A, ZZT - trojboj B, ZZT - trojboj C, časy kol

Fotky od Miriam Stewartové



Výsledky


Zlatý maraton - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo
9. 9. 1. 4 Radek DVOŘÁK 03:09:19 M40 Hobby Runners822:1422:1122:1322:3922:3722:5923:4330:46
17. 16. 2. 28 Vítězslav PLAVEC 03:23:59 M40 Běžecký klub Heřmanův Městec823:0923:2023:2523:3723:1525:3929:4831:48
37. 31. 3. 91 Roman KARNET 03:57:22 M40 Praha 9825:4126:2626:5427:1229:0730:4833:3137:41
44. 36. 4. 46 Josef UNTERBERGER 04:14:38 M40 100 Marathon Club Austria829:1828:5429:4729:3631:2532:5037:1835:32
47. 39. 5. 18 Tomáš MIKULECKÝ 04:15:37 M40 Děčín829:3229:5230:2830:3231:4231:5736:0135:17

Výsledky textově

Výsledky běžeckého seriálu ZZT 2021
kategorie A ( 10 000 m + 5 000 m + maraton )
Poř.ČipJménoRNKat.10000m5000mMaratonTrojboj
Muži
1.7SPLÍTEK Karel1989M2035:0016:3102:32:25803:23:55
2.23HURYCH Jakub1991M2036:5417:0802:53:55803:47:56
3.57TKÁČ Ondřej1985M3538:2517:4203:05:07804:01:13
4.3NIČ Miloslav1969M5042:1420:5403:07:10804:10:17
5.4DVOŘÁK Radek1978M4041:3819:4203:09:19804:10:38
6.26GOGULINSKÝ Dmitrij1985M3541:3919:2403:13:59804:15:01
7.5ŠIK David1971M5043:1619:4703:17:51804:20:52
8.56CHMÁTAL Martin1974M4541:4319:3503:22:36804:23:54
9.24MALATA Lukáš1986M3540:2619:1403:25:32804:25:10
10.97HACH Lukáš1984M3540:5219:1803:36:06804:36:16
11.10OSVALD Robin1988M2043:5920:1903:34:57804:39:14
12.55BĚLEHRÁDEK Pavel1958M6048:4822:2803:35:08804:46:23
13.58GRUSZ Filip1984M3547:0021:2603:45:23804:53:48
14.54ŠKLEBENÝ Vít1991M2047:2021:5904:03:55805:13:12
15.14LUDVIGH Peter1996M2045:0719:5504:15:23805:20:25
16.12LIVORA Václav1989M2049:4122:2204:17:43805:29:45
17.18MIKULECKÝ Tomáš1978M4053:5824:4404:15:37805:34:18
18.17ŠANDERA Martin1976M4547:4422:2404:29:13805:39:20
19.27KÉHAR Ota1977M4551:5423:4304:31:12805:46:48
20.25ČÁSLAVSKÝ Martin1973M4551:3524:3304:35:42805:51:49
21.99CHMEL Zdeněk1962M601:00:0328:2904:37:15806:05:46
22.34THOMAS Frank1963M5557:4126:4905:39:00807:03:29
Ženy
1.101ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972Ž5042:4119:3303:15:52804:18:06
2.109DIMITRIADU Michaela1973Ž4548:0422:3103:26:47804:37:21
3.105BAYEROVÁ Lenka1968Ž5051:0023:3803:45:25805:00:02
4.103KUBIČKOVÁ Eliška Anna1966Ž551:02:3529:1805:50:08807:22:00

Výsledky běžeckého seriálu ZZT 2021
kategorie B ( 10 000 m + 5 000 m + půlmaraton )
Poř.bibJménoRNKat.10000m5000mPůlmaratonTrojbojztráta
Muži
1.241ŠVÁCHA Petr1983M3537:3117:2401:18:46402:13:41-Půlmaraton
2.238ZÁMIŠ Lukáš1986M3539:3218:1501:22:38402:20:24+06:43Půlmaraton
