Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Příbramský půlmaraton

11.6.2022 11:30

Pořadatel: TriKlub Příbram
Místo: Příbram
Podmínky: polojasno, 25 stupňů Celsia, bezvětčí, sucho
Web závodu: https://brdskypohar.cz
343 závodníků,

8 okruhů v areálu Nového rybníka

Výsledky v pdf: Děti, Jednotlivci, kategorie, štafety, časy kol



Výsledky


Půlmaraton - jednotliv - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo
1. 1. 1. 376 Zdeněk Zeman 01:19:06 Muži do 39 let Blatná800:11:0600:09:2900:09:3400:09:4400:09:4000:09:5800:09:4900:09:42
2. 2. 2. 388 Jiří Csirik 01:22:36 Muži do 39 let Vitějovice800:11:0600:09:3500:09:5800:09:5900:10:0600:10:2100:10:3400:10:51
3. 3. 3. 352 Miloslav Viktora 01:23:27 Muži do 39 let Blovice800:11:1100:09:4000:09:5800:10:1200:10:1900:10:3300:10:4400:10:43
7. 7. 4. 359 Zdeněk Haník 01:30:59 Muži do 39 let Nymburské BOMBY800:13:2700:10:5500:10:5700:11:1600:11:1200:11:1400:10:5400:10:56
9. 8. 5. 333 Rostislav Kolář 01:34:04 Muži do 39 let SK Hranice800:14:1000:11:1000:11:1200:11:1800:11:1800:11:4800:11:4000:11:24
10. 9. 6. 335 Ondřej Kysela 01:34:47 Muži do 39 let Mikatraining800:13:2500:11:0800:11:2900:11:3100:11:4200:11:4200:11:5100:11:53
16. 13. 7. 404 Martin Melichar 01:39:02 Muži do 39 let 800:14:0100:11:5400:11:5700:11:5100:11:5800:12:2700:12:4200:12:07
34. 27. 8. 368 Lukáš Rozmajzl 01:50:57 Muži do 39 let SK Chosiki800:14:0600:12:1100:13:2400:13:3600:14:1100:14:1100:14:4300:14:24
36. 29. 9. 385 Stanislav Švaček 01:51:03 Muži do 39 let Rozběháme Beroun800:15:0900:12:2300:12:5000:13:1200:13:2400:13:5800:14:4600:15:11
70. 51. 10. 347 Michal Sedláček 02:10:18 Muži do 39 let Blatná800:16:3300:15:1400:16:1000:14:5400:15:4300:17:2500:18:2800:15:43
-1. DNF -1. -1. 334 Kevin Král Muži do 39 let Milín300:15:1900:13:2000:13:58

Výsledky textově

Příbramský půlmaraton - 11.06.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČas
Půlmaraton - jednotlivci
1.376Zeman Zdeněk1993Muži do 39 letBlatná801:19:07
2.388Csirik Jiří1992Muži do 39 letVitějovice801:22:37
3.352Viktora Miloslav1983Muži do 39 letBlovice801:23:28
4.112Švarc Petr1966Muži do 59 letTRI Klub Příbram801:24:07
5.381Dražan Michal1981Muži do 49 letŽárovka Vranovice /Příbram801:25:52
6.358Valek Marian1975Muži do 49 letKerteam801:27:28
7.359Haník Zdeněk1986Muži do 39 letNymburské BOMBY801:31:00
8.371Šindelářová Blanka1972Ženy do 54 letBlovice801:33:45
9.333Kolář Rostislav1987Muži do 39 letSK Hranice801:34:05
10.335Kysela Ondřej1987Muži do 39 letMikatraining801:34:48
11.394Fröhr Jan1970Muži do 59 letMilevsko801:36:19
12.345Požárková Zuzana1987Ženy do 44 letBěžecký klub České spořitelny801:37:57
13.401Štefanič Michal1968Muži do 59 let801:38:03
14.340Matějka Josef1977Muži do 49 letSedlice801:38:13
15.346Riegerová Michaela1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun801:38:57
16.404Melichar Martin2000Muži do 39 let801:39:03
17.375Marková Kristýna1984Ženy do 44 letHO Požitkáři/ČBK801:39:37
18.329Hrdlička Dušan1973Muži do 49 letPraskolesy801:40:51
