Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zátopkův Zlatý týden 10000m

20.7.2022 16:50

Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Místo: Praha - atletická dráha Na Děkance
Podmínky: sucho horko, slunečno, mírný vítr, 35 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.zlaty-tyden.cz/
92 závodníků,

Běží se přesně 70 let po zlatých bězích Emila Zátopka na olympiádě v Helsinkách 1952.

Výsledky v pdf: Výsledky, časy kol, Fotky od Martina Šandery, Fotky od Miriam Stewartové



Výsledky


Běh 4 - muži - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 93 Lukáš HACH 00:40:51.93 M35 Štefko Running Team
2. 2. 2. 8 Jaroslav TARABA 00:41:34.98 M35 Štefko Running Team
3. 3. 1. 96 Martin CHMÁTAL 00:41:42.38 M45 Štefko running team
4. 4. 1. 3 Miloslav NIČ 00:42:13.09 M50 MK Kladno
5. 5. 3. 38 Michal JAHODA 00:42:27.18 M35 Běžecký klub České spořitelny
6. 6. 1. 43 Ivan LUKÁČ 00:42:42.60 M20 Praha
7. 7. 2. 77 Robin OSVALD 00:43:58.05 M20 Courtyard by Marriott Prague City
8. 8. 3. 58 Viktor NĚMEC 00:44:02.58 M20 AC TEPO Kladno
9. 9. 4. 98 Filip GRUSZ 00:46:59.80 M35 Podej mi pivo
10. 10. 2. 70 Petr MARAT 00:47:01.84 M50 Jablonecké Mattonky
11. 11. 4. 94 Vít ŠKLEBENÝ 00:47:19.04 M20 LL Lomec
12. 12. 2. 17 Martin ŠANDERA 00:47:43.22 M45 BONBON, adidas Runners Prague
13. 13. 5. 75 Minh TUAN NGUYEN 00:47:58.96 M20 Běžecký klub České spořitelny
14. 14. 3. 71 Tomáš TVARŮŽKA 00:48:17.86 M50 Ladermon Team
15. 15. 1. 89 Vladimír ČÍŽEK 00:48:41.45 M40 Praha
16. 16. 5. 39 Jiří PEŠÍK 00:48:42.24 M35 Manětín
17. 17. 6. 47 Lukáš ČERMÁK 00:48:58.40 M20 PSK Olymp Praha
18. 18. 3. 59 Radek LIFKA 00:49:17.10 M45 Běžecký klub České spořitelny
19. 19. 7. 12 Václav LIVORA 00:49:40.84 M20 Nehvizdy
20. 20. 8. 50 Michal ŠTRUNC 00:50:51.53 M20 Dubina running team
21. 21. 4. 25 Martin ČÁSLAVSKÝ 00:51:34.76 M45 Praha
22. 22. 4. 66 Drahoslav GURSKÝ 00:51:36.50 M50 Praha 8
23. 23. 5. 27 Ota KÉHAR 00:51:53.01 M45 Plzeň
24. 24. 1. 60 Ondřej SCHMÍD 00:53:33.93 žáci TJ Jiskra Litomyšl
25. 25. 5. 65 Josef LEDVINKA 00:53:41.97 M50 SABZO
26. 26. 2. 18 Tomáš MIKULECKÝ 00:53:57.49 M40 Děčín
27. 27. 9. 88 Matěj RADEMACHER 00:54:10.72 M20 Hradec Králové
28. 28. 6. 64 Lubomír KŘÍŽ 00:54:39.61 M35 Dubeč
29. 29. 6. 49 Radek ŠKRDLANT 00:54:57.79 M45 Zbiroh
30. 30. 1. 19 Michal HOLUB 00:59:18.14 M55 Praha 6
31. 31. 7. 29 Jiří MACÁK 01:03:01.71 M35 Hradec Králové
32. 32. 7. 13 Miroslav VOSTRÝ 01:04:26.33 M45 MK Kladno
33. 33. 10. 68 Daniel KOŠINÁR 01:08:02.73 M20 PLZEŇ
34. 34. 2. 56 Pavel KOLOC 01:17:24.57 M55 AC Total Zero