3.223TVARŮŽKA Tomáš1972M5048:1821:1701:40:04402:49:39+35:58Půlmaraton
4.232MARAT Petr1969M5047:0222:1001:41:29402:50:40+36:59Půlmaraton
5.231BAMBAS Jaroslav1957M6549:0222:0901:40:55402:52:04+38:23Půlmaraton
6.225FREY Eduard1958M6050:4124:1401:52:22403:07:16+53:35Půlmaraton
7.227LEDVINKA Josef1972M5053:4225:0101:54:01403:12:43+59:02Půlmaraton
8.221ŠIMEK Zdeněk1957M651:01:3223:3801:48:19403:13:27+59:46Půlmaraton
9.226KŘÍŽ Lubomír1983M3554:4024:2201:57:40403:16:41+63:00Půlmaraton
10.228GURSKÝ Drahoslav1971M5051:3724:5102:03:35403:20:01+66:20Půlmaraton
11.235PUCHOLT Jiří1959M601:04:3425:4902:02:23403:32:45+79:04Půlmaraton
12.239ŠŮCHA Václav1946M751:04:5428:3402:20:47403:54:14+100:33Půlmaraton
13.240VOKÁČ Milan1950M701:09:0231:0702:22:21404:02:29+108:48Půlmaraton
14.230KOŠINÁR Daniel1988M201:08:0331:4902:43:39404:23:30+129:49Půlmaraton
15.236SMEJKAL Čestmír1945M751:33:0435:2402:46:16404:54:43+161:02Půlmaraton
Ženy
1.165VITOUŠOVÁ Dana1983Ž3550:2122:1701:40:17402:52:54-Půlmaraton
2.162FLANDERKOVÁ Zdeňka1985Ž351:15:0233:0002:38:53404:26:54+94:00Půlmaraton
Počet účastníků: 17

Výsledky běžeckého seriálu ZZT 2021
kategorie C ( 10 000 m + 5 000 m + 10 km )
Poř.ČipJménoRNKat.10000m5000m10kmTrojbojztráta
Muži
1.301DOLEŽAL Vít1998M2036:4316:2600:34:4701:27:55-
2.303KOPČA Lukáš1990M2037:3517:3400:37:0501:32:13+04:18
3.298JAHODA Michal1987M3542:2819:5700:40:1401:42:37+14:42
4.311NĚMEC Viktor2004M2044:0320:4100:42:1001:46:53+18:58
5.237TUAN NGUYEN Minh1993M2047:5921:4500:44:1801:54:02+26:07
6.307ČERMÁK Lukáš1993M2048:5921:4200:44:5601:55:35+27:40
7.312SCHMÍD Ondřej2007žáci53:3424:4800:51:5002:10:12+42:17
8.309ŠKRDLANT Radek1975M4554:5825:2700:52:3802:13:02+45:07
9.295PULLMAN Miroslav1950M701:01:1427:0200:54:3102:22:46+54:51
10.310SLÁDEK Jiří1950M701:10:2732:3201:07:0402:50:02+82:07
11.304KOLOC Pavel1965M551:17:2535:5801:13:5803:07:20+99:25
12.308ULRICH Josef1937M851:20:2037:1801:17:2303:15:00+107:05
Ženy
1.314MÜLLEROVÁ Soňa1989Ž2043:2220:2800:41:2001:45:09-
2.318STOLIČNÁ Zuzana1968Ž5048:3223:0800:46:5901:58:37+13:28
3.317MILESOVÁ Iva1977Ž4550:5022:1400:49:0602:02:09+17:00
4.315POKOROVÁ Jaroslava1972Ž5053:3924:2500:49:5802:08:01+22:52
5.297NIKELOVÁ Denisa1994Ž2054:1823:4900:50:3802:08:44+23:35
6.316KUNSTÁTOVÁ Marie1979Ž4057:3124:5000:52:1102:14:32+29:23
7.321CHMELOVÁ Iva1962Ž601:12:1233:0101:07:0402:52:16+67:07
Počet účastníků: 19

Zlatý týden - maraton - 27.07.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Zlatý maraton
1.7SPLÍTEK Karel1989mM20Praha 682:32:25-
2.31KAMIENIARZ Krystian1991mM20Trzebinia82:38:09+05:44