19.400Scheu Harald1969Muži do 59 letLMB801:41:09
20.361Hodač Vladimír1976Muži do 49 letKrálův Dvůr801:42:02
21.328Hlaváček Rostislav1975Muži do 49 letDrásov801:43:24
22.320Bábíček Matěj1974Muži do 49 letPříbram801:43:55
23.383Votápek Daniel1974Muži do 49 let801:44:15
24.360Čermák Martin1976Muži do 49 letWheelabrator801:45:48
25.366Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram801:47:27
26.341Matyáš Radek1977Muži do 49 let801:47:39
27.319Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44 letPraha801:47:42
28.357Třísková Katarína1971Ženy do 54 let801:48:15
29.380Skalička Petr1978Muži do 49 letLhota u Příbramě801:48:18
30.355Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko801:48:34
31.374Koutný Roman2003JuniořiTT Příbram801:49:10
32.362Dvořák Petr1961Muži do 69 letVila Rusalka801:49:41
33.393Urbaniak Thomas1979Muži do 49 let801:50:03
34.368Rozmajzl Lukáš1984Muži do 39 letSK Chosiki801:50:58
35.396Svátek Lubomír1958Muži do 69 letPraha801:50:59
36.385Švaček Stanislav1993Muži do 39 letRozběháme Beroun801:51:04
37.378Kutnohorsky Jan1974Muži do 49 letBojov801:51:21
38.339Lobodáš Michal2004Junioři801:51:49
39.395Skalková Natálie1988Ženy do 34 let801:52:00
40.348Soukupová Michaela1990Ženy do 34 letPříbram801:52:10
41.384Fábera Martin1976Muži do 49 letRozběháme Hořovicko801:53:11
42.379Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy801:53:12
43.367Karfík David1967Muži do 59 let801:53:25
44.343PEČENÝ JAN1953Muži do 69 letTLUSTOVOUSY801:53:31
45.354Vobejda Ladislav1974Muži do 49 letSDH Březove Hory801:54:19
46.330Hrdličková Romana1975Ženy do 54 letRozběháme Hořovicko801:56:19
47.403Jaryngl Jan1982Muži do 49 letPb801:56:38
48.336Landauerová Radka1992Ženy do 34 letRTS801:57:11
49.399Rudolf Dolejš1958Muži do 69 letJiko Čácha Sušín801:57:46
50.363Brožík Valdemar1976Muži do 49 letA bude hůř801:57:51
51.377Honzáková Jiřina1965Ženy do 64 letBřevnov801:57:55
52.325Franěk Jan1978Muži do 49 let801:58:30
53.323Fára Luděk1974Muži do 49 letZ(a)běhlí úředníci801:59:02
54.327Häusler Václav1963Muži do 59 letPříbram801:59:05
55.390Kyselý Petr1964Muži do 59 letTJ Zduchovice801:59:19
56.349Turečková Jana1968Ženy do 54 letTenisový Klub Bohutín801:59:20
57.369Dražanová Judita1987Ženy do 44 letKřesťanské centrum Příbram802:02:01
58.331Hrubantová Aneta1996Ženy do 34 let802:02:12
59.350Vacek Vratislav1976Muži do 49 letSokol Nečín802:02:39
60.382Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram802:04:20
61.398Hejhal Roman1982Muži do 49 let802:05:15
62.365Ungr Antonín1952Muži nad 70 letZaječov802:05:18
63.392Kafka Fanda1982Muži do 49 let802:05:22
64.391Skaličková Vladimíra1975Ženy do 54 letPříbram802:05:36
65.372Nový Vladislav1961Muži do 69 let1. Budislavický turistický oddíl802:06:17
66.387Divišová Efi1988Ženy do 34 letCOPATUTOJE802:07:41
67.402Švenda Václav1974Muži do 49 let802:08:08
68.321Budoš Karel1972Muži do 59 letPříbram802:09:31
69.338Liška Libor1961Muži do 69 letDlouhá Lhota802:09:36
70.347Sedláček Michal2000Muži do 39 letBlatná802:10:19