Výsledky textově

Zátopkův Zlatý týden - 10000m - 20.07.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Běh 1 - veteráni nad 60 let
1.95BĚLEHRÁDEK Pavel1958mM60TJ Čolek2548:47,17
2.69BAMBAS Jaroslav1957mM65Plzeň2549:01,68
3.63FREY Eduard1958mM60TOM - KČT Kralupy nad Vltavou2550:40,76
4.84VYTISK Alfons1949mM70Ostrava 82557:28,83
5.34THOMAS Frank1963mM55sportler-beteung.de2557:40,60
6.99CHMEL Zdeněk1962mM60Běžecký klub České spořitelny251:00:02,62
7.51PULLMAN Miroslav1950mM70Trhová Kamenice251:01:13,11
8.21ŠIMEK Zdeněk1957mM65BULLS Dobříš251:01:31,13
9.73PUCHOLT Jiří1959mM60T.J.Sokol Unhošť251:04:33,82
10.78ŠŮCHA Václav1946mM75Stříbro251:04:53,30
11.79VOKÁČ Milan1950mM70Praha 6251:09:01,06
12.57SLÁDEK Jiří1950mM7012 běhá -Praha 12251:10:26,71
13.36KROUSKÝ Václav1959mM60Praha 10251:18:06,25
14.48ULRICH Josef1937mM85Liga 100 Praha251:20:19,82
15.74SMEJKAL Čestmír1945mM75Velke Bilovice251:33:03,42
16.22GROH Stanislav1946mM75Vrchlabí251:34:16,00
17.45DOLEČEK František1943mM75Atletika Stará Boleslav251:41:02,32
DNF72ENGLIŠ Jiří1938mM80Vávrovice231:40:18,28
DNF42KOCIAN Luděk1942mM80AVC201:16:46,27
DNF46PEJPAL Jiří1934mM85Liga 100 Praha415:58,04
Běh 2 - Zlatá desítka
1.100MILER Jiří1975mM45AC Mladá Boleslav / Lawi Stars2534:34,62
2.7SPLÍTEK Karel1989mM20Praha 62534:59,33
3.1ŠVADLENKA Jan1986mM35AC Mladá Boleslav2536:20,28
4.52DOLEŽAL Vít1998mM20Poko Running Team2536:42,76
5.23HURYCH Jakub1991mM20Maratón klub Kladno2536:53,12
6.80ŠVÁCHA Petr1983mM35Pivo a Myslivec2537:30,55
7.54KOPČA Lukáš1990mM20TJ Baník Stříbro2537:34,58
8.86ŠINÁGL Filip1988mM20---2537:46,07
9.132Darmovzal Jan1990mM202538:17,03
10.97TKÁČ Ondřej1985mM35AK Hodonin2538:24,39
11.83PECHAČ Jan1986mM35-2538:52,51
12.76ZÁMIŠ Lukáš1986mM35Běžecký klub České spořitelny2539:31,96
13.24MALATA Lukáš1986mM35Praha2540:25,19
14.4DVOŘÁK Radek1978mM40Hobby Runners2541:37,46
15.26GOGULINSKÝ Dmitrij1985mM35Praha2541:38,30
16.40BLÁHA Tomáš1981mM40SC MARATHON PLZEŇ,z.s.2541:38,94
17.11ANGELOV Stojan1969mM50Rozběháme Neratovice2543:07,20
18.5ŠIK David1971mM50AC Gomango Hogner2543:15,36
19.14LUDVIGH Peter1996mM20Malacky2545:06,52
20.92ŠEBEK Jiří1980mM40Běžecký klub České spořitelny2548:44,61
Běh 3 - ženy
1.125VEIGERTOVÁ Gabriela2000žŽ20AC TJ Jičín2536:23,21
2.101ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ50Blovice2542:40,97
3.112MÜLLEROVÁ Soňa1989žŽ20TJ Baník Stříbro2543:22,00
4.130DIMITRIADU Michaela1973žŽ45Chůze Praha2548:03,44
5.116STOLIČNÁ Zuzana1968žŽ50Bratislava2548:31,36
6.122VITOUŠOVÁ Dana1983žŽ35Jablonecké Mattonky2550:20,56