3.84DARMOVZAL Jan1990mM20Břeclav82:53:22+20:57
4.23HURYCH Jakub1991mM20Maratón klub Kladno82:53:55+21:30
5.76SVATOŇ Jan1983mM35Auto Krs83:01:49+29:24
6.57TKÁČ Ondřej1985mM35AK Hodonin83:05:07+32:42
7.3NIČ Miloslav1969mM50MK Kladno83:07:10+34:45
8.73BUBENÍČEK Josef1995mM20Pilsen hobby runner83:08:14+35:49
9.4DVOŘÁK Radek1978mM40Hobby Runners83:09:19+36:54
10.26GOGULINSKÝ Dmitrij1985mM35Praha83:13:59+41:34
11.101ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ50Blovice83:15:52+43:27
12.20MALÉŘ Bohuslav1977mM45ŠKODA PRAHA83:16:47+44:22
13.5ŠIK David1971mM50AC Gomango Hogner83:17:51+45:26
14.408TARABA Jaroslav1983mM35Štefko running team83:22:22+49:57
15.417Borovec Alexandr1976mM45Choceň83:22:26+50:01
16.56CHMÁTAL Martin1974mM45Štefko running team83:22:36+50:11
17.28PLAVEC Vítězslav1980mM40Běžecký klub Heřmanův Městec83:23:59+51:34
18.79BOHDAL Jaroslav1976mM45MK Kladno83:24:59+52:34
19.24MALATA Lukáš1986mM35Praha83:25:32+53:07
20.94CIBIRA Jakub1989mM20Praha83:26:46+54:21
21.109DIMITRIADU Michaela1973žŽ45Sportovní chůze Praha83:26:47+54:22
22.86KINCL Jan1971mM50Vepřovky Praha83:27:49+55:24
23.121KUBÍNOVÁ Zuzana1981žŽ40Praha83:31:33+59:08
24.10OSVALD Robin1988mM20Courtyard by Marriott Prague City83:34:57+62:32
25.55BĚLEHRÁDEK Pavel1958mM60TJ Čolek83:35:08+62:43
26.62HOVORKA Lukáš1990mM20Liberec83:35:11+62:46
27.97HACH Lukáš1984mM35Štefko Running Team83:36:06+63:41
28.53TOMÁŠEK Jan1976mM45Yellow Ribbon Run83:37:52+65:27
29.58GRUSZ Filip1984mM35Podej mi pivo83:45:23+72:58
30.105BAYEROVÁ Lenka1968žŽ50TJ Sokol Unhošť83:45:25+73:00
31.66DOUCHA Jiří1971mM50Hvězda Pardubice83:49:52+77:27
32.114MOTYČKOVÁ Alena1975žŽ45Praha 883:50:14+77:49
33.115EKRTOVÁ Zuzana1976žŽ45Kladno83:51:08+78:43
34.77NEJEDLÝ Petr1974mM45Praha 583:52:25+80:00
35.47HINTERHOELZL Robert1967mM55SONNENKISSEN83:53:38+81:13
36.43ERNST Andreas1987mM35Freising83:56:31+84:06
37.91KARNET Roman1981mM40Praha 983:57:22+84:57
38.41TURZYNSKI Michael1968mM50100 Marathon Club84:02:07+89:42
39.54ŠKLEBENÝ Vít1991mM20LL Lomec84:03:55+91:30
40.88HUDAČ Peter1985mM35Humpolec84:05:29+93:04
41.119CAHOVÁ Kateřina2005žŽ20Třebíč84:05:35+93:10
42.118FUČÍKOVÁ Marie2004žŽ20Spartak Třebíč84:05:35+93:10
43.42GROHMANN Henry1965mM55Berlin84:09:44+97:19
44.46UNTERBERGER Josef1980mM40100 Marathon Club Austria84:14:38+102:13
45.14LUDVIGH Peter1996mM20Malacky84:15:23+102:58
46.83MINÁŘ Mikuláš1993mM20Endure84:15:26+103:01
47.18MIKULECKÝ Tomáš1978mM40Děčín84:15:37+103:12
48.72BENEŠ Petr1975mM45AK ATLETIKA HOSTAVICE84:17:24+104:59