71.324Folbrecht Lukáš1978Muži do 49 letKamýk Runners802:10:52
72.332Jirmásek Tomáš1980Muži do 49 letLaxní přístup802:11:02
73.342Mudrová Bohumila1982Ženy do 44 letZa mě100802:11:24
74.373Kaiserová JIŘINA1976Ženy do 54 letMP Hořovice802:12:45
75.370Měšťanová Michaela1990Ženy do 34 letRozběháme Hořovicko802:17:11
76.386Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko802:19:25
77.326Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 letVorvani Příbram802:20:21
78.364Sychra Josef1978Muži do 49 letPříbram802:24:59
Štafety 4x5,7km
1.24Bráchové & Honzové1984štafety801:28:58
2.8Tréninková skupina Březnice1959štafety801:35:34
3.113Svázané tkaničky1982štafetyPříbram801:37:57
4.28Rychlá RoBota1976štafetyWheelabrator801:43:35
5.22Poslední závod GSHPB2003štafetyGSHPB801:46:39
6.10Jen tak1986štafety801:48:58
7.25Kondoři1999štafetyPříbram801:51:50
8.4AC Fit řízci1986štafety801:52:01
9.7K2 hiking / buchty a klobásy1988štafety801:52:30
10.23Tři plus jeden šnek1983štafetyRSaci Příbram801:53:29
11.15Báječné ženy v běhu1973štafety801:53:36
12.39PB Tisk Team801:54:06
13.3Weissův prstenec1975štafetyOční oddělení801:54:36
14.11Až doběhnu, dám si víno1982štafetyPříbram801:57:14
15.31Brdy survival1984štafety801:57:30
16.18Bratřijaksepatří.cz1993štafetyBratřijaksepatří.cz801:57:36
17.20Březohorské katastrofy1991štafetyBřezohorské katastrofy - Příbram801:58:35
18.1počkejte na nás1996štafetyVišňová802:01:48
19.34Na poslední chvíli1976štafetyPříbram802:02:03
20.33SPOJENCI1978štafetyPříbram802:03:19
21.5Dynamické HRUŠKY1990štafety802:05:28
22.17MITEJAMO1990štafetyRozběháme Hořovicko802:07:34
23.12Za mě1001982štafetyMěsto Příbram802:11:26
24.38Raketky802:13:07
25.32Centrum802:13:33
26.2B+B1989štafetyPříbram802:14:12
27.30Inkognito2000štafetySedlice802:22:48
28.13Z(a)běhlí úředníci1974štafetyMěstský úřad Příbram802:31:38
Školní štafety 4x5,7km
1.21MÁME POD ČEPICÍ2002školní štafetyGSHPB801:24:08
2.27Páťáci2006školní štafetyZŠ 28.října801:27:12
3.26Školní Hrad2005školní štafety801:30:40
4.16PLAVCI Z GYMPLU2009školní štafetyPK Příbram801:35:39
5.36Brdonoš2009školní štafetyBrdonoš801:38:53
6.37Gympláci2000školní štafety801:38:57
7.29Gymnázium pod Svatou Horou, 4.A2004školní štafetyPříbram801:47:41
8.9Prváci v akci !2006školní štafetyGymnázium Legionářů, Příbram801:56:24
9.14GymLaufRun - Gymnázium Legionářů1984školní štafetyPříbram801:56:28
10.110Gymnázium pod Svatou Horou2006školní štafetyPříbram801:56:58
11.35ZŠ Chraštice2000školní štafety802:00:19
12.19My z gymplu pod Svatou...1978školní štafetyGymnázium pod Svatou Horou802:06:59
13.111GSHPB crew2007školní štafety802:08:24
14.6ZŠ Dolní Hbity2007školní štafetyDolní Hbity802:10:47
Počet závodníků: 120
www.4timing.cz
Příbramský půlmaraton - děti - 11.06.2022
Výsledková listina
PořadíČíslojménoRNKat.KlubČas
Kluci do 5 let - 200m
1.146Bambas David2017mKluci do 5 let0:41,82
2.87Dědina Ondřej2017mKluci do 5 letPříbram0:41,96
3.65Troch Vít2017mKluci do 5 letKotenčice0:43,20
4.62Šrámek Jakub2017mKluci do 5 letObcerstvovaci stanice Bohutin0:45,33
