Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh za Sliveneckou saní

26.7.2022 18:00

Pořadatel: Jan Hostička a spol
Místo: Malá Chuchle - Nad Drahou
Podmínky: sucho, slunečno, 27 stupňů Celsia,mírný vítr
Web závodu: https://behydokopcu.cz
114 závodníků,

Délka 2,54km s převýšením 130m



Výsledky


Hlavní závod - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
85. 66. 1. 5 Kryštof Jandečka 00:18:00 junioři Pišišvorové
95. 72. 2. 22 Jakub Kulhavý 00:19:37 junioři ZŠ Donovalská

Výsledky textově

Běh za Sliveneckou saní - 26.07.2022
Výsledková listina
Celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubBibČas
Hlavní závod
1./1.29Kopáč Jiří1982mMuži do 49 letDukla Praha2910:01
2./1.35Demeter Radovan1988mMuži do 39 letSlovensko3510:37
3./2.17Řezáč Tomáš1992mMuži do 39 letPraha1710:47
4./2.78Rendl Josef1976mMuži do 49 letTJ Packa Praha7810:51
5./3.14Chyba Jiří1979mMuži do 49 letNutrend Specialized1411:10
6./4.11Záruba Jan1977mMuži do 49 letVinohrady1111:14
7./3.2Herda Jan1983mMuži do 39 letSKP Nymburk211:27
8./5.13Turek Martin1980mMuži do 49 letAC Sparta Praha1311:29
9./6.8Král Vítězslav1976mMuži do 49 letSokol královské Vinohrady811:32
10./7.26Marhoun Petr1981mMuži do 49 letVSK MFF Praha2611:35
11./8.31Kutmon Tomáš1974mMuži do 49 letPraha Modřany3111:38
12./9.16Kotlík Kamil1977mMuži do 49 letHegesh1611:50
13./1.73Duchoň David1971mMuži do 59 letPraha Újezd7312:02
14./2.59Koudelka Drahomír1971mMuži do 59 letMeixner5912:09
15./1.113Syrovátková Štěpánka2001žŽeny do 34 letPSK Olymp Praha11312:10
16./10.12Buchtík Ondřej1981mMuži do 49 letD51212:17
17./11.39Novák Lukáš1982mMuži do 49 letAC Saké Kateřinky3912:19
18./4.33Eliáš Petr1985mMuži do 39 letPraha 12 - Komořany3312:25
19./12.1Pejša Jan1975mMuži do 49 letZnačil trasu112:34
20./1.125Poborská Helena1978žŽeny do 44 letKerteam12512:35
21./1.92Vacarda Vladimír1959mMuži do 69 letAC Slovan Liberec9212:40
22./3.75Čadil Jan1964mMuži do 59 letDejvice7512:45
23./2.62Vitásek Josef1958mMuži do 69 letBuková6212:52
24./5.19Bukvai Miloš1985mMuži do 39 letPovažská Bystrica1912:53
25./4.71Dvořák Tomáš1972mMuži do 59 letAtlet Šestajovice7112:54
26./5.90Wallenfels Jiří1972mMuži do 59 letSokol Vinohrady9012:57
27./6.10Petrányi Radoslav1986mMuži do 39 letZa dobrú kondíciu1012:58
28./6.77Kalista Jiří1971mMuži do 59 letSK Praga Praha7713:03
29./13.21Hromádka Ondřej1980mMuži do 49 letD52113:05
30./7.40Špak Michal1984mMuži do 39 let4013:05
31./8.30Gregor Luděk1985mMuži do 39 let3013:06
32./7.51Novák Radomír1970mMuži do 59 letLaco Team5113:06
33./14.37Obr Tomáš1977mMuži do 49 letBodyID.com3713:08
34./15.32Zelenka Jaroslav1980mMuži do 49 letKSM Hrádek3213:10
35./3.80Prchal Pavel1959mMuži do 69 let8013:10
36./9.20Svoboda Vojtěch1984mMuži do 39 letModřany2013:11
37./8.98Rychecký Tomáš1966mMuži do 59 letHH Smíchov9813:18
38./16.4Pulkrábek Martin1980mMuži do 49 letZlatokop413:19
39./4.57Mrva Pavel1960mMuži do 69 let5713:33
40./9.97Kuriš Radek1971mMuži do 59 letSabzo9713:34
41./5.56Flaks Jan1962mMuži do 69 letSV Stříbro5613:38
42./6.93Minchev Ivan1957mMuži do 69 letJUST9313:41
43./7.60Smékal Miroslav1960mMuži do 69 letBBK6013:46
44./10.74Scheu Harald1969mMuži do 59 letPraha 37413:48
45./11.96Bloudek Petr1972mMuži do 59 letDGP9613:59
46./2.127Fanturová Lenka1978žŽeny do 44 let12714:02
47./10.7Láska Vojtěch1988mMuži do 39 letProstě běž714:07
48./17.23Kulhavý Martin1979mMuži do 49 letChodov2314:07
49./2.28Hochmanová Veronika1993žŽeny do 34 letTri Ski Horní Počernice2814:10
50./12.88Doležal Tomáš1971mMuži do 59 letAlbit technologies8814:11
51./3.25Homolová Zuzana1990žŽeny do 34 letVSK MFF UK2514:20
52./1.126Milesová Iva1977žŽeny do 54 letPSK Olymp Praha12614:26
53./8.86Holub Jaroslav1962mMuži do 69 letLiga 100 Praha8614:47