49.12LIVORA Václav1989mM20Nehvizdy84:17:43+105:18
50.60FRANCŮ Jan1993mM20Liberec84:19:28+107:03
51.110ELIÁŠOVÁ Julie1995žŽ20Praha84:21:17+108:52
52.98PEŠÍK Jiří1987mM35Manětín84:26:56+114:31
53.113ZELENÁ Irena1976žŽ45OREL Moravské Budějovice84:27:07+114:42
54.69LAZÁR David1994mM20Praha84:28:25+116:00
55.17ŠANDERA Martin1976mM45BONBON, adidas Runners Prague84:29:13+116:48
56.27KÉHAR Ota1977mM45Plzeň84:31:12+118:47
57.35KLOSEK Jacek1989mM20100 Marathon Club Poland84:31:35+119:10
58.32BOROWIAK Piotr1976mM45Bytom84:31:35+119:10
59.39PRUCKNER Dietmar1965mM55IFIRMI84:31:43+119:18
60.25ČÁSLAVSKÝ Martin1973mM45Praha84:35:42+123:17
61.99CHMEL Zdeněk1962mM60Běžecký klub České spořitelny84:37:15+124:50
62.45SCHLÖGLHOFER Günter1965mM55Laufstammtisch Flotte Sohle84:38:24+125:59
63.411Poláček Pavel1973mM4584:42:21+129:56
64.117DOMSKÁ Klára1980žŽ40Praha84:42:25+130:00
65.111CAGAŇOVÁ Vanesa2000žŽ20Praha 684:43:53+131:28
66.36PENTHOR Jürgen1970mM50Club Supermarathon Austria84:44:53+132:28
67.87ŠŮSTEK Roman1968mM50Brno84:52:30+140:05
68.19HOLUB Michal1964mM55Praha 684:54:58+142:33
69.48FRAUENDIENST Gerald1968mM50100 Marathon Club Austria84:56:39+144:14
70.44AIGNER Günther1960mM60Laufstammtisch Flotte Sohle85:09:07+156:42
71.29MACÁK Jiří1984mM35Hradec Králové85:16:27+164:02
72.34THOMAS Frank1963mM55sportler-beteuung.de85:39:00+186:35
73.67ULMA Tomáš1964mM55Praha85:49:25+197:00
74.103KUBIČKOVÁ Eliška Anna1966žŽ55SC MARATHON PLZEŇ, z.s.85:50:08+197:43
75.13VOSTRÝ Miroslav1977mM45MK Kladno86:07:56+215:31
76.85KUČERA MIROSLAV1956mM65DEBŘ86:45:00+252:35
77.8PRŮŠA Jan1945mM75SOKOL PRAHA DEJVICE86:47:39+255:14
DNF65KRÁSA Martin1999mM20Česká Třebová73:03:18-1 LAP
DNF70ŠEDIVÝ Jakub1994mM20Praha63:13:40-2 LAP
DNF11ANGELOV Stojan1969mM50Rozběháme Neratovice52:06:34-3 LAP
DNF78KRATĚNA Bohuslav1971mM50Praha53:02:02-3 LAP
DNF22GROH Stanislav1946mM75Vrchlabí54:17:15-3 LAP
Chůze na 10km
1.363NĚMEC Miloš1959mM60Nové Město n/M11:10:55-
2.362KOVANDA Jiří1946mM75Lokomotiva Beroun11:20:07+09:12
3.361MAREK Stanislav1942mM80TJ Spartak Třebíč11:23:47+12:52
4.305DOLEČEK František1943mM75Atletika Stará Boleslav11:30:42+19:47
5.234ENGLIŠ Jiří1938mM80Vávrovice11:34:23+23:28
Běh na 500m
1.365LOMSKÁ Simona2010žžačkyTJ SK Čéčova České Budějovice10:01:23-
Běh na 1000m
1.367DUŠEK Vojtěch2008mžáciPrague10:03:41-
2.495DRYÁKOVÁ Marie2009žžačky10:03:45+00:04
Půlmaraton
1.241ŠVÁCHA Petr1983mM35Pivo a Myslivec41:18:46-
2.410ŠINÁGL Filip1988mM2041:19:09+00:23
3.238ZÁMIŠ Lukáš1986mM35Běžecký klub České spořitelny41:22:38+03:52