5.158Adamec Vít2017mKluci do 5 let0:46,84
6.26Kříž Fabien2018mKluci do 5 letPříbram0:48,39
7.66Vařeka Hugo2018mKluci do 5 letPříbram RsFitness0:52,38
8.7Datel Dominik2018mKluci do 5 letPribram0:54,92
9.130Mikeš Kryštof2018mKluci do 5 letPraha0:55,04
10.50Rozšafný Jonáš2018mKluci do 5 letPříbram0:56,78
11.39Novotný Tobiáš2018mKluci do 5 let0:58,03
12.111Severa Jonáš2018mKluci do 5 letPříbram0:59,86
13.164Roušar Matěj2017mKluci do 5 let0:59,92
14.55Sýkora Břetislav2018mKluci do 5 letTriatlon Slaný1:02,70
15.122Pleticha Daniel2018mKluci do 5 let1:05,18
16.168Roušar Tomáš2017mKluci do 5 let1:08,40
17.2Brabenec David2019mKluci do 5 letPříbram1:10,92
18.137Sláma Filip2019mKluci do 5 let1:11,82
19.109Landauer Ervín2019mKluci do 5 let1:14,58
20.127Slavjanský Branko2018mKluci do 5 letZdice1:14,92
21.159Daněk Richard2019mKluci do 5 let1:20,08
22.77Čepán Jakub2018mKluci do 5 let1:20,14
23.43Pavlíček Josef2019mKluci do 5 let1:20,14
24.33Miriťuk Jonáš2019mKluci do 5 letPříbram1:20,72
25.92Dražan David2019mKluci do 5 letKřesťanské centrum Příbram1:22,52
26.162Přibyl Jan2020mKluci do 5 let1:49,72
Dívky do 5 let- 200m
1.143Havlová Nicol2017žDívky do 5 letMacíci0:43,71
2.42Paimová Ester2017žDívky do 5 letBor u Březnice0:47,46
3.74Hajšmanová Sofie2017žDívky do 5 letPříbram Lazec0:48,28
4.98Hlinková Sofie2017žDívky do 5 letMŠ Podlesí0:50,83
5.110Landauerová Anika2018žDívky do 5 let0:51,38
6.104Hošková Aneta2017žDívky do 5 letPříbram0:53,31
7.79Rozmajzlova Evelina2017žDívky do 5 letPribram0:58,78
8.90Edelmannová Thea2018žDívky do 5 letMŠ Kličkova vila1:00,06
9.131Kafková Zuzanna2017žDívky do 5 let1:03,11
10.15Hovorková Natálie2017žDívky do 5 letVišňová u Příbramě1:03,55
11.128Procházková Šárka2019žDívky do 5 let1:21,86
12.20Ježková Nina2018žDívky do 5 letPříbram1:41,95
13.1Baladová Adéla2020žDívky do 5 letPříbram2:04,01
14.132Kafková Zorka2019žDívky do 5 let2:10,57
15.80Haníková Natálie2019žDívky do 5 letNymburské BOMBY2:46,32
Kluci 6-7 let - 300m
1.47Roj David2015mKluci 6-7 letFK Spartak Příbram1:07,11
2.69Zvěřina Marek2015mKluci 6-7 letJiskra Lisovice1:07,49
3.71Hacaperka Marek2015mKluci 6-7 letSK Sporting Příbram1:09,58
4.49Rozšafný Jan2015mKluci 6-7 letPříbram1:13,95
5.64Troch Šimon2015mKluci 6-7 letKotenčice1:16,22
6.141Danda Jakub2016mKluci 6-7 let1:19,06
7.129Mikeš Petr2015mKluci 6-7 letPraha1:20,07
8.6Burián Tomáš2015mKluci 6-7 letRpety1:20,78
9.114Cerha Sebastian2016mKluci 6-7 letPraha1:24,86
10.163Hejna Ondřej2015mKluci 6-7 let1:25,03
11.25Kříž Petr2016mKluci 6-7 letPříbram1:27,09
12.76Čepán Kryštof2016mKluci 6-7 let1:27,79
13.3Brabenec Kryštof2016mKluci 6-7 letPříbram1:31,43
14.133Tesař Šimon2016mKluci 6-7 let1:31,61
15.103Hošek Marek2015mKluci 6-7 letPříbram1:33,66
16.112Mařan Jan2015mKluci 6-7 letPříbram1:37,94
17.97Polívka Tomáš2015mKluci 6-7 letPříbram1:41,77
18.93Dražan Daniel2016mKluci 6-7 letKřesťanské centrum Příbram1:42,59
19.142Novotný Daniel2016mKluci 6-7 let1:42,76
20.134Vosmek Adam2016mKluci 6-7 let1:43,28
21.174Trefný Adam2015mKluci 6-7 let3:22,24