54./2.128Kobosová Klára1975žŽeny do 54 letSpartak Praha 412814:47
55./18.36Buriš Peter1979mMuži do 49 letAerobic team Praha3615:04
56./9.70Šťástka Jiří1958mMuži do 69 letSabzo7015:05
57./13.94Boubelík Jan1964mMuži do 59 letZbraslav9415:05
58./14.38Tvarůžka Tomáš1972mMuži do 59 letLadermon3815:11
59./3.114Borovičková Lenka1973žŽeny do 54 letSK Nové Město nad Metují11415:13
60./15.79Noháč Michal1972mMuži do 59 letPetroupim7915:23
61./4.121Treglerová Alice1971žŽeny do 54 letSabzo12115:25
62./10.82Doležal Jaromír1957mMuži do 69 letSabzo8215:27
63./1.118Honzáková Jiřina1965žŽeny do 64 letBřevnov11815:33
64./11.87Slamiak Stanislav1962mMuži do 69 letBonbon Praha8715:34
65./3.108Jandečková Věra1981žŽeny do 44 letPišišvorové10815:34
66./2.120Mališová Karla1960žŽeny do 64 letSabzo12015:41
67./11.15Hanousek Jakub1991mMuži do 39 letBraník1515:46
68./1.58Gregor Jaroslav1951mMuži nad 70 letAC OH Praha5815:48
69./1.102Likusová Barbora2011žjuniorkyAdrien elixír team10215:54
70./12.83Urban Josef1956mMuži do 69 letSabzo8316:11
71./13.67Kratochvíl Miroslav1959mMuži do 69 letSokol Hlubočepy6716:16
72./2.100Brázdová Dominika2013žjuniorkyAtom kids10016:18
73./3.119Fliegelová Alena1962žŽeny do 64 letSabzo11916:19
74./4.117Noháčová Radka1982žŽeny do 44 letPetroupim11716:27
75./5.103Likusová Dagmar1971žŽeny do 54 letSabzo10316:28
76./19.3Polcer Dušan1974mMuži do 49 letAdrien elixír team316:30
77./16.89Vavroch Roman1969mMuži do 59 letTraktor humus8916:38
78./2.63Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letKD Příbram6317:07
79./4.111Hartmanová Stanislava1958žŽeny do 64 letVorvani Příbram11117:09
80./12.18Strejček Jiří1983mMuži do 39 letStrašice1817:15
81./17.53Aldorf Luboš1964mMuži do 59 let5317:16
82./3.85Nový Břetislav1947mMuži nad 70 letSabzo8517:32
83./5.115Krejčí Jitka1985žŽeny do 44 letOMEXOM11517:39
84./4.68Werner Petr1951mMuži nad 70 letLiga 100 Praha6817:40
85./1.5Jandečka Kryštof2012mjuniořiPišišvorové518:00
86./14.99Volný Petr1959mMuži do 69 letRelax medvědice9918:04
87./3.107Jandečková Alžběta2014žjuniorkyPišišvorové10718:08
88./15.72Novák Pavel1953mMuži do 69 letSabzo7218:17
89./5.48Šimon Miloš1944mMuži nad 70 letPSK Union Praha4818:26
90./5.105Vlachynská Libuše1962žŽeny do 64 let10518:27
91./6.122Dolejšová Jitka1960žŽeny do 64 letSabzo12218:42
92./16.91Rožánek Vladimír1958mMuži do 69 letSabzo9119:12
93./18.61Leitner Josef1969mMuži do 59 letTJ Stupně poražených6119:23
94./7.104Pucholtová Zdeňka1959žŽeny do 64 letSabzo10419:24
95./2.22Kulhavý Jakub2011mjuniořiZŠ Donovalská2219:37
96./4.124Vlčková Monika2004žjuniorkyŽádný nemám12419:40
97./6.52Pucholt Miroslav1951mMuži nad 70 letSabzo5219:44
98./17.55Wiener Otakar1956mMuži do 69 letDůchodce z Lužin5519:49
99./1.109Svobodová Dana1952žŽeny nad 65 letKD Příbram10919:54
100./19.95Ledvina Tomáš1963mMuži do 59 letBonbon Praha9519:56
101./5.101Tafijčuková Veronika2010žjuniorkyAdrien elixír team10120:34
102./7.66Paukert Milan1950mMuži nad 70 letSabzo6620:55
103./4.106Pechová Jitka1991žŽeny do 34 letŽleby10621:22
104./8.64Průša Josef1952mMuži nad 70 letSlavoj Obecnice6421:28
105./18.81Adámek Petr1954mMuži do 69 letSabzo8121:43
106./2.110Bartošová Milada1953žŽeny nad 65 letVorvani Příbram11021:58
107./19.69Ge Evžen1954mMuži do 69 letMaratonské vrány6922:05
108./20.49Dolejš Radomír1958mMuži do 69 letSabzo4922:18
109./9.65Březina Petr1946mMuži nad 70 letSabzo6522:34
110./8.112Brožová Milena1962žŽeny do 64 letZahrádky11223:21
111./5.123Sedláčková Linda2000žŽeny do 34 letOK Roztoky12324:54
112./3.116Požgayová Jana1955žŽeny nad 65 letBonbon Praha11630:59
113./10.54Moch Ivan1951mMuži nad 70 letSabzo5435:54
a.k./20.200Diviš Martin1963mMuži do 59 letpřišel pozdě20014:41
Počet závodníků: 114
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Fotky: od Martina Digmayera