4.206KONÍČEK Filip1986mM35Bílý Újezd41:26:00+07:14
5.156EWENS David1984mM35Goodgym UK41:26:16+07:30
6.416BARTÁK Zdenek1988mM2041:27:33+08:47
7.419SODERBERG Lennart1968mM50IKHP Huskvarna41:27:46+09:00
8.198NOVÝ Jaroslav1976mM45Kynšperk nad Ohří41:32:41+13:55
9.153LABORN Karsten1965mM55Comrunners Berlin41:32:55+14:09
10.217ŠTĚCH Jakub1992mM20DataSentix41:33:02+14:16
11.222KOBLÍŽEK Miroslav1992mM20Letohrad41:33:30+14:44
12.177KADLEC Michal1998mM20Lubenec41:33:40+14:54
13.219KAUTSKÝ Václav1992mM20DS41:33:50+15:04
14.212GRYGAR David1974mM45architekti-grygar.cz41:35:16+16:30
15.409FLANDERKA Milan1987mM35Praha 941:35:24+16:38
16.193OTČENÁŠEK Vít1987mM35Trailrun41:35:31+16:45
17.207ZAVŘEL Lukáš1992mM20Stuttgart41:35:34+16:48
18.164ŠTĚRBOVÁ Jane1980žŽ40Praha 441:39:19+20:33
19.195ČERMÁK Adam2004mM20Betri41:39:43+20:57
20.223TVARŮŽKA Tomáš1972mM50HOCHTIEF41:40:04+21:18
21.165VITOUŠOVÁ Dana1983žŽ35Jablonecké Mattonky41:40:17+21:31
22.231BAMBAS Jaroslav1957mM65Plzeň41:40:55+22:09
23.152HOHENBERG Nicole1986žŽ35LG TuS Weinböhla41:41:09+22:23
24.208LARYŠOVÁ Radka1978žŽ40Neratovice41:41:29+22:43
25.232MARAT Petr1969mM50Jablonecké Mattonky41:41:29+22:43
26.414KICKEL Hilmar1980mM4041:42:38+23:52
27.175ROTTNER Jakub2003mM20Kladno41:43:07+24:21
28.420GUNNARSON David1997mM20IKHP Huskvarna41:43:39+24:53
29.75RAŠOVSKÝ Matěj1988mM20Benešovský běžecký klub41:45:41+26:55
30.214MALÁČOVÁ M♡nča1982žŽ40DarkSide workout /4K41:47:14+28:28
31.182POKORNÝ David1997mM20Písek41:47:27+28:41
32.190BUBENÍČKOVÁ Tereza1999žŽ20Plzeň41:47:51+29:05
33.221ŠIMEK Zdeněk1957mM65BULLS Dobříš41:48:19+29:33
34.202MESZAROS Dan1978mM40Praha 541:48:46+30:00
35.90VRÁGA Filip1988mM20AK ASICS KROMĚŘÍŽ41:48:49+30:03
36.211ŠESTÁK Martin1968mM50Mělník41:48:54+30:08
37.178GRULICH Oldřich1980mM40TJ Kamenka Brno41:49:37+30:51
38.203KUČÍK Aleš1981mM40Šnek rulezzz41:50:34+31:48
39.37OTT Bianka1981žŽ40Dresden41:51:30+32:44
40.225FREY Eduard1958mM60TOM - KČT Kralupy nad Vltavou41:52:22+33:36
41.169JAROŠOVÁ Nikola1990žŽ20Praha41:52:51+34:05
42.188DRYÁK Jan1972mM50Praha41:52:51+34:05
43.201PILLER Štěpán1991mM20AR Prague41:53:15+34:29
44.227LEDVINKA Josef1972mM50SABZO41:54:01+35:15
45.197HNÁT Zdeněk1979mM40Praha41:56:31+37:45
46.209SKALIČKA Vít1996mM20Praha41:56:38+37:52
47.174KREJČOVÁ Karolína2003žŽ20Kostelec nad Labem41:56:53+38:07
48.226KŘÍŽ Lubomír1983mM35Dubeč41:57:40+38:54
49.184FILIP Lukáš1998mM20Kralupy nad Vltavou41:57:49+39:03
50.220ORAČKO Radek1977mM45AK Sokolov41:57:49+39:03
51.185TOMÁŠ Martin1977mM45N.A.A.R.41:58:48+40:02