22.173Vostrovský Radovan2015mKluci 6-7 letRožmitál21:08,04
Dívky 6-7 let- 300m
1.84Štilcová Adéla2015žDívky 6-7 letSK Sporting Příbram1:06,71
2.22Kočnarová Sofie2015žDívky 6-7 letPňovice1:12,45
3.41Paimová Erika2015žDívky 6-7 letBor u Březnice1:15,87
4.11Dvorská Karolína2015žDívky 6-7 let1:18,11
5.27Křížová Rebeca2015žDívky 6-7 letPribram1:21,03
6.126Slavjanská Tereza2015žDívky 6-7 letZdice1:21,29
7.102Votápková Alena2016žDívky 6-7 let1:21,50
8.73Kudweisová Hanka2016žDívky 6-7 letSC Radotín1:22,00
9.123Šmídová Viktorie2016žDívky 6-7 let1:23,21
10.152Urbaniak Amelie2016žDívky 6-7 letTSV Karisfelo1:24,31
11.86Edelmannová Emma2016žDívky 6-7 letMŠ Kličkova vila1:24,51
12.21Klimešová Kateřina2016žDívky 6-7 letPříbram1:25,49
13.136Slámová Rozárka2016žDívky 6-7 let1:31,35
14.125Hubená Sofie2016žDívky 6-7 let1:32,17
Kluci 8-9 let - 600m
1.8Diviš Jan2013mKluci 8-9 letAO Střela Žebrák2:16,19
2.30Meruna Tomáš2013mKluci 8-9 letKrálův Dvůr2:20,99
3.75Hacaperka Filip2013mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram2:22,91
4.40Nykodým Dominik2014mKluci 8-9 letStrela zebrak2:25,07
5.18Dolejš Matěj2014mKluci 8-9 letKelti Beroun2:30,20
6.140Smejkal Matěj2013mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram2:32,24
7.156Štefanič Ondra2014mKluci 8-9 letTriklub Příbram2:34,87
8.113Mařan Přemek2013mKluci 8-9 letPříbram2:37,74
9.23Kratochvíl Tomáš2014mKluci 8-9 letPříbram2:38,21
10.67Vávra Daniel2013mKluci 8-9 letPříbram2:39,16
11.10Dražan Antonín2014mKluci 8-9 letPříbram2:40,17
12.138Kratochvíl Jan2014mKluci 8-9 let2:43,10
13.32Miriťuk Tobiáš2014mKluci 8-9 letPříbram2:46,13
14.145Bambas Adam2014mKluci 8-9 letPříbram2:46,26
15.172Šmíd Davídek2014mKluci 8-9 let2:46,51
16.63Šrámek Filip2014mKluci 8-9 letObcerstvovaci stanice Bohutin2:53,06
17.135Vosmek Lukáš2013mKluci 8-9 letPříbram2:59,15
18.37Novák Vít2014mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram3:04,49
Dívky 8-9 let - 600m
1.59Šolcová Karolína2013žDívky 8-9 letSk Sporting2:20,40
2.72Kudweisová Monika2013žDívky 8-9 letSC Radotín2:25,32
3.13Dziegielewska Marta2014žDívky 8-9 let2:31,46
4.4Brázdová Dominika2013žDívky 8-9 letAdrien Elixír Elite Team Radotín2:34,26
5.170Kraus Theodora2014žDívky 8-9 letPodluhy2:34,58
6.105Vorlová Ema2013žDívky 8-9 letTrhové Dušníky2:36,96
7.17Hrdličková Julie2013žDívky 8-9 letStřela Žebrák2:46,94
8.147Česáková Jindřiška2013žDívky 8-9 letSK Sporting2:47,45
9.155Marcínová Aneta2013žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:48,27
10.124Šmídová Eliška2014žDívky 8-9 let2:51,48
11.89Dědinová Anna2014žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:52,44
12.99Hlinková Nela2014žDívky 8-9 letZŠ Bratří Čapků3:15,75
13.139Dandová Aneta2014žDívky 8-9 let3:17,12
14.165Přibylová Sára2013žDívky 8-9 let3:35,74
15.46Přibylová Helena2014žDívky 8-9 let3:36,07
16.108Větrovská Anděla2014žDívky 8-9 let4:03,62
Kluci 10-11 let - 1km
1.35Nademlejnský Pavel2011mKluci 10-11 letStřela Žebrák3:25,37
2.91Skalička Michael2012mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram3:34,52