7.115MILESOVÁ Iva1977žŽ45PSK Olymp Praha2550:49,36
8.105BAYEROVÁ Lenka1968žŽ50TJ Unhošť2550:59,63
9.113POKOROVÁ Jaroslava1972žŽ50AK Škoda Plzeň2553:38,90
10.129NIKELOVÁ Denisa1994žŽ20Běžecký klub České spořitelny2554:17,32
11.127DOČEKALOVÁ Libuše1992žŽ20Praha2554:25,08
12.114KUNSTÁTOVÁ Marie1979žŽ40Šneci v běhu2557:30,80
13.103KUBIČKOVÁ Eliška Anna1966žŽ55SC MARATHON PLZEŇ, z.s.251:02:34,11
14.119CHMELOVÁ Iva1962žŽ60Běžecký klub České spořitelny251:12:11,78
15.118ESPINOZA Shirly1982žŽ40Prague251:12:37,70
16.110FLANDERKOVÁ Zdeňka1985žŽ35Běžecký klub České spořitelny251:15:01,41
DNF117ESPINOSA Milena1981žŽ40Nupaky411:23,32
Běh 4 - muži
1.93HACH Lukáš1984mM35Štefko Running Team2540:51,93
2.8TARABA Jaroslav1983mM35Štefko Running Team2541:34,98
3.96CHMÁTAL Martin1974mM45Štefko running team2541:42,38
4.3NIČ Miloslav1969mM50MK Kladno2542:13,09
5.38JAHODA Michal1987mM35Běžecký klub České spořitelny2542:27,18
6.43LUKÁČ Ivan1988mM20Praha2542:42,60
7.77OSVALD Robin1988mM20Courtyard by Marriott Prague City2543:58,05
8.58NĚMEC Viktor2004mM20AC TEPO Kladno2544:02,58
9.98GRUSZ Filip1984mM35Podej mi pivo2546:59,80
10.70MARAT Petr1969mM50Jablonecké Mattonky2547:01,84
11.94ŠKLEBENÝ Vít1991mM20LL Lomec2547:19,04
12.17ŠANDERA Martin1976mM45BONBON, adidas Runners Prague2547:43,22
13.75TUAN NGUYEN Minh1993mM20Běžecký klub České spořitelny2547:58,96
14.71TVARŮŽKA Tomáš1972mM50Ladermon Team2548:17,86
15.89ČÍŽEK Vladimír1982mM40Praha2548:41,45
16.39PEŠÍK Jiří1987mM35Manětín2548:42,24
17.47ČERMÁK Lukáš1993mM20PSK Olymp Praha2548:58,40
18.59LIFKA Radek1974mM45Běžecký klub České spořitelny2549:17,10
19.12LIVORA Václav1989mM20Nehvizdy2549:40,84
20.50ŠTRUNC Michal1989mM20Dubina running team2550:51,53
21.25ČÁSLAVSKÝ Martin1973mM45Praha2551:34,76
22.66GURSKÝ Drahoslav1971mM50Praha 82551:36,50
23.27KÉHAR Ota1977mM45Plzeň2551:53,01
24.60SCHMÍD Ondřej2007mžáciTJ Jiskra Litomyšl2553:33,93
25.65LEDVINKA Josef1972mM50SABZO2553:41,97
26.18MIKULECKÝ Tomáš1978mM40Děčín2553:57,49
27.88RADEMACHER Matěj1992mM20Hradec Králové2554:10,72
28.64KŘÍŽ Lubomír1983mM35Dubeč2554:39,61
29.49ŠKRDLANT Radek1975mM45Zbiroh2554:57,79
30.19HOLUB Michal1964mM55Praha 62559:18,14
31.29MACÁK Jiří1984mM35Hradec Králové251:03:01,71
32.13VOSTRÝ Miroslav1977mM45MK Kladno251:04:26,33
33.68KOŠINÁR Daniel1988mM20PLZEŇ251:08:02,73
34.56KOLOC Pavel1965mM55AC Total Zero251:17:24,57
Olympijské naděje - 1000m
1.202KUNSTÁT Jiří2007mžáciZdiby203:42,37
Počet závodníků: 92

Další soubory k závodu:

Výsledky, časy kol

Fotky od Martina Šandery

Fotky od Miriam Stewartové