52.235PUCHOLT Jiří1959mM60T.J.Sokol Unhošť42:02:23+43:37
53.187SUCHÁNEK Jiří1960mM60Brno42:02:52+44:06
54.228GURSKÝ Drahoslav1971mM50Praha 842:03:35+44:49
55.155LINKE Julia1978žŽ40TV Dresden42:04:02+45:16
56.200FIALOVÁ Barbora1992žŽ20Praha42:04:17+45:31
57.216JARINA Vesna1998žŽ20Praha42:04:20+45:34
58.183POKORNÝ Jiří1977mM45Písek42:04:46+46:00
59.194NISLER Marek1989mM20Jílové u Prahy42:08:29+49:43
60.413Bhagwatn Sandhu1967mM5542:10:43+51:57
61.199KRÁTKÝ Jan1970mM50Rokycany42:19:16+60:30
62.196KOZLOVÁ Jana1958žŽ60Praha42:19:16+60:30
63.100MATULA Radek1979mM40Praha 442:20:24+61:38
64.239ŠŮCHA Václav1946mM75Stříbro42:20:47+62:01
65.180HÁK Pavel1982mM40Praha 742:21:23+62:37
66.205LINHART Pavel1953mM65Praha42:22:21+63:35
67.240VOKÁČ Milan1950mM70Praha 642:22:21+63:35
68.162FLANDERKOVÁ Zdeňka1985žŽ35Běžecký klub České spořitelny42:38:53+80:07
69.172ŠTEFANOVÁ Anna Marie2006ždorostenkyKladno42:39:09+80:23
70.230KOŠINÁR Daniel1988mM20PLZEŇ42:43:39+84:53
71.154KALLIO Christer1973mM45Naula-Klubi42:45:41+86:55
72.236SMEJKAL Čestmír1945mM75Velke Bilovice42:46:16+87:30
73.176HOMOLKOVÁ Ivana1998žŽ20Přibyslav43:08:33+109:47
DNF215JURICA Tomáš1997mM20Praha31:16:55-1 LAP
DNF168KRÁSENSKÁ Dominika1996žŽ20Šneci v běhu10:37:31-3 LAP
Štafety - maraton
1.381Benešovský běžecký klub - Nedělníci I. Mix1970mM50Benešov u Prahy83:13:37-
2.382Benešovský běžecký klub - Nedělníci II. Mix1994mM20Benešovský běžecký klub83:17:04+03:27
3.387Pavel s holkama Mix1988mM20Chomutov83:34:20+20:43
4.389Jezevci 1650 Mix1996mM20Praha83:39:30+25:53
5.384Bejci Mix1970mM5083:46:23+32:46
6.386Ať žije Slavie Mix1970mM50Praha83:52:03+38:26
DNF385Seifertovi Muži1997mM20Žatec62:45:59-2 LAP
Štafety - půlmaraton
1.394DoMaMiHo Mix2001mM20Praha41:47:11-
2.397Justice League Mix1990mM20Praha41:47:14+00:03
Běh na 4,2km
1.357ŠAFRÁNKOVÁ Klára1978žŽ40Musher klub JCC00:17:43-
2.415HYBNER Roman1976mM45Team Praha00:18:37+00:54
3.352KNEBL Lukáš1985mM35Citibank Europe00:19:20+01:37
4.406ZVÁROVÁ Marie1993žŽ2000:20:12+02:29
5.418JUST Aleš1973mM45Soběhrdy00:22:53+05:10
6.354KAHOUNOVÁ Michaela1995žŽ20Praha00:23:02+05:19
7.355STRNADELOVÁ Tereza2002žŽ20Praha00:25:30+07:47
8.360STRNADELOVÁ Milada1975žŽ45Běžecký klub České spořitelny00:25:59+08:16
9.412ŠTURCOVÁ Božena1935žŽ6500:30:00+12:17
10.306PEJPAL Jiří1934mM85Liga 100 Praha00:39:46+22:03
Silniční běh na 10km
1.301DOLEŽAL Vít1998mM20Poko Running Team10:34:47-
2.303KOPČA Lukáš1990mM20TJ Baník Stříbro10:37:05+02:18
3.405BENA Petr1969mM50Štefko running team10:39:12+04:25
4.337TEPLÝ Ondřej1978mM40Úvaly10:39:59+05:12