3.9Diviš Pavel2011mKluci 10-11 letAO Střela Žebrák3:37,70
4.88Edelmann Max2012mKluci 10-11 let1.FK Příbram3:49,21
5.106Zemánek Prokop2012mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram4:04,23
6.150Svoboda Jan2012mKluci 10-11 let4:09,21
7.144Bambas Filip2012mKluci 10-11 let4:46,39
Dívky 10-11 let - 1km
1.60Špetová Viktorie2011žDívky 10-11 letAK ŠKODA Plzeň3:25,46
2.169Kraus Annemarie2012žDívky 10-11 let3:28,04
3.61Špetová Patricie2011žDívky 10-11 letAK ŠKODA Plzeň3:32,45
4.44Pavlíčková Gabriela2012žDívky 10-11 letSk sporting Příbram3:32,71
5.167Likusová Barbora2011žDívky 10-11 let3:44,80
6.161Hradecká Veronika2012žDívky 10-11 let3:46,17
7.48Rojová Nikola2011žDívky 10-11 letSK Sporting Příbram3:55,78
8.31Merunová Veronika2011žDívky 10-11 letLoko Beroun3:56,23
9.96Pánková Lucie2011žDívky 10-11 letPavlíkov3:59,00
10.56Sýkorová Kateřina2012žDívky 10-11 letTriatlon Slaný4:13,42
11.149Svobodová Ella2012žDívky 10-11 let4:14,06
12.151Urbaniak Tanamera2012žDívky 10-11 letTSV Karlsfelo4:15,82
13.154Marková Natálie2011žDívky 10-11 letSK Litavan Bohumín4:23,62
14.85Štilcová Kateřina2012žDívky 10-11 letSK Sporting Příbram4:28,90
15.81Nykodýmova Adela2011žDívky 10-11 letBřezová4:35,56
16.121Soukupová Sofie2012žDívky 10-11 let5:00,24
17.148Hálová Elen2012žDívky 10-11 let5:40,67
Kluci 12-13 let - 1km
1.19Dolejš Jakub2009mKluci 12-13 letLokomotiva Beroun3:12,05
2.153Marek Jakub2009mKluci 12-13 letSK Sporting Příbram3:13,31
3.160Hradecký Jan2010mKluci 12-13 letTT Příbram3:17,57
4.14Hovorka Tomáš2010mKluci 12-13 letVišňová u Příbramě3:19,34
5.54Sýkora Václav2010mKluci 12-13 letTriatlon Slaný3:28,31
6.157Štefanič Adam2009mKluci 12-13 letTriklub Příbram3:35,78
7.171Švenda Vojtěch2010mKluci 12-13 let3:53,81
8.94Sušienka Jan2010mKluci 12-13 letFurch Racing4:45,88
Dívky 12-13 let - 1km
1.38Nováková Ema2010žDívky 12-13 letAK Škoda plzeň3:15,67
2.166Cihertová Magdalena2009žDívky 12-13 let3:26,28
3.24Kratochvílová Renata2010žDívky 12-13 letPK Příbram Swimming3:29,70
4.45Pavlíčková Nikol2010žDívky 12-13 letSk sporting Příbram3:37,19
5.100Schlitzenbauerová Ema2010žDívky 12-13 letPříbram3:41,46
6.16Hrdličková Valentýna2010žDívky 12-13 letStřela Žebrák3:53,26
Kluci 14-15 let - 2km
1.29Kundrát David2007mKluci 14-15 letPraskolesy6:50,01
2.5Budoš Adam2008mKluci 14-15 letPříbram7:30,06
3.36Novák Lukáš2008mKluci 14-15 letSK Sporting Příbram8:06,87
Dívky 14-15 let - 2km
1.95Pánková Tereza2008žDívky 14-15 letPavlíkov6:48,52
2.107Jeníková Martina2007žDívky 14-15 letSK Sporting Příbram7:05,52
3.34Nademlejnská Šárka2008žDívky 14-15 letLokomotiva Beroun7:31,74
4.53Suchopárová Julie2007žDívky 14-15 letVišňová u Příbramě8:40,46
Dorostenci 16-17 let - 3km, dorostenky 2km
1.68Votoupalová Kateřina2006žDorostenkySušice8:26,31
Počet závodníků: 157
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Zdeněk Zeman obhájil loňské vítězství

Výsledky: Děti, Jednotlivci, kategorie, štafety, časy kol

Kompletní fotogalerie z půlmaratonu od Karolíny Šejnové