5.335BOTTEGAL Attilio1976mM45Polisportiva Oltrarno Firenze10:40:03+05:16
6.298JAHODA Michal1987mM35Běžecký klub České spořitelny10:40:14+05:27
7.314MÜLLEROVÁ Soňa1989žŽ20TJ Baník Stříbro10:41:20+06:33
8.311NĚMEC Viktor2004mM20AC TEPO Kladno10:42:10+07:23
9.326VRABEC Jiří1961mM60Plzeň10:43:39+08:52
10.237TUAN NGUYEN Minh1993mM20Běžecký klub České spořitelny10:44:18+09:31
11.334SCHERREROVÁ Alena1996žŽ20Třebíč10:44:19+09:32
12.296POVALOVÁ Eva1984žŽ35Praha10:44:38+09:51
13.307ČERMÁK Lukáš1993mM20PSK Olymp Praha10:44:56+10:09
14.332ČERMÁK Jakub2004mM20Betri10:45:17+10:30
15.318STOLIČNÁ Zuzana1968žŽ50Bratislava10:46:59+12:12
16.343UNWIN Mark1979mM40Harlow Running Club10:48:27+13:40
17.327BENEŠ David1975mM45Praha10:48:33+13:46
18.317MILESOVÁ Iva1977žŽ45PSK Olymp Praha10:49:06+14:19
19.342ŠVARC Vladimír1989mM20Praha10:49:30+14:43
20.315POKOROVÁ Jaroslava1972žŽ50AK Škoda Plzeň10:49:58+15:11
21.297NIKELOVÁ Denisa1994žŽ20Běžecký klub České spořitelny10:50:38+15:51
22.329LUPÍNEK Roman1988mM20Brandýs nad Labem10:50:57+16:10
23.312SCHMÍD Ondřej2007mžáciTJ Jiskra Litomyšl10:51:50+17:03
24.316KUNSTÁTOVÁ Marie1979žŽ40Šneci v běhu10:52:11+17:24
25.309ŠKRDLANT Radek1975mM45Zbiroh10:52:38+17:51
26.328GOTTWALD Miroslav1973mM45Nucice10:53:19+18:32
27.338KOSTKA Roman1984mM35Praha10:54:10+19:23
28.294BARAN Richard1971mM50Praha10:54:13+19:26
29.295PULLMAN Miroslav1950mM70Trhová Kamenice10:54:31+19:44
30.341KOSAKOVÁ Michaela1991žŽ20Praha10:56:05+21:18
31.330VODIČKOVÁ Martina1995žŽ20Praha 711:00:03+25:16
32.407HUDEC Michalm11:03:36+28:49
33.323SKALICKÁ Vlasta1951žŽ65TaH Praha11:03:37+28:50
34.331VLČEK Tomáš1980mM40TJ Slimák11:04:20+29:33
35.340RYBNIČKOVÁ Iva1992žŽ20Praha11:05:34+30:47
36.339ŠIMKOVÁ Vendula1985žŽ35Praha 3 - Žižkov11:06:58+32:11
37.310SLÁDEK Jiří1950mM7012 běhá -Praha 1211:07:04+32:17
38.321CHMELOVÁ Iva1962žŽ60Běžecký klub České spořitelny11:07:04+32:17
39.304KOLOC Pavel1965mM55AC Total Zero11:13:58+39:11
40.345PUCHEROVA Hana1971žŽ50Easyrunners.cz11:15:30+40:43
41.308ULRICH Josef1937mM85Liga 100 Praha11:17:23+42:36
Štafety firemní - maraton
1.390ADVISIA Mix1979mM40Praha83:47:14-
Štafety firemní - půlmaraton
1.396DRAŽICE - NIBE Muži1980mM40Praha41:51:15-
2.395DRAŽICE Muži1978mM40Dražice41:52:00+00:45
3.392Dražice SOLAR Muži1989mM20Praha41:54:44+03:29
Počet závodníků: 268
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Oficiální výsledky 27.7.2022, Oficiální výsledky seriálu A, B, C, ZZT - trojboj A, ZZT - trojboj B, ZZT - trojboj C, časy kol

Fotky od Miriam Stewartové